Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

Słodkie upominki na Urodzinki

Słodkie upominki na Urodzinki, które z pewnością wszystkich oczarują. Pięknie zapakowane słodkości w postaci czekoladek, krówek, lizaczków, ciasteczek i słoiczków z cukierkami z personalizowaną naklejką z imieniem Solenizanta cudownie zaprezentują się podczas imprezy urodzinowej. Słodkie prezenciki można elegancko umieścić na urodzinowym stole. Tak drobne słodkości coraz częściej pojawiają się na uroczystościach. To również bardzo modny i wyjątkowy sposób w jaki można podziękować gościom przybyłym na imprezę urodzinową. 

Słodkie upominki na Urodzinki 72 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 72 elementów
 • CZEKOLADKI na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt
  29,98 zł brutto inf zł netto
  CZEKOLADKI na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt

  Słodkie czekoladki, które pozwolą przekazać podziękowanie za przybycie na Urodzinki dziewczynki. Upominek dopełnia naklejka z personalizacją oraz grafiką zwierzątek pośród kwiatów. Możesz umieścić go w pudełeczkach w kształcie serca lub ułożyć je na talerzykach. Każdy z gości będzie zachwycony ich smakiem i wyglądem!

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt
  29,98 zł brutto inf zł netto
  CZEKOLADKI na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt

  Słodkie podziękowanie dla gości przybyłych na Urodzinki! Personalizowane naklejki umieszczone na produkcie zawierają grafikę leśnych zwierzątek pośród błękitu. Można umieścić je w ozdobnych pudełeczkach o tym samym motywie lub wręczyć je gościom osobiście. 

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI na Urodzinki Leśne Czary Z IMIENIEM 10szt
  29,98 zł brutto inf zł netto
  CZEKOLADKI na Urodziny dziecka Leśne Czary Z IMIENIEM 10szt
  1 Recenzje

  Czekoladki personalizowane na Urodziny Dzieci w uroczej, leśnej odsłonie! Czekoladki udekorowane są personalizowaną naklejką z przepiękną grafiką delikatnych zwierzątek na beżowym tle. Całość prezentuje się niezwykle szykownie i świetnie wpisuje się w style boho, eko, rustykalne. Cudowny pomysł na słodkie podziękowanie dla gości.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI dla dzieci Miś i Króliczek boho UNIWERSALNE 10szt
  23,98 zł brutto inf zł netto
  CZEKOLADKI dla dzieci Miś i Króliczek boho UNIWERSALNE 10szt

  Czekoladki dla dzieci z motywem misia oraz króliczka w stylu boho to cudowna propozycja dla dzieci na podziękowanie. Sprawdzą się także na słodkim stole w trakcie trwającego przyjęcia, a także na jego zakończenie.

  23,98 zł
 • CZEKOLADKI na Urodziny dziewczynki Boho Łabędź Z IMIENIEM 10szt
  29,98 zł brutto inf zł netto
  CZEKOLADKI na Urodziny dziewczynki Boho Łabędź Z IMIENIEM 10szt

  Pyszne, mleczne czekoladki na słodki upominek dla gości na Urodzinki dzieci! Czekoladka zdobiona jest personalizowanym papierkiem z motywem boho łabędzia oraz imieniem dziecka. Takie czekoladki warto rozłożyć przy nakryciach gości w ramach słodkiego podziękowania za przybycie na przyjęcie.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI na Urodziny dziecka Pastelowy Samolot Z IMIENIEM 10szt
  29,98 zł brutto inf zł netto
  CZEKOLADKI na Urodziny dziecka Pastelowy Samolot Z IMIENIEM 10szt
  1 Recenzje

  Pyszne, mleczne czekoladki na słodkie podziękowanie dla gości na Urodziny chłopca! Czekoladki zdobione są personalizowana naklejką z imieniem dziecka oraz chłopięcą grafiką pastelowego samolotu. Takie czekoladki świetnie sprawdza się rozłożone przy nakryciach gości. 

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI na Urodziny dziewczynki Zaczarowany Ogród Z IMIENIEM 10szt
  29,98 zł brutto inf zł netto
  CZEKOLADKI na Urodzinki dziewczynki Zaczarowany Ogród Z IMIENIEM...

