Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

Podziękowania dla Chrzestnych i Dziadków na Chrzest

Podziękowania dla Chrzestnych i Dziadków na Chrzest 2023 to niezbędny element, którego nie może zabraknąć na Waszym przyjęciu na Chrzest maluszka! Rodzice Chrzestni i Dziadkowie to ważne osoby, które odgrywają dużą rolę w życiu dziecka, także warto im elegancko i efektownie podziękować. W naszej ofercie znajdziecie przepiękne prezenty na podziękowanie dla bliskich w dużych, drewnianych skrzyniach, świetnie współgrających z modnymi trendami eko i rustykalnymi czy w delikatnych, lnianych workach z nadrukiem. Nasze skrzynie i woreczki wypełnione są cudownymi skarbami, które przypadną niejednej osobie do gustu!

Podziękowania dla Chrzestnych i Dziadków na Chrzest 79 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 79 elementów
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych pudełko ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Gałązka Eukaliptusa
  39,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych pudełko ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Gałązka...
  1 Recenzje

  Eleganckie podziękowanie dla Chrzestnych ze zdjęciem dziecka! Cudowny pomysł na efektowne podziękowanie dla Rodziców Chrzestnych. Podziękowanie umieszczone jest w drewnianym pudełeczku zdobionym karteczką z życzeniami, botanicznym wzorem gałązki eukaliptusa i zdjęciem maluszka. 

  39,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Chrzest Dziesiątka Różańca
  55,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Chrzest Perłowy Różaniec

  Szykowne podziękowanie dla Dziadków czy Chrzestnych na Chrzest Święty maluszka! Fantastyczny komplet z przepiękną, perłową dziesiątką różańca. Różaniec umieszczony jest w ozdobnym, drewnianym pudełku dekorowanym fantastyczną karteczką z życzeniami i delikatnym wzorem w boho stylu. 

  55,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Chrzest Słodki Zestaw Z IMIENIEM Złote Stópki
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Chrzest Słodki Zestaw Z...

  Słodkie podziękowanie dla Rodziców Chrzestnych lub Dziadków od dziecka na Chrzest Święty. W personalizowanej drewnianej skrzynce znajdują się dwa miodki, lizaki oraz przepyszne czekoladki. Całość jest wspaniałą pamiątką i ucieszy obdarowanych bliskich.

  69,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Skrzynia Słodkości Z IMIONAMI Stópki
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Skrzynia Słodkości Z...

  Podziękowanie dla Chrzestnych i Dziadków zamknięte w dużej, drewnianej skrzyni wypełnionej pysznymi słodkościami! Fantastyczny prezent podziękowanie, które pozwoli Wam docenić wkład Waszych bliskich w chrzciny maluszka. W skrzyni znajdziecie słodkie, mleczne czekoladki, śmietankowe krówki owocowego lizaka i eleganckie miodki z kapturkiem. 

  69,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE na Chrzest dla Chrzestnych/Dziadków Skrzynia Słodkości Z IMIONAMI Serce
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE na Chrzest dla Chrzestnych/Dziadków Skrzynia...

  Podziękowanie na Chrzest dla Dziadków i Chrzestnych umieszczone w drewnianej skrzyni! Naturalny, eko prezent podziękowanie dla Chrzestnych czy Dziadków w eleganckiej odsłonie! Skrzynia wypełniona jest słodkimi upominkami ozdobionymi motywem złotego serduszka. Takie podziękowanie z pewnością zachwyci Waszych bliskich!

  69,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych na Chrzest IMIĘ Skrzynia Słodkości Gałązka
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych na Chrzest IMIĘ Skrzynia Słodkości...

  Słodkie podziękowanie dla Rodziców Chrzestnych w naturalnej drewnianej skrzyni. W środku znajdują się słodkie krówki, mleczne czekolady, słoiczek z miodem, lizak, herbatka oraz ciasteczko z pomyślną wróżbą. Całość wykonana w modnym stylu z personalizowanymi życzeniami.

  69,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych na Chrzest Z IMIENIEM Skrzynia ze słoiczkami
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych na Chrzest Z IMIENIEM Skrzynia ze...

