Nowe produkty

Ostatnie posty

Podziękowania dla Chrzestnych i Dziadków na Chrzest

Podziękowania dla Chrzestnych i Dziadków na Chrzest 2023 to niezbędny element, którego nie może zabraknąć na Waszym przyjęciu na Chrzest maluszka! Rodzice Chrzestni i Dziadkowie to ważne osoby, które odgrywają dużą rolę w życiu dziecka, także warto im elegancko i efektownie podziękować. W naszej ofercie znajdziecie przepiękne prezenty na podziękowanie dla bliskich w dużych, drewnianych skrzyniach, świetnie współgrających z modnymi trendami eko i rustykalnymi czy w delikatnych, lnianych workach z nadrukiem. Nasze skrzynie i woreczki wypełnione są cudownymi skarbami, które przypadną niejednej osobie do gustu!

Podziękowania dla Chrzestnych i Dziadków na Chrzest 139 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 139 elementów
 • PODZIĘKOWANIE Dla Chrzestnego na Chrzest box Z IMIENIEM Zestaw z Brandy MEGA
  219,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PODZIĘKOWANIE Dla Chrzestnego na Chrzest box Z IMIENIEM Zestaw z...

  Podaruj Ojcu Chrzestnemu wyjątkowy prezent, który przekaże podziękowania za przygotowania do uroczystości Chrztu Świętego. Upominek z brandy, likworami, bawełnianymi skarpetkami, drewnianą muchą oraz czekoladkami. Całość dopełnia etykieta z kraftowym motywem na której znajduje się personalizacja oraz życzenia. 

  219,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnego na Komunię box Z IMIENIEM Pomysł na wieczór
  229,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnego na Komunię box Z IMIENIEM Pomysł na...

  Szukasz wyjątkowego podziękowania dla Chrzestnego? Wręcz mu personalizowane pudełko prezentowe, które pozwoli na przekazanie wdzięczności za pomoc w organizacji sakramentu. W środku znajduje się zestaw z  alkoholem, truflami, migdałami, fistaszkami, świecą oraz cukierkami. Całość zaprezentuje się niesamowicie efektownie! 

  229,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE Dla Chrzestnego na Chrzest box Z IMIENIEM Pomysł na wieczór
  229,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PODZIĘKOWANIE Dla Chrzestnego na Chrzest box Z IMIENIEM Pomysł na...

  Wyjątkowe pudełko prezentowe dla Chrzestnego! Podziękuj bliskiemu za pomoc w organizacji sakramentu Chrztu Świętego. W środku znajdziesz alkohol, świeczkę, słodkości oraz przekąski do pochrupania. Etykieta znajdująca się na wieczku jest personalizowana, zdobi ją grafika w pięknym, kraftowym stylu. Życzenia zawarte na naklejce potrafią wzruszyć! 

  229,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE Dla Chrzestnego na Chrzest box Z IMIENIEM Irish Cream
  229,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PODZIĘKOWANIE Dla Chrzestnego na Chrzest box Z IMIENIEM Irish Cream

  Najszczersze podziękowania dla Ojca Chrzestnego zawarte w personalizowanym pudełku prezentowym. W środku umieszczono wysokiej jakości produkty. Upominek z alkoholem, czekoladkami, czekoladą, migdałami oraz kawą mieloną. Tekst zawarty na wieczku wzruszy każdego mężczyznę.

  229,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE Dla Chrzestnego na Chrzest box Z IMIENIEM Styl i klasa
  219,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PODZIĘKOWANIE Dla Chrzestnego na Chrzest box Z IMIENIEM Styl i klasa

  Wyjątkowy sposób na przekazanie podziękowań za pomoc w przygotowaniach do Chrztu Świętego dziecka. Pudełko prezentowe z alkoholem, piersiówką, skarpetkami, muchą, migdałami oraz czekoladkami to oryginalny prezent, który zachwyci każdego! Personalizacja dołączona na wieczku wykonana została w modnym kraftowym stylu i zawiera przepiękne podziękowania! 

  219,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE Dla Chrzestnego na Chrzest box Z IMIENIEM Elegancki Zestaw
  159,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE Dla Chrzestnego na Chrzest box Z IMIENIEM Elegancki...

