Nowe produkty

Ostatnie posty

Księgi pamiątkowe na Komunię

Księgi pamiątkowe na Komunię to przepiękna pamiątka komunijna, która pozwoli Wam zatrzymać wspomnienia z tej cudownej uroczystości. Księgi gości na Komunię to wspaniały pomysł na estetyczne spisanie wszystkich wpisów gości i podziękowań w jednym miejscu. Nasze księgi zdobione są przepięknymi grafikami z naszych autorskich projektów w najmodniejszych stylach eko, rustykalnych czy botanicznych. Księgi pamiątkowe na Komunię to fantastyczny pomysł na dodatek na przyjęcie komunijne.

Księgi pamiątkowe na Komunię 46 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 46 elementów
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Komunię Geometryczne Serce Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)
  49,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA Pamiątkowa na Komunię Botaniczne Serce Z IMIENIEM (+jutowy...

  Fantastyczna księga pamiątkowa na I Komunię Świętą! Księga dekorowana jest eleganckim wzorem botanicznego, geometrycznego serca. Księga dekorowana jest delikatnym jutowym sznureczkiem, który dodaje całości naturalnego charakteru. Księga z personalizacją świetnie sprawdzi się jako cudowna pamiątka komunijna!

  49,98 zł brutto
 • KSIĘGA GOŚCI ze złoceniem błysk Gałązka Eukaliptusa
  54,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA GOŚCI ze złoceniem błysk Gałązka Eukaliptusa

  Księga gości na Komunię, Chrzest i wesele w botanicznym stylu. Taka księga to cudowny pomysł na dekorację na każdą okazję. Księga będzie stanowić przepiękną pamiątkę z tego ważnego dnia, do której można wkleić zdjęcia, zebrać podpisy gości. Księga ozdobiona jest połyskującym, złotym napisem i elegancką gałązką eukaliptusa. Genialny wybór na każdą okazję!

  54,98 zł brutto
 • KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Z IMIENIEM Granatowy Wianuszek (+sznurek jutowy)
  49,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Z IMIENIEM Granatowy Wianuszek...

  Księga Pamiątkowa I Komunii Świętej to doskonała pamiątka tego niezwykłego wydarzenia. Dzięki niej goście będą mogli zapisać życzenia na zawsze oraz własnoręcznie się podpisać. Księga z motywem wianuszka będzie nieodłącznym elementem Pierwszej Komunii Świętej. Przepiękny granat nadaje księdze różnorodności oraz elegancji.

  49,98 zł brutto
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Komunię Gałązka Eukaliptusa (+jutowy sznurek)
  49,98 zł brutto inf zł netto

  KSIĘGA Pamiątkowa na Komunię Gałązka Eukaliptusa (+jutowy sznurek)

  Księga pamiątkowa to element który musi pojawić się na uroczystości. Taka księga pozwoli na zebranie wszystkich pięknych chwil w jednym miejscu. W księdze można umieszczać wpisy, życzenia oraz przyklejać zdjęcia. Dzięki grafice eukaliptusa całość prezentuje się genialnie!

  49,98 zł brutto
 • KSIĘGA gości w minimalistycznym stylu z gałązką ZŁOCONA
  49,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA gości w minimalistycznym stylu z gałązką ZŁOCONA

  Śliczna księga pamiątkowa której okładka została udekorowana napisem oraz minimalistycznym motywem gałązki. Księga gości to wspaniała pamiątka w której goście mogą umieścić swoje podpisy, życzenia oraz pamiątkowe zdjęcia. Wyjątkowa pamiątka pozwoli zachować bezcenne wspomnienia. 

  49,98 zł brutto
 • KSIĘGA gości Najpiękniejsze Wspomnienia w wianuszku ZŁOCONA
  49,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA gości Najpiękniejsze Wspomnienia w wianuszku ZŁOCONA

  Księga pamiątkowa z dekoracyjnym motywem złotego wianuszka na okładce to wyjątkowa kapsuła czasu, w która pomoże zachować piękne wspomnienia. Do księgi goście mogą wpisywać życzenia, umieszczać zdjęcia czy osobiste pamiątki. Księga wygląda pięknie i idealnie sprawdzi się na każdym przyjęciu. 

