Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

Słodki Stół na Chrzest

Słodki Stół na Chrzest to cudowny pomysł na urozmaicenie przyjęcia z okazji Chrztu maluszka. Słodki Stół to wydzielone miejsce, które zbiera wszystkie pyszności i przepiękne dekoracje. Na Waszym Słodkim Stole nie może zabraknąć niezbędnych dekoracji i dodatków takich jak słodycze na Chrzest czy ozdobne papilotki na muffinki. Drewniane dekoracje z naszej oferty do Słodkiego Stołu nie tylko pomogą Wam urozmaicić i ozdobić całość, ale również dodadzą przyjęciu najmodniejsze akcenty w stylu boho, eko i rustykalnym. Dobrym pomysłem na Słodki Stół będzie również dodatek tortu i ciasta na Chrzest. Do dekoracji tortu koniecznie zajrzyjcie na toppery na tort na Chrzest czy ozdobne świeczki na tort.

Słodki Stół na Chrzest 

Podkategorie

  • Dekoracje tortu na Chrzest

    Tort na Chrzest to obowiązkowy element na każde przyjęcie z okazji Chrztu Świętego Dziecka. Tort na Chrzest warto ozdobić personalizowanym topperem, który cudownie podkreśli całą uroczystość i maluszka. U nas znajdziecie genialne toppery drewniane w rustykalnym i botanicznym stylu. Szczególnie polecamy nasze papierowe toppery na tort z autorskimi grafikami w oryginalnym stylu. Nie zapomnijcie również o świeczkach na tort czy łopatce do tortu.

  • Słodycze na Chrzest

    Słodycze na Chrzest to przepyszna propozycja na każde Chrzciny maluszka! Słodkie czekoladki mleczne czy śmietankowe krówki w eleganckich papierkach cudownie będą się prezentować w ozdobnych misach jako część Słodkiego Stołu. Mamy również dostępne słodycze na Chrzest w uniwersalnych papierkach, dzięki czemu fantastycznie wpasują się na każde przyjęcie na Chrzest Święty dziecka. Słodycze na Chrzest maluszka to cudowny pomysł, który zdecydowanie zachwyci gości i podbije ich kubki smakowe.

  • Dekoracje i dodatki do Słodkiego Stołu

    Dekoracje i dodatki do Słodkiego Stołu to niezbędny element podczas tworzenia tego słodkiego miejsca! Razem z naszymi dekoracjami stworzycie przepiękne aranżacje na Chrzest. Dodatki utrzymane są w najmodniejszych ostatnio klimatach boho, eko czy rustykalnych. Do podkreślenia Słodkiego Stołu na Chrzest koniecznie użyjcie drewnianej obręczy czy baneru z literek na Słodki Barek. Tak udekorowane miejsce z pewnością przykuje uwagę gości i pozwoli im zapamiętać całe przyjęcie na dłużej. Słodki Stół na Chrzest to genialny pomysł, który pozwoli Wam urozmaicić uroczystość.