Nowe produkty

Ostatnie posty

Balony biodegradowalne EKO

Balony biodegradowalne EKO to fantastyczna nowość na rynku! Balony biodegradowalne to wspaniała propozycja dekoracji Zero Waste. Balony wykonane są z naturalnych materiałów, przyjaznych dla środowiska. W naszej ofercie znajdziecie balony w przeróżnych, najmodniejszych kolorach i z różnym wykończeniem. Mamy balony metalizowane perłowe, modne balony w popularnych beżowych kolorach i klasyczne balony różowe dla dziewczynki czy niebieskie balony dla chłopca.

Balony biodegradowalne EKO 10 produktów

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
 • BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt BIAŁE
  6,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt BIAŁE

  Balony Eko biodegradowalne wykonane z naturalnych materiałów! Wspaniała propozycja dekoracji dla wszystkich troszczących się o środowisko. Balony są w klasycznym odcieniu pastelowej bieli, dzięki czemu wpasują się na każde przyjęcie. Balony można wypełnić helem lub powietrzem i udekorować wnętrze wedle uznania. Balony genialnie wpasują się w trend Zero...

  6,98 zł brutto
 • BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt RÓŻOWE
  6,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt RÓŻOWE

  Balony Eko w odcieniu pastelowego różu! Balony Eko są wykonane z materiałów biodegradowalnych, dzięki czemu są przyjazne środowisku. Balony są w cudownym kolorze delikatnego różu, dzięki czemu sprawdzą się na przyjęciach dla dziewczynki. Balony fantastycznie wpasowują się w trend Zero Waste.

  6,98 zł brutto
 • BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt BŁĘKITNE
  6,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt BŁĘKITNE

  Balony Eko z biodegradowalnych materiałów! Całkowita nowość, która powstała w celu dbania o środowisko. Balony w pastelowym, błękitnym kolorze świetnie sprawdzą się na przyjęciach dla Chłopca na Roczek czy Urodzinki. Balony można wypełnić powietrzem jak i helem. Balony biodegradowalne to fantastyczna propozycja Zero Waste!

  6,98 zł brutto
 • BALONY EKO biodegradowalne METALIZOWANE 30cm 10szt ROSEGOLD
  7,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  BALONY EKO biodegradowalne METALIZOWANE 30cm 10szt ROSEGOLD

  Balony Eko w modnej odsłonie metalizowanego koloru rosegold! Balony wykonane są z biodegradowalnych materiałów, dlatego są przyjazne dla środowiska i fantastycznie wpisują się w trendy Zero Waste. Balony w odcieniu rosegold to propozycja na każdą okazję - na wesele, Roczek czy Urodzinki Dziecka!

  7,98 zł brutto
 • BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt BRZOSKWINIOWE
  6,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt BRZOSKWINIOWE

  Balony Eko z biodegradowalnych materiałów w stylu Zero Waste! Genialne balony w cudownym kolorze w dodatku przyjazne dla środowiska! Balony w oryginalnym kolorze brzoskwiniowym to przepiękna propozycja na Urodzinki czy Roczek Dziecka, ale też na inne okazje! Balony świetnie wpasują się w przyjęcia w stylu boho, eko i rustykalnym. 

  6,98 zł brutto
 • BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt CZEKOLADOWY BRĄZ
  6,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt CZEKOLADOWY BRĄZ

  Balony Eko biodegradowalne w modnym odcieniu w stylu boho! Balony w kolorze czekoladowego brązu to cudowna porpozycja na przyjęcia eko, rustykalne, boho. Balon przepięknie będzie się prezentować z innymi balonami w kolorze kremowym, czy brązowym. Balon wykonany jest z materiałów biodegradowalnych, dlatego wpisuje się w trend Zero Waste.

  6,98 zł brutto
 • BALONY EKO biodegradowalne METALIZOWANE 30cm 10szt PERŁOWE
  7,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  BALONY EKO biodegradowalne METALIZOWANE 30cm 10szt PERŁOWE

  Balony biodegradowalne metalizowane w przepięknym perłowym odcieniu! Balony metalizowane to niezwykle modna propozycja, która sprawdzi się na każdym przyjęciu. Balony z naturalnych materiałów to propozycja dla wszystkich miłośników trendu Zero Waste, dbających o środowisko.  Z takimi balonami udekorujecie wnętrze w szykowny i elegancki sposób. 

  7,98 zł brutto
 • BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt KORALOWE
  6,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt KORALOWE

  Balony biodegradowalne Eko w niezwykle modnym, oryginalnym kolorze koralowym! Balony w takim odcieniu genialnie wpasują się na przyjęcia w stylu boho, eko czy rustykalnym. Balony wykonane są z naturalnych materiałów, dzięki czemu są przyjazne dla środowiska. Cudowna odsłona balonów w trendzie Zero Waste.

  6,98 zł brutto
 • BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt KREMOWE
  6,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt KREMOWE

  Balony EKO z biodegradowalnych materiałów to cudowna propozycja dla miłośników dbania o środowisko, ale nie tylko! Balony Eko w delikatnym kremowym kolorze to genialna propozycja na przyjęcia w stylu eko, rustykalnym i boho. Balony można wypełnić zarówno powietrzem jak i helem. 

  6,98 zł brutto
 • BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt BRĄZOWE
  6,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt BRĄZOWE

  Balony Eko w oryginalnym brązowym kolorze to genialna propozycja na wszystkie przyjęcia w stylu rustykalnym, leśnym, eko czy boho. Balony pastelowe w brązowym odcieniu wykonane są z biodegradowalnych materiałów. Dzięki temu balony są opcją przyjazną dla środowiska i wpisującą się w trendy Zero Waste.

  6,98 zł brutto
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów