Nowe produkty

Ostatnie posty

Podziękowania dla Rodziców

Podziękowania dla Rodziców na wesele 2023 to przepiękne propozycje na upominki i podarunki dla Rodziców w ramach podziękowań. Z naszymi prezentami dla Rodziców w drewnianych, eleganckich skrzyniach w genialny sposób podziękujecie Rodzicom za cały włożony trud i serce w Wasze wesele. W naszej ofercie znajdziecie duży wybór na prezenty podziękowania dla Rodziców. Od upominków ukrytych w drewnianych skrzyniach, lnianych woreczkach do specjalnie szykowanych boxów pełnych cudowności.

Podziękowania dla Rodziców 84 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 84 elementów
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców ślub Z IMIONAMI EKO Malinowa Świeżość
  259,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców ślub Z IMIONAMI EKO Malinowa Świeżość

  Elegancki zestaw upominkowy dla Rodziców inspirowany słodyczą dojrzałych malin. W drewnianej skrzyneczce umieszczono butelkę wina, herbatę z maliną i znakomite słodkości. Wnętrze pudełka udekorowano personalizowaną karteczką z dekoracyjną grafiką świeżych owoców. 

  259,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców ślub Z IMIONAMI Luksusowe Boho
  259,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców ślub Z IMIONAMI Luksusowe Boho

  Podziękowanie dla Rodziców, które na pewno sprawi wielką przyjemność Waszym bliskim. Wyjątkowy zestaw upominkowy w eleganckiej skrzynce z jasnego drewna zawiera wszystko co zapewni waszym bliskim chwile beztroskiej przyjemności. Wnętrze pudełka dekoruje personalizowana karteczka z dekoracyjną grafiką. 

  259,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców ślub Z IMIONAMI EKO Zestaw Słoneczny
  249,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców ślub Z IMIONAMI EKO Zestaw Słoneczny

  Śliczny zestaw prezentowy dla Rodziców, który można wręczyć podczas wesela. W środku umieszczono butelkę znakomitego wina, rozgrzewającą herbatę, aromatyczną kawę, słodkie czekoladki oraz miód z dodatkiem pomarańczy i imbiru. Wnętrze udekorowano personalizowaną karteczką z podziękowaniami. 

  249,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców ślub Z IMIONAMI EKO Dzika Róża i Kokos
  249,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców ślub Z IMIONAMI EKO Dzika Róża i Kokos

  Elegancki zestaw z podziękowaniami dla Rodziców wypełniony wspaniałymi smakołykami. W eleganckim pudełeczku z jasnego drewna umieszczono butelkę wina, miody z owocami, pobudzającą kawę oraz orzeźwiającą herbatę. Wnętrze pudełka dekoruje personalizowana karteczka z podziękowaniami i dekoracyjna grafiką tropikalnych liści. 

  249,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców ślub Z IMIONAMI EKO Z winem Aronia
  249,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców ślub Z IMIONAMI EKO Z winem Aronia

  Elegancki zestaw upominkowy dla Rodziców, w skrzyneczce z jasnego drewna. W środku umieszczono znakomite wino, wyborne słodkości oraz pobudzająca kawa. Wnętrze skrzyneczki udekorowano personalizowana karteczką z podziękowaniami i dekoracyjną grafiką. 

  249,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców ślub Z IMIONAMI EKO Z winem wiśniowym
  249,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców ślub Z IMIONAMI EKO Z winem wiśniowym

  Elegancki zestaw z podziękowaniami dla Rodziców, który można wręczyć w czasie wesela. W eleganckiej skrzyneczce umieszczono butelkę wina, słodkie czekoladki, słoiczek miodu z jeżyną, kawę oraz herbatę. Wnętrza pudełeczka dekoruje personalizowana karteczka z dekoracyjną grafiką. 

