Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

Podziękowania na Komunię pomysłowe

Podziękowania na Komunię pomysłowe to miejsce, w którym znajdziecie fantastyczne propozycje na drobne upominki dla gości w ramach podziękowań za przybycie na Pierwszą Komunię dziecka. Pięknym sposobem na podziękowanie gościom będzie drewniana dziesiątka różańca na podziękowanie na Komunię w zestawie z ozdobnym bilecikiem. Kategoria z podziękowaniami dla gości na Komunię to zbiór pomysłów na drobne podarunki, które możecie wręczyć same, rozłożyć przy nakryciach czy dodać do większych prezentów na podziękowanie. 

Podziękowania na Komunię pomysłowe 30 produktów

Pokazuje 1 - 30 z 30 elementów
 • MAGNES na Komunię Z IMIENIEM Srebrna Hostia Z BILECIKIEM
  5,98 zł brutto inf zł netto
  MAGNES na Komunię Z IMIENIEM Srebrna Hostia Z BILECIKIEM

  Magnes na Komunię na przepiękne podziękowanie dla gości komunijnych! Magnes ozdobiony jest delikatnym motywem Srebrnej Hostii i personalizacji. Taki upominek genialnie sprawdzi się jako dodatek do podziękowań dla gości. Magnes komunijny to oryginalny pomysł na upominek na podziękowanie dla gości.

  5,98 zł brutto
 • MAGNES na Komunię Z IMIENIEM IHS Exclusive Z BILECIKIEM
  5,98 zł brutto inf zł netto
  MAGNES na Komunię Z IMIENIEM IHS Exclusive Z BILECIKIEM

  Magnes komunijny z imieniem dziecka to fantastyczny pomysł na drobny upominek dla gości w ramach szykownych podziękowań. Magnes ozdobiony jest złotą Hostią IHS, napisem Dziękujemy i personalizacją. Taki podarunek będzie idealnym dodatkiem do podziękowań dla gości na Komunię dziecka. 

  5,98 zł brutto
 • MAGNES na Chrzest, Komunię, Roczek ZE ZDJĘCIEM Botaniczny Z BILECIKIEM
  6,98 zł brutto inf zł netto
  MAGNES na Chrzest, Komunię, Roczek ZE ZDJĘCIEM Botaniczny Z...

  Magnes ze zdjęciem dziecka na każdą okazję! Taki magnes ze zdjęciem maluszka to genialny pomysł na drobny upominek na podziękowanie dla gości! Magnes jest umieszczony w ozdobnym opakowaniu z dołączonym bilecikiem ze słowami podziękowań.

  6,98 zł brutto
 • MAGNES na Chrzest, Komunię, Roczek ZE ZDJĘCIEM Rustykalny Z BILECIKIEM
  6,98 zł brutto inf zł netto
  MAGNES na Chrzest, Komunię, Roczek ZE ZDJĘCIEM Rustykalny Z...

  Magnes na Chrzest, Komunię czy Roczek w fantastycznej odsłonie ze zdjęciem dziecka! Oryginalny pomysł na drobny upominek dla gości w ramach podziękowań za przybycie. Magnes umieszczony jest w ozdobnym opakowaniu z dołączonym bilecikiem ze słowami podziękowań z rustykalną grafiką wianuszka. 

  6,98 zł brutto
 • MAGNES na Chrzest, Komunię, Roczek Z IMIENIEM Botaniczny Z BILECIKIEM
  5,98 zł brutto inf zł netto
  MAGNES na Chrzest, Komunię, Roczek Z IMIENIEM Botaniczny Z BILECIKIEM

  Magnes z personalizacją w postaci imienia dziecka oraz daty uroczystości to wspaniały upominek dla gości na podziękowanie. Elegancka grafika botanicznego wianuszka idealnie wpasowuje się aktualnie panujące trendy. Magnesy można wręczać osobiście lub ułożyć obok nakryć gości. 

  5,98 zł brutto
 • MAGNES na Chrzest, Komunię, Roczek Z IMIENIEM Rustykalny Z BILECIKIEM
  5,98 zł brutto inf zł netto
  MAGNES na Chrzest, Komunię, Roczek Z IMIENIEM Rustykalny Z BILECIKIEM

  Magnes na prezent to zawsze świetny pomysł aby oczarować gości. Magnes z imieniem dziecka oraz datą uroczystości w komplecie z bilecikiem w fantastyczny pomysł podziękuję gościom za przybycie na uroczystość. Jest to wspaniała pamiątka którą możesz podarować najbliższym na Chrzest, Roczek czy Komunię.

