Nowe produkty

Ostatnie posty

Podziękowania dla Chrzestnych i Dziadków

Podziękowania dla Chrzestnych i Dziadków na Komunię 2021! Cudowne propozycje na prezenty, boxy prezentowe czy zestawy na prezent podziękowanie dla Rodziców Chrzestnych czy Dziadków! Tematyczne zestawy prezentowe na podziękowanie świetnie sprawdzą się na elegancki podarunek dla bliskich w ramach podziękowań za cały włożony trud w Komunię. Największym hitem na podziękowanie komunijne dla Chrzestnych i Dziadków jest kryształowa czy drewniana dziesiątka różańca na prezent. Wszystkie nasze prezenty w skrzyniach czy drewnianych pudełkach są z dodatkiem personalizowanej kartki z życzeniami komunijnymi, która w piękny sposób podziękuje bliskim.

Podziękowania dla Chrzestnych i Dziadków 43 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 43 elementów
 • PODZIĘKOWANIE dla Matki Chrzestnej/Babci na Komunię Z IMIENIEM rustykalny Anioł Stróż
  59,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Matki Chrzestnej/Babci na Komunię Perłowa...

  Podziękowania komunijne dla Matki Chrzestnej i Babci! Fantastyczny pomysł na prezent podziękowanie! Prezent umieszczony jest w drewnianej skrzynce zdobionej grafiką anioła stróża i wypełnionej słodkimi, mlecznymi czekoladkami i elegancką bransoletką z perełek i z zawieszką złotego krzyżyka. 

  59,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Komunia Złoty Kielich A4
  5,00 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Komunia Złoty Kielich A4

  Piękne podziękowanie w formacie A4 dla Rodziców Chrzestnych lub Dziadków. Zdobione grafiką złotego kielicha oraz tekstem podziękowań jest idealnym dodatkiem do prezentu dla Chrzestnej, Chrzestnego, Babci, Dziadka. 

  5,00 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Skrzynia Słodkości Z IMIONAMI IHS Exclusive
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Skrzynia Słodkości Z...

  Wspaniałe podziękowanie dla Chrzestnych oraz Dziadków na Komunię! Drewniana skrzynia wraz z zawartością zachwyci zebranych gości. Skrzynia posiada również personalizację w postaci imienia dziecka oraz daty uroczystości. Całość wygląda rewelacyjnie!

  69,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Skrzynia Słodkości Z IMIONAMI Srebrna Hostia
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Skrzynia Słodkości Z...

  Podziękowanie dla Chrzestnych i Dziadków na Pierwszą Komunię Świętą dziecka! Fantastyczny zestaw umieszczony w drewnianej skrzyni i wypełniony drobnymi upominkami z nadrukowanym motywem srebrnej Hostii. W pudełku znajdziecie słodki miodek, mleczne czekoladki, słodkiego, owocowego lizaka i śmietankowe krówki albo ozdobne pudełeczko w kształcie alby ze...

  69,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Komunię Skrzynia Słodkości Z IMIONAMI Serce
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Komunię Skrzynia...

  Podziękowanie dla Chrzestnych i Dziadków na Pierwszą Komunię dziecka! Podziękowanie znajduje się w ogromnej skrzyni z naturalnego drewna, dzięki czemu całość niezwykle wpasowuje się w najmodniejsze trendy eko i rustykalne. Skrzynia na podziękowanie wypełniona jest słodkimi upominkami dla gości. Fantastyczny personalizowany prezent dla bliskich Dziadków...

  69,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Komunię Z konfiturami EKO Z IMIENIEM
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Komunię Z konfiturami...

  Urzekający zestaw dla Chrzestnych oraz Dziadków jako forma podziękowania za przybycie na uroczystość I Komunii Świętej. Zestaw składa się z sześciu konfiturek które zostały przygotowane  w oparciu o stare receptury. Całość skrzynki dopełnia karteczka z dedykacją oraz piękna grafika w naturalnym charakterze. 

  69,98 zł brutto
 • MIODY smakowe dla Chrzestnych/Dziadków w drewnianej skrzyni Z PODPISEM
  149,98 zł brutto inf zł netto
  MIODY smakowe dla Chrzestnych/Dziadków w drewnianej skrzyni Z...

