Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

Podziękowania na Roczek pomysłowe

Podziękowania na Roczek pomysłowe to miejsce zbierające fantastyczne upominki dla gości w ramach podziękowań za przybycie. Na każdym przyjęciu warto docenić przybyłych gości w szczególny sposób. U nas znajdziecie upominki i dodatki dla gości na Roczek w oryginalnej odsłonie. Delikatne bańki mydlane personalizowane na Roczek to najchętniej wybierany przez naszych klientów dodatek. Genialnie sprawdzą się również porcelanowe figurki w kształcie słoników na szczęście, urocze świece zapachowe w szkle i wiele innych upominków na podziękowanie w stylu boho czy rustykalnym!

Podziękowania na Roczek pomysłowe 20 produktów

Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
 • MAGNES na Chrzest, Komunię, Roczek ZE ZDJĘCIEM Botaniczny Z BILECIKIEM
  6,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  MAGNES na Chrzest, Komunię, Roczek ZE ZDJĘCIEM Botaniczny Z...

  Magnes ze zdjęciem dziecka na każdą okazję! Taki magnes ze zdjęciem maluszka to genialny pomysł na drobny upominek na podziękowanie dla gości! Magnes jest umieszczony w ozdobnym opakowaniu z dołączonym bilecikiem ze słowami podziękowań.

  6,98 zł brutto
 • MAGNES na Chrzest, Komunię, Roczek ZE ZDJĘCIEM Rustykalny Z BILECIKIEM
  6,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  MAGNES na Chrzest, Komunię, Roczek ZE ZDJĘCIEM Rustykalny Z...

  Magnes na Chrzest, Komunię czy Roczek w fantastycznej odsłonie ze zdjęciem dziecka! Oryginalny pomysł na drobny upominek dla gości w ramach podziękowań za przybycie. Magnes umieszczony jest w ozdobnym opakowaniu z dołączonym bilecikiem ze słowami podziękowań z rustykalną grafiką wianuszka. 

  6,98 zł brutto
 • UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Botaniczna
  3,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Botaniczna

  Szukasz pomysłu na podziękowanie dla gości za przybycie na uroczystość? Czekoladki w opakowaniu będą idealnym pomysłem na podziękowanie! Czekolada z napisem Dziękujemy została umieszczona wraz z bilecikiem z podziękowaniem w woreczku celofanowym. Tak forma podziękowania idealnie sprawdzi się na różnych uroczystościach takich jak Chrzest, Komunia czy Ślub. 

  3,98 zł brutto
 • UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Rustykalny
  3,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Rustykalny

  Wspaniałe podziękowanie dla gości w rustykalnym stylu które w przepiękny sposób podziękuję gościom za przybycie na uroczystość. Tak fantastycznie zapakowane czekoladki możesz wręczyć gościom osobiście lub rozłożyć wśród talerzy. Czekoladki to słodkie podziękowanie które spodoba się każdemu z gości. 

  3,98 zł brutto
 • SŁONIK na szczęście W OPAKOWANIU Botaniczny
  4,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  SŁONIK na szczęście W OPAKOWANIU Botaniczny

  Drewniany słonik na szczęście z uniesioną trąbą to niezwykły pomysł na drobny upominek na podziękowanie dla gości! Przepiękna dekoracja umieszczona jest w plastikowym woreczku z dodatkiem bilecika z naturalną, botaniczną grafiką i słowami podziękowania. Genialny sposób na pomysłowe podziękowanie gościom za przybycie na każdą okazję!

  4,98 zł brutto
 • SŁONIK na szczęście W OPAKOWANIU Rustykalny
  4,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  SŁONIK na szczęście W OPAKOWANIU Rustykalny

  Słonik na szczęście na przepiękne podziękowanie dla gości! Drewniany słonik umieszczony jest w ozdobnym opakowani ze słowami podziękowań i rustykalną grafiką kwiatowego wianuszka. Drewniany słonik z uniesioną trąbą stanowi wspaniały dodatek, który świetnie sprawdzi się jako drobny upominek dla gości na podziękowanie za przybycie na przyjęcie.

  4,98 zł brutto
 • ANIOŁEK naturalny W OPAKOWANIU Botaniczny
  4,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  ANIOŁEK naturalny W OPAKOWANIU Botaniczny

  Drewniany aniołek na eleganckie podziękowanie dla gości! Przepiękny aniołek umieszczony w ozdobnym woreczku z dołączonym bilecikiem ze słowami podziękowań. Taki upominek to fantastyczny pomysł na drobny podarunek dla gości w ramach podziękowań za przybycie. 

  4,98 zł brutto
 • ANIOŁEK naturalny W OPAKOWANIU Rustykalny
  4,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  ANIOŁEK naturalny W OPAKOWANIU Rustykalny

  Aniołek drewniany zapakowany w ozdobne opakowanie z dołączonym bilecikiem ze słowami podziękowań. Taki aniołek świetnie sprawdzi się na drobny upominek czy dodatek do prezentu dla gości. Aniołek cudownie sprawdzi się podczas Chrztu, Komunii czy Roczku maluszka. Drewniany aniołek w cudowny sposób podziękuje gościom za przybycie na przyjęcie. 

  4,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla gości Od Serca W OPAKOWANIU
  5,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla gości Od Serca W OPAKOWANIU

  Podziękowanie dla gości pełne szyku w postaci geometrycznego serduszka z drewna. Serduszko zapakowane jest w woreczek i przyczepione do karteczki z podziękowaniem w botanicznym stylu. Takie podziękowanie cudownie sprawdzi się na przyjęcia na Chrzest, Komunię czy wesele w stylu botanicznym.

  5,98 zł brutto
 • ANIOŁEK na podziękowanie w lnianym woreczku
  4,98 zł brutto inf zł netto
  ANIOŁEK na podziękowanie w lnianym woreczku

  Aniołek na podziękowanie dla gości to wspaniały upominek, który możecie wręczyć gościom w ramach podziękowania za przybycie. Aniołek wykonany jest z naturalnego drewna, dzięki czemu świetnie wpasuje się w klimaty eko, boho i rustykalne. Aniołek zapakowany jest w estetyczny, klasyczny woreczek lniany, co dodaje całości szyku.

  4,98 zł brutto
 • SŁONIK na szczęście drewniany upominek w lnianym woreczku
  4,98 zł brutto inf zł netto
  SŁONIK na szczęście drewniany upominek w lnianym woreczku

  Słonik na szczęście wykonany z naturalnego drewna to cudowna propozycja na eleganckie podziękowanie dla gości! Drewniany słonik w lnianym woreczku to niezwykła, eko, boho dekoracja, którą możecie wręczyć zaproszonym gościom jako podziękowanie za przybycie. Słonik cudownie wpasuje się w każdą okazję. 

  4,98 zł brutto
 • SŁONIK na szczęście podziękowanie dla gości
  5,98 zł brutto inf zł netto
  SŁONIK na szczęście podziękowanie dla gości

  Słonik na szczęście podziękowanie dla gości w przepięknej, uroczej odsłonie! Porcelanowy, biały słonik świetnie sprawdzi się jako drobny upominek na podziękowania dla gości na Chrzest, Komunię, czy Roczek dziecka. Słonik równie dobrze sprawdzi się jako figurka na dekoracje stołu. Słonik jest fantastycznym dodatkiem o wielu zastosowaniach, przekonajcie się...

  5,98 zł brutto
 • BAŃKI mydlane Dziękuję z sercem Z IMIENIEM
  2,98 zł brutto inf zł netto
  BAŃKI mydlane Dziękuję z sercem Z IMIENIEM

  Bańki mydlane Dziękuję z serduszkiem na cudowne, oryginalne podziękowanie dla gości! Bańki mydlane w małej, plastikowej buteleczce zakończonej serduszkiem to niezwykły pomysł na dodatek na podziękowanie dla gości. Bańki można rozłożyć obok nakryć czy zapakować do ozdobnych pudełeczek. Bańki z personalizacją to genialny pomysł na upominki dla gości!

