Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

NA KRZESŁA

Dekoracje na krzesła są dodatkowym elementem, który z pewnością zmieni wygląd wnętrza restauracji. Krzesła można udekorować za pomocą: pokrowców, szarf, wianków, girland. Pokrowce na krzesła są najczęściej stosowaną dekoracją, która wykorzystywana jest podczas uroczystych przyjęć w lokalu. Szarfy, kokardy na krzesła z pokrowcami stworzą niesamowity, charakterystyczny klimat uroczystości. Wianki, serce wiklinowe, girlanda kwiatowa delikatnie ozdobią krzesła, nadając im subtelnego wyglądu.

NA KRZESŁA 13 produktów

Podkategorie

  • NA KRZESŁA

    Dopasowane dekoracje krzeseł do okoliczności z pewnością stworzą niesamowity charakter przyjęcia w restauracji. Wygląd krzesła można zmienić, wykorzystując: pokrowce, satynowe szarfy, specjalne wianki. Najchętniej wybierane są pokrowce elastyczne, pasują na dwa modele krzeseł: z prostymi, z okrągłymi oparciami. Szarfy dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, co ułatwi dobranie odpowiedniej kokardy do motywu przyjęcia. Wianki nie muszą być umieszczane na pokrowcach, dzięki temu dekoracja będzie delikatnie zaakcentowana.

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

Pokrowce na krzesła do restauracji - po co są?

Pokrowce na krzesła są dekoracją ozdobną oraz funkcjonalną. Funkcjonalność pokrowców polega na tym, że chronią krzesło przed zniszczeniami oraz zakrywają pustą przestrzeń pod nimi. Dostępne są pokrowce na krzesła z okrągłymi oraz prostymi oparciami. Pokrowce mogą okazać się ciekawą propozycją dopełnienia wnętrza restauracji.

Pokrowce na krzesła bankietowe - rodzaje

Pokrowce na krzesła dzielą się na dwa typy: pokrowce na krzesła z okrągłym oparciem oraz pokrowce na krzesła z prostym oparciem. W zależności, jakie krzesła są w restauracji, lokalu należy dobrać odpowiedni rodzaj. 

Dostępny jest również pokrowiec elastyczny na krzesło, który pasuje na oba rodzaje oparć. Ich uniwersalność polega na tym, że niezależnie od rozmiaru oraz kształtu krzesła będą elegancko wyglądać. 

Pokrowce na krzesła z zakładkami z przodu wyglądają estetycznie, wykonane są z matowej tkaniny. Ten rodzaj pokrowców dostępny jest na krzesła z okrągłymi, jak i prostymi oparciami. Pokrowce na krzesła z zakładkami mają określone wymiary, które krzesło powinno spełniać. Warto zastosować się do tego kryterium, aby pokrowiec nie okazał się za mały. Idealne dopasowanie będzie miało wpływ na wygląd całego wnętrza restauracji.

Pokrowce na krzesła gastronomiczne - białe, czy czarne?

W zależności od tego, jakie przyjęcia są wyprawiane w restauracji, warto mieć dwa kolory pokrowców: biały, czarny. Zdecydowaną większość powinny stanowić pokrowce białe, na pewno będą częściej wykorzystywane podczas różnych okoliczności. Białe pokrowce są uniwersalne, pasują na każde przyjęcie od wesela po urodziny. Natomiast czarne pokrowce będą pasować na uroczystości żałobne. Znajdą zastosowanie nie tylko podczas styp, ale również pasują do lokali, sal restauracyjnych zachowanych w ciemnym klimacie.

Pokrowce na krzesła komunijne

Często w restauracjach wyprawiane są przyjęcia komunijne, warto zadbać o każdy szczegół podczas tej okoliczności. W ofercie naszego sklepu internetowego mamy pokrowce na krzesła, stworzone specjalnie na tę okazję. Standardowym modelem krzeseł w lokalach są krzesła z prostymi oparciami, dlatego w naszej kolekcji mamy pokrowce na komunię do tego typu krzeseł. Pokrowiec na krzesło komunijne na pewno podkreśli ważność tej uroczystości, a dziecko poczuje się wyjątkowo.

Jak udekorować krzesła w restauracji?

Możliwości na dekoracje krzeseł jest sporo, można zacząć od pokrowców. Wybór pokrowców jest spory, można wybrać: elastyczne, z zakładkami, czarne, białe, komunijne. 

Ciekawą dekoracją umieszczoną na pokrowcach, która doda uroku całemu to kokardy satynowe. Można samodzielnie stworzyć dekoracje poprzez materiały dostępne w naszym sklepie internetowym: satyna, tiul, organza. Taki zestaw stworzony z pokrowca i kokardy będzie pięknie się prezentował na krzesłach gości. 

Dekoracje krzeseł nie muszą być wykonane tylko z materiału, ciekawym rozwiązaniem będzie udekorowanie krzeseł: wiankami, sztucznymi kwiatami, wiklinowymi sercami. Takie rozwiązanie sprawdzi się na krzesłach zarówno z pokrowcami, jak i bez nich.

Hurtowa cena pokrowców na krzesła

Podczas wyprawiania przyjęć dla dużej liczby gości, warto zaopatrzyć restaurację w sporą ilość pokrowców na krzesła. Oczywiście przy zamówieniu większej ilości sztuk jest to zakup hurtowy, a za tym idzie niższa cena.

Zobacz nasze produkty z kategorii NA KRZESŁA:

pokrowce

szarfy na krzesła

dekoracje krzeseł