Nowe produkty

Ostatnie posty

Metryczki dziecka

Metryczki dziecka to kategoria, zbierająca przepiękne dekoracje z dodatkiem metryczki dziecka. Dodatki i akcesoria z metryczką to genialny dodatek na dekorację pokoju maluszka, a do tego niesamowita pamiątka z ważnego dnia narodzin. Metryczka świetnie sprawdzi się zarówno na prezent, jak i do dekoracji pokoiku dziecięcego. W ofercie naszego sklepu znajdziecie metryczki w przeróżnych, oryginalnych formach! Jako urocze poduszki, pluszowe, mięciutkie misie czy przepiękne plakaty do zawieszenia na ścianie.

Metryczki dziecka 42 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 42 elementów
 • METRYCZKA drewniana koło Z IMIENIEM Rustykalna 30cm
  59,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  METRYCZKA drewniana koło Z IMIENIEM Rustykalna 30cm

  Metryczka drewniana dla dziecka w nowoczesnej, rustykalnej odsłonie w trendach eko! Fantastyczny pomysł na personalizowaną dekorację do pokoju dziecięcego. Metryczka ma dziurki, przez które przełożycie sznureczek, dzięki czemu produkt można zawiesić na ścianie jako ozdoba. Przepiękny pomysł na ozdobienie boho pokoju maluszka!

  59,98 zł brutto
 • METRYCZKA drewniana koło Z IMIENIEM Stópki 30cm
  49,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  METRYCZKA drewniana koło Z IMIENIEM Stópki 30cm

  Metryczki drewniane dla dziecka to przepiękny pomysł na oryginalną dekorację do pokoju maluszka! Metryczki są ręcznie robione z naturalnej, drewnianej sklejki, dzięki czemu świetnie wpisują się w najmodniejsze klimaty boho, eko i rustykalne. Całość prezentuje się niesamowicie pięknie!

  49,98 zł brutto
 • RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Chłopięcy Świat
  53,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Chłopięcy Świat BRĄZOWA

  Ramka 3D z metryczką dziecka, zdjęciem Waszego maluszka i glinką do uformowania na odcisk stópek i rączek dziecka. Trzyskrzydłowa ramka drewniana w stylu eko cudownie wygląda w zestawie ze zdjęciem Waszego dziecka i oryginalną metryczką z naszym autorskim, chłopięcym wzorem. Taka ramka to fantastyczny pomysł na prezent czy dekorację pokoju dla dziecka. 

  53,98 zł brutto
 • RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Boho z łabędziem BRĄZOWA
  53,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Boho z łabędziem BRĄZOWA

  Ramka trzyskrzydłowa z metryczką maluszka, jego zdjęciem i glinkową masą na odcisk stópek czy rączek Waszego dziecka. Delikatna grafika boho łabędzia w zestawieniu z drewnianą ramką tworzy cudowny, elegancki efekt w stylu eko. Taka ramka to fantastyczna propozycja na prezent czy na dekorację do pokoju dziecięcego. 

  53,98 zł brutto
 • RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Leśne Czary BRĄZOWA
  53,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Leśne Czary BRĄZOWA

  Ramka z metryczką i zdjęciem dziecka to fantastyczny pomysł na ozdobę do pokoju dziecięcego! Drewniana, trzyskrzydłowa ramka sprzedawana jest w komplecie ze zdjęciem Waszego maluszka, pięknie zdobioną metryczką i glinką do uformowania, gdzie możecie odbić odcisk stópek i rączki waszego dziecka. Niesamowity pomysł na prezent czy na dekorację do pokoju!

  53,98 zł brutto
 • RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Zajączek w wianuszku BRĄZOWA
  53,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Zajączek w wianuszku...

  Ramka 3D w przepięknej eko, rustykalnej odsłonie w komplecie z metryczką, glinką na odcisk i zdjęciem Waszego maluszka! Fantastyczny, oryginalny pomysł na personalizowaną dekorację pokoju dziecięcego, która będzie również wspaniałą pamiątką. Metryczka ozdobiona jest delikatną grafiką uroczego zajączka w kwiatowym wianuszku, co świetnie wpasuje się jako...

  53,98 zł brutto
 • RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Boho tęcza BRĄZOWA
  53,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Boho tęcza BRĄZOWA

  Ramka z metryczką i zdjęciem dziecka na przepiękną dekorację do pokoju dziecięcego! Genialny pomysł na uroczy dodatek do pokoju w postaci drewnianej, trzyskrzydłowej ramki ze zdjęciem Waszego maluszka, jego metryczką w boho stylu i z glinką do uformowania, w której odciśniecie stópkę czy dłoń dziecka. Wspaniała pamiątka na lata!

