Nowe produkty

Ostatnie posty

Prośby o bycie Chrzestnym

Prośby o bycie Chrzestnym w oryginalnej odsłonie! Prośba o zostanie Rodzicem Chrzestnym to ogromna odpowiedzialność i musi być przekazana w odpowiedni sposób, który jednocześnie doceni przyszłą Matkę czy Ojca Chrzestnego. Prośby o zostanie Chrzestnymi małej dziewczynki i chłopca są udekorowane grafiką małego maluszka w odpowiednio dobranych kolorach. Prośby zawierają element małej zdrapki, która nadaje całości unikatowego charakteru! Personalizacja dostępna w prośbie nadaje jej indywidualnego podejścia, które zachwyci ciocię czy wujka, których prosicie o zostanie Chrzestnymi.

Prośby o bycie Chrzestnym 25 produktów

Pokazuje 1 - 25 z 25 elementów
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym drewniana ze Stópkami
  27,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PROŚBA o bycie Chrzestnym drewniana ze Stópkami

  Piękna drewniana prośba dla wujka o bycie Ojcem Chrzestnym. Elegancki grawer z pytaniem w stylu ekologicznym sprawi, że zapytana osoba na pewno się zgodzi. Taka prośba to również niesamowita pamiątką. Ręcznie wykonana z najwyższą starannością.

  27,98 zł brutto
 • PROŚBA o bycie Chrzestną drewniana ze Stópkami
  27,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PROŚBA o bycie Chrzestną drewniana ze Stópkami

  Drewniana prośba o bycie Matką Chrzestną w ekologicznym stylu. Cudowny sposób, jak zapytać o bycie Matką Chrzestną dziecka. Prośba została w całości wykonana ręcznie z naturalnego drewna. Dzięki wyjmowanym stópkom kryje w sobie przepiękne pytanie, które oczaruje ciocię i z pewnością się zgodzi.

  27,98 zł brutto
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM w woreczku PUZZLE Boho
  39,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM w woreczku PUZZLE Boho

  Elegancki lniany woreczek z puzzlami w stylu boho pozwoli w wyjątkowy sposób poprosić najbliższą osobę o zostanie Rodzicem Chrzestnym. Przyszła Matka Chrzestna lub Ojciec Chrzestny na widok takiej prośby na pewno się zgodzi. 

  39,98 zł brutto
 • PROŚBA ZDRAPKA OTWIERANA na Chrzest Czy zostaniesz Moim Rodzicem Chrzestnym ZŁOTE STÓPKI+ZŁOTA KOPERTA
  23,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA ZDRAPKA OTWIERANA na Chrzest Czy zostaniesz Moim Rodzicem...

  Prośba dla cioci i wujka o zostanie przyszłym Rodzicem Chrzestnym! Przepiękna prośba zaproszenie z uroczą zdrapką ozdobiona grafiką złotych stópek. Całość wygląda niezwykle elegancko i na pewno zachwyci przyszłych Rodziców Chrzestnych. Genialna, personalizowana propozycja na Chrzest Święty maluszka.

  23,98 zł brutto
 • PROŚBA ZDRAPKA na Chrzest CZY ZOSTANIESZ MOJĄ MATKĄ CHRZESTNĄ Złote Stópki (+koperta)
  13,00 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA ZDRAPKA na Chrzest CZY ZOSTANIESZ MOJĄ MATKĄ CHRZESTNĄ...

  Prośba zdrapka na Chrzest Święty dla przyszłej Matki Chrzestnej! Cudowna propozycja na zaproszenie cioci na zostanie Matką Chrzestną maluszka. Prośba jest ozdobiona minimalistycznym wzorem złotych stópek i zdrapką. Całość wygląda niesamowicie i elegancko i jest oryginalnym pomysłem zaproszenia na Chrzest!

  13,00 zł brutto
 • PROŚBA ZDRAPKA na Chrzest CZY ZOSTANIESZ MOIM OJCEM CHRZESTNYM Złote Stópki (+koperta)
  13,00 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA ZDRAPKA na Chrzest CZY ZOSTANIESZ MOIM OJCEM CHRZESTNYM...

