Nowe produkty

Ostatnie posty

Podziękowania dla Chrzestnych i Dziadków na Komunię

Podziękowania dla Chrzestnych i Dziadków na Komunię 2023! Cudowne propozycje na prezenty, boxy prezentowe czy zestawy na prezent podziękowanie dla Rodziców Chrzestnych czy Dziadków! Tematyczne zestawy prezentowe na podziękowanie świetnie sprawdzą się na elegancki podarunek dla bliskich w ramach podziękowań za cały włożony trud w Komunię. Największym hitem na podziękowanie komunijne dla Chrzestnych i Dziadków jest kryształowa czy drewniana dziesiątka różańca na prezent. Wszystkie nasze prezenty w skrzyniach czy drewnianych pudełkach są z dodatkiem personalizowanej kartki z życzeniami komunijnymi, która w piękny sposób podziękuje bliskim.

Podziękowania dla Chrzestnych i Dziadków na Komunię 60 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 60 elementów
 • PODZIĘKOWANIE dla Matki Chrzestnej/Babci na Komunię Z IMIENIEM rustykalny Anioł Stróż
  119,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Matki Chrzestnej/Babci na Komunię Perłowa...
  1 Recenzje

  Podziękowania komunijne dla Matki Chrzestnej i Babci! Fantastyczny pomysł na prezent podziękowanie! Prezent umieszczony jest w drewnianej skrzynce zdobionej grafiką anioła stróża i wypełnionej słodkimi, mlecznymi czekoladkami i elegancką bransoletką z perełek i z zawieszką złotego krzyżyka. 

  119,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Skrzynia Słodkości Z IMIONAMI IHS Exclusive
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Skrzynia Słodkości Z...

  Wspaniałe podziękowanie dla Chrzestnych oraz Dziadków na Komunię! Drewniana skrzynia wraz z zawartością zachwyci zebranych gości. Skrzynia posiada również personalizację w postaci imienia dziecka oraz daty uroczystości. Całość wygląda rewelacyjnie!

  69,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Skrzynia Słodkości Z IMIONAMI Srebrna Hostia
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Skrzynia Słodkości Z...

  Podziękowanie dla Chrzestnych i Dziadków na Pierwszą Komunię Świętą dziecka! Fantastyczny zestaw umieszczony w drewnianej skrzyni i wypełniony drobnymi upominkami z nadrukowanym motywem srebrnej Hostii. W pudełku znajdziecie słodki miodek, mleczne czekoladki, słodkiego, owocowego lizaka i śmietankowe krówki albo ozdobne pudełeczko w kształcie alby ze...

  69,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Komunię Skrzynia Słodkości Z IMIONAMI Serce
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Komunię Skrzynia...

  Podziękowanie dla Chrzestnych i Dziadków na Pierwszą Komunię dziecka! Podziękowanie znajduje się w ogromnej skrzyni z naturalnego drewna, dzięki czemu całość niezwykle wpasowuje się w najmodniejsze trendy eko i rustykalne. Skrzynia na podziękowanie wypełniona jest słodkimi upominkami dla gości. Fantastyczny personalizowany prezent dla bliskich Dziadków...

  69,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Komunię Z konfiturami EKO Z IMIENIEM
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Komunię Z konfiturami...

  Urzekający zestaw dla Chrzestnych oraz Dziadków jako forma podziękowania za przybycie na uroczystość I Komunii Świętej. Zestaw składa się z sześciu konfiturek które zostały przygotowane  w oparciu o stare receptury. Całość skrzynki dopełnia karteczka z dedykacją oraz piękna grafika w naturalnym charakterze. 

  69,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Komunia Z IMIENIEM Skrzynia ze słoiczkami
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Komunia Z IMIENIEM Skrzynia...

  Fantastyczne podziękowanie dla Chrzestnych oraz Dziadków w postaci drewnianej skrzynki ze słoiczkami o ciekawej zawartości. Jest to wspaniałe podziękowanie które wyrazi ogromną wdzięczność Dziadkom oraz Rodzicom Chrzestnym za obecność w dniu I Komunii Świętej. Dzięki zawartości skrzynki, taki zestaw jest bardzo przydatny.