  249,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców ślub Z IMIONAMI Nalewka, kawy i herbaty
  239,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców ślub Z IMIONAMI Nalewka, kawy i herbaty

  Zestaw prezentowy dla Rodziców w dużej drewniany skrzyni. Piękny upominek na pewno zachwyci podniebienia najbardziej wymagających smakoszy. Pudełko udekorowano wewnątrz personalizowaną karteczką z dekoracyjna świeżą grafiką. 

  239,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców ślub Z IMIONAMI Czar Miłości
  239,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców ślub Z IMIONAMI Czar Miłości

  Wspaniały zestaw na podziękowanie dla Rodziców, które można wręczyć podczas wesela. Wnętrze pudełeczka udekorowano personalizowaną karteczką z podziękowaniami. W pudełku umieszczono znakomitą nalewkę, znakomite słodycze, rozgrzewającą herbatę i pobudzającą kawę. 

  239,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców ślub Z IMIONAMI z winem EKO Zestaw Malina
  239,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców ślub Z IMIONAMI z winem EKO Zestaw Malina

  Wspaniały zestaw prezentowy dla Rodziców inspirowany słodyczą dojrzałych malin. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono butelkę wyśmienitego wina, znakomite słodkości oraz rozgrzewającą herbatę. Wnętrze pudełka udekorowano personalizowana karteczką z podziękowaniami.

  239,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców ślub Z IMIONAMI Miody smakowe i herbaty Zestaw II
  229,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców ślub Z IMIONAMI Miody smakowe i herbaty...

  Podziękowanie dla Rodziców, będzie pięknym gestem, który na pewno wywoła uśmiech na twarzach Waszych bliskich. W eleganckim pudełeczku z jasnego drewna udekorowano personalizowana karteczką z tekstem podziękowań i piękna dekoracyjna grafiką. W zestawie znajdują się miody z polskiej pasieki z dodatkiem owoców oraz rozgrzewające herbaty. 

  229,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców ślub Z IMIONAMI Miody smakowe i herbaty Zestaw I
  229,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców ślub Z IMIONAMI Miody smakowe i herbaty...

  Podziękowanie dla Rodziców o ekologicznym charakterze, które można wręczyć podczas wesela. Wspaniały zestaw upominkowy zawierający znakomite herbaty oraz słoiczki z naturalnym polskim miodem z owocami. Wnętrze pudełeczka dekoruje personalizowana karteczka z dekoracyjną grafiką. 

  229,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców ślub Z IMIONAMI Miody smakowe i kawy
  229,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców ślub Z IMIONAMI Miody smakowe i kawy

  Elegancki zestaw prezentowy dla Rodziców, umieszczony w dużej skrzyni z jasnego drewna. W środku umieszczono naturalne miody z dodatkiem znakomitych owoców oraz wyborne pobudzające kawy. Wnętrze pudełeczka udekorowano personalizowaną karteczką z dekoracyjna grafiką.

  229,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców ślub Z IMIONAMI Kawa z czekoladą
  219,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców ślub Z IMIONAMI Kawa z czekoladą

  Elegancki zestaw z podziękowaniami dla Rodziców, który można wręczyć podczas wesela. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono pobudzające kawy, słodki syrop waniliowy, czekoladki oraz świecę w szkle. Wnętrze pudełeczka udekorowano personalizowaną karteczką z tekstem podziękowań i dekoracyjną grafiką. 

  219,98 zł brutto
 • ŚWIECE sojowe na podziękowanie Z IMIONAMI 3szt Czarne Pudełko
  139,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECE sojowe na podziękowanie Z IMIONAMI 3szt Czarne Pudełko

  Śliczny zestaw ekologicznych świec sojowych pozwoli podziękować Rodzicom lub Świadkom za obecność i wsparcie w dniu Ślubu. Świece w eleganckich ciemnych słoiczkach umieszczono w czarnym pudełeczku udekorowanym personalizowaną naklejką. Wyjątkowy upominek pozwoli wprowadzić w domu wyjątkowy klimat i wspaniałą atmosferę. 

