Nowe produkty

Ostatnie posty

Podziękowania na wesele pomysłowe

Podziękowania na wesele pomysłowe to zbiór przepięknych upominków do wykorzystania na podziękowania weselne dla gości. Personalizowane dodatki z imionami Pary Młodej świetnie sprawdzą się do wręczenia gościom. Zapachowe świece w szkle, oryginalne bańki mydlane, małe butelki szampana, czy drobne upominki z uroczymi dekoracjami z drewna. Oryginalne prezenty dla gości weselnych w postaci pysznego wina musującego z personalizowaną etykietą. Elegancki upominek w formie pięknego magnesu z bilecikiem. Słodkie tic tac jako piękne podziękowanie dla gości na wesele. 

Podziękowania na wesele pomysłowe 38 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 38 elementów
 • PROSECCO kryształowe Z IMIONAMI 200ml W PUDEŁKU Białe
  39,98 zł brutto inf zł netto
  PROSECCO kryształowe Z IMIONAMI 200ml W PUDEŁKU Białe

  Wyjątkowy upominek dla gości weselnych w ramach podziękowań za obecność i przybycie na przyjęcie weselne. W zestawie znajdują się ozdobne pudełka, personalizowane etykietki z imionami Pary Młodej i eleganckim wzorem oraz pyszne wina musujące w butelce ala kryształowej.

  39,98 zł brutto
 • WINO MUSUJĄCE Premium Z IMIONAMI 200ml Love W PUDEŁKU
  33,98 zł brutto inf zł netto
  WINO MUSUJĄCE Premium Z IMIONAMI 200ml Love W PUDEŁKU

  Wino musujące to genialny pomysł na eleganckie podziękowanie dla gości weselnych! Wina umieszczone są w personalizowanych, ozdobnych pudełkach, dzięki czemu całość wygląda niezwykle efektownie. Wino jest w komplecie z pasującą słomką i delikatną wstążką. 

  33,98 zł brutto
 • WINO MUSUJĄCE Premium Z IMIONAMI 200ml Gałązka W PUDEŁKU
  33,98 zł brutto inf zł netto
  WINO MUSUJĄCE Premium Z IMIONAMI 200ml Gałązka W PUDEŁKU

  Eleganckie podziękowanie dla gości weselnych w białym pudełku. W środku znajduje się wino musujące Premium dekorowane naklejką z gałązką eukaliptusa, które jest idealnym pomysłem na upominki dla bliskich. Całość zdobi personalizacja z imionami Pary Młodej i datą uroczystości.

  33,98 zł brutto
 • WINO MUSUJĄCE Cava Z IMIONAMI 200ml W PUDEŁKU
  33,98 zł brutto inf zł netto
  WINO MUSUJĄCE Cava Z IMIONAMI 200ml W PUDEŁKU

  Pyszne wino musujące Cava Negro w eleganckim pudełku na luksusowy upominek dla gości weselnych! Wino w zestawie ze słomką w ozdobnym pudełku w niezwykle elegancki sposób podziękuje bliskim za przybycie na wesele oraz za ich obecność. 

  33,98 zł brutto
 • WINO MUSUJĄCE Premium Z IMIONAMI 200ml Dark W PUDEŁKU
  33,98 zł brutto inf zł netto
  WINO MUSUJĄCE Premium Z IMIONAMI 200ml Dark W PUDEŁKU

  Luksusowe podziękowanie dla gości weselnych na Ślub! Pyszne wino musujące dekorowane naklejką umieszczone jest w eleganckim pudełku zdobionym personalizacją. Całość wygląda niezwykle efektownie i świetnie sprawdzi się na upominek na podziękowanie dla gości. 

  33,98 zł brutto
 • WINO MUSUJĄCE Premium Z IMIONAMI 200ml Rosegold W PUDEŁKU
  33,98 zł brutto inf zł netto
  WINO MUSUJĄCE Premium Z IMIONAMI 200ml Rosegold W PUDEŁKU

  Fantastyczne podziękowanie dla gości na ślub! Wino musujące Freixenet Cordon Rosado Premium umieszczone w eleganckim pudełku dekorowanym personalizacją to wspaniały pomysł na efektowne podziękowanie dla gości weselnych. 

