Nowe produkty

Ostatnie posty

Podziękowania na Komunię pomysłowe

Podziękowania na Komunię pomysłowe to miejsce, w którym znajdziecie fantastyczne propozycje na drobne upominki dla gości w ramach podziękowań za przybycie na Pierwszą Komunię dziecka. Pięknym sposobem na podziękowanie gościom będzie drewniana dziesiątka różańca na podziękowanie na Komunię w zestawie z ozdobnym bilecikiem. Kategoria z podziękowaniami dla gości na Komunię to zbiór pomysłów na drobne podarunki, które możecie wręczyć same, rozłożyć przy nakryciach czy dodać do większych prezentów na podziękowanie. 

Podziękowania na Komunię pomysłowe 55 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 55 elementów
 • ŚWIECA sojowa na Komunię podziękowanie Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty 100% Handmade
  12,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECA sojowa na Komunię podziękowanie Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty...

  Ręcznie robiona świeca sojowa to idealny upominek dla gości przybyłych na uroczystość I Komunii Świętej dziecka. Słoiczek dekorowany jest naklejką z pudrowymi kwiatami, imieniem dziecka oraz datą. Świeczki zdobione są płatkami róż. 

  12,98 zł
 • ŚWIECA sojowa na Komunię podziękowanie Z IMIENIEM IHS Exclusive 100% Handmade
  12,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECA sojowa na Komunię podziękowanie Z IMIENIEM IHS Exclusive...

  Sojowa świeca w szklanym słoiczku o delikatnym zapachu sprzedawana w komplecie z naklejką z imieniem dziecka i datą. Piękny i ponadczasowy upominek dla gości komunijnych, który mogą zabrać ze sobą do domu. Do świec dołączane są naklejki z grafiką złotej hostii. To doskonałe podziękowanie dla bliskich za uroczystość w Komunii Świętej.

  12,98 zł
 • ŚWIECA sojowa na Komunię podziękowanie Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa 100% Handmade
  12,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECA sojowa na Komunię podziękowanie Z IMIENIEM Gałązka...

  Świece sojowe wykonane ręcznie w Polsce, przygotowane na I Komunię Świętą dziecka. Posiadają delikatny aromat oraz dodatek złocistego brokatu na górze. Każda świeczka prezentuje się pięknie i niepowtarzalnie. Świece sojowe podziękują gościom za obecność podczas uroczystości i wręczone prezenty. Będą trwałą pamiątką i ucieszą obdarowanych.

  12,98 zł
 • ŚWIECA sojowa na Komunię podziękowanie Z IMIENIEM Pierwsza Komunia z konwaliami 100% Handmade
  12,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECA sojowa na Komunię podziękowanie Z IMIENIEM Pierwsza Komunia...

  Eleganckie świeczki sojowe w słoiczku z naklejkami z nadrukiem konwalii to wspaniałą forma upominku na Komunię dziecka. Na etykietach znajduje się imię dziecka i data uroczystości. Takie podziękowania oczarują bliskich i podziękują za przybycie.

  12,98 zł
 • ŚWIECA sojowa na Komunię podziękowanie Z IMIENIEM Lawendowa 100% Handmade
  12,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECA sojowa na Komunię podziękowanie Z IMIENIEM Lawendowa 100%...

  Świeca sojowa idealna na upominek dla gości na I Komunię Świętą. Lawendowy aromat wprowadzi wszystkich w cudowny nastrój. Świece dekorowane są naklejką ze lawendową grafiką oraz personalizacją. Taki upominek zachwyci obdarowane osoby!

  12,98 zł
 • PUDEŁECZKA na słoiczki Z PODPISEM na Komunię 10szt WYBIERZ WZÓR
  19,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁECZKA na słoiczki Z PODPISEM na Komunię 10szt WYBIERZ WZÓR

  Eleganckie pudełeczka na słoiczki do podziękowań dla gości komunijnych. Zdobione naklejką ze specjalnie przygotowanym dla ciebie wzorem i personalizacją. Tak opakowane prezenciki dla bliskich wspaniale wyrażą wdzięczność za obecność oraz wręczone prezenty.

  19,98 zł
 • MAGNES na Komunię Z IMIENIEM Srebrna Hostia Z BILECIKIEM
  7,98 zł brutto inf zł netto
  MAGNES na Komunię Z IMIENIEM Srebrna Hostia Z BILECIKIEM

  Magnes na Komunię na przepiękne podziękowanie dla gości komunijnych! Magnes ozdobiony jest delikatnym motywem Srebrnej Hostii i personalizacji. Taki upominek genialnie sprawdzi się jako dodatek do podziękowań dla gości. Magnes komunijny to oryginalny pomysł na upominek na podziękowanie dla gości.

  7,98 zł
 • MAGNES na Komunię Z IMIENIEM IHS Exclusive Z BILECIKIEM
  7,98 zł brutto inf zł netto
  MAGNES na Komunię Z IMIENIEM IHS Exclusive Z BILECIKIEM

  Magnes komunijny z imieniem dziecka to fantastyczny pomysł na drobny upominek dla gości w ramach szykownych podziękowań. Magnes ozdobiony jest złotą Hostią IHS, napisem Dziękujemy i personalizacją. Taki podarunek będzie idealnym dodatkiem do podziękowań dla gości na Komunię dziecka. 

  7,98 zł
 • MAGNES na Chrzest, Komunię, Roczek ZE ZDJĘCIEM Botaniczny Z BILECIKIEM
  8,98 zł brutto inf zł netto
  MAGNES na Chrzest, Komunię, Roczek ZE ZDJĘCIEM Botaniczny Z...

  Magnes ze zdjęciem dziecka na każdą okazję! Taki magnes ze zdjęciem maluszka to genialny pomysł na drobny upominek na podziękowanie dla gości! Magnes jest umieszczony w ozdobnym opakowaniu z dołączonym bilecikiem ze słowami podziękowań.

  8,98 zł
 • MAGNES na Chrzest, Komunię, Roczek Z IMIENIEM Botaniczny Z BILECIKIEM
  7,98 zł brutto inf zł netto
  MAGNES na Chrzest, Komunię, Roczek Z IMIENIEM Botaniczny Z BILECIKIEM
  1 Recenzje

  Magnes z personalizacją w postaci imienia dziecka oraz daty uroczystości to wspaniały upominek dla gości na podziękowanie. Elegancka grafika botanicznego wianuszka idealnie wpasowuje się aktualnie panujące trendy. Magnesy można wręczać osobiście lub ułożyć obok nakryć gości. 

  7,98 zł
 • ANIOŁEK naturalny na Komunię W SREBRNYM opakowaniu
  4,98 zł brutto inf zł szt. netto
  ANIOŁEK naturalny na Komunię W SREBRNYM opakowaniu

  Piękny aniołek wykonany z drewna o naturalnym odcieniu to świetny sposób na podziękowanie gościom komunijnym. Anioł umieszczony jest w woreczku z bilecikiem i słowami podziękowania. Całość utrzymana w srebrze. Prezentuje się bardzo oryginalnie i świetnie podkreśla charakter uroczystości.

  4,98 zł
 • ANIOŁEK naturalny W OPAKOWANIU Botaniczny
  4,98 zł brutto inf zł netto
  ANIOŁEK naturalny W OPAKOWANIU Botaniczny

  Drewniany aniołek na eleganckie podziękowanie dla gości! Przepiękny aniołek umieszczony w ozdobnym woreczku z dołączonym bilecikiem ze słowami podziękowań. Taki upominek to fantastyczny pomysł na drobny podarunek dla gości w ramach podziękowań za przybycie. 

  4,98 zł
 • ANIOŁEK naturalny W OPAKOWANIU Pudrowe Kwiaty
  4,98 zł brutto inf zł netto
  ANIOŁEK naturalny W OPAKOWANIU Pudrowe Kwiaty

  Aniołek drewniany zapakowany w ozdobne opakowanie z dołączonym bilecikiem ze słowami podziękowań. Taki aniołek świetnie sprawdzi się na drobny upominek czy dodatek do prezentu dla gości. Aniołek cudownie sprawdzi się podczas Chrztu, Komunii czy Roczku maluszka. Drewniany aniołek w cudowny sposób podziękuje gościom za przybycie na przyjęcie. 