  Piękne podziękowanie dla Chrzestnych w drewnianym pudełku z różnymi słoiczkami. Personalizowana karteczka w środku wspaniale wyrazi wyrazy podziękowania dla Matki i Ojca Chrzestnego. Całość jest pięknie spakowana i gotowa do wręczenia. 

  79,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Z IMIENIEM w woreczku Owocowy
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Z IMIENIEM w woreczku Owocowy

  Podziękowanie dla Rodziców Chrzestnych czy Dziadków w przepięknej, nowoczesnej odsłonie! Podziękowanie umieszczone jest na rustykalnym, lnianym woreczku. W środku znajduje się fantastyczny, owocowy zestaw z herbatkami, pałką do miodu i miodem z maliną. Taki woreczek to wspaniały pomysł na prezent dla Chrzestnych czy Dziadków. 

  99,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Z IMIENIEM w woreczku Miód i cytryna
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Z IMIENIEM w woreczku Miód...

  Wspaniałe podziękowanie dla Chrzestnych oraz Dziadków przygotowane na Chrzest i Komunię. Wyjątkowy upominek w ekologicznym stylu który będzie praktycznym podziękowaniem za przybycie na uroczystość. Prezent spersonalizowany jest imieniem dziecka oraz datą uroczystości.

  89,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Z IMIENIEM w woreczku Zestaw Czekoladowy
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Z IMIENIEM w woreczku...

  Podziękowanie dla Chrzestnych oraz Dziadków przygotowane w ekologicznym stylu. Fantastyczna forma upominku jako podziękowanie za przybycie na uroczystość Chrztu lub Komunii. Dzięki personalizacji w postaci imienia dziecka, daty uroczystości a także imienia najbliższej osoby upominek stanie się bardziej osobisty. Zachwyt gwarantowany! 

  89,98 zł brutto
 • MIODY smakowe dla Chrzestnych/Dziadków w drewnianej skrzyni Z PODPISEM
  149,98 zł brutto inf zł netto
  MIODY smakowe dla Chrzestnych/Dziadków w drewnianej skrzyni Z...

  Miody smakowe to bardzo zdrowa i ekologiczna propozycja na prezent na podziękowanie dla Chrzestnych i Dziadków. Miody zapakowane są w ozdobną, drewnianą skrzynkę, która dodaje całości cudownego, rustykalnego charakteru. Miody smakowe to oryginalna propozycja na prezent. W zestawie znajdziecie miodki z dodatkiem kawy, czekolady, maliny czy jabłka z cytryną.

  149,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Chrzest Z konfiturami EKO Z IMIENIEM
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Chrzest Z konfiturami...

  Wspaniałe podziękowanie na Chrzest Święty dla Dziadków oraz Chrzestnych. Skrzynia została wypełniona sześcioma konfiturkami o ekologicznej recepturze. Całość dopełniona została karteczką z życzeniami, podpisem oraz prześliczną grafiką. 

  69,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Chrzest Z IMIENIEM Drewniane stópki z krówkami
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Chrzest Z IMIENIEM...

  Podziękowanie na Chrzest które możecie wręczyć Dziadkom lub Rodzicom Chrzestnym. To najlepsza propozycja podziękowania umieszczona w eleganckiej drewnianej skrzyneczce. Wewnątrz znajdują się słodkie krówki w z motywem serduszka oraz drewniane dziecięce stópki ułożone na jutowej gąbce. To bardzo osobisty i piękny upominek.

  69,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Chrzest Z IMIENIEM Drewniane stópki z czekoladkami
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Chrzest Z IMIENIEM...

  Podziękowanie na Chrzest w formie drewnianego pudełka z czekoladkami i drewnianymi stópkami. Taki upominek możesz wręczyć Dziadkom lub Chrzestnym w ramach podziękowania za udział w uroczystości. Personalizowany prezent dla bliskich to zawsze dobry wybór.

  69,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych w pudełku na Chrzest Z IMIENIEM Na szczęście Z KRÓWKAMI
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych w pudełku na Chrzest Z IMIENIEM Na...

