Nowe produkty

Ostatnie posty

Roczek dziewczynki Boho Łabędź

Dekoracje na Roczek w najmodniejszym stylu Boho! Roczek dziecka to ważne wydarzenie, gdy maluch obchodzi swoje Pierwsze Urodziny! Warto zadbać o odpowiednią oprawę takiego przyjęcia. Pierwszym krokiem będzie wybranie przepięknych zaproszeń na Roczek i zaproszenie gości na imprezę. Następnie należy zająć się dekoracjami i dodatkami na stół, które urozmaicą całą aranżację. Roczek w kolekcji Boho Łabędź to przepiękna i szykowna propozycja na wystrojenie przyjęcia dla dziewczynki. W naszym sklepie znajdziecie fantastyczne akcesoria w stylu boho, które zachwycą Waszych gości i będą przepięknie wyglądać na zdjęciach na Instagram.

Roczek dziewczynki Boho Łabędź 50 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 50 elementów
 • ZAPROSZENIA na Roczek 10szt (+ koperty) Boho z łabędziem
  22,00 zł brutto inf zł netto 27,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek 10szt (+koperty) Boho z łabędziem KONIEC SERII

  Zaproszenia na Roczek dla dziewczynki w najmodniejszym stylu boho! Autorski wzór łabędzia sprawia że zaproszenia prezentują się niezwykle pięknie i oryginalnie. To wspaniała propozycja, by zaprosić gości w eleganckim stylu na Roczek.

  27,98 zł 22,00 zł brutto
  Obniżka!
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Boho z łabędziem Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)
  49,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Boho z łabędziem Z IMIENIEM (+jutowy...

  Księga Pamiątkowa na Roczek dziewczynki w stylu Boho! Przepiękna odsłona księgi pamiątkowej ozdobionej autorską grafiką łabędzia boho. Księga to fantastyczny pomysł na zebranie wspomnień, anegdot i wpisów gości z tego ważnego dnia w jednym miejscu. Księga Pamiątkowa w stylu Boho z łabędziem genialnie sprawdzi się na przyjęcia na Roczek dziewczynki. 

  49,98 zł brutto
 • CZEKOLADKI na Roczek Boho z Łabędziem Z IMIENIEM 10szt
  29,98 zł brutto inf zł netto
  CZEKOLADKI na Roczek Boho z Łabędziem Z IMIENIEM 10szt

  Czekoladka na Roczek dziewczynki w motywach boho! Czekoladka na podziękowanie dla gości to wspaniały pomysł na słodki upominek, który możecie rozłożyć przy nakryciach czy zapakować w ozdobne pudełeczka. Czekoladka na Roczek w niezwykle modnej, nowoczesnej odsłonie! Taki słodki upominek zdecydowanie zachwyci wszystkich gości!

  29,98 zł brutto
 • CZEKOLADKI podziękowanie na Roczek UNIWERSALNA 10szt
  19,98 zł brutto inf zł netto
  CZEKOLADKI podziękowanie na Roczek UNIWERSALNE 10szt

  Czekoladka podziękowanie na Roczek dla gości. Uniwersalna czekoladka mleczna na słodki upominek. Czekoladki można rozłożyć przy nakryciach dla gości czy zapakować w ozdobne pudełeczka. Czekoladki zawinięte w złoty papierek posiadają ozdobną etykietkę w białym kolorze ze złotym, eleganckim napisem Mam już Roczek i motywem 1. 

  19,98 zł brutto
 • KRÓWKI podziękowanie na Roczek Chłopięcy Świat Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł brutto inf zł netto
  KRÓWKI podziękowanie na Roczek Boho z łabędziem Z IMIENIEM 20szt

  Krówki na słodkie podziękowanie na Roczek dziewczynki! Krówki na słodki upominek dla gości to fantastyczny pomysł na szykowne podziękowanie za przybycie. Krówki można rozłożyć przy nakryciach czy zapakować w ozdobne woreczki i pudełeczka. Krówki ozdobione są personalizowanym papierkiem z autorską grafiką w stylu boho!

  39,98 zł brutto
 • BIEŻNIK na Roczek Z IMIENIEM Boho z łabędziem 42cmx5m
  129,98 zł brutto inf zł netto
  BIEŻNIK na Roczek Z IMIENIEM Boho z łabędziem 42cmx5m

  Uroczy bieżnik na Roczek dziecka z łabędziem w stylu boho przygotowany w odcieniach złota. Bieżnik został wykonany ze specjalnego papieru z powlekaną powierzchnią. Posiada nadruk łabędzia, cyfry 1, dzięki czemu podkreśla liczbę świętowanych latek. Dzięki umieszczeniu na rolce bieżnik świetnie się układa.

