Nowe produkty

Ostatnie posty

Podziękowania dla gości na Chrzest pomysłowe

Podziękowania dla gości na Chrzest pomysłowe to przepiękne propozycje upominków i podarunków dla gości w ramach podziękowań za przybycie na Chrzest maluszka. Urocze, drewniane upominki w postaci słonika na szczęście, serduszka czy aniołka na Chrzest zamknięte w lnianych woreczkach czy przezroczystych opakowaniach. Oryginalnym pomysłem na podarunek dla gości na Chrzest są bańki mydlane na Chrzest z personalizowanymi etykietami z imieniem dziecka. Pomysłowe, drobne upominki dla gości na Chrzest to dodatki, które świetnie sprawdzą się jako drobny podarunek na podziękowanie dla gości za przybycie czy dodatek do większego prezentu.

Podziękowania dla gości na Chrzest pomysłowe 48 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 48 elementów
 • ŚWIECA sojowa na Chrzest podziękowanie Z IMIENIEM Lawendowa 100% Handmade
  12,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECA sojowa na Chrzest podziękowanie Z IMIENIEM Lawendowa 100%...

  Świeca sojowa na podziękowanie na Chrzest Święty wykonana ręcznie z naturalnych składników. Świeca posiada delikatny lawendowy aromat i dekorowana jest na górze suszoną lawendą. Na świecach znajdują się także naklejki z fioletową grafiką i spersonalizowanym podziękowaniem. Świece można wręczyć na upominki dla każdego z gości podczas Chrztu Świętego. 

  12,98 zł
 • ŚWIECA sojowa na Chrzest podziękowanie Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty 100% Handmade
  12,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECA sojowa na Chrzest podziękowanie Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty...

  Wspaniałe podziękowanie dla gości na Chrzest Święty dziecka. Ręcznie robione małe świeczki sojowe z personalizowaną naklejką to piękny sposób na upominek, wyrażający wdzięczność za udział w uroczystości. Całość prezentuje się przepięknie.

  12,98 zł
 • ŚWIECA sojowa na Chrzest podziękowanie Z IMIENIEM Złote Stópki 100% Handmade
  12,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECA sojowa na Chrzest podziękowanie Z IMIENIEM Złote Stópki...

  Małe świeczki w słoiczkach na podziękowania dla gości na Chrzest Święty. Naturalna świeca sojowa wykonana w 100% ręcznie z wosku sojowego zdobiona złotym brokatem. Świeczka zdobiona naklejką z przepięknym motywem graficznym dziecięcych stópek, imieniem dziecka i datą Chrztu Świętego. Taka świeca będzie trwałym i oryginalnym upominkiem dla gości i pięknie...

  12,98 zł
 • ŚWIECA sojowa na Chrzest i Komunię podziękowanie Z IMIENIEM Rustykalny Wianuszek 100% Handmade
  12,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECA sojowa na Chrzest i Komunię podziękowanie Z IMIENIEM...

  Przepiękna ręcznie robiona świeca sojowa na podziękowanie na Chrzest Święty czy I Komunię Świętą. Słoiczek dekorowany naklejką z rustykalnym wianuszkiem, napisem "Dziękuję" i imieniem dziecka. Taki upominek prezentuje się wspaniale i pozwoli podziękować gościom za przybycie na uroczystość. 

  12,98 zł
 • ŚWIECA sojowa na Chrzest podziękowanie Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa 100% Handmade
  12,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECA sojowa na Chrzest podziękowanie Z IMIENIEM Gałązka...

  Sojowa świeca w słoiczku jako podziękowanie dla gości za przybycie na Chrzest Święty dziecka. Zdobione naklejką z grafiką gałązki eukaliptusa, imieniem dziecka oraz datą. To świetny upominek, który oczaruje wszystkie obdarowane osoby. Jest robiony ręcznie, a wosk zdobiony jest na górze złotym brokatem.

  12,98 zł
 • ŚWIECA sojowa na Chrzest podziękowanie Z IMIENIEM Boho Kołyska 100% Handmade
  12,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECA sojowa na Chrzest podziękowanie Z IMIENIEM Boho Kołyska...