  Miody smakowe to bardzo zdrowa i ekologiczna propozycja na prezent na podziękowanie dla Chrzestnych i Dziadków. Miody zapakowane są w ozdobną, drewnianą skrzynkę, która dodaje całości cudownego, rustykalnego charakteru. Miody smakowe to oryginalna propozycja na prezent. W zestawie znajdziecie miodki z dodatkiem kawy, czekolady, maliny czy jabłka z cytryną.

  149,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Z IMIENIEM w woreczku Miód i cytryna
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Z IMIENIEM w woreczku Miód...

  Wspaniałe podziękowanie dla Chrzestnych oraz Dziadków przygotowane na Chrzest i Komunię. Wyjątkowy upominek w ekologicznym stylu który będzie praktycznym podziękowaniem za przybycie na uroczystość. Prezent spersonalizowany jest imieniem dziecka oraz datą uroczystości.

  89,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Z IMIENIEM w woreczku Zestaw Czekoladowy
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Z IMIENIEM w woreczku...

  Podziękowanie dla Chrzestnych oraz Dziadków przygotowane w ekologicznym stylu. Fantastyczna forma upominku jako podziękowanie za przybycie na uroczystość Chrztu lub Komunii. Dzięki personalizacji w postaci imienia dziecka, daty uroczystości a także imienia najbliższej osoby upominek stanie się bardziej osobisty. Zachwyt gwarantowany! 

  89,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Z IMIENIEM w woreczku Owocowy
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Z IMIENIEM w woreczku Owocowy

  Podziękowanie dla Rodziców Chrzestnych czy Dziadków w przepięknej, nowoczesnej odsłonie! Podziękowanie umieszczone jest na rustykalnym, lnianym woreczku. W środku znajduje się fantastyczny, owocowy zestaw z herbatkami, pałką do miodu i miodem z maliną. Taki woreczek to wspaniały pomysł na prezent dla Chrzestnych czy Dziadków. 

  99,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Komunia IMIĘ Skrzynia Słodkości Gałązka
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Komunia IMIĘ Skrzynia...

  Wspaniałe podziękowanie dla Chrzestnych i Dziadków na Komunię wypełnione różnymi słodkościami. Całość posiada botaniczny charakter i została przygotowana z dbałością o każdy szczegół. Skrzyneczkę można wybrać dla rodziców Chrzestnych lub Dziadków. Posiada dopasowany motyw i personalizację. Rewelacyjny wybór na upominek w słodkim stylu.

  69,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Komunię Rustykalny Anioł Z IMIENIEM Złoty Kielich
  49,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Komunię Rustykalny Anioł...

  Podziękowanie dla Chrzestnych i Dziadków w przepięknej odsłonie! Prezent na podziękowanie zapakowany jest w ozdobne, drewniane pudełeczko, zdobione delikatną karteczką z życzeniami, grafiką rustykalnego aniołka oraz podpisem. W skład prezentu wchodzi rękodzieło złotego kielicha i pyszne, mleczne czekoladki. Fantastyczny pomysł na upominek na podziękowanie!

  49,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Komunię Rustykalny Anioł Z IMIENIEM Złoty Kielich
  49,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Komunię Złote Serce Z...

  Podziękowanie dla Chrzestnych czy Dziadków w formie przepięknego prezentu! W skład prezentu wchodzą słodkie, mleczne czekoladki w eleganckim papierku oraz rękodzieło złotego kielicha. Całość umieszczona jest w drewnianej, eko skrzynce zdobionej delikatną kartką z życzeniami, podpisem i grafiką uroczego, złotego serca.

  49,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Komunię Dziesiątka Różańca
  55,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Komunię Perłowy Różaniec

  Eleganckie podziękowanie dla Chrzestnych czy Dziadków na Pierwszą Komunię dziecka. Podziękowanie umieszczone jest w drewnianym pudełeczku zdobionym szykowną kartką z życzeniami oraz imieniem dziecka. W skład podziękowania wchodzi przepiękny, perłowy różaniec zdobiony delikatnymi kryształkami. 

