Nowe produkty

Ostatnie posty

Podziękowania na Roczek pomysłowe

Podziękowania na Roczek pomysłowe to miejsce zbierające fantastyczne upominki dla gości w ramach podziękowań za przybycie. Na każdym przyjęciu warto docenić przybyłych gości w szczególny sposób. U nas znajdziecie upominki i dodatki dla gości na Roczek w oryginalnej odsłonie. Delikatne bańki mydlane personalizowane na Roczek to najchętniej wybierany przez naszych klientów dodatek. Genialnie sprawdzą się również porcelanowe figurki w kształcie słoników na szczęście, urocze świece zapachowe w szkle i wiele innych upominków na podziękowanie w stylu boho czy rustykalnym!

Podziękowania na Roczek pomysłowe 49 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 49 elementów
 • JOJO na upominki dla dzieci na Roczek Z IMIENIEM Ballerina Króliczek
  5,98 zł brutto inf zł netto
  JOJO na upominki dla dzieci na Roczek Z IMIENIEM Ballerina Króliczek

  Jojo to wspaniały upominek, który zapewni dzieciom wspaniałą zabawę. Jojo wykonane z naturalnego drewna udekorowano personalizowaną naklejką z dekoracyjna grafiką. Śliczny upominek pozwoli podziękować dzieciom za przybycie na przyjęcie urodzinowe. 

  5,98 zł brutto
 • JOJO na upominki dla dzieci na Roczek i urodzinki Z IMIENIEM Chłopięcy Świat
  5,98 zł brutto inf zł netto
  JOJO na upominki dla dzieci na Roczek i urodzinki Z IMIENIEM...

  Śliczne jojo to wspaniały upominek dla dzieci na przyjęcie dla Roczek lub urodzinki. Wspaniała zabawa na długi godziny dla dzieci w każdym wieku. Jojo udekorowano personalizowaną naklejką z dekoracyjna grafiką. 

  5,98 zł brutto
 • JOJO na upominki dla dzieci na Roczek i urodzinki Z IMIENIEM Kwiaty Rustykalne
  5,98 zł brutto inf zł netto
  JOJO na upominki dla dzieci na Roczek i urodzinki Z IMIENIEM...

  Jojo to wspaniała zabawka dla dzieci niezależnie od wieku. Jojo wykonano z jasnego drewna i udekorowano personalizowana naklejką z kwiatową grafiką. Piękny upominek na pewno sprawi każdemu dziecku wiele przyjemności. 

  5,98 zł brutto
 • JOJO na upominki dla dzieci na Roczek i urodzinki Z IMIENIEM Dinozaury
  5,98 zł brutto inf zł netto
  JOJO na upominki dla dzieci na Roczek i urodzinki Z IMIENIEM...
  1 Recenzje

  Jojo to wspaniały upominek dla dzieci w podziękowaniu za przybycie urodzinowe. Jojo wykonano z jasnego drewna udekorowano personalizowana naklejką. Śliczny prezent zapewni maluchom wiele zabawy na długi czas. 

  5,98 zł brutto
 • JOJO na upominki dla dzieci na Roczek Z IMIENIEM Leśne Czary
  5,98 zł brutto inf zł netto
  JOJO na upominki dla dzieci na Roczek Z IMIENIEM Leśne Czary

  Jojo to wspaniała zabawka dla dzieci, która zapewni wspaniałą rozrywkę przez długi czas. Zabawkę udekorowano personalizowaną naklejką z dekoracyjna grafiką leśnych zwierzątek. Uroczy prezencik pozwoli podziękować za wspólną zabawę. 

  5,98 zł brutto
 • BILECIKI na Roczek podziękowanie dla gości 10szt
  6,98 zł brutto inf zł netto
  BILECIKI na Roczek podziękowanie dla gości 10szt

  Śliczne i eleganckie bileciki do upominków dla gości na Roczek w odcieniu złota. Bileciki ozdobione tekstem podziękowania uroczo podziękują gościom za przybycie na pierwsze urodziny dziecka. Wspaniale prezentują się przywieszone do upominków dla najbliższych, ułożone na talerzach gości oraz włożone do woreczków wraz z cukierkiem lub czekoladką.