  Świeczki w formie podziękowania dla gości na Chrzest Święty dziecka. Naturalna świeca sojowa wykonana w 100% ręcznie z wosku sojowego w słoiczku. Posiada delikatny brokat na górze. Do świecy przyklejamy naklejki z przepięknym boho motywem graficznym, imieniem dziecka i datą Chrztu. Taka świeca będzie trwałym i oryginalnym upominkiem dla Waszych bliskich.

  12,98 zł
 • DZIESIĄTKA różaniec drewniana na Chrzest W OPAKOWANIU Białe Róże
  7,98 zł brutto inf zł netto
  DZIESIĄTKA różaniec drewniana na Chrzest W OPAKOWANIU Białe Róże

  Piękny upominek dla bliskich! Wręcz gościom podziękowanie za przybycie na uroczystość Chrztu Świętego w postaci dziesiątki różańca umieszczonej w celofanowym woreczku z dwustronnym bilecikiem. To oryginalny sposób na wyrażenie wdzięczności!

  7,98 zł
 • MAGNES na Chrzest Z IMIENIEM Białe Róże ze stópkami W OPAKOWANIU
  6,49 zł brutto inf zł netto
  MAGNES na Chrzest Z IMIENIEM Białe Róże ze stópkami W OPAKOWANIU

  Wyjątkowe podziękowanie dla gości Chrztu Świętego. Magnes w komplecie z bilecikiem z kwietnymi elementami został ozdobiony grafiką złotych stópek. Całość dopełnia personalizacja w postaci imienia dziecka oraz daty uroczystości.

  6,49 zł
 • MAGNES na Chrzest, Komunię, Roczek ZE ZDJĘCIEM Botaniczny Z BILECIKIEM
  8,98 zł brutto inf zł netto
  MAGNES na Chrzest, Komunię, Roczek ZE ZDJĘCIEM Botaniczny Z...

  Magnes ze zdjęciem dziecka na każdą okazję! Taki magnes ze zdjęciem maluszka to genialny pomysł na drobny upominek na podziękowanie dla gości! Magnes jest umieszczony w ozdobnym opakowaniu z dołączonym bilecikiem ze słowami podziękowań.

  8,98 zł
 • MAGNES na Chrzest, Komunię, Roczek Z IMIENIEM Botaniczny Z BILECIKIEM
  7,98 zł brutto inf zł netto
  MAGNES na Chrzest, Komunię, Roczek Z IMIENIEM Botaniczny Z BILECIKIEM
  1 Recenzje

  Magnes z personalizacją w postaci imienia dziecka oraz daty uroczystości to wspaniały upominek dla gości na podziękowanie. Elegancka grafika botanicznego wianuszka idealnie wpasowuje się aktualnie panujące trendy. Magnesy można wręczać osobiście lub ułożyć obok nakryć gości. 

  7,98 zł
 • ANIOŁEK z sercem upominek na Chrzest i Komunię W OPAKOWANIU
  4,98 zł brutto inf zł netto
  ANIOŁEK z sercem upominek na Chrzest i Komunię W OPAKOWANIU

  Upominek na Chrzest i Komunię w postaci drewnianego aniołka z serduszkiem. Na dekoracyjnym bileciku umieszczone zostały podziękowania za przybycie na uroczystość. To piękna pamiątka z tak ważnego wydarzenia. Możesz umieścić je obok nakrycia każdego z gości, a także wręczyć osobiście. 

  4,98 zł
 • SŁONIK na szczęście W OPAKOWANIU Botaniczny
  4,98 zł brutto inf zł netto
  SŁONIK na szczęście W OPAKOWANIU Botaniczny

  Drewniany słonik na szczęście z uniesioną trąbą to niezwykły pomysł na drobny upominek na podziękowanie dla gości! Przepiękna dekoracja umieszczona jest w plastikowym woreczku z dodatkiem bilecika z naturalną, botaniczną grafiką i słowami podziękowania. Genialny sposób na pomysłowe podziękowanie gościom za przybycie na każdą okazję!

  4,98 zł
 • ANIOŁEK podziękowanie na Chrzest W OPAKOWANIU Białe Róże ze stópkami
  4,98 zł brutto inf zł netto
  ANIOŁEK podziękowanie na Chrzest W OPAKOWANIU Białe Róże ze stópkami

  Drewniany aniołek zapakowany w celofanowym woreczku w komplecie z uroczym bilecikiem zdobionym grafiką złotych stópek oraz białych kwiatów wspaniale podziękuje bliskim za przybycie na Chrzest Święty. Oryginalny prezent doceni każdy gość! 