  Prezent dla Ojca Chrzestnego, który można podarować w ramach podziękowań. Upominek w czarnym boxie przewiązany jest srebrną wstążką. W skład zestawu wchodzi: mucha materiałowa, skarpetki bawełniane, męski portfel oraz czarny pasek. Elegancki prezent, który można wręczyć na przyjęciu zorganizowanym z okazji Chrztu Świętego dziecka. 

  159,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE Dla Chrzestnego na Chrzest box Z IMIENIEM Niezbędnik Dżentelmena
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE Dla Chrzestnego na Chrzest box Z IMIENIEM Niezbędnik...

  Cudowny prezent w czarnym pudełko. Na wieczku znajduje się naklejka z personalizacją oraz grafiką w srebrno-czarnej kolorystyce. Całość udekorowana jest srebrną wstążką. Podaruj Ojcu Chrzestnemu na Chrzcinach dziecka elegancki upominek. Zamów prezent z czarnym notesem, długopisem, cukierkami, herbatą ekspresową, czekoladą mleczną oraz kieliszkiem. 

  199,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE Dla Chrzestnego na Chrzest box Z IMIENIEM Prawdziwy Dżentelmen
  169,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE Dla Chrzestnego na Chrzest box Z IMIENIEM Prawdziwy...

  Czarne pudełko prezentowe z idealnie skomponowaną zawartością. Zestaw ze świecą sojową ręcznie robioną, skarpetkami bawełnianymi, kamieniami do schładzania napojów oraz przepysznymi pralinami. Prezent na podziękowanie dla Ojca Chrzestnego, który można wręczyć na przyjęciu zorganizowanym z okazji Chrztu Świętego. 

  169,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE Dla Chrzestnego na Chrzest box Z IMIENIEM Chwila Odprężenia
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE Dla Chrzestnego na Chrzest box Z IMIENIEM Chwila...

  Upominek na Chrzest Święty dla Ojca Chrzestnego. Podziękuj za poświęcony czas i obecność na uroczystości. Zamów zestaw z winem białym musującym, migdałami w mlecznej czekoladzie oraz śmietankowymi krówkami. Spersonalizowany produkt przypadnie do gustu każdemu mężczyźnie. 

  89,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE Dla Chrzestnego na Chrzest box Z IMIENIEM Chill Time
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE Dla Chrzestnego na Chrzest box Z IMIENIEM Chill Time

  Prezent dla Ojca Chrzestnego w czarnym pudełku udekorowany elegancką wstążką. Na wieczku znajduje się naklejka z personalizacją oraz kraftową grafiką. Wybierz zestaw z cukierkami, fistaszkami oraz małą butelką Prosecco. Cudowny upominek, którym podziękujesz za obecność Chrzestnemu.

  79,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE Dla Chrzestnego na Chrzest box Z IMIENIEM Zestaw Prawdziwego Mężczyzny
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE Dla Chrzestnego na Chrzest box Z IMIENIEM Zestaw...

  Prezent dla Chrzestnego w pudełku na Chrzest Święty. Elegancki upominek, którym podziękujesz za obecność w ważnym dniu dla malucha. Na wieczku znajduje się personalizacja oraz kraftowa grafika. Box udekorowany jest złotą wstążką. W zestawie znajduje się świeca sojowa, czarna piersiówka oraz krówki śmietankowe. 

  99,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE Dla Chrzestnego na Chrzest box Z IMIENIEM Zestaw Eleganckiego Mężczyzny
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE Dla Chrzestnego na Chrzest box Z IMIENIEM Zestaw...

  Podziękuj Chrzestnemu za obecność na przyjęciu z okazji Chrztu Świętego dziecka. Podaruj upominek z męskim portfelem, bawełnianymi skarpetami oraz drewnianą muchą. Spersonalizowany prezent idealnie skomponowany dla każdego mężczyzny. Spraw radość Ojcu Chrzestnemu swojego dziecka. 

  99,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE Dla Chrzestnego na Chrzest box Z IMIENIEM Słodka Przyjemność z migdałami
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE Dla Chrzestnego na Chrzest box Z IMIENIEM Słodka...

  Słodkie podziękowanie dla Ojca Chrzestnego z personalizacją. Czarne pudełko z grubej tektury na wieczku ma naklejkę ze stylową grafiką w kraftowej odsłonie. Całość udekorowana jest efektowną wstążką. W skład zestawu wchodzą dwie torebki z migdałami w mlecznej czekoladzie oraz choco stick. 