  6,98 zł brutto
 • MAGNES na Chrzest, Komunię, Roczek ZE ZDJĘCIEM Botaniczny Z BILECIKIEM
  8,98 zł brutto inf zł netto
  MAGNES na Chrzest, Komunię, Roczek ZE ZDJĘCIEM Botaniczny Z...

  Magnes ze zdjęciem dziecka na każdą okazję! Taki magnes ze zdjęciem maluszka to genialny pomysł na drobny upominek na podziękowanie dla gości! Magnes jest umieszczony w ozdobnym opakowaniu z dołączonym bilecikiem ze słowami podziękowań.

  8,98 zł brutto
 • MAGNES na Chrzest, Komunię, Roczek ZE ZDJĘCIEM Rustykalny Z BILECIKIEM
  8,98 zł brutto inf zł netto
  MAGNES na Chrzest, Komunię, Roczek ZE ZDJĘCIEM Rustykalny Z...

  Magnes na Chrzest, Komunię czy Roczek w fantastycznej odsłonie ze zdjęciem dziecka! Oryginalny pomysł na drobny upominek dla gości w ramach podziękowań za przybycie. Magnes umieszczony jest w ozdobnym opakowaniu z dołączonym bilecikiem ze słowami podziękowań z rustykalną grafiką wianuszka. 

  8,98 zł brutto
 • MAGNES na Chrzest, Komunię, Roczek Z IMIENIEM Botaniczny Z BILECIKIEM
  7,98 zł brutto inf zł netto
  MAGNES na Chrzest, Komunię, Roczek Z IMIENIEM Botaniczny Z BILECIKIEM
  1 Recenzje

  Magnes z personalizacją w postaci imienia dziecka oraz daty uroczystości to wspaniały upominek dla gości na podziękowanie. Elegancka grafika botanicznego wianuszka idealnie wpasowuje się aktualnie panujące trendy. Magnesy można wręczać osobiście lub ułożyć obok nakryć gości. 

  7,98 zł brutto
 • MAGNES na Chrzest, Komunię, Roczek Z IMIENIEM Rustykalny Z BILECIKIEM
  7,98 zł brutto inf zł netto
  MAGNES na Chrzest, Komunię, Roczek Z IMIENIEM Rustykalny Z BILECIKIEM

  Magnes na prezent to zawsze świetny pomysł aby oczarować gości. Magnes z imieniem dziecka oraz datą uroczystości w komplecie z bilecikiem w fantastyczny pomysł podziękuję gościom za przybycie na uroczystość. Jest to wspaniała pamiątka którą możesz podarować najbliższym na Chrzest, Roczek czy Komunię.

  7,98 zł brutto
 • UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Botaniczna
  3,98 zł brutto inf zł netto
  UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Botaniczna
  1 Recenzje

  Szukasz pomysłu na podziękowanie dla gości za przybycie na uroczystość? Czekoladki w opakowaniu będą idealnym pomysłem na podziękowanie! Czekolada z napisem Dziękujemy została umieszczona wraz z bilecikiem z podziękowaniem w woreczku celofanowym. Tak forma podziękowania idealnie sprawdzi się na różnych uroczystościach takich jak Chrzest, Komunia czy Ślub. 

  3,98 zł brutto
 • UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Rustykalny
  3,98 zł brutto inf zł netto
  UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Rustykalny

  Wspaniałe podziękowanie dla gości w rustykalnym stylu które w przepiękny sposób podziękuję gościom za przybycie na uroczystość. Tak fantastycznie zapakowane czekoladki możesz wręczyć gościom osobiście lub rozłożyć wśród talerzy. Czekoladki to słodkie podziękowanie które spodoba się każdemu z gości. 

  3,98 zł brutto
 • SŁONIK na szczęście W OPAKOWANIU Botaniczny
  4,98 zł brutto inf zł netto
  SŁONIK na szczęście W OPAKOWANIU Botaniczny

  Drewniany słonik na szczęście z uniesioną trąbą to niezwykły pomysł na drobny upominek na podziękowanie dla gości! Przepiękna dekoracja umieszczona jest w plastikowym woreczku z dodatkiem bilecika z naturalną, botaniczną grafiką i słowami podziękowania. Genialny sposób na pomysłowe podziękowanie gościom za przybycie na każdą okazję!

  4,98 zł brutto
 • SŁONIK na szczęście W OPAKOWANIU Rustykalny
  4,98 zł brutto inf zł netto
  SŁONIK na szczęście W OPAKOWANIU Rustykalny

  Słonik na szczęście na przepiękne podziękowanie dla gości! Drewniany słonik umieszczony jest w ozdobnym opakowani ze słowami podziękowań i rustykalną grafiką kwiatowego wianuszka. Drewniany słonik z uniesioną trąbą stanowi wspaniały dodatek, który świetnie sprawdzi się jako drobny upominek dla gości na podziękowanie za przybycie na przyjęcie.

  4,98 zł brutto
 • SŁONIK na szczęście drewniany upominek w lnianym woreczku
  7,98 zł brutto inf zł netto
  SŁONIK na szczęście drewniany upominek w lnianym woreczku

  Słonik na szczęście wykonany z naturalnego drewna to cudowna propozycja na eleganckie podziękowanie dla gości! Drewniany słonik w lnianym woreczku to niezwykła, eko, boho dekoracja, którą możecie wręczyć zaproszonym gościom jako podziękowanie za przybycie. Słonik cudownie wpasuje się w każdą okazję. 

  7,98 zł brutto
 • SŁONIK na szczęście W OPAKOWANIU upominek na Roczek
  4,98 zł brutto inf zł netto
  SŁONIK na szczęście W OPAKOWANIU upominek na Roczek

  Drewniany słonik w opakowaniu z bilecikiem w rustykalnym stylu to piękny pomysł na podziękowanie dla gości na Roczek. Upominek zapakowany jest w celofanowy woreczek. Upominek jest gotowy do wręczenia.

  4,98 zł brutto
 • UPOMINEK dla gości na Roczek czekoladka W OPAKOWANIU
  3,98 zł brutto inf zł netto
  UPOMINEK dla gości na Roczek czekoladka W OPAKOWANIU

  Pyszna mleczna czekoladka na eleganckie podziękowanie dla gości na Roczek! Słodycz umieszczony w woreczku z dołączonym bilecikiem ze słowami podziękowań. Taki upominek to świetny pomysł na drobny podarunek dla gości w ramach podziękowań za przybycie. 

  3,98 zł brutto
 • SŁONIK na szczęście podziękowanie dla gości
  6,98 zł brutto inf zł netto
  SŁONIK na szczęście podziękowanie dla gości BIAŁY
  1 Recenzje

  Słonik na szczęście podziękowanie dla gości w przepięknej, uroczej odsłonie! Porcelanowy, biały słonik świetnie sprawdzi się jako drobny upominek na podziękowania dla gości na Chrzest, Komunię, czy Roczek dziecka. Słonik równie dobrze sprawdzi się jako figurka na dekoracje stołu. Słonik jest fantastycznym dodatkiem o wielu zastosowaniach, przekonajcie się...

  6,98 zł brutto
 • ŚWIECA sojowa Leniwy Wieczór 100% Handmade
  39,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECA sojowa Leniwy Wieczór 100% Handmade

  Świeca sojowa to wspaniały upominek dla gości o ekologicznym charakterze. Spraw bliskim przyjemność jednocześnie dbając o naszą planetę. Wspaniały dodatek pomoże wprowadzić w domu cudowną atmosferę. 

  39,98 zł brutto
 • ŚWIECA sojowa Letnie Marzenie 100% Handmade
  39,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECA sojowa Letnie Marzenie 100% Handmade

  Ekologiczna świeca sojowa o romantycznym kwiatowym zapachu. Ręcznie robiona świeca to wspaniały upominek, który pozwoli wprowadzić w domu atmosferę pełną relaksu. Piękny prezent dla gości pozwoli podziękować za obecność na uroczystości i wspólnie spędzony czas. 

  39,98 zł brutto
 • ŚWIECA sojowa Orzeźwiająca Przyjemność 100% Handmade
  39,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECA sojowa Orzeźwiająca Przyjemność 100% Handmade

  Elegancka świeczka sojowa to wspaniały upominek o ekologicznym charakterze. Wspaniały prezent na pewno przypadnie do gustu każdej obdarowanej osobie o orzeźwiającym pomarańczowym zapachu. Prezent jest ekologiczny dzięki czemu możesz sprawić bliskim przyjemność jednocześnie dbając o środowisku. 

  39,98 zł brutto
 • ŚWIECA sojowa Chwila dla siebie 100% Handmade
  39,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECA sojowa Chwila dla siebie 100% Handmade

  Świeca sojowa o cudownym świeżym zapachu to idealny prezent na podziękowanie dla gości. Luksusowy, ręcznie robiony upominek na pewno przypadnie do gustu każdej obdarowanej osobie. Świeczka to idealny upominek, który pomoże wprowadzić w domu wspaniałą atmosferę. 

  39,98 zł brutto
 • ŚWIECA sojowa Pełnia Życia 100% Handmade
  39,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECA sojowa Pełnia Życia 100% Handmade

  Ekologiczna świeca sojowa o wyjątkowym orzeźwiającym zapachu. W eleganckim słoiczku z ciemnego szkła upominek prezentuje się wspaniale. Świeczka będzie wspaniałym upominkiem dla gości w podziękowaniu za przybycie na przyjęcie. 

  39,98 zł brutto
 • ŚWIECA sojowa Tropikalny Las 100% Handmade
  39,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECA sojowa Tropikalny Las 100% Handmade

  Świeca sojowa o cudownym orzeźwiającym zapachu w eleganckim słoiczku z ciemnego szkła. Wspaniały upominek pozwoli podziękować gościom za obecność na przyjęciu. Piękny prezent pomoże stworzyć w domu romantyczni klimat.

  39,98 zł brutto
 • ŚWIECA sojowa Różane Marzenie 100% Handmade
  39,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECA sojowa Różane Marzenie 100% Handmade

  Sojowa świeca o cudownym naturalnym zapachu. Świecę umieszczono w słoiczku z ciemnego szkła, dzięki czemu prezentuje się bardzo elegancko. Wyjątkowy upominek będzie fantastycznym dodatkiem w każdym domu.

  39,98 zł brutto
 • ŚWIECA sojowa Sparkle like Prosecco 100% Handmade
  39,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECA sojowa Sparkle like Prosecco 100% Handmade

  Świeca sojowa w ciemnym szklanym słoiczku o wyjątkowym kobiecym zapachu. Wspaniały upominek dla bliskich, który pozwoli wprowadzić w domu cudowną atmosferę pełną relaksu. Świeczka to świetny gadżet, który wspaniale sprawdzi się jako dodatek podczas romantycznego wieczoru we dwoje czy domowego spa. 

  39,98 zł brutto
 • BAŃKI mydlane Dziękuję z sercem Z IMIENIEM
  3,49 zł brutto inf zł netto
  BAŃKI mydlane Dziękuję z sercem Z IMIENIEM

  Bańki mydlane Dziękuję z serduszkiem na cudowne, oryginalne podziękowanie dla gości! Bańki mydlane w małej, plastikowej buteleczce zakończonej serduszkiem to niezwykły pomysł na dodatek na podziękowanie dla gości. Bańki można rozłożyć obok nakryć czy zapakować do ozdobnych pudełeczek. Bańki z personalizacją to genialny pomysł na upominki dla gości!

  3,49 zł brutto
 • BAŃKI mydlane na Roczek Z IMIENIEM Chłopięcy Świat
  3,49 zł brutto inf zł netto
  BAŃKI mydlane na Roczek Z IMIENIEM Chłopięcy Świat

  Bańki mydlane to wspaniały prezent dla gości którym w subtelny sposób podziękujecie za przybycie na Roczek. Każda z buteleczek oklejona jest personalizowaną naklejką z napisem Mam już Roczek, imieniem dziecka oraz datą. Tak forma podziękowania spodoba się każdej osobie a szczególnie tym najmłodszym.

  3,49 zł brutto
 • BAŃKI mydlane Rustykalny Wianuszek Z IMIENIEM
  3,49 zł brutto inf zł netto
  BAŃKI mydlane Rustykalny Wianuszek Z IMIENIEM

  Bańki mydlane na oryginalne podziękowanie dla gości! Bańki mydlane z personalizowaną etykietą z grafiką rustykalnego wianuszka to przepiękna propozycja na każdą okazję! Bańki można rozłożyć przy nakryciach gości czy dołożyć do upominków na podziękowanie.

