Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

Drewniane zabawki dla dzieci

Drewniane zabawki dla dzieci to ostatnio najmodniejsza dekoracja w pokoju dziecięcym! Drewniane zabawki nie tylko wspomagają rozwój wyobraźni dziecka, ale również świetnie się sprawdzają jako ozdoba do pokoju dziecka. Drewniane zabawki genialnie wpisują się w najnowsze trendy eko i rustykalne. U nas znajdziecie przepiękne drewniane zabawki koniki, tabliczkę do nauki liczenia czy zabawki drewniane dla chłopca w kształcie samochodu czy traktora.

Drewniane zabawki dla dzieci 7 produktów

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
 • TABLICZKA do nauki liczenia DREWNIANA 21x30cm
  39,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  TABLICZKA do nauki liczenia DREWNIANA 21x30cm

  Tabliczka do nauki liczenia dla najmłodszych! Drewniana tabliczka to naturalna zabawka dla dzieci. Tabliczka będzie fantastyczną pomocą dla dziecka podczas nauki liczenia. Tabliczka taka to nie tylko praktyczny dodatek do nauki, ale także przepiękna dekoracja, która świetnie wpasuje się w pokój dziecięcy w stylu boho, eko, rustykalnym.

  39,98 zł brutto
 • ZABAWKA drewniana konik na kółkach ze sznurkiem BIAŁY 19x17 cm
  29,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  ZABAWKA drewniana konik na kółkach ze sznurkiem BIAŁY 19x17 cm

  Zabawka drewniana konik malowana na biało to wspaniała dekoracja do pokoju dziecięcego w stylu boho. Konik genialnie sprawdzi się też jako zabawka na prezent dla dziecka. Drewniane zabawki bardzo rozwijają dziecięcą wyobraźnię. Konik świetnie wpasowuje się w gust eko, boho i rustykalny.

  29,98 zł brutto
 • ZABAWKA drewniana konik na kółkach ze sznurkiem SZARY 19x17 cm
  29,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  ZABAWKA drewniana konik na kółkach ze sznurkiem SZARY 19x17 cm

  Zabawka drewniana w kształcie konia na kółkach w szarym kolorze to wspaniałą zabawka dla dziecka! Drewniane zabawki genialnie wpływają na budowanie wyobraźni u maluszka. Konik równie dobrze sprawdzi się jako dekoracja do pokoju dziecięcego. Cudowny dodatek w stylu rustykalnym, eko i boho. 

  29,98 zł brutto
 • ZABAWKA drewniana konik na kółkach 14x16 cm
  24,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  ZABAWKA drewniana konik na kółkach 14x16 cm

  Zabawka drewniana w kształcie konika na kółkach to fantastyczna propozycja na prezent dla dziecka! Drewniane zabawki to zdecydowany hit, który wzmacnia wyobraźnię dziecka. Konik świetnie sprawdzi się również jako ozdoba do pokoju dziecięcego. Drewno nadaje całości rustykalnego wyglądu. Cudowna zabawka na prezent czy ozdobę. 

  24,98 zł brutto
 • ZABAWKA drewniana dla chłopca Traktor z przyczepą
  54,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  ZABAWKA drewniana dla chłopca Traktor z przyczepą

  Zabawka drewniana dla chłopca to świetny pomysł na prezent dla maluszka! Drewniane zabawki to niezwykle modny trend w naturalnym stylu. Drewniana zabawka traktor z przyczepą to cudowny pomysł na prezent na Roczek czy Urodzinki chłopczyka. Eko dekoracja z naturalnego drewna do wykorzystania na prezent i na dekorację pokoju.

  54,98 zł brutto
 • ZABAWKA drewniana dla chłopca Helikopter RUCHOME SKRZYDŁA
  54,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  ZABAWKA drewniana dla chłopca Helikopter RUCHOME SKRZYDŁA

  Zabawka drewniana helikopter na prezent dla chłopca czy na dekorację pokoju! Drewniane zabawki to bardzo modna propozycja w naturalnym stylu. Zabawka helikopter z ruchomymi skrzydłami to genialny pomysł zarówno na dekorację wnętrza w pokoju chłopca, jak i na prezent na każdą okazję! Helikopter wykonany jest z naturalnego drewna, dzięki czemu dziecko może...

  54,98 zł brutto
 • ZABAWKA drewniana dla chłopca Kabriolet
  54,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  ZABAWKA drewniana dla chłopca Kabriolet

  Przepiękna drewniana zabawka w postaci kabrioletu dla chłopca. Jest to wspaniała dekoracja pokoju dziecięcego ale również cudny upominek na Roczek lub Chrzest. Drewniane zabawki idealnie wpisują się w naturalne, eko trendy. Kabriolet został wykonany z wysokiej jakości drewna przez co jest bardzo trwały, będzie pamiątka na długie lata. 

  54,98 zł brutto
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów