Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

Prośby o bycie Chrzestnym

Prośby o bycie Chrzestnym w oryginalnej odsłonie! Prośba o zostanie Rodzicem Chrzestnym to ogromna odpowiedzialność i musi być przekazana w odpowiedni sposób, który jednocześnie doceni przyszłą Matkę czy Ojca Chrzestnego. Prośby o zostanie Chrzestnymi małej dziewczynki i chłopca są udekorowane grafiką małego maluszka w odpowiednio dobranych kolorach. Prośby zawierają element małej zdrapki, która nadaje całości unikatowego charakteru! Personalizacja dostępna w prośbie nadaje jej indywidualnego podejścia, które zachwyci ciocię czy wujka, których prosicie o zostanie Chrzestnymi.

Prośby o bycie Chrzestnym 92 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 92 elementów
 • ZDRAPKA prośba na Chrzest dla Matki Chrzestnej Dziecięcy Świat (+koperta)
  13,00 zł brutto inf zł netto
  ZDRAPKA prośba na Chrzest dla Matki Chrzestnej Dziecięcy Świat...
  1 Recenzje

  Zdrapka na Chrzest, aby zadać to jedno ważne pytanie jest wyjątkowym sposobem, który zapiera dech w płucach. Przepiękna grafika kryjąca słodki element tajemnicy będzie ogromną radością dla przyszłej Matki Chrzestnej. Dostając taką zdrapkę poczuje się wyróżniona i dostanie potwierdzenie, że to pytanie miało trafić właśnie w jej ręce. 

  13,00 zł brutto
 • ZDRAPKA prośba na Chrzest dla Ojca Chrzestnego Dziecięcy Świat (+koperta)
  13,00 zł brutto inf zł netto
  ZDRAPKA prośba na Chrzest dla Ojca Chrzestnego Dziecięcy Świat...
  1 Recenzje

  Zdrapka jako prośba na Chrzest dla przyszłego Ojca Chrzestnego dziecka to urozmaicenie prośby o bycie rodzicem chrzestnym. Jest to odejście od klasycznego i tradycyjnego pytania nadaniem mu więcej zabawnego i tajemniczego wydźwięku. Dziecięca grafika sprawia, że cała uwaga jest skupiona tylko na nowo narodzonym dziecku.

  13,00 zł brutto
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM w woreczku PUZZLE Boho
  49,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM w woreczku PUZZLE Boho

  Elegancki lniany woreczek z puzzlami w stylu boho pozwoli w wyjątkowy sposób poprosić najbliższą osobę o zostanie Rodzicem Chrzestnym. Przyszła Matka Chrzestna lub Ojciec Chrzestny na widok takiej prośby na pewno się zgodzi. 

  49,98 zł brutto
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym Z PODPISEM Prosecco kryształowe LUX Złote Stópki
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Chrzestnym Z PODPISEM Prosecco kryształowe LUX...

  Jak poprosić o bycie Rodzicem Chrzestnym dziecka? Wspaniały pomysł to skrzyneczka z winem musującym i czekoladkami. W środku znajduje się personalizowana karteczka z pytaniem i dopasowaną grafiką złotych stópek. To rewelacyjny prezent od dziecka dla Przyszłego Ojca Chrzestnego. 

  79,98 zł brutto
 • PROŚBA o bycie Chrzestną Z PODPISEM Prosecco kryształowe LUX Złote Stópki
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Chrzestną Z PODPISEM Prosecco kryształowe LUX Złote...

  Jak w wyjątkowy sposób poprosić o bycie Rodzicem Chrzestnym? Idealnym sposobem jest prośba z winem musującym, czekoladkami w drewnianej skrzynce z imieniem Matki Chrzestnej, grafiką złotych stópek oraz imieniem dziecka. W środku znajduje się karteczka z pytaniem: Czy zostaniesz Moją Matką Chrzestną?Całość rewelacyjnie do siebie pasuje i wygląda obłędnie.

  79,98 zł brutto
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym w pudełku ze zdrapką Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa
  49,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Chrzestnym w pudełku ze zdrapką Z IMIENIEM Gałązka...

  Prośba o bycie Chrzestnym ze zdrapką umieszczona w pięknym pudełku z naturalnego drewna. Prośba udekorowana jest zdjęciem maluszka, ozdobną zdrapką z pytaniem i naszą grafiką minimalistycznego eukaliptusa. Całość prezentuje się niesamowicie i pozwoli Wam w efektowny sposób zapytać ciocię i wujka o zostanie Chrzestnymi malucha.

  49,98 zł brutto
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym pudełko ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Złote Stópki
  39,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Chrzestnym pudełko ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Złote Stópki

  Prośba o bycie Chrzestnym w drewnianym pudełku ze ozdobą grafiką i zdjęciem dziecka. Taka prośba zdecydowanie zachwyci przyszłych Rodziców Chrzestnych. Cudowny pomysł na Chrzest zarówno dla przyszłej Matki Chrzestnej, jak i przyszłego Ojca Chrzestnego. Prośba z grafiką złotych stópek świetnie sprawdzi się na uroczystości dziewczynek, jak i chłopców. 

  39,98 zł brutto
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym pudełko ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Subtelny Róż
  39,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Chrzestnym pudełko ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Subtelny Róż

  Jak w wyjątkowy sposób poprosić najbliższych o bycie Rodzicem Chrzestnym maleństwa? Wspaniałą propozycją jest przepiękna prośba w postaci skrzyneczki. Wewnątrz niej znajduje się karteczka z personalizacją, zdjęciem dziecka oraz wyjątkowym pytaniem. Całość utrzymana w różowych kolorach, przez co świetnie sprawdzi się przy Chrzcie dziewczynki.

  39,98 zł brutto
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym pudełko ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Chłopiec w Kwiatach
  39,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Chrzestnym pudełko ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Chłopiec w...

  Wspaniała prośba o zostanie Rodzicem Chrzestnym w postaci pięknej drewnianej skrzyneczki. Personalizowana prośba z uroczą grafiką śpiącego chłopczyka w kwiatowym wianuszku zaskoczy i oczaruje najbliższe osoby. Dzięki takiej prośbie przyszła Matka Chrzestna czy Ojciec Chrzestny na pewno się zgodzi.

  39,98 zł brutto
 • PROŚBA o bycie Chrzestną w skrzyni Z IMIENIEM Prosecco kryształowe i Słodkości
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Chrzestną w skrzyni Z IMIENIEM Prosecco kryształowe...

  Jak elegancko poprosić o bycie Chrzestną? W eleganckiej skrzyni umieszczono Prosecco w kryształowej butelce, mleczne czekoladki oraz słodkie krówki. Całość wspaniale udekorowana karteczką z prośbą i personalizacją. Taki prezent z pewnością przekona przyszłą Matkę Chrzestną.

  89,98 zł brutto
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym w skrzyni Z IMIENIEM Wino Cava i Słodkości
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Chrzestnym w skrzyni Z IMIENIEM Wino Cava i Słodkości

  Idealna propozycja na prośbę o bycie Rodzicem Chrzestnym dziecka. Na naturalnej wełnie drzewnej ułożona została butelka wina Cava, krówki oraz czekoladki. W środku umieszczona została specjalna karteczka z prośbą i personalizacją, dzięki której przyszły Ojciec Chrzestny na pewno nie odmówi.

  89,98 zł brutto
 • PROŚBA o bycie Chrzestną/Chrzestnym Z PODPISEM kubek+czekoladki Złote Stópki
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Chrzestną/Chrzestnym Z PODPISEM kubek+czekoladki...

  Piękna prośba o bycie Matką Chrzestną oraz Ojcem Chrzestnym w eleganckim białym pudełku. W środku znajduje się kubek z imieniem cioci/wujka oraz słodkie czekoladki. Wieczko zdobione jest grafiką złotych stópek, a na słodkościach nadrukowane jest pytanie o bycie przyszłym rodzicem chrzestnym.

  99,98 zł brutto
 • PROŚBA o bycie Chrzestną/Chrzestnym Z PODPISEM kubek+czekoladki Dziecięca Niewinnośćcięca Niewinność
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Chrzestną/Chrzestnym Z PODPISEM kubek+czekoladki...

