Nowe produkty

Ostatnie posty

Słodkie upominki na Urodzinki

Słodkie upominki na Urodzinki, które z pewnością wszystkich oczarują. Pięknie zapakowane słodkości w postaci czekoladek, krówek, lizaczków, ciasteczek i słoiczków z cukierkami z personalizowaną naklejką z imieniem Solenizanta cudownie zaprezentują się podczas imprezy urodzinowej. Słodkie prezenciki można elegancko umieścić na urodzinowym stole. Tak drobne słodkości coraz częściej pojawiają się na uroczystościach. To również bardzo modny i wyjątkowy sposób w jaki można podziękować gościom przybyłym na imprezę urodzinową. 

Słodkie upominki na Urodzinki 41 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 41 elementów
 • CZEKOLADKI na Urodzinki Leśne Czary Z IMIENIEM 10szt
  29,98 zł brutto inf zł netto
  CZEKOLADKI na Urodziny dziecka Leśne Czary Z IMIENIEM 10szt
  1 Recenzje

  Czekoladki personalizowane na Urodziny Dzieci w uroczej, leśnej odsłonie! Czekoladki udekorowane są personalizowaną naklejką z przepiękną grafiką delikatnych zwierzątek na beżowym tle. Całość prezentuje się niezwykle szykownie i świetnie wpisuje się w style boho, eko, rustykalne. Cudowny pomysł na słodkie podziękowanie dla gości.

  29,98 zł brutto
 • CZEKOLADKI na Urodziny dziewczynki Boho Łabędź Z IMIENIEM 10szt
  29,98 zł brutto inf zł netto
  CZEKOLADKI na Urodziny dziewczynki Boho Łabędź Z IMIENIEM 10szt

  Pyszne, mleczne czekoladki na słodki upominek dla gości na Urodzinki dzieci! Czekoladka zdobiona jest personalizowanym papierkiem z motywem boho łabędzia oraz imieniem dziecka. Takie czekoladki warto rozłożyć przy nakryciach gości w ramach słodkiego podziękowania za przybycie na przyjęcie.

  29,98 zł brutto
 • CZEKOLADKI na Urodziny dziecka Pastelowy Samolot Z IMIENIEM 10szt
  29,98 zł brutto inf zł netto
  CZEKOLADKI na Urodziny dziecka Pastelowy Samolot Z IMIENIEM 10szt
  1 Recenzje

  Pyszne, mleczne czekoladki na słodkie podziękowanie dla gości na Urodziny chłopca! Czekoladki zdobione są personalizowana naklejką z imieniem dziecka oraz chłopięcą grafiką pastelowego samolotu. Takie czekoladki świetnie sprawdza się rozłożone przy nakryciach gości. 

  29,98 zł brutto
 • KRÓWKI podziękowanie na Urodzinki Leśne Zwierzątka Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł brutto inf zł netto
  KRÓWKI podziękowanie na Urodzinki Leśne Czary Z IMIENIEM 20szt
  1 Recenzje

  Krówki podziękowanie w uroczym motywie leśnych zwierzątek to cudowny, słodki upominek dla gości. Krówki opakowane są w personalizowany papierek, który genialnie podkreśla charakter przyjęcia i solenizanta. Krówki świetnie sprawdzą się rozłożone na stole przy nakryciach gości, czy opakowane w ozdobne pudełeczka. Fantastyczna dekoracja w stylu boho, eko.

  39,98 zł brutto
 • KRÓWKI podziękowanie Dziękuję z sercem Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł brutto inf zł netto
  KRÓWKI podziękowanie Dziękuję z sercem Z IMIENIEM 20szt

  Krówki Dziękuję z sercem na słodkie podziękowanie dla gości. Krówki mają personalizowane papierki, ozdobione imieniem dziecka i datą okazji. Taki personalizowany dodatek świetnie sprawdzi się na każdą uroczystość, cudnie podkreślając jej charakter. Krówki niesamowicie będą wyglądać rozłożone przy nakryciach gości czy zapakowane w ozdobne pudełeczka. 

  39,98 zł brutto
 • KRÓWKI podziękowanie na Urodzinki chłopca Pastelowy Samolot Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł brutto inf zł netto
  KRÓWKI podziękowanie na Urodzinki chłopca Pastelowy Samolot Z...

  Śmietankowe krówki na podziękowanie dla gości to genialny pomysł na drobny upominek dla zaproszonych gości. Krówki zdobione są personalizowanym papierkiem z motywem pastelowego samolotu oraz imieniem dziecka. Krówki warto rozłożyć przy nakryciach gości czy zapakować w ozdobne pudełeczka.

  39,98 zł brutto
 • KRÓWKI podziękowanie na Urodziny dziewczynki Boho Łabędź Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł brutto inf zł netto
  KRÓWKI podziękowanie na Urodziny dziewczynki Boho Łabędź Z...

  Śmietankowe krówki na słodkie podziękowanie na Urodzinki dziewczynki! Krówki zdobione są personalizowanym papierkiem z imieniem dziecka oraz delikatną grafiką w boho stylu. Krówki genialnie sprawdza się rozłożone przy nakryciach gości w ramach drobnego upominku na podziękowanie za przybycie.

  39,98 zł brutto
 • KRÓWKI dla dzieci Leśne Czary 10szt
  19,98 zł brutto inf zł netto
  KRÓWKI dla dzieci Leśne Czary 10szt

  Krówki na podziękowanie dla gości przygotowane w leśnym stylu i dekorowane nadrukiem zwierzątek. Krówki bez napisów zostały przygotowane w dziecięcy, stylu. Są owinięte w papierki i gotowe do wręczenia gościom na przyjęciu dziecka. Krówki możecie ułożyć przy talerzach gości lub wręczyć im osobiście.

  19,98 zł brutto
 • MIÓD podziękowanie na Urodzinki Leśne Zwierzątka Z IMIENIEM (bszn)
  8,98 zł brutto inf zł netto
  MIÓD podziękowanie na Urodzinki Leśne Czary Z IMIENIEM (bszn)

  Miód podziękowanie na Urodzinki Dzieci to wspaniały pomysł na słodkie podziękowanie dla gości. Miodek z kapturkiem i personalizowaną etykietą przewiązany jutowym sznureczkiem to uroczy i estetyczny upominek, który genialnie sprawdzi się do rozłożenia przy nakryciach gości. Miodek jest ozdobiony naklejką w boho stylu z grafiką Leśnych Zwierzątek. Całość...

  8,98 zł brutto
 • MIÓD podziękowanie Dziękuję z sercem Z IMIENIEM (bszn)
  8,98 zł brutto inf zł netto
  MIÓD podziękowanie Dziękuję z sercem Z IMIENIEM (bszn)

  Miód na słodkie podziękowanie dla gości w przepięknej, rustykalnej odsłonie! Miodek jest estetycznie ozdobiony białym kapturkiem i przewiązany jutowym sznureczkiem, a na słoiczku ma personalizowaną naklejkę z imieniem dziecka i datą. Taki miodek to pomysł na słodkie podziękowanie najwyższej klasy!

  8,98 zł brutto
 • MIÓD podziękowanie na Urodzinki dziewczynki Boho Łabędź Z IMIENIEM (bszn)
  8,98 zł brutto inf zł szt. netto
  MIÓD podziękowanie na Urodzinki dziewczynki Boho Łabędź Z IMIENIEM...

  Słodki miodek na podziękowanie dla gości na Urodziny dziecka! Miodek dekorowany jest ozdobnym kapturkiem, sznureczkiem oraz personalizowaną naklejką z imieniem dziecka oraz eleganckim wzorem. Taki miodek cudownie będzie się prezentować rozłożony przy nakryciach gości. 

  8,98 zł brutto
 • MIÓD podziękowanie na Urodzinki chłopca Pastelowy Samolot Z IMIENIEM (bszn)
  8,98 zł brutto inf zł netto
  MIÓD podziękowanie na Urodzinki chłopca Pastelowy Samolot Z...

