Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

Podziękowania dla Rodziców

Podziękowania dla Rodziców na wesele 2022 to przepiękne propozycje na upominki i podarunki dla Rodziców w ramach podziękowań. Z naszymi prezentami dla Rodziców w drewnianych, eleganckich skrzyniach w genialny sposób podziękujecie Rodzicom za cały włożony trud i serce w Wasze wesele. W naszej ofercie znajdziecie duży wybór na prezenty podziękowania dla Rodziców. Od upominków ukrytych w drewnianych skrzyniach, lnianych woreczkach do specjalnie szykowanych boxów pełnych cudowności.

Podziękowania dla Rodziców 79 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 79 elementów
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z PODPISEM Kubki serca i Wino BIAŁY
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z PODPISEM Kubki serca i Wino BIAŁY

  Eleganckie podziękowanie dla Rodziców w zestawie z uroczymi kubeczkami sercami i pysznym, półsłodkim winem. Zestaw zdecydowanie oczaruje Waszych Rodziców i będzie przepięknym podziękowaniem weselnym, a do tego cudowną pamiątką z tego ważnego dnia!

  199,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z PODPISEM Zestaw Win CZARNY
  229,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z PODPISEM Zestaw Win CZARNY

  Luksusowy zestaw prezentowy dla Rodziców na eleganckie podziękowanie za cały trud włożony w wesele! W skład prezentu wchodzi zestaw pysznych, eleganckich win oraz słodkie czekoladki i urocze pudełeczka na dopełnienie. Całość prezentuje się nadzwyczaj pięknie!

  229,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z PODPISEM Wino i Merci CZARNY
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z PODPISEM Wino i Merci CZARNY

  Podziękowanie dla Rodziców dekorowane przepiękną kartką z marmurową grafiką i pięknymi życzeniami. W skład prezentu wchodzi pyszne wino z czarnego bzu, słodkie merci, zdrowa herbatka oraz czarny korkociąg. Tak skomponowany kosz prezentowy świetnie sprawdzi się na eleganckie podziękowanie dla Rodziców. 

  199,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z PODPISEM Wino kryształowe z czekoladą
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z PODPISEM Wino kryształowe z czekoladą

  Wyjątkowe podziękowanie dla Rodziców pełne luksusu! Fantastyczny zestaw prezentowy z pysznym winem musującym, ze słodkimi czekoladami i z pasującymi dodatkami. Tak skomponowany box w elegancki sposób podziękuje Rodzicom za cały włożony trud w Wasze wesele!

  199,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z PODPISEM Wino i różane konfetti
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z PODPISEM Wino i różane konfetti

  Niesamowity zestaw prezentowy na podziękowanie dla Rodziców na Wasze wesele! Fantastyczny box wypełniony pysznym, ekologicznym winem, mydlanym konfetti i dużą, zapachową świecą. Taki prezent w cudowny sposób podziękuje Rodzicom za wszystko!

  199,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z PODPISEM Czekoladowe Serce i wino Cava
  109,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z PODPISEM Czekoladowe Serce i wino Cava

  Fantastyczne podziękowanie dla Rodziców na wesele! Luksusowy prezent złożony z pysznego wina Cava oraz dużego, czekoladowego serca. Tak skomponowany zestaw świetnie sprawdzi się na prezent podziękowanie dla Rodziców.

  109,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z PODPISEM Lawendowy Mega Box z winem
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z PODPISEM Lawendowy Mega Box z winem

  Luksusowe podziękowanie dla Rodziców w niesamowitej odsłonie pod motywem pachnącej lawendy! Zestaw prezentowy składa się z pysznego wina półsłodkiego, z ręcznie robionej czekolady oraz pasujących dodatków. Taki zestaw umieszczony jest w ozdobnym boxie dekorowanym cudowną kartką z życzeniami i Waszym podpisem.

