Nowe produkty

Ostatnie posty

Podziękowania dla Rodziców

Podziękowania dla Rodziców na wesele 2024 to przepiękne propozycje na upominki i podarunki dla Rodziców w ramach podziękowań. Z naszymi prezentami dla Rodziców w drewnianych, eleganckich skrzyniach w genialny sposób podziękujecie Rodzicom za cały włożony trud i serce w Wasze wesele. W naszej ofercie znajdziecie duży wybór na prezenty podziękowania dla Rodziców. Od upominków ukrytych w drewnianych skrzyniach, lnianych woreczkach do specjalnie szykowanych boxów pełnych cudowności.

Podziękowania dla Rodziców 96 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 96 elementów
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Złoty
  299,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Złoty

  Złoty zestaw prezentowy z personalizacją oraz dopasowaną grafiką. Wybieraj upominek z Prosecco, świecą, czekoladą, satynową opaską, pralinami oraz woreczkiem z cukierkami. Przepiękne podziękowanie dla Rodziców, które wywoła uśmiech na twarzy najbliższych. Podaruj luksusowy kosz prezentowy z idealnie skomponowaną zawartością. 

  299,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Złoto-Czarny III
  319,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców w skrzyni Z PODPISEM Zestaw...

  Ekskluzywny zestaw prezentowy w czarno-złotej kolorystyce. Drewniana skrzynka z personalizacją oraz kwiatową grafiką przypadnie do gustu obdarowanym Rodziców. Podaruj na przyjęciu weselnym najbliższym przepiękny kosz prezentowy z alkoholem, słodkościami oraz aromatyczną kawą w słoiku. 

  319,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Złoto-Czarny II
  329,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców w skrzyni Z PODPISEM Zestaw...

  Prezent na podziękowanie dla Rodziców w eleganckiej dużej skrzyni, która wykonana jest z wysokiej jakości drewna. Zamów upominek z Prosecco w złotej butelce, opakowaniem aromatycznej kawy, bombonierkami Lindt, czekoladowymi cygarami oraz pralinami. Wyjątkowy kosz prezentowy można wręczyć na weselu. 

  329,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców ślub Z PODPISEM Zestaw Złoto-Czarny
  299,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców ślub Z PODPISEM Zestaw Złoto-Czarny

  Wyjątkowy zestaw prezentowy z winem czerwonym półwytrawnym, opakowaniem aromatycznej kawy, włoskim płynem do kąpieli, satynową opaską na oczy oraz pralinami. Podaruj ukochanym Rodzicom w ramach podziękowania ekskluzywny kosz prezentowy z personalizacją oraz modnym motywem graficznym w kwiaty. 

  299,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z PODPISEM Zestaw Czerwony I
  299,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z PODPISEM Zestaw Czerwony I

  Zestaw prezentowy dla ukochanych Rodziców na podziękowanie. Wybieraj gotowy kosz prezentowy w drewnianej skrzyni z personalizacją oraz stylową grafiką. Podaruj upominek z winem czerwonym półwytrawnym w kryształowej butelce, czekoladą mleczną, bombonierką, płynem do kąpieli o pobudzającym zapachu oraz czekoladowymi cukierkami. 

  299,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z PODPISEM Zestaw Czerwony II
  299,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z PODPISEM Zestaw Czerwony II

  Zamów upominek prezentowy dla Rodziców w ramach podziękowań. Podaruj jako Para Młoda na przyjęciu weselnym luksusowy kosz prezentowy najbliższym. Wybieraj prezent z personalizacją oraz cudowną grafiką. Kupuj drewnianą skrzynkę z winem, przepysznymi słodkościami, aromatyczną kawą oraz herbatą. 

  299,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z PODPISEM Zestaw Czerwono-Złoty
  299,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z PODPISEM Zestaw Czerwono-Złoty

  Drewniana skrzynka z personalizacją oraz wysokiej jakości zawartością. Podaruj prezent z przepiękną grafiką kwiatów. Upominek w złoto-czerwonej kolorystyce zawiera Prosecco w złotej butelce, bombonierki, włoski płyn do kąpieli oraz praliny. Efektowne podziękowanie dla Rodziców, które może wręczyć Młoda Para. 

  299,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców w skrzyni Z PODPISEM Elegant Gold
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców w skrzyni Z PODPISEM Elegant Gold

  Wyjątkowy prezent z produktami wysokiej jakości. Zaskocz Rodziców wręczając podziękowanie w dniu Ślubu zapakowane do przepięknej, drewnianej skrzynki. Zamów spersonalizowany kosz prezentowy z modną grafiką. W skład zestawu wchodzi: Prosecco w złotej butelce oraz czekolada z orzechami laskowymi. 