  33,98 zł brutto
 • WINO MUSUJĄCE Premium Z IMIONAMI 200ml Love ZE SŁOMKĄ
  19,98 zł brutto inf zł netto
  WINO MUSUJĄCE Premium Z IMIONAMI 200ml Love ZE SŁOMKĄ

  Pyszne wino musujące na eleganckie podziękowanie dla gości weselnych! Wino jest przewiązane ozdobną kokardą, złotą słomką i jest zdobione personalizowaną naklejką z minimalistycznym, złotym napisem Love. Takie wino cudownie sprawdzi się rozłożone przy nakryciach gości!

  19,98 zł brutto
 • WINO MUSUJĄCE Premium Z IMIONAMI 200ml Gałązka ZE SŁOMKĄ
  19,98 zł brutto inf zł netto
  WINO MUSUJĄCE Premium Z IMIONAMI 200ml Gałązka ZE SŁOMKĄ

  Luksusowe podziękowanie dla gości weselnych w formie pysznego wina musującego! Wino udekorowane jest ozdobną naklejką personalizowaną z imieniem oraz minimalistycznym wzorem gałązki eukaliptusa. Dodatkowo wino przewiązane jest w zestawie ze złotą, metaliczną słomką. Całość przewiązana jest ozdobną kokardą. 

  19,98 zł brutto
 • WINO MUSUJĄCE Premium Z IMIONAMI 200ml Dark ZE SŁOMKĄ
  19,98 zł brutto inf zł netto
  WINO MUSUJĄCE Premium Z IMIONAMI 200ml Dark ZE SŁOMKĄ

  Wino musujące dekorowane personalizowaną naklejką w zestawie ze słomką to fantastyczny pomysł na luksusowe podziękowanie dla gości weselnych! Takie wino w cudowny sposób podziękuje gościom za przybycie na wesele. 

  19,98 zł brutto
 • WINO MUSUJĄCE Premium Z IMIONAMI 200ml Różowe Kwiaty ZE SŁOMKĄ
  19,98 zł brutto inf zł netto
  WINO MUSUJĄCE Premium Z IMIONAMI 200ml Różowe Kwiaty ZE SŁOMKĄ

  Pyszne wino musujące na eleganckie podziękowanie weselne dla gości! Różowe wino Premium jest w zestawie z ozdobną słomką i z personalizowaną naklejką z imionami Pary Młodej. Całość przewiązana jest ozdobną wstążką. Takie wino cudownie sprawdzi się jako luksusowy upominek dla gości!

  19,98 zł brutto
 • WINO MUSUJĄCE Premium Z IMIONAMI 200ml Rosegold Flowers ZE SŁOMKĄ
  19,98 zł brutto inf zł netto
  WINO MUSUJĄCE Premium Z IMIONAMI 200ml Rosegold Flowers ZE SŁOMKĄ

  Wino musujące Freixenet Cordon Rosado Premium to genialny pomysł na weselne podziękowanie dla gości! Takie wino będzie świetnym prezentem do wręczenia na przybycie gości. Wino znajduje się w zestawie z ozdobną słomką. Całość przewiązana jest delikatną wstążką, co dodaje niezwykłego szyku. 

  19,98 zł brutto
 • WINO MUSUJĄCE bezalkoholowe 200ml Z IMIONAMI Gałązka Eukaliptusa
  15,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  WINO MUSUJĄCE bezalkoholowe 200ml Z IMIONAMI Gałązka Eukaliptusa

  Elegancki upominek dla gości weselnych w postaci butelki bezalkoholowego wina musującego. To wspaniałe rozwiązanie dla kobiet w ciąży, starszych osób, które nie mogą pić alkoholu. Buteleczka o pojemności 200 ml zdobiona jest naklejką z personalizacją oraz grafiką gałązki eukaliptusa.  

  15,98 zł brutto
 • WINO MUSUJĄCE bezalkoholowe 200ml Z IMIONAMI Różowe Kwiaty
  15,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  WINO MUSUJĄCE bezalkoholowe 200ml Z IMIONAMI Różowe Kwiaty

  Pyszne bezalkoholowe wino musujące zdobione naklejką z imionami Pary Młodej, datą oraz grafiką różowych kwiatów. Jest to wspaniały pomysł na podziękowanie dla gości weselnych. Kobiety w ciąży, osoby starsze niemogące pić alkoholu na pewno ucieszą się z takiego upominku. 

