Nowe produkty

Ostatnie posty

Podziękowania dla Chrzestnych i Dziadków na Komunię

Podziękowania dla Chrzestnych i Dziadków na Komunię 2023! Cudowne propozycje na prezenty, boxy prezentowe czy zestawy na prezent podziękowanie dla Rodziców Chrzestnych czy Dziadków! Tematyczne zestawy prezentowe na podziękowanie świetnie sprawdzą się na elegancki podarunek dla bliskich w ramach podziękowań za cały włożony trud w Komunię. Największym hitem na podziękowanie komunijne dla Chrzestnych i Dziadków jest kryształowa czy drewniana dziesiątka różańca na prezent. Wszystkie nasze prezenty w skrzyniach czy drewnianych pudełkach są z dodatkiem personalizowanej kartki z życzeniami komunijnymi, która w piękny sposób podziękuje bliskim.

Podziękowania dla Chrzestnych i Dziadków na Komunię 101 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 101 elementów
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnego na Komunię box Z IMIENIEM Zestaw z Brandy MEGA
  219,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnego na Komunię box Z IMIENIEM Zestaw z...

  Podziękowanie dla Chrzestnego za pomoc w zorganizowaniu Pierwszej Komunii Świętej. Przepiękne pudełko prezentowe z brandy, likworami, skarpetkami, muchą oraz czekoladkami. Upominek zawiera także personalizowaną etykietę z życzeniami oraz grafiką w stylu kraftowym. Każdy mężczyzna pokocha ten prezent! 

  219,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnego na Komunię box Z IMIENIEM Irish Cream
  229,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnego na Komunię box Z IMIENIEM Irish Cream

  Wspaniałe podziękowanie dla Ojca Chrzestnego za pomoc i wsparcie podczas Pierwszej Komunii Świętej. Zamów upominek z Baileys Original, czekoladkami, czekoladą, migdałami oraz kawą mieloną. Na wieczku umieścimy także personalizowane życzenia na pięknej, kraftowej naklejce. Okaż wdzięczność wyjątkowym prezentem. 

  229,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnego na Komunię box Z IMIENIEM Styl i klasa
  219,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnego na Komunię box Z IMIENIEM Styl i klasa

  Podziękuj Chrzestnemu za obecność podczas Pierwszej Komunii Świętej! Podaruj mu personalizowane pudełko prezentowe pełne wysokiej jakości produktów. W środku znajdziesz zestaw  z butelką wódki, piersiówką, skarpetkami, migdałami, muchą oraz czekoladkami. Efektowna forma okazania wdzięczności zaskoczy każdego mężczyznę.

  219,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnego na Komunię box Z IMIENIEM Prawdziwy Dżentelmen
  169,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnego na Komunię box Z IMIENIEM Prawdziwy...

  Podziękuj Chrzestnemu za obecność na Pierwszej Komunii Świętej. Podaruj upominek w eleganckim, czarnym boxie z męską zawartością. Upominek z ręcznie robioną święcą w szklanym słoiczku, bawełnianymi skarpetkami, kamieniami do schładzania napojów oraz pysznymi pralinami. Cudowny prezent udekorowany jest efektowną wstążką. 

  169,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnego na Komunię box Z IMIENIEM Niezbędnik Dżentelmena
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnego na Komunię box Z IMIENIEM Niezbędnik...

  Upominek dla Ojca Chrzestnego w eleganckim, czarnym boxie. Na wieczku znajduje się naklejka z personalizacją oraz grafiką w srebrno-czarnej kolorystyce. Zamów prezent z czarnym notesem, długopisem, cukierkami, pyszną, aromantyczną herbatą, mleczną czekoladą oraz metalowym kieliszkiem. 

  199,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnego na Komunię box Z IMIENIEM Elegancki Zestaw
  159,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnego na Komunię box Z IMIENIEM Elegancki...

  Podziękowanie dla Chrzestnego, które można podarować na przyjęciu komunijnym. Spraw radość Ojcu Chrzestnemu wybierając elegancki upominek z personalizacją. Box udekorowany jest elegancką wstążką. W zestawie znajduje się czarna mucha materiałowa, skarpetki bawełniane, skórzany portfel oraz czarny pasek. 

