Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

BIEŻNIKI I OBRUSY

Bieżniki i obrusy na stół dla restauracji są najczęściej stosowanymi dekoracjami w lokalach. Bieżniki na stół wykonane są z: flizeliny, organzy, satyny, juty. W zależności,  na jaką okazję potrzebujemy bieżniki, można wybrać: gładkie, dekoracyjne. Obrusy plamoodporne w restauracji są ważnym elementem, ponieważ materiał nie wchłania tłuszczu. W zasadzie nie ma obowiązku stosowania obrusów i bieżników do dekoracji stołu, ale na pewno lepiej spożywa się jedzenie przy prawidłowym nakryciu stołu. Stół jest najważniejszym meblem w restauracji, to przy nim siedzimy i spożywamy posiłki, dlatego powinien być prawidłowo nakryty.

BIEŻNIKI I OBRUSY 80 produktów

Podkategorie

  • BIEŻNIKI

    Bieżniki na stół to dodatkowe nakrycie stołu, dostępne są bieżniki flizelinowe, jutowe, satynowe i z organzy. Do dekoracji stołu na Komunię i Chrzest warto wybrać bieżniki z motywem Hostii, kielicha, dziecięcych stópek! W zależności od okazji, wystroju lokalu można zastosować bieżniki na stół jednolite lub dekoracyjne. Jednokolorowe bieżniki wpasują się w każde wnętrze, ponieważ dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej. Wzorzyste bieżniki są z motywami świątecznymi, kwiecistymi, ale również z delikatnymi zdobieniami.

  • OBRUSY

    Obrusy plamoodporne wykonane z plamoodpornej tkaniny, to ważna dekoracja nakrycia stołu podczas dużych przyjęć w restauracji. Materiał plamoodporny, z którego wykonany jest obrus, nie wchłania plam, ani tłuszczu. Zaletą poliestru jest to, że łatwo go się pierze i prasuje. Biały kolor obrusów jest uniwersalny, ponieważ pasuje jako podkład pod dalszą aranżację nakrycia stołu. W naszym sklepie internetowym znajdują się obrusy białe prostokątne oraz okrągłe. Obrusy plamoodporne dostępne są w różnych rozmiarach, dodatkowo można zakupić je w cenie hurtowej.

  • PROMOCJE - SUPER CENA!
na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 80 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 80 elementów

Obrusy na restauracyjnym stole - czy jest to obowiązek?

Obrusy w restauracji nie muszą być wyłącznie białe i gładkie. Ciekawą alternatywą dla zwykłych obrusów mogą być bieżniki. Bieżniki zazwyczaj są elementem dekoracyjnym na stole, wykonane są z różnych materiałów, zastosowane w zależności od indywidualnych potrzeb. Lokale gastronomiczne mogą wzbogacić swoje stoły o podkładki, które chronią stół przed jedzeniem wypadającym z talerza. Możliwości na dekorację stołu jest wiele, na pewno nie jest to obowiązek. Restauracje powinny zadbać o to, aby wszystko było dopracowane, dlatego zachęcamy do nakrycia stołu, poprzez obrusy, bieżniki i podkładki.

Bieżniki do restauracji - rodzaje

Bieżniki flizelinowe są wykonane z wysokojakościowego papieru, który jest bardzo trwały. Flizelina do złudzenia przypomina materiał, dzięki temu wygląda to bardzo efektownie na stole. Bieżniki z tej kategorii dostępne są w wielu kolorach i wzorach, idealnie można dopasować je pod konkretną okoliczność.

Bieżniki z organzy są delikatną dekoracją stołu, najczęściej wykorzystywaną podczas uroczystych przyjęć. Bieżniki z tego materiału pełnią tylko funkcję ozdobną, a przy tym można użyć ich wielokrotnie. 

Bieżniki satynowe wykonane są z połyskującego materiału, który jest najczęściej używane podczas wystawnych przyjęć. Bieżniki satynowe są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej, dlatego z łatwością można dopasować je pod konkretną uroczystość.

Obrusy plamoodporne są zdecydowanie najczęściej używanym produktem w restauracji. W lokalach gastronomicznych ważne jest, aby produkty były funkcjonalne, a obrus spełnia ten warunek, ponieważ nie wchłania plam ani zabrudzeń. 

Podkładki to dodatkowa dekoracja stołu, która może pełnić dwie funkcje. Pierwsza to ozdobna, posiłki będą ciekawie się prezentować. Druga funkcją jest to, że podkładki chronią stół przed zabrudzeniami.

Obrusy plamoodporne - obrusy gastronomiczne

Najczęściej stosowane w lokalach gastronomicznych to białe obrusy plamoodporne. Białe obrusy mogą tworzyć podkład pod całą aranżację stołu, dlatego warto, aby znalazły się w każdej restauracji. Plamoodporne gładkie obrusy są jednocześnie nowoczesne, idealnie pasują do każdego wnętrza restauracji.

Serwetki plamoodporne - czy warto je mieć?

Serwetki materiałowe mogą okazać się niezbędną dekoracją stołu. Serwetki plamoodporne wykonane są z materiału, który nie wchłania zabrudzeń, ani plam. Serwetki plamoodporne są zdecydowanie produktem wielokrotnego użytku. Dostępne są w dwóch kolorach: biały, kremowy, a rozmiar niewiele się różni od standardowych serwetek papierowych. Serwetki mogą okazać się nie tylko przydatne gościom restauracji, ale również mogą posłużyć jako podkładka pod talerz.

Falbana do stołu - co to jest? 

Falbana do stołu wykonana jest z błyszczącego materiału, jakim jest satyna. Dzięki falbanie można zmienić wygląd sali restauracyjnej, efekt na pewno pozytywnie zaskoczy. Jedną z funkcji falbany jest to, że zakryje pustą przestrzeń pod stołem, takie rozwiązanie będzie na pewno efektowne. Zazwyczaj falbany używa się podczas wystawnych przyjęć, np. wesele, komunia, ale również idealnie się sprawdzi w hotelach, w trakcie tzw. szwedzkiego bufetu. Niewielka zmiana, jaką jest zastosowanie falbany, może wpłynąć bardzo na wygląd pomieszczenia.

Zobacz nasze produkty z kategorii BIEŻNIKI I OBRUSY:

bieżniki

obrusy