  129,98 zł brutto
 • NAKLEJKI etykiety koła na Roczek Z IMIENIEM Boho Łabędź 10szt
  14,98 zł brutto inf zł netto
  NAKLEJKI etykiety koła na Roczek Z IMIENIEM Boho Łabędź 10szt

  Naklejki etykiety w kształcie koła na Roczek w przepięknym stylu boho to propozycja stworzona z myślą o dziewczynkach. Przepiękny motyw łabędzia oraz korony otoczony brudnym różem oraz złotymi napisami prezentuje się wyjątkowo. Taka kompozycja będzie idealnym wyborem na roczek dziewczynki.

  14,98 zł brutto
 • MIÓD podziękowanie na Roczek Boho z łabędziem Z IMIENIEM (bszn)
  8,98 zł brutto inf zł netto
  MIÓD podziękowanie na Roczek Boho z łabędziem Z IMIENIEM (bszn)

  Miód na podziękowanie w przepięknej odsłonie boho! Miodek ozdobiony jest personalizowaną etykietką z autorską grafiką boho łabędzia utrzymaną w różowych i złotych tonach. Całość prezentuje się niesamowicie i w elegancki sposób podziękuje gościom za przybycie na przyjęcie z okazji Roczku małej dziewczynki. 

  8,98 zł brutto
 • LIZAKI na podziękowania na Roczek Boho z łabędziem Z IMIENIEM (+naklejki) 10szt
  24,98 zł brutto inf zł netto
  LIZAKI na podziękowania na Roczek Boho z łabędziem Z IMIENIEM...

  Lizaki na podziękowanie na Roczek dziecka! Lizaki świetnie sprawdzą się jako słodki upominek dla gości czy jako część do Słodkiego Stołu na Roczek. Lizaki udekorowane są personalizowaną naklejką w stylu boho. Całość wygląda niezwykle szykownie i zdecydowanie zachwyci wszystkich gości. 

  24,98 zł brutto
 • SŁOICZEK z cukierkami na Roczek Z IMIENIEM Boho z łabędziem (bz)
  7,98 zł brutto inf zł netto
  SŁOICZEK z cukierkami na Roczek Z IMIENIEM Boho z łabędziem (bz)

  Słoiczek z cukierkami na słodkie podziękowanie na Roczek dziewczynki! Słoiczek dekorowany jest personalizowaną naklejką w boho stylu. Słoiczek wypełniony jest słodkimi, pudrowymi cukierkami i zdobiony białym kapturkiem ze złotą wstążeczką. Całość w cudowny sposób podziękuje gościom za przybycie na Roczek.

  7,98 zł brutto
 • BAŃKI mydlane Dziękuję z sercem Z IMIENIEM
  3,49 zł brutto inf zł netto
  BAŃKI mydlane na Roczek Boho z łabędziem Z IMIENIEM

  Bańki mydlane na Roczek dziewczynki w stylu boho. Bańki mydlane to oryginalny pomysł na prezent na podziękowanie dla gości, które można rozłożyć przy nakryciach gości. Bańki ozdobione są przepiękną, personalizowaną naklejką z uroczym nadrukiem złotej korony wśród gałązek. Cudowna dekoracja na Roczek w stylu boho!

  3,49 zł brutto
 • DEKORACJA stołu na Roczek Boho z łabędziem (+ramka)
  17,98 zł brutto inf zł netto
  DEKORACJA stołu na Roczek Boho z łabędziem (+ramka)

  Dekoracja stołu na Roczek dziewczynki w stylu boho! Wspaniały dodatek z personalizowaną kartką, która cudownie podkreśla charakter okazji. W białej ramce znajdziecie karteczkę ozdobioną autorską grafiką boho łabędzia. Całość wygląda niezwykle wdzięcznie i elegancko, a do tego jest pełne uroku. Genialny pomysł na ozdobienie i urozmaicenie stołu na Roczek...

  17,98 zł brutto
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką na Roczek Z IMIENIEM Boho z łabędziem 12szt
  35,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁKA na ciasto z rączką na Roczek Z IMIENIEM Boho z łabędziem...