  69,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE Dla Chrzestnego na Chrzest box Z IMIENIEM Słodka Przyjemność z Kawą
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE Dla Chrzestnego na Chrzest box Z IMIENIEM Słodka...

  Elegancki prezent w pudełku z grubej tektury. Na wieczku znajduje się naklejka z personalizacją oraz stylową grafiką w kraftowej kolorystyce. W zestawie znajduje się syrop do kawy, aromatyczna kawa mielona oraz śmietankowe krówki. Podziękuj Ojcu Chrzestnemu wręczając przepiękny upominek na Chrzcie Świętym dziecka. 

  79,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE Dla Chrzestnego na Chrzest box Z IMIENIEM Zestaw Dżentelmena
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE Dla Chrzestnego na Chrzest box Z IMIENIEM Zestaw...

  Prezent dla Ojca Chrzestnego w czarny pudełku. Spersonalizowany upominek ze świecą sojową w szklanym słoiczku, pistacjami, fistaszkami, cukierkami, piersiówką z ekoskóry oraz kamieniami do schładzania napojów. Podziękuj za poświęcony czas i obecność na Chrzcie Świętym dziecka. 

  199,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE Dla Chrzestnego na Chrzest box Z IMIENIEM Kubek, likier i słodkości
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE Dla Chrzestnego na Chrzest box Z IMIENIEM Kubek,...

  Podziękowanie dla Chrzestnego w czarnym pudełko. Oryginalna zawartość przypadnie do gustu każdemu mężczyźnie. Wybieraj zestaw z: syropem do kawy, śmietankowymi krówkami, aromatyczną kawą, białym kubkiem z czarnym uchem oraz torebką migdałów w mlecznej czekoladzie. Spersonalizowany upominek sprawi, że na twarzy Chrzestnego zagości uśmiech. 

  149,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE Dla Chrzestnego na Chrzest Z IMIENIEM Kawa, likier i kubek termiczny
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE Dla Chrzestnego na Chrzest Z IMIENIEM Kawa, likier i...

  Pudełko z oryginalną zawartością udekorowane elegancką wstążką. Podaruj prezent na podziękowanie dla Ojca Chrzestnego. Zamów upominek z syropem do kawy, aromatyczną kawą, czarnym kubkiem wykonanym ze stali nierdzewnej oraz słodkimi czekoladkami. Praktyczny prezent można wręczyć na przyjęciu z okazji Chrztu Świętego dziecka. 

  149,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE Dla Chrzestnego na Chrzest Z IMIENIEM Słodka Elegancja
  159,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE Dla Chrzestnego na Chrzest Z IMIENIEM Słodka Elegancja

  Podaruj prezent na podziękowanie dla Chrzestnego z okazji Chrztu Świętego dziecka. Upominek w czarnym boxie udekorowany efektowną wstążką. W skład zestawu wchodzi: wino musujące, śmietankowe krówki, czekolada Merci w ozdobnej obwolucie, czarny pasek oraz gustowna mucha. Tak skomponowana zawartość spodoba się Chrzestnemu. 

  159,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE Dla Chrzestnego na Chrzest box Z IMIENIEM na energię Kawa z czekoladą
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE Dla Chrzestnego na Chrzest box Z IMIENIEM na energię...

  Spraw radość Ojcu Chrzestnemu. Wręcz upominek na podziękowanie. Pudełko z personalizacją można podarować na Chrzcie Świętym dziecka. W zestawie znajduje się wino, aromatyczna kawa mielona, krówki o śmietankowym smaku oraz czekolada Merci w ozdobnej obwolucie. Całość udekorowana jest wstążka. 

  149,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE Dla Chrzestnego na Chrzest box Z IMIENIEM Słodki Zestaw
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE Dla Chrzestnego na Chrzest box Z IMIENIEM Słodki Zestaw

  Podziękowanie dla Ojca Chrzestnego na Chrzest Święty. Podaruj pudełko prezentowe z oryginalną zawartością. Wybierz zestaw z winem, krówkami śmietankowymi, czekoladkami oraz migdałami. Na wieczku znajduje się naklejka z personalizacją oraz grafiką w czarno-kraftowej kolorystyce. 