  4,98 zł
 • ANIOŁEK naturalny W OPAKOWANIU Botaniczny
  4,98 zł brutto inf zł netto
  ANIOŁEK naturalny W OPAKOWANIU Botaniczny

  Drewniany aniołek na eleganckie podziękowanie dla gości! Przepiękny aniołek umieszczony w ozdobnym woreczku z dołączonym bilecikiem ze słowami podziękowań. Taki upominek to fantastyczny pomysł na drobny podarunek dla gości w ramach podziękowań za przybycie. 

  4,98 zł
 • ANIOŁEK naturalny W OPAKOWANIU Pudrowe Kwiaty
  4,98 zł brutto inf zł netto
  ANIOŁEK naturalny W OPAKOWANIU Pudrowe Kwiaty

  Aniołek drewniany zapakowany w ozdobne opakowanie z dołączonym bilecikiem ze słowami podziękowań. Taki aniołek świetnie sprawdzi się na drobny upominek czy dodatek do prezentu dla gości. Aniołek cudownie sprawdzi się podczas Chrztu, Komunii czy Roczku maluszka. Drewniany aniołek w cudowny sposób podziękuje gościom za przybycie na przyjęcie. 

  4,98 zł
 • UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Botaniczna
  4,98 zł brutto inf zł netto
  UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Botaniczna
  1 Recenzje

  Szukasz pomysłu na podziękowanie dla gości za przybycie na uroczystość? Czekoladki w opakowaniu będą idealnym pomysłem na podziękowanie! Czekolada z napisem Dziękujemy została umieszczona wraz z bilecikiem z podziękowaniem w woreczku celofanowym. Tak forma podziękowania idealnie sprawdzi się na różnych uroczystościach takich jak Chrzest, Komunia czy Ślub. 

  4,98 zł
 • UPOMINEK dla gości czekoladka z sercem W OPAKOWANIU Pudrowe Kwiaty
  4,98 zł brutto inf zł netto
  UPOMINEK dla gości czekoladka z sercem W OPAKOWANIU Pudrowe Kwiaty

  Wspaniałe podziękowanie dla gości w rustykalnym stylu które w przepiękny sposób podziękuję gościom za przybycie na uroczystość. Tak fantastycznie zapakowane czekoladki możesz wręczyć gościom osobiście lub rozłożyć wśród talerzy. Czekoladki to słodkie podziękowanie które spodoba się każdemu z gości. 

  4,98 zł
 • DZIESIĄTKA różaniec drewniana podziękowanie W OPAKOWANIU botaniczna
  8,98 zł brutto inf zł netto
  DZIESIĄTKA różaniec drewniana podziękowanie W OPAKOWANIU botaniczna

  Różaniec drewniany na podziękowanie dla gości. Taki różaniec to przepiękne podziękowanie na Komunię i Chrzest Dziecka. Różaniec opakowany jest w przezroczysty woreczek przyczepiony do karteczki z motywem eukaliptusa. Całość wygląda niezwykle elegancko i unikatowo. Zachwyt gości gwarantowany!

  8,98 zł
 • ANIOŁEK drewniany naturalny na Chrzest W ZŁOTYM opakowaniu
  4,98 zł brutto inf zł netto
  ANIOŁEK drewniany naturalny na Chrzest W ZŁOTYM opakowaniu

  Aniołek drewniany naturalny na upominek dla gości na Chrzest. Aniołek umieszczony jest w przezroczystym woreczku na ozdobnej karteczce z życzeniami i grafiką złotych, dziecięcych stópek. Aniołek prezentuje się niezwykle pięknie i w cudowny sposób podziękuje gościom za przybycie na Chrzest maluszka. 

  4,98 zł
 • SŁONIK na szczęście podziękowanie dla gości
  6,98 zł brutto inf zł netto
  SŁONIK na szczęście podziękowanie dla gości BIAŁY
  1 Recenzje

  Słonik na szczęście podziękowanie dla gości w przepięknej, uroczej odsłonie! Porcelanowy, biały słonik świetnie sprawdzi się jako drobny upominek na podziękowania dla gości na Chrzest, Komunię, czy Roczek dziecka. Słonik równie dobrze sprawdzi się jako figurka na dekoracje stołu. Słonik jest fantastycznym dodatkiem o wielu zastosowaniach, przekonajcie się...