  Słodki miód na Urodziny dekorowany ozdobnym kapturkiem, sznureczkiem i personalizowana naklejką z imieniem dziecka oraz delikatnym motywem chłopięcego samolotu. Takie miodki genialnie sprawdzą się na drobny, słodki upominek dla gości w ramach podziękowania za przybycie na przyjęcie urodzinowe.

  8,98 zł brutto
 • LIZAKI na podziękowania na Urodzinki dziewczynki Boho Łabędź Z IMIENIEM (+naklejki) 10szt
  24,98 zł brutto inf zł szt. netto
  LIZAKI na podziękowania na Urodzinki dziewczynki Boho Łabędź Z...

  Pyszne, owocowe lizaki Smaki Dzieciństwa to cudowne rozwiązanie na słodkie podziękowanie dla gości na Urodzinki małej dziewczynki! Lizaki znajdują się w komplecie z personalizowanymi naklejkami z imieniem dziecka oraz szykownym wzorem. Takie lizaki to cudowny pomysł na drobny upominek dla gości.

  24,98 zł brutto
 • LIZAKI Smaki Dzieciństwa Dziękuję Z IMIENIEM (+ naklejka) 10szt
  24,98 zł brutto inf zł netto
  LIZAKI na podziękowania Dziękuję z sercem Z IMIENIEM (+naklejki)...

  Lizaki Smaki Dzieciństwa na słodkie podziękowanie za przybycie na przyjęcie dla gości. Lizaki udekorowane są samoprzylepną naklejką ze złotym napisem Dziękuję i personalizacją. Całość prezentuje się niezwykle estetycznie i elegancko. 

  24,98 zł brutto
 • LIZAKI na Urodzinki Leśne Zwierzątka Z IMIENIEM (+naklejki) 10szt
  24,98 zł brutto inf zł netto
  LIZAKI na Urodzinki Leśne Czary Z IMIENIEM (+naklejki) 10szt

  Lizaki Smaki dzieciństwa na słodkie podziękowanie na Urodzinki Dziecka! Cudowny sposób na podziękowanie gościom za przybycie w dobrym guście. Lizaki znajdują się w zestawie z personalizowanymi naklejkami w boho, eko stylu z motywem Leśnych Zwierzątek. 

  24,98 zł brutto
 • LIZAKI na Urodzinki chłopca Pastelowy Samolot Z IMIENIEM (+naklejki) 10szt
  24,98 zł brutto inf zł netto
  LIZAKI na Urodzinki chłopca Pastelowy Samolot Z IMIENIEM...

  Owocowe lizaki na Urodziny chłopca to wspaniały pomysł na słodkie podziękowanie dla gości. Lizaki dekorowane personalizowana naklejką z imieniem dziecka oraz chłopięcym motywem pastelowego samolotu świetnie sprawdza się jako drobny upominek dla gości na Urodziny chłopca. 

  24,98 zł brutto
 • LIZAKI podziękowanie dla gości Różowe Kwiaty 10szt
  26,98 zł brutto inf zł netto
  LIZAKI podziękowanie dla gości Różowe Kwiaty 10szt
  1 Recenzje

  Słodkie lizaki o owocowym smaku zapakowano w eleganckie kartoniki z dekoracyjną kwiatową grafiką. Lizaki można użyć jako dodatkowy element dekoracji stołu lub wręczyć je bliskim osobiście. Pyszne lizaki na pewno przypadną do gustu wszystkim wielbicielom łakoci. 

  26,98 zł brutto
 • LIZAKI podziękowanie dla dzieci na wesele w kartoniku Leśne Czary 10szt
  26,98 zł brutto inf zł netto
  LIZAKI podziękowanie dla dzieci w kartoniku Leśne Czary 10szt
  1 Recenzje

  Słodkie lizaki o owocowym smaku sprawdzą się wspaniale na podziękowania na Roczek lub urodzinki dziecka. Słodycze zapakowano w kartoniki z dekoracyjną grafiką zwierzaczków i napisem "Słodkości dla Ciebie". Wspaniały upominek na pewno wywoła uśmiech na twarzy każdego dziecka. 