  159,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnego na Komunię box Z IMIENIEM Portfel, notes, skarpety
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnego na Komunię box Z IMIENIEM Portfel,...

  Czarny, elegancki box z oryginalną zawartością. W pudełku znajduje się męski portfel, czarny notes z gumką, długopis, skarpetki bawełniane oraz słodkie czekoladki. Prezent dla Chrzestnego w ramach podziękowania, który można podarować na przyjęciu z okazji Pierwszej Komunii Świętej dziecka. 

  149,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnego na Komunię box Z IMIENIEM Słodki Zestaw
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnego na Komunię box Z IMIENIEM Słodki Zestaw

  Eleganckie podziękowanie dla Chrzestnego na Pierwszą Komunię Święta. Upominek w czarnym boxie na wieczku ma umieszczoną naklejkę z personalizacją oraz grafiką w czarno-kraftowej kolorystyce. W skład zestawu wchodzi: wino, krówki śmietankowe, czekoladki oraz migdały w mlecznej czekoladzie. 

  149,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnego na Komunię box Z IMIENIEM na energię Kawa z czekoladą
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnego na Komunię box Z IMIENIEM na energię...

  Czarne pudełko z idealnie dopasowaną zawartością przypadnie do gustu Ojcu Chrzestnemu. Podaruj box na Pierwszą Komunię Świętą udekorowany wstążką. W skład zestawu wchodzi: wino, kawa mielona, krówki o śmietankowym smaku oraz czekolada Merci w obwolucie. Wybieraj prezent z personalizacją. 

  149,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnego na Komunię box Z IMIENIEM Słodka Elegancja
  159,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnego na Komunię box Z IMIENIEM Słodka...

  Eleganckie podziękowanie dla Ojca Chrzestnego. Podziękuj za przybycie na Pierwszą Komunię dziecka wręczając upominek z personalizacją. Motyw graficzny w kraftowo-czarne kolorystyce prezentuje się niezwykle efektownie. Wybieraj prezent z winem musującym, śmietankowymi krówkami, czekoladą Merci w ozdobnej obwolucie, paskiem ze skóry oraz drewnianą muchą. 

  159,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnego na Komunię box Z IMIENIEM Kawa, likier i kubek termiczny
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnego na Komunię box Z IMIENIEM Kawa,...

  Chcesz podziękować Chrzestnemu za obecność na Pierwszej Komunii Świętej? Podaruj upominek z syropem do kawy, aromatyczną mieloną kawą, czarnym kubkiem termicznym oraz słodkimi czekoladkami. Świetna propozycja dla miłośników picia kawy. Pudełko prezentowe z personalizacją przewiązane jest elegancką wstążką. 

  149,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnego na Komunię box Z IMIENIEM Kubek, likier i słodkości
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnego na Komunię box Z IMIENIEM Kubek,...

  Podziękowanie dla Chrzestnego na Pierwszą Komunię Świętą. Pudełko wykonane z grubej tektury z idealnie dopasowaną zawartością. W zestawie znajduje się syrop do kawy, śmietankowe krówki, biały kubek z czarnym uchem oraz migdały w mlecznej czekoladzie. Kraftowy motyw graficzny na pudełku wpisuje się w aktualne trendy. 

  149,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnego na Komunię box Z IMIENIEM Słodka Przyjemność z Kawą
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnego na Komunię box Z IMIENIEM Słodka...

  Podziękuj Chrzestnemu za obecność na Pierwszej Komunii Świętej dziecka. Podaruj upominek z pyszną zawartością. Zamów box z syropem do kawy, aromatyczną kawą mieloną oraz śmietankowymi krówkami. Spersonalizowany prezent spodoba się każdemu mężczyźnie. Wybieraj prezent ozdobiony efektowną wstążką. 

  79,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnego na Komunię box Z IMIENIEM Zestaw Dżentelmena
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnego na Komunię box Z IMIENIEM Zestaw...