  4,98 zł
 • UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Białe Róże
  4,98 zł brutto inf zł netto
  UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Białe Róże

  Słodki upominek dla gości z eleganckim bilecikiem z motywem białych róż i konwalii. Spraw radość zaproszonym gościom na przyjęciu wręczając elegancki prezencik z przepyszną zawartością. Piękne podziękowanie, które można podarować na Chrzcie Świętym, Komunii lub weselu. 

  4,98 zł
 • UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Botaniczna
  4,98 zł brutto inf zł netto
  UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Botaniczna
  1 Recenzje

  Szukasz pomysłu na podziękowanie dla gości za przybycie na uroczystość? Czekoladki w opakowaniu będą idealnym pomysłem na podziękowanie! Czekolada z napisem Dziękujemy została umieszczona wraz z bilecikiem z podziękowaniem w woreczku celofanowym. Tak forma podziękowania idealnie sprawdzi się na różnych uroczystościach takich jak Chrzest, Komunia czy Ślub. 

  4,98 zł
 • UPOMINEK dla gości czekoladka z sercem W OPAKOWANIU Pudrowe Kwiaty
  4,98 zł brutto inf zł netto
  UPOMINEK dla gości czekoladka z sercem W OPAKOWANIU Pudrowe Kwiaty

  Wspaniałe podziękowanie dla gości w rustykalnym stylu które w przepiękny sposób podziękuję gościom za przybycie na uroczystość. Tak fantastycznie zapakowane czekoladki możesz wręczyć gościom osobiście lub rozłożyć wśród talerzy. Czekoladki to słodkie podziękowanie które spodoba się każdemu z gości. 

  4,98 zł
 • SŁONIK na szczęście W OPAKOWANIU Botaniczny
  4,98 zł brutto inf zł netto
  SŁONIK na szczęście W OPAKOWANIU Botaniczny

  Drewniany słonik na szczęście z uniesioną trąbą to niezwykły pomysł na drobny upominek na podziękowanie dla gości! Przepiękna dekoracja umieszczona jest w plastikowym woreczku z dodatkiem bilecika z naturalną, botaniczną grafiką i słowami podziękowania. Genialny sposób na pomysłowe podziękowanie gościom za przybycie na każdą okazję!

  4,98 zł
 • ANIOŁEK z sercem upominek na Chrzest i Komunię W OPAKOWANIU
  4,98 zł brutto inf zł netto
  ANIOŁEK z sercem upominek na Chrzest i Komunię W OPAKOWANIU

  Upominek na Chrzest i Komunię w postaci drewnianego aniołka z serduszkiem. Na dekoracyjnym bileciku umieszczone zostały podziękowania za przybycie na uroczystość. To piękna pamiątka z tak ważnego wydarzenia. Możesz umieścić je obok nakrycia każdego z gości, a także wręczyć osobiście. 

  4,98 zł
 • ANIOŁEK z serduszkami na Komunię W ZŁOTYM opakowaniu
  4,98 zł brutto inf zł netto
  ANIOŁEK z serduszkami na Komunię W ZŁOTYM opakowaniu

  Jak pięknie podziękować gościom na Komunię? Wspaniale sprawdzą się upominki w formie aniołków umieszczone w opakowaniach z bilecikiem. Biało-złota kolorystyka i motyw Hostii sprawiają, że prezent podkreśla charakter przyjęcia i pasuje do przyjęcia chłopca i dziewczynki.

  4,98 zł
 • ANIOŁEK naturalny na Komunię W ZŁOTYM opakowaniu
  4,98 zł brutto inf zł netto
  ANIOŁEK naturalny na Komunię W ZŁOTYM opakowaniu

  Aniołek w opakowaniu z bilecikiem w złotym kolorze to wspaniały sposób na podziękowanie gościom za przybycie. Aniołki wykonane z drewna w zestawie z bilecikiem w biało-złotej kolorystyce. Na bileciku znajdują się słowa podziękowania z okazji przybycia na I Komunię Świętą.

