Informacja

Nowe produkty

Archiwum bloga

Popularne artykuły

Ostatnie posty

Szukaj

OBRUSY 

Podkategorie

 • BIEŻNIKI FLIZELINOWE

  Odpowiedni bieżnik to niezbędna podstawa szykowania każdej zastawy stołowej na imprezy dla klientów i nie tylko. Warto postawić na bieżniki wykonane z flizeliny wysokiej jakości, ze względu na ich wytrzymałość. Bieżniki flizelinowe dla restauracji to również opcja wysoce elegancka, która doda całemu przyjęciu szykownego akcentu. Dodatkowo, dzięki ogromnemu wyborowi bieżników flizelinowych w naszej ofercie, będziecie w stanie znaleźć opcje idealne, dopasowane do Waszych preferencji, czy do wymagań klientów Waszego lokalu.

 • BIEŻNIKI Z ORGANZY

  Dobranie odpowiedniego bieżnika do zastawy stołowej to połowa sukcesu. Obrusy i bieżniki to istotny element dekoracyjny, który stanowi bazę całej zastawy i pozwala umiejętnie dobrać resztę dodatków. Nasze bieżniki z organzy to definicja lekkości. Jeśli zależy Wam na delikatnym efekcie całości, to polecamy nasze przepiękne bieżniki z organzy dla restauracji. W naszym sklepie znajdziecie wiele różnych opcji bieżników z organzy - koronkowe, z wytłoczonymi wzorami, w srebrnym odcieniu, w złote wzory. Dzięki tak szerokiemu wyborowi, bez problemu dobierzecie bieżniki idealne, dopasowane do Waszych preferencji.

 • BIEŻNIKI SATYNOWE

  Podczas przygotowywania zastawy stołowej o konkretnym klimacie, nie można zapomnieć o odpowiednim bieżniku, który zapewni idealną bazę do budowanego efektu. Fantastycznym wyborem do zastawy w eleganckim stylu pełnym klasycznego szyku będzie wytworna satyna z delikatnym połyskiem. Bieżniki satynowe to wyśmienita opcja dla restauracji ze względu na klasyczny efekt, który zapewniają. Bieżniki satynowe świetnie sprawdzą się w każdej możliwej zastawie, co dodaje im uniwersalnej praktyczności. W naszej ofercie znajdziecie bieżniki satynowe w szerokiej gamie kolorów do wyboru, co zapewni Wam wybranie opcji idealnej.

 • OBRUSY PLAMOODPORNE

  Obrus to konieczna podstawa w przygotowywaniu zastawy stołowej. Bieżniki i obrusy poza walorami dekoracyjnymi spełniają również praktyczne zadanie w ochronie stołu przed ewentualnymi plamami, czy zabrudzeniami. Do tego zadania wyśmienicie sprawdzą się gotowe obrusy plamoodporne, które dzięki swojemu praktycznemu zastosowaniu będą idealnym dodatkiem do każdej restauracji, czy innego lokalu. Obrusy plamoodporne dla lokali to wyśmienita, praktyczna i uniwersalna opcja, która sprawdzi się na każdym przyjęciu.

 • PODKŁADKI

  Obrusy plamoodporneobrusy plamoodporneObrusy plamoodporneTACKA teksturowa pod tortAtrakcyjnym dodatkiem do zastawy stołowej są dekoracyjne podkładki pod nakrycia dla gości. Dzięki takim nakryciom, całość prezentuje się bardziej zachęcająco oraz dodatkowo chroni obrus przed ewentualnymi zabrudzeniami. Poza praktycznym zadaniem, podkładki na stół wnoszą cudowne walory estetyczne, które dopełniają całą aranżację. W naszej ofercie znajdziecie klasyczne podkładki w tradycyjnych odcieniach bieli, czy złota, ale także podkładki tematyczne, które idealnie sprawdzą się podczas imprez okolicznościowych.