  149,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE Dla Chrzestnego na Chrzest box Z IMIENIEM Portfel, notes, skarpety
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE Dla Chrzestnego na Chrzest box Z IMIENIEM Portfel,...

  Prezent na Chrzest Święty dla Ojca Chrzestnego. Czarny box z grubej tektury z idealnie dopasowaną zawartością dla każdego mężczyzny. Wręcz upominek z męskim portfelem, czarnym notesem z gumką, bawełnianymi skarpetkami oraz czekoladkami. Spersonalizowany produkt przypadanie do gustu Chrzestnemu. 

  149,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE Dla Chrzestnej z PODPISEM Box z notatnikiem Relaksujący
  179,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE Dla Chrzestnej z PODPISEM Box z notatnikiem Relaksujący

  Podziękowanie dla Matki Chrzestnej w zestawie, który doskonale ją zrelaksuje. Notatnik doskonale posłuży, jako pamiętnik z tej uroczystości, w który można wkleić wspólne zdjęcia i podpisać to imionami członków rodziny. Sól himalajska otuli jej skórę i odpręży ją.

  179,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE Dla Chrzestnej z PODPISEM Box z notatnikiem, czekoladą i herbatą
  179,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE Dla Chrzestnej z PODPISEM Box z notatnikiem,...

  Podziękowanie dla Matki Chrzestnej otulony przepiękną grafika pudrowych kwiatów. Notatnik, czekolada oraz herbata będą doskonałym planem na spokojne popołudnie, kiedy w głowie tylko relaks i czas dla siebie. Notatnik pozwoli zebrać myśli i spisać plany na najbliższy czas, a herbatka i czekolada ogrzeją serce.

  179,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE Dla Chrzestnej z PODPISEM Box z kawą, herbatą i słodkościami
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE Dla Chrzestnej z PODPISEM Box z kawą, herbatą i...

  Podziękowanie dla Matki Chrzestnej w przepięknym boxie z grafiką pudrowych kwiatów wypełnione po brzegi słodkościami. Cudowna propozycja dla każdej Matki Chrzestnej, która spisała się na medal. Taki zestaw uzupełni jej każdy poranek oraz popołudnie przy kawie albo herbacie.

  149,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE Dla Chrzestnej Z IMIENIEM Kubek i pianki Pudrowe Kwiaty
  74,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE Dla Chrzestnej Z IMIENIEM Kubek i pianki Pudrowe Kwiaty

  Podziękowanie dla Matki Chrzestnej ze wspaniałym kubkiem, który posiada grafikę pudrowych kwiatów. Słodkie pianki są doskonałym dodatkiem, który wypełnia przestrzeń. Dodatkowa tabliczka jest zabawnym akcentem, który z pewnością rozbawi na długo zostanie w pamięci.

  74,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE Dla Chrzestnej Z IMIENIEM Kubek i kawa Pudrowe Kwiaty
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE Dla Chrzestnej Z IMIENIEM Kubek i kawa Pudrowe Kwiaty

  Podziękowanie dla Matki Chrzestnej w postaci wyjątkowego kubka oraz aromatycznej kawy. Takie podziękowanie wzbogacone o grafikę pudrowych kwiatów oczaruje obdarowaną kobietę, która poczuje się bardzo wyjątkowo po otrzymaniu takiego upominku.

  79,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Chrzest Słodki Zestaw Z IMIENIEM Złote Stópki
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Chrzest Słodki Zestaw Z...

  Słodkie podziękowanie dla Rodziców Chrzestnych lub Dziadków od dziecka na Chrzest Święty. W personalizowanej drewnianej skrzynce znajdują się dwa miodki, lizaki oraz przepyszne czekoladki. Całość jest wspaniałą pamiątką i ucieszy obdarowanych bliskich.

  69,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Skrzynia Słodkości Z IMIONAMI Stópki
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Skrzynia Słodkości Z...

  Podziękowanie dla Chrzestnych i Dziadków zamknięte w dużej, drewnianej skrzyni wypełnionej pysznymi słodkościami! Fantastyczny prezent podziękowanie, które pozwoli Wam docenić wkład Waszych bliskich w chrzciny maluszka. W skrzyni znajdziecie słodkie, mleczne czekoladki, śmietankowe krówki owocowego lizaka i eleganckie miodki z kapturkiem. 