  53,98 zł brutto
 • RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Boho Niedźwiadek
  53,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Boho Niedźwiadek BRĄZOWA

  Fantastyczna ramka 3D na odciski stópek maluszka! Ramka 3D to fantastyczna dekoracja pokoju małego dziecka, jak i również jest to wspaniała pamiątka nie tylko dla dziecka ale również dla jego rodziców. Metryczkę możesz wręczyć dziecku jako prezent na Narodziny, Chrzest lub Roczek.

  53,98 zł brutto
 • RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Boho Jelonek
  53,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Boho Jelonek BRĄZOWA

  Fantastyczna dekoracja pokoju dziecka w postaci metryczki 3D. Jest to również wspaniały pomysł na prezent dla maleństwa i jego rodziców na Narodziny lub Chrzest. Ramka zawiera miejsce na zdjęcie dziecka, odciski z glinki oraz posiada karteczkę z najważniejszymi informacjami z dnia narodzin.

  53,98 zł brutto
 • RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Boho Sowa
  53,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Boho Sowa BRĄZOWA

  Fantastyczna forma zachowania wspomnień z dnia narodzin maleństwa! Metryczka w postaci Ramki 3D z miejscem na odcisk stópek dziecka. Ramka przepięknie prezentuje się postawiona na komodzie w pokoju dziecka. 

  53,98 zł brutto
 • RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Ballerina Sarenka
  53,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Ballerina Sarenka BRĄZOWA

  Fantastyczna ramka 3D w pięknej rustykalnej odsłonie z metryczką, glinką na odciski oraz z miejscem na zdjęcie dziecka. Metryczka zdobiona jest przepiękną grafiką balleriny sarenki, co świetnie wpasuje się jako motyw dla dziewczynki. Jest to nie tylko piękna ozdoba ale również piękna pamiątka na długie lata.

  53,98 zł brutto
 • RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Ballerina Króliczek
  53,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Ballerina Króliczek...

  Ramka 3D w pięknym rustykalnym charakterze. Jest to wspaniała propozycja upominku na prezent na Narodziny, Chrzest lub Roczek. Ramka powoli zachować wspomnienia z dnia Narodzin dziecka na długie lata. 

  53,98 zł brutto
 • METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest MEGA DUŻY 60cm Zajączek w wianuszku Z IMIENIEM
  79,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest MEGA DUŻY 60cm Zajączek w...

  Metryczka Miś pluszowy to fantastyczny pomysł na uroczy prezent dla dziecka na Roczek czy Chrzest. Metryczka z imieniem dziecka umieszczona jest na ozdobnej koszulce założonej na misia. Koszulka ozdobiona jest delikatną grafiką zajączka w wianuszku, co dodaje całości niewinnego wyglądu i niezwykłego charakteru. Przepiękny miś dla malucha!

  79,98 zł brutto
 • MASKOTKA Miś Boho Tęcza MEGA DUŻY 60cm Z IMIENIEM
  79,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest MEGA DUŻY 60cm Boho Tęcza...

  Miś pluszowy z metryczką umieszczoną na białej koszulce. Przepiękna maskotka z metryczką maluszka to fantastyczny pomysł na prezent dla dziecka czy jako cudowna dekoracja do pokoju dziecięcego. Misiu ma na sobie koszulkę z metryczką z oryginalnym nadrukiem boho tęczy. Całość wygląda niesamowicie!

  79,98 zł brutto
 • METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest MEGA DUŻY 60cm Leśne Zwierzątka Z IMIENIEM
  79,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest MEGA DUŻY 60cm Leśne...

  Metryczka miś pluszowy to fantastyczny sposób na przepiękną pamiątkę z narodzin maluszka! Miś wykonany jest z delikatnego pluszu, także nada się idealnie jako zabawka dla dziecka, ale również sprawdzi się jako przepiękna dekoracja do pokoju. Miś ubrany jets w koszulkę udekorowaną modnym wzorem leśnych zwierzątek w stylu boho. 

  79,98 zł brutto
 • METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest MEGA DUŻY 60cm Boho z łabędziem Z IMIENIEM
  79,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest MEGA DUŻY 60cm Boho z...

  Miś pluszowy ubrany w koszulkę z nadrukiem boho łabędzia i z metryczką dziecka! Fantastyczna dekoracja do pokoju dziecięcego, która również posłuży jako piękna pamiątka z tego dnia. Misiek również genialnie sprawdzi się jako prezent dla dziecka na Chrzest czy Roczek maluszka. Przepiękny miś z koszulką z metryczką w boho stylu!