  Prośba o bycie Matką Chrzestną oraz Ojcem Chrzestnym sprzedawana w różowym pudełku prezentowym. Na wieczku znajduje się spersonalizowana karteczka z grafiką w odcieniach różu oraz pytaniem do przyszłego rodzica Chrzestnego. W komplecie umieszczone zostały mleczne czekoladki z pytaniem, kubek z imieniem oraz cukierki w słoiczku.

  99,98 zł brutto
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym WINO bezalkoholowe w skrzyni Boho
  59,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Chrzestnym WINO bezalkoholowe w skrzyni Boho

  Elegancka prośba dla cioci i wujka o zostanie Rodzicami Chrzestnymi! Drewniana skrzynia zdobiona piękną grafiką, osobistą personalizacją oraz z pysznym winem bezalkoholowym i czekoladkami świetnie sprawdzi się jako prośba dla Chrzestnych. 

  59,98 zł brutto
 • PROŚBA o bycie Chrzestną pudełko z czekoladkami Z IMIENIEM Wianuszek z kwiatami
  54,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Chrzestną pudełko z czekoladkami Z IMIENIEM...

  Elegancka prośba o bycie Matką Chrzestną dziecka w postaci pudełka ze słodkościami. Wykonane z drewna prezentuje się pięknie. W środku została umieszczona karteczka z dopasowaną grafiką i pytaniem oraz mleczne czekoladki w ozdobnych papierkach. 

  54,98 zł brutto
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym pudełko z czekoladkami Z IMIENIEM Wianuszek z kwiatami
  54,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Chrzestnym pudełko z czekoladkami Z IMIENIEM...

  Wspaniała prośba o bycie Ojcem Chrzestnym z mlecznymi czekoladkami. Pytanie zostało umieszczone w naturalnym drewnianym pudełku oraz ozdobione karteczką z kwiatową grafiką. Całość pięknie się prezentuje i sprawi, że wujek na pewno się zgodzi!

  54,98 zł brutto
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Stópki z krówkami Wianuszek
  59,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Stópki z krówkami Wianuszek

  Jak w wyjątkowy sposób poprosić o bycie Ojcem Chrzestnym? Idealnym sposobem jest prośba w drewnianym pudełku z imieniem Ojca Chrzestnego, grafiką kwiatów oraz imieniem dziecka. W środku znajdują się krówki oraz drewniane dziecięce stópki na jutowym materiale. Całość pięknie do siebie pasuje i wygląda obłędnie.

  59,98 zł brutto
 • PROŚBA o bycie Chrzestną Z IMIENIEM Bransoletka pozłacana z krówkami Wianuszek
  119,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Chrzestną Z IMIENIEM Bransoletka pozłacana z...

  Jak pięknie poprosić o bycie Chrzestną? W eleganckim drewnianym pudełeczku umieszczona została pozłacana bransoletka z serduszkiem oraz słodkie krówki. Całość wspaniale udekorowana karteczką z prośbą i personalizacją. Taki prezent z pewnością przekona przyszłą Matkę Chrzestną o pełnienie tak ważnej roli w życiu dziecka. 

  119,98 zł brutto
 • PROŚBA o bycie Chrzestną Z IMIENIEM Kubek i słodkości MEGA
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Chrzestną Z IMIENIEM Kubek i słodkości MEGA

  Prośba o bycie Matką Chrzestną umieszczona w pięknym boxie prezentowym z kubkiem oraz słodyczami. W skład zestawu wchodzą krówki i czekoladki z pytaniem i dopasowanym motywem. Całość ułożona jest na dekoracyjnej wełnie drzewnej. Tego typu prezent pozwoli w elegancki sposób poprosić o bycie Matką Chrzestną dziecka.

  89,98 zł brutto
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Kubek i słodkości MEGA
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Kubek i słodkości MEGA

  Piękna personalizowana prośba o bycie Chrzestnym. W białym boxie prezentowym umieszczony został kubek, pyszne krówki oraz małe mleczne czekoladki. Całość ułożona na dekoracyjnej wełnie drzewnej prezentuje się oryginalnie i stylowo. Z pewnością sprawi wielką niespodziankę przyszłemu Ojcu Chrzestnemu. 

  89,98 zł brutto
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Niezbędnik dzikiego byczka
  199,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Niezbędnik dzikiego byczka

  Prośba o zostanie Chrzestnym w efektownym wydaniu! Przepiękne pudełko prezentowe ze śmietankowymi krówkami, czekoladą Merci w obwolucie, kawą mieloną oraz kubkiem z imieniem. Na wieczku znajduje się personalizowana etykieta z wyjątkowym pytaniem. Taki prezent bez wątpienia zachwyci każdego mężczyznę! 

  199,98 zł brutto
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Męska Pielęgnacja z Portfelem
  199,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Męska Pielęgnacja z Portfelem

  Prośba o bycie Chrzestnym zamknięta w personalizowanym boxie. W środku znajdziesz zestaw z żelem pod prysznic, mydłem o przepięknym zapachu, śmietankowymi krówkami, czekoladą Merci w obwolucie oraz portfelem ze skóry naturalnej. Na wieczku umieszczone zostało to najważniejsze pytanie! 

  199,98 zł brutto
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Zestaw dla brodacza MEGA
  179,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Zestaw dla brodacza MEGA

  Poproś bliskiego o zostanie Ojcem Chrzestnym w wyjątkowy sposób! Podaruj mu upominek z olejkiem do brody, szamponem, odżywką, kremem do stylizacji, drewnianą szczotką oraz grzebieniem. Na wieczku umieszczono również personalizację z grafiką jelenia w garniturze. To prezent idealny dla brodacza! 

  179,98 zł brutto
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Zestaw brodacza ze słodkościami i muchą
  149,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Zestaw brodacza ze...

  Chcesz poprosić bliskiego o zostanie Chrzestnym w efektowny sposób? Podaruj mu personalizowane pudełko prezentowe pełne wysokiej jakości produktów. Zestaw z olejkiem do brody, szamponem, odżywką, składanym grzebieniem, muchą oraz przepysznymi krówkami to idealny upominek dla brodacza. Personalizowana naklejka z motywem jelenia w garniturze zachwyci...

  149,98 zł brutto
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Męska Regeneracja
  149,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Męska Regeneracja

  Pudełko z męską zawartością, która zachwyci Przyszłego Ojca Chrzestnego. Zamów zestaw z: żelem pod prysznic, mydłem o pięknym zapachu, elegancką muchą, czekoladami oraz kamieniami do schładzania napojów. Najważniejsze pytanie zawarte zostało ne personalizowanym wieczku z grafiką jelenia w garniturze! 

  149,98 zł brutto
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Box Pełen Słodyczy
  149,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Box Pełen Słodyczy

  Pudełko pełne słodyczy zachwyci każdego mężczyznę! Wręcz bliskiemu box z czekoladą Merci w obwolucie, kawą mieloną, śmietankowymi krówkami, choco stickiem oraz serwetkami papierowymi. Pytanie skierowane do przyszłego Ojca Chrzestnego zostało zawarte na wieczku, towarzyszy mu grafika jelenia w garniturze. Całość prezentuje się niesamowicie efektownie. 

  149,98 zł brutto
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Zestaw Dżentelmena
  199,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Zestaw Dżentelmena

  Prośba o bycie Ojcem Chrzestnym w eleganckim wydaniu. Zestaw Dżentelmena ze świecą sojową ręcznie robioną, pistacjami, fistaszkami, cukierkami, piersiówką oraz kamieniami do schładzania napojów zawiera również personalizowaną naklejkę z grafiką w stylu kraftowym. Przepiękne pytanie umieszczone na wieczku wzruszy każdego mężczyznę!  

  199,98 zł brutto
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Kubek, likier i słodkości
  149,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Kubek, likier i słodkości

  Piękna prośba w eleganckim pudełku prezentowym pozwoli w wyjątkowy sposób zadać to najważniejsze pytanie. W środku znajduje się zestaw  z syropem do kawy, krówkami, kawą, kubkiem oraz migdałami. Etykieta wykonana w modnym kraftowym stylu zachwyci każdego mężczyznę! 

  149,98 zł brutto
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Kawa, likier i kubek termiczny
  149,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Kawa, likier i kubek termiczny

  Piękny zestaw, który poprosi bliskiego o zostanie Ojcem Chrzestnym dziecka. Box wypełniony syropem do kawy, świeżo paloną kawą mieloną, kubkiem termicznym oraz słodkimi czekoladkami zawiera personalizację na pięknym, kraftowym tle. Zamów stylowy prezent, który pokocha każdy mężczyzna. 