  15,98 zł brutto
 • WINO musujące Freixenet Cava 200ml LUX na upominki
  19,98 zł brutto inf zł netto
  WINO musujące Freixenet Cava 200ml LUX na upominki

  Pyszne wino musujące Cava Negro na eleganckie podziękowanie dla gości weselnych! Wino umieszczone jest w czarnej butelce co dodaje całości niezwykłego szyku. Buteleczki wina warto rozłożyć przy nakryciach gości czy rozłożyć na stoliku przy wejściu.

  19,98 zł brutto
 • MAGNES na ślub wesele ZE ZDJĘCIEM Botaniczny Z BILECIKIEM
  8,98 zł brutto inf zł netto
  MAGNES na ślub wesele ZE ZDJĘCIEM Botaniczny Z BILECIKIEM

  Magnesy jako upominki dla gości to zawsze chętnie wybierana forma podarunku. Magnesy ze zdjęciem Młodej Pary oraz jej imionami spodobają się każdemu z gości. Do magnesów dołączone zostały bileciki z pięknym botanicznym motywem. 

  8,98 zł brutto
 • MAGNES na ślub wesele ZE ZDJĘCIEM Rustykalny Z BILECIKIEM
  8,98 zł brutto inf zł netto
  MAGNES na ślub wesele ZE ZDJĘCIEM Rustykalny Z BILECIKIEM

  Magnes z Waszym zdjęciem będzie idealną formą podziękowania gościom za przybycie na uroczystość Ślubu. Magnesy sprzedawane są wraz z bilecikiem w pięknym rustykalnym stylu. Na magnesie znajdują się również imiona Pary Młodej oraz data uroczystości.

  8,98 zł brutto
 • MAGNES na ślub wesele Z IMIONAMI Botaniczny Z BILECIKIEM
  7,98 zł brutto inf zł netto
  MAGNES na ślub wesele Z IMIONAMI Botaniczny Z BILECIKIEM

  Fantastyczne podziękowanie dla gości w formie magnesu z personalizacją w postaci imion Pary Młodej oraz daty uroczystości. Jest to wspaniały prezent który zachwyci każdego z gości. Magnesy możesz wręczyć osobiście lub rozłożyć wśród nakryć gości. 

  7,98 zł brutto
 • MAGNES na ślub wesele Z IMIONAMI Rustykalny Z BILECIKIEM
  7,98 zł brutto inf zł netto
  MAGNES na ślub wesele Z IMIONAMI Rustykalny Z BILECIKIEM

  Szukasz efektownego podziękowania dla gości na Ślub i wesele? Personalizowane magnesy będą idealną propozycją która zachwyci każdego z gości. Dzięki nadrukowi imienia oraz daty uroczystości magnes będzie trwałą pamiątką z dnia Waszego ślubu.

  7,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla gości Od Serca W OPAKOWANIU
  5,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla gości Od Serca W OPAKOWANIU

  Podziękowanie dla gości pełne szyku w postaci geometrycznego serduszka z drewna. Serduszko zapakowane jest w woreczek i przyczepione do karteczki z podziękowaniem w botanicznym stylu. Takie podziękowanie cudownie sprawdzi się na przyjęcia na Chrzest, Komunię czy wesele w stylu botanicznym.

  5,98 zł brutto
 • UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Botaniczna
  3,98 zł brutto inf zł netto
  UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Botaniczna

  Szukasz pomysłu na podziękowanie dla gości za przybycie na uroczystość? Czekoladki w opakowaniu będą idealnym pomysłem na podziękowanie! Czekolada z napisem Dziękujemy została umieszczona wraz z bilecikiem z podziękowaniem w woreczku celofanowym. Tak forma podziękowania idealnie sprawdzi się na różnych uroczystościach takich jak Chrzest, Komunia czy Ślub. 

  3,98 zł brutto
 • UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Rustykalny
  3,98 zł brutto inf zł netto
  UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Rustykalny

  Wspaniałe podziękowanie dla gości w rustykalnym stylu które w przepiękny sposób podziękuję gościom za przybycie na uroczystość. Tak fantastycznie zapakowane czekoladki możesz wręczyć gościom osobiście lub rozłożyć wśród talerzy. Czekoladki to słodkie podziękowanie które spodoba się każdemu z gości. 

  3,98 zł brutto
 • SŁONIK na szczęście W OPAKOWANIU Botaniczny
  4,98 zł brutto inf zł netto
  SŁONIK na szczęście W OPAKOWANIU Botaniczny

  Drewniany słonik na szczęście z uniesioną trąbą to niezwykły pomysł na drobny upominek na podziękowanie dla gości! Przepiękna dekoracja umieszczona jest w plastikowym woreczku z dodatkiem bilecika z naturalną, botaniczną grafiką i słowami podziękowania. Genialny sposób na pomysłowe podziękowanie gościom za przybycie na każdą okazję!