  Podziękowanie dla Ojca Chrzestnego lub Matki Chrzestnej w pudełeczku wykonanym z naturalnego drewna. W środku znajdziemy personalizowaną karteczkę ozdobioną śliczną kokardą w złotym kolorze. Wewnątrz umieszczono figurkę słonika, który przyniesie obdarowanej osobie szczęście oraz słodkie krówki pakowane w dopasowane do zestawu papierki. 

  69,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych w pudełku NA CHRZEST Na szczęście
  64,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych w pudełku NA CHRZEST Na szczęście

  Podziękowanie dla Matki Chrzestnej lub Ojca Chrzestnego, które można wręczyć w dniu Chrztu Świętego dziecka. W pudełeczku wykonanym z naturalnego drewna umieszczono ozdobną personalizowaną karteczkę W środku znajdziemy elegancko zapakowaną figurkę słonika w złotym kolorze oraz słodkie czekoladki zapakowane w dopasowane do kompletu papierki. 

  64,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Matki Chrzestnej/Babci na Chrzest Z IMIENIEM rustykalny Anioł Stróż
  119,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Matki Chrzestnej/Babci na Chrzest Perłowa...

  Podziękowanie dla Matki Chrzestnej lub Babci z okazji Chrztu maluszka! Wspaniała pamiątka Chrztu dla Chrzestnej czy Babci, która w przepiękny sposób podziękuje za przybycie i całe włożone serce w Chrzciny Waszego maluszka. Przepiękny prezent na podziękowanie umieszczony w drewnianej, naturalnej skrzynce wypełniony pysznymi czekoladkami i ozdobną...

  119,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Chrzest Z IMIENIEM Brelok z aniołkiem
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Chrzest Z IMIENIEM...

  Podziękowanie dla Chrzestnych lub Dziadków w eleganckim drewnianym pudełku. To piękny prezent od dziecka na Chrzest Święty, który wyrazi wdzięczność za obecność podczas uroczystości. W środku znajduje się breloczek z aniołkiem oraz czekoladowe cukierki. Całość prezentuje się przepięknie. 

  69,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych w pudełku NA CHRZEST Aniołek+czekoladki
  49,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych w pudełku NA CHRZEST Aniołek+czekoladki

  Piękne zamykane pudełko z jasnego drewna, które sprawdzi się idealnie jako podziękowanie dla Chrzestnych za obecność na uroczystości Chrztu Świętego dziecka. Czekoladki oraz figurka drewnianego aniołka będą nie tylko pięknym, ale i słodkim podziękowaniem w tej wyjątkowej dla dziecka jak również Rodziców chwili.  

  49,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych na Chrzest Z IMIENIEM Eleganckie Złoto
  65,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych na Chrzest Z IMIENIEM Eleganckie Złoto

  Najpiękniejsze podziękowanie dla Chrzestnych, które przygotowane zostało z myślą o Chrzestnej i Chrzestnym. Drewniana skrzyneczka z czekoladkami, będzie piękną pamiątką tego dnia. Oprócz tego w środku znajduje się postać matki z dzieckiem w złotym odcieniu. Wnętrze pudełka jest personalizowane karteczką z imieniem dziecka oraz pamiątkowym tekstem.

  65,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Chrzest Z IMIENIEM Ażurowy anioł z krówkami
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Chrzest Z IMIENIEM...

  Eleganckie podziękowanie dla Chrzestnych lub Dziadków w postaci drewnianego pudełeczka z personalizowaną karteczką zdobioną grafiką aniołka wyrazi wdzięczność i w piękny sposób podziękuje za przybycie na uroczystość Chrztu. Skrzyneczka została wypełniona pysznymi krówkami oraz drewnianym aniołkiem.

  69,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnej/Babci Chrzest Z IMIENIEM Subtelny Róż Bransoletka Serce POZŁACANA
  119,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnej/Babci Chrzest Z IMIENIEM Subtelny Róż...

  Podziękowanie dla Chrzestnej lub Babci na Chrzest Święty w postaci skrzyneczki z bransoletką to wspaniały sposób, by wyrazić uczucia i podziękować najbliższym za przybycie i wręczone prezenty. Spójne motywy sprawiają, że prezent jest idealnie skomponowany. W środku znajduje się personalizowana karteczka. 