  55,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Komunia różaniec drewniany Rustykalny
  49,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Komunia różaniec drewniany...

  Wspaniałe podziękowanie na Komunię dla Chrzestnych oraz Dziadków w formie skrzyneczki z drewnianym różańcem. Jest to fantastyczne podziękowanie które oczaruje każdego z gości. Całość dopełnia personalizowana karteczka z grafiką różowych kwiatów wraz z imieniem dziecka oraz datą uroczystości. 

  49,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Komunię Dziesiątka Różańca
  55,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Komunię Dziesiątka Różańca

  Wspaniałe podziękowanie dla Chrzestnych oraz Dziadków na Pierwszą Komunię Świętą. Przecudna dziesiątka różańca wykonana z perełek zamknięta w drewnianym pudełeczku wygląda rewelacyjnie. Całość pudełka dopełnia personalizowana karteczka wraz z imieniem dziecka oraz datą uroczystości.

  55,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Komunia Aniołek Słomkowy +IMIĘ
  59,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Komunia Aniołek Słomkowy +IMIĘ

  Podziękowanie dla Chrzestnych i Dziadków na Komunię w formie pięknego rękodzieła! Słomkowy aniołek umieszczony jest w drewnianym pudełeczku wśród cudownej grafiki delikatnego aniołka. Całość wygląda niesamowicie i będzie niezwykłym prezentem podziękowaniem dla Dziadków czy Rodziców Chrzestnych. 

  59,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Komunię fiolki Pudrowe Kwiaty
  64,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Komunię sole do kąpieli...

  Oryginalne podziękowanie dla Dziadków i Chrzestnych na Pierwszą Komunię Świętą! Podziękowanie złożone jest z aromatycznych, relaksujących soli do kąpieli, z suszonej lawendy, jadalnych płatków róży oraz z drewnianej łyżeczki nabieraka. Taki zestaw zdecydowanie zachwyci bliskich i w cudowny sposób podziękuje im za wszystko!

  64,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych na Komunię Bombonierka z krówkami białe pudełko Z IMIENIEM Złote Serce
  49,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych na Komunię Bombonierka z krówkami...

  Bombonierka ze śmietankowymi krówkami na słodkie podziękowanie komunijne dla Chrzestnych! Krówki umieszczone są w białym, ozdobnym pudełku dekorowanym personalizacją, pięknymi życzeniami i minimalistycznym wzorem złotego serca. Całość wygląda cudownie!

  49,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych na Komunię Bombonierka z krówkami Pudrowe Kwiaty Z IMIENIEM
  49,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych na Komunię Bombonierka z krówkami...

  Bombonierka wypełniona personalizowanymi krówkami w wyjątkowy sposób podziękuje Rodzicom Chrzestnym dziecka. Pudełeczko oraz przepyszne krówki opatrzone zostały piękną grafiką pudrowych kwiatów oraz imieniem dziecka. Całość prezentuje się niezwykle elegancko i z pewnością zachwyci i zauroczy najbliższych. Idealna propozycja upominki dla Chrzestnych na I...

  49,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych na Komunię Bombonierka z krówkami białe pudełko Z IMIENIEM Białe Kwiaty
  49,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych na Komunię Bombonierka z krówkami...

  Bombonierka z krówkami to fantastyczny pomysł na eleganckie podziękowanie dla Rodziców Chrzestnych na Pierwszą Komunię dziecka! Takie podziękowanie komunijne, dodatkowo zdobione modnym motywem botanicznych kwiatów, zdecydowanie przypadnie do gustu Chrzestnym i podziękuje im za wszystko w cudowny sposób. 

  49,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych na Komunię Bombonierka z krówkami białe pudełko Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa
  49,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych na Komunię Bombonierka z krówkami...

  Szykowne podziękowanie komunijne dla Rodziców Chrzestnych na Pierwszą Komunię dziecka! Bombonierka z krówkami to słodki pomysł na prezent, który w elegancki sposób podziękuje Chrzestnym za wszystko. Krówki i pudełko zdobione są delikatnym, minimalistycznym motywem gałązki eukaliptusa oraz unikalną personalizacją. 

