Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

33x33cm jednokolorowe

Serwetki papierowe jednokolorowe są bardzo uniwersalne i praktyczne dla restauracji. Ze względu na jednolity kolor wpasują się idealnie w każdy klimat przyjęcia oraz z łatwością będzie można dopasować je do wyglądu restauracji. Uniwersalność serwetek 33cm x 33cm polega też na tym, że są najczęściej wybieranymi do lokali gastronomicznych. Serwetk...

Serwetki papierowe jednokolorowe są bardzo uniwersalne i praktyczne dla restauracji. Ze względu na jednolity kolor wpasują się idealnie w każdy klimat przyjęcia oraz z łatwością będzie można dopasować je do wyglądu restauracji. Uniwersalność serwetek 33cm x 33cm polega też na tym, że są najczęściej wybieranymi do lokali gastronomicznych. Serwetki mają wiele korzyści, jedną z nich na pewno jest to, że są jednorazowe, a sprzątanie jest błyskawiczne. Z łatwością można dobrać serwetki do przyjęcia, które zostanie zrobione w restauracji. Serwetki są bardzo ważnym elementem każdej restauracji.

Więcej

33x33cm jednokolorowe 20 produktów

Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów

Na czym polega uniwersalność serwetek papierowych?

Papierowe serwetki jednokolorowe w rozmiarze 33 cm na 33 cm to najbardziej uniwersalne i najczęściej wykorzystywane w lokalach serwetki, dzięki którym można zapewnić gościom możliwość wytarcia ust po jedzeniu lub wytarcia czegoś, co kapnęło, spadło lub rozlało się na stole. 

Serwetki w złożonej postaci mają optymalny rozmiar, który nie przeszkadza na stole, gdyż nie zajmuje zbyt dużo miejsca, natomiast po rozłożeniu kwadratowa płachta o długości boku 33 centymetrów może idealnie przykryć kolana i zabezpieczyć tym samym spodnie lub spódnice gości przez zabrudzeniem w czasie jedzenia. Serwetki są dwuwarstwowe, dzięki czemu są w stanie całkiem dobrze chłonąć wodę lub inne ciecze.

Serwetki jednokolorowe dla restauracji

Oferujemy szeroki wybór serwetek papierowych dwuwarstwowych występujących w różnych nasyconych kolorach, dzięki czemu można dopasować serwetki do wystroju swojego lokalu oraz do obchodzonej okazji. Dzięki temu, że serwetki są jednokolorowe, a nie wzorzyste, są dużo bardziej uniwersalne i można wykorzystać je na naprawdę wiele sposobów. 

Serwetki papierowe - uniwersalne, tanie i wszechstronnie użyteczne

Serwetki jednokolorowe są pakowane w paczki po 2000 sztuk, dzięki czemu ich cena hurtowa jest bardzo przystępna. Przedstawiciele sektora HoReCa powinni sobie cenić takie rozwiązania, dzięki którym za niską cenę mogą zaopatrzyć się w dużą ilość dobrych jakościowo serwetek, które są potrzebne w każdej restauracji, lokalu gastronomiczno-usługowym czy hotelowej kawiarni. 

Serwetki wytłaczane

W tej kategorii serwetek znaleźć można także papierowe jednokolorowe serwetki wytłaczane. Występują one w stonowanych, eleganckich kolorach - białym, srebrnym, kremowym i złotym. Wyglądają bardzo ekskluzywnie i elegancko. Sprawdzą się na przyjęciach z okazji chrztu, komunii lub ślubu. Serwetki te są dostępne w mniejszych paczkach po 240 sztuk. Warto zaznaczyć, że są one grubsze, gdyż trójwarstwowe.

Papierowe serwetki w paczkach detalicznych

Oferujemy także serwetki papierowe pakowane detalicznie i sprzedawane w paczkach po 20 sztuk. Gama kolorystyczna serwetek sprzedawanych w paczkach detalicznych jest mniejsza niż w przypadku oferty serwetek sprzedawanych hurtowo, jednak również niektóre kolory sprzedajemy w małych paczkach, na co warto zwrócić uwagę będąc osobą prywatną, a nie przedstawiciele firmy.

Zobacz także inne nasze produkty z kategorii SERWETKI PAPIEROWE:

serwetki dekoracyjne 33x33 cm