  Prośba zdrapka na Chrzest dla przyszłego Ojca Chrzestnego! Cudowny i oryginalny pomysł na zaproszenie wujka na zostanie Rodzicem Chrzestnym maluszka! Prośby ozdobione są złotym, eleganckim nadrukiem złotych stópek i fantastyczną zdrapką. Całość wygląda bardzo szykownie i jest wspaniałym rozwiązaniem na Chrzest!

  13,00 zł brutto
 • PROŚBA ZDRAPKA OTWIERANA na Chrzest Czy zostaniesz Moim Rodzicem Chrzestnym DZIECIĘCA NIEWINNOŚĆ
  23,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA ZDRAPKA OTWIERANA na Chrzest Czy zostaniesz Moim Rodzicem...

  Prośba zdrapka dla przyszłych Rodziców Chrzestnych małej dziewczynki! Fantastyczny pomysł na oryginalne poproszenie cioci i wujka o przyjęcie tak ważnej roli. Prośby udekorowane są autorską grafiką kwiatów i maluszka w różowych odcieniach. Całość prezentuje się niezwykle delikatnie i wspaniale nada się na Chrzest.

  23,98 zł brutto
 • PROŚBA ZDRAPKA na Chrzest CZY ZOSTANIESZ MOJĄ MATKĄ CHRZESTNĄ Dziecięca Niewinność (+koperta)
  13,00 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA ZDRAPKA na Chrzest CZY ZOSTANIESZ MOJĄ MATKĄ CHRZESTNĄ...

  Prośba zdrapka na Chrzest dla przyszłej Matki Chrzestnej! Prośba jest ozdobiona cudowną, autorską grafiką małej, śpiącej dziewczynki w kwiatach. Całość wygląda niezwykle uroczo, a w połączeniu ze zdrapką stanowi niezwykły sposób na zapytanie cioci o zostanie Matką Chrzestną maluszka. 

  13,00 zł brutto
 • PROŚBA ZDRAPKA na Chrzest CZY ZOSTANIESZ MOIM OJCEM CHRZESTNYM Dziecięca Niewinność (+koperta)
  13,00 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA ZDRAPKA na Chrzest CZY ZOSTANIESZ MOIM OJCEM CHRZESTNYM...

  Prośba zdrapka dla przyszłego Ojca Chrzestnego małej dziewczynki! Prośba ze zdrapką to niezwykle oryginalny pomysł, który przekazuje zapytanie w ciekawy sposób. Taka prośba to fantastyczna propozycja na zaproszenie przyszłego Ojca Chrzestnego. Różowy kolor grafiki pięknie podkreśla, że chodzi o Chrzest Święty dziewczynki.

  13,00 zł brutto
 • PROŚBA ZDRAPKA OTWIERANA na Chrzest Czy zostaniesz Moim Rodzicem Chrzestnym CHŁOPIEC W KWIATACH
  23,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA ZDRAPKA OTWIERANA na Chrzest Czy zostaniesz Moim Rodzicem...

  Prośba zdrapka na Chrzest Święty małego chłopczyka. Prośba skierowana jest do cioci i wujka o zostanie przyszłymi Rodzicami Chrzestnymi. Wspaniała propozycja na Chrzest. Prośba ozdobiona jest delikatną grafiką dziecka wśród niebieskich kwiatów co idealnie podkreśla charakter okazji. Dodatek personalizacji i zdrapki sprawia, że całość wygląda niesamowicie.

  23,98 zł brutto
 • PROŚBA ZDRAPKA na Chrzest CZY ZOSTANIESZ MOJĄ MATKĄ CHRZESTNĄ Chłopiec w Kwiatach (+koperta)
  13,00 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA ZDRAPKA na Chrzest CZY ZOSTANIESZ MOJĄ MATKĄ CHRZESTNĄ...

  Prośba zdrapka na Chrzest chłopca w oryginalnym wydaniu z cudowną zdrapką! Taka prośba to fantastyczny sposób na poproszenie cioci dziecka o zostanie przyszłą Matką Chrzestną. Prośba ozdobiona jest autorską grafiką małego chłopca wśród niebieskich kwiatów. Całość wygląda fantastycznie i cudownie sprawdzi się na Chrzest.