  Pudełka na ciasto na Roczek w eleganckiej odsłonie w stylu boho! Pudełka posiadają naklejki z motywem delikatnego łabędzie na tle dużej, złotej jedynki. Pudełka idealnie przekażą podziękowania gościom za przybycie w formie słodkiego ciasta z przyjęcia. Całość świetnie sprawdzi się na Roczek maluszka w stylu boho!

  35,98 zł brutto
 • PUDEŁECZKA Serca na podziękowanie na Roczek Boho z łabędziem Z IMIENIEM (+białe wstążki) 10szt
  24,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁECZKA Serca na podziękowanie na Roczek Boho z łabędziem Z...

  Pudełeczka serca na podziękowanie dla gości w eleganckiej odsłonie! Pudełeczka serca to wspaniały pomysł na estetyczne zapakowanie drobnych słodkości dla gości w ramach podziękowania za przybycie. Pudełeczka ozdobione są delikatną wstążką i personalizowaną naklejką w stylu Boho. Genialny dodatek na Roczek dziewczynki!

  24,98 zł brutto
 • TOPPER na tort Roczek Boho z łabędziem Z IMIENIEM
  24,98 zł brutto inf zł netto
  TOPPER na tort Roczek Boho z łabędziem Z IMIENIEM

  Topper na tort na Roczek dziewczynki w Boho stylu! Wspaniała dekoracja na ozdobienie słodkiego tortu czy ciasta na Roczek małej dziewczynki. Topper ozdobiony jest naszą, autorską grafiką boho łabędzie i dużą, złotą jedynką. Całość wygląda niezwykle elegancko i szykownie. Świetna ozdoba na Roczek!

  24,98 zł brutto
 • OPŁATEK na tort Roczek Boho z łabędziem Z IMIENIEM Ø20cm
  17,98 zł brutto inf zł netto
  OPŁATEK na tort Roczek Boho z łabędziem Z IMIENIEM Ø20cm

  Opłatek na tort na Roczek dziecka! Fantastyczny pomysł na szykowne udekorowanie tortu czy ciasta na Roczek maluszka! Opłatek zdobiony jest elegancką grafiką delikatnego łabędzie i dużej, złotej jedynki w stylu boho. Taki opłatek to genialny pomysł na unikatową dekorację tortu w najmodniejszym stylu!

  17,98 zł brutto
 • KUBECZKI papierowe Złote Piórka Łabędź 6szt
  8,98 zł brutto inf zł netto
  KUBECZKI papierowe Złote Piórka Łabędź 6szt

  Kubeczki papierowe z serii Złote Piórka to niezwykle przepiękna dekoracja na stół na przyjęcie! Metaliczny nadruk na kubeczkach idealnie wpisuje się w imprezowe klimaty. Takie kubeczki to nie tylko praktyczna, ale też prześliczna dekoracja. 

  8,98 zł brutto
 • SERWETKI papierowe Łabędzie Baletnica 33x33cm 20szt
  13,98 zł brutto inf zł netto
  SERWETKI na Roczek, urodzinki Łabędzie Baletnica 33x33cm 20szt
  1 Recenzje

  Serwetki na urodzinki i Roczek dziecka w beżowym kolorze z nadrukiem łabędzi stanowią niezwykłą i elegancką dekorację zastawy stołowej. Serwetki z takim nadrukiem są przepiękną dekoracją każdej zastawy stołowej. Dodatkowo beżowy kolor ładnie podkreśli całość. Taka dekoracja stołu zdecydowanie zachwyci wszystkich gości.

  13,98 zł brutto
 • TALERZYKI na Roczek i urodzinki Róże Vintage 18cm 10szt
  8,98 zł brutto inf zł netto
  TALERZYKI na Roczek i urodzinki Róże Vintage 18cm 10szt

  Talerzyki papierowe jednorazowego użytku na przyjęcia! Talerzyki ozdobione są delikatnym wzorem pięknych róż. Talerzyki cudownie sprawdzą się na Roczek czy Urodzinki dzieci, szczególnie te w stylu boho i vintage. Talerzyki świetnie będą wyglądać z innymi dekoracjami na Twoim stole. 

  8,98 zł brutto
 • SERWETKI papierowe Róże Vintage 33x33cm 20szt
  7,98 zł brutto inf zł netto
  SERWETKI papierowe Róże Vintage 33x33cm 20szt

  Serwetki papierowe w roślinnym, kwiatowym wzorze przepięknych róż w odcieniu bladego różu. Serwetki świetnie sprawdzą się na przyjęcie na Roczek, Urodzinki, czy inne okazje, szczególnie na imprezy w stylu boho, vintage i eko. Serwetki Róże to cudowna dekoracja do rozłożenia na każdym stole!