  199,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z PODPISEM Elegant Black&Gold
  239,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z PODPISEM Elegant Black&Gold

  Przepiękna, drewniana skrzynka z wysokiej jakości zawartością. Zamów podziękowanie dla Rodziców, które możne wręczyć Młoda Para. Na wieku umieszczona jest personalizacja oraz elegancka grafiką. Wybieraj gotowy upominek z Prosecco w złotej butelce, opakowanie kawy oraz wino musujące w puszce. 

  239,98 zł
 • ZESTAW na podziękowanie dla Rodziców Z PODPISEM Pink&Black
  259,98 zł brutto inf zł netto
  ZESTAW na podziękowanie dla Rodziców Z PODPISEM Pink&Black

  Niezwykle elegancki zestaw prezentowy na podziękowanie dla ukochanych Rodziców. Gotowy upominek można wręczyć na Ślubie lub weselu. Spraw radość najbliższym wybierając spersonalizowany prezent w drewnianej skrzyni z cudowną grafiką, wódką w czarno-złotej butelce, kremem do ciała oraz włoskim płynem do kąpieli. 

  259,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Owocowy
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Owocowy

  Wyjątkowy zestaw owocowy w drewnianej skrzyni to świetna propozycja na podziękowanie dla ukochanych Rodziców. Podaruj upominek z personalizacją oraz grafiką przepięknych kwiatów. Wybieraj kosz prezentowy z winem w kryształowej butelce, czekoladą mleczną oraz herbatą z pąkami róż w słoiczku. 

  199,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Kolorowy
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Kolorowy

  Wspaniały kosz prezentowy, który można wręczyć ukochanym rodzicom podczas wesela. Wybieraj przepiękne podziękowanie z personalizacją oraz kwiatową grafiką w delikatnej kolorystyce. Zamów upominek z winem białym w kryształowej butelce, czekoladą mleczną oraz kolorowymi drażetkami w szklanym słoiczku. 

  199,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z PODPISEM Elegant z winem kryształowym
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z PODPISEM Elegant z winem kryształowym

  Oryginalny kosz prezentowy, który pozwoli podziękować ukochanym Rodzicom podczas przyjęcia weselnego. Zamów drewnianą skrzynkę z personalizacją oraz idealnie skomponowaną zawartością. Wybieraj upominek z winem w kryształowej butelce, słodkościami w słoiczkach oraz solą do kąpieli. 

  199,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców w skrzyni Z PODPISEM Elegant Rosegold
  259,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców w skrzyni Z PODPISEM Elegant Rosegold

  Luksusowy zestaw prezentowy dla ukochanych Rodziców na podziękowanie. Zamów upominek z personalizacją oraz przepiękną grafiką. Zaskocz najbliższe osoby na przyjęciu weselnym wręczając prezenty w drewnie z alkoholem w stylowej butelce, włoskim płynem do kąpieli oraz kremem do ciała o zmysłowym zapachu. 

  259,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Aromatyczny
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Aromatyczny

  Przepiękny zestaw prezentowy, który przypadnie do gustu ukochanej Mamie. Podaruj w ramach podziękowań spersonalizowaną skrzynkę wykonaną z wysokiej jakości drewna. Zamów upominek z winem z ekologicznej winiarni, czekoladą białą z piankami oraz migdałami w białej czekoladzie z malinami. 

  199,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z PODPISEM Wino i czekolada z piankami
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z PODPISEM Wino i czekolada z piankami

  Podziękuj swoim ukochanym Rodziców w dniu Ślubu. Zamów luksusowy kosz prezentowy w drewnianej skrzynce z personalizacją oraz kwiatową grafiką w różowej odsłonie. Wybieraj upominek z winem w eleganckiej, białej butelce, czekoladą z piankami oraz słoiczkiem wypełnionym po brzegi malinowymi piankami marshmallow. 

  199,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Orzechowy
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Orzechowy

  Przepiękne podziękowanie dla Rodziców, które może wręczyć Para Młoda. Spraw radość bliskim osobom wręczając wyjątkowy kosz prezentowy w drewnianej skrzynce. Zamów upominek z personalizacją oraz kwiatową grafiką. W skład zestawu wchodzi: nalewka o smaku orzecha w czekoladzie, czekolada, miód ekologiczny oraz pałka do miodu. 