  13,00 zł brutto
 • PROŚBA ZDRAPKA na Chrzest CZY ZOSTANIESZ MOIM OJCEM CHRZESTNYM Chłopiec w kwiatach (+koperta)
  13,00 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA ZDRAPKA na Chrzest CZY ZOSTANIESZ MOIM OJCEM CHRZESTNYM...
  1 Recenzje

  Prośba o zostanie Ojcem Chrzestnym z uroczą zdrapką! Cudowny pomysł na efektowne poproszenie wujka dziecka o zostanie przyszłym Rodzicem Chrzestnym. Taka prośba to niezwykła propozycja na Chrzest chłopca, a do tego ozdobiona autorską grafiką maluszka wśród niebieskich kwiatów. Całość wygląda zjawiskowo. 

  13,00 zł brutto
 • PROŚBA o bycie Chrzestną PUZZLE Dziecięca Niewinność
  16,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Chrzestną PUZZLE Dziecięca Niewinność

  Prośba o bycie Chrzestną dla małego maluszka na jego Chrzest Święty! Prośba jest ukryta w oryginalny sposób w zestawie puzzli. Pytanie z delikatną grafiką nadrukowane jest na puzzlach. Całość genialnie nada się do zapytania cioci o zostanie Matką Chrzestną małej dziewczynki!

  16,98 zł brutto
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym PUZZLE Dziecięca Niewinność
  16,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Chrzestnym PUZZLE Dziecięca Niewinność

  Prośba o bycie Chrzestnym małej dziewczynki na jej Chrzest Święty! Prośba umieszczona jest na ozdobnych puzzlach, które mają delikatny nadruk małej dziewczynki i ważnego pytania o zostanie Ojcem Chrzestnym.

  16,98 zł brutto
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym PUZZLE Chłopiec w Kwiatach
  16,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Chrzestnym PUZZLE Chłopiec w Kwiatach

  Elegancka prośba o bycie Chrzestnym małego chłopca. Prośba umieszczona jest na puzzlach z grubej tektury. Puzzle z prośbą to fantastyczny pomysł na efektowne zapytanie wujka o zostanie Ojcem Chrzestnym maluszka!

  16,98 zł brutto
 • PROŚBA o bycie Chrzestną PUZZLE Chłopiec w Kwiatach
  16,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Chrzestną PUZZLE Chłopiec w Kwiatach

  Prośba o bycie Matką Chrzestną małego chłopca! Fantastyczny pomysł na przekazanie tego ważnego pytania w oryginalny sposób. Na puzzlach nadrukowane jest pytanie oraz delikatna grafika chłopca wśród niebieskich kwiatów. Fantastyczny pomysł na zapytanie cioci o zostanie Matką Chrzestną.

  16,98 zł brutto
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym w pudełku ze zdrapką Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa
  49,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Chrzestnym w pudełku ze zdrapką Z IMIENIEM Gałązka...

  Prośba o bycie Chrzestnym ze zdrapką umieszczona w pięknym pudełku z naturalnego drewna. Prośba udekorowana jest zdjęciem maluszka, ozdobną zdrapką z pytaniem i naszą grafiką minimalistycznego eukaliptusa. Całość prezentuje się niesamowicie i pozwoli Wam w efektowny sposób zapytać ciocię i wujka o zostanie Chrzestnymi malucha.

  49,98 zł brutto
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym pudełko ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Złote Stópki
  39,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Chrzestnym pudełko ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Złote Stópki

  Prośba o bycie Chrzestnym w drewnianym pudełku ze ozdobą grafiką i zdjęciem dziecka. Taka prośba zdecydowanie zachwyci przyszłych Rodziców Chrzestnych. Cudowny pomysł na Chrzest zarówno dla przyszłej Matki Chrzestnej, jak i przyszłego Ojca Chrzestnego. Prośba z grafiką złotych stópek świetnie sprawdzi się na uroczystości dziewczynek, jak i chłopców. 

  39,98 zł brutto
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym pudełko ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Chłopiec w Kwiatach
  39,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Chrzestnym pudełko ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Chłopiec w...