  5,98 zł brutto
 • ANIOŁEK naturalny W OPAKOWANIU Botaniczny
  4,98 zł brutto inf zł netto
  ANIOŁEK naturalny W OPAKOWANIU Botaniczny

  Drewniany aniołek na eleganckie podziękowanie dla gości! Przepiękny aniołek umieszczony w ozdobnym woreczku z dołączonym bilecikiem ze słowami podziękowań. Taki upominek to fantastyczny pomysł na drobny podarunek dla gości w ramach podziękowań za przybycie. 

  4,98 zł brutto
 • ANIOŁEK naturalny W OPAKOWANIU Rustykalny
  4,98 zł brutto inf zł netto
  ANIOŁEK naturalny W OPAKOWANIU Rustykalny

  Aniołek drewniany zapakowany w ozdobne opakowanie z dołączonym bilecikiem ze słowami podziękowań. Taki aniołek świetnie sprawdzi się na drobny upominek czy dodatek do prezentu dla gości. Aniołek cudownie sprawdzi się podczas Chrztu, Komunii czy Roczku maluszka. Drewniany aniołek w cudowny sposób podziękuje gościom za przybycie na przyjęcie. 

  4,98 zł brutto
 • UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Botaniczna
  3,98 zł brutto inf zł netto
  UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Botaniczna

  Szukasz pomysłu na podziękowanie dla gości za przybycie na uroczystość? Czekoladki w opakowaniu będą idealnym pomysłem na podziękowanie! Czekolada z napisem Dziękujemy została umieszczona wraz z bilecikiem z podziękowaniem w woreczku celofanowym. Tak forma podziękowania idealnie sprawdzi się na różnych uroczystościach takich jak Chrzest, Komunia czy Ślub. 

  3,98 zł brutto
 • UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Rustykalny
  3,98 zł brutto inf zł netto
  UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Rustykalny

  Wspaniałe podziękowanie dla gości w rustykalnym stylu które w przepiękny sposób podziękuję gościom za przybycie na uroczystość. Tak fantastycznie zapakowane czekoladki możesz wręczyć gościom osobiście lub rozłożyć wśród talerzy. Czekoladki to słodkie podziękowanie które spodoba się każdemu z gości. 

  3,98 zł brutto
 • SŁONIK na szczęście W OPAKOWANIU Botaniczny
  4,98 zł brutto inf zł netto
  SŁONIK na szczęście W OPAKOWANIU Botaniczny

  Drewniany słonik na szczęście z uniesioną trąbą to niezwykły pomysł na drobny upominek na podziękowanie dla gości! Przepiękna dekoracja umieszczona jest w plastikowym woreczku z dodatkiem bilecika z naturalną, botaniczną grafiką i słowami podziękowania. Genialny sposób na pomysłowe podziękowanie gościom za przybycie na każdą okazję!

  4,98 zł brutto
 • SŁONIK na szczęście W OPAKOWANIU Rustykalny
  4,98 zł brutto inf zł netto
  SŁONIK na szczęście W OPAKOWANIU Rustykalny

  Słonik na szczęście na przepiękne podziękowanie dla gości! Drewniany słonik umieszczony jest w ozdobnym opakowani ze słowami podziękowań i rustykalną grafiką kwiatowego wianuszka. Drewniany słonik z uniesioną trąbą stanowi wspaniały dodatek, który świetnie sprawdzi się jako drobny upominek dla gości na podziękowanie za przybycie na przyjęcie.

  4,98 zł brutto
 • ANIOŁEK z serduszkami na Komunię W ZŁOTYM opakowaniu
  3,98 zł brutto inf zł netto
  ANIOŁEK z serduszkami na Komunię W ZŁOTYM opakowaniu

  Jak pięknie podziękować gościom na Komunię? Wspaniale sprawdzą się upominki w formie aniołków umieszczone w opakowaniach z bilecikiem. Biało-złota kolorystyka i motyw Hostii sprawiają, że prezent podkreśla charakter przyjęcia i pasuje do przyjęcia chłopca i dziewczynki.

  3,98 zł brutto
 • ANIOŁEK naturalny na Komunię W ZŁOTYM opakowaniu
  3,98 zł brutto inf zł netto
  ANIOŁEK naturalny na Komunię W ZŁOTYM opakowaniu

  Aniołek w opakowaniu z bilecikiem w złotym kolorze to wspaniały sposób na podziękowanie gościom za przybycie. Aniołki wykonane z drewna w zestawie z bilecikiem w biało-złotej kolorystyce. Na bileciku znajdują się słowa podziękowania z okazji przybycia na I Komunię Świętą.

