Nowe produkty

Ostatnie posty

Dekoracje i dodatki do Słodkiego Stołu

Dekoracje i dodatki do Słodkiego Stołu to zbiór najpiękniejszych dodatków, które koniecznie musicie wykorzystać przygotowując Słodki Stół na Komunię 2024! Słodki Barek to genialny pomysł na urozmaicenie aranżacji i wydzielenie części ze słodyczami, własnymi wypiekami czy tortem. Dekoracje na Słodki Stół na Komunię to przepiękne, papierowe kubeczki, papierowe papilotki do muffinek, drewniane sztućce, efektowne girlandy komunijne czy drewniana ścianka na donuty.

Dekoracje i dodatki do Słodkiego Stołu 37 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 37 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 37 elementów

Dekoracje i dodatki do Słodkiego Stołu na Komunię

Pierwsza Komunia Święta to jedna z tych uroczystości, przy których sporo czasu spędza się na jedzeniu, piciu i rozmawianiu z bliskimi. Dobrze jest więc zadbać o to, aby poczęstunek na tego rodzaju przyjęcie był naprawdę wyjątkowy. Popularnym rozwiązaniem jest także zorganizowanie Słodkiego Bufetu, w którym umieszczone są ciasta, babeczki, cukierki, lizaki i wiele innych smakołyków. To świetna atrakcja zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, którzy mogą przez całe przyjęcie częstować się wyśmienitymi słodkościami. Do przygotowania Candy Baru przydatne są także dekoracje i dodatki, które uatrakcyjnią jego wygląd. Wydzieloną część ze słodyczami warto ozdobić przy pomocy czarujących girland, papilotek, topperów czy unikalnej zastawy. Dzięki temu Słodki Stół będzie jeszcze bardziej zachęcał do skosztowania smakołyków.

Jednorazowe talerzyki i kubeczki na Komunię

Podczas przyjęcia rodzinnego można pozwolić sobie na pewnego rodzaju swobodę i wykorzystanie jednorazowych naczyń zdobionych niepowtarzalnymi motywami. Talerzyki i kubeczki wykonane z grubego papieru to doskonały dodatek na komunijne przyjęcie Twojego dziecka. Szczególnie ciekawą propozycją jest zastawa z kolekcji Gałązka Eukaliptusa. Białe kubki i talerzyki dekorowane złoto-zielonym nadrukiem o nowoczesnym charakterze będą bezbłędnie prezentować się na komunijnym stole. To świetny dodatek do aranżacji w stylu botanicznym. Na przyjęciu komunijnym wspaniale sprawdzą się też biało-złote naczynia z subtelnym, metalicznym paskiem. Talerzyki o oryginalnym kształcie będą niezwykłym uzupełnieniem wystroju Candy Baru.

Kubeczki papierowe Gałązka Eukaliptusa

Papierowe kubeczki na Pierwszą Komunię w botanicznym stylu

Dekoracje i dodatki do Słodkiego Bufetu na Komunię

Jak udekorować Słodki Stół na Komunię dziecka? Girlanda ze złotymi chorągiewkami lub frędzelkami o metalicznym połysku będzie kapitalnie wyglądać zawieszona nad kolorowymi słodkościami. Olśniewająca dekoracja zwróci uwagę wszystkich gości i sprawi, że chętnie sprawdzą zawartość Słodkiego Bufetu. Do obrusu zakrywającego stół możesz przyczepić wykonane z wysokiej jakości papieru rozety dekoracyjne. Różnych wielkości trójwymiarowe ozdoby znacząco uatrakcyjnią wygląd stoiska ze słodkościami. Możesz także zawiesić je na ścianie za stołem, dzięki czemu stworzą dla niego gustowne tło. Nie zapomnij przy okazji o dekoracjach swoich słodkości! Pikery ze złotymi napisami "sweet", "yummy" czy "love" będą czarującą ozdobą muffinek czy ciast i sprawią, że goście chętnie skosztują słodkości.

Karteczki do muffinek

Złote pikery do muffinek 

Drewniane dekoracje do Candy Baru na Komunię

W modzie są obecnie trendy eko oraz nawiązania do natury, więc rewelacyjnym sposobem na urządzenie Słodkiego Bufetu na przyjęcie komunijne dziecka mogą być drewniane dekoracje. Bardzo tematyczną dekoracją jest malowany na biało napis “sweet bar”. Artystyczne litery sprawiają, że ozdoba wygląda naprawdę szykownie i będzie świetnym dodatkiem do stołu ze słodkościami na Pierwszą Komunię Świętą Twojego dziecka. Uniwersalna kolorystyka pozwoli Ci wykorzystać napis w dowolnej aranżacji podczas wielu rozmaitych przyjęć, więc jest to świetna inwestycja na długie lata. W swoim słodkim barku ustawić możesz również drewniany stojak na donuty. To oryginalny dodatek, który z całą pewnością zainteresuje wszystkich gości. 

Drewniany napis sweet bar

Biały napis "sweet bar" z drewna