  149,98 zł brutto
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM na energię Kawa z czekoladą
  149,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM na energię Kawa z czekoladą

  Poproś bliskiego o zostanie Ojcem Chrzestnym za pomocą pudełka prezentowego z wysokiej jakości produktami. Zestaw z winem, kawą mieloną, śmietankowymi krówkami oraz czekoladą Merci w eleganckiej obwolucie został wzbogacony o personalizowana etykietę w modnym, kraftowym stylu. 

  149,98 zł brutto
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Słodki Zestaw
  149,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Słodki Zestaw

  Eleganckie pudełko prezentowe z wyjątkową zawartością. Podaruj Przyszłemu Ojcu Chrzestnemu prezent, który przekona go do pełnienia tej ważnej roli w życiu dziecka. Zestaw z winem, śmietankowymi krówkami, czekoladkami oraz migdałami dopełnia personalizowana etykieta w kraftowym stylu. 

  149,98 zł brutto
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Słodka Elegancja
  159,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Słodka Elegancja

  Wyjątkowy prezent dla Przyszłego Ojca Chrzestnego. Zadaj ważne pytanie z personalizowanym pudełkiem prezentowym z winem musującym, śmietankowymi krówkami, czekoladą Merci w obwolucie, paskiem oraz drewnianą muchą. Kraftowa naklejka dopełnia cały  prezent! 

  159,98 zł brutto
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Portfel, notes, skarpety
  149,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Portfel, notes, skarpety

  Prośba o zostanie Chrzestnym umieszczona w personalizowanym pudełku prezentowym. Zestaw z męskim portfelem, czarnym notesem, długopisem, skarpetkami oraz słodkimi czekoladkami. Naklejka zawarta na wieczku została wykonana w modnym kraftowym stylu. 

  149,98 zł brutto
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Niezbędnik Dżentelmena
  199,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Niezbędnik Dżentelmena

  Niesamowity prezent dla wyjątkowej osoby! Wręcz przyszłemu Ojcu Chrzestnemu upominek, który bez wątpienia pozostanie w jego pamięci. Box z czarnym notesem, długopisem, cukierkami, aromatyczną herbatą, czekoladą oraz kieliszkiem do shotów zdobiony personalizowaną naklejką w srebrno-czarnych kolorach. Pudełko prezentowe umożliwi zadanie ważnego pytania! 

  199,98 zł brutto
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Prawdziwy Dżentelmen
  169,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Prawdziwy Dżentelmen

  Poproś bliskiego o zostanie Ojcem Chrzestnym za pomocą pudełka prezentowego. Podaruj upominek z ręcznie robioną świecą sojową, bawełnianymi skarpetkami, kamieniami do schładzania napojów oraz pralinami. Pudełko zawiera również personalizację w modnym, srebrnym odcieniu. 

  169,98 zł brutto
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Elegancki Zestaw
  159,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Elegancki Zestaw

  Elegancki zestaw dla każdego mężczyzny! Podaruj Ojcu Chrzestnemu personalizowane pudełko z muchą, skarpetkami, męskim portfelem oraz paskiem. Personalizowana etykieta została wykonana w modnej srebrno-czarnej kolorystyce. Zawarte na niej pytanie w piękny sposób przekaże intencje przyszłemu Ojcu Chrzestnemu. 

  159,98 zł brutto
Pokazuje 1 - 36 z 92 elementów

Prośby o bycie Chrzestnym - oryginalne prośby dla cioci i wujka o zostanie Rodzicami Chrzestnymi

Bycie Rodzicem Chrzestnym to bardzo odpowiedzialna rola. Właśnie dlatego do ich wyboru należy podejść z rozsądkiem, mając na uwadze dobro swojego dziecka. Chrzestni powinni przede wszystkim służyć wsparciem i dobrym słowem, a także chcieć uczestniczyć w życiu maluszka. Z tego powodu rodzice dziecka często wybierają swoją najbliższą rodzinę, która zawsze jest tuż obok gotowa pomóc. Chrzestni wybrani? W takim razie pojawia się problem dotyczący tego, jak zapytać odpowiednie osoby o podjęcie się tej funkcji. Można, rzecz jasna, zapytać bliskich wprost, ale naprawdę wyjątkowym rozwiązaniem jest wręczenie im specjalnie przygotowanych drobiazgów, dzięki którym poczują się wyróżnieni. Wysokiej jakości upominki będą miłą niespodzianką, a przy tym rewelacyjną pamiątką na całe życie!