  3,49 zł brutto
 • BAŃKI mydlane Dziękuję z sercem Z IMIENIEM
  3,49 zł brutto inf zł netto
  BAŃKI mydlane na Roczek Boho z łabędziem Z IMIENIEM

  Bańki mydlane na Roczek dziewczynki w stylu boho. Bańki mydlane to oryginalny pomysł na prezent na podziękowanie dla gości, które można rozłożyć przy nakryciach gości. Bańki ozdobione są przepiękną, personalizowaną naklejką z uroczym nadrukiem złotej korony wśród gałązek. Cudowna dekoracja na Roczek w stylu boho!

  3,49 zł brutto
 • BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Chrzest, Roczek, Komunię Z IMIENIEM Złote Serce 12szt
  44,98 zł brutto inf zł netto
  BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Chrzest,...

  Buteleczki szklane z korkiem i personalizowaną naklejką to fantastyczny pomysł na zapakowanie pomysłowych podziękowań dla gości! Buteleczki genialnie sprawdzą się do zapakowania drobnych cukierków, do nasypania pysznej herbatki czy kawy. Takie buteleczki w komplecie z personalizowanymi naklejkami to wspaniały pomysł na zapakowanie podziękowań dla gości.

  44,98 zł brutto
 • BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Chrzest, Roczek, Komunię Z IMIENIEM Rustykalny Wianuszek 12szt
  44,98 zł brutto inf zł netto
  BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Chrzest,...

  Szklane buteleczki z korkiem w zestawie z personalizowanymi naklejkami z imieniem dziecka i eleganckim motywem rustykalnego wianuszka! Cudowny zestaw na pomysłowe zapakowanie podziękowań dla gości. Buteleczki świetnie sprawdzą się do wypełnienia słodkimi cukierkami, pyszną herbatką czy kawą. 

  44,98 zł brutto
 • BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Roczek Z IMIENIEM Chłopięcy Świat 12szt
  44,98 zł brutto inf zł netto
  BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Roczek Z...

  Szklane buteleczki z korkiem w zestawie z personalizowanymi naklejkami z imieniem dziecka! Buteleczki są zdobione naklejką z chłopięcą grafiką samolocika. Całość wygląda niezwykle szykownie i świetnie sprawdzi się na zapakowanie słodkich cukierków czy pysznej herbatki na podziękowanie dla gości na Roczek chłopczyka. 

  44,98 zł brutto
 • BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Roczek Z IMIENIEM Boho z łabędziem 12szt
  44,98 zł brutto inf zł netto
  BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Roczek Z...

  Buteleczki z naklejką to fantastyczny pomysł na eleganckie zapakowanie podziękowań dla gości na Roczek małej dziewczynki! Szklane buteleczki z korkiem są w komplecie z personalizowanymi naklejkami z imieniem dziecka w boho stylu. Takie buteleczki to wyjątkowy sposób na oryginalne zapakowanie podziękowań dla gości na Roczek.

  44,98 zł brutto
 • BAŃKI mydlane na podziękowania Torcik
  9,98 zł brutto inf zł netto
  BAŃKI mydlane na podziękowania Torciki 4szt

  Urocze bańki mydlane w opakowaniu w kształcie tortu! Takie bański genialnie sprawdzą się na drobny upominek dla gości na podziękowanie za przybycie! Bańki można rozłożyć przy nakryciach gości. Takie bańki świetnie sprawdzą się na każdą okazję - na Chrzest, Komunię jak i wesele!

  9,98 zł brutto
 • BAŃKI mydlane z serduszkiem BIAŁE
  1,98 zł brutto inf zł szt. netto
  BAŃKI mydlane z serduszkiem BIAŁE

  Bańki mydlane z serduszkiem to oryginalny sposób na podziękowanie gościom za udział w przyjęciu. Przypadnie do gustu zwłaszcza najmłodszym zaproszonym gościom. Taki upominek goście bez problemu mogą zabrać ze sobą do domu.

