Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

Dla dziecka na Komunię 

Podkategorie

 • Księgi pamiątkowe na Komunię

  Księgi pamiątkowe na Komunię to przepiękna pamiątka komunijna, która pozwoli Wam zatrzymać wspomnienia z tej cudownej uroczystości. Księgi gości na Komunię to wspaniały pomysł na estetyczne spisanie wszystkich wpisów gości i podziękowań w jednym miejscu. Nasze księgi zdobione są przepięknymi grafikami z naszych autorskich projektów w najmodniejszych stylach eko, rustykalnych czy botanicznych. Księgi pamiątkowe na Komunię to fantastyczny pomysł na dodatek na przyjęcie komunijne.

 • Wianki komunijne i opaski dla dziewczynki

  Wianki komunijne i opaski dla dziewczynki na Komunię to niezbędny dodatek dla dziecka na tą ważną uroczystość! Wianki komunijne to przepiękne akcesoria, które w wspaniały sposób urozmaicą każdą fryzurę dziewczynki idącej do Pierwszej Komunii. W naszym sklepie znajdziecie cudowne propozycje na wianki i opaski komunijne w najmodniejszym stylu w trendach boho czy rustykalnych. Wianki ozdobione są delikatnymi zdobieniami w postaci kryształków, perełek i drobnych kwiatków, dzięki czemu prezentują się niezwykle elegancko i szykownie.

 • Świece do Komunii, stroiki

  Świece do Komunii i stroiki na świece w przepięknej odsłonie! Niezbędny dodatek komunijny dla dziecka. Świece komunijne to konieczna dekoracja, bez której nie obejdzie się podczas Pierwszej Komunii Dziecka. W kategorii znajdziecie również okapniki i stroiki na świece komunijne w nowoczesnej odsłonie. Okapniki w kwiatowe wzory, z delikatnych wstążek i wiele innych. Bogaty wybór świec komunijnych i okapników na świece.

 • Rękawiczki, torebki, chusteczki, akcesoria...

  Rękawiczki, torebki, chusteczki, akcesoria komunijne to kategoria, która zbiera niezbędne dodatki na Komunię Świętą dziecka! Rękawiczki komunijne to subtelny element, który pięknie urozmaici strój Waszej córki w tym ważnym dniu! Torebki komunijne dla dziewczynki to praktyczny dodatek, do którego zmieści się ozdobny różaniec czy modlitewnik. Do wykończenia stylizacji koniecznie wykorzystajcie ozdoby na rękę w kwiatowych wzorach. Akcesoria komunijne to niezbędny dział dekoracji i dodatków komunijnych na Pierwszą Komunię Świętą 2021!