Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

Podziękowania dla Chrzestnych i Dziadków

Podziękowania dla Chrzestnych i Dziadków na Chrzest 2021 to niezbędny element, którego nie może zabraknąć na Waszym przyjęciu na Chrzest maluszka! Rodzice Chrzestni i Dziadkowie to ważne osoby, które odgrywają dużą rolę w życiu dziecka, także warto im elegancko i efektownie podziękować. W naszej ofercie znajdziecie przepiękne prezenty na podziękowanie dla bliskich w dużych, drewnianych skrzyniach, świetnie współgrających z modnymi trendami eko i rustykalnymi czy w delikatnych, lnianych workach z nadrukiem. Nasze skrzynie i woreczki wypełnione są cudownymi skarbami, które przypadną niejednej osobie do gustu!

Podziękowania dla Chrzestnych i Dziadków 21 produktów

Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Skrzynia Słodkości Z IMIONAMI Stópki
  69,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Skrzynia Słodkości Z...

  Podziękowanie dla Chrzestnych i Dziadków zamknięte w dużej, drewnianej skrzyni wypełnionej pysznymi słodkościami! Fantastyczny prezent podziękowanie, które pozwoli Wam docenić wkład Waszych bliskich w chrzciny maluszka. W skrzyni znajdziecie słodkie, mleczne czekoladki, śmietankowe krówki owocowego lizaka i eleganckie miodki z kapturkiem. 

  69,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE na Chrzest dla Chrzestnych/Dziadków Skrzynia Słodkości Z IMIONAMI Serce
  69,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PODZIĘKOWANIE na Chrzest dla Chrzestnych/Dziadków Skrzynia...

  Podziękowanie na Chrzest dla Dziadków i Chrzestnych umieszczone w drewnianej skrzyni! Naturalny, eko prezent podziękowanie dla Chrzestnych czy Dziadków w eleganckiej odsłonie! Skrzynia wypełniona jest słodkimi upominkami ozdobionymi motywem złotego serduszka. Takie podziękowanie z pewnością zachwyci Waszych bliskich!

  69,98 zł brutto
 • MIODY smakowe dla Chrzestnych/Dziadków w drewnianej skrzyni Z PODPISEM
  149,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  MIODY smakowe dla Chrzestnych/Dziadków w drewnianej skrzyni Z...

  Miody smakowe to bardzo zdrowa i ekologiczna propozycja na prezent na podziękowanie dla Chrzestnych i Dziadków. Miody zapakowane są w ozdobną, drewnianą skrzynkę, która dodaje całości cudownego, rustykalnego charakteru. Miody smakowe to oryginalna propozycja na prezent. W zestawie znajdziecie miodki z dodatkiem kawy, czekolady, maliny czy jabłka z cytryną.

  149,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Z IMIENIEM w woreczku Owocowy
  99,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Z IMIENIEM w woreczku Owocowy

  Podziękowanie dla Rodziców Chrzestnych czy Dziadków w przepięknej, nowoczesnej odsłonie! Podziękowanie umieszczone jest na rustykalnym, lnianym woreczku. W środku znajduje się fantastyczny, owocowy zestaw z herbatkami, pałką do miodu i miodem z maliną. Taki woreczek to wspaniały pomysł na prezent dla Chrzestnych czy Dziadków. 

  99,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Z IMIENIEM w woreczku Miód i cytryna
  89,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Z IMIENIEM w woreczku Miód...

  Wspaniałe podziękowanie dla Chrzestnych oraz Dziadków przygotowane na Chrzest i Komunię. Wyjątkowy upominek w ekologicznym stylu który będzie praktycznym podziękowaniem za przybycie na uroczystość. Prezent spersonalizowany jest imieniem dziecka oraz datą uroczystości.

  89,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Z IMIENIEM w woreczku Zestaw Czekoladowy
  89,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Z IMIENIEM w woreczku...

  Podziękowanie dla Chrzestnych oraz Dziadków przygotowane w ekologicznym stylu. Fantastyczna forma upominku jako podziękowanie za przybycie na uroczystość Chrztu lub Komunii. Dzięki personalizacji w postaci imienia dziecka, daty uroczystości a także imienia najbliższej osoby upominek stanie się bardziej osobisty. Zachwyt gwarantowany! 