  119,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnej/Babci na Chrzest Z IMIENIEM Z bransoletką i krówkami
  119,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnej/Babci na Chrzest Z IMIENIEM Z...

  Piękna bransoletka z serduszkiem wykonana ze srebra i pozłacana 24-karatowym złotem to idealny sposób na podziękowanie dla Chrzestnej lub Babci za obecność na uroczystości Chrztu Świętego. Umieszczona w naturalnym pudełku z personalizowanym podziękowaniem nie tylko oczaruje, ale również stanie się cudowną pamiątką.

  119,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnej/Babci Chrzest Z IMIENIEM Bransoletka Serce biała POZŁACANA
  119,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnej/Babci Chrzest Z IMIENIEM Bransoletka...

  Podziękowanie dla Chrzestnej i Babci na Chrzest dziecka z pozłacaną bransoletką w kształcie serca. Przepiękny zestaw podziękuje za przybycie na uroczystość, wręczone prezenty i opiekę nad dzieckiem od pierwszych chwil życia. Całość jest spersonalizowana imieniem dziecka i datą, a także imieniem najbliższej osoby.

  119,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnej/Babci Chrzest Z IMIENIEM Subtelny Róż Bransoletka Nieskończoność POZŁACANA
  119,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnej/Babci Chrzest Z IMIENIEM Subtelny Róż...

  Podziękowanie dla Chrzestnej lub Babci przygotowane na Chrzest Święty. To wyjątkowy upominek w pięknym stylu, który będzie praktycznym podziękowaniem za przybycie na uroczystość oraz otoczenie opieką od najmłodszych lat. Prezent jest spersonalizowany imieniem dziecka oraz datą uroczystości. W środku znajduje się pozłacana bransoletka ze znakiem...

  119,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnej/Babci Chrzest Z IMIENIEM Perłowa Bransoletka
  119,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnej/Babci Chrzest Z IMIENIEM Perłowa...

  Piękne podziękowanie dla Chrzestnej i Babci w formie perłowej bransoletki. Upominek możesz wręczyć w ramach podziękowania za udział w uroczystości Chrztu dziecka. Elegancka bransoletka z krzyżykiem pasuje do każdego stroju i będzie bardzo osobistą pamiątką.

  119,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Chrzest Z IMIENIEM Anielskie Skrzydełka
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Chrzest Z IMIENIEM...
  1 Recenzje

  Piękny zestaw podziękowanie dla Dziadków i Chrzestnych. W pudełeczku umieszczono elegancki breloczek w kształcie aniołka oraz wyborne czekoladki. Wnętrze pudełeczka dekoruje karteczka z tekstem podziękowań oraz piękną grafiką delikatnych kwiatów. 

  69,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Chrzest Z IMIENIEM Eleganckie z krówkami
  65,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Chrzest Z IMIENIEM...

  Drewniane podziękowanie dla Chrzestnych i Dziadków na Chrzest z krówkami. W środku znajduje się postać matki trzymająca dziecko, krówki z napisem Dziękujemy. Taki piękny prezent podziękuje najbliższym za przybycie na uroczystość i wręczone prezenty. To także wyraz miłości i podziękowanie za opiekę od pierwszych chwil życia dziecka.

  65,98 zł brutto
 • SKRZYNECZKA na odcisk stópek/dłoni dla Chrzestnych/Dziadków na Chrzest PERSONALIZOWANA + glina Złote Stópki
  49,98 zł brutto inf zł netto
  SKRZYNECZKA na odcisk stópek/dłoni dla Chrzestnych/Dziadków na...

  Piękna skrzyneczka z odciskiem dziecięcych stópek lub rączek jako podziękowanie dla Dziadków lub Chrzestnych na Chrzest Święty. To wspaniała pamiątka, która oczaruje obdarowane osoby. Personalizowana karteczka w środku z życzeniami podkreśla charakter prezentu.