  6,98 zł
 • BAŃKI mydlane Dziękuję z sercem Z IMIENIEM
  3,49 zł brutto inf zł netto
  BAŃKI mydlane Dziękuję z sercem Z IMIENIEM

  Bańki mydlane Dziękuję z serduszkiem na cudowne, oryginalne podziękowanie dla gości! Bańki mydlane w małej, plastikowej buteleczce zakończonej serduszkiem to niezwykły pomysł na dodatek na podziękowanie dla gości. Bańki można rozłożyć obok nakryć czy zapakować do ozdobnych pudełeczek. Bańki z personalizacją to genialny pomysł na upominki dla gości!

  3,49 zł
 • BAŃKI mydlane na na Chrzest Z IMIENIEM rustykalne z wianuszkiem
  3,49 zł brutto inf zł netto
  BAŃKI mydlane na Chrzest Z IMIENIEM Rustykalne z wianuszkiem

  Bańki mydlane to unikalna forma podziękowania gościom. Taki upominek przypadnie każdemu do gustu w szczególności tym najmłodszym. Bańki mogą posłużyć jako gadżet do zdjęć. Posiadają personalizowaną etykietę z imieniem oraz datą.

  3,49 zł
 • BAŃKI mydlane na Chrzest Gałązka Eukaliptusa Z IMIENIEM
  3,49 zł brutto inf zł netto
  BAŃKI mydlane na Chrzest Gałązka Eukaliptusa Z IMIENIEM

  Szukasz pomysłu na efektowne podziękowanie gościom? Bańki mydlane to strzał w dziesiątkę! Bańki mydlane posiadają personalizację, imię dziecka oraz datę uroczystości. Zachwyt wśród gości gwarantowany!

  3,49 zł
 • ŚWIECA sojowa Lawendowy Czar 100% Handmade
  39,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECA sojowa Lawendowy Czar 100% Handmade

  Wyjątkowa ręcznie robiona świeca sojowa o wyjątkowym lawendowym zapachu. Wspaniały prezent dla gości pozwoli zrelaksować zmysły i podziękować bliskim za obecność na uroczystości. Podarunek o ekologicznym charakterze na pewno przypadnie do gustu każdej obdarowanej osobie. 

  39,98 zł
 • ŚWIECA sojowa Kawowe Pobudzenie 100% Handmade
  39,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECA sojowa Kawowe Pobudzenie 100% Handmade

  Wyjątkowa świeca sojowa o aromatycznym kawowym zapachu w słoiczku z ciemnego szkła. Ręcznie robiony upominek pozwoli wywołać uśmiech na twarzach bliskich. Dzięki świeczce w domu zapanuje swobodna atmosfera i wspaniały zapach.  

  39,98 zł
 • ŚWIECA sojowa Leniwy Wieczór 100% Handmade
  39,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECA sojowa Leniwy Wieczór 100% Handmade

  Świeca sojowa to wspaniały upominek dla gości o ekologicznym charakterze. Spraw bliskim przyjemność jednocześnie dbając o naszą planetę. Wspaniały dodatek pomoże wprowadzić w domu cudowną atmosferę. 

  39,98 zł
 • ŚWIECA sojowa Orzeźwiająca Przyjemność 100% Handmade
  39,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECA sojowa Orzeźwiająca Przyjemność 100% Handmade

  Elegancka świeczka sojowa to wspaniały upominek o ekologicznym charakterze. Wspaniały prezent na pewno przypadnie do gustu każdej obdarowanej osobie o orzeźwiającym pomarańczowym zapachu. Prezent jest ekologiczny dzięki czemu możesz sprawić bliskim przyjemność jednocześnie dbając o środowisku. 

  39,98 zł
 • ŚWIECA sojowa Ciasteczkowe Love 100% Handmade
  39,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECA sojowa Ciasteczkowe Love 100% Handmade

  Śliczna świeczka sojowa o cudownym ciasteczkowym zapachu. Świeczka prezentuje się bardzo elegancko dzięki eleganckiemu słoiczkowi wykonanemu z ciemnego szkła. Wspaniały dodatek pomoże wprowadzić w domu rodzinna atmosferę pełną ciepła i miłości. 