  89,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Chrzest Z konfiturami EKO Z IMIENIEM
  79,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Chrzest Z konfiturami...

  Wspaniałe podziękowanie na Chrzest Święty dla Dziadków oraz Chrzestnych. Skrzynia została wypełniona sześcioma konfiturkami o ekologicznej recepturze. Całość dopełniona została karteczką z życzeniami, podpisem oraz prześliczną grafiką. 

  79,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Matki Chrzestnej/Babci na Chrzest Z IMIENIEM rustykalny Anioł Stróż
  59,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PODZIĘKOWANIE dla Matki Chrzestnej/Babci na Chrzest Perłowa...

  Podziękowanie dla Matki Chrzestnej lub Babci z okazji Chrztu maluszka! Wspaniała pamiątka Chrztu dla Chrzestnej czy Babci, która w przepiękny sposób podziękuje za przybycie i całe włożone serce w Chrzciny Waszego maluszka. Przepiękny prezent na podziękowanie umieszczony w drewnianej, naturalnej skrzynce wypełniony pysznymi czekoladkami i ozdobną...

  59,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Chrzest Słonik na Szczęście Z IMIENIEM Białe Kwiaty
  49,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Chrzest Słonik na...

  Przepiękne podziękowanie dla Chrzestnych i Dziadków z okazji Chrztu Świętego maluszka! Podziękowanie schowane jest w cudownej, drewnianej skrzyneczce wypełnionej słodkim upominkiem i uroczą figurką złotego słonika z uniesioną trąbą na szczęście. Tak skomponowane podziękowanie będzie bardzo miłym gestem, który w piękny sposób podziękuje za cały włożony...

  49,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Chrzest Słonik na Szczęście Z IMIENIEM Botaniczne Serce
  49,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Chrzest Słonik na...

  Podziękowanie dla Chrzestnych i Dziadków w przepięknej odsłonie! Prezent podziękowanie złożony jest ze słodkiego upominku i złotej figurki słonika z trąbą do góry. Zestaw ozdobiony jest personalizowaną karteczką z podziękowaniami i cudowną grafiką geometrycznego serca z kwiatów. 

  49,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Chrzest Dziesiątka Różańca
  55,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Chrzest Dziesiątka Różańca

  Szukasz pomysłu na podziękowanie za przybycie na Chrzest dla Chrzestnych oraz Dziadków? Drewniana skrzyneczka wraz z dziesiątką różańca to wspaniały pomysł! Całość pudełeczka dopełnia personalizowana karteczka z dedykacją, imieniem dziecka oraz datą uroczystości. 

  55,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Chrzest Z IMIENIEM Słonik Na Szczęście
  49,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Chrzest Słonik na...

  Przepiękny prezent na podziękowanie dla Chrzestnych lub Dziadków! Fantastyczna propozycja prezentu w motywie na szczęście ze słodkimi czekoladkami i uroczą figurką złotego słonika. Całość wygląda bardzo elegancko i świetnie sprawdzi się na szykowne podziękowanie bliskim. Pudełeczko ozdobione jest ozdobną, personalizowaną kartką z grafiką boho krzyżyka. 

  49,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Chrzest i Komunię Miodowy Rustykalny 6szt
  79,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Chrzest i Komunię...

  Niezwykłe podziękowanie na Chrzest i Komunię dla Dziadków oraz Rodziców Chrzestnych. Skrzynia została wypełniona miodkami z polskiej pasieki, udekorowane białym kapturkiem prezentują się wspaniale! Jest to przepiękna forma podziękowania która zachwyci każdego obdarowywanego. Całość dopełnia personalizowana karteczka z życzeniami oraz piękna grafika kwiatów. 

  79,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Chrzest Słodki Zestaw Z IMIENIEM NATURAL
  69,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Chrzest Słodki Zestaw Z...

  Podziękowanie dla Chrzestnych i Dziadków zamknięte w drewnianej skrzynce z cudowną zawartością! Taka skrzynka to fantastyczny prezent do wręczenia Rodzicom Chrzestnym czy Dziadkom w ramach podziękowań. Skrzynka wypełniona jest słodką zawartością w postaci mlecznych czekoladek, miodków i lizaków z sercem. Przepiękny prezent dla bliskich!