  139,98 zł brutto
 • ŚWIECE sojowe na podziękowanie Z IMIONAMI 3szt Białe Pudełko
  139,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECE sojowe na podziękowanie Z IMIONAMI 3szt Białe Pudełko

  Efektowny zestaw świec sojowych idealnych na podziękowanie dla Świadków lub Rodziców. Świece umieszczono w czarnych słoiczkach z dekoracyjnymi naklejkami. Wyjątkowe zapachy świec pozwolą wprowadzić w domu wspaniałą atmosferę pełną relaksu. 

  139,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z PODPISEM Kubki serca i Wino BIAŁY
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z PODPISEM Kubki serca i Wino BIAŁY

  Eleganckie podziękowanie dla Rodziców w zestawie z uroczymi kubeczkami sercami i pysznym, półsłodkim winem. Zestaw zdecydowanie oczaruje Waszych Rodziców i będzie przepięknym podziękowaniem weselnym, a do tego cudowną pamiątką z tego ważnego dnia!

  199,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z PODPISEM Zestaw Win CZARNY
  229,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z PODPISEM Zestaw Win CZARNY

  Luksusowy zestaw prezentowy dla Rodziców na eleganckie podziękowanie za cały trud włożony w wesele! W skład prezentu wchodzi zestaw pysznych, eleganckich win oraz słodkie czekoladki i urocze pudełeczka na dopełnienie. Całość prezentuje się nadzwyczaj pięknie!

  229,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z PODPISEM Wino i Merci CZARNY
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z PODPISEM Wino i Merci CZARNY

  Podziękowanie dla Rodziców dekorowane przepiękną kartką z marmurową grafiką i pięknymi życzeniami. W skład prezentu wchodzi pyszne wino z czarnego bzu, słodkie merci, zdrowa herbatka oraz czarny korkociąg. Tak skomponowany kosz prezentowy świetnie sprawdzi się na eleganckie podziękowanie dla Rodziców. 

  199,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z PODPISEM Wino kryształowe z czekoladą
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z PODPISEM Wino kryształowe z czekoladą

  Wyjątkowe podziękowanie dla Rodziców pełne luksusu! Fantastyczny zestaw prezentowy z pysznym winem musującym, ze słodkimi czekoladami i z pasującymi dodatkami. Tak skomponowany box w elegancki sposób podziękuje Rodzicom za cały włożony trud w Wasze wesele!

  199,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z PODPISEM Lawendowy Mega Box z winem
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z PODPISEM Lawendowy Mega Box z winem

  Luksusowe podziękowanie dla Rodziców w niesamowitej odsłonie pod motywem pachnącej lawendy! Zestaw prezentowy składa się z pysznego wina półsłodkiego, z ręcznie robionej czekolady oraz pasujących dodatków. Taki zestaw umieszczony jest w ozdobnym boxie dekorowanym cudowną kartką z życzeniami i Waszym podpisem.

  199,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z PODPISEM z kubkami Lawenda
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z PODPISEM z kubkami Lawenda

  Luksusowe podziękowanie dla Rodziców na wesel! Genialny zestaw prezentowy utrzymany w motywie lawendowym. W zestawie znajdziecie zdrowe herbatki, ręcznie robioną czekoladę oraz przepiękne kubki z imionami Rodziców. Taki zestaw idealnie przekaże całą miłość i podziękowanie Rodzicom.

  199,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z PODPISEM Relaksująca Lawenda
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z PODPISEM Relaksująca Lawenda

  Niezwykły kosz prezentowy na podziękowanie weselne dla Rodziców! Fantastyczny zestaw w motywie lawendowym wypełniony zdrową herbatką, ręcznie robioną czekoladą w kartoniku, lawendową świeczką oraz pasującymi dodatkami. Kosz prezentowy świetnie sprawdzi się na przekazanie Waszych podziękowań dla Rodziców. 

  199,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców kosz Prosecco i czekolada Z IMIONAMI
  269,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców kosz Prosecco i czekolada Z IMIONAMI

  Luksusowe podziękowanie dla Rodziców na Ślub i wesele! Zachwycający zestaw z Prosecco zachwyci Waszych Rodziców oraz wyrazi wdzięczność za pomoc w przygotowaniu uroczystości. Cały zestaw został spersonalizowany imionami Pary Młodej oraz datą uroczystości. 

  269,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z IMIONAMI Kosz EKO Luksusowy
  249,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z IMIONAMI Kosz EKO Luksusowy

  Luksusowe podziękowanie dla Rodziców w eleganckim koszu prezentowym! Box prezentowy skomponowany jest w ekologicznym stylu i wypełniony produktami najwyższej jakości. Bazę stanowi pyszne wino owocowe o aromacie dzikiej róży w komplecie z miodami z polskiej pasieki o oryginalnych smakach. Do tego dołączone są ręcznie robione czekolady. Szykowny zestaw...

  249,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców kosz z winem Aronia Z IMIONAMI
  209,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców kosz z winem Aronia Z IMIONAMI

  Wspaniałe podziękowanie przygotowane specjalnie dla Rodziców w przepięknym stylu. Taki zestaw wywoła duży zachwyt Rodziców oraz zebranych gości. Zestaw został specjalnie tak przygotowany aby każdy z rodziców wybrał coś dla siebie. 

  209,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z IMIONAMI Kosz Kubki z herbatą i czekoladą
  169,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z IMIONAMI Kosz Kubki z herbatą i...

  Podziękowanie dla Rodziców z imionami to fantastyczna propozycja na prezent podziękowanie dla Rodziców Pary Młodej. Podziękowania są zamknięte w estetycznym kartonie przyozdobionym autorską grafiką. W zestawie znajdują się kubki na herbatę w komplecie ze zdrowymi herbatami i ręcznie robioną czekoladą. Całość wygląda bardzo elegancko i szykownie i...

  169,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z IMIONAMI Kosz Kubki z kawą, herbatą i miodem
  159,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z IMIONAMI Kosz Kubki z kawą, herbatą i...

  Niesamowite podziękowanie dla Rodziców z personalizacją! Wyjątkowa odsłona boxu prezentowego dla Rodziców w ramach podziękowań za włożony trud i serce w całe wesele. W zestawie znajdują się ozdobne, oryginalne kubki, słodkie cukierki oraz zdrowa herbatka i świeżo palona kawa. Całość jest przepięknym prezentem z praktyczną zawartością. 

  159,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z IMIONAMI Kosz Czekolady z winem
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z IMIONAMI Kosz Czekolady z winem

  Podziękowanie dla Rodziców w eleganckiej odsłonie! Fantastyczny kosz prezentowy, który w przepiękny sposób podziękuje Waszym Rodzicom za cały włożony trud i serce w wesele. Wysokiej jakości wino z czarnego bzu w komplecie z ręcznie robionymi czekoladami dodaje całości luksusowego szyku. Takim boxem prezentowym podbijecie nie tylko serca, ale i kubki...

  149,98 zł brutto
 • MIODY smakowe dla Rodziców w drewnianej skrzyni Z IMIONAMI
  149,98 zł brutto inf zł netto
  MIODY smakowe dla Rodziców w drewnianej skrzyni Z IMIONAMI

  Miody smakowe dla Rodziców na eleganckie i szykowne podziękowanie, które podbije serca i kubki smakowe Waszych Rodziców! Miodki umieszczone są w drewnianej skrzynce w eko stylu. Miody pochodzą z polskiej pasieki i są produktem ekologicznym. Cały zestaw prezentuje się ponadczasowo!

  149,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców/Świadków Z IMIONAMI Pudełko+20 krówek Miłorząb
  54,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców/Świadków Z IMIONAMI Pudełko+20 krówek...

  Słodki upominek dla Świadków lub Rodziców pozwoli podziękować za pomoc i wsparcie. W eleganckim pudełeczku umieszczono krówki zapakowane w personalizowane papierki. Dekoracyjny złoty motyw liści miłorzębu prezentuje się niezwykle elegancko. 