  4,98 zł
 • SŁONIK na szczęście drewniany upominek w lnianym woreczku
  7,98 zł brutto inf zł netto
  SŁONIK na szczęście drewniany upominek w lnianym woreczku

  Słonik na szczęście wykonany z naturalnego drewna to cudowna propozycja na eleganckie podziękowanie dla gości! Drewniany słonik w lnianym woreczku to niezwykła, eko, boho dekoracja, którą możecie wręczyć zaproszonym gościom jako podziękowanie za przybycie. Słonik cudownie wpasuje się w każdą okazję. 

  7,98 zł
 • ANIOŁEK na podziękowanie w lnianym woreczku
  7,98 zł brutto inf zł netto
  ANIOŁEK na podziękowanie w lnianym woreczku

  Aniołek na podziękowanie dla gości to wspaniały upominek, który możecie wręczyć gościom w ramach podziękowania za przybycie. Aniołek wykonany jest z naturalnego drewna, dzięki czemu świetnie wpasuje się w klimaty eko, boho i rustykalne. Aniołek zapakowany jest w estetyczny, klasyczny woreczek lniany, co dodaje całości szyku.

  7,98 zł
 • SŁONIK na szczęście podziękowanie dla gości
  7,98 zł brutto inf zł netto
  SŁONIK na szczęście podziękowanie dla gości BIAŁY
  1 Recenzje

  Słonik na szczęście podziękowanie dla gości w przepięknej, uroczej odsłonie! Porcelanowy, biały słonik świetnie sprawdzi się jako drobny upominek na podziękowania dla gości na Chrzest, Komunię, czy Roczek dziecka. Słonik równie dobrze sprawdzi się jako figurka na dekoracje stołu. Słonik jest fantastycznym dodatkiem o wielu zastosowaniach, przekonajcie się...

  7,98 zł
 • DZIESIĄTKA różaniec drewniana podziękowanie W OPAKOWANIU botaniczna
  8,98 zł brutto inf zł netto
  DZIESIĄTKA różaniec drewniana podziękowanie W OPAKOWANIU botaniczna

  Różaniec drewniany na podziękowanie dla gości. Taki różaniec to przepiękne podziękowanie na Komunię i Chrzest Dziecka. Różaniec opakowany jest w przezroczysty woreczek przyczepiony do karteczki z motywem eukaliptusa. Całość wygląda niezwykle elegancko i unikatowo. Zachwyt gości gwarantowany!

  8,98 zł
 • KUP aranżację ze zdjęcia na Komunię z symbolem Ducha Świętego

  Aranżacja na Komunię z symbolem Ducha Świętego - zobacz poniżej produkty i przygotuj swoją dekorację stołu!

 • BAŃKI mydlane Dziękuję z sercem Z IMIENIEM
  3,49 zł brutto inf zł netto
  BAŃKI mydlane Dziękuję z sercem Z IMIENIEM

  Bańki mydlane Dziękuję z serduszkiem na cudowne, oryginalne podziękowanie dla gości! Bańki mydlane w małej, plastikowej buteleczce zakończonej serduszkiem to niezwykły pomysł na dodatek na podziękowanie dla gości. Bańki można rozłożyć obok nakryć czy zapakować do ozdobnych pudełeczek. Bańki z personalizacją to genialny pomysł na upominki dla gości!

  3,49 zł
 • BAŃKI mydlane na Komunię Z IMIENIEM Rustykalny wianuszek
  3,49 zł brutto inf zł netto
  BAŃKI mydlane na Komunię Rustykalny Wianuszek Z IMIENIEM

  Bańki mydlane to wyśmienity upominek na podziękowanie dla gości. Każda z buteleczek posiada personalizowaną etykietę wraz napisem Dziękuję oraz z imieniem dziecka. Bańki mogą posłużyć jako atrakcyjny gadżet do zdjęć. 

  3,49 zł
 • BAŃKI mydlane Rustykalny Wianuszek Z IMIENIEM
  3,49 zł brutto inf zł netto
  BAŃKI mydlane Rustykalny Wianuszek Z IMIENIEM

  Bańki mydlane na oryginalne podziękowanie dla gości! Bańki mydlane z personalizowaną etykietą z grafiką rustykalnego wianuszka to przepiękna propozycja na każdą okazję! Bańki można rozłożyć przy nakryciach gości czy dołożyć do upominków na podziękowanie.