  7,98 zł brutto
 • SERWETKI flizelinowe Róże Vintage 40x40cm 50szt
  44,98 zł brutto inf zł netto
  SERWETKI flizelinowe Róże Vintage 40x40cm 50szt

  Serwetki flizelinowe z serii Róże Vintage! Serwetki cudownie wyglądają dzięki nadrukowi delikatnych róż i listków. Serwetki fantastycznie wpasują się na przyjęcia w stylu retro, vintage, boho. Dzięki różowym odcieniom na serwetkach cudownie nadadzą się na uroczystości i przyjęcia dla dziewczynki. Genialnie będą się prezentować w zestawie z kieszonkami na...

  44,98 zł brutto
 • KIESZONKI na sztućce Róże Vintage 25szt
  19,98 zł brutto inf zł netto
  KIESZONKI na sztućce Róże Vintage 25szt
  1 Recenzje

  Kieszonki na sztućce z flizeliny w niezwykle modnej odsłonie vintage! Kieszonki ozdobione są motywem delikatnych róż. Kieszonki świetnie sprawdzą się na każdą okazję - na Chrzest, Komunię, jak i Roczek czy Urodzinki. Kieszonki cudownie będą wyglądać rozłożone obok nakryć dla gości. Polecają się w zestawie z serwetkami w tym samym wzorze!

  19,98 zł brutto
 • KLAMERKI drewniane dekoracyjne BIAŁE 20szt
  5,98 zł brutto inf zł netto
  KLAMERKI drewniane dekoracyjne BIAŁE 20szt

  Klamerki drewniane to wspaniały dodatek do zawieszania wizytówek, bilecików, czy zdjęć. Poza praktycznym zastosowaniem klamerki tez spełniają funkcję dekoracyjną, dodając naturalnych, rustykalnych nut. 

  5,98 zł brutto
 • ŚWIECA pieńkowa 12cmx6cm BIAŁA
  11,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECA pieńkowa 12cmx6cm BIAŁA

  Świeca pieńkowa w klasycznym , białym kolorze to idealna, elegancka dekoracja na stół. Świece pieńkowe sprawdzą się idealnie na każdą okazję. Takie świece to klasyczne rozwiązanie na dekorację na stół. 

  11,98 zł brutto
 • ŚWIECZNIKI na tealighty przecierane okrągłe ROSEGOLD 4szt
  21,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECZNIKI na tealighty przecierane okrągłe ROSEGOLD 4szt

  Świeczniki na tealighty w modnej odsłonie! Szklane świeczki w fantastycznym kolorze rosegold przepięknie będą prezentować się na stołach w Twojej restauracji. Rewelacyjny pomysł na dekoracje na stół. 

  21,98 zł brutto
 • BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Roczek Z IMIENIEM Boho z łabędziem 12szt
  44,98 zł brutto inf zł netto
  BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Roczek Z...

  Buteleczki z naklejką to fantastyczny pomysł na eleganckie zapakowanie podziękowań dla gości na Roczek małej dziewczynki! Szklane buteleczki z korkiem są w komplecie z personalizowanymi naklejkami z imieniem dziecka w boho stylu. Takie buteleczki to wyjątkowy sposób na oryginalne zapakowanie podziękowań dla gości na Roczek.

  44,98 zł brutto
 • PUDEŁECZKA na upominki Chmurka 10szt 8x7,5x4,5cm
  12,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁECZKA na upominki Chmurka 10szt 8x7,5x4,5cm

  Pudełeczka na upominki w oryginalnym kształcie! Skrzydełka pudełka w kształcie chmurki nadają całości niezwykłej lekkości. Tak opakowane upominki dla gości będą cudownie prezentować się na stole. Biel pudełeczka ładnie zgra się z innymi, stwarzając klasyczny, szykowny efekt. 

  12,98 zł brutto
 • PUDEŁECZKA podziękowanie Złote Serduszka 10szt METALICZNY NADRUK
  14,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁECZKA podziękowanie Złote Serduszka 10szt METALICZNY NADRUK

  Pudełeczka na podziękowania dla gości dekorowane błyszczącym nadrukiem serduszek to idealna propozycja, by wyrazić wdzięczność za obecność. Pudełeczka prezentują się niepowtarzalnie. Wypełnijcie je czekoladkami lub cukierkami, by oczarować najbliższych.