  54,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z IMIENIEM Wino i czekolada MEGA DUŻY
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z IMIENIEM Wino i czekolada MEGA DUŻY

  Prezent na podziękowanie dla Rodziców w eleganckiej oprawie! Zestaw prezentowy dla Rodziców składa się z pysznego, ekologicznego wina o aromacie dzikiej róży, z ręcznie robionej czekolady i z fantastycznych dodatków. Tak skomponowany box genialnie sprawdzi się na piękne podziękowanie dla Rodziców za całe włożone serce w Wasze wesele. 

  149,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z IMIONAMI Kawa i czekolada MEGA DUŻY
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z IMIONAMI Kawa i czekolada MEGA DUŻY

  Wspaniałe podziękowanie dla Rodziców na Ślub i wesele! W skład produktu wchodzą produkty najwyższej jakości takie jak herbata z pąkami róż czy aromatyczna świeżo palona kawa. Zestaw dopełniony został naklejką z piękną grafiką oraz personalizacją. 

  149,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z IMIONAMI Kosz Kubki z czekoladami
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z IMIONAMI Kosz Kubki z czekoladami

  Podziękowanie dla Rodziców w eleganckiej formie pełnej szyku! Fantastyczny box kosz prezentowy, którym w cudowny sposób podziękujecie Rodzicom za cały trud i serce włożone w wesele. W zestawie znajdują się dwa, oryginalne kubki oraz ręcznie robione, pyszne czekolady. Taki komplet z pewnością zachwyci Waszych Rodziców!

  149,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z IMIONAMI Kosz Kubki z kawą i herbatą
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z IMIONAMI Kosz Kubki z kawą i herbatą

  Podziękowanie dla Rodziców w fantastycznej formie kosza prezentowego! Cudowna propozycja na prezent podziękowanie za włożony trud i serce w całe wesele dla Rodziców Pary Młodej. Kosz wypełniony jest zdrową herbatką i kubkiem dla mamy oraz świeżo paloną kawą i kubkiem dla ojca. Tak przygotowany zestaw zdecydowanie podbije serca i kubki smakowe Rodziców. 

  149,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z IMIENIEM Wino i herbatki MEGA DUŻY
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z IMIENIEM Wino, herbatka i sól MEGA DUŻY

  Podziękowanie dla Rodziców w przepięknej oprawie! Fantastyczny pomysł na prezent podziękowanie dla Rodziców za cały włożony trud i serce w wesele. Zestaw składa się z wykwintnego wina o aromacie dzikiej róży, ekologicznych, zdrowej herbatki, soli do kąpieli oraz z zapachowej świecy. Tak skomponowany box z pewnością zachwyci Rodziców!

  149,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z IMIONAMI Lawendowe Odprężenie KRAFT
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z IMIONAMI Lawendowe Odprężenie KRAFT

  Przepiękny prezent w pudełku wypełniony dopasowanymi elementami to wyjątkowy pomysł na podziękowanie Rodzicom. W środku znajdują się: aromatyczna herbatka, fiolka z solą do kąpieli, słoiczek z miodem, fiolka z lawendą, woreczek z lawendą. Taki upominek pomoże wyrazić wdzięczność do najbliższych. 

  79,98 zł brutto
Pokazuje 1 - 36 z 84 elementów

Podziękowania dla Rodziców na wesele

Jednym z najbardziej wzruszających momentów dnia Ślubu są podziękowania dla Rodziców. Niektóre pary decydują się na zorganizowanie klasycznych podziękowań na sali weselnej, natomiast inne wolą porozmawiać ze swoimi najbliższymi w kameralnym gronie bez towarzystwa kamer. Bez względu na to, jaki wariant wybieracie ze swoją drugą połówką, warto do podziękowań dołączyć symboliczny prezent, który sprawi Waszym Rodzicom prawdziwą przyjemność. Jakie podarunki wybrać? Świetnym rozwiązaniem są pieczołowicie przygotowane kosze prezentowe, w skład których wchodzą najróżniejsze drobiazgi z wysokiej jakości produktów. Co więcej, każdy zestaw upominków opatrzony jest spersonalizowaną dedykacją, dzięki której podarunki są także piękną pamiątką z tak szczególnego dnia. 