  3,49 zł
 • BAŃKI mydlane na Komunię Gałązka Eukaliptusa Z IMIENIEM
  3,49 zł brutto inf zł netto
  BAŃKI mydlane na Komunię Gałązka Eukaliptusa Z IMIENIEM

  Bańki mydlane jako podziękowanie dla gości to super pomysł który spodoba się każdemu a w szczególności dzieciom. Bańki posiadają personalizację w postaci imienia dziecka oraz daty uroczystości. Bańki można użyć jako gadżet do zdjęć.

  3,49 zł
 • KUP aranżację ze zdjęcia na Komunię dziewczynki w kwiatach

  Aranżacja na Komunię dziewczynki w kwiatach - zobacz poniżej produkty i przygotuj swoją dekorację stołu!

 • ŚWIECA sojowa Różane Marzenie 100% Handmade
  39,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECA sojowa Różane Marzenie 100% Handmade

  Sojowa świeca o cudownym naturalnym zapachu. Świecę umieszczono w słoiczku z ciemnego szkła, dzięki czemu prezentuje się bardzo elegancko. Wyjątkowy upominek będzie fantastycznym dodatkiem w każdym domu.

  39,98 zł
 • ŚWIECA sojowa Pełnia Życia 100% Handmade
  39,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECA sojowa Pełnia Życia 100% Handmade

  Ekologiczna świeca sojowa o wyjątkowym orzeźwiającym zapachu. W eleganckim słoiczku z ciemnego szkła upominek prezentuje się wspaniale. Świeczka będzie wspaniałym upominkiem dla gości w podziękowaniu za przybycie na przyjęcie. 

  39,98 zł
 • ŚWIECA sojowa Lawendowy Czar 100% Handmade
  39,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECA sojowa Lawendowy Czar 100% Handmade

  Wyjątkowa ręcznie robiona świeca sojowa o wyjątkowym lawendowym zapachu. Wspaniały prezent dla gości pozwoli zrelaksować zmysły i podziękować bliskim za obecność na uroczystości. Podarunek o ekologicznym charakterze na pewno przypadnie do gustu każdej obdarowanej osobie. 

  39,98 zł
 • ŚWIECA sojowa Sparkle like Prosecco 100% Handmade
  39,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECA sojowa Sparkle like Prosecco 100% Handmade

  Świeca sojowa w ciemnym szklanym słoiczku o wyjątkowym kobiecym zapachu. Wspaniały upominek dla bliskich, który pozwoli wprowadzić w domu cudowną atmosferę pełną relaksu. Świeczka to świetny gadżet, który wspaniale sprawdzi się jako dodatek podczas romantycznego wieczoru we dwoje czy domowego spa. 

  39,98 zł
 • BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Chrzest, Roczek, Komunię Z IMIENIEM Złote Serce 12szt
  44,98 zł brutto inf zł netto
  BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Chrzest,...

  Buteleczki szklane z korkiem i personalizowaną naklejką to fantastyczny pomysł na zapakowanie pomysłowych podziękowań dla gości! Buteleczki genialnie sprawdzą się do zapakowania drobnych cukierków, do nasypania pysznej herbatki czy kawy. Takie buteleczki w komplecie z personalizowanymi naklejkami to wspaniały pomysł na zapakowanie podziękowań dla gości.

  44,98 zł
 • BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Chrzest, Roczek, Komunię Z IMIENIEM Rustykalny Wianuszek 12szt
  44,98 zł brutto inf zł netto
  BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Chrzest,...

  Szklane buteleczki z korkiem w zestawie z personalizowanymi naklejkami z imieniem dziecka i eleganckim motywem rustykalnego wianuszka! Cudowny zestaw na pomysłowe zapakowanie podziękowań dla gości. Buteleczki świetnie sprawdzą się do wypełnienia słodkimi cukierkami, pyszną herbatką czy kawą. 

