Nowe produkty

Ostatnie posty

Księgi pamiątkowe na Chrzest

Księgi pamiątkowe na Chrzest to cudowny pomysł na zebranie wszystkich ważnych wspomnień z dnia Chrztu w jednym miejscu. Księgi pamiątkowe to przepiękna pamiątka Chrztu, w którą możecie wkleić zdjęcia, poprosić gości o wpisy, zbierać ciekawe historie, anegdoty i trzymać wszystkie istotne chwile w estetycznej księdze. Nasze księgi ozdobione są oryginalnymi wzorami w autorskich projektach. Znajdziecie księgi pamiątkowe na Chrzest z personalizacją jak i uniwersalne księgi gości na Chrzest. W naszej ofercie na pewno odszukacie księgę, która przypadnie Wam do gustu.

Księgi pamiątkowe na Chrzest 50 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 50 elementów
 • KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Gałązka Eukaliptusa
  49,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Gałązka Eukaliptusa (+jutowy...

  Księga pamiątkowa to niezbędny element podczas przyjęcia Chrzty Świętego! Taka księga pozwoli zachować najpiękniejsze wspomnienia w jednym miejscu. Księga została ozdobiona piękną grafiką gałązki eukaliptusa, posiada również imię dziecka oraz datę uroczystości.

  49,98 zł brutto
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest Boho z aniołkiem Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)
  49,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest Boho z aniołkiem Z IMIENIEM (+jutowy...

  Wspaniała księga pamiątkowa na Chrzest z dekoracyjna grafika w modnym stylu boho. Czyste kartki księgi można wypełnić życzeniami oraz pamiątkowymi zdjęciami. Śliczna pamiątka pozwoli zachować bezcenne wspomnienia na długie lata.

  49,98 zł brutto
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest Złote Stópki z Eukaliptusem Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)
  49,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest Stópki z Eukaliptusem Z IMIENIEM...

  Przepiękna księga Pamiątkowa Chrztu Świętego w najmodniejszym wydaniu! Księga zdobiona jest urzekającym motywem złotych stópek oraz motywem eukaliptusa. Księga posiada personalizację w postaci imienia dziecka oraz daty uroczystości. Całość została przewiązana sznureczkiem jutowym. Taka księga pasuje zarówno na Chrzest Święty chłopca jak i dziewczynki.

  49,98 zł brutto
 • KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Geometryczne Serce (+jutowy sznurek)
  49,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Botaniczne Serce (+jutowy sznurek)

  Wyjątkowa księga pamiątkowa na Chrzest Święty maluszka! Księga dekorowana jest ozdobną naklejką z motywem geometrycznego, botanicznego serca oraz z personalizacją. Całość cudownie sprawdzi się na zebranie wszystkich wspomnień z Chrztu dziecka.

  49,98 zł brutto
 • KSIĘGA gości Najpiękniejsze Wspomnienia w wianuszku ZŁOCONA
  49,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA gości Najpiękniejsze Wspomnienia w wianuszku ZŁOCONA

  Księga pamiątkowa z dekoracyjnym motywem złotego wianuszka na okładce to wyjątkowa kapsuła czasu, w która pomoże zachować piękne wspomnienia. Do księgi goście mogą wpisywać życzenia, umieszczać zdjęcia czy osobiste pamiątki. Księga wygląda pięknie i idealnie sprawdzi się na każdym przyjęciu. 

  49,98 zł brutto
 • KSIĘGA gości w minimalistycznym stylu z gałązką ZŁOCONA
  49,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA gości w minimalistycznym stylu z gałązką ZŁOCONA

  Śliczna księga pamiątkowa której okładka została udekorowana napisem oraz minimalistycznym motywem gałązki. Księga gości to wspaniała pamiątka w której goście mogą umieścić swoje podpisy, życzenia oraz pamiątkowe zdjęcia. Wyjątkowa pamiątka pozwoli zachować bezcenne wspomnienia. 

  49,98 zł brutto
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest Boho Kołyska Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)
  49,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest Boho Kołyska Z IMIENIEM (+jutowy...