  Szukasz prezentu dla Ojca Chrzestnego, który można wręczyć na Pierwszej Komunii Świętej dziecka? Zamów upominek ze świecą sojową w szklanym słoiczku, pistacjami, fistaszkami do pochrupania, czarną piersiówką oraz kamieniami do schładzania napojów. Wybierz pudełko prezentowe z personalizacją. 

  199,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnego na Komunię box Z IMIENIEM Zestaw Eleganckiego Mężczyzny
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnego na Komunię box Z IMIENIEM Zestaw...

  Prezent na podziękowanie dla Ojca Chrzestnego. Spraw radość bliskiej osobie wręczając upominek z męską zawartością na Pierwszą Komunię Świętą dziecka. Box z personalizacją oraz stylową grafiką na wieczku. W zestawie znajduje się męski portfel wysokiej jakości, skarpetki bawełniane oraz gustowna, drewniana mucha. Całość udekorowana jest wstążką. 

  99,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnego na Komunię box Z IMIENIEM Zestaw Prawdziwego Mężczyzny
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnego na Komunię box Z IMIENIEM Zestaw...

  Męski upominek na podziękowanie dla Chrzestnego na Pierwszą Komunię Świętą. Na wieczku znajduje się naklejka z tekstem podziękowania oraz grafiką w czarno-kraftowej kolorystyce. W boxie znajduje się świeca sojowa ręcznie robiona w szklanym słoiczku, czarna piersiówka oraz krówki o śmietankowym smaku. 

  99,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnego na Komunię box Z IMIENIEM Chill Time
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnego na Komunię box Z IMIENIEM Chill Time

  Cudowne podziękowanie dla Ojca Chrzestnego na Pierwszą Komunię Świętą. Podaruj czarny box z personalizacją na wieczku oraz grafiką w kraftowej kolorystyce. Zamów upominek z cukierkami, fistaszkami oraz małą butelką Prosecco. Pięknie skomponowany prezent spodoba się Chrzestnemu. 

  79,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnego na Komunię box Z IMIENIEM Chwila Odprężenia
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnego na Komunię box Z IMIENIEM Chwila...

  Pudełko prezentowe dla Chrzestnego na Pierwszą Komunię Świętą. Podaruj elegancki upominek z personalizacją na wieczku oraz grafiką w kraftowej odsłonie. W zestawie znajduje się: wino białe musujące, migdały w mlecznej czekoladzie oraz śmietankowe krówki. Box to świetny pomysł na podziękowanie dla Ojca Chrzestnego. 

  89,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnego na Komunię box Z IMIENIEM Słodka Przyjemność z migdałami
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnego na Komunię box Z IMIENIEM Słodka...

  Słodkie podziękowanie dla Ojca Chrzestnego w czarnym boxie na Pierwszą Komunię Świętą. Pudełko wykonane z grubej tektury na wieczku ma naklejkę z personalizacją oraz kraftową grafiką. Podaruj upominek z migdałami w mlecznej czekoladzie oraz choco stickiem. Tak skomponowana zawartość przypadnie do gusty Ojcu Chrzestnemu. 

  69,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Świeca w szkle Z IMIENIEM Boho Hostia MEGA 100h
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Świeca w szkle Z IMIENIEM...

  Podziękowanie dla Chrzestnych oraz Dziadków w postaci wspaniałej świecy w szkle. Bardzo duża świeca zapachowa z przepiękną personalizowaną grafiką zrobi ogromne wrażenie na najważniejszych członkach rodziny, którzy poczują się wyróżnieni.

  69,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Świeca w szkle Z IMIENIEM Różowe Kwiaty MEGA 100h
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Świeca w szkle Z IMIENIEM...

  Podziękowanie dla Chrzestnych oraz dziadków w oryginalnym wydaniu w postaci zapachowej, dużej świecy. Idealny sposób, aby wyróżnić najważniejsze osoby na przyjęciu komunijnym i podarować im coś niezwykle pomysłowego.

  69,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Świeca w szkle Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty MEGA 100h
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Świeca w szkle Z IMIENIEM...