  Czekoladki na urodzinki dziecka z Twoja własną cyfrą doskonale sprawdzą się na każde urodzinki dziecka. Zaczarowany ogród doskonale podkreśli charakter urodzin i odda dziewczęcy blask. Takie czekoladki z motywem jednorożca oraz zamku księżniczki zachwycą nie tylko samą solenizantkę, ale także jej zaproszonych gości.

  29,98 zł
 • KRÓWKI na Urodziny dziewczynki podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 20szt
  39,98 zł brutto inf zł netto
  KRÓWKI na Urodziny dziewczynki podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka...

  Personalizowane krówki to smaczne podziękowanie dla gości przybyłych na Urodzinki córeczki. Słodki upominek zdobiony jest delikatną grafiką zwierzątek pośród różu oraz brokatu. Możesz umieścić je w dopasowanych pudełeczkach o tym samym motywie lub położyć je na nakryciach. 

  39,98 zł
 • KRÓWKI na Urodziny chłopca podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 20szt
  39,98 zł brutto inf zł netto
  KRÓWKI na Urodziny chłopca podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 20szt

  Krówki o śmietankowym smaku zawinięte w personalizowany papierek zdobiony grafiką leśnych zwierzątek pośród błękitu. Wspaniałe podziękowanie, które zasmakuje każdemu z uczestników Urodzinek chłopca. Krówki można zapakować do dopasowanych pudełeczek lub rozłożyć na nakryciach gości. 

  39,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie na Urodzinki Leśne Zwierzątka Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł brutto inf zł netto
  KRÓWKI podziękowanie na Urodzinki Leśne Czary Z IMIENIEM 20szt
  1 Recenzje

  Krówki podziękowanie w uroczym motywie leśnych zwierzątek to cudowny, słodki upominek dla gości. Krówki opakowane są w personalizowany papierek, który genialnie podkreśla charakter przyjęcia i solenizanta. Krówki świetnie sprawdzą się rozłożone na stole przy nakryciach gości, czy opakowane w ozdobne pudełeczka. Fantastyczna dekoracja w stylu boho, eko.

  39,98 zł
 • KUP aranżację ze zdjęcia na Urodzinki w leśnym stylu

  Aranżacja na Urodzinki w leśnym stylu - zobacz poniżej produkty i przygotuj swoją dekorację stołu!

 • KRÓWKI podziękowanie Dziękuję z sercem Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł brutto inf zł netto
  KRÓWKI podziękowanie Dziękuję z sercem Z IMIENIEM 20szt

  Krówki Dziękuję z sercem na słodkie podziękowanie dla gości. Krówki mają personalizowane papierki, ozdobione imieniem dziecka i datą okazji. Taki personalizowany dodatek świetnie sprawdzi się na każdą uroczystość, cudnie podkreślając jej charakter. Krówki niesamowicie będą wyglądać rozłożone przy nakryciach gości czy zapakowane w ozdobne pudełeczka. 

  39,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie na Urodzinki chłopca Pastelowy Samolot Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł brutto inf zł netto
  KRÓWKI podziękowanie na Urodzinki chłopca Pastelowy Samolot Z...

  Śmietankowe krówki na podziękowanie dla gości to genialny pomysł na drobny upominek dla zaproszonych gości. Krówki zdobione są personalizowanym papierkiem z motywem pastelowego samolotu oraz imieniem dziecka. Krówki warto rozłożyć przy nakryciach gości czy zapakować w ozdobne pudełeczka.

  39,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie na Urodziny dziewczynki Boho Łabędź Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł brutto inf zł netto
  KRÓWKI podziękowanie na Urodziny dziewczynki Boho Łabędź Z...

  Śmietankowe krówki na słodkie podziękowanie na Urodzinki dziewczynki! Krówki zdobione są personalizowanym papierkiem z imieniem dziecka oraz delikatną grafiką w boho stylu. Krówki genialnie sprawdza się rozłożone przy nakryciach gości w ramach drobnego upominku na podziękowanie za przybycie.

  39,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Urodzinki Safari Z IMIENIEM (bszn)
  9,98 zł brutto inf zł netto
  MIÓD podziękowanie na Urodzinki Safari Z IMIENIEM (bszn)

  Miód na podziękowanie udekorowany białym kapturkiem oraz przewiązany jutowym sznureczkiem. Podaruj upominek z personalizacją oraz motywem graficznym zwierzątek Safari. Cudowny prezencik na Urodzinki dla najbliższych w przepysznej odsłonie. Ekologiczny miodek można położyć przy nakryciach gości. 