  Piękna pamiątkowa księga z motywem boho kołyski idealnie sprawdzi się na Chrzcie Świętym dziecka. Wasi goście będą zachwyceni tym wspaniałym motywem. Ta księga o beżowym odcieniu, będzie cudowną pamiątką na lata. Idealnie komponuje się z pozostałymi dodatkami dekoracyjnymi z kolekcji Boho kołyska.

  49,98 zł brutto
 • KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Pudrowe Kwiaty (+jutowy sznurek)
  49,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Pudrowe Kwiaty (+jutowy sznurek)

  Elegancka księga pamiątkowa Chrztu Świętego na Chrzciny małej dziewczynki! Księga zdobiona jest cudownym, subtelnym motywem pudrowych kwiatów. Taka księga świetnie sprawdzi się do zebrania wspomnień z Chrztu, zdjęć oraz wpisów gości w jednym miejscu.

  49,98 zł brutto
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest Dziękuję z sercem Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)
  49,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest Dziękuję z sercem Z IMIENIEM (+jutowy...

  Księga pamiątkowa na Chrzest dla gości! Księga udekorowana jest naturalnym jutowym sznureczkiem, co dodaje księdze rustykalnego, boho stylu. Na księdze nadrukowany jest elegancki złoty napis Księga Pamiątkowa Chrztu Świętego, złote serduszko i personalizacja. Całość prezentuje się niezwykle szykownie i ekskluzywnie. 

  49,98 zł brutto
 • KSIĘGA Pamiątkowa na CHRZEST Rustykalna z wianuszkiem Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)
  49,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest Rustykalna z wianuszkiem Z IMIENIEM...

  Urzekająca księga pamiątkowa Chrztu Świętego z personalizowaną okładką. Elegancki motyw wianuszka idealnie sprawdzi się na uroczystości dziewczynki. Taka księga pozwoli na zebranie wszystkich pięknych wspomnień z tego wyjątkowego dnia w jednym miejscu. 

  49,98 zł brutto
 • KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Rustykalny Anioł (+jutowy sznurek)
  49,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Rustykalny Anioł (+jutowy sznurek)

  Księga Pamiątkowa na Chrzest Święty dekorowana cudownym motywem rustykalnego aniołka! Księga świetnie sprawdzi się na wpisy od gości i wklejenie zdjęć z okazji Chrzcin. Księga w środku posiada puste, gładkie kartki z grubego papieru, także jest idealna do wypełnienia.

  49,98 zł brutto
 • KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Białe Kwiaty (+jutowy sznurek)
  49,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Białe Kwiaty (+jutowy sznurek)

  Niesamowita księga pamiątkowa na Chrzest Święty maluszka! Księga zdobiona jest delikatnym wzorem botanicznych, białych kwiatów i personalizacją z imieniem dziecka i datą. Księga cudownie sprawdzi się jako dodatek niezbędny na Chrzciny, który pozwoli Wam zebrać wszystkie wspaniałe wspomnienia z Chrztu. 

  49,98 zł brutto
 • KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Drewniany Krzyż (+jutowy sznurek)
  49,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Drewniany Krzyż (+jutowy sznurek)

  Elegancka księga pamiątkowa Chrztu Świętego! Cudowna księga na Chrzest dekorowana szykownym motywem drewnianego krzyża wśród bukietu boho kwiatów. Księga ma również dodatek personalizacji z imieniem dziecka oraz datą. Taka księga to fantastyczny pomysł na zebranie wszystkich wspomnień z Chrztu w jednym miejscu. 

  49,98 zł brutto
 • KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Boho Akwarela (+jutowy sznurek)
  49,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Boho Akwarela (+jutowy sznurek)

  Pamiątkowa księga na Chrzest Święty maluszka! Wspaniała, personalizowana księga dekorowaną ozdobną naklejką z przepięknym motywem krzyża w boho stylu. Taka księga to fantastyczny dodatek na Chrzciny dziecka. 