  4,98 zł brutto
 • SŁONIK na szczęście W OPAKOWANIU Rustykalny
  4,98 zł brutto inf zł netto
  SŁONIK na szczęście W OPAKOWANIU Rustykalny

  Słonik na szczęście na przepiękne podziękowanie dla gości! Drewniany słonik umieszczony jest w ozdobnym opakowani ze słowami podziękowań i rustykalną grafiką kwiatowego wianuszka. Drewniany słonik z uniesioną trąbą stanowi wspaniały dodatek, który świetnie sprawdzi się jako drobny upominek dla gości na podziękowanie za przybycie na przyjęcie.

  4,98 zł brutto
 • SŁONIK na szczęście drewniany upominek w lnianym woreczku
  7,98 zł brutto inf zł netto
  SŁONIK na szczęście drewniany upominek w lnianym woreczku

  Słonik na szczęście wykonany z naturalnego drewna to cudowna propozycja na eleganckie podziękowanie dla gości! Drewniany słonik w lnianym woreczku to niezwykła, eko, boho dekoracja, którą możecie wręczyć zaproszonym gościom jako podziękowanie za przybycie. Słonik cudownie wpasuje się w każdą okazję. 

  7,98 zł brutto
 • SŁONIK na szczęście podziękowanie dla gości
  6,98 zł brutto inf zł netto
  SŁONIK na szczęście podziękowanie dla gości BIAŁY

  Słonik na szczęście podziękowanie dla gości w przepięknej, uroczej odsłonie! Porcelanowy, biały słonik świetnie sprawdzi się jako drobny upominek na podziękowania dla gości na Chrzest, Komunię, czy Roczek dziecka. Słonik równie dobrze sprawdzi się jako figurka na dekoracje stołu. Słonik jest fantastycznym dodatkiem o wielu zastosowaniach, przekonajcie się...

  6,98 zł brutto
 • BAŃKI mydlane na wesele Dziękuję z sercem Z IMIENIEM
  3,49 zł brutto inf zł netto
  BAŃKI mydlane na wesele Dziękuję z sercem Z IMIENIEM

  Bańki mydlane na wesele to wspaniały pomysł na drobny upominek na podziękowanie dla gości. Takie bańki równie dobrze sprawdzą się jako dekoracja stołu do rozłożenia przy nakryciach gości. Bańki ozdobione są personalizowaną naklejką z imionami Pary Młodej i grafiką złotego serduszka. Takie bańki to oryginalna propozycja dekoracji. 

  3,49 zł brutto
 • BAŃKI mydlane na Wesele Gałązka Eukaliptusa Z IMIENIEM
  3,49 zł brutto inf zł netto
  BAŃKI mydlane na Wesele Gałązka Eukaliptusa Z IMIENIEM

  Bańki mydlane to wspaniały pomysł na drobny upominek dla każdego z gości. Takie bańki sprawdzą się idealnie też jako gadżet do zdjęć. Posiadają personalizowaną etykietę wraz imionami Pary Młodej oraz datą. Bańki będą idealną atrakcją dla dzieci.

  3,49 zł brutto
 • BAŃKI mydlane z serduszkiem Z IMIONAMI Pary Młodej RÓŻOWE Marsala&Gold
  3,49 zł brutto inf zł netto
  BAŃKI mydlane z serduszkiem Z IMIONAMI Pary Młodej RÓŻOWE...

  Piękne bańki mydlane z serduszkiem w kolorze różowym zdobione personalizowaną naklejką. Na naklejce znajduje się grafika z kolekcji Marsala & Gold, data ślubu oraz imiona Pary Młodej. Takie bańki super sprawdzą się podczas sesji zdjęciowej z uczestnikami wesela. 

  3,49 zł brutto
 • BAŃKI mydlane na podziękowania Torcik
  9,98 zł brutto inf zł netto
  BAŃKI mydlane na podziękowania Torciki 4szt

  Urocze bańki mydlane w opakowaniu w kształcie tortu! Takie bański genialnie sprawdzą się na drobny upominek dla gości na podziękowanie za przybycie! Bańki można rozłożyć przy nakryciach gości. Takie bańki świetnie sprawdzą się na każdą okazję - na Chrzest, Komunię jak i wesele!