  199,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z PODPISEM Elegant Black
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z PODPISEM Elegant Black

  Ekskluzywny kosz prezentowy z idealnie skomponowaną zawartością. Zamów podziękowanie dla Rodziców, które może wręczyć Młoda Para. Wybieraj prezent w drewnie z personalizacją oraz dopasowaną grafiką. W skład zestawu wchodzi: wino czerwone półwytrawne, wino musujące w puszce oraz czekolada deserowa z orzechami. 

  199,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców w skrzyni Z PODPISEM Pink&Gold
  259,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców w skrzyni Z PODPISEM Pink&Gold

  Kosz prezentowy na podziękowanie dla Rodziców. Podaruj wyjątkowy upominek z personalizacją oraz przepiękną grafiką. Zamów niezwykle luksusowy zestaw z alkoholem w stylowej butelce czarno-złotej, włoskim płynem do kąpieli o pobudzającym zapachu oraz świecą pieńkową. Drewniana skrzynka z premium zawartością wywoła uśmiech na twarzy obdarowanych osób. 

  259,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców w skrzyni Z PODPISEM Elegant Red
  259,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców w skrzyni Z PODPISEM Elegant Red

  Elegancki prezent w czarno-czerwonej odsłonie można wręczyć jako podziękowanie ukochanym Rodzicom. Zamów drewnianą skrzynkę z personalizacją oraz przepiękną grafiką. Wybieraj gotowy kosz prezentowy z winem w stalowej butelce, aromatyczną kawą oraz herbatą w czerwonym kartoniku. 

  259,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców ślub Z IMIONAMI EKO Malinowa Świeżość
  259,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców ślub Z IMIONAMI EKO Malinowa Świeżość

  Elegancki zestaw upominkowy dla Rodziców inspirowany słodyczą dojrzałych malin. W drewnianej skrzyneczce umieszczono butelkę wina, herbatę z maliną i znakomite słodkości. Wnętrze pudełka udekorowano personalizowaną karteczką z dekoracyjną grafiką świeżych owoców. 

  259,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców ślub Z IMIONAMI Luksusowe Boho
  259,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców ślub Z IMIONAMI Luksusowe Boho

  Podziękowanie dla Rodziców, które na pewno sprawi wielką przyjemność Waszym bliskim. Wyjątkowy zestaw upominkowy w eleganckiej skrzynce z jasnego drewna zawiera wszystko co zapewni waszym bliskim chwile beztroskiej przyjemności. Wnętrze pudełka dekoruje personalizowana karteczka z dekoracyjną grafiką. 

  259,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców ślub Z IMIONAMI EKO Zestaw Słoneczny
  249,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców ślub Z IMIONAMI EKO Zestaw Słoneczny

  Śliczny zestaw prezentowy dla Rodziców, który można wręczyć podczas wesela. W środku umieszczono butelkę znakomitego wina, rozgrzewającą herbatę, aromatyczną kawę, słodkie czekoladki oraz miód z dodatkiem pomarańczy i imbiru. Wnętrze udekorowano personalizowaną karteczką z podziękowaniami. 

  249,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców ślub Z IMIONAMI EKO Z winem Aronia
  249,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców ślub Z IMIONAMI EKO Z winem Aronia

  Elegancki zestaw upominkowy dla Rodziców, w skrzyneczce z jasnego drewna. W środku umieszczono znakomite wino, wyborne słodkości oraz pobudzająca kawa. Wnętrze skrzyneczki udekorowano personalizowana karteczką z podziękowaniami i dekoracyjną grafiką. 

  249,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców ślub Z IMIONAMI Nalewka, kawy i herbaty
  239,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców ślub Z IMIONAMI Nalewka, kawy i herbaty

  Zestaw prezentowy dla Rodziców w dużej drewniany skrzyni. Piękny upominek na pewno zachwyci podniebienia najbardziej wymagających smakoszy. Pudełko udekorowano wewnątrz personalizowaną karteczką z dekoracyjna świeżą grafiką. 

  239,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców ślub Z IMIONAMI Czar Miłości
  239,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców ślub Z IMIONAMI Czar Miłości

  Wspaniały zestaw na podziękowanie dla Rodziców, które można wręczyć podczas wesela. Wnętrze pudełeczka udekorowano personalizowaną karteczką z podziękowaniami. W pudełku umieszczono znakomitą nalewkę, znakomite słodycze, rozgrzewającą herbatę i pobudzającą kawę. 

  239,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców ślub Z IMIONAMI z winem EKO Zestaw Malina
  239,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców ślub Z IMIONAMI z winem EKO Zestaw Malina

  Wspaniały zestaw prezentowy dla Rodziców inspirowany słodyczą dojrzałych malin. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono butelkę wyśmienitego wina, znakomite słodkości oraz rozgrzewającą herbatę. Wnętrze pudełka udekorowano personalizowana karteczką z podziękowaniami.

