Informacja

Nowe produkty

Promocje

Archiwum bloga

Popularne artykuły

Ostatnie posty

Szukaj

33cm x 33cm jednolite Jest 22 produktów.

Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów
Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów

Uniwersalność małych serwetek papierowych

Papierowe serwetki jednokolorowe w rozmiarze 33 cm na 33 cm to najbardziej uniwersalne i najczęściej wykorzystywane w lokalach serwetki, dzięki którym można zapewnić gościom możliwość wytarcia ust po jedzeniu lub wytarcia czegoś, co kapnęło, spadło lub rozlało się na stole. Serwetki w złożonej postaci mają optymalny rozmiar, który nie przeszkadza na stole, gdyż nie zajmuje zbyt dużo miejsca, natomiast po rozłożeniu kwadratowa płachta o długości boku 33 centymetrów może idealnie przykryć kolana i zabezpieczyć tym samym spodnie lub spódnice gości przez zabrudzeniem w czasie jedzenia. Serwetki są dwuwarstwowe, dzięki czemu są w stanie całkiem dobrze chłonąć wodę lub inne ciecze.

Uniwersalność serwetek jednokolorowych

Oferujemy szeroki wybór serwetek papierowych dwuwarstwowych występujących w różnych nasyconych kolorach, dzięki czemu można dopasować serwetki do wystroju swojego lokalu oraz do obchodzonej okazji. Dzięki temu, że serwetki są jednokolorowe, a nie wzorzyste, są dużo bardziej uniwersalne i można wykorzystać je na naprawdę wiele sposobów. 

Serwetki papierowe - uniwersalne, tanie i wszechstronnie użyteczne

Serwetki jednokolorowe są pakowane w paczki po 2000 sztuk, dzięki czemu ich cena hurtowa jest bardzo przystępna. Przedstawiciele sektora HoReCa powinni sobie cenić takie rozwiązania, dzięki którym za niską cenę mogą zaopatrzyć się w dużą ilość dobrych jakościowo serwetek, które są potrzebne w każdej restauracji, lokalu gastronomiczno-usługowym czy hotelowej kawiarni. 

Serwetki wytłaczane

W tej kategorii serwetek znaleźć można także papierowe jednokolorowe serwetki wytłaczane. Występują one w stonowanych, eleganckich kolorach - białym, srebrnym, kremowym i złotym. Wyglądają bardzo ekskluzywnie i elegancko. Sprawdzą się na przyjęciach z okazji chrztu, komunii lub ślubu. Serwetki te są dostępne w mniejszych paczkach po 240 sztuk. Warto zaznaczyć, że są one grubsze, gdyż trójwarstwowe.

Papierowe serwetki w paczkach detalicznych

Oferujemy także serwetki papierowe pakowane detalicznie i sprzedawane w paczkach po 20 sztuk. Gama kolorystyczna serwetek sprzedawanych w paczkach detalicznych jest mniejsza niż w przypadku oferty serwetek sprzedawanych hurtowo, jednak również niektóre kolory sprzedajemy w małych paczkach, na co warto zwrócić uwagę będąc osobą prywatną, a nie przedstawiciele firmy.

Produkty bestsellerowe w kategorii: serwetki jednolite 33x33cm

W tej kategorii naszym Klientom najbardziej przypadły do gustu: serwetki BIAŁE 2-warstwowe 2000 sztukserwetki wytłaczane BIAŁE oraz serwetki złote metaliczne. Gorąco polecamy!

Zobacz także inne nasze produkty z kategorii SERWETKI PAPIEROWE: 

33x33cm wzorzyste

40cm x 40cm jednolite

40x40cm wzorzyste

inny rozmiar