Prośby zdrapki dla Chrzestnych

Jeśli chcesz w naprawdę cudownym stylu zapytać bliskie osoby o zostanie Rodzicami Chrzestnymi Twojego dziecka, możesz śmiało postawić na gustowne zdrapki. Z grubego, białego papieru wykonane są składane kartki, wewnątrz których pod metaliczną, złotą powłoką ukryte zostało krótkie pytanie. Do zdrapki dołączona jest też zawieszka, którą należy usunąć warstwę zakrywającą tekst. Kartki są personalizowane, a także zdobione wyjątkowymi motywami podkreślającymi rodzaj okazji. Złote Stópki to bardzo uniwersalny projekt w klasycznej i odświętnej kolorystyce, który z pewnością oczaruje wybrane osoby. Na Chrzest córki możesz wybrać zdrapki z serii Dziecięca Niewinność w różowych odcieniach, natomiast dla synka błękitne kartki Chłopiec w Kwiatach. Każdy produkt dodatkowo opatrzony jest śliczną sentencją oraz dopasowaną kopertą, dzięki którym jest idealnym sposobem na poproszenie bliskich o zostanie Chrzestnymi Twojego dziecka.

Prośba zdrapka dla cioci i wujka o zostanie Rodzicem Chrzetnym

Prośba o bycie Chrzestnym ze zdjęciem - wyjątkowa prośba dla cioci i wujka na Chrzest

Fenomenalnym sposobem na to, aby zapytać wybrane osoby o bycie Rodzicami Chrzestnymi, jest drewniane pudełko w naturalnym kolorze. Po otwarciu skrzyneczki z serii Gałązka Eukaliptusa ukazuje się fotografia dziecka podpisana imieniem, a poniżej złota zdrapka. Obdarowane w ten sposób osoby z pewnością chętnie sprawdzą, co kryje się pod połyskującą powłoką. Po usunięciu zdrapki zobaczą napis “Czy zostaniesz moją Matką Chrzestną/moim Ojcem Chrzestnym?”. Oczarowani tak wspaniałą niespodzianką nie będą w stanie odmówić! Zwłaszcza, że pudełeczko wewnątrz dekorowane jest szykownym, złoto-zielonym motywem gałązek, które perfekcyjnie wpisują się w najnowsze trendy botaniczne. To przepiękny produkt, który przez długie lata będzie przypominał Chrzestnym Twojego dziecka o tym szczególnym wydarzeniu.

Prośba dla Chrzestnych ze zdjęciem w drewnianym pudełku

Puzzle z pytaniem o zostanie Chrzestnym

Czas na naprawdę oryginalny produkt! Puzzle z prośbą o bycie Rodzicami Chrzestnymi to niesamowity sposób na to, aby mile zaskoczyć bliskich. Produkt dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: różowej dla dziewczynki oraz niebieskiej dla chłopca. Po złożeniu sześciu elementów puzzle przedstawiają ilustrację małego dziecka w otoczeniu modnych, kwiatowych wzorów. Nad obrazkiem umieszczone jest pytanie o zostanie Chrzestnym w dopasowanym do motywu kolorze. Całość utrzymana jest w pastelowych odcieniach, dzięki którym nadruk prezentuje się niezwykle delikatnie i uroczo. Prośba puzzle dla Chrzestnych została wykonana zostały z grubej tektury, która gwarantuje estetyczny wygląd puzzli i dobrą wytrzymałość. Tak unikalna forma pytania sprawia, że osoby wybrane na Rodziców Chrzestnych Twojego dziecka będą zachwycone i natychmiast odpowiedzą “TAK”. 

Puzzle prośba dla Chrzestnych o zostanie Rodzicem Chrzestnym