  9,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka (bb)
  9,98 zł brutto inf zł netto
  MIÓD podziękowanie na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka (bb)

  Wyjątkowe podziękowanie dla najmłodszych gości obecnych na Urodzinkach chłopca. Mini miodek zamknięty w szklanym słoiczku został wzbogacony o personalizowaną naklejkę z grafiką zwierzątek z lasu. Błękitny kolor wspaniale komponuje się z resztą elementów. Miodek możesz ułożyć na nakryciach gości lub wręczyć im go osobiście. 

  9,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka (bb)
  9,98 zł brutto inf zł netto
  MIÓD podziękowanie na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka (bb)

  Wspaniałe podziękowanie dla małych gości. Wręcz dzieciom miodek w uroczym słoiczku. Do każdej sztuki dołączono personalizowaną naklejkę z grafiką zwierzątek pośród różu. Biały kapturek oraz wstążeczka dopełniają cały produkt. Ułóż słoiczki na nakryciach gości. 

  9,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Urodzinki Leśne Zwierzątka Z IMIENIEM (bszn)
  9,98 zł brutto inf zł netto
  MIÓD podziękowanie na Urodzinki Leśne Czary Z IMIENIEM (bszn)

  Miód podziękowanie na Urodzinki Dzieci to wspaniały pomysł na słodkie podziękowanie dla gości. Miodek z kapturkiem i personalizowaną etykietą przewiązany jutowym sznureczkiem to uroczy i estetyczny upominek, który genialnie sprawdzi się do rozłożenia przy nakryciach gości. Miodek jest ozdobiony naklejką w boho stylu z grafiką Leśnych Zwierzątek. Całość...

  9,98 zł
 • MIÓD podziękowanie Dziękuję z sercem Z IMIENIEM (bszn)
  9,98 zł brutto inf zł netto
  MIÓD podziękowanie Dziękuję z sercem Z IMIENIEM (bszn)

  Miód na słodkie podziękowanie dla gości w przepięknej, rustykalnej odsłonie! Miodek jest estetycznie ozdobiony białym kapturkiem i przewiązany jutowym sznureczkiem, a na słoiczku ma personalizowaną naklejkę z imieniem dziecka i datą. Taki miodek to pomysł na słodkie podziękowanie najwyższej klasy!

  9,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Urodzinki dziewczynki Boho Łabędź Z IMIENIEM (bszn)
  9,98 zł brutto inf zł szt. netto
  MIÓD podziękowanie na Urodzinki dziewczynki Boho Łabędź Z IMIENIEM...

  Słodki miodek na podziękowanie dla gości na Urodziny dziecka! Miodek dekorowany jest ozdobnym kapturkiem, sznureczkiem oraz personalizowaną naklejką z imieniem dziecka oraz eleganckim wzorem. Taki miodek cudownie będzie się prezentować rozłożony przy nakryciach gości. 

  9,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Urodzinki chłopca Pastelowy Samolot Z IMIENIEM (bszn)
  9,98 zł brutto inf zł netto
  MIÓD podziękowanie na Urodzinki chłopca Pastelowy Samolot Z...

  Słodki miód na Urodziny dekorowany ozdobnym kapturkiem, sznureczkiem i personalizowana naklejką z imieniem dziecka oraz delikatnym motywem chłopięcego samolotu. Takie miodki genialnie sprawdzą się na drobny, słodki upominek dla gości w ramach podziękowania za przybycie na przyjęcie urodzinowe.

  9,98 zł
 • LIZAKI na Urodziny chłopca z sercem Zwierzątka (+bileciki kółka+naklejki) 15szt
  49,98 zł brutto inf zł netto
  LIZAKI na Urodziny chłopca z sercem Zwierzątka (+bileciki...

  Lizaki to słodkie podziękowanie dla najmłodszych gości Urodzinek. Wręcz je każdemu z obecnych! Do lizaków dołączone są okrągłe bileciki oraz samoprzylepne naklejki z grafiką leśnych zwierzątek pośród błękitu. Całość prezentuje się niezwykle uroczo, goście będą zachwyceni. 