  79,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Chrzest i Komunię Miodowy Rustykalny 6szt
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Chrzest i Komunię...

  Niezwykłe podziękowanie na Chrzest i Komunię dla Dziadków oraz Rodziców Chrzestnych. Skrzynia została wypełniona miodkami z polskiej pasieki, udekorowane białym kapturkiem prezentują się wspaniale! Jest to przepiękna forma podziękowania która zachwyci każdego obdarowywanego. Całość dopełnia personalizowana karteczka z życzeniami oraz piękna grafika kwiatów. 

  79,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Chrzest i Komunię Miodowy Wianuszek z kwiatami 6szt
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Chrzest i Komunię...

  Eleganckie podziękowanie na Chrzest Święty i I Komunię Świętą dla Chrzestnych oraz Dziadków zamknięte w skrzyni z naturalnego drewna. Wspaniała propozycja na prezent dla najbliższych. Skrzynia z przegródkami, w której znalazło się sześć sztuk miodków. Całość zwieńczona jest karteczką z życzeniami, podpisem i wspaniałą grafiką.

  79,98 zł brutto
 • MIODY smakowe dla Chrzestnych/Dziadków w drewnianej skrzyni Z PODPISEM
  149,98 zł brutto inf zł netto
  MIODY smakowe dla Chrzestnych/Dziadków w drewnianej skrzyni Z...

  Miody smakowe to bardzo zdrowa i ekologiczna propozycja na prezent na podziękowanie dla Chrzestnych i Dziadków. Miody zapakowane są w ozdobną, drewnianą skrzynkę, która dodaje całości cudownego, rustykalnego charakteru. Miody smakowe to oryginalna propozycja na prezent. W zestawie znajdziecie miodki z dodatkiem kawy, czekolady, maliny czy jabłka z cytryną.

  149,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Z IMIENIEM w woreczku Miód i cytryna
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Z IMIENIEM w woreczku Miód...

  Wspaniałe podziękowanie dla Chrzestnych oraz Dziadków przygotowane na Chrzest i Komunię. Wyjątkowy upominek w ekologicznym stylu który będzie praktycznym podziękowaniem za przybycie na uroczystość. Prezent spersonalizowany jest imieniem dziecka oraz datą uroczystości.

  89,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Z IMIENIEM w woreczku Zestaw Czekoladowy
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Z IMIENIEM w woreczku...

  Podziękowanie dla Chrzestnych oraz Dziadków przygotowane w ekologicznym stylu. Fantastyczna forma upominku jako podziękowanie za przybycie na uroczystość Chrztu lub Komunii. Dzięki personalizacji w postaci imienia dziecka, daty uroczystości a także imienia najbliższej osoby upominek stanie się bardziej osobisty. Zachwyt gwarantowany! 

  89,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Z IMIENIEM w woreczku Owocowy
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Z IMIENIEM w woreczku Owocowy

  Podziękowanie dla Rodziców Chrzestnych czy Dziadków w przepięknej, nowoczesnej odsłonie! Podziękowanie umieszczone jest na rustykalnym, lnianym woreczku. W środku znajduje się fantastyczny, owocowy zestaw z herbatkami, pałką do miodu i miodem z maliną. Taki woreczek to wspaniały pomysł na prezent dla Chrzestnych czy Dziadków. 

  99,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Komunia IMIĘ Skrzynia Słodkości Gałązka
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Komunia IMIĘ Skrzynia...

  Wspaniałe podziękowanie dla Chrzestnych i Dziadków na Komunię wypełnione różnymi słodkościami. Całość posiada botaniczny charakter i została przygotowana z dbałością o każdy szczegół. Skrzyneczkę można wybrać dla rodziców Chrzestnych lub Dziadków. Posiada dopasowany motyw i personalizację. Rewelacyjny wybór na upominek w słodkim stylu.

  69,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Komunię Z IMIENIEM Drewniany anioł z krówkami
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Komunię Z IMIENIEM...