  49,98 zł brutto
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Komunię Rustykalna z wianuszkiem Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)
  49,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA Pamiątkowa na Komunię Rustykalna z wianuszkiem Z IMIENIEM...

  Pamiątkowa księga gości to niezbędny element każdej uroczystości. Piękna księga z rustykalnym wianuszkiem wraz z personalizacją to świetny wybór na przyjęcie Komunijne dziewczynki. Taka księga pozwoli zachować wspomnienia na długie lata.

  49,98 zł brutto
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Komunię Drewniany Krzyż Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)
  49,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA Pamiątkowa na Komunię Drewniany Krzyż Z IMIENIEM (+jutowy...

  Wyjątkowa księga pamiątkowa I Komunii Świętej dziecka! Księga dekorowana jest personalizowaną naklejką z przepięknym wzorem drewnianego, boho krzyża wśród kolorowych kwiatów. Taka księga to cudowny dodatek dla dziecka komunijnego, który pozwoli zapamiętać całą uroczystość przez długie lata!

  49,98 zł brutto
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Komunię Rustykalny Anioł Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)
  49,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA Pamiątkowa na Komunię Rustykalny Anioł Z IMIENIEM (+jutowy...

  Cudowna księga pamiątkowa na Pierwszą Komunię dziecka! Księga zdobiona jest przepięknym motywem rustykalnego anioła stróża. Taka księga z dodatkiem personalizacji świetnie sprawdzi się jako dodatek dla dziecka komunijnego i pozwoli zebrać wszystkie wspomnienia z dnia Pierwszej Komunii. Cudowna pamiątka komunijna!

  49,98 zł brutto
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Komunię Białe Kwiaty Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)
  49,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA Pamiątkowa na Komunię Białe Kwiaty Z IMIENIEM (+jutowy...

  Pamiątkowa księga na Komunię Świętą! Księga z personalizacją świetnie sprawdzi się jako elegancka pamiątka komunijna, która pozwoli Wam przechować wszystkie wspomnienia i zdjęcia z uroczystości. Księga zdobiona jest przepięknym wzorem botanicznych, białych kwiatów. 

  49,98 zł brutto
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Komunię Pudrowe Kwiaty Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)
  49,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA Pamiątkowa na Komunię Pudrowe Kwiaty Z IMIENIEM (+jutowy...

  Wyjątkowa księga Pamiątkowa na Pierwszą Komunię Świętą dziewczynki! Księga zdobiona subtelnym motywem różowych kwiatów i personalizacją świetnie sprawdzi się jako elegancka pamiątka komunijna. Taka księga cudnie zbierze wszystkie wspomnienia, wpisy gości i fotografie z uroczystości.

  49,98 zł brutto
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Komunię Boho Akwarela Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)
  49,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA Pamiątkowa na Komunię Boho Akwarela Z IMIENIEM (+jutowy...

  Szykowna księga komunijna na cudowną Pamiątkę Pierwszej Komunii Świętej! Pamiątkowa księga świetnie sprawdzi się do zebrania wszystkich wspomnień z uroczystości, wpisów gości czy do wklejenia fotografii. Księga dekorowana jest przepiękną naklejką z grafiką białego krzyża w stylu boho oraz personalizacją.

  49,98 zł brutto
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Komunię Dziękuję z sercem Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)
  49,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA Pamiątkowa na Komunię Dziękuję z sercem Z IMIENIEM (+jutowy...

  Księga pamiątkowa na Pierwszą Komunię Świętą dziecka. Księga ozdobiona jest eleganckim złotym napisem Księga Pamiątkowa Pierwszej Komunii Świętej, grafiką serduszka oraz personalizacją. Dodatkowo księga przewiązana jest naturalnym, jutowym sznureczkiem wpasowującym się w najnowsze trendy boho. Całość wygląda niesamowicie!