  49,98 zł
 • LIZAKI na Urodziny dziewczynki z sercem Zwierzątka (+bileciki kółka+naklejki) 15szt
  49,98 zł brutto inf zł netto
  LIZAKI na Urodziny dziewczynki z sercem Zwierzątka (+bileciki...

  Szukasz efektownego podziękowania dla małych gości? Podaruj im lizaki z bilecikami oraz naklejkami zdobionymi grafiką leśnych zwierzątek. Personalizacja zawarta na naklejce zawiera imię dziecka, datę Urodzinek oraz informacje, które Urodzinki są obchodzone. Dla lepszego efektu lizaki możesz przewiązać ozdobną wstążką. 

  49,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka (+etykiety) 10szt
  29,98 zł brutto inf zł netto
  LIZAKI podziękowanie Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka...

  Przepyszne lizaki na podziękowanie dla gości Urodzinek. Wręcz słodki upominek z personalizowaną naklejką zdobioną grafiką zwierzątek pośród różu. Do lizaków można dołączyć ozdobnę kokardki, które sprawią, że zaprezentują się one jeszcze lepiej! Ułóż je na nakryciach gości i ciesz się ich radością! 

  29,98 zł
 • LIZAKI na podziękowania na Urodzinki dziewczynki Boho Łabędź Z IMIENIEM (+naklejki) 10szt
  29,98 zł brutto inf zł szt. netto
  LIZAKI na podziękowania na Urodzinki dziewczynki Boho Łabędź Z...

  Pyszne, owocowe lizaki Smaki Dzieciństwa to cudowne rozwiązanie na słodkie podziękowanie dla gości na Urodzinki małej dziewczynki! Lizaki znajdują się w komplecie z personalizowanymi naklejkami z imieniem dziecka oraz szykownym wzorem. Takie lizaki to cudowny pomysł na drobny upominek dla gości.

  29,98 zł
 • LIZAKI Smaki Dzieciństwa Dziękuję Z IMIENIEM (+ naklejka) 10szt
  29,98 zł brutto inf zł netto
  LIZAKI na podziękowania Dziękuję z sercem Z IMIENIEM (+naklejki)...

  Lizaki Smaki Dzieciństwa na słodkie podziękowanie za przybycie na przyjęcie dla gości. Lizaki udekorowane są samoprzylepną naklejką ze złotym napisem Dziękuję i personalizacją. Całość prezentuje się niezwykle estetycznie i elegancko. 

  29,98 zł
 • LIZAKI na Urodzinki Leśne Zwierzątka Z IMIENIEM (+naklejki) 10szt
  29,98 zł brutto inf zł netto
  LIZAKI na Urodzinki Leśne Czary Z IMIENIEM (+naklejki) 10szt

  Lizaki Smaki dzieciństwa na słodkie podziękowanie na Urodzinki Dziecka! Cudowny sposób na podziękowanie gościom za przybycie w dobrym guście. Lizaki znajdują się w zestawie z personalizowanymi naklejkami w boho, eko stylu z motywem Leśnych Zwierzątek. 

  29,98 zł
 • LIZAKI na Urodzinki chłopca Pastelowy Samolot Z IMIENIEM (+naklejki) 10szt
  29,98 zł brutto inf zł netto
  LIZAKI na Urodzinki chłopca Pastelowy Samolot Z IMIENIEM...

  Owocowe lizaki na Urodziny chłopca to wspaniały pomysł na słodkie podziękowanie dla gości. Lizaki dekorowane personalizowana naklejką z imieniem dziecka oraz chłopięcym motywem pastelowego samolotu świetnie sprawdza się jako drobny upominek dla gości na Urodziny chłopca. 

  29,98 zł
 • LIZAKI na Urodzinki dziewczynki Zaczarowany Ogród Z IMIENIEM (+naklejki) 10szt
  29,98 zł brutto inf zł netto
  LIZAKI na Urodzinki dziewczynki Zaczarowany Ogród Z IMIENIEM...

  Lizaki na urodzinki dziewczynki sprawdzą się doskonale jako przepyszne podziękowanie dla małych oraz dużych gości. Dzięki specjalnej personalizacji to Ty wybierasz jaka cyfra ma być na grafice, co sprawia, że podziękowania sa jeszcze bardziej wyjątkowe i zostaną w pamięci gości na długi czas. Bajkowa kraina odda magiczny charakter przyjęcia.