  Podziękowanie dla Chrzestnych i Dziadków na Komunię Świętą w drewnianym pudełku, dekorowane eleganckim motywem anioła stróża. Skrzynka wypełniona jest słodkimi krówkami i drewnianym aniołkiem. Piękny zestaw podziękuje najbliższym za przybycie na uroczystość. To wspaniały wybór na prezent dla najbliższych.

  69,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Komunia Z IMIENIEM różaniec kryształowy i anioł
  74,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Komunia Z IMIENIEM różaniec...

  Piękne podziękowanie dla Babci, Dziadka, Ojca Chrzestnego lub Matki Chrzestnej w drewnianym pudełku. Takie podziękowanie możesz wręczyć jako podziękowanie za obecność podczas uroczystości. Kryształowa dziesiątka różańca i figurka aniołka będzie piękną pamiątka tego dnia, która na pewno oczaruje obdarowane osoby.

  74,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnej/Babci Komunia Z IMIENIEM Bransoletka Serce biała POZŁACANA
  119,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnej/Babci Komunia Z IMIENIEM Bransoletka...

  Fantastyczne podziękowanie dla Matki Chrzestnej i Babci w postaci drewnianej skrzyneczki z pozłacaną bransoletką w kształcie serca. Jest to wspaniałe podziękowanie które wyrazi ogromną wdzięczność za obecność w dniu I Komunii Świętej. W środku znajdują się również pyszne mleczne czekoladki.

  119,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnej/Babci Komunia Z IMIENIEM Subtelny Róż Bransoletka Nieskończoność POZŁACANA
  119,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnej/Babci Komunia Z IMIENIEM Subtelny Róż...

  Wyjątkowo eleganckie podziękowanie dla Matki Chrzestnej i Babci na Pierwszą Komunię Świętą dziecka. Przepiękna pozłacana bransoletka zamknięta w drewnianym pudełeczku zachwyci najbliższych. Na karteczce znajduje się kwiatowa grafika i piękny tekst podziękowania.

  119,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnej/Babci Komunia Z IMIENIEM Subtelny Róż Bransoletka Serce POZŁACANA
  119,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnej/Babci Komunia Z IMIENIEM Subtelny Róż...

  Cudowne podziękowanie dla Matki Chrzestnej i Babci przygotowane specjalnie na I Komunię Świętą. Drewniana skrzyneczka została specjalnie stworzona z dbałością o każdy detal. W skład zawartości skrzyni wchodzi pozłacana bransoletka z sercem oraz czekoladki w woreczku.

  119,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnej/Babci na Komunię Z IMIENIEM Z bransoletką i krówkami
  119,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnej/Babci na Komunię Z IMIENIEM Z...

  Podziękowanie dla Chrzestnej oraz Babci przygotowane na Pierwszą Komunię Świętą. Prezent umieszczony jest w naturalnej skrzynce z drewna. W zestawie znajduje się bransoletka wykonana ze srebra pozłacana 24-karatowym złotem z serduszkiem. Całość pięknie dopełnia karteczka z tekstem podziękowania i podpisem osoby wręczającej prezent.

  119,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnej/Babci Komunia Z IMIENIEM Perłowa Bransoletka
  119,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnej/Babci Komunia Z IMIENIEM Perłowa...

  Eleganckie podziękowanie w pudełku dla Babci lub Matki Chrzestnej. W środku znajduje się karteczka z podziękowaniem od dziecka za obecność podczas I Komunii Świętej. Delikatna perełkowa bransoletka i mleczne czekoladki oczarują każdą osobę.

  119,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Komunię Z IMIENIEM Eleganckie z krówkami
  65,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Komunię Z IMIENIEM...

  Fantastyczne podziękowanie dla Chrzestnych i Dziadków na Komunię ze słodkimi krówkami. Całość posiada piękny charakter i została przygotowana z dbałością o każdy detal. Skrzyneczkę można wybrać dla rodziców Chrzestnych lub Dziadków. Posiada dopasowany motyw i personalizację w środku.