  49,98 zł brutto
 • BOMBONIERKA z krówkami dla Chrzestnych na Komunię Z IMIENIEM Rustykalny Wianuszek kraft
  49,98 zł brutto inf zł netto
  BOMBONIERKA z krówkami dla Chrzestnych na Komunię Z IMIENIEM...

  Bombonierka z krówkami to fantastyczny pomysł na eleganckie podziękowanie dla Rodziców Chrzestnych na Pierwszą Komunię dziecka! Taka bombonierka świetnie sprawdzi się na uroczy podarunek, który zachwyci Chrzestnych. Połączenie słodkich krówek, pięknego motywu rustykalnego wianuszka i personalizacji wygląda niesamowicie!

  49,98 zł brutto
 • BOMBONIERKA z krówkami dla Chrzestnych na Komunię Z IMIENIEM Botaniczne Serce kraft
  49,98 zł brutto inf zł netto
  BOMBONIERKA z krówkami dla Chrzestnych na Komunię Z IMIENIEM...

  Pyszne krówki w bombonierce na eleganckie podziękowanie komunijne dla Chrzestnych na Komunię dziecka! Bombonierka dekorowana jest modnym wzorem geometrycznego serca z kwiatami w botanicznym stylu. Całość zdobi unikana personalizacja, która dodaje podziękowaniom indywidualnego charakteru!

  49,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Chrzest i Komunię Miodowy Rustykalny 6szt
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Chrzest i Komunię...

  Niezwykłe podziękowanie na Chrzest i Komunię dla Dziadków oraz Rodziców Chrzestnych. Skrzynia została wypełniona miodkami z polskiej pasieki, udekorowane białym kapturkiem prezentują się wspaniale! Jest to przepiękna forma podziękowania która zachwyci każdego obdarowywanego. Całość dopełnia personalizowana karteczka z życzeniami oraz piękna grafika kwiatów. 

  79,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Komunię Słodki Zestaw Z IMIENIEM NATURAL
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Komunię Słodki Zestaw Z...

  Wspaniały zestaw na podziękowanie dla Chrzestnych i Dziadków na Komunię Świętą. Słodkie podziękowanie zamknięte w drewnianej skrzyni z personalizacją prezentuje się niezwykle przepięknie. Zestaw składa się z miodków, lizaków oraz czekoladek. 

  69,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Komunię w skrzyni Zestaw Miodowy NATURAL 6szt
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Komunię w skrzyni Zestaw...

  Fantastyczna skrzyneczka na podziękowanie dla Chrzestnych i Dziadków na I Komunię Świętą. Skrzyneczka została wypełniona sześcioma miodkami z polskiej pasieki. Skrzyneczkę dopełnia personalizowana karteczka z piękną grafiką zielonych gałązek oraz dedykacją wraz z imieniem dziecka oraz datą uroczystości.

  79,98 zł brutto
 • RÓŻANIEC dziesiątka drewniany w opakowaniu IHS Exclusive na Komunię
  6,98 zł brutto inf zł netto
  RÓŻANIEC dziesiątka drewniany w opakowaniu IHS Exclusive na Komunię

  Fantastyczna forma podziękowania dla gości komunijnych w postaci dziesiątki różańca. Całość upominku dopełnia bilecik zdobiony motywem Złotej Hostii oraz tekstem podziękowania. Różaniec prezentuje się wspaniale i jest gotowy do wręczenia. 

  6,98 zł brutto
 • ANIOŁ drewniany filcowe skrzydełka dla Dziadka 23cm
  29,98 zł brutto inf zł netto
  ANIOŁ drewniany filcowe skrzydełka dla Dziadka 23cm

  Drewniany anioł z filcowymi skrzydełkami dla Dziadka! Aniołek pozwoli w piękny sposób podziękować Dziadkowi za przybycie na uroczystość. Takiego aniołka możesz wręczy na podziękowanie na Chrzest, Roczek czy Komunie.