  49,98 zł brutto
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest Różowy Wianuszek (+wstążka biała)
  49,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest Różowy Wianuszek (+wstążka biała)

  Księga pamiątkowa Chrztu Świętego dekorowana wspaniałym różowym kwiatowym wianuszkiem. Księga posiada aż 100 stron, na których można umieścić wpisy gości, życzenia dla maluszka czy wkleić pamiątkowe zdjęcia. Dzięki okładce w kwiatowym stylu księga z czarnymi lub białymi kartkami prezentuje się pięknie i ponadczasowo.

  49,98 zł brutto
 • KSIEGA Pamiątkowa na Chrzest Boho Buciki (+wstążka biała)
  49,98 zł brutto inf zł netto
  KSIEGA Pamiątkowa na Chrzest Boho Buciki (+wstążka biała)

  Boho księga pamiątkowa Chrztu Świętego, która pozwoli zachować wszystkie wspomnienia dla dziecka w jednym miejscu. Wewnątrz księgi możesz umieścić zdjęcia, podpisy gości oraz ich życzenia dla dziecka. Księga z grafiką boho bucików zdobiona jest też imieniem dziecka oraz datą uroczystości.

  49,98 zł brutto
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest Eukaliptus z heksagonem (+wstążka biała)
  49,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest Eukaliptus z heksagonem (+wstążka biała)

  Księga gości przygotowana specjalnie na Chrzest Święty dziecka to sposób, by stworzyć piękną pamiątkę i zebrać w jednym miejscu wpisy gości, życzenia dla maluszka czy wkleić pamiątkowe fotografie. Księga dekorowana jest na okładce specjalną samoprzylepną naklejką z imieniem dziecka, datą uroczystości oraz botaniczną grafiką gałązki eukaliptusa.

  49,98 zł brutto
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest Wianuszek z kwiatami (+wstążka biała)
  49,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest Wianuszek z kwiatami (+wstążka biała)

  Niesamowity gadżet na Chrzest Święty dziecka w postaci personalizowanej księgi pamiątkowej. Album z piękną grafiką kwiatowego wianuszka oraz imieniem dziecka pozwoli zebrać w jednym miejscu wspomnienia z Chrzcin. Goście obecni na przyjęciu mogą umieszczać w księdze podpisy oraz życzenia dla dziecka.

  49,98 zł brutto
 • KSIĘGA album na Chrzest, narodziny, Baby Shower Boho Kołyska
  49,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA album na Chrzest, narodziny, Baby Shower Boho Kołyska

  Księga gości w odcieniu beżu z grafiką boho kołyski będzie wyjątkową ozdobą na Chrzest i Baby Shower. Księga jest wspaniałym pomysłem do zebrania wspomnień i życzeń od gości dla dziecka. Piękna księga gości w eleganckiej oprawie w naturalnym kolorze przyciągnie wzrok gości, co zachęci ich do zamieszczania wpisów oraz podziękowań.

  49,98 zł brutto
 • KSIĘGA gości Najpiękniejsze Wspomnienia botaniczna Wianuszek z Eukaliptusem
  49,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA gości Najpiękniejsze Wspomnienia botaniczna Wianuszek z...

  Księga gości w pięknej oprawie w kolorze bieli i zieleni ze złotymi napisami to wyjątkowa ozdoba na Twoje przyjęcie na każdą okazję. Twoi goście mogą zamieszczać w niej podziękowania, opinie oraz dzielić się wspomnieniami z przyjęcia. 

  49,98 zł brutto
 • KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Złoty Napis UNIWERSALNA
  44,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Złoty Napis UNIWERSALNA
  1 Recenzje

  Bardzo elegancka księga gości, która będzie wspaniałą pamiątką Chrztu Świętego. Księga posiada błyszczący tłoczony napis. Prezentuje się elegancko i ponadczasowo. Będzie pasowała do każdego motywu przewodniego. To wspaniała pamiątka Chrztu Świętego, która zbierze w jednym miejscu wpisy gości, życzenia oraz zdjęcia.