  14,98 zł brutto
 • WORECZKI bawełniane na upominki napis Gift ROSEGOLD 10szt
  29,98 zł brutto inf zł netto
  WORECZKI bawełniane na upominki napis Gift ROSEGOLD 10szt

  Woreczki bawełniane z napisem Gift to genialny produkt, w który zapakujecie upominki dla gości. Bawełniany woreczek to ekologiczne rozwiązanie, które jest wielokrotnego użytku. Rosegoldowy nadruk Gift na woreczku przepięknie się prezentuje i wpasuje na przyjęcia boho i w stylu rustykalnym. 

  29,98 zł brutto
 • ŚWIECZKI na tort urodzinowe Łabędź 6szt
  11,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECZKI na tort urodzinowe Łabędź 6szt

  Świeczki urodzinowe przygotowane specjalne z myślą o urodzinach córeczki. W skład zestawu wchodzą świeczki w kształcie złotego serca oraz świeczki w kształcie łabędzie. Biało-złoty zestaw to zawsze idealny wybór.

  11,98 zł brutto
 • MASKOTKA dla dziecka Łabędź
  64,98 zł brutto inf zł netto
  MASKOTKA dla dziecka Łabędź

  Maskotka dla dziecka z kolekcji Łabędź to fantastyczny wybór na prezent! Maskotka w kształcie łabędzie to wspaniały prezent czy dodatek dekoracyjny na przyjęcie dla dziewczynki. Mięciutka, pluszowa maskotka to cudowny wybór, który zauroczy każde dziecko swoim uroczym kształtem i wyglądem. 

  64,98 zł brutto
 • KONFETTI dekoracyjne drewniane serduszka 50szt 2x2cm
  8,98 zł brutto inf zł netto
  KONFETTI dekoracyjne drewniane serduszka 50szt 2x2cm

  Drewniane konfetti w kształcie serc to fantastyczny dodatek i gadżety do sesji zdjęciowych. Drewniane serca wpisują się w najmodniejsze trendy eko i styl rustykalny. Swoje zastosowanie znajdują również przy wypełnieniu pudełek, w których znajdują się produkty dla klientów.

  8,98 zł brutto
 • PIÓRKA do dekoracji Chrzest Komunia BIAŁE
  5,98 zł brutto inf zł netto
  PIÓRKA do dekoracji Chrzest Komunia BIAŁE

  Delikatne piórka w białym kolorze to idealny dodatek który przyozdobi stół na wiele uroczystości. Takie piórka pozwolą również przygotować własne stroiki DIY. Jest to prześliczna ozdoba która stworzy nietypowy klimat przyjęcia.

  5,98 zł brutto
 • KORONKI bawełniane mix2 4,5m 3szt BIAŁE
  17,98 zł brutto inf zł netto
  KORONKI bawełniane mix 4,5m 3szt BIAŁE

  Koronki bawełniane białe dekoracyjne na szpulkach to cudowny pomysł na udekorowanie wszelakich akcesoriów - wazonów, bukietów, pudełeczek - na wszystkie okazje. Delikatność koronek i ich różne wzory sprawiają, że jest to produkt uniwersalny, który sprawdzi się świetnie na każdym przyjęciu. 

  17,98 zł brutto
 • ŁAPACZ snów ozdobny z piórkami BIAŁY 30x94cm
  59,98 zł brutto inf zł netto
  ŁAPACZ snów ozdobny z piórkami BIAŁY 30x94cm

  Łapacz snów do dekoracji wnętrza na przyjęcie czy do pokoju dziecięcego. Łapacz wykonany jest z bawełnianego sznurka i naturalnych piórek. Całość prezentuje się niesamowicie pięknie i delikatnie zarazem. Łapacz świetnie wpisze się w styl boho, eko i rustykalny. Cudowna propozycja do dekoracji wnętrza na każdą okazję!

  59,98 zł brutto
 • BANER girlanda na Roczek DREWNIANA 100cm (+sznurek)
  29,98 zł brutto inf zł netto
  BANER girlanda na Roczek DREWNIANA 100cm (+sznurek)

  Baner girlanda na Roczek w najmodniejszym eko stylu! Baner wykonany jest ręcznie z naturalnej, drewnianej sklejki. Taki baner to fantastyczny dodatek do powieszenia na ścianie. Taka girlanda w cudowny sposób urozmaici sesję zdjęciową na Roczek i doda całej aranżacji niezwykłego stylu w najmodniejszych trendach boho, eko i rustykalnych!