  9,98 zł brutto
 • ŚWIECA zapachowa w szkle na wesele Gałązka Eukaliptusa z IMIENIEM
  9,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECA zapachowa w szkle na wesele Gałązka Eukaliptusa z IMIENIEM
  1 Recenzje

  Świeca zapachowa w szkle to nie tylko piękna dekoracja stołu ale również super podziękowanie dla przybyłych gości na uroczystość. Świcie mają piękny zapach wanilii, posiadają również ozdobną naklejkę z imionami Pary Młodej oraz datą. Idealnie wpasowują się w styl botaniczny przyjęcia.

  9,98 zł brutto
 • ŚWIECA zapachowa w szkle na wesele Złote Serce Z IMIENIEM
  9,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECA zapachowa w szkle na wesele Złote Serce Z IMIENIEM

  Świeca zapachowa w szkle to idealna dekoracja na stół na wesele! Świeca równie dobrze sprawdzi się jako fantastyczny upominek dla gości. Świece delikatnie pachnące nutą wanilii mają personalizowaną naklejkę, która genialnie podkreśla charakter uroczystości i Parę Młodą. Świeczki idealnie wpasują się na przyjęcia w stylu boho i eko. 

  9,98 zł brutto
 • CHUSTECZKI dla gości na wesele Your happy tears 10szt
  19,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  CHUSTECZKI dla gości na wesele Your happy tears 10szt

  Elegancki dodatek dla Gości weselnych w postaci chusteczek. Chusteczki zapakowane w oryginalną kopertę z napisem Your happy tears. Będą praktycznym, a także dekoracyjnym elementem podczas ślubu i wesela. Z pewnością zaskoczą wszystkich zaproszonych Gości.

  19,98 zł brutto
 • CHUSTECZKI dla gości na wesele Happy Tears SREBRNY NAPIS 10szt
  19,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  CHUSTECZKI dla gości na wesele Happy Tears SREBRNY NAPIS 10szt

  Oryginalny dodatek w postaci chusteczki dla Gości. Kraftowa koperta ze srebrnym napisem Happy tears elegancko zaprezentuje się podczas ślubu i wesela. To doskonały dodatek dla przybyłych Gości, którzy nie kryją łez szczęścia. Dzięki takim elementom sprawisz, że ceremonia ślubna będzie dopracowana w każdym detalu. 

  19,98 zł brutto
 • BUTELECZKI szklane z korkiem ślubne podziękowania dla gości Z IMIENIEM Złote Serce 12szt
  44,98 zł brutto inf zł netto
  BUTELECZKI szklane z korkiem ślubne podziękowania dla gości Z...

  Szklane buteleczki w komplecie z personalizowanymi naklejkami z imionami Pary Młodej to fantastyczny pomysł na szykowne podziękowania dla gości. Buteleczki świetnie sprawdzą się do zapakowania pomysłowych upominków na podziękowanie weselne. Do buteleczek warto nasypać pysznej herbatki, kawy czy wrzucić smaczne cukierki. Takie buteleczki to cudowny pomysł...

  44,98 zł brutto
 • BUTELECZKI szklane z korkiem ślubne podziękowania dla gości Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa 12szt
  44,98 zł brutto inf zł netto
  BUTELECZKI szklane z korkiem ślubne podziękowania dla gości Z...

  Pomysłowe podziękowanie ślubne dla gości! Fantastyczny pomysł na eleganckie zapakowanie upominków na podziękowanie dla gości. Buteleczki zdobione są personalizowaną naklejką z imionami Pary Młodej. Taki komplet świetnie sprawdzi się do zapakowania pysznej herbatki, słodkich cukierków na podziękowanie czy nasion na rośliny. 

  44,98 zł brutto
 • WOREK na prezent lniany Handmade with Love 26x35cm
  12,98 zł brutto inf zł netto
  WOREK na prezent lniany Handmade with Love 26x35cm

  Worek na prezent lniany to przepiękny sposób na opakowanie prezentu na Chrzest, Roczek czy Komunię dziecka. Worek lniany genialnie wpasowuje się w najmodniejszy styl rustykalny, eko i boho. Do worka warto zapakować drewnianą skrzynkę z prezentem czy drobne upominki i drobiazgi. Worek wykonany jest w 100% z lnu. 

  12,98 zł brutto
Pokazuje 1 - 36 z 38 elementów