  26,98 zł brutto
 • LIZAK na Urodziny kręcony Z IMIENIEM Leśne Czary (+naklejka)
  5,98 zł brutto inf zł netto
  LIZAK na Urodziny kręcony Z IMIENIEM Leśne Czary (+naklejka)

  Lizak zakręcony na Urodziny z personalizowaną naklejką! Takie lizaki to świetna propozycja na słodki upominek czy prezent dla gości albo jako dekoracja na Słodki Barek. Lizaki nie dość, że są przepyszne to jeszcze wyglądają zjawiskowo! Lizak zakręcony na drewnianym patyczku to smakołyk idealny na Urodzinki Dzieci. 

  5,98 zł brutto
 • SŁOICZEK z cukierkami na Urodzinki Z IMIENIEM Leśne Czary (bb)
  7,98 zł brutto inf zł netto
  SŁOICZEK z cukierkami na Urodzinki Z IMIENIEM Leśne Czary (bb)

  Słoiczek z pudrowymi cukierkami to fantastyczny pomysł na słodkie podziękowanie urodzinowe dla gości! Słoiczek zdobiony jest eleganckim kapturkiem, białą wstążeczką i personalizowaną naklejką w leśnym stylu. Taki słoiczek z cukierkami to fantastyczny pomysł na podziękowanie. 

  7,98 zł brutto
 • SŁOICZEK z cukierkami na Chrzest, Komunię, Roczek Z IMIENIEM Złote Serce (bz)
  7,98 zł brutto inf zł netto
  SŁOICZEK z cukierkami na Chrzest, Komunię, Roczek Z IMIENIEM Złote...

  Słodkie podziękowanie dla gości na każdą okazję! Fantastyczny pomysł na oryginalne podziękowanie w słoiczku wypełnionym słodkimi, pudrowymi cukierkami. Słoiczek dekorowany jest kapturkiem, złotą wstążeczką i personalizowaną naklejką z imieniem dziecka. Słoiczek z cukierkami to fantastyczny pomysł na słodkie podziękowanie na Chrzest, Komunię czy Roczek...

  7,98 zł brutto
 • SŁOICZEK z cukierkami na Roczek, Urodzinki Z IMIENIEM Rustykalny Wianuszek (bb)
  7,98 zł brutto inf zł netto
  SŁOICZEK z cukierkami na Roczek, Urodzinki Z IMIENIEM Rustykalny...

  Wyjątkowa propozycja na słodkie podziękowanie dla gości na Roczek czy Urodzinki dzieci! Słoiczek z cukierkami to fantastyczny pomysł na szykowne podziękowanie za przybycie czy wręczone prezenty. Słoiczek ozdobiony jest eleganckim kapturkiem, białą wstążeczką oraz personalizowaną naklejką. 

  7,98 zł brutto
 • CZEKOLADKI podziękowanie z sercem Dziękujemy 10szt
  19,98 zł brutto inf zł netto
  CZEKOLADKI podziękowanie z sercem Dziękujemy 10szt
  4 Recenzje

  Czekoladki mleczne z motywem serduszka i napisem Dziękuję to wspaniały upominek dla gości Twojej restauracji. Słodkie upominki wspaniale prezentują się na stole na talerzach gości lub w szklanych misach. 

  19,98 zł brutto
 • CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Różowe Kwiaty 10szt
  19,98 zł brutto inf zł netto
  CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Różowe Kwiaty 10szt

  Czekoladki podziękowanie dla gości z pięknym motywem różowych kwiatów to wspaniała propozycja na upominki na każdą okazję. Idealne dla gości weselnych, na Chrzest, Komunię czy urodziny.