  199,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z PODPISEM z kubkami Lawenda
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z PODPISEM z kubkami Lawenda

  Luksusowe podziękowanie dla Rodziców na wesel! Genialny zestaw prezentowy utrzymany w motywie lawendowym. W zestawie znajdziecie zdrowe herbatki, ręcznie robioną czekoladę oraz przepiękne kubki z imionami Rodziców. Taki zestaw idealnie przekaże całą miłość i podziękowanie Rodzicom.

  199,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z PODPISEM Relaksująca Lawenda
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z PODPISEM Relaksująca Lawenda

  Niezwykły kosz prezentowy na podziękowanie weselne dla Rodziców! Fantastyczny zestaw w motywie lawendowym wypełniony zdrową herbatką, ręcznie robioną czekoladą w kartoniku, lawendową świeczką oraz pasującymi dodatkami. Kosz prezentowy świetnie sprawdzi się na przekazanie Waszych podziękowań dla Rodziców. 

  199,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców kosz Prosecco i czekolada Z IMIONAMI
  269,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców kosz Prosecco i czekolada Z IMIONAMI

  Luksusowe podziękowanie dla Rodziców na Ślub i wesele! Zachwycający zestaw z Prosecco zachwyci Waszych Rodziców oraz wyrazi wdzięczność za pomoc w przygotowaniu uroczystości. Cały zestaw został spersonalizowany imionami Pary Młodej oraz datą uroczystości. 

  269,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z IMIONAMI Kosz EKO Luksusowy
  249,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z IMIONAMI Kosz EKO Luksusowy

  Luksusowe podziękowanie dla Rodziców w eleganckim koszu prezentowym! Box prezentowy skomponowany jest w ekologicznym stylu i wypełniony produktami najwyższej jakości. Bazę stanowi pyszne wino owocowe o aromacie dzikiej róży w komplecie z miodami z polskiej pasieki o oryginalnych smakach. Do tego dołączone są ręcznie robione czekolady. Szykowny zestaw...

  249,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców kosz z winem Aronia Z IMIONAMI
  209,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców kosz z winem Aronia Z IMIONAMI

  Wspaniałe podziękowanie przygotowane specjalnie dla Rodziców w przepięknym stylu. Taki zestaw wywoła duży zachwyt Rodziców oraz zebranych gości. Zestaw został specjalnie tak przygotowany aby każdy z rodziców wybrał coś dla siebie. 

  209,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z IMIONAMI Kosz Kubki z herbatą i czekoladą
  169,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z IMIONAMI Kosz Kubki z herbatą i...

  Podziękowanie dla Rodziców z imionami to fantastyczna propozycja na prezent podziękowanie dla Rodziców Pary Młodej. Podziękowania są zamknięte w estetycznym kartonie przyozdobionym autorską grafiką. W zestawie znajdują się kubki na herbatę w komplecie ze zdrowymi herbatami i ręcznie robioną czekoladą. Całość wygląda bardzo elegancko i szykownie i...

  169,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z IMIONAMI Kosz Kubki z kawą, herbatą i miodem
  159,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z IMIONAMI Kosz Kubki z kawą, herbatą i...

  Niesamowite podziękowanie dla Rodziców z personalizacją! Wyjątkowa odsłona boxu prezentowego dla Rodziców w ramach podziękowań za włożony trud i serce w całe wesele. W zestawie znajdują się ozdobne, oryginalne kubki, słodkie cukierki oraz zdrowa herbatka i świeżo palona kawa. Całość jest przepięknym prezentem z praktyczną zawartością. 

  159,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z IMIONAMI Kosz Czekolady z winem
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z IMIONAMI Kosz Czekolady z winem

  Podziękowanie dla Rodziców w eleganckiej odsłonie! Fantastyczny kosz prezentowy, który w przepiękny sposób podziękuje Waszym Rodzicom za cały włożony trud i serce w wesele. Wysokiej jakości wino z czarnego bzu w komplecie z ręcznie robionymi czekoladami dodaje całości luksusowego szyku. Takim boxem prezentowym podbijecie nie tylko serca, ale i kubki...