  69,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Chrzest w skrzyni Zestaw Miodowy NATURAL 6szt
  79,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Chrzest w skrzyni Zestaw...

  Drewniana skrzyneczka z sześcioma malutkimi miodkami. Przepiękny upominek jaki możesz wręczyć Dziadkom lub Chrzestnym dziękując im za przybycie na uroczystość. Skrzyneczka posiada w środku kartkę wraz z cudowną dedykacją, elegancką minimalistyczną grafiką oraz imieniem dziecka. Całość wygląda przepięknie! 

  79,98 zł brutto
 • ANIOŁ drewniany filcowe skrzydełka dla Dziadka 23cm
  29,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  ANIOŁ drewniany filcowe skrzydełka dla Dziadka 23cm

  Drewniany anioł z filcowymi skrzydełkami dla Dziadka! Aniołek pozwoli w piękny sposób podziękować Dziadkowi za przybycie na uroczystość. Takiego aniołka możesz wręczy na podziękowanie na Chrzest, Roczek czy Komunie.

  29,98 zł brutto
 • ANIOŁ drewniany filcowe skrzydełka dla Ojca Chrzestnego 23cm
  29,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  ANIOŁ drewniany filcowe skrzydełka dla Ojca Chrzestnego 23cm

  Drewniany anioł z serduszkiem z grawerem podziękowań dla Ojca Chrzest mego to wspaniała propozycja na Chrzest maluszka! Drewniany Anioł Stróż to wspaniały pomysł na szykowne podziękowanie dla Chrzestnych. Aniołek dekorowany jest filcowymi skrzydełkami i delikatnymi włosami z włóczki. 

  29,98 zł brutto
 • ANIOŁ drewniany filcowe skrzydełka dla Matki Chrzestnej 23cm
  29,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  ANIOŁ drewniany filcowe skrzydełka dla Matki Chrzestnej 23cm

  Anioł drewniany na przepiękne podziękowanie dla Matki Chrzestnej na Chrzest maluszka! Aniołek dekorowany jest delikatnymi włosami z włóczki, filcowymi skrzydełkami, a w rączkach trzyma drewniane serduszko ze słowami podziękowań dla Matki Chrzestnej malucha. Taki anioł to przepiękny prezent na podziękowanie dla Chrzestnej!

  29,98 zł brutto
 • ANIOŁ drewniany filcowe skrzydełka dla Babci 23cm
  29,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  ANIOŁ drewniany filcowe skrzydełka dla Babci 23cm

  Szukasz pomysłu na podziękowanie dla Babci? Drewniany aniołek z filcowymi skrzydłami będzie idealnym podarunkiem dla Babci za przybycie na uroczystość dziecka. 

  29,98 zł brutto
 • CZEKOLADA ręcznie robiona na prezent Z IMIENIEM mleczna z truskawkami
  22,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  CZEKOLADA ręcznie robiona na prezent Z IMIENIEM mleczna z truskawkami

  Oryginalna forma podziękowania dla Dziadków oraz Chrzestnych. Ręcznie robiona czekolada z truskawkami prezentuje się niezwykle przepięknie. Wykonana z dbałością o każdy szczegół zachwyci wszystkich zebranych gości. To wspaniały pomysł, aby podziękować najbliższym za przybycie na uroczystość. 

  22,98 zł brutto
 • CZEKOLADA ręcznie robiona na prezent Z IMIENIEM biała z pistacją i aronią
  22,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  CZEKOLADA ręcznie robiona na prezent Z IMIENIEM biała z pistacją i...

  Biała czekolada ręcznie robiona z pistacją oraz aronią. Wspaniały upominek dla wszystkich zebranych gości na uroczystości Chrztu lub Komunii dziecka. Ręcznie wykonana ze szczególna dbałością o każdy element. Czekolada jest pięknie zapakowana, przewiązana została wstążką. Gotowa do wręczenia lub dołożenia do większego upominku.  

  22,98 zł brutto
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów

.