Gry i zabawy na Baby Shower

Nowe produkty

Ostatnie posty

Gry i zabawy na Baby Shower

Gry i zabawy na Baby Shower to genialna propozycja niesamowitych atrakcji na przyjęcie dla Przyszłej Mamy. Genialnym pomysłem będą ankiety na Baby Shower, które pozwolą Wam odgadnąć kto najlepiej zna Przyszłą Mamę lub czy Przyszła Mama jest odpowiednio przygotowana do swojej roli. Świetnym pomysłem są również certyfikaty Super Mamy na Baby Shower. Cudownym rozwiązaniem będzie również Zabawa na Baby Shower Zdrapka, gdzie znajdziecie różne zadania pod efektownymi zdrapkami.

Gry i zabawy na Baby Shower 18 produktów

Podkategorie

  • Gry i zabawy na Baby Shower

    Gry i zabawy na Baby Shower to zbiór fantastycznych zabaw i atrakcji na Baby Shower! Dla spragnionych ciekawych zadań na przyjęciu szczególnie polecamy zabawy na Baby Shower ukryte pod zdrapką. Na Baby Shower warto zaplanować test dla przyszłej mamy, który sprawdzi jej wiedzę o przyszłej roli. Zwieńczeniem testu będzie cudowny certyfikat Super Mamy! Na Baby Shower w gronie najbliższych przyjaciółek świetnie sprawdzi się ankieta na Baby Shower Kto najlepiej zna Przyszłą Mamę.

Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów

Gry i zabawy na Baby Shower

Organizując Baby Shower, koniecznie zadbaj o atrakcje i zabawy, dzięki którym wszystkie zebrane osoby będą się fantastycznie bawić. Potrzebujesz inspiracji? W takim razie świetnie trafiłaś! W naszej ofercie znajdziesz niepowtarzalne propozycje gier, które zintegrują wszystkie uczestniczki przyjęcia oraz zapewnią im niezapomnianą rozrywkę. Nasze produkty przygotowane zostały z wysokiej jakości materiałów i mają przemyślaną formę, która sprawia, że każda kobieta bez wyjątku będzie zachwycona zabawą. Elegancko wykonane ankiety, testy, zdrapki i inne gry oczarowują swoim rewelacyjnym wyglądem i sprawią, że jeszcze długo po przyjęciu wszystkie uczestniczki będą chętnie wracać do nich pamięcią. 

Ankiety na Baby Shower

Ankiety mogą być fantastyczną zabawą zarówno dla przyszłej mamy, jak i jej przyjaciółek. Wybierz najbardziej interesujący wariant lub postaw na kilka rodzajów, dzięki czemu zabawa będzie jeszcze bardziej ciekawa. Ankieta z pytaniem “Jakie będzie Twoje przyszłe maleństwo?” to znakomita propozycja dla kobiety w ciąży. Pozwala tworzyć plany oraz pomysły na życie z dzieckiem, które po latach będą świetną pamiątką. Po narodzinach maluszka można wspólnie sprawdzić, jakie odpowiedzi zgadzają się z rzeczywistością. Kapitalną rozrywką na Baby Shower jest również komplet ankiet z najmodniejszymi imionami oraz przedmiotami dla dzieci. Każdą linijkę rozpoczyna inna litera, a zwycięża ta dziewczyna, która pierwsza udzieli największej liczby odpowiedzi. W tę grę śmiało może grać zarówno przyszła mama, jak i wszystkie jej przyjaciółki.

Ankiety na Baby Shower dla Przyszłej Mamy

Testy i certyfikaty dla Przyszłej Mamy

Zestaw testu oraz certyfikatu to kolejna bezbłędna propozycja na zabawę podczas Baby Shower. Szczególnie pięknym projektem jest "Jej Wysokość Mama Boho" z pastelową grafiką w stylu boho. Test dla przyszłej mamy zawiera pytania dotyczące opieki nad noworodkiem, na które należy odpowiadać “tak” lub “nie”. Przyjaciółki ciężarnej powinny sprawdzić zgodność odpowiedzi z kluczem i w przypadku zdania egzaminu - wręczyć jej personalizowany certyfikat. Aby zabawa była naprawdę przednia, pamiętajcie, aby nie brać jej zbyt poważnie. Przyszła mama powinna odprężyć się podczas swojego Baby Shower, dlatego test jest tylko formą rozrywki, a nie prawdziwego sprawdzianu. Być może będzie to nawet okazja do nauczenia się czegoś nowego?

Test dla Przyszłej Mamy na Baby Shower

Atrakcyjne zabawy na Baby Shower

Jakie jeszcze zabawy można wykorzystać w czasie Baby Shower? Dowcipne zdrapki z pytaniami dla uczestniczek przyjęcia to świetny pomysł na integrację oraz rozluźnienie atmosfery. Usiądźcie w kółku i weźcie po kilka bilecików z grafikami specjalnie zaprojektowanymi na tę okazję. Następnie po kolei zdrapujcie złotą warstwę i odczytujcie pytania umieszczone pod nią. Możecie ustalić drobne nagrody za poprawną odpowiedź lub kary za błędną, które urozmaicą rozgrywkę. Podczas Baby Shower możecie także na czas rozwiązywać wykreślankę. Ukryte na niej zostały wyrazy związane z dzieckiem, dzięki czemu zabawa doskonale wpisuje się w klimat przyjęcia. Po imprezie karty z wykreślanką mogą być fantastyczną pamiątką dla uczestniczek. 

Zabawa zdrapka na Baby Shower