  149,98 zł brutto
 • MIODY smakowe dla Rodziców w drewnianej skrzyni Z IMIONAMI
  149,98 zł brutto inf zł netto
  MIODY smakowe dla Rodziców w drewnianej skrzyni Z IMIONAMI

  Miody smakowe dla Rodziców na eleganckie i szykowne podziękowanie, które podbije serca i kubki smakowe Waszych Rodziców! Miodki umieszczone są w drewnianej skrzynce w eko stylu. Miody pochodzą z polskiej pasieki i są produktem ekologicznym. Cały zestaw prezentuje się ponadczasowo!

  149,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z IMIENIEM Wino i czekolada MEGA DUŻY
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z IMIENIEM Wino i czekolada MEGA DUŻY

  Prezent na podziękowanie dla Rodziców w eleganckiej oprawie! Zestaw prezentowy dla Rodziców składa się z pysznego, ekologicznego wina o aromacie dzikiej róży, z ręcznie robionej czekolady i z fantastycznych dodatków. Tak skomponowany box genialnie sprawdzi się na piękne podziękowanie dla Rodziców za całe włożone serce w Wasze wesele. 

  149,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z IMIONAMI Kawa i czekolada MEGA DUŻY
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z IMIONAMI Kawa i czekolada MEGA DUŻY

  Wspaniałe podziękowanie dla Rodziców na Ślub i wesele! W skład produktu wchodzą produkty najwyższej jakości takie jak herbata z pąkami róż czy aromatyczna świeżo palona kawa. Zestaw dopełniony został naklejką z piękną grafiką oraz personalizacją. 

  149,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z IMIONAMI Zestaw Miłość LUX
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z IMIONAMI Zestaw Miłość LUX

  Podziękowanie dla Rodziców w zestawie z przepysznym winem musującym Cava Negro! Fantastyczny box prezentowy, który idealnie wpasuje się ma przepiękne podziękowanie dla Rodziców za cały włożony trud w Wasze wesele! Zestaw składa się w wykwintnego wina musującego, przepysznej, aromatycznej kawy i dużej świecy o zapachu róży. 

  149,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z IMIONAMI Zestaw Uczucia LUX
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z IMIONAMI Zestaw Uczucia LUX

  Przepiękny prezent podziękowanie dla kochanych Rodziców! Genialny box prezentowy, który w perfekcyjny sposób przekaże Waszą wdzięczność dla Rodziców. Zestaw składa się z ręcznie robionej, mlecznej czekolady, ze zdrowej herbatki, ze świecy o różanym zapachu i mydlanego konfetti w kształcie róż. Fantastyczny zestaw, który docenią Wasi Rodzice!

  149,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z IMIONAMI Kosz Kubki z czekoladami
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z IMIONAMI Kosz Kubki z czekoladami

  Podziękowanie dla Rodziców w eleganckiej formie pełnej szyku! Fantastyczny box kosz prezentowy, którym w cudowny sposób podziękujecie Rodzicom za cały trud i serce włożone w wesele. W zestawie znajdują się dwa, oryginalne kubki oraz ręcznie robione, pyszne czekolady. Taki komplet z pewnością zachwyci Waszych Rodziców!

  149,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z IMIONAMI Kosz Kubki z kawą i herbatą
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z IMIONAMI Kosz Kubki z kawą i herbatą

  Podziękowanie dla Rodziców w fantastycznej formie kosza prezentowego! Cudowna propozycja na prezent podziękowanie za włożony trud i serce w całe wesele dla Rodziców Pary Młodej. Kosz wypełniony jest zdrową herbatką i kubkiem dla mamy oraz świeżo paloną kawą i kubkiem dla ojca. Tak przygotowany zestaw zdecydowanie podbije serca i kubki smakowe Rodziców. 