  2,98 zł brutto
 • BAŃKI mydlane na Roczek Z IMIENIEM Chłopięcy Świat
  2,98 zł brutto inf zł netto
  BAŃKI mydlane na Roczek Z IMIENIEM Chłopięcy Świat

  Bańki mydlane to wspaniały prezent dla gości którym w subtelny sposób podziękujecie za przybycie na Roczek. Każda z buteleczek oklejona jest personalizowaną naklejką z napisem Mam już Roczek, imieniem dziecka oraz datą. Tak forma podziękowania spodoba się każdej osobie a szczególnie tym najmłodszym.

  2,98 zł brutto
 • BAŃKI mydlane Rustykalny Wianuszek Z IMIENIEM
  2,98 zł brutto inf zł netto
  BAŃKI mydlane Rustykalny Wianuszek Z IMIENIEM

  Bańki mydlane na oryginalne podziękowanie dla gości! Bańki mydlane z personalizowaną etykietą z grafiką rustykalnego wianuszka to przepiękna propozycja na każdą okazję! Bańki można rozłożyć przy nakryciach gości czy dołożyć do upominków na podziękowanie.

  2,98 zł brutto
 • BAŃKI mydlane Dziękuję z sercem Z IMIENIEM
  2,98 zł brutto inf zł netto
  BAŃKI mydlane na Roczek Boho z łabędziem Z IMIENIEM

  Bańki mydlane na Roczek dziewczynki w stylu boho. Bańki mydlane to oryginalny pomysł na prezent na podziękowanie dla gości, które można rozłożyć przy nakryciach gości. Bańki ozdobione są przepiękną, personalizowaną naklejką z uroczym nadrukiem złotej korony wśród gałązek. Cudowna dekoracja na Roczek w stylu boho!

  2,98 zł brutto
 • ŚWIECA zapachowa w szkle na Roczek Chłopięcy Świat z IMIENIEM
  6,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECA zapachowa w szkle na Roczek Chłopięcy Świat z IMIENIEM

  Świeca zapachowa o delikatnym zapachu wanilii to elegancka forma podziękowania! Taką świecę możesz wręczyć na podziękowanie gościom za przybycie na przyjęcie z okazji Roczku. Dzięki personalizowanej naklejce świeca podkreśli charakter uroczystości. 

  6,98 zł brutto
 • ŚWIECA zapachowa w szkle na Roczek Boho z łabędziem Z IMIENIEM
  6,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECA zapachowa w szkle na Roczek Boho z łabędziem Z IMIENIEM

  Świeca zapachowa w szkle na Roczek dziewczynki! Świeca świetnie sprawdzi się jako dekoracja na stół na Pierwsze Urodziny. Świec cudownie rozświetli stół, rozniesie przyjemny aromat wanilii i podkreśli charakter Roczku, dzięki personalizowanej naklejce. Całość wygląda niezwykle szykownie i świetnie wpasuje się w styl boho.

  6,98 zł brutto
 • MAGNES na Chrzest, Komunię, Roczek Z IMIENIEM Rustykalny Z BILECIKIEM
  5,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  MAGNES na Chrzest, Komunię, Roczek Z IMIENIEM Rustykalny Z BILECIKIEM

  Magnes na prezent to zawsze świetny pomysł aby oczarować gości. Magnes z imieniem dziecka oraz datą uroczystości w komplecie z bilecikiem w fantastyczny pomysł podziękuję gościom za przybycie na uroczystość. Jest to wspaniała pamiątka którą możesz podarować najbliższym na Chrzest, Roczek czy Komunię.

  5,98 zł brutto
 • MAGNES na Chrzest, Komunię, Roczek Z IMIENIEM Botaniczny Z BILECIKIEM
  5,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  MAGNES na Chrzest, Komunię, Roczek Z IMIENIEM Botaniczny Z BILECIKIEM

  Magnes z personalizacją w postaci imienia dziecka oraz daty uroczystości to wspaniały upominek dla gości na podziękowanie. Elegancka grafika botanicznego wianuszka idealnie wpasowuje się aktualnie panujące trendy. Magnesy można wręczać osobiście lub ułożyć obok nakryć gości. 

  5,98 zł brutto
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów