Nowe produkty

Ostatnie posty

Gry i zabawy na Baby Shower

Gry i zabawy na Baby Shower to zbiór fantastycznych zabaw i atrakcji na Baby Shower! Dla spragnionych ciekawych zadań na przyjęciu szczególnie polecamy zabawy na Baby Shower ukryte pod zdrapką. Na Baby Shower warto zaplanować test dla przyszłej mamy, który sprawdzi jej wiedzę o przyszłej roli. Zwieńczeniem testu będzie cudowny certyfikat Super Mamy! Na Baby Shower w gronie najbliższych przyjaciółek świetnie sprawdzi się ankieta na Baby Shower Kto najlepiej zna Przyszłą Mamę.

Gry i zabawy na Baby Shower 18 produktów

Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
 • PLAKAT zabawa na Baby Shower Ujawnij płeć dziecka 50x70cm (+naklejki)
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PLAKAT zabawa na Baby Shower Ujawnij płeć dziecka 50x70cm (+naklejki)

  Plakat w formie zabawy na Baby Shower to sposób na cudowną pamiątkę. Głosowanie na przewidywaną płeć dziecka wniesie dużo zabawy i będzie wstępem do rozwiązania tej zagadki. Następnie można wręczyć nagrody osobom, które miały rację i nagrody pocieszenia osobom, które się pomyliły. Przy naklejkach każdy może się podpisać, co jeszcze bardziej zatrzyma...

  79,98 zł brutto
 • CERTYFIKAT+TEST Przyszłej Mamy na Baby Shower Zapach Piwonii ZESTAW
  11,98 zł brutto inf zł netto
  CERTYFIKAT+TEST Przyszłej Mamy na Baby Shower Zapach Piwonii ZESTAW

  Piękny zestaw testu i certyfikatu na Baby Shower przygotowany w odcieniach różu. Certyfikat zdobi grafika Przyszłej Mamy i kwiaty piwonii. Komplet sprawdzi, czy Przyszła Mama spełnia warunki. Całość będzie wspaniałą pamiątką.

  11,98 zł brutto
 • KONFETTI w tubie ujawniające płeć dziecka BABY SHOWER DZIEWCZYNKA
  19,98 zł brutto inf zł netto
  KONFETTI w tubie ujawniające płeć dziecka BABY SHOWER DZIEWCZYNKA

  Przepiękne różowe konfetti, które ujawni płeć dziecka na Twoim baby shower. Sprawdzi, aby ogłosić tę radosną nowinę przed całą rodziną, a także dla niczego nieświadomej matki dziecka. Zrób Gender Reveal podczas swojego Baby Shower.

  19,98 zł brutto
 • ZABAWA na Baby Shower Zdrapki z zadaniami BOHO 20szt Super Pytania
  24,98 zł brutto inf zł netto
  ZABAWA na Baby Shower Zdrapki z zadaniami BOHO 20szt Super Pytania

  Wspaniała zabawa na Baby Shower, która zapewni wiele uśmiechu i fantastyczną rozrywkę Przyszłej Mamie i jej przyjaciółkom. Na karteczkach z uroczą grafiką umieszczono ciekawe pytanie. Odpowiedzcie na nie wszystkie, kto wie może coś Was zaskoczy. 

  24,98 zł brutto
 • TEST+Certyfikat na Baby Shower Jej Wysokość Mama Boho
  14,98 zł brutto inf zł netto
  TEST+Certyfikat na Baby Shower Jej Wysokość Mama Boho

  Co wybrać na Baby Shower? Świetną pamiątką z przyjęcia dla Przyszłej Mamy jest test i certyfikat Jej Wysokość Mama. Wykonany w stylu boho spodoba się każdej kobiecie. Zestaw składa się z dwóch dwustronnych kart z autorską grafiką.