  Wspaniała prośba o zostanie Rodzicem Chrzestnym w postaci pięknej drewnianej skrzyneczki. Personalizowana prośba z uroczą grafiką śpiącego chłopczyka w kwiatowym wianuszku zaskoczy i oczaruje najbliższe osoby. Dzięki takiej prośbie przyszła Matka Chrzestna czy Ojciec Chrzestny na pewno się zgodzi.

  39,98 zł brutto
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym pudełko ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Subtelny Róż
  39,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Chrzestnym pudełko ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Subtelny Róż

  Jak w wyjątkowy sposób poprosić najbliższych o bycie Rodzicem Chrzestnym maleństwa? Wspaniałą propozycją jest przepiękna prośba w postaci skrzyneczki. Wewnątrz niej znajduje się karteczka z personalizacją, zdjęciem dziecka oraz wyjątkowym pytaniem. Całość utrzymana w różowych kolorach, przez co świetnie sprawdzi się przy Chrzcie dziewczynki.

  39,98 zł brutto
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym WINO bezalkoholowe w skrzyni Boho
  59,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Chrzestnym WINO bezalkoholowe w skrzyni Boho

  Elegancka prośba dla cioci i wujka o zostanie Rodzicami Chrzestnymi! Drewniana skrzynia zdobiona piękną grafiką, osobistą personalizacją oraz z pysznym winem bezalkoholowym i czekoladkami świetnie sprawdzi się jako prośba dla Chrzestnych. 

  59,98 zł brutto
 • PROŚBA o bycie Chrzestną WINO kryształowe RÓŻOWE w pudełku
  49,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Chrzestną WINO kryształowe RÓŻOWE w pudełku

  Wyjątkowa prośba dla cioci o zostanie Matką Chrzestną maluszka! Prośba złożona jest z pysznego wina musującego Freixenet Italian Rose w zestawie z ozdobną słomką, bilecikiem oraz wstążka. Całość zapakowana jest w ozdobny box prezentowy dekorowany personalizowana naklejką z prośbą dla cioci oraz personalizacją.

  49,98 zł brutto
 • PROŚBA o bycie Matką Chrzestną bransoletka nieskończoności (+bilecik+koperta)
  14,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Matką Chrzestną bransoletka nieskończoności...

  Wyjątkowa prośba o zostanie Matką Chrzestną! Cudowna bransoletka nieskończoności na eleganckim bileciku z prośbą sprawią, że każda ciocia zgodzi się na podjęcie tej ważnej roli. Całość umieszczona jest w ozdobnej, uroczej kopercie. Taki komplet świetnie sprawdzi się na przekazanie pytania o zostanie Matką Chrzestną maluszka!

  14,98 zł brutto
 • PROŚBA Czy będziesz moją Matką Chrzestną Bransoletka Nieskończoności ZŁOCONA Różowe Kwiaty
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA Czy będziesz moją Matką Chrzestną Bransoletka...

  Elegancka prośba z pytaniem dla cioci o zostanie Matką Chrzestną maluszka. Prośba ukryta jest na ozdobnej karteczce z przepięknymi życzeniami i personalizacją. Zapytanie zamknięte jest w cudownej, drewnianej skrzynce, co dodaje całości niezwykłego luksusu. 

  69,98 zł brutto
 • EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych
  35,00 zł brutto inf zł netto
  EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do...

  Zakup expresowej realizacji zamówienia pozwoli przyspieszyć wykonanie przez nas personalizowanych produktów z 7 dni roboczych do 3 dni roboczych. Czas realizacji jest podany przy każdym personalizowanym produkcie. Jeśli chcesz zmniejszyć czas realizacji zamówienia dokup ekspresowe przyspieszenie wykonania zamówienia.

  35,00 zł brutto
Pokazuje 1 - 25 z 25 elementów

Prośby o bycie Chrzestnym - oryginalne prośby dla cioci i wujka o zostanie Rodzicami Chrzestnymi

Bycie Rodzicem Chrzestnym to bardzo odpowiedzialna rola. Właśnie dlatego do ich wyboru należy podejść z rozsądkiem, mając na uwadze dobro swojego dziecka. Chrzestni powinni przede wszystkim służyć wsparciem i dobrym słowem, a także chcieć uczestniczyć w życiu maluszka. Z tego powodu rodzice dziecka często wybierają swoją najbliższą rodzinę, która zawsze jest tuż obok gotowa pomóc. Chrzestni wybrani? W takim razie pojawia się problem dotyczący tego, jak zapytać odpowiednie osoby o podjęcie się tej funkcji. Można, rzecz jasna, zapytać bliskich wprost, ale naprawdę wyjątkowym rozwiązaniem jest wręczenie im specjalnie przygotowanych drobiazgów, dzięki którym poczują się wyróżnieni. Wysokiej jakości upominki będą miłą niespodzianką, a przy tym rewelacyjną pamiątką na całe życie!

Prośby zdrapki dla Chrzestnych

Jeśli chcesz w naprawdę cudownym stylu zapytać bliskie osoby o zostanie Rodzicami Chrzestnymi Twojego dziecka, możesz śmiało postawić na gustowne zdrapki. Z grubego, białego papieru wykonane są składane kartki, wewnątrz których pod metaliczną, złotą powłoką ukryte zostało krótkie pytanie. Do zdrapki dołączona jest też zawieszka, którą należy usunąć warstwę zakrywającą tekst. Kartki są personalizowane, a także zdobione wyjątkowymi motywami podkreślającymi rodzaj okazji. Złote Stópki to bardzo uniwersalny projekt w klasycznej i odświętnej kolorystyce, który z pewnością oczaruje wybrane osoby. Na Chrzest córki możesz wybrać zdrapki z serii Dziecięca Niewinność w różowych odcieniach, natomiast dla synka błękitne kartki Chłopiec w Kwiatach. Każdy produkt dodatkowo opatrzony jest śliczną sentencją oraz dopasowaną kopertą, dzięki którym jest idealnym sposobem na poproszenie bliskich o zostanie Chrzestnymi Twojego dziecka.

Prośba zdrapka dla cioci i wujka o zostanie Rodzicem Chrzetnym

Prośba o bycie Chrzestnym ze zdjęciem - wyjątkowa prośba dla cioci i wujka na Chrzest

Fenomenalnym sposobem na to, aby zapytać wybrane osoby o bycie Rodzicami Chrzestnymi, jest drewniane pudełko w naturalnym kolorze. Po otwarciu skrzyneczki z serii Gałązka Eukaliptusa ukazuje się fotografia dziecka podpisana imieniem, a poniżej złota zdrapka. Obdarowane w ten sposób osoby z pewnością chętnie sprawdzą, co kryje się pod połyskującą powłoką. Po usunięciu zdrapki zobaczą napis “Czy zostaniesz moją Matką Chrzestną/moim Ojcem Chrzestnym?”. Oczarowani tak wspaniałą niespodzianką nie będą w stanie odmówić! Zwłaszcza, że pudełeczko wewnątrz dekorowane jest szykownym, złoto-zielonym motywem gałązek, które perfekcyjnie wpisują się w najnowsze trendy botaniczne. To przepiękny produkt, który przez długie lata będzie przypominał Chrzestnym Twojego dziecka o tym szczególnym wydarzeniu.

Prośba dla Chrzestnych ze zdjęciem w drewnianym pudełku

Puzzle z pytaniem o zostanie Chrzestnym

Czas na naprawdę oryginalny produkt! Puzzle z prośbą o bycie Rodzicami Chrzestnymi to niesamowity sposób na to, aby mile zaskoczyć bliskich. Produkt dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: różowej dla dziewczynki oraz niebieskiej dla chłopca. Po złożeniu sześciu elementów puzzle przedstawiają ilustrację małego dziecka w otoczeniu modnych, kwiatowych wzorów. Nad obrazkiem umieszczone jest pytanie o zostanie Chrzestnym w dopasowanym do motywu kolorze. Całość utrzymana jest w pastelowych odcieniach, dzięki którym nadruk prezentuje się niezwykle delikatnie i uroczo. Prośba puzzle dla Chrzestnych została wykonana zostały z grubej tektury, która gwarantuje estetyczny wygląd puzzli i dobrą wytrzymałość. Tak unikalna forma pytania sprawia, że osoby wybrane na Rodziców Chrzestnych Twojego dziecka będą zachwycone i natychmiast odpowiedzą “TAK”. 

Puzzle prośba dla Chrzestnych o zostanie Rodzicem Chrzestnym