  29,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka (+etykiety) 10szt
  29,98 zł brutto inf zł netto
  LIZAKI podziękowanie Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka...

  Smaczne lizaczki to wyjątkowe podziękowanie dla najmłodszych. Ich słodki smak dopełni naklejka z personalizacją oraz grafiką leśnych zwierzątek pośród błękitu. Rozdaj je wszystkim gościom lub ułóż na ich nakryciach. Każdy z zaproszonych będzie zachwycony. 

  29,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie dla dzieci na wesele w kartoniku Leśne Czary 10szt
  1,98 zł brutto inf zł netto
  LIZAK podziękowanie dla dzieci w kartoniku Leśne Czary 1 SZTUKA
  1 Recenzje

  Słodkie lizaki o owocowym smaku sprawdzą się wspaniale na podziękowania na Roczek lub urodzinki dziecka. Słodycze zapakowano w kartoniki z dekoracyjną grafiką zwierzaczków i napisem "Słodkości dla Ciebie". Wspaniały upominek na pewno wywoła uśmiech na twarzy każdego dziecka. 

  1,98 zł
 • LIZAK na Urodziny kręcony Z IMIENIEM Leśne Czary (+naklejka)
  5,98 zł brutto inf zł netto
  LIZAK na Urodziny kręcony Z IMIENIEM Leśne Czary (+naklejka)

  Lizak zakręcony na Urodziny z personalizowaną naklejką! Takie lizaki to świetna propozycja na słodki upominek czy prezent dla gości albo jako dekoracja na Słodki Barek. Lizaki nie dość, że są przepyszne to jeszcze wyglądają zjawiskowo! Lizak zakręcony na drewnianym patyczku to smakołyk idealny na Urodzinki Dzieci. 

  5,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami na Urodzinki Z IMIENIEM Safari (bb)
  8,98 zł brutto inf zł netto
  SŁOICZEK z cukierkami na Urodzinki Z IMIENIEM Safari (bb)

  Mini słoiczek wypełniony przepysznymi cukiereczkami. Produkt udekorowany jest białym kapturkiem i przewiązany wstążeczką. Zamów podziękowanie dla gości zaproszonych na Urodzinki chłopca lub dziewczynki. Upominek z personalizacją oraz motywem zwierzątek Safari w uroczej odsłonie. 

  8,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami na Urodzinki Z IMIENIEM Leśne Czary (bb)
  8,98 zł brutto inf zł netto
  SŁOICZEK z cukierkami na Urodzinki Z IMIENIEM Leśne Czary (bb)

  Słoiczek z pudrowymi cukierkami to fantastyczny pomysł na słodkie podziękowanie urodzinowe dla gości! Słoiczek zdobiony jest eleganckim kapturkiem, białą wstążeczką i personalizowaną naklejką w leśnym stylu. Taki słoiczek z cukierkami to fantastyczny pomysł na podziękowanie. 

  8,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami na Chrzest, Komunię, Roczek Z IMIENIEM Złote Serce (bz)
  8,98 zł brutto inf zł netto
  SŁOICZEK z cukierkami na Chrzest, Komunię, Roczek Z IMIENIEM Złote...

  Słodkie podziękowanie dla gości na każdą okazję! Fantastyczny pomysł na oryginalne podziękowanie w słoiczku wypełnionym słodkimi, pudrowymi cukierkami. Słoiczek dekorowany jest kapturkiem, złotą wstążeczką i personalizowaną naklejką z imieniem dziecka. Słoiczek z cukierkami to fantastyczny pomysł na słodkie podziękowanie na Chrzest, Komunię czy Roczek...

  8,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami na Roczek, Urodzinki Z IMIENIEM Rustykalny Wianuszek (bb)
  8,98 zł brutto inf zł netto
  SŁOICZEK z cukierkami na Roczek, Urodzinki Z IMIENIEM Rustykalny...

  Wyjątkowa propozycja na słodkie podziękowanie dla gości na Roczek czy Urodzinki dzieci! Słoiczek z cukierkami to fantastyczny pomysł na szykowne podziękowanie za przybycie czy wręczone prezenty. Słoiczek ozdobiony jest eleganckim kapturkiem, białą wstążeczką oraz personalizowaną naklejką. 