  14,98 zł brutto
 • ZABAWA na Baby Shower Zdrapki z zadaniami 20szt HIT
  24,98 zł brutto inf zł netto
  ZABAWA na Baby Shower Zdrapki z zadaniami 20szt HIT

  Zabawa na Baby Shower w formie zdrapek to jeden z największych hitów na przyjęcia Baby Shower. Zdrapki w uroczej pastelowej kolorystyce zachwycą Przyszłą Mamę i sprawią, że przyjęcie z okazji Baby Shower będzie niezapomnianą przygodą dla wszystkich uczestniczek!

  24,98 zł brutto
 • TEST+Dyplom dla Przyszłej Mamy Baby Shower BOCIAN (+gadżet)
  19,98 zł brutto inf zł netto
  TEST+Dyplom dla Przyszłej Mamy Baby Shower BOCIAN (+gadżet)

  Test i certyfikat na Baby Shower w odcieniach mięty to wspaniały dodatek dla Przyszłej Mamy. W komplecie znajduje się zarówno test z pytaniami, jak i certyfikat poświadczający zdany test. Całość pasuje na Baby Shower chłopca i dziewczynki. Dzięki uniwersalnej kolorystyce będzie podobało się każdej Przyszłej Mamie.

  19,98 zł brutto
 • ZABAWA na Baby Shower dziecięce Imiona i Przedmioty KOMPLET 10szt
  19,98 zł brutto inf zł netto
  ZABAWA na Baby Shower dziecięce Imiona i Przedmioty KOMPLET 10szt

  Zabawa na Baby Shower to obowiązkowy punkt przyjęcia. To wspaniała propozycja, by zintegrować wszystkie dziewczyny, a Przyszłej Mamie zapewni super atrakcje i niesamowite wspomnienia! Karty wypełnione przez wszystkie uczestniczki będą wspaniałą pamiątką z przyjęcia.

  19,98 zł brutto
 • ZABAWA na Baby Shower Wykreślanka 5szt
  9,98 zł brutto inf zł netto
  ZABAWA na Baby Shower Wykreślanka 5szt

  Zabawa na Baby Shower w formie wykreślanki to świetny pomysł na grę na przyjęcie dla Przyszłej Mamy. Zabawa przygotowana jest w formie dwustronnych kart. Na każdej karcie znajduje się uroczy motyw misia. Całość wykonana jest w odcieniach kremu, dzięki czemu będzie pasowała zarówno na Baby Shower chłopca, jak i dziewczynki.

  9,98 zł brutto
 • ZABAWA na Baby Shower Życzenia dla Maluszka ANKIETY 5szt
  9,98 zł brutto inf zł netto
  ZABAWA na Baby Shower Życzenia dla Maluszka ANKIETY 5szt

  Fantastyczna zabawa na Baby Shower dziecka w postaci bpho ankiet do uzupełnienia podczas przyjęcia. W zestawie znajduje się 5 kartek z piękną grafiką dziecięcych bucików oraz zdaniami do uzupełnienia przez uczestników. Rewelacyjny pomysł na atrakcję podczas Baby Shower. 

  9,98 zł brutto
 • GRA na Baby Shower Imiona i Przedmioty BOHO 10szt
  19,98 zł brutto inf zł szt. netto
  GRA na Baby Shower Imiona i Przedmioty BOHO 10szt

  Wspaniałą zabawa na Baby Shower, która rozkręci przyjęcie. Na kartkach znajdują się zadania do jak najszybszego wykonania przez uczestniczki. Karty zdobione są grafiką boho ubranek dla chłopca i dziewczynki. Kartki można wkleić do księgi gości z przyjęcia dla Przyszłej Mamy.

  19,98 zł brutto
 • GRY Baby Shower Mama czy Tata? (+karteczki na piku)
  19,98 zł brutto inf zł netto
  GRY Baby Shower Mama czy Tata? (+karteczki na piku)

  Świetna gra na Baby Shower, która przyniesie Wam dużo zabawy. W zestawie znajdują się karteczki na piku: usta i wąsy oraz karta z pytaniami. Przyszła Mama zadaje przyjaciółkom pytania, a dziewczyny podnoszą karteczkę z wąsami (tata) lub ustami (mama). Ta zabawa to świetny sposób na lepsze poznanie ciężarnej. 