  39,98 zł
 • ŚWIECA sojowa Chwila dla siebie 100% Handmade
  39,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECA sojowa Chwila dla siebie 100% Handmade

  Świeca sojowa o cudownym świeżym zapachu to idealny prezent na podziękowanie dla gości. Luksusowy, ręcznie robiony upominek na pewno przypadnie do gustu każdej obdarowanej osobie. Świeczka to idealny upominek, który pomoże wprowadzić w domu wspaniałą atmosferę. 

  39,98 zł
 • ŚWIECA sojowa Pełnia Życia 100% Handmade
  39,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECA sojowa Pełnia Życia 100% Handmade

  Ekologiczna świeca sojowa o wyjątkowym orzeźwiającym zapachu. W eleganckim słoiczku z ciemnego szkła upominek prezentuje się wspaniale. Świeczka będzie wspaniałym upominkiem dla gości w podziękowaniu za przybycie na przyjęcie. 

  39,98 zł
 • ŚWIECA sojowa Tropikalny Las 100% Handmade
  39,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECA sojowa Tropikalny Las 100% Handmade

  Świeca sojowa o cudownym orzeźwiającym zapachu w eleganckim słoiczku z ciemnego szkła. Wspaniały upominek pozwoli podziękować gościom za obecność na przyjęciu. Piękny prezent pomoże stworzyć w domu romantyczni klimat.

  39,98 zł
 • ŚWIECA sojowa Różane Marzenie 100% Handmade
  39,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECA sojowa Różane Marzenie 100% Handmade

  Sojowa świeca o cudownym naturalnym zapachu. Świecę umieszczono w słoiczku z ciemnego szkła, dzięki czemu prezentuje się bardzo elegancko. Wyjątkowy upominek będzie fantastycznym dodatkiem w każdym domu.

  39,98 zł
 • ŚWIECA sojowa Sparkle like Prosecco 100% Handmade
  39,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECA sojowa Sparkle like Prosecco 100% Handmade

  Świeca sojowa w ciemnym szklanym słoiczku o wyjątkowym kobiecym zapachu. Wspaniały upominek dla bliskich, który pozwoli wprowadzić w domu cudowną atmosferę pełną relaksu. Świeczka to świetny gadżet, który wspaniale sprawdzi się jako dodatek podczas romantycznego wieczoru we dwoje czy domowego spa. 

  39,98 zł
 • BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Chrzest, Roczek, Komunię Z IMIENIEM Złote Serce 12szt
  44,98 zł brutto inf zł netto
  BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Chrzest,...

  Buteleczki szklane z korkiem i personalizowaną naklejką to fantastyczny pomysł na zapakowanie pomysłowych podziękowań dla gości! Buteleczki genialnie sprawdzą się do zapakowania drobnych cukierków, do nasypania pysznej herbatki czy kawy. Takie buteleczki w komplecie z personalizowanymi naklejkami to wspaniały pomysł na zapakowanie podziękowań dla gości.

  44,98 zł
 • BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Chrzest, Roczek, Komunię Z IMIENIEM Rustykalny Wianuszek 12szt
  44,98 zł brutto inf zł netto
  BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Chrzest,...

  Szklane buteleczki z korkiem w zestawie z personalizowanymi naklejkami z imieniem dziecka i eleganckim motywem rustykalnego wianuszka! Cudowny zestaw na pomysłowe zapakowanie podziękowań dla gości. Buteleczki świetnie sprawdzą się do wypełnienia słodkimi cukierkami, pyszną herbatką czy kawą. 

  44,98 zł
 • BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Chrzest Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa 12szt
  44,98 zł brutto inf zł netto
  BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Chrzest Z...

  Buteleczki szklane na pomysłowe podziękowanie dla gości na Chrzest Święty! Buteleczki świetnie sprawdzą się do eleganckiego zapakowania pysznej herbatki czy słodkich cukierków na podziękowanie dla gości. Buteleczki znajdują się w komplecie z personalizowanymi naklejkami w minimalistycznej odsłonie z gałązką eukaliptusa. 

  44,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 48 elementów

Podziękowania dla gości na Chrzest pomysłowe

Organizacja Chrztu Świętego dziecka wiąże się z planowaniem uroczystości kościelnej, a często także i przyjęcia dla najbliższych. Przygotowujesz właśnie chrzciny swojego maluszka? W takim razie, z całą pewnością przyda Ci się drobna pomoc przy wyborze odpowiednich podziękowań dla rodziny i przyjaciół obecnych na uroczystości. Do najchętniej wybieranych produktów zdecydowanie należą personalizowane czekoladki, krówki czy lizaki, jednak możesz śmiało postawić też na bardziej oryginalne rozwiązania. Pomysłowe upominki dla gości zapadną w pamięci wszystkim zebranym osobom oraz sprawią im niesamowitą radość. Jakie podziękowania wybrać? Zajrzyj do naszej oferty i przekonaj się, co ciekawego przygotowaliśmy specjalnie na tę okazję!

Magnesy ze zdjęciem dziecka na Chrzest Święty

Bez dwóch zdań niezwykle interesującym podziękowaniem dla gości może być personalizowany magnes na lodówkę. Do wyboru masz zarówno projekty z imieniem dziecka i datą, jak i jego zdjęciem, które uczyni upominek jeszcze bardziej wyjątkowym! Magnesy mają okrągły kształt, a ich wysokiej jakości wykonanie niewątpliwie oczaruje wszystkie obdarowane osoby. Do zestawu dołączone są ozdobne bileciki z napisem “Dziękujemy, że jesteś dziś z nami” oraz małe magnesiki, za pomocą których łatwo umieścisz upominki na karnetach. Całość doskonale się komponuje i wygląda prześlicznie. Takie podziękowania dla gości z magnesem będą fantastyczną pamiątką dla wszystkich bliskich Twojej pociechy i nawet po wielu latach przypomną im o cudownej uroczystości maluszka. 

Personalizowany magnes ze zdjęciem dziecka na Chrzest Święty
Personalizowany magnes ze zdjęciem dziecka na Chrzest Święty

Podziękowania dla gości na Chrzciny symboliczne upominki

Fenomenalnym upominkiem dla osób obecnych na chrzcinach może być także symboliczna figurka z drewna w naturalnym kolorze. Płaskie podobizny słoników z uniesionymi trąbami lub aniołków przypadną do gustu każdej obdarowanej osobie i pozwolą w piękny sposób docenić ich wsparcie w tym niezwykle ważnym dniu. Figurki zaprojektowane zostały w kilku wariantach, dzięki czemu bez najmniejszego problemu znajdziesz podziękowania idealnie wpisujące się w Twoje upodobania. Drewniane upominki dla gości zapakowane są w foliowe torebeczki wraz z ozdobnymi karnecikami, na których nadrukowany jest napis “Dziękujemy, że jesteś dziś z nami” wraz z modną grafiką w naturalnym stylu. To gotowe podziękowania, które doskonale sprawdzą się na chrzcinach Twojej pociechy.

Aniołek z bilecikiem podziękowanie dla gości na Chrzciny
Aniołek z bilecikiem podziękowanie dla gości na Chrzciny

Drobne podziękowania dla gości - bańki mydlane

Personalizowane bańki mydlane będą znakomitym podziękowaniem dla gości przybyłych na Chrzest Święty dziecka. Podłużne plastikowe buteleczki z zamknięciem w kształcie serca prezentują się naprawdę ślicznie oraz niepowtarzalnie, dlatego bez wątpienia przyciągną uwagę wszystkich zebranych osób. Podziękowania koniecznie ułóż przy indywidualnych nakryciach każdego z gości, aby nikt nie przeoczył tak miłej niespodzianki. Bańki mydlane sprawią radość zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Co więcej, każda buteleczka ozdobiona jest personalizowaną nalepką w modnym stylu, który dopasować możesz do motywu przewodniego uroczystości. Roślinne grafiki idealnie wpisują się w trendy botaniczne czy rustykalne, natomiast minimalistyczne złote serduszko z łatwością skomponujesz z dowolną aranżacją stołu i sali. Na każdej etykiecie umieszczone jest imię dziecka oraz data Chrztu, co sprawia, że upominki są niesamowicie unikalne oraz osobiste.

Podziękowanie dla gości - bańki mydlane z serduszkiem
Podziękowanie dla gości - bańki mydlane z serduszkiem