Nowe produkty

Ostatnie posty

Serwetki papierowe kolorowe 33x33cm

Serwetki papierowe jednokolorowe są bardzo uniwersalne i praktyczne dla restauracji. Najczęściej wybierane są serwetki papierowe białe, złote i srebrne! Ze względu na jednolity kolor wpasują się idealnie w każdy klimat przyjęcia oraz z łatwością będzie można dopasować je do wyglądu restauracji. Uniwersalność serwetek papierowych 33cm x 33cm polega też na tym, że są najczęściej wybieranymi do lokali gastronomicznych. Serwetki mają wiele korzyści, jedną z nich na pewno jest to, że są jednorazowe, a sprzątanie jest błyskawiczne. Serwetki papierowe są bardzo ważną dekoracją stołu w restauracji.

Serwetki papierowe kolorowe 33x33cm  14 produktów

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów

Serwetki 33x33cm jednokolorowe - uniwersalna dekoracja

Serwetki jednokolorowe papierowe w rozmiarze 33x33cm są najczęściej używane przez lokale gastronomiczne. Serwetki to niezbędny element każdej restauracji, kawiarni. Główne zadanie serwetek to ochrona ubrania przed zabrudzeniami. Służą również do wytarcia rąk i twarzy po zakończonym posiłku.

Serwetki jednokolorowe dla restauracji

Oferujemy szeroki wybór serwetek papierowych dwuwarstwowych i trójwarstwowych - występują w szerokiej gamie kolorystycznej. Dzięki dostępności serwetek w różnych kolorach, można dopasować je do wystroju swojego lokalu i do obchodzonej okazji. Serwetki jednokolorowe są dużo bardziej uniwersalne niż serwetki papierowe ozdobne - można wykorzystać je na wiele sposobów. 

Serwetki papierowe - uniwersalne, tanie i wszechstronnie użyteczne

Serwetki jednokolorowe pakowane w paczki po 2000 sztuk, dzięki czemu ich cena hurtowa jest bardzo przystępna. Przedstawiciele sektora HoReCa powinni sobie cenić takie rozwiązania - za niską cenę zaopatrzyć w dużą ilość dobrych jakościowo serwetek. Serwetki papierowe są potrzebne w każdej restauracji, lokalu gastronomiczno-usługowym, czy hotelowej kawiarni. 

Serwetki wytłaczane - serwetki papierowe dla restauracji

W kategorii serwetek znaleźć można także papierowe jednokolorowe serwetki wytłaczane. Występują one w stonowanych i eleganckich kolorach - białym, srebrnym, kremowym i złotym. Na pewno będą pasować na ważne uroczystości, dlatego można wyróżnić serwetki komunijne, na Chrzest, wesele. Serwetki te są dostępne w mniejszych paczkach po 240 sztuk - warto zaznaczyć, że są one grubsze, trójwarstwowe.

Serwetki wytłaczane papierowe kremowe

Papierowe serwetki w paczkach detalicznych

Oferujemy także serwetki papierowe pakowane detalicznie i sprzedawane w paczkach po 20 sztuk. Gama kolorystyczna serwetek sprzedawanych w paczkach detalicznych jest mniejsza niż w przypadku oferty serwetek sprzedawanych hurtowo. Jednak również niektóre kolory sprzedajemy w małych paczkach, na co warto zwrócić uwagę będąc osobą prywatną, a nie przedstawicielem firmy.

Serwetki papierowe srebrne jednokolorowe

Zobacz także inne nasze produkty z kategorii SERWETKI:

serwetki flizelinowe

serwetki materiałowe

serwetki okolicznościowe

podtalerze podkładki

kieszonki na sztućce