  79,98 zł brutto
 • METRYCZKA MIŚ Flower Girl MEGA DUŻY 60cm
  79,98 zł brutto inf zł netto
  METRYCZKA MIŚ Flower Girl MEGA DUŻY 60cm

  Wspaniały misiu z personalizowaną koszulką dla dziewczynki! Koszulka posiada śliczną grafikę dziewczynki oraz najważniejsze informacje z dnia narodzin. Jest to świetna forma prezentu na różne okazje.

  79,98 zł brutto
 • METRYCZKA MIŚ Uroczy Słonik MEGA DUŻY 60cm
  79,98 zł brutto inf zł netto
  METRYCZKA MIŚ Uroczy Słonik MEGA DUŻY 60cm

  Metryczka w postaci pluszowego misia z koszulką. Pluszowy misiu to najlepsza przytulanka każdego dziecka. Jest to niezwykła forma prezentu na Narodziny, Chrzest czy Roczek. 

  79,98 zł brutto
 • METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest MEGA DUŻY 60cm Złote Stópki Z IMIENIEM
  79,98 zł brutto inf zł netto
  METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest MEGA DUŻY 60cm Złote...

  Pluszowy misiu z metryczką to przepiękny prezent dla dziecka na Narodziny, Chrzest i Roczek. Misiu posiada koszulkę z najmodniejszą grafiką złotych stópek oraz z najważniejszymi danymi z narodzin dziecka. Metryczka będzie wspaniałą dekoracją dziecięcego pokoju. 

  79,98 zł brutto
 • METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest MEGA DUŻY 60cm Chmurka różowa Z IMIENIEM
  79,98 zł brutto inf zł netto
  METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest MEGA DUŻY 60cm Chmurka...

  Wyjątkowy prezent dla dziewczynki na Narodziny, Chrzest lub Roczek w postaci misia z metryczką. Koszulka posiada personalizację z uroczą grafiką chmurek oraz najważniejsze informacje z chwili narodzin dziecka. Pluszowy misiu to wspaniała przytulanka dla dziecka.

  79,98 zł brutto
 • METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest Mega Duży 60cm Księżyc Z IMIENIEM
  79,98 zł brutto inf zł netto
  METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest Mega Duży 60cm Księżyc Z...

  Misiu z metryczką to cudowny pomysł na upominek dla małego dziecka. Chrzest, Roczek to tylko nieliczne z okazji aby wręczyć dziecku Misia. Taki misiu to również super dodatek to ozdoby pokoju maluszka.

  79,98 zł brutto
 • METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest MEGA DUŻYcm Lisek Z IMIENIEM
  79,98 zł brutto inf zł netto
  METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest MEGA DUŻYcm Lisek Z IMIENIEM

  Uroczy prezent dla chłopca w postaci misia z metryczką. Jest to niezwykły upominek który zachwyci dziecko oraz jego rodziców. Dzięki personalizacji misiu będzie piękną pamiątką na długie lata.

  79,98 zł brutto
 • PODUSZKA dla dziecka Boho Sowa METRYCZKA
  39,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PODUSZKA dla dziecka Boho Sowa METRYCZKA

  Fantastyczna poduszka z metryczką jako prezent dla dziecka na Chrzest lub Roczek. Poduszka dekorowana jest przepiękną grafiką boho sowy wraz z imieniem dziecka oraz najważniejszymi danymi z dnia narodzin. Motyw boho sówki idealnie wpasowuje się w najmodniejsze trendy.

  39,98 zł brutto
 • PODUSZKA dla dziecka Boho Jelonek METRYCZKA
  39,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PODUSZKA dla dziecka Boho Jelonek METRYCZKA

  Poduszka z metryczką dziecka to fantastyczna propozycja prezentu na Narodziny lub Chrzest. Poduszka wypełniona jest hipoalergicznym silikonem bezpiecznym dla Maluszków. Poduszka posiada śliczną grafikę boho jelonka oraz personalizację w postaci imienia Dziecka.

  39,98 zł brutto
 • PODUSZKA dla dziecka Boho Niedźwiadek METRYCZKA
  39,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PODUSZKA dla dziecka Boho Niedźwiadek METRYCZKA

  Urocza poduszka z metryczką to fantastyczna dekoracja pokoju dziecka. Poduszka posiada personalizacje w postaci imienia dziecka oraz najważniejsze informację z dnia narodzin maleństwa. Zdobiona grafiką boho niedźwiadka idealnie będzie pasowała na prezent dla chłopca jak i dziewczynki.

  39,98 zł brutto
 • PODUSZKA dla dziecka Chmurka z króliczkiem METRYCZKA
  39,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PODUSZKA dla dziecka Chmurka z króliczkiem METRYCZKA

  Fantastyczna ozdoba pokoju dziecka w postaci poduszki z metryczką. Taka poduszka jest wspaniałą Przytulanką każdego dziecka. Poduszka posiada personalizację w postaci imienia dziecka oraz najważniejszych informacji z Narodzin.