  65,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Komunia Z IMIENIEM Kielich i czekoladki
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Komunia Z IMIENIEM Kielich...

  Piękne podziękowanie dla Rodziców Chrzestnych lub Dziadków za obecność na uroczystości przyjęcia przez dziecko Pierwszej Komunii. Upominek w eleganckim drewnianym pudełeczku w którego wnętrzu umieszczono dekoracyjną karteczkę z personalizacją, ozdobioną dopasowaną kokardą. W zestawie znajdziemy słodkie czekoladki w  oraz płaski kielich w złotym kolorze...

  69,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Komunię Z IMIENIEM Brelok z aniołkiem
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Komunię Z IMIENIEM...

  Drewniane pudełeczko na podziękowanie komunijne dla Chrzestnych lub Dziadków. Wewnątrz znajduje się breloczek z aniołkiem, a także czekoladowe cukierki W środku pudełka umieszczona jest również karteczka z dedykacją, grafiką anioła stróża oraz imieniem dziecka. Całość wygląda pięknie i oczaruje obdarowanych.

  69,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Komunię Z IMIENIEM Eleganckie Złoto
  65,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Komunię Z IMIENIEM...

  Jedno z najpiękniejszych podziękowań dla Chrzestnych i Dziadków na I Komunię Świętą. Drewniane pudełeczko z personalizowanym tekstem i elegancką złotą grafiką, w środku którego znajduje się postać matki trzymającej dziecko oraz mleczne czekoladki. Podziękowanie jest oryginalne i rewelacyjnie podkreśla klimat uroczystości.

  65,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Komunię Dziesiątka Różańca
  55,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Komunię Perłowy Różaniec

  Eleganckie podziękowanie dla Chrzestnych czy Dziadków na Pierwszą Komunię dziecka. Podziękowanie umieszczone jest w drewnianym pudełeczku zdobionym szykowną kartką z życzeniami oraz imieniem dziecka. W skład podziękowania wchodzi przepiękny, perłowy różaniec zdobiony delikatnymi kryształkami. 

  55,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Komunię Dziesiątka Różańca
  119,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Komunię Dziesiątka Różańca

  Wspaniałe podziękowanie dla Chrzestnych oraz Dziadków na Pierwszą Komunię Świętą. Przecudna dziesiątka różańca wykonana z perełek zamknięta w drewnianym pudełeczku wygląda rewelacyjnie. Całość pudełka dopełnia personalizowana karteczka wraz z imieniem dziecka oraz datą uroczystości.

  119,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Komunia Aniołek Słomkowy +IMIĘ
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Komunia Aniołek Słomkowy +IMIĘ

  Podziękowanie dla Chrzestnych i Dziadków na Komunię w formie pięknego rękodzieła! Słomkowy aniołek umieszczony jest w drewnianym pudełeczku wśród cudownej grafiki delikatnego aniołka. Całość wygląda niesamowicie i będzie niezwykłym prezentem podziękowaniem dla Dziadków czy Rodziców Chrzestnych. 

  69,98 zł brutto
 • PAMIĄTKA I Komunii Z IMIENIEM Kielich i krówki Z konwaliami
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Z IMIENIEM Kielich i krówki...

  Naturalne drewniane pudełeczko ze złotym kielichem i słodkimi krówkami pięknie podziękuje Rodzicom Chrzestnym lub Dziadkom za przybycie na Komunię dziecka. Wnętrze zdobi kartka z grafiką konwalii, tekstem i podpisem. Taki upominek oczaruje obdarowane osoby.

  69,98 zł brutto
 • PAMIĄTKA I Komunii Z IMIENIEM Krówki i drewniany Kielich
  59,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Z IMIENIEM Krówki i...

  Wspaniałe podziękowanie dla Dziadków lub Chrzestnych na Pierwszą Komunię Świętą dziecka z drewnianym kielichem oraz krówkami w środku. Umieszczony jest w drewnianym pudełku z karteczką z personalizacją. Prezent dla bliskich oczaruje obdarowane osoby i podziękuje za wręczone prezenty.