  69,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE na Chrzest dla Chrzestnych/Dziadków Skrzynia Słodkości Z IMIONAMI Serce
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE na Chrzest dla Chrzestnych/Dziadków Skrzynia...

  Podziękowanie na Chrzest dla Dziadków i Chrzestnych umieszczone w drewnianej skrzyni! Naturalny, eko prezent podziękowanie dla Chrzestnych czy Dziadków w eleganckiej odsłonie! Skrzynia wypełniona jest słodkimi upominkami ozdobionymi motywem złotego serduszka. Takie podziękowanie z pewnością zachwyci Waszych bliskich!

  69,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych na Chrzest IMIĘ Skrzynia Słodkości Gałązka
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych na Chrzest IMIĘ Skrzynia Słodkości...

  Słodkie podziękowanie dla Rodziców Chrzestnych w naturalnej drewnianej skrzyni. W środku znajdują się słodkie krówki, mleczne czekolady, słoiczek z miodem, lizak, herbatka oraz ciasteczko z pomyślną wróżbą. Całość wykonana w modnym stylu z personalizowanymi życzeniami.

  69,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Chrzest Z konfiturami EKO Z IMIENIEM
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Chrzest Z konfiturami...

  Wspaniałe podziękowanie na Chrzest Święty dla Dziadków oraz Chrzestnych. Skrzynia została wypełniona sześcioma konfiturkami o ekologicznej recepturze. Całość dopełniona została karteczką z życzeniami, podpisem oraz prześliczną grafiką. 

  69,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych na Chrzest Z IMIENIEM Skrzynia ze słoiczkami
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych na Chrzest Z IMIENIEM Skrzynia ze...

  Piękne podziękowanie dla Chrzestnych w drewnianym pudełku z różnymi słoiczkami. Personalizowana karteczka w środku wspaniale wyrazi wyrazy podziękowania dla Matki i Ojca Chrzestnego. Całość jest pięknie spakowana i gotowa do wręczenia. 

  79,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Z IMIENIEM w woreczku Owocowy
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Z IMIENIEM w woreczku Owocowy

  Podziękowanie dla Rodziców Chrzestnych czy Dziadków w przepięknej, nowoczesnej odsłonie! Podziękowanie umieszczone jest na rustykalnym, lnianym woreczku. W środku znajduje się fantastyczny, owocowy zestaw z herbatkami, pałką do miodu i miodem z maliną. Taki woreczek to wspaniały pomysł na prezent dla Chrzestnych czy Dziadków. 

  99,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Z IMIENIEM w woreczku Miód i cytryna
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Z IMIENIEM w woreczku Miód...

  Wspaniałe podziękowanie dla Chrzestnych oraz Dziadków przygotowane na Chrzest i Komunię. Wyjątkowy upominek w ekologicznym stylu który będzie praktycznym podziękowaniem za przybycie na uroczystość. Prezent spersonalizowany jest imieniem dziecka oraz datą uroczystości.

  89,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Z IMIENIEM w woreczku Zestaw Czekoladowy
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Z IMIENIEM w woreczku...

  Podziękowanie dla Chrzestnych oraz Dziadków przygotowane w ekologicznym stylu. Fantastyczna forma upominku jako podziękowanie za przybycie na uroczystość Chrztu lub Komunii. Dzięki personalizacji w postaci imienia dziecka, daty uroczystości a także imienia najbliższej osoby upominek stanie się bardziej osobisty. Zachwyt gwarantowany! 

  89,98 zł brutto
 • MIODY smakowe dla Chrzestnych/Dziadków w drewnianej skrzyni Z PODPISEM
  149,98 zł brutto inf zł netto
  MIODY smakowe dla Chrzestnych/Dziadków w drewnianej skrzyni Z...

  Miody smakowe to bardzo zdrowa i ekologiczna propozycja na prezent na podziękowanie dla Chrzestnych i Dziadków. Miody zapakowane są w ozdobną, drewnianą skrzynkę, która dodaje całości cudownego, rustykalnego charakteru. Miody smakowe to oryginalna propozycja na prezent. W zestawie znajdziecie miodki z dodatkiem kawy, czekolady, maliny czy jabłka z cytryną.

