Nowe produkty

Ostatnie posty

Prośby o bycie Chrzestnym

Prośby o bycie Chrzestnym w oryginalnej odsłonie! Prośba o zostanie Rodzicem Chrzestnym to ogromna odpowiedzialność i musi być przekazana w odpowiedni sposób, który jednocześnie doceni przyszłą Matkę czy Ojca Chrzestnego. Prośby o zostanie Chrzestnymi małej dziewczynki i chłopca są udekorowane grafiką małego maluszka w odpowiednio dobranych kolorach. Prośby zawierają element małej zdrapki, która nadaje całości unikatowego charakteru! Personalizacja dostępna w prośbie nadaje jej indywidualnego podejścia, które zachwyci ciocię czy wujka, których prosicie o zostanie Chrzestnymi.

Prośby o bycie Chrzestnym 83 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 83 elementów
 • ZDRAPKA Czy będziesz moim Ojcem Chrzestnym Białe Róże ze stópkami
  13,00 zł brutto inf zł netto
  ZDRAPKA Czy będziesz moim Ojcem Chrzestnym Białe Róże ze stópkami

  Poproś o zostanie Ojcem Chrzestnym dla nowo narodzonego dziecka. Elegancka kartka wykonana z papieru wysokiej jakości prezentuje się niezwykle uroczo. Motyw białych róż ze stópkami wpisuje się w aktualne trendy. Zdrapka sprzedawana jest w komplecie z pasującą kopertą w białym kolorze. 

  13,00 zł
 • ZDRAPKA Czy będziesz moją Matką Chrzestną Białe Róże ze stópkami
  13,00 zł brutto inf zł netto
  ZDRAPKA Czy będziesz moją Matką Chrzestną Białe Róże ze stópkami

  Elegancka kartka ze zdrapką dla Przyszłej Matki Chrzestnej. Zadaj ważne pytanie wręczając cudowny produkt z motywem białych róż ze stópkami. Oryginalna forma sprawi, że Matka Chrzestna od razu powie TAK! Produkt wykonany z papieru wysokiej jakości. Do kartki dołączona jest biała koperta. 

  13,00 zł
 • ZDRAPKA prośba na Chrzest dla Matki Chrzestnej Dziecięcy Świat (+koperta)
  13,00 zł brutto inf zł netto
  ZDRAPKA prośba na Chrzest dla Matki Chrzestnej Dziecięcy Świat...
  1 Recenzje

  Zdrapka na Chrzest, aby zadać to jedno ważne pytanie jest wyjątkowym sposobem, który zapiera dech w płucach. Przepiękna grafika kryjąca słodki element tajemnicy będzie ogromną radością dla przyszłej Matki Chrzestnej. Dostając taką zdrapkę poczuje się wyróżniona i dostanie potwierdzenie, że to pytanie miało trafić właśnie w jej ręce. 

  13,00 zł
 • ZDRAPKA prośba na Chrzest dla Ojca Chrzestnego Dziecięcy Świat (+koperta)
  13,00 zł brutto inf zł netto
  ZDRAPKA prośba na Chrzest dla Ojca Chrzestnego Dziecięcy Świat...
  1 Recenzje

  Zdrapka jako prośba na Chrzest dla przyszłego Ojca Chrzestnego dziecka to urozmaicenie prośby o bycie rodzicem chrzestnym. Jest to odejście od klasycznego i tradycyjnego pytania nadaniem mu więcej zabawnego i tajemniczego wydźwięku. Dziecięca grafika sprawia, że cała uwaga jest skupiona tylko na nowo narodzonym dziecku.

  13,00 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM w woreczku PUZZLE Boho
  49,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM w woreczku PUZZLE Boho

  Elegancki lniany woreczek z puzzlami w stylu boho pozwoli w wyjątkowy sposób poprosić najbliższą osobę o zostanie Rodzicem Chrzestnym. Przyszła Matka Chrzestna lub Ojciec Chrzestny na widok takiej prośby na pewno się zgodzi. 

  49,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym Z PODPISEM Prosecco kryształowe LUX Złote Stópki
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Chrzestnym Z PODPISEM Prosecco kryształowe LUX...

  Jak poprosić o bycie Rodzicem Chrzestnym dziecka? Wspaniały pomysł to skrzyneczka z winem musującym i czekoladkami. W środku znajduje się personalizowana karteczka z pytaniem i dopasowaną grafiką złotych stópek. To rewelacyjny prezent od dziecka dla Przyszłego Ojca Chrzestnego. 

  79,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestną Z PODPISEM Prosecco kryształowe LUX Złote Stópki
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Chrzestną Z PODPISEM Prosecco kryształowe LUX Złote...

  Jak w wyjątkowy sposób poprosić o bycie Rodzicem Chrzestnym? Idealnym sposobem jest prośba z winem musującym, czekoladkami w drewnianej skrzynce z imieniem Matki Chrzestnej, grafiką złotych stópek oraz imieniem dziecka. W środku znajduje się karteczka z pytaniem: Czy zostaniesz Moją Matką Chrzestną?Całość rewelacyjnie do siebie pasuje i wygląda obłędnie.

  79,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym w pudełku ze zdrapką Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa
  49,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Chrzestnym w pudełku ze zdrapką Z IMIENIEM Gałązka...

  Prośba o bycie Chrzestnym ze zdrapką umieszczona w pięknym pudełku z naturalnego drewna. Prośba udekorowana jest zdjęciem maluszka, ozdobną zdrapką z pytaniem i naszą grafiką minimalistycznego eukaliptusa. Całość prezentuje się niesamowicie i pozwoli Wam w efektowny sposób zapytać ciocię i wujka o zostanie Chrzestnymi malucha.

  49,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym pudełko ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Złote Stópki
  39,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Chrzestnym pudełko ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Złote Stópki

  Prośba o bycie Chrzestnym w drewnianym pudełku ze ozdobą grafiką i zdjęciem dziecka. Taka prośba zdecydowanie zachwyci przyszłych Rodziców Chrzestnych. Cudowny pomysł na Chrzest zarówno dla przyszłej Matki Chrzestnej, jak i przyszłego Ojca Chrzestnego. Prośba z grafiką złotych stópek świetnie sprawdzi się na uroczystości dziewczynek, jak i chłopców. 

  39,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym pudełko ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Subtelny Róż
  39,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Chrzestnym pudełko ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Subtelny Róż

  Jak w wyjątkowy sposób poprosić najbliższych o bycie Rodzicem Chrzestnym maleństwa? Wspaniałą propozycją jest przepiękna prośba w postaci skrzyneczki. Wewnątrz niej znajduje się karteczka z personalizacją, zdjęciem dziecka oraz wyjątkowym pytaniem. Całość utrzymana w różowych kolorach, przez co świetnie sprawdzi się przy Chrzcie dziewczynki.

  39,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym pudełko ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Chłopiec w Kwiatach
  39,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Chrzestnym pudełko ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Chłopiec w...

  Wspaniała prośba o zostanie Rodzicem Chrzestnym w postaci pięknej drewnianej skrzyneczki. Personalizowana prośba z uroczą grafiką śpiącego chłopczyka w kwiatowym wianuszku zaskoczy i oczaruje najbliższe osoby. Dzięki takiej prośbie przyszła Matka Chrzestna czy Ojciec Chrzestny na pewno się zgodzi.

  39,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestną w skrzyni Z IMIENIEM Prosecco kryształowe i Słodkości
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Chrzestną w skrzyni Z IMIENIEM Prosecco kryształowe...

  Jak elegancko poprosić o bycie Chrzestną? W eleganckiej skrzyni umieszczono Prosecco w kryształowej butelce, mleczne czekoladki oraz słodkie krówki. Całość wspaniale udekorowana karteczką z prośbą i personalizacją. Taki prezent z pewnością przekona przyszłą Matkę Chrzestną.

  89,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym w skrzyni Z IMIENIEM Wino Cava i Słodkości
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Chrzestnym w skrzyni Z IMIENIEM Wino Cava i Słodkości

  Idealna propozycja na prośbę o bycie Rodzicem Chrzestnym dziecka. Na naturalnej wełnie drzewnej ułożona została butelka wina Cava, krówki oraz czekoladki. W środku umieszczona została specjalna karteczka z prośbą i personalizacją, dzięki której przyszły Ojciec Chrzestny na pewno nie odmówi.

  89,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestną/Chrzestnym Z PODPISEM kubek+czekoladki Złote Stópki
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Chrzestną/Chrzestnym Z PODPISEM kubek+czekoladki...

  Piękna prośba o bycie Matką Chrzestną oraz Ojcem Chrzestnym w eleganckim białym pudełku. W środku znajduje się kubek z imieniem cioci/wujka oraz słodkie czekoladki. Wieczko zdobione jest grafiką złotych stópek, a na słodkościach nadrukowane jest pytanie o bycie przyszłym rodzicem chrzestnym.

  99,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym WINO bezalkoholowe w skrzyni Boho
  59,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Chrzestnym WINO bezalkoholowe w skrzyni Boho

  Elegancka prośba dla cioci i wujka o zostanie Rodzicami Chrzestnymi! Drewniana skrzynia zdobiona piękną grafiką, osobistą personalizacją oraz z pysznym winem bezalkoholowym i czekoladkami świetnie sprawdzi się jako prośba dla Chrzestnych. 

  59,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestną pudełko z czekoladkami Z IMIENIEM Wianuszek z kwiatami
  54,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Chrzestną pudełko z czekoladkami Z IMIENIEM...

  Elegancka prośba o bycie Matką Chrzestną dziecka w postaci pudełka ze słodkościami. Wykonane z drewna prezentuje się pięknie. W środku została umieszczona karteczka z dopasowaną grafiką i pytaniem oraz mleczne czekoladki w ozdobnych papierkach. 

  54,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym pudełko z czekoladkami Z IMIENIEM Wianuszek z kwiatami
  54,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Chrzestnym pudełko z czekoladkami Z IMIENIEM...

  Wspaniała prośba o bycie Ojcem Chrzestnym z mlecznymi czekoladkami. Pytanie zostało umieszczone w naturalnym drewnianym pudełku oraz ozdobione karteczką z kwiatową grafiką. Całość pięknie się prezentuje i sprawi, że wujek na pewno się zgodzi!

  54,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Stópki z krówkami Wianuszek
  59,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Stópki z krówkami Wianuszek

  Jak w wyjątkowy sposób poprosić o bycie Ojcem Chrzestnym? Idealnym sposobem jest prośba w drewnianym pudełku z imieniem Ojca Chrzestnego, grafiką kwiatów oraz imieniem dziecka. W środku znajdują się krówki oraz drewniane dziecięce stópki na jutowym materiale. Całość pięknie do siebie pasuje i wygląda obłędnie.

  59,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestną Z IMIENIEM Bransoletka pozłacana z krówkami Wianuszek
  119,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Chrzestną Z IMIENIEM Bransoletka pozłacana z...

  Jak pięknie poprosić o bycie Chrzestną? W eleganckim drewnianym pudełeczku umieszczona została pozłacana bransoletka z serduszkiem oraz słodkie krówki. Całość wspaniale udekorowana karteczką z prośbą i personalizacją. Taki prezent z pewnością przekona przyszłą Matkę Chrzestną o pełnienie tak ważnej roli w życiu dziecka. 

  119,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestną Z IMIENIEM Kubek i słodkości MEGA
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Chrzestną Z IMIENIEM Kubek i słodkości MEGA

  Prośba o bycie Matką Chrzestną umieszczona w pięknym boxie prezentowym z kubkiem oraz słodyczami. W skład zestawu wchodzą krówki i czekoladki z pytaniem i dopasowanym motywem. Całość ułożona jest na dekoracyjnej wełnie drzewnej. Tego typu prezent pozwoli w elegancki sposób poprosić o bycie Matką Chrzestną dziecka.

  89,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Kubek i słodkości MEGA
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Kubek i słodkości MEGA

  Piękna personalizowana prośba o bycie Chrzestnym. W białym boxie prezentowym umieszczony został kubek, pyszne krówki oraz małe mleczne czekoladki. Całość ułożona na dekoracyjnej wełnie drzewnej prezentuje się oryginalnie i stylowo. Z pewnością sprawi wielką niespodziankę przyszłemu Ojcu Chrzestnemu. 

  89,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Miodowa rozkosz
  319,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Miodowa...

  Poproś bliskiego o zostanie Chrzestnym w efektowny sposób. Zamów personalizowany prezent z grafiką w srebrnym odcieniu. W środku pudełka prezentowego zamieszczono butelkę Jack Daniels Honey, oryginalną czekoladę Jack Daniels Honey, Jack Daniels z colą w puszce, kamienie do schładzania napojów, skarpetki oraz cukierki. Na wieczku znajdują się życzenia z...

  319,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels GIGA
  299,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels GIGA

  Poproś o zostanie Rodzicem Chrzestnym w wyjątkowy sposób! Podaruj bliskiej osobie pudełko prezentowe z męską zawartością. W środku znajduje się oryginalna czekolada Jack Daniels, Jack Daniels z colą w puszce, kamienie do schładzania napojów, skarpetki oraz cukierki. Wieczko zawiera najważniejsze pytanie pośród personalizacji. To prezent, który zapamięta...

  299,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Zestaw z Brandy MEGA
  219,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Zestaw z Brandy MEGA

  Prośba o bycie Chrzestnym w efektownym pudełku prezentowym! Zadaj wyjątkowe pytanie wręczając box z brandy, likworami, bawełnianymi skarpetkami, drewnianą muchą oraz czekoladkami. Wieczko zawiera personalizacja w pięknym, kraftowym stylu. Upominek bez wątpienia zaskoczy każdego mężczyznę! 

  219,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Irish Cream
  229,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Irish Cream

  Poproś o zostanie Chrzestnym w wyjątkowy sposób! Pudełko prezentowe pełne wysokiej jakości produktów zawiera personalizację umieszczoną na naklejce w motywie kraftowym. W środku znajduje się zestaw z alkoholem, czekoladkami, czekoladą, migdałami oraz kawą. Zadaj to najważniejsze pytanie w sposób, który zostanie zapamiętany na długo! 

  229,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Styl i klasa
  219,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Styl i klasa

  Zadaj ważne pytanie za pomocą personalizowanego pudełka prezentowego! Poproś o zostanie Chrzestnym z zestawem zawierającym alkohol, piersiówkę, skarpetki bawełniane, migdały, satynową muchę oraz przepyszne czekoladki. Całość dopełnia personalizowana etykieta w kraftowym stylu. 

  219,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy

  Prośba o zostanie Chrzestnym zawarta w efektownym pudełku prezentowym. Zestaw z alkoholem, miodem ekologicznym, krówkami, migdałami, pistacjami oraz nerkowcami został wzbogacony o personalizowaną naklejkę z tym ważnym pytaniem. Całość prezentuje się niesamowicie efektownie. Chrzestny bez wątpienia powie "TAK!"

  199,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Zestaw Kawowy Mały
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Zestaw Kawowy Mały

  Poproś o zostanie Ojcem Chrzestnym bliskiego przyjaciela wręczając box z oryginalną zawartością. Podaruj upominek z nalewką, kawą mieloną oraz krówkami o śmietankowym smaku. Na wieczku pudełka umieszczona jest personalizacja, pytanie oraz stylowy motyw w czarno-kraftowej kolorystyce. 

  89,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy Mały
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy Mały

  Prośba o zostanie Ojcem Chrzestnym umieszczona w boxie. Na wieczku pudełka znajduje się naklejka z personalizacją oraz motywem w czarno-kraftowej odsłonie. Wybieraj zestaw z nalewką, migdałami w mlecznej czekoladzie oraz krówkami o śmietankowym smaku. Męski zestaw ozdobiony jest złotą wstążką. 

  89,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA
  299,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA

  Poproś o zostanie Chrzestnym w wyjątkowy sposób! Podaruj bliskiemu upominek z alkoholem, skarpetkami, świecą oraz słodkościami. Personalizacja zawarta na kraftowej etykiecie pozwoli zadać to najważniejsze pytanie. Przyszły Chrzestny będzie zachwycony. 

  299,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA II
  259,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA II

  Poproś o zostanie Chrzestnym w wyjątkowy sposób! Podaruj bliskiemu personalizowane pudełko prezentowe z butelką Jim Beam, czekoladą, puszką Jim Beam z colą, pistacjami, fistaszkami oraz cukierkami. Zadaj ważne pytanie za pomocą personalizowanej etykiety w motywie kraftowym. 

  259,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Zestaw dla brodacza MEGA
  179,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Zestaw dla brodacza MEGA

  Poproś bliskiego o zostanie Ojcem Chrzestnym w wyjątkowy sposób! Podaruj mu upominek z olejkiem do brody, szamponem, odżywką, kremem do stylizacji, drewnianą szczotką oraz grzebieniem. Na wieczku umieszczono również personalizację z grafiką jelenia w garniturze. To prezent idealny dla brodacza! 

  179,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Męska Regeneracja
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Męska Regeneracja

  Pudełko z męską zawartością, która zachwyci Przyszłego Ojca Chrzestnego. Zamów zestaw z: żelem pod prysznic, mydłem o pięknym zapachu, elegancką muchą, czekoladami oraz kamieniami do schładzania napojów. Najważniejsze pytanie zawarte zostało ne personalizowanym wieczku z grafiką jelenia w garniturze! 

  149,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Zestaw Dżentelmena
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Zestaw Dżentelmena

  Prośba o bycie Ojcem Chrzestnym w eleganckim wydaniu. Zestaw Dżentelmena ze świecą sojową ręcznie robioną, pistacjami, fistaszkami, cukierkami, piersiówką oraz kamieniami do schładzania napojów zawiera również personalizowaną naklejkę z grafiką w stylu kraftowym. Przepiękne pytanie umieszczone na wieczku wzruszy każdego mężczyznę!  

  199,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM na energię Kawa z czekoladą
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM na energię Kawa z czekoladą

  Poproś bliskiego o zostanie Ojcem Chrzestnym za pomocą pudełka prezentowego z wysokiej jakości produktami. Zestaw z winem, kawą mieloną, śmietankowymi krówkami oraz czekoladą Merci w eleganckiej obwolucie został wzbogacony o personalizowana etykietę w modnym, kraftowym stylu. 

  149,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Słodki Zestaw
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Słodki Zestaw

  Eleganckie pudełko prezentowe z wyjątkową zawartością. Podaruj Przyszłemu Ojcu Chrzestnemu prezent, który przekona go do pełnienia tej ważnej roli w życiu dziecka. Zestaw z winem, śmietankowymi krówkami, czekoladkami oraz migdałami dopełnia personalizowana etykieta w kraftowym stylu. 

  149,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 83 elementów

Prośby o bycie Chrzestnym - oryginalne prośby dla cioci i wujka o zostanie Rodzicami Chrzestnymi

Bycie Rodzicem Chrzestnym to bardzo odpowiedzialna rola. Właśnie dlatego do ich wyboru należy podejść z rozsądkiem, mając na uwadze dobro swojego dziecka. Chrzestni powinni przede wszystkim służyć wsparciem i dobrym słowem, a także chcieć uczestniczyć w życiu maluszka. Z tego powodu rodzice dziecka często wybierają swoją najbliższą rodzinę, która zawsze jest tuż obok gotowa pomóc. Chrzestni wybrani? W takim razie pojawia się problem dotyczący tego, jak zapytać odpowiednie osoby o podjęcie się tej funkcji. Można, rzecz jasna, zapytać bliskich wprost, ale naprawdę wyjątkowym rozwiązaniem jest wręczenie im specjalnie przygotowanych drobiazgów, dzięki którym poczują się wyróżnieni. Wysokiej jakości upominki będą miłą niespodzianką, a przy tym rewelacyjną pamiątką na całe życie!

Prośby zdrapki dla Chrzestnych

Jeśli chcesz w naprawdę cudownym stylu zapytać bliskie osoby o zostanie Rodzicami Chrzestnymi Twojego dziecka, możesz śmiało postawić na gustowne zdrapki. Z grubego, białego papieru wykonane są składane kartki, wewnątrz których pod metaliczną, złotą powłoką ukryte zostało krótkie pytanie. Do zdrapki dołączona jest też zawieszka, którą należy usunąć warstwę zakrywającą tekst. Kartki są personalizowane, a także zdobione wyjątkowymi motywami podkreślającymi rodzaj okazji. Złote Stópki to bardzo uniwersalny projekt w klasycznej i odświętnej kolorystyce, który z pewnością oczaruje wybrane osoby. Na Chrzest córki możesz wybrać zdrapki z serii Dziecięca Niewinność w różowych odcieniach, natomiast dla synka błękitne kartki Chłopiec w Kwiatach. Każdy produkt dodatkowo opatrzony jest śliczną sentencją oraz dopasowaną kopertą, dzięki którym jest idealnym sposobem na poproszenie bliskich o zostanie Chrzestnymi Twojego dziecka.

Prośba zdrapka dla cioci i wujka o zostanie Rodzicem Chrzetnym

Prośba o bycie Chrzestnym ze zdjęciem - wyjątkowa prośba dla cioci i wujka na Chrzest

Fenomenalnym sposobem na to, aby zapytać wybrane osoby o bycie Rodzicami Chrzestnymi, jest drewniane pudełko w naturalnym kolorze. Po otwarciu skrzyneczki z serii Gałązka Eukaliptusa ukazuje się fotografia dziecka podpisana imieniem, a poniżej złota zdrapka. Obdarowane w ten sposób osoby z pewnością chętnie sprawdzą, co kryje się pod połyskującą powłoką. Po usunięciu zdrapki zobaczą napis “Czy zostaniesz moją Matką Chrzestną/moim Ojcem Chrzestnym?”. Oczarowani tak wspaniałą niespodzianką nie będą w stanie odmówić! Zwłaszcza, że pudełeczko wewnątrz dekorowane jest szykownym, złoto-zielonym motywem gałązek, które perfekcyjnie wpisują się w najnowsze trendy botaniczne. To przepiękny produkt, który przez długie lata będzie przypominał Chrzestnym Twojego dziecka o tym szczególnym wydarzeniu.

Prośba dla Chrzestnych ze zdjęciem w drewnianym pudełku

Puzzle z pytaniem o zostanie Chrzestnym

Czas na naprawdę oryginalny produkt! Puzzle z prośbą o bycie Rodzicami Chrzestnymi to niesamowity sposób na to, aby mile zaskoczyć bliskich. Produkt dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: różowej dla dziewczynki oraz niebieskiej dla chłopca. Po złożeniu sześciu elementów puzzle przedstawiają ilustrację małego dziecka w otoczeniu modnych, kwiatowych wzorów. Nad obrazkiem umieszczone jest pytanie o zostanie Chrzestnym w dopasowanym do motywu kolorze. Całość utrzymana jest w pastelowych odcieniach, dzięki którym nadruk prezentuje się niezwykle delikatnie i uroczo. Prośba puzzle dla Chrzestnych została wykonana zostały z grubej tektury, która gwarantuje estetyczny wygląd puzzli i dobrą wytrzymałość. Tak unikalna forma pytania sprawia, że osoby wybrane na Rodziców Chrzestnych Twojego dziecka będą zachwycone i natychmiast odpowiedzą “TAK”. 

Puzzle prośba dla Chrzestnych o zostanie Rodzicem Chrzestnym