  Podziękowanie dla rodziców Chrzestnych oraz Dziadków w postaci wspaniałej świecy w szkle z personalizacją. Wspaniały sposób, aby wyrazić wdzięczność za to, że najbliżsi postanowili towarzyszyć Waszej rodzinie w tak ważnej chwili.

  69,98 zł brutto
 • CZEKOLADKI Merci podziękowanie w drewnianym pudełku Z PERSONALIZACJĄ IHS Exclusive 250g
  74,98 zł brutto inf zł netto
  CZEKOLADKI Merci podziękowanie w drewnianym pudełku Z...

  Eleganckie czekoladki Merci na podziękowanie dla gości w wyjątkowym drewnianym pudełku. Wspaniały podarunek dla dziadków oraz dla rodziców chrzestnych, aby podziękować im za ich obecność w tym niezwykle ważnym dniu.

  74,98 zł brutto
 • CZEKOLADKI Merci podziękowanie w drewnianym pudełku Z PERSONALIZACJĄ Pudrowe Kwiaty 250g
  74,98 zł brutto inf zł netto
  CZEKOLADKI Merci podziękowanie w drewnianym pudełku Z...

  Czekoladki Merci to wspaniały podarunek na Pierwszą Komunię Świętą. Zapakowane w tak piękne drewniane pudełko prezentują się bardzo elegancko oddając przy tym uroczysty charakter okoliczności. Wspaniałe podziękowanie dla najbliższych członków rodziny.

  74,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Matki Chrzestnej/Babci na Komunię Z IMIENIEM rustykalny Anioł Stróż
  119,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Matki Chrzestnej/Babci na Komunię Perłowa...
  1 Recenzje

  Podziękowania komunijne dla Matki Chrzestnej i Babci! Fantastyczny pomysł na prezent podziękowanie! Prezent umieszczony jest w drewnianej skrzynce zdobionej grafiką anioła stróża i wypełnionej słodkimi, mlecznymi czekoladkami i elegancką bransoletką z perełek i z zawieszką złotego krzyżyka. 

  119,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Skrzynia Słodkości Z IMIONAMI IHS Exclusive
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Skrzynia Słodkości Z...

  Wspaniałe podziękowanie dla Chrzestnych oraz Dziadków na Komunię! Drewniana skrzynia wraz z zawartością zachwyci zebranych gości. Skrzynia posiada również personalizację w postaci imienia dziecka oraz daty uroczystości. Całość wygląda rewelacyjnie!

  69,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Skrzynia Słodkości Z IMIONAMI Srebrna Hostia
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Skrzynia Słodkości Z...

  Podziękowanie dla Chrzestnych i Dziadków na Pierwszą Komunię Świętą dziecka! Fantastyczny zestaw umieszczony w drewnianej skrzyni i wypełniony drobnymi upominkami z nadrukowanym motywem srebrnej Hostii. W pudełku znajdziecie słodki miodek, mleczne czekoladki, słodkiego, owocowego lizaka i śmietankowe krówki albo ozdobne pudełeczko w kształcie alby ze...

  69,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Komunię Skrzynia Słodkości Z IMIONAMI Serce
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Komunię Skrzynia...

  Podziękowanie dla Chrzestnych i Dziadków na Pierwszą Komunię dziecka! Podziękowanie znajduje się w ogromnej skrzyni z naturalnego drewna, dzięki czemu całość niezwykle wpasowuje się w najmodniejsze trendy eko i rustykalne. Skrzynia na podziękowanie wypełniona jest słodkimi upominkami dla gości. Fantastyczny personalizowany prezent dla bliskich Dziadków...

  69,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Komunię Z konfiturami EKO Z IMIENIEM
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Komunię Z konfiturami...

  Urzekający zestaw dla Chrzestnych oraz Dziadków jako forma podziękowania za przybycie na uroczystość I Komunii Świętej. Zestaw składa się z sześciu konfiturek które zostały przygotowane  w oparciu o stare receptury. Całość skrzynki dopełnia karteczka z dedykacją oraz piękna grafika w naturalnym charakterze. 

  69,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Komunia Z IMIENIEM Skrzynia ze słoiczkami
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Komunia Z IMIENIEM Skrzynia...