  49,98 zł brutto
 • KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Akwarela Z IMIENIEM (+wstążka biała)
  49,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Akwarela Z IMIENIEM (+wstążka biała)

  Elegancka z motywem akwareli księga pamiątkowa, stworzona z myślą o Pierwszej Komunii Świętej. Wewnątrz księgi można umieścić pamiątkowe zdjęcia lub zebrać podpisy i życzenia gości. Księga pozwoli zachować wszystkie wspomnienia w jednym miejscu.

  49,98 zł brutto
 • KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Różowy Wianuszek Z IMIENIEM (+wstążka biała)
  49,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Różowy Wianuszek Z IMIENIEM (+wstążka...

  Księga pamiątkowa Pierwszej Komunii Świętej, zdobiona piękną grafiką różowego wianuszka Wewnątrz księgi możesz zachować wszystkie wspomnienia tego dnia. Kartki księgi są puste dlatego bez problemu możesz zebrać na nich podpisy oraz życzenia gości. Do wyboru są dwa kolory kartek: czarny i biały. 

  49,98 zł brutto
 • KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Eukaliptus z heksagonem Z IMIENIEM (+wstążka biała)
  49,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Eukaliptus z heksagonem Z IMIENIEM...

  Księga pamiątkowa z motywem botanicznego eukaliptusa to idealny sposób na zachowanie wszystkich wspomnień w jednym miejscu. Wewnątrz księgi można umieścić pamiątkowe zdjęcia, zebrać podpisy gości oraz ich życzenia dla dziecka komunijnego. Dzięki temu nawet po latach będzie można wrócić do tego ważnego dnia.

  49,98 zł brutto
 • KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Wianuszek z kwiatami Z IMIENIEM (+wstążka biała)
  49,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Wianuszek z kwiatami Z IMIENIEM...

  Piękna księga pamiątkowa na Pierwszą Komunię Świętą dziecka. Kwiatowa grafika księgi została przygotowana specjalnie z myślą o Komunii. Wewnątrz znajdują się puste kartki w białym lub czarnym kolorze na które możesz wkleić zdjęcia czy zebrać na nich podpisy gości.

  49,98 zł brutto
 • KSIĘGA gości komunijnych Pamiątka Złoty Kielich ZŁOCONA
  54,98 zł brutto inf zł szt netto
  KSIĘGA gości komunijnych Pamiątka Złoty Kielich ZŁOCONA

  Księga gości na Pierwszą Komunię Świętą dekorowana grafiką złotego kielicha. Taka księga pozwoli zebrać wszystkie podpisy w jednym miejscu oraz jest wspaniałą pamiątką. Okładka dekorowana jest nadrukiem, który pasuje na zarówno na przyjęcie chłopca jak i dziewczynki. Na pierwszych dwóch stronach można wpisać dane dziecka oraz wkleić zdjęcie.

  54,98 zł brutto
 • KSIĘGA gości komunijnych Pamiątka Srebrna Hostia z tłoczeniem
  54,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA gości komunijnych Pamiątka Srebrna Hostia z tłoczeniem

  Księga gości na I Komunię Świętą z tłoczoną srebrną hostią na okładce. Posiada 22 kartki, na pierwszych stronach można wpisać dane dziecka oraz wkleić pamiątkowe zdjęcie. Taka księga idealnie sprawdzi się jako pamiątka, goście mogą umieścić w niej pamiątkowe wpisy. 

  54,98 zł brutto
 • KSIĘGA gości Najpiękniejsze Wspomnienia botaniczna Wianuszek z Eukaliptusem
  49,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA gości Najpiękniejsze Wspomnienia botaniczna Wianuszek z...

  Księga gości w pięknej oprawie w kolorze bieli i zieleni ze złotymi napisami to wyjątkowa ozdoba na Twoje przyjęcie na każdą okazję. Twoi goście mogą zamieszczać w niej podziękowania, opinie oraz dzielić się wspomnieniami z przyjęcia. 

  49,98 zł brutto
 • KSIĘGA GOŚCI z sercem ZŁOCONA
  44,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA GOŚCI z sercem ZŁOCONA
  1 Recenzje

  Przepiękna księga gości z połyskującym na złoto sercem to idealny dodatek, który zbierze w jednym miejscu wpisy gości i życzenia. Księga sprawdzi się na każdego rodzaju uroczystości: Chrzcie, Komunii czy weselu. Dzięki pięknemu tłoczeniu wspaniale wpisuje się w najnowsze trendy, a uniwersalny motyw będzie aktualny przez lata.