  19,98 zł brutto
 • ZDRAPKA Ujawnij płeć dziecka Boho CHŁOPIEC
  13,00 zł brutto inf zł netto
  ZDRAPKA Ujawnij płeć dziecka Boho CHŁOPIEC

  Niesamowita niespodzianka, która pozwoli przekazać bliskim informację, że na świecie pojawi się niedługo chłopczyk. Powiadomienie w formie zdrapki, która ozdobiona jest pięknym boho motywem zachwyci i zauroczy Tatę dziecka, Dziadków czy przyjaciół. Niezwykle oryginalny i efektowny sposób na ujawnienie płci dziecka podczas Baby Shower.

  13,00 zł brutto
 • ZDRAPKA Ujawnij płeć dziecka Boho DZIEWCZYNKA
  13,00 zł brutto inf zł netto
  ZDRAPKA Ujawnij płeć dziecka Boho DZIEWCZYNKA

  Idealna niespodzianka, która pozwoli przekazać najbliższym osobom informację, że spodziewacie się dziewczynki. Informacja w postaci zdrapki, która ozdobiona jest motywem w stylu boho z ubrankami zachwyci i zauroczy rodzinę. Wspaniały i kreatywny pomysł na ujawnienie płci maluszka.

  13,00 zł brutto
 • ANKIETY Kto najlepiej zna Przyszłą Mamę Baby Shower 5szt
  9,98 zł brutto inf zł netto
  ANKIETY Kto najlepiej zna Przyszłą Mamę Baby Shower 5szt
  1 Recenzje

  Chcecie sprawdzić, która z Przyjaciółek najlepiej zna Przyszłą Mamę? Wybierzcie fantastyczny zestaw ankiet przygotowany specjalnie na Baby Shower! Zabawa na Baby Shower z ankietami to dodatek, o który warto zadbać planując przyjęcie. Gry na Baby Shower to świetny pomysł, by rozluźnić atmosferę.

  9,98 zł brutto
 • ANKIETY Jakie będzie Twoje Maleństwo Baby Shower 5szt
  9,98 zł brutto inf zł netto
  ANKIETY Jakie będzie Twoje Maleństwo Baby Shower 5szt
  1 Recenzje

  Zabawa na Baby Shower jakie będzie Twoje maleństwo to świetna propozycja jako pamiątka z przyjęcia dla Przyszłej Mamy. Gra na Baby Shower została wykonana na kartach formatu a5. W komplecie znajduje się 5szt. Wybierzcie je dla każdej z uczestniczek imprezki.

  9,98 zł brutto
 • KONFETTI papierowe kółka 15g JASNORÓŻOWE
  4,98 zł brutto inf zł netto
  KONFETTI papierowe kółka 15g JASNORÓŻOWE

  Przepiękne konfetti w różowych kolorach, które urozmaici Twoje przyjęcie. Doskonale sprawdzi się na Narodziny, Baby Shower oraz urodzinki dziecka. Taka propozycja jest atrakcją oraz wyjątkową dekoracją na stół, jak i całego wnętrza.  

  4,98 zł brutto
 • KONFETTI papierowe kółka 15g BŁĘKITNE
  4,98 zł brutto inf zł netto
  KONFETTI papierowe kółka 15g BŁĘKITNE

  Niebieskie konfetti przyda się na wiele uroczystości, szczególnie tych dziecięcych. Można je wykorzystać podczas Wesela, Baby Shower, Roczku czy urodzinek dziecka. Przede wszystkim sprawdzi się na przyjęcie dla chłopca w całkowicie niebieskim stylu.