  Fantastyczne podziękowanie dla Chrzestnych oraz Dziadków w postaci drewnianej skrzynki ze słoiczkami o ciekawej zawartości. Jest to wspaniałe podziękowanie które wyrazi ogromną wdzięczność Dziadkom oraz Rodzicom Chrzestnym za obecność w dniu I Komunii Świętej. Dzięki zawartości skrzynki, taki zestaw jest bardzo przydatny.

  79,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Chrzest i Komunię Miodowy Rustykalny 6szt
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Chrzest i Komunię...

  Niezwykłe podziękowanie na Chrzest i Komunię dla Dziadków oraz Rodziców Chrzestnych. Skrzynia została wypełniona miodkami z polskiej pasieki, udekorowane białym kapturkiem prezentują się wspaniale! Jest to przepiękna forma podziękowania która zachwyci każdego obdarowywanego. Całość dopełnia personalizowana karteczka z życzeniami oraz piękna grafika kwiatów. 

  79,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Chrzest i Komunię Miodowy Wianuszek z kwiatami 6szt
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Chrzest i Komunię...

  Eleganckie podziękowanie na Chrzest Święty i I Komunię Świętą dla Chrzestnych oraz Dziadków zamknięte w skrzyni z naturalnego drewna. Wspaniała propozycja na prezent dla najbliższych. Skrzynia z przegródkami, w której znalazło się sześć sztuk miodków. Całość zwieńczona jest karteczką z życzeniami, podpisem i wspaniałą grafiką.

  79,98 zł brutto
 • MIODY smakowe dla Chrzestnych/Dziadków w drewnianej skrzyni Z PODPISEM
  149,98 zł brutto inf zł netto
  MIODY smakowe dla Chrzestnych/Dziadków w drewnianej skrzyni Z...

  Miody smakowe to bardzo zdrowa i ekologiczna propozycja na prezent na podziękowanie dla Chrzestnych i Dziadków. Miody zapakowane są w ozdobną, drewnianą skrzynkę, która dodaje całości cudownego, rustykalnego charakteru. Miody smakowe to oryginalna propozycja na prezent. W zestawie znajdziecie miodki z dodatkiem kawy, czekolady, maliny czy jabłka z cytryną.

  149,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Z IMIENIEM w woreczku Miód i cytryna
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Z IMIENIEM w woreczku Miód...

  Wspaniałe podziękowanie dla Chrzestnych oraz Dziadków przygotowane na Chrzest i Komunię. Wyjątkowy upominek w ekologicznym stylu który będzie praktycznym podziękowaniem za przybycie na uroczystość. Prezent spersonalizowany jest imieniem dziecka oraz datą uroczystości.

  89,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Z IMIENIEM w woreczku Zestaw Czekoladowy
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Z IMIENIEM w woreczku...

  Podziękowanie dla Chrzestnych oraz Dziadków przygotowane w ekologicznym stylu. Fantastyczna forma upominku jako podziękowanie za przybycie na uroczystość Chrztu lub Komunii. Dzięki personalizacji w postaci imienia dziecka, daty uroczystości a także imienia najbliższej osoby upominek stanie się bardziej osobisty. Zachwyt gwarantowany! 

  89,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Z IMIENIEM w woreczku Owocowy
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Z IMIENIEM w woreczku Owocowy

  Podziękowanie dla Rodziców Chrzestnych czy Dziadków w przepięknej, nowoczesnej odsłonie! Podziękowanie umieszczone jest na rustykalnym, lnianym woreczku. W środku znajduje się fantastyczny, owocowy zestaw z herbatkami, pałką do miodu i miodem z maliną. Taki woreczek to wspaniały pomysł na prezent dla Chrzestnych czy Dziadków. 