  44,98 zł brutto
 • KSIĘGA GOŚCI z sercem ZŁOCONA
  44,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA GOŚCI z sercem ZŁOCONA
  1 Recenzje

  Przepiękna księga gości z połyskującym na złoto sercem to idealny dodatek, który zbierze w jednym miejscu wpisy gości i życzenia. Księga sprawdzi się na każdego rodzaju uroczystości: Chrzcie, Komunii czy weselu. Dzięki pięknemu tłoczeniu wspaniale wpisuje się w najnowsze trendy, a uniwersalny motyw będzie aktualny przez lata.

  44,98 zł brutto
 • KSIĘGA GOŚCI z sercem SREBRNA
  44,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA GOŚCI z sercem SREBRNA

  Piękna księga gości z połyskującym srebrnym napisem. Księga pozwoli na zachowanie wszystkich pięknych wspomnień z uroczystości w jednym miejscu. Jest to obowiązkowy element każdego przyjęcia.

  44,98 zł brutto
 • KSIĘGA GOŚCI ze złoceniem błysk Gałązka Eukaliptusa
  54,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA GOŚCI ze złoceniem błysk Gałązka Eukaliptusa

  Księga gości na Komunię, Chrzest i wesele w botanicznym stylu. Taka księga to cudowny pomysł na dekorację na każdą okazję. Księga będzie stanowić przepiękną pamiątkę z tego ważnego dnia, do której można wkleić zdjęcia, zebrać podpisy gości. Księga ozdobiona jest połyskującym, złotym napisem i elegancką gałązką eukaliptusa. Genialny wybór na każdą okazję!

  54,98 zł brutto
 • KSIĘGA pamiątkowa Chrztu Świętego BŁYSK Stópki uniwersalna
  44,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA pamiątkowa Chrztu Świętego BŁYSK Stópki uniwersalna
  1 Recenzje

  Pamiątka Chrztu Świętego w formie księgi z motywem złotych stópek to jeden z najchętniej wybieranych dodatków. Księga posiada sztywną oprawę i 100 białych stron. Pozwoli zebrać w jednym miejscu wpisy gości, życzenia dla maluszka czy wkleić pamiątkowe zdjęcia  z uroczystości. Wysoka jakość wykonania!

  44,98 zł brutto
 • DREWNIANA KSIĘGA gości ze skrzydełkami W RAMIE 27,5x39,5cm
  99,98 zł brutto inf zł netto
  DREWNIANA KSIĘGA gości ze skrzydełkami W RAMIE 27,5x39,5cm

  Księga gości w nietypowej postaci ramki z drewnianymi skrzydełkami. Wspaniały zamiennik tradycyjnej księgi gości. Księgę w takiej formie możesz ustawić na pamiątkę na komodzie w pokoju dziecka.

  99,98 zł brutto
 • KSIĘGA GOŚCI drewniana w ramie w kształcie SERCA (+70 serc)
  115,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA GOŚCI drewniana w ramie w kształcie SERCA (+70 serc)

  Znakomita księga gości w postaci ramki w kształcie serca. Zestaw zawiera ramę w kształcie serca oraz 70 serduszek, na których goście składają swoje podpisy. Całość wygląda wspaniale, idealnie wpasowuje się w naturalne oraz rustykalne trendy.

  115,98 zł brutto
 • KSIĘGA GOŚCI weselnych For sweet memories
  77,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA GOŚCI na przyjęcie For sweet memories

  Piękna księga gości weselnych w odcieniu pudrowego różu. Na okładce znajduje się złoty napis oraz motyw serca. Księga pozwoli zachować wszystkie wspomnienia związane z weselem w jednym miejscu. Tak przygotowana księga przetrwa wiele lat.

  77,98 zł brutto
 • KSIĘGA GOŚCI Guest book 20x24,5cm 22 kartki BIAŁA
  75,98 zł brutto inf zł netto

  R

  KSIĘGA GOŚCI Guest book 20x24,5cm 22 kartki BIAŁA
  2 Recenzje

  Elegancka księga gości na przyjęcie na każdą okazję! Księga świetnie sprawdzi się na wpisy i życzenia od gości, ale także na zdjęcia i wspomnienia. Księga wygląda niezwykle estetycznie i wpisuje się w najnowsze trendy minimalistyczne.