  149,98 zł brutto
Pokazuje 1 - 36 z 139 elementów

Podziękowania dla Chrzestnych i dziadków na Chrzest

W czasie Chrztu Świętego ogromną rolę odgrywają Rodzice Chrzestni. Często w wychowanie dziecka oraz przygotowanie uroczystości zaangażowani mocno są również dziadkowie, dlatego jeśli chcesz pięknie podziękować im za wszystko, co robią dla Twojego maluszka, mamy dla Ciebie kilka naprawdę trafionych propozycji. Specjalnie zaprojektowane i przygotowane z najwyższej jakości produktów upominki to absolutny must-have na organizowanych przez Ciebie chrzcinach. Gustownie prezenty pozwolą w fenomenalny sposób podziękować najważniejszym osobom, a obdarowani Chrzestni oraz dziadkowie poczują się naprawdę wyjątkowo. Dzięki takim podziękowaniom dzień Chrztu Twojego dziecka będzie jeszcze bardziej szczególny oraz na długo zapadnie wszystkim w pamięci. 

Zestawy miodów w naturalnym stylu dla Dziadków

Miód to fantastyczny materiał na czarujący prezent na każdą okazję. Jest także rewelacyjnym sposobem na podziękowanie bliskim za wsparcie i pomoc podczas Chrztu Świętego dziecka. Duża, drewniana skrzynka z sześcioma przegródkami wypełnionymi dekoracyjnym sizalem, na którym ułożone są słoiczki z miodem bez wątpienia przypadnie do gustu wszystkim obdarowanym osobom. Na wewnętrznej stronie wieka znajduje się dodatkowo kartka z personalizowanymi życzeniami dekorowana wzorem w rustykalnym stylu. Kapitalną propozycją jest także zestaw smakowych miodów umieszczone w pudełku z wysuwaną listewką. Imienna etykieta z podziękowaniem sprawia, że upominek jest bardzo osobisty oraz unikalny. Prezenty w naturalnym stylu oczarują Chrzestnych bądź dziadków Twojego dziecka i będą naprawdę wspaniałą pamiątką z jego Chrztu. Takie miody to fantastyczny pomysł na prezent podziękowanie dla Dziadków na Chrzest Święty

Zestaw miodów smakowych na podziękowanie dla Chrzestnych lub Dziadków

Podziękowania na Chrzest w lnianym worku

W ramach podziękowania możesz bliskim podarować również zjawiskowe upominki zapakowane w lniany worek. Takie prezenty na podziękowanie dla Chrzestnych na Chrzest idealnie wpisują się w najnowsze eko trendy oraz mają naprawdę niezwykły charakter. Projekt Owocowy to worek dekorowany bezbłędnym motywem jeżyn i malin oraz personalizowanym podziękowaniem wraz z datą. Wewnątrz natomiast znajdują się naturalne herbatki, słoiczek miodu z maliną oraz drewniana pałeczka. Chrzestni i dziadkowie Twojego dziecka będą na pewno zachwyceni także Zestawem Czekoladowym. W lnianym worku z imienną dedykacją umieszczone zostały: ręcznie robiona czekolada, miód z czekoladą i pałeczką oraz choco stick do rozpuszczania w gorącym mleku. Dopasuj wariant do upodobań swoich bliskich i zaskocz ich mile podczas chrzcin swojego maluszka.

Podziękowania dla Chrzestnych lub Dziadków w lnianym, eko worku Owocowy zestaw

Podziękowania dla Chrzestnych i Dziadków na Chrzest w drewnianej skrzyni

A jeśli szukasz drobniejszych upominków, które w równie wspaniały sposób pokażą obdarowanym osobom, jak bardzo cenisz ich wkład oraz pomoc, gorąco polecamy ręcznie robione czekolady. Każda z nich zapakowana jest w kraftowe pudełko z napisem “Hand Made” i przewiązana satynową wstążeczką. Na paczce znajduje się także personalizowana etykieta ozdobiona naturalnym nadrukiem. Czekolada mleczna z zatopionymi truskawkami bądź biała z pistacjami oraz aronią to niezwykle oryginalny upominek, który możesz podarować podczas Chrztu Świętego swojego dziecka. Prezent jest gotowy do wręczenia, a jego zjawiskowa oprawa spodoba się zarówno Rodzicom Chrzestnym, jak i dziadkom maluszka.

Podziękowania dla Chrzestnych i Dziadków Na Szczęście