Nowe produkty

Ostatnie posty

Wybierz dekoracje na Roczek w swoim stylu 

Podkategorie

  • Roczek w stylu rustykalnym

    Dekoracje na Roczek dziecka w przepięknym, minimalistycznym stylu. Dekoracje są ozdobione delikatnym motywem złotego serduszka, które cudownie wpasowuje się w aranżację zastawy. Na Roczek podstawą są szykowne serwetki na nakrycia gości z napisem “Mam już Roczek”, słodkie czekoladki na podziękowania i urocze upominki. Kolekcja z serduszkiem to propozycja dla fanów stylów boho, eko z naturalnymi, rustykalnymi elementami. Z naszymi dekoracjami stworzysz fantastyczne przyjęcie na Roczek maluszka!

  • Rustykalny Roczek z wianuszkiem
  • Roczek chłopca Chłopięcy Świat

    Dekoracje na Roczek małego chłopczyka w cudownej kolekcji Chłopięcy Świat! Motywem przewodnim jest autorska grafika z uroczym samolocikiem. Dekoracje ozdobione tym motywem prezentują się przepięknie i świetnie wpasują się w gust dziecka. Koniecznie zajrzyjcie na zaproszenia na Roczek w delikatnym, boho stylu. Nie zapomnijcie o księdze pamiątkowej, która w estetyczny sposób zbierze wszystkie ważne wspomnienia z tego wspaniałego dnia. W naszek kolekcji znajdziecie również mnóstwo propozycji na drobne i słodkie upominki dla gości w ramach podziękowania za przybycie. Z naszymi dekoracjami na Roczek Chłopca stworzycie genialną aranżację na Pierwsze Urodziny dziecka!

  • Roczek dziewczynki Boho Łabędź

    Dekoracje na Roczek w najmodniejszym stylu Boho! Roczek dziecka to ważne wydarzenie, gdy maluch obchodzi swoje Pierwsze Urodziny! Warto zadbać o odpowiednią oprawę takiego przyjęcia. Pierwszym krokiem będzie wybranie przepięknych zaproszeń na Roczek i zaproszenie gości na imprezę. Następnie należy zająć się dekoracjami i dodatkami na stół, które urozmaicą całą aranżację. Roczek w kolekcji Boho Łabędź to przepiękna i szykowna propozycja na wystrojenie przyjęcia dla dziewczynki. W naszym sklepie znajdziecie fantastyczne akcesoria w stylu boho, które zachwycą Waszych gości i będą przepięknie wyglądać na zdjęciach na Instagram.