  75,98 zł brutto
 • KSIĘGA GOŚCI weselnych Ażurowe Serce
  74,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA GOŚCI weselnych Ażurowe Serce
  1 Recenzje

  Kraftowa księga gości to obecnie najmodniejsza propozycja dekoracji na wesele. Księga pozwoli zachować wszystkie wspomnienia w jednym miejscu. Wewnątrz księgi możesz umieścić zdjęcia z podpisami oraz wpisy i życzenia gości. Dzięki temu nawet po latach będziecie mogli wrócić do tego wyjątkowego dnia.

  74,98 zł brutto
 • ALBUM na zdjęcia Rustykalny 30 kart SZYTY LUX
  46,98 zł brutto inf zł netto
  ALBUM na zdjęcia Rustykalny 30 kart SZYTY LUX

  Album na zdjęcia w kraftowym wydaniu to najmodniejsza propozycja nadchodzącego sezonu. Naturalne wzór oraz delikatna grafika kwiatów i napis Photo Album to wzór, które idealnie wpiszą się w rustykalny charakter przyjęcia. Wewnątrz albumu można zebrać nie tylko zdjęcia, ale również życzenia od gości.

  46,98 zł brutto
 • DREWNIANA KSIĘGA gości z serduszkami W RAMIE 30,5x43cm
  134,98 zł brutto inf zł netto
  DREWNIANA KSIĘGA gości z serduszkami W RAMIE 30,5x43cm

  Drewniana księga gości w uroczym kształcie domu z dodatkiem białych serduszek! Księga w kształcie domu to fantastyczny pomysł na dekorację, którą będzie można później powiesić w pokoju. Księga ma białe serduszka do wypisania, co tylko dodaje jej niezwykłej elegancji i szyku.

  134,98 zł brutto
 • KSIĘGA GOŚCI album fotobudka czarne kartki BAZA do aranżacji A4 100 stron
  29,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA GOŚCI album fotobudka czarne kartki BAZA do aranżacji A4...

  Wspaniała propozycja księgi gości z czarnymi kartkami do własnego udekorowania. Jest to fantastyczna księga którą udekorujecie według własnego projektu. Ozdabianie księgi przyniesie wiele frajdy dzieciom. Taką księgę możesz wykorzystać na Chrzest, Roczek, Komunie oraz Ślub.

  29,98 zł brutto
 • KSIĘGA GOŚCI białe kartki BAZA do aranżacji A4 100 stron
  25,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA GOŚCI białe kartki BAZA do aranżacji A4 100 stron

  Baza do stworzenia własnej księgi gości! Księga gości to niezbędny dodatek każdej uroczystości. Dzięki księdze możesz zachować wspomnienia w nienaruszonym stanie na długie lata. Posiada aż 100 białych stron!

  25,98 zł brutto
 • DŁUGOPIS do księgi gości Złoty
  32,98 zł brutto inf zł szt. netto
  DŁUGOPIS do księgi gości Złoty

  Elegancki złoty długopis na podstawce pięknie się prezentuje postawiony przy pamiątkowej księdze gości. Umożliwi on pozostawienie wpisów przez uczestników przyjęcia. Prezentuje się wspaniale i jest koniecznym dodatkiem do księgi gości czy ankiet weselnych.

  32,98 zł brutto
 • DŁUGOPIS do księgi gości Srebrny
  30,98 zł brutto inf zł szt. netto
  DŁUGOPIS do księgi gości Srebrny

  Długopis w odcieniu srebrna na podstawce to niezbędny dodatek do księgi gości. Prezentuje się świetnie i dzięki niemu goście nie zapomną złożyć pamiątkowego wpisu. Długopis jest dobrze wykonany i elegancko wygląda.

  30,98 zł brutto
Pokazuje 1 - 36 z 50 elementów

Księgi pamiątkowe na Chrzest - modne propozycje na księgi na Chrzest 2021!