  99,98 zł brutto
Pokazuje 1 - 36 z 101 elementów

Podziękowania dla Chrzestnych i dziadków 

Jak podziękować Rodzicom Chrzestnym w dniu Pierwszej Komunii Świętej? Ich wkład w wychowanie dziecka zgodnie z zasadami wiary bez wątpienia był nieoceniony, a wsparcie okazywane na co dzień na pewno zapadło Twojej pociesze w pamięci na całe życie. Podobną wartość ma miłość i pomoc dziadków, którzy od pierwszych dni aktywnie uczestniczyli w dorastaniu maluszka. Takie oparcie z całą pewnością zasługuje na szczególne wyróżnienie, a Pierwsza Komunia jest do tego świetną okazją. Chrzestnym i dziadkom możecie wraz z dzieckiem podarować symboliczne upominki, które staną się nie tylko miłym gestem, ale również piękną pamiątką. Jakie prezenty najlepiej sprawdzą się w tej roli? Koniecznie sprawdź naszą ofertę i wybierz najlepszą propozycję dla swoich bliskich.

Drewniane skrzynie z podziękowaniami

Kosze prezentowe wykonane z drewnianej skrzyni wypełnionej dekoracyjną wełną drzewną to fenomenalny materiał na podziękowania dla Chrzestnych i dziadków. Najczęściej znaleźć w nich można rozmaite smakołyki, które przypadną do gustu każdemu łasuchowi, a personalizowane kartki przymocowane do wnętrza uczynią prezenty bardzo osobistymi oraz niepowtarzalnymi. Skrzynia Słodkości z motywem srebrnej lub złotej hostii idealnie wpisuje się w klimat Pierwszej Komunii. Lizaki, miód, czekoladki, ciasteczka z wróżbą czy krówki na pewno zasmakują obdarowanym w ten sposób osobom, a spójny motyw oczaruje je od pierwszego wejrzenia. Po opróżnieniu skrzynia będzie doskonale nadawać się do przechowywania herbaty czy osobistych drobiazgów. To cudowny pomysł na prezent dla najbliższych w dniu Komunii.

Podziękowanie dla Chrzestnych ze słodkościami w drewnianej skrzyni na Komunię

Podziękowanie dla Chrzestnych ze słodkościami w drewnianej skrzyni

Aniołki na podziękowania dla Chrzestnych i dziadków 

Aniołek to śliczny symbol miłości i troski, dlatego może być wyjątkowym upominkiem dla dziadków lub Rodziców Chrzestnych. Drewniana figurka anioła wykonana w kolorach bieli i szarości stoi samodzielnie, dzięki czemu efektownie prezentować się będzie ustawiona na półce, komodzie czy parapecie w domu obdarowanej osoby. Posiada on włosy wykonane z włóczki oraz filcowe skrzydełka, które dodają mu uroku oraz ciekawego wyglądu. Tak oryginalny upominek bez wątpienia spodoba się najbliższym Twojego dziecka. Zwłaszcza, że każda figurka przymocowane ma także drewniane serduszko, w którym wygrawerowane jest krótkie podziękowanie. Eko aniołek na pewno wielokrotnie przypominać będzie dziadkom i Chrzestnym o szczególnym dniu Pierwszej Komunii Twojej pociechy.

Aniołek dla Chrzestnych lub Dziadków na Komunię Świętą

Aniołek dla Chrzestnych lub Dziadków na Komunię Świętą 

Słodkie podziękowania na Pierwszą Komunię

W ramach podziękowania bliskim wręczyć można także rozmaite słodkości w specjalnie zaprojektowanych opakowaniach. Ręcznie wykonana czekolada z truskawkami bądź pistacjami i aronią to przepyszna propozycja, która mile zaskoczy dziadków oraz Chrzestnych. Modne, kraftowe opakowanie oraz ozdoba wstążka sprawiają, że upominek prezentuje się nad wyraz elegancko, a personalizowana nalepka z podziękowaniem dodaje całości odpowiedniego charakteru. Gorąco polecamy również bombonierki z krówkami o śmietankowym smaku. Pudełka z grubego, białego papieru zdobione kartką z motywem Białych Kwiatów idealnie wpisują się w najnowsze trendy, a przy tym doskonale pasują do uroczystego klimatu Pierwszej Komunii. 

Piękne podziękowanie dla Chrzestnych - bombonierka z krówkami

Piękne podziękowanie dla Chrzestnych - bombonierka z krówkami