  59,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków w pudełku NA KOMUNIĘ Aniołek+czekoladki
  55,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków w pudełku NA KOMUNIĘ...

  Fantastyczne podziękowanie dla Chrzestnych i Dziadków przygotowane na Komunię Świętą. Drewniane pudełeczko wraz z personalizacją, piękną grafiką oczaruje każdego z gości. W środku znajduje się drewniany aniołek oraz mleczne czekoladki. Jest to przepiękne podziękowanie które wspaniale podkreśla charakter uroczystości. 

  55,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych w pudełku NA KOMUNIĘ Na szczęście
  64,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych w pudełku NA KOMUNIĘ Na szczęście

  Piękne podziękowanie dla Rodziców Chrzestnych lub Dziadków w drewnianym pudełku. W środku znajduje się kartka z podziękowaniami od dziecka oraz słonik na szczęście i czekoladki w woreczku z organzy. Całość prezentuje się przepięknie i jest gotowa do wręczenia. 

  64,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Komunię fiolki Pudrowe Kwiaty
  64,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Komunię sole do kąpieli...

  Oryginalne podziękowanie dla Dziadków i Chrzestnych na Pierwszą Komunię Świętą! Podziękowanie złożone jest z aromatycznych, relaksujących soli do kąpieli, z suszonej lawendy, jadalnych płatków róży oraz z drewnianej łyżeczki nabieraka. Taki zestaw zdecydowanie zachwyci bliskich i w cudowny sposób podziękuje im za wszystko!

  64,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Komunia różaniec drewniany Rustykalny
  49,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Komunia różaniec drewniany...

  Wspaniałe podziękowanie na Komunię dla Chrzestnych oraz Dziadków w formie skrzyneczki z drewnianym różańcem. Jest to fantastyczne podziękowanie które oczaruje każdego z gości. Całość dopełnia personalizowana karteczka z grafiką różowych kwiatów wraz z imieniem dziecka oraz datą uroczystości. 

  49,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych na Komunię Bombonierka z krówkami białe pudełko Z IMIENIEM Złote Serce
  49,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych na Komunię Bombonierka z krówkami...

  Bombonierka ze śmietankowymi krówkami na słodkie podziękowanie komunijne dla Chrzestnych! Krówki umieszczone są w białym, ozdobnym pudełku dekorowanym personalizacją, pięknymi życzeniami i minimalistycznym wzorem złotego serca. Całość wygląda cudownie!

  49,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych na Komunię Bombonierka z krówkami Pudrowe Kwiaty Z IMIENIEM
  49,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych na Komunię Bombonierka z krówkami...

  Bombonierka wypełniona personalizowanymi krówkami w wyjątkowy sposób podziękuje Rodzicom Chrzestnym dziecka. Pudełeczko oraz przepyszne krówki opatrzone zostały piękną grafiką pudrowych kwiatów oraz imieniem dziecka. Całość prezentuje się niezwykle elegancko i z pewnością zachwyci i zauroczy najbliższych. Idealna propozycja upominki dla Chrzestnych na I...

  49,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych na Komunię Bombonierka z krówkami białe pudełko Z IMIENIEM Białe Kwiaty
  49,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych na Komunię Bombonierka z krówkami...

  Bombonierka z krówkami to fantastyczny pomysł na eleganckie podziękowanie dla Rodziców Chrzestnych na Pierwszą Komunię dziecka! Takie podziękowanie komunijne, dodatkowo zdobione modnym motywem botanicznych kwiatów, zdecydowanie przypadnie do gustu Chrzestnym i podziękuje im za wszystko w cudowny sposób. 

  49,98 zł brutto
Pokazuje 1 - 36 z 60 elementów

Podziękowania dla Chrzestnych i dziadków 

Jak podziękować Rodzicom Chrzestnym w dniu Pierwszej Komunii Świętej? Ich wkład w wychowanie dziecka zgodnie z zasadami wiary bez wątpienia był nieoceniony, a wsparcie okazywane na co dzień na pewno zapadło Twojej pociesze w pamięci na całe życie. Podobną wartość ma miłość i pomoc dziadków, którzy od pierwszych dni aktywnie uczestniczyli w dorastaniu maluszka. Takie oparcie z całą pewnością zasługuje na szczególne wyróżnienie, a Pierwsza Komunia jest do tego świetną okazją. Chrzestnym i dziadkom możecie wraz z dzieckiem podarować symboliczne upominki, które staną się nie tylko miłym gestem, ale również piękną pamiątką. Jakie prezenty najlepiej sprawdzą się w tej roli? Koniecznie sprawdź naszą ofertę i wybierz najlepszą propozycję dla swoich bliskich.

Drewniane skrzynie z podziękowaniami

Kosze prezentowe wykonane z drewnianej skrzyni wypełnionej dekoracyjną wełną drzewną to fenomenalny materiał na podziękowania dla Chrzestnych i dziadków. Najczęściej znaleźć w nich można rozmaite smakołyki, które przypadną do gustu każdemu łasuchowi, a personalizowane kartki przymocowane do wnętrza uczynią prezenty bardzo osobistymi oraz niepowtarzalnymi. Skrzynia Słodkości z motywem srebrnej lub złotej hostii idealnie wpisuje się w klimat Pierwszej Komunii. Lizaki, miód, czekoladki, ciasteczka z wróżbą czy krówki na pewno zasmakują obdarowanym w ten sposób osobom, a spójny motyw oczaruje je od pierwszego wejrzenia. Po opróżnieniu skrzynia będzie doskonale nadawać się do przechowywania herbaty czy osobistych drobiazgów. To cudowny pomysł na prezent dla najbliższych w dniu Komunii.

Podziękowanie dla Chrzestnych ze słodkościami w drewnianej skrzyni na Komunię

Podziękowanie dla Chrzestnych ze słodkościami w drewnianej skrzyni

Aniołki na podziękowania dla Chrzestnych i dziadków 

Aniołek to śliczny symbol miłości i troski, dlatego może być wyjątkowym upominkiem dla dziadków lub Rodziców Chrzestnych. Drewniana figurka anioła wykonana w kolorach bieli i szarości stoi samodzielnie, dzięki czemu efektownie prezentować się będzie ustawiona na półce, komodzie czy parapecie w domu obdarowanej osoby. Posiada on włosy wykonane z włóczki oraz filcowe skrzydełka, które dodają mu uroku oraz ciekawego wyglądu. Tak oryginalny upominek bez wątpienia spodoba się najbliższym Twojego dziecka. Zwłaszcza, że każda figurka przymocowane ma także drewniane serduszko, w którym wygrawerowane jest krótkie podziękowanie. Eko aniołek na pewno wielokrotnie przypominać będzie dziadkom i Chrzestnym o szczególnym dniu Pierwszej Komunii Twojej pociechy.

Aniołek dla Chrzestnych lub Dziadków na Komunię Świętą

Aniołek dla Chrzestnych lub Dziadków na Komunię Świętą 

Słodkie podziękowania na Pierwszą Komunię

W ramach podziękowania bliskim wręczyć można także rozmaite słodkości w specjalnie zaprojektowanych opakowaniach. Ręcznie wykonana czekolada z truskawkami bądź pistacjami i aronią to przepyszna propozycja, która mile zaskoczy dziadków oraz Chrzestnych. Modne, kraftowe opakowanie oraz ozdoba wstążka sprawiają, że upominek prezentuje się nad wyraz elegancko, a personalizowana nalepka z podziękowaniem dodaje całości odpowiedniego charakteru. Gorąco polecamy również bombonierki z krówkami o śmietankowym smaku. Pudełka z grubego, białego papieru zdobione kartką z motywem Białych Kwiatów idealnie wpisują się w najnowsze trendy, a przy tym doskonale pasują do uroczystego klimatu Pierwszej Komunii. 

Piękne podziękowanie dla Chrzestnych - bombonierka z krówkami

Piękne podziękowanie dla Chrzestnych - bombonierka z krówkami