  49,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Chrzest Dziesiątka Różańca
  59,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Chrzest Dziesiątka Różańca
  1 Recenzje

  Szukasz pomysłu na podziękowanie za przybycie na Chrzest dla Chrzestnych oraz Dziadków? Drewniana skrzyneczka wraz z dziesiątką różańca to wspaniały pomysł! Całość pudełeczka dopełnia personalizowana karteczka z dedykacją, imieniem dziecka oraz datą uroczystości. 

  59,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Chrzest Dziesiątka Różańca ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Rustykalna
  59,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Chrzest Dziesiątka...

  Podziękowanie dla Chrzestnych i Dziadków w eleganckim, drewnianym pudełeczku. W zestaw wchodzi subtelny różaniec drewniany, który genialnie podkreśli charakter Chrztu. Pudełeczko zdobione jest zdjęciem maluszka i pięknymi życzeniami z podziękowaniem. 

  59,98 zł brutto
 • BOMBONIERKA z krówkami dla Chrzestnych na Chrzest Z IMIENIEM Rustykalny Wianuszek kraft
  49,98 zł brutto inf zł netto
  BOMBONIERKA z krówkami dla Chrzestnych na Chrzest Z IMIENIEM...

  Fantastyczny prezent na podziękowanie dla Rodziców Chrzestnych! Bombonierka wypełniona jest pysznymi, śmietankowymi krówkami zapakowanych w ozdobny papierek z personalizacją. Pudełko od bombonierki dekorowane jest przepięknym wzorem rustykalnego wianuszka, cudownymi życzeniami i personalizowanym podpisem.

  49,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych na Chrzest Bombonierka z krówkami białe pudełko Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa
  49,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych na Chrzest Bombonierka z krówkami...

  Genialne podziękowanie dla Chrzestnych na Chrzciny maluszka! Bombonierka wypełniona pysznymi, śmietankowymi krówkami to cudowny pomysł na elegancki prezent dla Rodziców Chrzestnych. Krówki zdobione są personalizowanym papierkiem z imieniem, a pudełko dodatkowo zawiera piękne życzenia. 

  49,98 zł brutto
 • BOMBONIERKA z krówkami dla Chrzestnych na Chrzest Z IMIENIEM Botaniczne Serce kraft
  49,98 zł brutto inf zł netto
  BOMBONIERKA z krówkami dla Chrzestnych na Chrzest Z IMIENIEM...

  Elegancka bombonierka z krówkami na słodkie podziękowanie dla Chrzestnych na Chrzest Święty! Fantastyczny komplet ozdobnego pudełka kraft z pięknymi życzeniami i ze słodkimi, śmietankowymi krówkami zdobionymi papierkiem z imieniem dziecka i datą Chrztu. Taka bombonierka w wspaniały sposób podziękuje Rodzicom Chrzestnym!

  49,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych na Chrzest Bombonierka z krówkami białe pudełko Z IMIENIEM Złote Serce
  49,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych na Chrzest Bombonierka z krówkami...

  Bombonierka z krówkami to cudowny pomysł na elegancki i smaczne podziękowanie dla Rodziców Chrzestnych, które zapamiętają na długo! Krówki dekorowane są personalizowanym papierkiem z motywem złotego serca, a pudełko ma dodatkowo nadruk przepięknych życzeń. Całość prezentuje się niezwykle zachęcająco!

  49,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych na Chrzest Bombonierka z krówkami białe pudełko Z IMIENIEM Białe Kwiaty
  49,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych na Chrzest Bombonierka z krówkami...

  Cudowne podziękowanie dla Chrzestnych na Chrzest maluszka w postaci bombonierki z pysznymi krówkami! Śmietankowe krówki ozdobione są szykownym, personalizowanym papierkiem z imieniem dziecka oraz datą. Na wieczku bombonierki znajduje się dodatkowo tekst pięknych życzeń skierowanych do Rodziców Chrzestnych.