  1,98 zł brutto
Pokazuje 1 - 36 z 49 elementów

Podziękowania na Roczek pomysłowe

Pierwsze urodziny dziecka są emocjonalnym wydarzeniem w życiu jego rodziców. To pierwsza tego typu okazja, dlatego dobrze jest zorganizować ją tak, aby na długo zapadała w pamięci. Z pewnością ważnymi elementami przygotowań są dekoracje oraz poczęstunek, jednak dobrze jest zadbać też o drobne podziękowania dla gości. To miły gest, który sprawi im mnóstwo przyjemności, a przy tym pokaże, jak wiele znaczy dla Ciebie przyjęcie oraz ich obecność. Na podziękowania często wybierane są słodkości, ale równie wspaniałą niespodzianką mogą być kreatywne upominki w dopasowanych opakowaniach. Dzięki nim wszystkie bliskie osoby obecne na uroczystości poczują się docenione i naprawdę ważne. Jakie podarunki bez wątpienia sprawią im radość?

Personalizowane magnesy dla gości na Roczek

Magnesy to doskonały pomysł na upominki dla gości obecnych na pierwszych urodzinach Twojego dziecka. Dostępne są zarówno w wersji z oryginalnym motywem, jak i fotografią małego solenizanta. Na okrągłym magnesie grafiki oraz zdjęcia prezentują się naprawdę estetycznie i z pewnością przypadną do gustu wszystkim obdarowanym osobom. Projekty z serii Botaniczny to modny, a zarazem niezwykle śliczny upominek o złoto-zielonym nadruku. Na każdym magnesie znajduje się imię solenizanta oraz data przyjęcia, dzięki czemu będzie przy okazji rewelacyjną pamiątką z tego szczególnego dnia. Co więcej, do prezentu dołączony jest bilecik z grubego papieru, na którym nadrukowany został napis “Dziękujemy, że jesteś dziś z nami”. Takie podziękowania na pewno ucieszą gości.

Magnes z podziękowaniem na Roczek

Magnes ze zdjęciem na Roczek dziecka

Drewniane słoniki na szczęście 

Słoń z uniesioną trąbą uznawany jest za symbol szczęścia, dlatego będzie niezwykle urokliwym upominkiem dla gości przybyłych na Roczek Twojej pociechy. Drewniane figurki wykonany został pieczołowicie, co sprawia, że wygląda naprawdę estetycznie oraz wyjątkowo. Słonik wręczony bliskiej osobie wymownie pokaże, jak dobrze jej życzysz. Świetnym rozwiązaniem jest upominek umieszczony w celofanowym woreczku razem z bilecikiem zdobionym niepowtarzalnym motywem i krótkimi podziękowaniami. Doskonale jednak sprawdzi się również drewniany słonik zapakowany w lniany woreczek ze ściągaczem. Połączenie dwóch naturalnych materiałów to stylowe rozwiązanie wpisujące się w trendy eko i na pewno spodoba się Twojej rodzinie zebranej na Roczku.

Drewniany słonik na szczęście

Drewniany słonik na podziękowania dla gości

Bańki mydlane na podziękowania dla gości

Chcesz, aby Twoje upominki dla gości były naprawdę zaskakujące? W takim razie gorąco polecamy bańki mydlane w plastikowych buteleczkach. Zamknięcie naczynek wykończone jest rączką w kształcie białego serduszka, które wygląda ślicznie i unikalnie. Każda buteleczka oklejona jest kolorową etykietą z grafikami dopasowanymi do dziecięcego charakteru uroczystości. Minimalistyczny wzór ze złotym serduszkiem to bardzo uniwersalna propozycja, jednak projekt Boho z Łabędziem bez wątpienia będzie dla gości przyjemnym zaskoczeniem. Na nalepkach nadrukowane jest również imię małego solenizanta wraz z datą Roczku. Bańki mydlane to wspaniała atrakcja, która z pewnością rozbawi zarówno dzieci, jak i dorosłych. Dzięki temu upominki od Ciebie będą naprawdę kreatywnym podziękowaniem za przybycie. 

Personalizowane bańki na Roczek chłopca

Personalizowane bańki mydlane na Roczek chłopca