  44,98 zł brutto
 • KSIĘGA GOŚCI z sercem SREBRNA
  44,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA GOŚCI z sercem SREBRNA

  Piękna księga gości z połyskującym srebrnym napisem. Księga pozwoli na zachowanie wszystkich pięknych wspomnień z uroczystości w jednym miejscu. Jest to obowiązkowy element każdego przyjęcia.

  44,98 zł brutto
 • KSIĘGA GOŚCI z sercem w płótnie ZŁOCONA białe kartki
  59,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA GOŚCI z sercem w płótnie ZŁOCONA białe kartki

  Księga Gości z motywem złotego napisu, który delikatnie układa się w kształt serca to doskonała propozycja na każdą wyjątkową okazję. Takie zestawienie zachwyci gości oraz będzie wyjątkową pamiątką na lata. Przepiękny beżowy kolor nadaje księdze delikatnego oraz eleganckiego wydźwięku.

  59,98 zł brutto
 • KSIĘGA GOŚCI z sercem w płótnie ZŁOCONA fotobudka czarne kartki
  69,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA GOŚCI z sercem w płótnie ZŁOCONA fotobudka czarne kartki

  Księga gości z przepięknym sercem na płótnie i czarnymi kartkami sprawdzi się doskonale wyjątkową uroczystość. Ta przepiękna księga pozwoli zatrzymać tę chwilę na dłużej i sprawi, że chętnie się będzie do niej wracać. Jest idealnym miejscem na wklejenie pamiątkowych zdjęć oraz umieszczenie niezapomnianych życzeń.

  69,98 zł brutto
 • DREWNIANA KSIĘGA gości ze skrzydełkami W RAMIE 27,5x39,5cm
  99,98 zł brutto inf zł netto
  DREWNIANA KSIĘGA gości ze skrzydełkami W RAMIE 27,5x39,5cm

  Księga gości w nietypowej postaci ramki z drewnianymi skrzydełkami. Wspaniały zamiennik tradycyjnej księgi gości. Księgę w takiej formie możesz ustawić na pamiątkę na komodzie w pokoju dziecka.

  99,98 zł brutto
 • KSIĘGA GOŚCI weselnych For sweet memories
  77,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA GOŚCI na przyjęcie For sweet memories

  Piękna księga gości weselnych w odcieniu pudrowego różu. Na okładce znajduje się złoty napis oraz motyw serca. Księga pozwoli zachować wszystkie wspomnienia związane z weselem w jednym miejscu. Tak przygotowana księga przetrwa wiele lat.

  77,98 zł brutto
 • KSIĘGA GOŚCI Guest book 20x24,5cm 22 kartki BIAŁA
  75,98 zł brutto inf zł netto

  R

  KSIĘGA GOŚCI Guest book 20x24,5cm 22 kartki BIAŁA
  2 Recenzje

  Elegancka księga gości na przyjęcie na każdą okazję! Księga świetnie sprawdzi się na wpisy i życzenia od gości, ale także na zdjęcia i wspomnienia. Księga wygląda niezwykle estetycznie i wpisuje się w najnowsze trendy minimalistyczne.

  75,98 zł brutto
 • KSIĘGA GOŚCI drewniana w ramie w kształcie SERCA (+70 serc)
  115,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA GOŚCI drewniana w ramie w kształcie SERCA (+70 serc)

  Znakomita księga gości w postaci ramki w kształcie serca. Zestaw zawiera ramę w kształcie serca oraz 70 serduszek, na których goście składają swoje podpisy. Całość wygląda wspaniale, idealnie wpasowuje się w naturalne oraz rustykalne trendy.

  115,98 zł brutto
 • ALBUM na zdjęcia Rustykalny 30 kart SZYTY LUX
  46,98 zł brutto inf zł netto
  ALBUM na zdjęcia Rustykalny 30 kart SZYTY LUX

  Album na zdjęcia w kraftowym wydaniu to najmodniejsza propozycja nadchodzącego sezonu. Naturalne wzór oraz delikatna grafika kwiatów i napis Photo Album to wzór, które idealnie wpiszą się w rustykalny charakter przyjęcia. Wewnątrz albumu można zebrać nie tylko zdjęcia, ale również życzenia od gości.

  46,98 zł brutto
 • DREWNIANA KSIĘGA gości z serduszkami W RAMIE 30,5x43cm
  134,98 zł brutto inf zł netto
  DREWNIANA KSIĘGA gości z serduszkami W RAMIE 30,5x43cm

  Drewniana księga gości w uroczym kształcie domu z dodatkiem białych serduszek! Księga w kształcie domu to fantastyczny pomysł na dekorację, którą będzie można później powiesić w pokoju. Księga ma białe serduszka do wypisania, co tylko dodaje jej niezwykłej elegancji i szyku.

  134,98 zł brutto
 • KSIĘGA GOŚCI album fotobudka czarne kartki BAZA do aranżacji A4 100 stron
  29,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA GOŚCI album fotobudka czarne kartki BAZA do aranżacji A4...

  Wspaniała propozycja księgi gości z czarnymi kartkami do własnego udekorowania. Jest to fantastyczna księga którą udekorujecie według własnego projektu. Ozdabianie księgi przyniesie wiele frajdy dzieciom. Taką księgę możesz wykorzystać na Chrzest, Roczek, Komunie oraz Ślub.

  29,98 zł brutto
 • KSIĘGA GOŚCI białe kartki BAZA do aranżacji A4 100 stron
  25,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA GOŚCI białe kartki BAZA do aranżacji A4 100 stron

  Baza do stworzenia własnej księgi gości! Księga gości to niezbędny dodatek każdej uroczystości. Dzięki księdze możesz zachować wspomnienia w nienaruszonym stanie na długie lata. Posiada aż 100 białych stron!

  25,98 zł brutto
 • PISAKI markery kolorowe do ksiąg z czarnymi kartkami 4szt
  36,98 zł brutto inf zł netto
  PISAKI markery kolorowe do ksiąg z czarnymi kartkami 4szt

  Zestaw kolorowych pisaków do księgi gości to świetny pomysł na urozmaicenie pamiątkowych wpisów. Markery do księgi gości mają neonowe kolory.  Można nimi również przyozdobić dziennik ciąży, czy podpisać wklejone do albumu zdjęcia z uroczystości. To świetny gadżet na przyjęcia dla dzieci, sprawi im dużo frajdy przy odrysowywaniu rączek. 

  36,98 zł brutto
 • DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń NEW KLASYCZNY ZŁOTY
  19,98 zł brutto inf zł netto
  DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń NEW KLASYCZNY ZŁOTY

  Stylowy długopis do wypisywania zaproszeń lub księgi gości. Długopis ma metaliczny błysk, który na pewno przykuje wzrok wszystkich gości. Długopis złotym odcieniu to najlepsza propozycja do wpisywania życzeń.

  19,98 zł brutto
 • DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń NEW KLASYCZNY ROSEGOLD
  19,98 zł brutto inf zł netto
  DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń NEW KLASYCZNY ROSEGOLD

  Długopis w rosegold odcieniu to praktyczny dodatek do wypisania zaproszeń na przyjęcie. Można go również umieścić przy księdze gości do pozostawiania pamiątkowych wpisów. W towarzystwie personalizowanej księgi będzie prezentować się bardzo elegancko.

  19,98 zł brutto
 • DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń Classic BIAŁY
  7,98 zł brutto inf zł netto
  DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń Classic BIAŁY

  Długopis do wypisywania zaproszeń w eleganckiej białej oprawie z elementami srebra. Długopis może posłużyć również do wypisywania pamiątkowych ksiąg. Taki długopis to niezbędny dodatek, który musisz umieścić koło księgi.