  3,98 zł brutto
 • SŁONIK na szczęście drewniany upominek w lnianym woreczku
  4,98 zł brutto inf zł netto
  SŁONIK na szczęście drewniany upominek w lnianym woreczku

  Słonik na szczęście wykonany z naturalnego drewna to cudowna propozycja na eleganckie podziękowanie dla gości! Drewniany słonik w lnianym woreczku to niezwykła, eko, boho dekoracja, którą możecie wręczyć zaproszonym gościom jako podziękowanie za przybycie. Słonik cudownie wpasuje się w każdą okazję. 

  4,98 zł brutto
 • ANIOŁEK na podziękowanie w lnianym woreczku
  4,98 zł brutto inf zł netto
  ANIOŁEK na podziękowanie w lnianym woreczku

  Aniołek na podziękowanie dla gości to wspaniały upominek, który możecie wręczyć gościom w ramach podziękowania za przybycie. Aniołek wykonany jest z naturalnego drewna, dzięki czemu świetnie wpasuje się w klimaty eko, boho i rustykalne. Aniołek zapakowany jest w estetyczny, klasyczny woreczek lniany, co dodaje całości szyku.

  4,98 zł brutto
 • SŁONIK na szczęście podziękowanie dla gości
  5,98 zł brutto inf zł netto
  SŁONIK na szczęście podziękowanie dla gości

  Słonik na szczęście podziękowanie dla gości w przepięknej, uroczej odsłonie! Porcelanowy, biały słonik świetnie sprawdzi się jako drobny upominek na podziękowania dla gości na Chrzest, Komunię, czy Roczek dziecka. Słonik równie dobrze sprawdzi się jako figurka na dekoracje stołu. Słonik jest fantastycznym dodatkiem o wielu zastosowaniach, przekonajcie się...

  5,98 zł brutto
 • DZIESIĄTKA różaniec drewniana podziękowanie W OPAKOWANIU botaniczna
  5,98 zł brutto inf zł netto
  DZIESIĄTKA różaniec drewniana podziękowanie W OPAKOWANIU botaniczna

  Różaniec drewniany na podziękowanie dla gości. Taki różaniec to przepiękne podziękowanie na Komunię i Chrzest Dziecka. Różaniec opakowany jest w przezroczysty woreczek przyczepiony do karteczki z motywem eukaliptusa. Całość wygląda niezwykle elegancko i unikatowo. Zachwyt gości gwarantowany!

  5,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla gości Od Serca W OPAKOWANIU
  5,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla gości Od Serca W OPAKOWANIU

  Podziękowanie dla gości pełne szyku w postaci geometrycznego serduszka z drewna. Serduszko zapakowane jest w woreczek i przyczepione do karteczki z podziękowaniem w botanicznym stylu. Takie podziękowanie cudownie sprawdzi się na przyjęcia na Chrzest, Komunię czy wesele w stylu botanicznym.

  5,98 zł brutto
 • ANIOŁEK z serduszkami na podziękowanie W OPAKOWANIU botaniczny
  5,98 zł brutto inf zł netto
  ANIOŁEK z serduszkami na podziękowanie W OPAKOWANIU botaniczny

  Aniołek drewniany na eleganckie podziękowanie dla gości na Chrzest i Komunię! Aniołek w drobne serduszka cudownie sprawdzi się jako drobny upominek dla gości, który można rozłożyć przy nakryciach czy wręczyć na koniec przyjęcia. Taki aniołek to niezwykłe podziękowanie w boho, eko, rustykalnym stylu. 

  5,98 zł brutto
 • BAŃKI mydlane Dziękuję z sercem Z IMIENIEM
  2,98 zł brutto inf zł netto
  BAŃKI mydlane Dziękuję z sercem Z IMIENIEM

  Bańki mydlane Dziękuję z serduszkiem na cudowne, oryginalne podziękowanie dla gości! Bańki mydlane w małej, plastikowej buteleczce zakończonej serduszkiem to niezwykły pomysł na dodatek na podziękowanie dla gości. Bańki można rozłożyć obok nakryć czy zapakować do ozdobnych pudełeczek. Bańki z personalizacją to genialny pomysł na upominki dla gości!

  2,98 zł brutto
 • BAŃKI mydlane na Komunię Z IMIENIEM Rustykalny wianuszek
  2,98 zł brutto inf zł netto
  BAŃKI mydlane na Komunię Rustykalny Wianuszek Z IMIENIEM

  Bańki mydlane to wyśmienity upominek na podziękowanie dla gości. Każda z buteleczek posiada personalizowaną etykietę wraz napisem Dziękuję oraz z imieniem dziecka. Bańki mogą posłużyć jako atrakcyjny gadżet do zdjęć. 

  2,98 zł brutto
 • BAŃKI mydlane Rustykalny Wianuszek Z IMIENIEM
  2,98 zł brutto inf zł netto
  BAŃKI mydlane Rustykalny Wianuszek Z IMIENIEM

  Bańki mydlane na oryginalne podziękowanie dla gości! Bańki mydlane z personalizowaną etykietą z grafiką rustykalnego wianuszka to przepiękna propozycja na każdą okazję! Bańki można rozłożyć przy nakryciach gości czy dołożyć do upominków na podziękowanie.

  2,98 zł brutto
 • BAŃKI mydlane na Komunię Gałązka Eukaliptusa Z IMIENIEM
  2,98 zł brutto inf zł netto
  BAŃKI mydlane na Komunię Gałązka Eukaliptusa Z IMIENIEM

  Bańki mydlane jako podziękowanie dla gości to super pomysł który spodoba się każdemu a w szczególności dzieciom. Bańki posiadają personalizację w postaci imienia dziecka oraz daty uroczystości. Bańki można użyć jako gadżet do zdjęć.

  2,98 zł brutto
 • ŚWIECA zapachowa w szkle na Chrzest i Komunię Gałązka Eukaliptusa z IMIENIEM
  6,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECA zapachowa w szkle na Chrzest i Komunię Gałązka Eukaliptusa...

  Podziękowanie dla gości w formie świecy o zapachu wanilii. Taki upominek będzie wspaniałym podziękowaniem które przypadnie każdej osobie do gustu. Świeczuszka posiada personalizowaną naklejkę z imieniem dziecka wraz z datą. Całość prezentuje się gustownie i elegancko.

  6,98 zł brutto
 • ŚWIECA zapachowa w szkle Z IMIENIEM Rustykalna Komunia z wianuszkiem
  6,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECA zapachowa w szkle Rustykalny Wianuszek Z IMIENIEM

  Świeca zapachowa o delikatnym aromacie wanilii to uniwersalny dodatek na stół na przyjęcie! Świeca znajduje się w zestawie z personalizowanymi naklejkami z przepiękną grafiką rustykalnego wianuszka i z personalizacją. Tak ozdobiona świeca nabiera wyjątkowego charakteru i cudownie podkreśli charakter przyjęcia.

  6,98 zł brutto
 • BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Chrzest, Roczek, Komunię Z IMIENIEM Złote Serce 12szt
  44,98 zł brutto inf zł netto
  BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Chrzest,...

  Buteleczki szklane z korkiem i personalizowaną naklejką to fantastyczny pomysł na zapakowanie pomysłowych podziękowań dla gości! Buteleczki genialnie sprawdzą się do zapakowania drobnych cukierków, do nasypania pysznej herbatki czy kawy. Takie buteleczki w komplecie z personalizowanymi naklejkami to wspaniały pomysł na zapakowanie podziękowań dla gości.

  44,98 zł brutto
 • BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Chrzest, Roczek, Komunię Z IMIENIEM Rustykalny Wianuszek 12szt
  44,98 zł brutto inf zł netto
  BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Chrzest,...

  Szklane buteleczki z korkiem w zestawie z personalizowanymi naklejkami z imieniem dziecka i eleganckim motywem rustykalnego wianuszka! Cudowny zestaw na pomysłowe zapakowanie podziękowań dla gości. Buteleczki świetnie sprawdzą się do wypełnienia słodkimi cukierkami, pyszną herbatką czy kawą. 

  44,98 zł brutto
 • BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Komunię Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa 12szt
  44,98 zł brutto inf zł netto
  BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Komunię Z...

  Fantastyczny pomysł na eleganckie zapakowanie drobnych upominków na podziękowanie dla gości na Komunię! Szklane buteleczki z korkiem w komplecie z personalizowanymi naklejkami z imieniem dziecka to genialny sposób na efektowne zapakowanie pysznej herbaty czy słodkich cukierków dla gości w ramach podziękowań za przybycie. 

  44,98 zł brutto
 • BAŃKI mydlane na podziękowania Torcik
  1,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  BAŃKI mydlane na podziękowania Torcik

  Urocze bańki mydlane w opakowaniu w kształcie tortu! Takie bański genialnie sprawdzą się na drobny upominek dla gości na podziękowanie za przybycie! Bańki można rozłożyć przy nakryciach gości. Takie bańki świetnie sprawdzą się na każdą okazję - na Chrzest, Komunię jak i wesele!

  1,98 zł brutto
Pokazuje 1 - 30 z 30 elementów