  49,98 zł brutto
Pokazuje 1 - 36 z 79 elementów

Podziękowania dla Chrzestnych i dziadków na Chrzest

W czasie Chrztu Świętego ogromną rolę odgrywają Rodzice Chrzestni. Często w wychowanie dziecka oraz przygotowanie uroczystości zaangażowani mocno są również dziadkowie, dlatego jeśli chcesz pięknie podziękować im za wszystko, co robią dla Twojego maluszka, mamy dla Ciebie kilka naprawdę trafionych propozycji. Specjalnie zaprojektowane i przygotowane z najwyższej jakości produktów upominki to absolutny must-have na organizowanych przez Ciebie chrzcinach. Gustownie prezenty pozwolą w fenomenalny sposób podziękować najważniejszym osobom, a obdarowani Chrzestni oraz dziadkowie poczują się naprawdę wyjątkowo. Dzięki takim podziękowaniom dzień Chrztu Twojego dziecka będzie jeszcze bardziej szczególny oraz na długo zapadnie wszystkim w pamięci. 

Zestawy miodów w naturalnym stylu dla Dziadków

Miód to fantastyczny materiał na czarujący prezent na każdą okazję. Jest także rewelacyjnym sposobem na podziękowanie bliskim za wsparcie i pomoc podczas Chrztu Świętego dziecka. Duża, drewniana skrzynka z sześcioma przegródkami wypełnionymi dekoracyjnym sizalem, na którym ułożone są słoiczki z miodem bez wątpienia przypadnie do gustu wszystkim obdarowanym osobom. Na wewnętrznej stronie wieka znajduje się dodatkowo kartka z personalizowanymi życzeniami dekorowana wzorem w rustykalnym stylu. Kapitalną propozycją jest także zestaw smakowych miodów umieszczone w pudełku z wysuwaną listewką. Imienna etykieta z podziękowaniem sprawia, że upominek jest bardzo osobisty oraz unikalny. Prezenty w naturalnym stylu oczarują Chrzestnych bądź dziadków Twojego dziecka i będą naprawdę wspaniałą pamiątką z jego Chrztu. Takie miody to fantastyczny pomysł na prezent podziękowanie dla Dziadków na Chrzest Święty

Zestaw miodów smakowych na podziękowanie dla Chrzestnych lub Dziadków

Podziękowania na Chrzest w lnianym worku

W ramach podziękowania możesz bliskim podarować również zjawiskowe upominki zapakowane w lniany worek. Takie prezenty na podziękowanie dla Chrzestnych na Chrzest idealnie wpisują się w najnowsze eko trendy oraz mają naprawdę niezwykły charakter. Projekt Owocowy to worek dekorowany bezbłędnym motywem jeżyn i malin oraz personalizowanym podziękowaniem wraz z datą. Wewnątrz natomiast znajdują się naturalne herbatki, słoiczek miodu z maliną oraz drewniana pałeczka. Chrzestni i dziadkowie Twojego dziecka będą na pewno zachwyceni także Zestawem Czekoladowym. W lnianym worku z imienną dedykacją umieszczone zostały: ręcznie robiona czekolada, miód z czekoladą i pałeczką oraz choco stick do rozpuszczania w gorącym mleku. Dopasuj wariant do upodobań swoich bliskich i zaskocz ich mile podczas chrzcin swojego maluszka.

Podziękowania dla Chrzestnych lub Dziadków w lnianym, eko worku Owocowy zestaw

Podziękowania dla Chrzestnych i Dziadków na Chrzest w drewnianej skrzyni

A jeśli szukasz drobniejszych upominków, które w równie wspaniały sposób pokażą obdarowanym osobom, jak bardzo cenisz ich wkład oraz pomoc, gorąco polecamy ręcznie robione czekolady. Każda z nich zapakowana jest w kraftowe pudełko z napisem “Hand Made” i przewiązana satynową wstążeczką. Na paczce znajduje się także personalizowana etykieta ozdobiona naturalnym nadrukiem. Czekolada mleczna z zatopionymi truskawkami bądź biała z pistacjami oraz aronią to niezwykle oryginalny upominek, który możesz podarować podczas Chrztu Świętego swojego dziecka. Prezent jest gotowy do wręczenia, a jego zjawiskowa oprawa spodoba się zarówno Rodzicom Chrzestnym, jak i dziadkom maluszka.

Podziękowania dla Chrzestnych i Dziadków Na Szczęście