  239,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców ślub Z IMIONAMI Miody smakowe i herbaty Zestaw II
  229,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców ślub Z IMIONAMI Miody smakowe i herbaty...

  Podziękowanie dla Rodziców, będzie pięknym gestem, który na pewno wywoła uśmiech na twarzach Waszych bliskich. W eleganckim pudełeczku z jasnego drewna udekorowano personalizowana karteczką z tekstem podziękowań i piękna dekoracyjna grafiką. W zestawie znajdują się miody z polskiej pasieki z dodatkiem owoców oraz rozgrzewające herbaty. 

  229,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców ślub Z IMIONAMI Miody smakowe i herbaty Zestaw I
  229,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców ślub Z IMIONAMI Miody smakowe i herbaty...

  Podziękowanie dla Rodziców o ekologicznym charakterze, które można wręczyć podczas wesela. Wspaniały zestaw upominkowy zawierający znakomite herbaty oraz słoiczki z naturalnym polskim miodem z owocami. Wnętrze pudełeczka dekoruje personalizowana karteczka z dekoracyjną grafiką. 

  229,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców ślub Z IMIONAMI Miody smakowe i kawy
  229,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców ślub Z IMIONAMI Miody smakowe i kawy

  Elegancki zestaw prezentowy dla Rodziców, umieszczony w dużej skrzyni z jasnego drewna. W środku umieszczono naturalne miody z dodatkiem znakomitych owoców oraz wyborne pobudzające kawy. Wnętrze pudełeczka udekorowano personalizowaną karteczką z dekoracyjna grafiką.

  229,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z PODPISEM Kubki serca i Wino BIAŁY
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z PODPISEM Kubki serca i Wino BIAŁY

  Eleganckie podziękowanie dla Rodziców w zestawie z uroczymi kubeczkami sercami i pysznym, półsłodkim winem. Zestaw zdecydowanie oczaruje Waszych Rodziców i będzie przepięknym podziękowaniem weselnym, a do tego cudowną pamiątką z tego ważnego dnia!

  199,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z PODPISEM Zestaw Win CZARNY
  229,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z PODPISEM Zestaw Win CZARNY

  Luksusowy zestaw prezentowy dla Rodziców na eleganckie podziękowanie za cały trud włożony w wesele! W skład prezentu wchodzi zestaw pysznych, eleganckich win oraz słodkie czekoladki i urocze pudełeczka na dopełnienie. Całość prezentuje się nadzwyczaj pięknie!

  229,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z PODPISEM Wino kryształowe z czekoladą
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z PODPISEM Wino kryształowe z czekoladą

  Wyjątkowe podziękowanie dla Rodziców pełne luksusu! Fantastyczny zestaw prezentowy z pysznym winem musującym, ze słodkimi czekoladami i z pasującymi dodatkami. Tak skomponowany box w elegancki sposób podziękuje Rodzicom za cały włożony trud w Wasze wesele!

  199,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z PODPISEM z kubkami Lawenda
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z PODPISEM z kubkami Lawenda

  Luksusowe podziękowanie dla Rodziców na wesel! Genialny zestaw prezentowy utrzymany w motywie lawendowym. W zestawie znajdziecie zdrowe herbatki, ręcznie robioną czekoladę oraz przepiękne kubki z imionami Rodziców. Taki zestaw idealnie przekaże całą miłość i podziękowanie Rodzicom.

  199,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców kosz Prosecco i czekolada Z IMIONAMI
  269,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców kosz Prosecco i czekolada Z IMIONAMI

  Luksusowe podziękowanie dla Rodziców na Ślub i wesele! Zachwycający zestaw z Prosecco zachwyci Waszych Rodziców oraz wyrazi wdzięczność za pomoc w przygotowaniu uroczystości. Cały zestaw został spersonalizowany imionami Pary Młodej oraz datą uroczystości. 

  269,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z IMIONAMI Kosz EKO Luksusowy
  249,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Z IMIONAMI Kosz EKO Luksusowy

  Luksusowe podziękowanie dla Rodziców w eleganckim koszu prezentowym! Box prezentowy skomponowany jest w ekologicznym stylu i wypełniony produktami najwyższej jakości. Bazę stanowi pyszne wino owocowe o aromacie dzikiej róży w komplecie z miodami z polskiej pasieki o oryginalnych smakach. Do tego dołączone są ręcznie robione czekolady. Szykowny zestaw...

  249,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 96 elementów

Podziękowania dla Rodziców na wesele

Jednym z najbardziej wzruszających momentów dnia Ślubu są podziękowania dla Rodziców. Niektóre pary decydują się na zorganizowanie klasycznych podziękowań na sali weselnej, natomiast inne wolą porozmawiać ze swoimi najbliższymi w kameralnym gronie bez towarzystwa kamer. Bez względu na to, jaki wariant wybieracie ze swoją drugą połówką, warto do podziękowań dołączyć symboliczny prezent, który sprawi Waszym Rodzicom prawdziwą przyjemność. Jakie podarunki wybrać? Świetnym rozwiązaniem są pieczołowicie przygotowane kosze prezentowe, w skład których wchodzą najróżniejsze drobiazgi z wysokiej jakości produktów. Co więcej, każdy zestaw upominków opatrzony jest spersonalizowaną dedykacją, dzięki której podarunki są także piękną pamiątką z tak szczególnego dnia. 

Drewniane kosze prezentowe na podziękowanie dla Rodziców

Wasi Rodzice z całą pewnością będą wzruszeni, kiedy otrzymają w ramach podziękowania wspaniały zestaw prezentowy umieszczony w estetycznej skrzyni z drewna. Na wewnętrznej stronie wieka znajduje się kartka z podziękowaniami oraz podpisem Pary Młodej i datą. W ten sposób podarujecie swoim Rodzicom naprawdę unikalny podarunek w dniu Waszego Ślubu. Skrzynie mogą mieć przegródki, a każda z nich wypełniona jest naturalną wełną drzewną, która uatrakcyjnia wygląd wnętrza. Gorąco polecamy eko zestaw z konfiturami. Sześć małych słoiczków wypełnionych słodkościami przypadnie do gustu wszystkim obdarowanym osobom. Każdy słoik opatrzony jest ozdobną etykietą, materiałowym czepkiem oraz wstążeczką, co sprawia, że prezentują się naprawdę czarująco. Śliczną propozycją jest również skrzynka z aromatycznymi herbatkami oraz miodem. Wasi Rodzice na pewno chętnie wykorzystają taki kosz prezentowy.

Drewniany kosz prezentowy na podziękowanie dla Rodziców

Podziękowania dla Rodziców w lnianym worku

Zestaw smakowitych upominków możecie podarować także Waszym Rodzicom w lnianym worku, który doskonale wpisuje się w najnowsze trendy naturalne. Podziękowania dla Rodziców na wesele w lnianym worku to niezwykle eko propozycja. Na materiale nadrukowane jest krótkie, personalizowane podziękowanie oraz piękny motyw w oryginalnym stylu. W środku worka można znaleźć natomiast kapitalne słodkości i inne smakołyki, które bez wątpienia trafią w każde gusta. Miód i Cytryna to zestaw, wewnątrz którego znajduje się kraftowa paczka aromatycznej herbaty, naturalny miód z jabłkiem i cytryną oraz drewniana pałeczka. Tak zdrowy komplet jest bardzo oryginalnym i niezwykle ciekawym prezentem dla Rodziców. Natomiast Zestaw Czekoladowy osłodzi obdarowanym osobom słone łzy wzruszenia. Ręcznie robiona czekolada, choco stick oraz miód i pałeczka wchodzące w skład prezentu to wyśmienity pomysł na upominek!

Zestaw prezentowy w lnianym worku dla Rodziców na podziękowanie 

Kosze prezentowe z podziękowaniem dla Rodziców

W naszym sklepie mamy także szeroką gamę koszy prezentowych pakowanych w pudełka z grubej tektury. Fantastyczne komplety upominków o rozmaitym zastosowaniu i wyglądzie pozwolą Wam miło zaskoczyć Rodziców. Kosz prezentowy na podziękowanie dla Rodziców w różowej kolorystyce to świetny sposób na stworzenie relaksującego wieczoru. Kule do kąpieli, smakowite cukierki, mała butelka wina musującego, myjka do ciała oraz bańki mydlane to niepowtarzalny sposób na obdarowanie Rodziców. Wielką radość sprawicie im także za pomocą zestawu z personalizowanymi kubkami. Do naczyń zdobionych autorskimi grafikami dołączone są cukierki, herbata i kawa, które wspaniale dopełniają prezent. Każdy kosz prezentowany opatrzony jest kartką z imiennymi podziękowaniami oraz przewiązany ozdobną wstążką, elegancko zamykającą pudełko.

Box kosz prezentowy na podziękowanie dla Rodziców Luksusowy