  149,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z IMIENIEM Wino i herbatki MEGA DUŻY
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z IMIENIEM Wino, herbatka i sól MEGA DUŻY

  Podziękowanie dla Rodziców w przepięknej oprawie! Fantastyczny pomysł na prezent podziękowanie dla Rodziców za cały włożony trud i serce w wesele. Zestaw składa się z wykwintnego wina o aromacie dzikiej róży, ekologicznych, zdrowej herbatki, soli do kąpieli oraz z zapachowej świecy. Tak skomponowany box z pewnością zachwyci Rodziców!

  149,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z IMIONAMI Kule do kąpieli i wino musujące LUX
  129,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z IMIONAMI Kule do kąpieli i wino...

  Prezent dla Rodziców w przepięknej odsłonie Kosz prezentowy w cudowny sposób podziękuje Waszym Rodzicom za cały włożony trud w Wasze wesele! Komplet złożony z kul do kąpieli i słodkiego wina musującego świetnie sprawdzi się na eleganckie podziękowanie. Rodzice na pewno będą zachwyceni tak skomponowanym boxem prezentowym na podziękowanie!

  129,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z IMIONAMI Zestaw kąpielowy LUX
  109,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z IMIONAMI Zestaw kąpielowy LUX

  Podziękowania dla Rodziców w fantastycznym boxie koszu prezentowym! Z naszym prezentem w przepiękny sposób podziękujecie Waszym Rodzicom za cały włożony trud i serce w Wasze wesele. Kosz wypełniony jest delikatnymi, słodkimi piankami, myjką do ciała i cudownie pachnącymi kulami do kąpieli. Genialny zestaw dla Rodziców!

  109,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z IMIONAMI Lawendowe Odprężenie KRAFT
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z IMIONAMI Lawendowe Odprężenie KRAFT

  Przepiękny prezent w pudełku wypełniony dopasowanymi elementami to wyjątkowy pomysł na podziękowanie Rodzicom. W środku znajdują się: aromatyczna herbatka, fiolka z solą do kąpieli, słoiczek z miodem, fiolka z lawendą, woreczek z lawendą. Taki upominek pomoże wyrazić wdzięczność do najbliższych. 

  79,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z IMIONAMI Herbatka+miodek Lawenda
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z IMIONAMI Herbatka+miodek Lawenda

  Fantastyczne, eleganckie podziękowanie dla rodziców w kartonowym pudełku, składające się z aromatycznej herbatki, woreczka z lawendą, pałeczką do miodu, miodem oraz świecą zapachową. Całość prezentuje się doskonale i idealnie się ze sobą komponuje. Idealny prezent dla Rodziców, który można wręczyć w dniu Ślubu jako wyrazy wdzięczności.

  79,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z IMIONAMI Lawendowy Czekolada i sól MAŁY
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z IMIONAMI Lawendowy Czekolada i sól MAŁY

  Wspaniałe podziękowanie dla Rodziców w eleganckim stylu. Przepiękny zestaw, który wzruszy najbliższych. W skład zestawu wchodzi lawendowa sól do kąpieli, ręcznie robiona czekolada, woreczek z lawendą oraz nabierak do soli. Pudełko posiada specjalną spersonalizowaną naklejkę na wieczku z dopasowanym do całości lawendowym wzorem.

  69,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Wino musujące Kryształowe LUX w skrzyni Z Imionami
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Wino musujące Kryształowe LUX w skrzyni...

  Piękne podziękowanie dla Rodziców zamknięte w drewnianej skrzyni. Na wieczku znajduje się karteczka z personalizowanym podziękowaniem i kwiatową grafiką. To świetny pomysł na prezent dla Rodziców, który wręczycie podczas Waszego wesela. 

  149,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Prosecco Kryształowe LUX w skrzyni Imiona
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Prosecco Kryształowe LUX w skrzyni Imiona

  Podziękowanie dla Rodziców na ślub i wesele przygotowane w ekologicznym stylu. W skład zestawu wchodzi kryształowa butelka z Prosecco. Cały zestaw wygląda pięknie i luksusowo. Taki prezent w skrzyni to piękny sposób na podziękowanie Rodzicom.