  8,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 72 elementów

Słodkie upominki na urodzinki

Słodki poczęstunek to jeden z najbardziej lubianych elementów przyjęć urodzinowych. Słodycze sprawiają ogromną radość zarówno dzieciom, jak i dorosłym, dlatego nie może ich zabraknąć na organizowanej przez Ciebie imprezce. Smakołyki można umieścić w candy barze lub na uroczystym stole tak, aby każdy miał możliwość poczęstowania się nimi podczas przyjęcia. Słodkości doskonale nadają się również na podziękowania dla gości bądź dodatek do prezentu dla solenizanta. W szczególności godne polecenia na tego rodzaju okazję są smakołyki umieszczone w personalizowanych opakowaniach. Dzięki temu słodycze będą naprawdę wyjątkowe i z pewnością sprawią wszystkim obecnym osobom niezwykłą niespodziankę.

Słoiczki ze słodką zawartością na urodziny dziecka

Słoiczki wypełnione słodkościami to fantastyczny dodatek na przyjęcie urodzinowe dziecka. Można w nich znaleźć wyśmienity miód z polskiej pasieki albo owocowe cukierki, które z pewnością zasmakują każdemu bez wyjątku. Każdy słoiczek zdobiony jest materiałowym kapturkiem umieszczonym na wieczku i przewiązanym wstążką bądź jutowym sznurkiem. Co więcej, na ściance nalepiona jest także etykieta z personalizacją oraz niepowtarzalnym motywem. Na naklejce znajduje się imię małego solenizanta oraz data jego urodzin, co sprawia, że słodkości mają bardzo osobisty charakter. Dzięki temu rewelacyjnie nadają się na prezenty dla gości wręczane w ramach podziękowania za ich obecność oraz wsparcie w tym wyjątkowym dniu. Słoiczki z subtelnym serduszkiem i napisem “Dziękuję” szczególnie dobrze sprawdzą się w tej roli.

Miód na urodzinki dziecka

Słoiczek z miodem w materiałowym kapturku

Mleczne czekoladki na upominki

Naprawdę ciężko jest znaleźć osobę, która nie lubi czekolady. Z tego powodu bez najmniejszych problemów możesz wykorzystać tego rodzaju smakołyki jako poczęstunek podczas urodzinowego przyjęcia swojego dziecka. Wsyp je do zbiorowej misy ustawionej na środku stołu albo ułóż przy indywidualnych nakryciach gości. Czekoladki z serii Leśne Czary doskonale wpisują się w najnowsze trendy rustykalne oraz boho, a imię oraz data uroczystości nadrukowane na papierkach uczynią podziękowania naprawdę oryginalnymi. Wspaniałym upominkiem dla gości będą także czekoladki umieszczone w foliowych torebkach razem z dopasowanymi karnetami. Na bilecikach znajduje się motyw zgrany z wyglądem czekoladek oraz krótkie podziękowanie, które z całą pewnością spodoba się wszystkim zebranym osobom.

Czekoladki na urodziny dziecka

Mleczne czekoladki z personalizacją na urodziny dziecka

Owocowe lizaki na urodzinki dziecka

Smacznym sposobem na prezenty są owocowe lizaki. Do każdego z nich dołączona jest samoprzylepna etykieta z personalizacją oraz gustownym motywem. Boho Łabędź to projekt, który wspaniale sprawdzi się podczas urodzin dziewczynki, natomiast Pastelowy Samolot stworzony został specjalnie z myślą o imprezie chłopca. Kapitalną propozycją są także duże lizaki w zakręconym stylu. Kolorowy smakołyk będzie dla każdej obdarowanej osoby świetną niespodzianką. Nalepki z personalizowanym nadrukiem należy samodzielnie umieścić na drewnianych patyczkach. Możesz także dodatkowo uatrakcyjnić lizaki przy pomocy kolorowych wstążek, które również znajdziesz w naszej ofercie. To nie tylko bezbłędne podziękowanie dla gości, ale też słodki dodatek do prezentu dla małego solenizanta.

Lizaki na urodziny dziecka

Lizaki z imiennymi etykietami w stylu boho