  29,98 zł brutto
 • ANIOŁ drewniany filcowe skrzydełka dla Ojca Chrzestnego 23cm
  29,98 zł brutto inf zł netto
  ANIOŁ drewniany filcowe skrzydełka dla Ojca Chrzestnego 23cm

  Drewniany anioł z serduszkiem z grawerem podziękowań dla Ojca Chrzest mego to wspaniała propozycja na Chrzest maluszka! Drewniany Anioł Stróż to wspaniały pomysł na szykowne podziękowanie dla Chrzestnych. Aniołek dekorowany jest filcowymi skrzydełkami i delikatnymi włosami z włóczki. 

  29,98 zł brutto
 • ANIOŁ drewniany filcowe skrzydełka dla Babci 23cm
  29,98 zł brutto inf zł netto
  ANIOŁ drewniany filcowe skrzydełka dla Babci 23cm

  Szukasz pomysłu na podziękowanie dla Babci? Drewniany aniołek z filcowymi skrzydłami będzie idealnym podarunkiem dla Babci za przybycie na uroczystość dziecka. 

  29,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków IHS Exclusive A4 na Komunię
  8,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków IHS Exclusive A4 na Komunię

  Piękne podziękowanie komunijne dla Chrzestnych i Dziadków ozdobione motywem złotej hostii. Na podziękowaniu nadrukowany jest tekst życzeń oraz dodatkowe miejsce na wpisanie imienia oraz daty. Tak przygotowane podziękowanie w formacie A4 będzie wspaniałą pamiątką na wiele lat!

  8,98 zł brutto
 • HERBATKA na prezent dla Babci Z IMIENIEM 50g
  19,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  HERBATKA na prezent dla Babci Z IMIENIEM 50g

  Upominek na Dzień Babci lub inną okazję w formie aromatycznej herbatki. Opakowanie personalizowane jest naklejką z  imieniem. To świetny dodatek do większego prezentu.

  19,98 zł brutto
 • CZEKOLADA ręcznie robiona na prezent Z IMIENIEM biała z pistacją i aronią
  22,98 zł brutto inf zł netto
  CZEKOLADA ręcznie robiona na prezent Z IMIENIEM biała z pistacją i...

  Biała czekolada ręcznie robiona z pistacją oraz aronią. Wspaniały upominek dla wszystkich zebranych gości na uroczystości Chrztu lub Komunii dziecka. Ręcznie wykonana ze szczególna dbałością o każdy element. Czekolada jest pięknie zapakowana, przewiązana została wstążką. Gotowa do wręczenia lub dołożenia do większego upominku.  

  22,98 zł brutto
 • CZEKOLADA ręcznie robiona na prezent Z IMIENIEM mleczna z truskawkami
  22,98 zł brutto inf zł netto
  CZEKOLADA ręcznie robiona na prezent Z IMIENIEM mleczna z truskawkami

  Oryginalna forma podziękowania dla Dziadków oraz Chrzestnych. Ręcznie robiona czekolada z truskawkami prezentuje się niezwykle przepięknie. Wykonana z dbałością o każdy szczegół zachwyci wszystkich zebranych gości. To wspaniały pomysł, aby podziękować najbliższym za przybycie na uroczystość. 

  22,98 zł brutto
 • KARTKA z życzeniami Różowe Kwiaty (+różowa koperta)
  6,98 zł brutto inf zł netto
  KARTKA z życzeniami Różowe Kwiaty (+różowa koperta)

  Kartka z życzeniami z motywem Różowych Kwiatów to przepiękna propozycja na uniwersalną kartkę dodatek do prezentu. Kartka sprawdzi się na Chrzest, Komunię czy Roczek dziecka. Karteczka z życzeniami wykonana jest z wysokiej jakości, grubego papieru, co dodaje jej niezwykłego szyku. 

  6,98 zł brutto
Pokazuje 1 - 36 z 43 elementów

Podziękowania dla Chrzestnych i dziadków 

Jak podziękować Rodzicom Chrzestnym w dniu Pierwszej Komunii Świętej? Ich wkład w wychowanie dziecka zgodnie z zasadami wiary bez wątpienia był nieoceniony, a wsparcie okazywane na co dzień na pewno zapadło Twojej pociesze w pamięci na całe życie. Podobną wartość ma miłość i pomoc dziadków, którzy od pierwszych dni aktywnie uczestniczyli w dorastaniu maluszka. Takie oparcie z całą pewnością zasługuje na szczególne wyróżnienie, a Pierwsza Komunia jest do tego świetną okazją. Chrzestnym i dziadkom możecie wraz z dzieckiem podarować symboliczne upominki, które staną się nie tylko miłym gestem, ale również piękną pamiątką. Jakie prezenty najlepiej sprawdzą się w tej roli? Koniecznie sprawdź naszą ofertę i wybierz najlepszą propozycję dla swoich bliskich.

Drewniane skrzynie z podziękowaniami

Kosze prezentowe wykonane z drewnianej skrzyni wypełnionej dekoracyjną wełną drzewną to fenomenalny materiał na podziękowania dla Chrzestnych i dziadków. Najczęściej znaleźć w nich można rozmaite smakołyki, które przypadną do gustu każdemu łasuchowi, a personalizowane kartki przymocowane do wnętrza uczynią prezenty bardzo osobistymi oraz niepowtarzalnymi. Skrzynia Słodkości z motywem srebrnej lub złotej hostii idealnie wpisuje się w klimat Pierwszej Komunii. Lizaki, miód, czekoladki, ciasteczka z wróżbą czy krówki na pewno zasmakują obdarowanym w ten sposób osobom, a spójny motyw oczaruje je od pierwszego wejrzenia. Po opróżnieniu skrzynia będzie doskonale nadawać się do przechowywania herbaty czy osobistych drobiazgów. To cudowny pomysł na prezent dla najbliższych w dniu Komunii.

Podziękowanie dla Chrzestnych ze słodkościami w drewnianej skrzyni na Komunię

Podziękowanie dla Chrzestnych ze słodkościami w drewnianej skrzyni

Aniołki na podziękowania dla Chrzestnych i dziadków 

Aniołek to śliczny symbol miłości i troski, dlatego może być wyjątkowym upominkiem dla dziadków lub Rodziców Chrzestnych. Drewniana figurka anioła wykonana w kolorach bieli i szarości stoi samodzielnie, dzięki czemu efektownie prezentować się będzie ustawiona na półce, komodzie czy parapecie w domu obdarowanej osoby. Posiada on włosy wykonane z włóczki oraz filcowe skrzydełka, które dodają mu uroku oraz ciekawego wyglądu. Tak oryginalny upominek bez wątpienia spodoba się najbliższym Twojego dziecka. Zwłaszcza, że każda figurka przymocowane ma także drewniane serduszko, w którym wygrawerowane jest krótkie podziękowanie. Eko aniołek na pewno wielokrotnie przypominać będzie dziadkom i Chrzestnym o szczególnym dniu Pierwszej Komunii Twojej pociechy.

Aniołek dla Chrzestnych lub Dziadków na Komunię Świętą

Aniołek dla Chrzestnych lub Dziadków na Komunię Świętą 

Słodkie podziękowania na Pierwszą Komunię

W ramach podziękowania bliskim wręczyć można także rozmaite słodkości w specjalnie zaprojektowanych opakowaniach. Ręcznie wykonana czekolada z truskawkami bądź pistacjami i aronią to przepyszna propozycja, która mile zaskoczy dziadków oraz Chrzestnych. Modne, kraftowe opakowanie oraz ozdoba wstążka sprawiają, że upominek prezentuje się nad wyraz elegancko, a personalizowana nalepka z podziękowaniem dodaje całości odpowiedniego charakteru. Gorąco polecamy również bombonierki z krówkami o śmietankowym smaku. Pudełka z grubego, białego papieru zdobione kartką z motywem Białych Kwiatów idealnie wpisują się w najnowsze trendy, a przy tym doskonale pasują do uroczystego klimatu Pierwszej Komunii. 

Piękne podziękowanie dla Chrzestnych - bombonierka z krówkami

Piękne podziękowanie dla Chrzestnych - bombonierka z krówkami