Nowe produkty

Ostatnie posty

Gry i zabawy na Baby Shower

Gry i zabawy na Baby Shower to zbiór fantastycznych zabaw i atrakcji na Baby Shower! Dla spragnionych ciekawych zadań na przyjęciu szczególnie polecamy zabawy na Baby Shower ukryte pod zdrapką. Na Baby Shower warto zaplanować test dla przyszłej mamy, który sprawdzi jej wiedzę o przyszłej roli. Zwieńczeniem testu będzie cudowny certyfikat Super Mamy! Na Baby Shower w gronie najbliższych przyjaciółek świetnie sprawdzi się ankieta na Baby Shower Kto najlepiej zna Przyszłą Mamę.

Gry i zabawy na Baby Shower 17 produktów

Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów

Gry i zabawy na Baby Shower

Osoba organizująca Baby Shower powinna zadbać przede wszystkim o miejsce, aranżację wnętrza oraz poczęstunek podawany w trakcie przyjęcia, jednak ważnym elementem niewątpliwie są także planowane rozrywki. Gry i zabawy organizowane podczas takiej uroczystości bez dwóch zdań pozwolą wszystkim uczestniczkom lepiej się poznać, a w dodatku uatrakcyjnią nieco spędzony wspólnie czas. Śmiech i pozytywna atmosfera spowodowane świetną zabawą na pewno na długo zapadną Wam w pamięci, a przyszła mama będzie zachwycona tak wspaniałą imprezą. Wiele gier można zorganizować na własną rękę, jednak warto też przygotować gotowe zabawy, które zagwarantują fenomenalną integrację. Jakie produkty z naszego sklepu mamy na myśli?

Zdrapki z zadaniami na Baby Shower

Chcecie sprawdzić, jak dobrze przyszła mama jest przygotowana do swojej roli? A możecie zastanawiacie się, czy same poradziłybyście sobie na jej miejscu? W takim razie zdrapki z zadaniami oraz pytaniami dotyczącymi noworodka będą dla Was doskonałym rozwiązaniem! Bileciki wykonane zostały z wysokiej jakości papieru, a zdobiący je motyw bociana z zawiniątkiem znakomicie wpisuje się w klimat Baby Shower. Na papierze znajduje się również złota, połyskująca powłoka, pod którą umieszczone są wyzwania dla wszystkich kobiet obecnych na przyjęciu! Wrzućcie bileciki do dużej misy i kolejno losujcie zdrapki, przyznając sobie punkty za poprawne rozwiązania. Bez wątpienia taka gra zapewni Wam mnóstwo rozrywki.

Zdrapki z zadaniami na imprezę Baby Shower
Zdrapki z zadaniami na imprezę Baby Shower

Ankiety i zabawy dla uczestniczek Baby Shower

Uczestniczki przyjęcia mogą śmiało wziąć udział także w innych zabawach. Karty inspirowane popularną grą “Państwa-miasta” to kapitalny test na szybkość i kreatywność. W każdym wierszu znajduje się jedna literka, do której dopisać należy imię lub dziecięcy przedmiot rozpoczynający się właśnie od niej. Możecie zorganizować sobie mały turniej, podczas którego na czas będziecie rozwiązywać zadanie, a następnie na głos odczytywać rozwiązania. Ciekawą zabawą jest również ankieta “Kto zna lepiej przyszłą mamę?”. Na sztywnym papierze nadrukowane zostały pytania dotyczące ciężarnej wraz z miejscem na odpowiedzi. Uczestniczki Baby Shower muszą rozwiązać cały test, a następnie sprawdzić rozwiązania wraz z przyszłą mamą. I jak? Która przyjaciółka zna ją najlepiej?

Ankieta zabawa na Baby Shower "Jakie będzie Twoje maleństwo?"
Ankieta zabawa na Baby Shower "Jakie będzie Twoje maleństwo?"

Testy z certyfikatami dla przyszłej mamy

Podczas Baby Shower perfekcyjnie sprawdzają się również gry sprawdzające przyszłą mamę. Ankiety z szeregiem pytań oraz zadań przyniosą Wam mnóstwo śmiechu, a także ożywią przyjęcie. Ciężarna będzie musiała zmierzyć się z kilkoma wyzwaniami, jakie postawić może przed nią macierzyństwo, jednak warto podejść do wszystkiego z dużą dozą poczucia humoru. Na zakończenie testu przyjaciółki przyszłej mamy powinny wypełnić certyfikat poświadczający, że kobieta jest idealnie przygotowana do swojej nowej roli. Zestawy dostępne są w kilku wariantach, dlatego przed przyjęciem możecie wybrać projekt, który najbardziej przypadnie Wam do gustu. Taka ankieta wraz z certyfikatem na Baby Shower będą dla przyszłej mamy przepiękną pamiątką z imprezki!

Test z certyfikatem dla Przyszłej Mamy na Baby Shower
Test z certyfikatem dla Przyszłej Mamy na Baby Shower