  149,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców/Świadków w skrzyni Z IMIONAMI GIGA ZESTAW Marsala&Gold
  219,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców/Świadków w skrzyni Z IMIONAMI GIGA...

  Piękny zestaw na podziękowanie dla Rodziców lub Świadków w drewnianej skrzyni. W środku znajduje się ekologiczne wino wiśniowe, słoik miodu wielokwiatowego, dwa kubki w kształcie serc, herbata oraz woreczki z czekoladkami. Zestaw zdobiony jest karteczką z podziękowaniem, datą i imionami Pary Młodej. To wspaniała propozycja, aby wyrazić swoją wdzięczność...

  219,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców w skrzyni Czarny Bez Z IMIONAMI
  169,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców w skrzyni Czarny Bez Z IMIONAMI

  Idealnie dobrany zestaw w drewnianej skrzyni to kreatywne podziękowanie dla Rodziców. W środku znajduje się pyszna czekolada Lindt, aromatyczna herbata, ekologiczne wino z czarnego bzu, mleczne czekoladki w woreczku. To piękny sposób na wyrażenie swojej wdzięczności do Rodziców. Taki prezent na pewno przypadnie im do gustu i jest doskonałą pamiątką. 

  169,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców w skrzyni Śliwka i Malina Z IMIONAMI
  189,00 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców w skrzyni Śliwka i Malina Z IMIONAMI

  Elegancki zestaw na podziękowanie dla Rodziców zamknięty w drewnianej skrzyni. Spójne elementy, piękna grafika i naturalny ekologiczny charakter oczarowują od pierwszego wejrzenia. To wspaniały prezent, który warto wręczyć nie tylko Rodzicom jako wyrażenie wdzięczności.

  189,00 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców w skrzyni Czarna porzeczka i Chilli Z IMIONAMI
  169,00 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców w skrzyni Czarna porzeczka i Chilli Z...

  Podziękowanie dla Rodziców na wesele przygotowane w ekologicznym klimacie. W skład zestawu wchodzą idealnie skomponowane elementy. Cały zestaw wygląda elegancko i luksusowo. Wino czarna porzeczka oraz dopasowane drobiazgi w drewnianej skrzyni z personalizacją to doskonały sposób na podziękowanie Rodzicom.

  169,00 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców w skrzyni Aronia i Malina Z IMIONAMI
  169,00 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców w skrzyni Aronia i Malina Z IMIONAMI

  Piękna drewniana skrzynia wypełniona świetnie skomponowanymi dodatkami z dedykacją dla Rodziców i efektowną owocową grafiką będzie idealnym podziękowaniem dla Rodziców. Taka wspaniały prezent wprawi w zachwyt obdarowanych. Dzięki nadrukowi imion Pary Młodej będzie przepiękną pamiątką.

  169,00 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców w skrzyni Green Dream Z IMIONAMI
  189,00 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców w skrzyni Green Dream Z IMIONAMI

  Elegancki zestaw w skrzyni z drewna na podziękowanie dla Rodziców przygotowany z myślą o najbliższych. W naturalnej skrzyni zostały umieszczone wino bezalkoholowe Torres, znakomita czekolada oraz aromatyczna herbata. Ten zestaw pozwoli pięknie podziękować Rodzicom w dniu wesela.

  189,00 zł brutto
Pokazuje 1 - 36 z 79 elementów

Podziękowania dla Rodziców na wesele

Jednym z najbardziej wzruszających momentów dnia Ślubu są podziękowania dla Rodziców. Niektóre pary decydują się na zorganizowanie klasycznych podziękowań na sali weselnej, natomiast inne wolą porozmawiać ze swoimi najbliższymi w kameralnym gronie bez towarzystwa kamer. Bez względu na to, jaki wariant wybieracie ze swoją drugą połówką, warto do podziękowań dołączyć symboliczny prezent, który sprawi Waszym Rodzicom prawdziwą przyjemność. Jakie podarunki wybrać? Świetnym rozwiązaniem są pieczołowicie przygotowane kosze prezentowe, w skład których wchodzą najróżniejsze drobiazgi z wysokiej jakości produktów. Co więcej, każdy zestaw upominków opatrzony jest spersonalizowaną dedykacją, dzięki której podarunki są także piękną pamiątką z tak szczególnego dnia. 

Drewniane kosze prezentowe na podziękowanie dla Rodziców

Wasi Rodzice z całą pewnością będą wzruszeni, kiedy otrzymają w ramach podziękowania wspaniały zestaw prezentowy umieszczony w estetycznej skrzyni z drewna. Na wewnętrznej stronie wieka znajduje się kartka z podziękowaniami oraz podpisem Pary Młodej i datą. W ten sposób podarujecie swoim Rodzicom naprawdę unikalny podarunek w dniu Waszego Ślubu. Skrzynie mogą mieć przegródki, a każda z nich wypełniona jest naturalną wełną drzewną, która uatrakcyjnia wygląd wnętrza. Gorąco polecamy eko zestaw z konfiturami. Sześć małych słoiczków wypełnionych słodkościami przypadnie do gustu wszystkim obdarowanym osobom. Każdy słoik opatrzony jest ozdobną etykietą, materiałowym czepkiem oraz wstążeczką, co sprawia, że prezentują się naprawdę czarująco. Śliczną propozycją jest również skrzynka z aromatycznymi herbatkami oraz miodem. Wasi Rodzice na pewno chętnie wykorzystają taki kosz prezentowy.

Drewniany kosz prezentowy na podziękowanie dla Rodziców

Podziękowania dla Rodziców w lnianym worku

Zestaw smakowitych upominków możecie podarować także Waszym Rodzicom w lnianym worku, który doskonale wpisuje się w najnowsze trendy naturalne. Podziękowania dla Rodziców na wesele w lnianym worku to niezwykle eko propozycja. Na materiale nadrukowane jest krótkie, personalizowane podziękowanie oraz piękny motyw w oryginalnym stylu. W środku worka można znaleźć natomiast kapitalne słodkości i inne smakołyki, które bez wątpienia trafią w każde gusta. Miód i Cytryna to zestaw, wewnątrz którego znajduje się kraftowa paczka aromatycznej herbaty, naturalny miód z jabłkiem i cytryną oraz drewniana pałeczka. Tak zdrowy komplet jest bardzo oryginalnym i niezwykle ciekawym prezentem dla Rodziców. Natomiast Zestaw Czekoladowy osłodzi obdarowanym osobom słone łzy wzruszenia. Ręcznie robiona czekolada, choco stick oraz miód i pałeczka wchodzące w skład prezentu to wyśmienity pomysł na upominek!

Zestaw prezentowy w lnianym worku dla Rodziców na podziękowanie 

Kosze prezentowe z podziękowaniem dla Rodziców

W naszym sklepie mamy także szeroką gamę koszy prezentowych pakowanych w pudełka z grubej tektury. Fantastyczne komplety upominków o rozmaitym zastosowaniu i wyglądzie pozwolą Wam miło zaskoczyć Rodziców. Kosz prezentowy na podziękowanie dla Rodziców w różowej kolorystyce to świetny sposób na stworzenie relaksującego wieczoru. Kule do kąpieli, smakowite cukierki, mała butelka wina musującego, myjka do ciała oraz bańki mydlane to niepowtarzalny sposób na obdarowanie Rodziców. Wielką radość sprawicie im także za pomocą zestawu z personalizowanymi kubkami. Do naczyń zdobionych autorskimi grafikami dołączone są cukierki, herbata i kawa, które wspaniale dopełniają prezent. Każdy kosz prezentowany opatrzony jest kartką z imiennymi podziękowaniami oraz przewiązany ozdobną wstążką, elegancko zamykającą pudełko.

Box kosz prezentowy na podziękowanie dla Rodziców Luksusowy