  39,98 zł brutto
 • PODUSZKA dla dziecka Ballerina Króliczek METRYCZKA
  39,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PODUSZKA dla dziecka Ballerina Króliczek METRYCZKA

  Poduszka dla dziecka z fantastycznym wzorem tańczącego króliczka. Jest to fantastyczny dodatek do pokoju dziewczynki który przepięknie ozdobi wnętrze. Poduszka jest bezpieczna dla dzieci już od pierwszych chwil życia. 

  39,98 zł brutto
 • PODUSZKA dla dziecka Ballerina Sarenka METRYCZKA
  39,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PODUSZKA dla dziecka Ballerina Sarenka METRYCZKA

  Przepiękna ozdobna poduszka z metryczką do pokoju dziewczynki. Poduszka zdobiona jest grafiką baletnicy w postaci sarenki oraz imieniem dziecka wraz najważniejszymi informacjami z momentu narodzin. Poduszka nadaje się aby wręczyć ją dziecku na Chrzest lub Roczek.

  39,98 zł brutto
 • PODUSZKA dla dziecka Boho Zwierzątka METRYCZKA
  39,98 zł brutto inf zł netto
  PODUSZKA dla dziecka Boho Zwierzątka METRYCZKA

  Metryczka w postaci poduszki w przepięknym stylu boho! Poduszka wypełniona jest z hipoalergicznym materiałem, bezpieczna w użytkowaniu dla dzieci. Metryczka to świetna propozycja upominku na Chrzest, Roczek lub narodziny maluszka. 

  39,98 zł brutto
 • PODUSZKA dla dziecka Miś w balonie METRYCZKA
  39,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PODUSZKA dla dziecka Miś w balonie METRYCZKA

  Wspaniała dekoracja pokoju dziecka w postaci personalizowanej poduszki z imieniem dziecka oraz przepiękną grafiką misia w balonie. Jest to wspaniała opcja pomysłu na prezent którym oczarujesz dziecko. Poduszka fantastycznie sprawdzi się jako ozdoba w pokoju chłopca jak i dziewczynki.

  39,98 zł brutto
 • PLAKATY dla dziecka do pokoju Z METRYCZKĄ w ramie A4 Flower Girl 3szt
  69,00 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PLAKATY dla dziecka do pokoju Z METRYCZKĄ w ramie A4 Flower Girl 3szt

  Zachwycająca ozdoba pokoju dziecka w postaci plakatów z metryczką. Metryczka pozwoli w piękny i niepowtarzalny sposób zachować wspomnienia z narodzin dziecka. Idealna dekoracja do powieszenia na ścianie w pokoju Maleństwa. 

  69,00 zł brutto
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Zajączek w wianuszku
  29,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Zajączek w wianuszku

  Metryczka dziecka w formie eleganckiego i szykownego plakatu w najmodniejszym stylu boho! Plakat z metryczką ozdobiony jest naszą autorką grafiką uroczego zajączka w kwiatowym wianuszku. Całość wygląda niesamowicie ładnie i genialnie sprawdzi się jako dekoracja ścienna czy do oparcia w pokoju dziecięcym dziewczynki. 

  29,98 zł brutto
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Boho Jelonek
  29,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Boho Jelonek

  Metryczka w stylu boho do pokoju dziecka! Metryczka sprzedawana jest w komplecie z ramą. Neutralna kolorystyka metryczki sprawia że idealnie pasuje do pokoju chłopca jak i dziewczynki.  

  29,98 zł brutto
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Boho Niedźwiadek
  29,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Boho Niedźwiadek

  Metryczka dla dziecka w stylu boho ze ślicznym motywem niedźwiadka. Metryczka sprzedawana jest wraz z ramą, możesz ją zawiesić lub postawić na regale. Metryczkę możesz  wręczyć dziecku na prezent na Roczek lub Urodzinki. 

  29,98 zł brutto
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Boho Sowa
  29,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Boho Sowa

  Fantastyczna metryczka z motywem boho sowy. Metryczka prezentuje się niezwykle uroczo, wspaniale wpisuje się w najnowsze trendy. Można ją powiesić lub postawić na półeczce w pokoju Maluszka. 

  29,98 zł brutto
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Miś z balonikami
  29,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Miś z balonikami

  Metryczka dziecka w postaci plakatu to wspaniały pomysł na dekorację pokoju maluszka. Metryczkę możesz wręczyć jako prezent na Narodziny, Chrzest lub Roczek dziecka. Plakat będzie pasował do pokoju chłopca jak i dziewczynki. 

  29,98 zł brutto
Pokazuje 1 - 36 z 42 elementów