  29,98 zł brutto
Pokazuje 1 - 36 z 50 elementów

Dekoracje na Roczek dziewczynki w stylu Boho - kolekcja Boho Łabędź

Twoja córeczka wkrótce obchodzić będzie pierwsze urodziny? Przyjęcie wyprawione z tej okazji będzie więc wspaniałą okazją do spotkania się z bliskimi i celebrowania tego wyjątkowego wydarzenia. Mała solenizantka z pewnością nie zapamięta takiej uroczystości, ale wykonane podczas Roczku zdjęcia będą dla niej wspaniałą pamiątką. Aby jednak fotografie miały prawdziwie czarujący klimat, warto zadbać o odpowiednią scenerię. Możesz przygotować ją przy pomocy kolekcji Boho Łabędź. To seria dekoracji, dodatków i prezentów, które perfekcyjnie wpisują się w najnowsze trendy. Dzięki nim zorganizujesz kapitalne przyjęcie dla swojej córeczki. Sprawdź koniecznie, jakie produkty dla Ciebie przygotowaliśmy i wypraw najwspanialszy Roczek pod Słońcem!

Akcesoria na przyjęcie w stylu boho - zaproszenia na Roczek dziewczynki, księgi pamiątkowe

Wśród najbardziej użytecznych dodatków na urodzinki bez wątpienia znajdują się zaproszenia. Kartki w pastelowym kolorze zdobione złotą jedynką oraz ilustracją łabędzia to wspaniały sposób na zaproszenie bliskich na Roczek córeczki. Wewnątrz znajduje się gotowy do uzupełnienia tekst, który ułatwi Ci przekazanie wszystkich istotnych informacji. Z pewnością przydatna będzie także księga gości. Album z kolekcji Boho Łabędź przewiązany jest jutowym sznurkiem, który efektownie dopełnia naturalny charakter prezentu. Na okładce oprócz niepowtarzalnej grafiki nadrukowane zostało także imię solenizantki oraz data przyjęcia. Zachęć bliskich do pozostawienia w środku sentymentalnych wpisów i wklej zdjęcia, dzięki którym Twoja córeczka zyska rewelacyjną pamiątkę na całe życie. 

Zaproszenie na Roczek dziewczynki w stylu boho

Podziękowania dla gości na Roczek

Drobne upominki sprawiają gościom ogromną radość, pokazując im, jak wiele dla Ciebie znaczą. Całe mnóstwo dostępnych propozycji pozwoli wybrać Ci najlepszy wariant dla swoich bliskich. Mleczne czekoladki na słodkie podziękowanie dla gości na Roczek czy śmietankowe krówki czy ciasteczka z wróżbami w opakowaniach dekorowanych motywem łabędzia w pastelowej kolorystyce to uroczy pomysł na podziękowania dla gości. Bardzo oryginalnymi prezentami są też bańki mydlane ozdobione w analogicznym stylu. Każdy upominek posiada personalizowaną etykietę z imieniem solenizantki oraz datą, dzięki czemu jest jeszcze bardziej unikalny. Doskonałym sposobem na podziękowanie gościom za obecność jest także wręczenie im atestowanych pudełek z wygodnymi uchwytami, w których umieszczać można pozostałości tortu, innych ciast czy słodkości. Na opakowaniach nalepione są etykiety z motywem łabędzia i imiennym podziękowaniem.

Mleczne czekoladki na podziękowanie dla gości na Roczek

Aranżacja sali na Roczek w stylu boho

Od czego zacząć dekorowanie wnętrza na Roczek córeczki? Z pewnością potrzebować będziesz praktycznych serwetek, które dodatkowo oczarowują pięknym motywem łabędzi na pastelowym, różowym tle. Do kompletu możesz dokupić jednorazowe naczynia z papieru. Talerzyki w kształcie łabędzi i kubki zdobione nadrukiem złotych piórek idealnie wpisują się w trendy EKO, a przy tym zjawiskowo wyglądają na urodzinowym stole. Do dekoracji sali wykorzystać możesz również dekoracje takie jak drewniana girlanda na Roczek z napisem “Mam Już Roczek”, która efektownie zwróci uwagę na rodzaj świętowanej okazji. Klimat boho podkreślą natomiast biodegradowalne balony, girlandy z metalizującymi literkami czy ozdobny łapacz snów. Aranżacja wnętrza zachwyci wszystkich gości i sprawi, że z prawdziwą przyjemnością będą wracać we wspomnieniach do tak fantastycznego przyjęcia.

Drewniana girlanda na Roczek do dekoracji z napisem Mam już Roczek