Nowe produkty

Ostatnie posty

DZIEŃ BABCI I DZIADKA
Dzień Babci i Dzień Dziadka to świetna okazja na obdarowanie Dziadków prezentem od wnuczki lub wnuczka. Upominki od dzieci w postaci kubka, poduszki czy fartucha ucieszą najbliższych i sprawią, że poczują się docenieni. Produkty z personalizacją w postaci imienia sprawią, że jest to osobista pamiątka, która rozczuli każdego Dziadka i Babcię. Duże zestawy w skrzyni zostały pięknie skomponowane i idealnie nadają się na upominek od wnucząt. Zaskocz Dziadków eleganckim i praktycznym prezentem.

DZIEŃ BABCI I DZIADKA 

Podkategorie

  • Prezenty na Dzień Babci i Dziadka

    Prezenty na Dzień Babci i Dziadka, które pomogą wyrazić Wasze uczucia do nich. Personalizowane kubki, poduszki z nadrukiem czy fartuchy oczarują każdą Babcię i Dziadka. Dzięki personalizacji jest to osobisty prezent, który będzie piękną pamiątką dla dziadków na długie lata. Wspólny prezent dla Babci i Dziadka w postaci dopasowanych kubków z imionami lub dużych drewnianych skrzyń z winem i czekoladą. Wszystkie prezenty ozdobione są cudownymi grafikami przygotowanymi specjalnie na tę okazję. Wybierz praktyczny prezent dla Dziadków z naszego sklepu. 

Dzień Babci i Dziadka - pomysły i inspiracje

Dni Babci i Dziadka w Polsce obchodzone są kolejno 21 i 22 stycznia. To dni, w których wnuki odwiedzają swoich dziadków, aby złożyć im najserdeczniejsze życzenia oraz wręczyć prezenty prosto z serca. W tym czasie można pokazać najbliższym, jak wiele dla nas znaczą. Dziadków niewątpliwie najbardziej ucieszą same odwiedziny oraz poświęcony im czas. Rozmowa to bezcenny prezent, który może podarować każdy. Telefon od wnuka mieszkającego za granicą czy kawa w towarzystwie reszty rodziny sprawią dziadkom prawdziwą przyjemność. Prezenty mogą być także materialne, dzięki czemu obdarowane osoby zyskają piękną pamiątkę z tego cudownego dnia. W ten sposób możesz pokazać swoim dziadkom, jak wiele dla Ciebie znaczy ich codzienna troska, wsparcie oraz miłość.

Skąd pochodzi tradycja Dnia Babci i Dziadka?

Dzień Babci i Dziadka celebrowany jest w wielu krajach na świecie. Święto to przybiera różne formy, jednak zwykle wiążą się z tym odwiedziny u dziadków, prezenty oraz uroczystości w szkołach i przedszkolach. Polski Dzień Babci pochodzi z lat 60. XX wieku. Pomysł jego celebrowania pojawił się na łamach tygodnika “Kobieta i życie”, a jego ideę szybko podchwyciły także inne czasopisma. Z kolei Dzień Dziadka pojawił się później po tym, jak Telewizja Polska zorganizowała konkurs na datę tego święta. Początkowo proponowano, aby odbywało się ono w maju, jednak ostatecznie w 1981 roku zadecydowano, by dziadkowie świętowali tuż po babciach. Od tego czasu daty Dnia Babci i Dziadka są stałe i upiększają nieco mroźny początek roku kalendarzowego.

Sprawdzone prezenty dla dziadków prosto z serca

Prezenty w pięknym stylu mogą pokazać dziadkom, jak wielką rolę odgrywają w naszym życiu. Wystarczy wybrać podarunek, który najlepiej trafi w gusta obdarowanych osób. Personalizowane kubki ceramiczne z modnymi i stylowymi motywami to fenomenalne rozwiązanie. Parzenie w nich codziennej kawy czy herbaty będzie nieustannie przypominać dziadkom o ich ukochanym wnuku. Innym produktem, który na pewno przyda się adresatom prezentu jest duży notes dla dziadków. Zeszyt na zapiski i plany pozwoli dziadkom zapamiętać wszystkie ważne informacje. Na pewno docenią oni tak przemyślany podarunek! Fartuch gastronomiczny to z kolei doskonały prezent dla entuzjasty kuchennych eksperymentów. Twoja babcia przygotowuje najlepsze obiady na świecie? A może ukrytym talentem dziadka jest pieczenie wyśmienitych ciast? Personalizowany fartuch z imieniem będzie więc świetnym prezentem w dniu ich święta! Sprawdź koniecznie także inne pomysły od smakowitych słodkości aż po symboliczne upominki, które poruszą każde serce!

Kubki dla Babci i Dziadka z imionami
Kubki dla Babci i Dziadka z imionami 

Duży notes dla Dziadka w odcieniach szarości

Notatnik dla Babci z jej imieniem

Notatniki dla Babci i Dziadka z piękną grafiką i personalizacją

Upominki na Dzień Babci i Dziadka DIY

A jeśli chcesz, aby Twój prezent dla babci bądź dziadka był naprawdę unikalny, możesz z powodzeniem przygotować go także samodzielnie. Jednym z najczęściej wybieranych prezentów DIY dla dziadków jest laurka. Kartka okolicznościowa przygotowana własnoręcznie przez wnuka na pewno sprawi mnóstwo radości obdarowanym osobom. Maluchom w przygotowaniu takiego prezentu pomóc mogą rodzice lub starsze rodzeństwo. Wnuki swoim dziadkom mogą podarować też ramkę ze zdjęciami. Kolaż z fotografii to wspaniały podarunek nawet od większej ilości dzieci. Babcia i dziadek z ogromną chęcią umieszczą taką ramę w swoim mieszkaniu, dzięki czemu będą mogli codziennie patrzeć na swoje ukochane wnuki. Łatwym w wykonaniu prezentem od każdego malucha czy dorosłego jest też kosz prezentowy z winem na Dzień Babci i Dziadka. Skrzynka, pudełko lub ozdobny worek ze słodkościami, symbolicznymi drobiazgami czy praktycznymi akcesoriami będą niezastąpionym prezentem dla dziadków. 

Prezent na Dzień Babci i Dziadka w skrzyni

Prezent na Dzień Babci i Dziadka w skrzyni z małymi konfiturkami

Luksusowy prezent dla Dziadków z winem i czekoladą

Luksusowy prezent dla Dziadków z winem i czekoladą