Chrzest Święty ma ogromne znaczenie w życiu każdego człowieka. Zazwyczaj organizuje się go w młodym wieku, przez co dziecko nie jest w stanie zapamiętać odświętnego klimatu oraz wyjątkowego charakteru przyjętego sakramentu. Właśnie dlatego warto zadbać o to, aby maluszek miał fantastyczną pamiątkę, która pozwoli mu poczuć atmosferę dnia swojego Chrztu. Najlepiej w takiej roli sprawdzają się bez wątpienia księgi pamiątkowe. Taki album należy ustawić w dobrze widocznym i dostępnym miejscu, aby żaden z gości nie zapomniał pozostawić w nim wpisu dla dziecka. Bliskie osoby mogą umieszczać na kartkach zabawne anegdoty, sentymentalne życzenia oraz porady. Księga to także świetne miejsce do wklejania zdjęć z ceremonii oraz przyjęcia. Zastanawiasz się, jaki album wybrać? Modne projekty z naszego sklepu to doskonałe rozwiązanie, które sprawi w przyszłości Twojemu dziecku ogromną radość.

Księga gości na Chrzest Święty dziecka

Klasyczny album w sztywnej oprawie jest znakomitym pomysłem na prezent dla dziecka z okazji Chrztu. Możesz zdecydować się zarówno na uniwersalny wariant, jak i personalizowaną księgę z imieniem oraz datą uroczystości. Wygląd albumu dobrze jest dopasować do motywu przewodniego przyjęcia, dzięki czemu będzie jego znakomitym uzupełnieniem. Minimalistyczny projekt ze złotymi stópkami dziecka i napisem “Chrzest Święty” to gustowna propozycja, którą możesz wykorzystać podczas każdego rodzaju uroczystości. Metaliczny połysk nadruku sprawia, że całość prezentuje się bardzo elegancko. Duży format oraz kilkadziesiąt czystych kartek bezbłędnie sprawdzą się podczas zbierania wpisów rodziny i przyjaciół podczas chrzcin maluszka. 

Złocona Księga Gości na Chrzest Święty maluszka

Pamiątkowe księgi na Chrzest w stylu botanicznym

Jeśli planujesz uroczystość w klimacie rustykalnym, boho albo botanicznym to koniecznie wybierz księgę gości, która dodatkowo podkreśli naturalny styl aranżacji. Pamiątkowa księga Chrztu Świętego w botanicznym stylu to cudowny wybór! Album zdobiony nadrukiem gałązki eukaliptusa jest najchętniej wybierany przez naszych klientów. Połączenie zielonej grafiki ze złotymi akcentami prezentuje się szykownie oraz estetycznie, dzięki czemu księga bezbłędnie wpisuje się w atmosferę Chrztu Świętego. Co więcej, na okładce znajduje się również personalizacja, która nadaje całości bardzo osobistego charakteru. Przepiękną propozycją na chrzciny dziecka jest także album z serii Rustykalny Wianuszek. Bujny, kwiatowy motyw znakomicie komponuje się z subtelnym krzyżem oraz wstawkami z juty i kraftowego papieru. 

Księga Pamiątkowa Chrztu Świętego w botanicznym stylu

Oryginalne pomysły na księgę pamiątkową

Księga gości może mieć także bardzo unikalną formę, która mile zaskoczy wszystkie osoby zebrane na przyjęciu. Niezwykle oryginalnym rozwiązaniem są drewniane ramki z przeszkloną ścianką. Księga Chmurka to idealna propozycja na przyjęcie dziecka. Drewniana dekoracja z uśmiechem posiada otwór, przez który można wsunąć kolorowe kropelki dołączone do zestawu. Na drobnych elementach goście powinni umieścić swoje imiona, a następnie wrzucić je do księgi. Uzyskana w ten sposób pamiątka będzie fenomenalną ozdobą sypialni maluszka. Księgę można ustawić na blacie bądź zawiesić na ścianie, dzięki czemu uatrakcyjni wygląd wnętrza. Tego rodzaju dekorację można wykorzystać także podczas Roczku, Baby Shower czy innej ważnej uroczystości maluszka. 

Drewniana księga gości w ramie na Chrzest Święty