  4,98 zł brutto
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów

Gry i zabawy na Baby Shower

Osoba organizująca Baby Shower powinna zadbać przede wszystkim o miejsce, aranżację wnętrza oraz poczęstunek podawany w trakcie przyjęcia, jednak ważnym elementem niewątpliwie są także planowane rozrywki. Gry i zabawy organizowane podczas takiej uroczystości bez dwóch zdań pozwolą wszystkim uczestniczkom lepiej się poznać, a w dodatku uatrakcyjnią nieco spędzony wspólnie czas. Śmiech i pozytywna atmosfera spowodowane świetną zabawą na pewno na długo zapadną Wam w pamięci, a przyszła mama będzie zachwycona tak wspaniałą imprezą. Wiele gier można zorganizować na własną rękę, jednak warto też przygotować gotowe zabawy, które zagwarantują fenomenalną integrację. Jakie produkty z naszego sklepu mamy na myśli?

Zdrapki z zadaniami na Baby Shower

Chcecie sprawdzić, jak dobrze przyszła mama jest przygotowana do swojej roli? A możecie zastanawiacie się, czy same poradziłybyście sobie na jej miejscu? W takim razie zdrapki z zadaniami oraz pytaniami dotyczącymi noworodka będą dla Was doskonałym rozwiązaniem! Bileciki wykonane zostały z wysokiej jakości papieru, a zdobiący je motyw bociana z zawiniątkiem znakomicie wpisuje się w klimat Baby Shower. Na papierze znajduje się również złota, połyskująca powłoka, pod którą umieszczone są wyzwania dla wszystkich kobiet obecnych na przyjęciu! Wrzućcie bileciki do dużej misy i kolejno losujcie zdrapki, przyznając sobie punkty za poprawne rozwiązania. Bez wątpienia taka gra zapewni Wam mnóstwo rozrywki.

Zdrapki z zadaniami na imprezę Baby Shower
Zdrapki z zadaniami na imprezę Baby Shower

Ankiety i zabawy dla uczestniczek Baby Shower

Uczestniczki przyjęcia mogą śmiało wziąć udział także w innych zabawach. Karty inspirowane popularną grą “Państwa-miasta” to kapitalny test na szybkość i kreatywność. W każdym wierszu znajduje się jedna literka, do której dopisać należy imię lub dziecięcy przedmiot rozpoczynający się właśnie od niej. Możecie zorganizować sobie mały turniej, podczas którego na czas będziecie rozwiązywać zadanie, a następnie na głos odczytywać rozwiązania. Ciekawą zabawą jest również ankieta “Kto zna lepiej przyszłą mamę?”. Na sztywnym papierze nadrukowane zostały pytania dotyczące ciężarnej wraz z miejscem na odpowiedzi. Uczestniczki Baby Shower muszą rozwiązać cały test, a następnie sprawdzić rozwiązania wraz z przyszłą mamą. I jak? Która przyjaciółka zna ją najlepiej?

Ankieta zabawa na Baby Shower "Jakie będzie Twoje maleństwo?"
Ankieta zabawa na Baby Shower "Jakie będzie Twoje maleństwo?"

Testy z certyfikatami dla przyszłej mamy

Podczas Baby Shower perfekcyjnie sprawdzają się również gry sprawdzające przyszłą mamę. Ankiety z szeregiem pytań oraz zadań przyniosą Wam mnóstwo śmiechu, a także ożywią przyjęcie. Ciężarna będzie musiała zmierzyć się z kilkoma wyzwaniami, jakie postawić może przed nią macierzyństwo, jednak warto podejść do wszystkiego z dużą dozą poczucia humoru. Na zakończenie testu przyjaciółki przyszłej mamy powinny wypełnić certyfikat poświadczający, że kobieta jest idealnie przygotowana do swojej nowej roli. Zestawy dostępne są w kilku wariantach, dlatego przed przyjęciem możecie wybrać projekt, który najbardziej przypadnie Wam do gustu. Taka ankieta wraz z certyfikatem na Baby Shower będą dla przyszłej mamy przepiękną pamiątką z imprezki!

Test z certyfikatem dla Przyszłej Mamy na Baby Shower
Test z certyfikatem dla Przyszłej Mamy na Baby Shower