  44,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 55 elementów

Podziękowania na Komunię pomysłowe

Podziękowania dla gości to zwyczaj, który na dobre wpisał się już w naszą tradycję. Drobne upominki wręczane najbliższym obecnym na zorganizowanym przez nas przyjęciu to miły gest, który pozwala im poczuć się wyjątkowo. Często w roli podziękowań spotyka się słodkości, jednak z powodzeniem postawić można też na symboliczne oraz oryginalne podarunki. Jeśli podoba Ci się pomysł kreatywnych upominków dla gości obecnych na Pierwszej Komunii Świętej Twojego dziecka, obowiązkowo sprawdź naszą ofertę. Znajdziesz w niej produkty stworzone specjalnie z myślą o tej okazji, które z całą pewnością zaskoczą wszystkie obecne osoby. Co więcej, podarunki na pewno sprawią, że z jeszcze większą przyjemnością Twoi bliscy będą we wspomnieniach wracać do tego szczególnego dnia.

Drewniane upominki dla gości komunijnych

Podziękowania wykonane z drewna w naturalnym kolorze to modne rozwiązanie idealnie wpisujące się w eko trendy. Twoi bliscy na pewno będą oczarowani tak stylowym i ciekawym pomysłem. Drewniany słonik z uniesioną trąbą to symbol szczęścia, który wywoła uśmiechy zarówno na twarzach dzieci, jak i dorosłych. Możesz wybrać wariant w foliowej torebce z ozdobnym bilecikiem lub lnianym woreczku podkreślającym naturalny charakter podziękowania. Każda figurka wykonana została z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, dzięki czemu słoniki prezentują się bezbłędnie i będą doskonałym prezentem dla najbliższych. Z powodzeniem podarować im możesz również stworzone w podobny sposób aniołki dla gości, które kapitalnie oddają odświętny klimat Pierwszej Komunii.

Podziękowania dla gości na Komunię botaniczne z aniołkiem

Podziękowania dla gości na Komunię botaniczne z aniołkiem

Symboliczne magnesy na podziękowania dla gości

Fantastycznym sposobem na podziękowanie bliskim za obecność podczas uroczystości jest także personalizowany magnes z bilecikiem. Tak unikalne rozwiązanie spowoduje, że Komunia Twojej pociechy będzie jeszcze bardziej niesamowita. Okrągłe, białe magnesy z motywem srebrnej bądź złotej hostii wspaniale podkreślają rodzaj celebrowanej okazji, a umieszczony pod grafiką personalizowany napis kapitalnie się z nią komponuje. Do kompletu dołączone są ozdobne karnety, na których należy umieścić magnesy przed wręczeniem upominków gościom. Tak przygotowane podziękowania możesz ułożyć przy indywidualnych nakryciach zebranych osób. Dzięki temu nikt ich nie przegapi, a niespodzianka sprawi Twojej rodzinie prawdziwą przyjemność. 

Personalizowany magnes dla gości na Komunię Świętą w stylu rustykalnym

Personalizowany magnes dla gości  na Komunię Świętą w stylu rustykalnym

Personalizowane podziękowania na Pierwszą Komunię

Jakie jeszcze produkty polecamy na podziękowania dla gości? Bez dwóch zdań jedynym w swoim rodzaju upominkiem może być buteleczka z płynem do robienia baniek mydlanych. Wykończona rączką z białym serduszkiem prezentuje się nad wyraz czarująco, a dekoracyjna etykieta z modnym nadrukiem, imieniem komunijnego dziecka i datą uroczystości stanowi doskonałe uzupełnienie podarunku. Szczególną popularnością cieszą się zwłaszcza bańki Gałązka Eukaliptusa, których zielono-złote zdobienia przykuwają uwagę. Bliskim Twojego dziecka podarować możesz również zapachowe świece w szkle, na których umieszczone są okrągłe personalizowane naklejki. Delikatny aromat wanilii z łatwością wpasuje się w gusta wszystkich obecnych osób. 

Bańki mydlane z personalizacją jako upominki dla gości na Komunię dziecka

Bańki mydlane z personalizacją jako upominki dla gości na Komunię dziecka