Drewniane kosze prezentowe na podziękowanie dla Rodziców

Wasi Rodzice z całą pewnością będą wzruszeni, kiedy otrzymają w ramach podziękowania wspaniały zestaw prezentowy umieszczony w estetycznej skrzyni z drewna. Na wewnętrznej stronie wieka znajduje się kartka z podziękowaniami oraz podpisem Pary Młodej i datą. W ten sposób podarujecie swoim Rodzicom naprawdę unikalny podarunek w dniu Waszego Ślubu. Skrzynie mogą mieć przegródki, a każda z nich wypełniona jest naturalną wełną drzewną, która uatrakcyjnia wygląd wnętrza. Gorąco polecamy eko zestaw z konfiturami. Sześć małych słoiczków wypełnionych słodkościami przypadnie do gustu wszystkim obdarowanym osobom. Każdy słoik opatrzony jest ozdobną etykietą, materiałowym czepkiem oraz wstążeczką, co sprawia, że prezentują się naprawdę czarująco. Śliczną propozycją jest również skrzynka z aromatycznymi herbatkami oraz miodem. Wasi Rodzice na pewno chętnie wykorzystają taki kosz prezentowy.

Drewniany kosz prezentowy na podziękowanie dla Rodziców

Podziękowania dla Rodziców w lnianym worku

Zestaw smakowitych upominków możecie podarować także Waszym Rodzicom w lnianym worku, który doskonale wpisuje się w najnowsze trendy naturalne. Podziękowania dla Rodziców na wesele w lnianym worku to niezwykle eko propozycja. Na materiale nadrukowane jest krótkie, personalizowane podziękowanie oraz piękny motyw w oryginalnym stylu. W środku worka można znaleźć natomiast kapitalne słodkości i inne smakołyki, które bez wątpienia trafią w każde gusta. Miód i Cytryna to zestaw, wewnątrz którego znajduje się kraftowa paczka aromatycznej herbaty, naturalny miód z jabłkiem i cytryną oraz drewniana pałeczka. Tak zdrowy komplet jest bardzo oryginalnym i niezwykle ciekawym prezentem dla Rodziców. Natomiast Zestaw Czekoladowy osłodzi obdarowanym osobom słone łzy wzruszenia. Ręcznie robiona czekolada, choco stick oraz miód i pałeczka wchodzące w skład prezentu to wyśmienity pomysł na upominek!

Zestaw prezentowy w lnianym worku dla Rodziców na podziękowanie 

Kosze prezentowe z podziękowaniem dla Rodziców

W naszym sklepie mamy także szeroką gamę koszy prezentowych pakowanych w pudełka z grubej tektury. Fantastyczne komplety upominków o rozmaitym zastosowaniu i wyglądzie pozwolą Wam miło zaskoczyć Rodziców. Kosz prezentowy na podziękowanie dla Rodziców w różowej kolorystyce to świetny sposób na stworzenie relaksującego wieczoru. Kule do kąpieli, smakowite cukierki, mała butelka wina musującego, myjka do ciała oraz bańki mydlane to niepowtarzalny sposób na obdarowanie Rodziców. Wielką radość sprawicie im także za pomocą zestawu z personalizowanymi kubkami. Do naczyń zdobionych autorskimi grafikami dołączone są cukierki, herbata i kawa, które wspaniale dopełniają prezent. Każdy kosz prezentowany opatrzony jest kartką z imiennymi podziękowaniami oraz przewiązany ozdobną wstążką, elegancko zamykającą pudełko.

Box kosz prezentowy na podziękowanie dla Rodziców Luksusowy