  7,98 zł brutto
Pokazuje 1 - 36 z 46 elementów

Księgi pamiątkowe na Komunię

Każdy z nas lubi czasem z sentymentem wrócić wspomnieniami do wyjątkowych wydarzeń, dawnych czasów czy wyjątkowych chwil. Bardzo pomocne w takim momencie mogą być fotografie, wpisy bliskich oraz inne drobiazgi kojarzące się z danym dniem. Wszystkie je można umieścić w księdze gości, którą podczas przyjęcia wypełnią obecne osoby, tworząc niepowtarzalny album. Taki prezent wręczony dziecku z okazji jego Pierwszej Komunii Świętej to doskonały sposób na to, aby sprawić mu niesamowitą niespodziankę. Po wielu latach obdarowana osoba chętnie zajrzy do albumu, żeby przypomnieć sobie klimat przebieg oraz unikalną atmosferę swojej uroczystości. Tak cudowny upominek mogą sprezentować zarówno rodzice, jak i Chrzestni, dziadkowie, rodzeństwo czy kuzynostwo. Jaki produkt najlepiej sprawdzi się w tej roli?

Księgi gości komunijnych

Uniwersalny album z minimalistyczną okładką ozdobioną napisem “Księga Gości” to bardzo gustowny pomysł na prezent. Zwłaszcza nowoczesny i modny projekt z serii Gałązka Eukaliptusa. Na białej okładce nadrukowany został złoto-zielony motyw w botanicznym stylu, dzięki któremu album zwraca uwagę i wygląda naprawdę oryginalnie. Bardzo czarującym oraz ciekawym produktem jest również księga pamiątkowa wykonana z kraftowego papieru. Rustykalny klimat albumu idealnie wpisuje się w najnowsze trendy. W naszym sklepie dostępnych jest kilka propozycji tego rodzaju księgi gości, a wszystkie przygotowane zostały z dbałością o najmniejsze szczegóły. Bardzo gustownie prezentuje się zwłaszcza album z tłoczeniem imitującym koronkę. To rewelacyjny upominek dla dziewczynki czy chłopca. 

Księga gości komunijnych z ażurowym sercem

Kraftowy album pamiątkowy na Pierwszą Komunię

Księgi pamiątkowe na Komunię z personalizacją

Dużą popularnością cieszą się albumy z personalizowanymi okładkami. Biało-złota księga z grafiką serduszka to szykowny prezent dla komunijnego dziecka. Na okładce znajduje się napis “Księga Pamiątkowa Pierwszej Komunii Świętej”, który stworzony został przy użyciu ozdobnych liter. Poniżej umieszczone zostało imię dziecka wraz z datą uroczystości. W ten sposób album stał się naprawdę osobistym i bardzo unikalnym podarunkiem. Całość przewiązana jest jutowym sznurkiem, a we wnętrzu księgi znajduje się kilkadziesiąt czystych kartek, które goście mogą zapełnić wedle własnego uznania. Bardziej bogatą propozycją jest album Rustykalny Wianuszek dekorowany kwiatowym motywem w odcieniach zieleni i różu. Motyw zwieńczony jest subtelnym krzyżem, który bezbłędnie podkreśla rodzaj świętowanej okazji.

Personalizowana księga gości na komunię

Personalizowana księga pamiątkowa na Komunię z rustykalnym motywem

Oryginalne księgi pamiątkowe na Komunię

Pamiątka komunijna może mieć także niezwykle oryginalną formę, która mile zaskoczy nie tylko obdarowane dziecko, ale też wszystkich jego gości. Drewniana rama z przeszkloną ścianką to kreatywny pomysł na stworzenie spisu zebranych na przyjęciu osób. Przez otwór w górnej części ramy wsuwać należy podpisane elementy dołączone do zestawu. Serduszka bądź piórka z drewna będą doskonale pasować do wyglądu całej księgi, dzięki czemu całość będzie naprawdę pięknym prezentem dla dziecka. Każdy produkt posiada nóżki, co sprawia, że można ustawić go później w pokoju na komodzie lub regale. Fantastycznie rama wyglądać będzie też zawieszona na pustej ścianie. Dzięki temu dziecko każdego dnia będzie mogło patrzeć na swoją księgę gości i wspominać znakomitą uroczystość z bliskimi. 

Drewniana księga gości na Komunię

Drewniana księga gości na Pierwszą Komunię Świętą