Nowe produkty

Ostatnie posty

Pudełka na ciasto na Roczek

Pudełka na ciasto na Roczek maluszka to cudowne propozycje pudełeczek na estetyczne i eleganckie opakowanie ciasta dla gości. Genialną propozycją na podziękowanie dla gości na Roczek będą słodkie podziękowania w postaci ciasta czy tortu z przyjęcia z okazji Pierwszych Urodzin dziecka. W naszym sklepie znajdziecie papierowe pudełka na ciasto ozdobione personalizowanymi nadrukami z imieniem dziecka czy uniwersalne pudełka, które możecie zaaranżować we własny sposób.

Pudełka na ciasto na Roczek 20 produktów

Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów

Pudełka na ciasto na Roczek 

Na Roczku dziecka zwykle pojawiają się różnego rodzaju ciasta, babeczki i inne słodkości. Najczęściej jest ich o wiele więcej niż wszystkie zebrane osoby są w stanie zjeść. Co więc zrobić z nadmiarem smakołyków pozostałym po przyjęciu? Doskonałym rozwiązaniem jest rozdanie jedzenia gościom opuszczającym uroczystość. W tym celu przydatne będą pudełka z grubego papieru certyfikowane do kontaktu z żywnością. Opakowania prezentują się stylowo i estetycznie, a umieszczone w nich słodkości wywołają wśród Twoich bliskich prawdziwą radość. Dzięki pudełkom na ciasto goście zyskają smakowity poczęstunek na kolejne dni, natomiast Ty nie będziesz musiał przejmować się zmarnowanym jedzeniem. To pomysł rewelacyjnie wpisujący się w filozofię Zero Waste, która cieszy się obecnie niezwykłą popularnością.

Personalizowane pudełka na ciasto na Roczek

Papierowe pudełka sprzedawane w zestawie z personalizowanymi etykietami to świetny materiał na opakowanie dla ciasta. Każde posiada wygodną rączkę, która ułatwia transportowanie słodkości. Pudełka mają biały kolor, który wspaniale kontrastuje z barwnymi grafikami na etykietach. Na nalepkach umieszczony jest napis “Słodkie podziękowanie” wraz z imieniem małego solenizanta oraz datą uroczystości. Modny, subtelny motyw Boho z Łabędziem wyróżnia się dużą, złotą jedynką, która efektownie podkreśla rodzaj celebrowanej okazji. Z kolei etykieta z ilustracją błękitnego samolotu znakomicie sprawdzi się podczas przyjęcia syna i oczaruje gości swoim niepowtarzalnym wyglądem. Taka forma podziękowań sprawi wszystkim zebranym ogromną przyjemność.

Personalizowane pudełko na ciasto z sercem

Personalizowane pudełko na ciasto z motywem złotego serca

Pudełka na ciasto dla gości na Roczek

Wspaniałą propozycją na opakowania dla ciast i innych słodyczy są także uniwersalne pudełka z grubego papieru. Można je wykorzystać podczas wszelkiego rodzaju uroczystości oraz dopasować do dowolnego motywu przewodniego. Kraftowe pudełka z praktyczną rączką wyglądają oryginalnie i doskonale wpisują się w najnowsze trendy eko. Można łatwo je złożyć bez użycia kleju, a także ozdobić na pomocą kolorowych wstążek czy bilecika z podziękowaniem. Fantastycznym produktem jest też białe pudełko ze złotym, metalicznym napisem “Thank You”. Litery przyciągają spojrzenia i wymownie zaakcentują Twoją wdzięczność wobec najbliższych obecnych na przyjęciu. Pudełka w kształcie sześcianu są łatwe w przechowywaniu, ponieważ bez problemu można układać je na sobie, oszczędzając miejsce w lodówce czy na blacie.

Pudełko na ciasto thank you

Białe pudełko na ciasto z napisem "Thank you"

Oryginalne pudełka na ciasto na Roczek

Rewelacyjnie prezentują się też pudełka na ciasto o niepowtarzalnych kształtach. Takie opakowania na długo zapadną w pamięci wszystkich obdarowanych osób. Białe pudełka o nowoczesnej, łagodnej formie i złotych zdobieniach w stylu botanicznym wyglądają niezwykle estetycznie oraz gustownie. Całość uzupełniona jest subtelnym napisem “thank you” w dopasowanej kolorystyce. Na Roczek maluszka perfekcyjnie nadają się także delikatne i niezwykle urocze pudełka z zamykaniem w postaci skrzydełek. Unikalny motyw będzie naprawdę efektowną i zjawiskową oprawą dla słodkości wręczanych gościom obecnym na przyjęciu urodzinowym Twojej pociechy. Pudełka są całkowicie białe, dlatego możesz ustawić je na sali jako dodatkową dekorację bez względu na styl Roczku.

Pudełka to ciasto ze skrzydełkami

Białe pudełka na ciasto ze skrzydełkami