  19,98 zł brutto
 • CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Białe Kwiaty 10szt
  19,98 zł brutto inf zł netto
  CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Białe Kwiaty 10szt

  Czekoladki na podziękowanie dla gości z przepięknym motywem białych kwiatów to idealny upominek na przyjęcia w botanicznym stylu. Słodkie czekoladki z mlecznej belgijskiej czekolady będą świetnym wyborem, by wyrazić wdzięczność za przybycie.

  19,98 zł brutto
 • CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Gałązka Eukaliptusa 10szt
  19,98 zł brutto inf zł netto
  CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Gałązka Eukaliptusa 10szt
  1 Recenzje

  Czekoladka podziękowanie uniwersalna na każdą okazję! Czekoladka ozdobiona jest botanicznym motywem gałązki eukaliptusa, co dodaje całości niezwykłej elegancji. Czekoladki warto zapakować w ozdobne pudełeczka i wręczyć gościom jako drobny upominek w podziękowaniu za przybycie. 

  19,98 zł brutto
 • KRÓWKI podziękowanie Gałązka Eukaliptusa 10szt
  19,98 zł brutto inf zł netto
  KRÓWKI podziękowanie Gałązka Eukaliptusa 10szt

  Krówki podziękowanie na słodki upominek dla gości to fantastyczny pomysł na dodatek do upominków dla gości! Krówki zapakowane są w ozdobny papierek w botanicznym motywie gałązki eukaliptusa w wersji minimalistycznej. Dzięki temu całość wygląda niesamowicie pięknie i świetnie sprawdzi się jako element do Słodkiego Stołu czy do rozłożenia przy nakryciach...

  19,98 zł brutto
 • KRÓWKI podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt
  19,98 zł brutto inf zł netto
  KRÓWKI podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt

  Pyszne krówki zapakowane w papierki z dekoracyjną kwiatową grafiką, będą wspaniałym podziękowaniem dla gości za wspólna zabawę. Słodycze można wręczyć osobiście lub wykorzystać jako dodatkowy element dekoracji stołu. Znakomite słodycze3 na pewno przypadną do gustu gościom niezależnie od wieku.

  19,98 zł brutto
 • KRÓWKI podziękowanie z sercem Dziękujemy 10szt
  19,98 zł brutto inf zł netto
  KRÓWKI podziękowanie z sercem Dziękujemy 10szt

  Krówki na podziękowanie dla gości w minimalistycznej odsłonie! Papierki na krówki ozdobione są delikatnym, złotym sercem, co dodaje im niesamowitej elegancji i szyku. Krówki świetnie sprawdzą się jako słodki upominek dla gości czy do rozłożenia w ozdobnych misach jako część Słodkiego Stołu na każdą okazję. 

  19,98 zł brutto
 • KRÓWKI na podziękowanie w woreczku Pudrowe Kwiaty 2szt
  6,98 zł brutto inf zł netto
  KRÓWKI na podziękowanie w woreczku Pudrowe Kwiaty 2szt

  Słodkie krówki to idealny upominek dla gości na każdą okazję. Miły gest pozwoli podziękować bliskim za wspólną zabawę i obecność na uroczystości. Krówki zapakowano w dekoracyjne papierki z grafiką białych kwiatów. 

  6,98 zł brutto
 • KRÓWKI na Roczek i urodziny w woreczku Leśne Czary 2szt
  6,98 zł brutto inf zł netto
  KRÓWKI na Roczek i urodziny w woreczku Leśne Czary 2szt

  Świetne podziękowanie dla gości na Roczek lub urodzinki dziecka w formie krówek w celofanowym woreczku z kokardą. Krówki mają nadruk leśnych zwierzątek. Grafika idealnie pasuje na przyjęcie zarówno chłopca jak i dziewczynki.

  6,98 zł brutto
 • KRÓWKI na podziękowanie w woreczku Gałązka Eukaliptusa 2szt
  6,98 zł brutto inf zł netto
  KRÓWKI na podziękowanie w woreczku Gałązka Eukaliptusa 2szt

  Piękne podziękowanie dla gości za przybycie na uroczystość. W celofanowym woreczku z kokardką znajdują się dwie krówki w botanicznych papierkach z napisem "Dziękujemy!". Taki słodki prezencik oczaruje bliskich. 

  6,98 zł brutto
 • KRÓWKI na podziękowanie w woreczku Różowe Kwiaty 2szt
  6,98 zł brutto inf zł netto
  KRÓWKI na podziękowanie w woreczku Różowe Kwiaty 2szt

  Przepyszne krówki z nadrukiem różowych kwiatów i napisem Słodkości dla Ciebie to wspaniała forma podziękowania dla gości. Pasują na każde przyjęcie. Cukierki krówki w wyjątkowy sposób pomogą podziękować gościom za przyjście na uroczystość i wręczone prezenty.

  6,98 zł brutto
 • KRÓWKI na podziękowanie w woreczku z sercem Dziękujemy 2szt
  6,98 zł brutto inf zł netto
  KRÓWKI na podziękowanie w woreczku z sercem Dziękujemy 2szt

  Eleganckie krówki z serduszkiem i napisem Dziękujemy jako podziękowanie dla gości. Zapakowane w piękny celofanowy woreczek oraz przewiązany wstążeczką oczarują obdarowane osoby. Można je wręczyć osobiście lub ułożyć przy nakryciach gości. 

  6,98 zł brutto
 • UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Rustykalny
  3,98 zł brutto inf zł netto
  UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Rustykalny

  Wspaniałe podziękowanie dla gości w rustykalnym stylu które w przepiękny sposób podziękuję gościom za przybycie na uroczystość. Tak fantastycznie zapakowane czekoladki możesz wręczyć gościom osobiście lub rozłożyć wśród talerzy. Czekoladki to słodkie podziękowanie które spodoba się każdemu z gości. 

  3,98 zł brutto
 • UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Botaniczna
  3,98 zł brutto inf zł netto
  UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Botaniczna
  1 Recenzje

  Szukasz pomysłu na podziękowanie dla gości za przybycie na uroczystość? Czekoladki w opakowaniu będą idealnym pomysłem na podziękowanie! Czekolada z napisem Dziękujemy została umieszczona wraz z bilecikiem z podziękowaniem w woreczku celofanowym. Tak forma podziękowania idealnie sprawdzi się na różnych uroczystościach takich jak Chrzest, Komunia czy Ślub. 

  3,98 zł brutto
Pokazuje 1 - 36 z 41 elementów

Słodkie upominki na urodzinki

Słodki poczęstunek to jeden z najbardziej lubianych elementów przyjęć urodzinowych. Słodycze sprawiają ogromną radość zarówno dzieciom, jak i dorosłym, dlatego nie może ich zabraknąć na organizowanej przez Ciebie imprezce. Smakołyki można umieścić w candy barze lub na uroczystym stole tak, aby każdy miał możliwość poczęstowania się nimi podczas przyjęcia. Słodkości doskonale nadają się również na podziękowania dla gości bądź dodatek do prezentu dla solenizanta. W szczególności godne polecenia na tego rodzaju okazję są smakołyki umieszczone w personalizowanych opakowaniach. Dzięki temu słodycze będą naprawdę wyjątkowe i z pewnością sprawią wszystkim obecnym osobom niezwykłą niespodziankę.

Słoiczki ze słodką zawartością na urodziny dziecka

Słoiczki wypełnione słodkościami to fantastyczny dodatek na przyjęcie urodzinowe dziecka. Można w nich znaleźć wyśmienity miód z polskiej pasieki albo owocowe cukierki, które z pewnością zasmakują każdemu bez wyjątku. Każdy słoiczek zdobiony jest materiałowym kapturkiem umieszczonym na wieczku i przewiązanym wstążką bądź jutowym sznurkiem. Co więcej, na ściance nalepiona jest także etykieta z personalizacją oraz niepowtarzalnym motywem. Na naklejce znajduje się imię małego solenizanta oraz data jego urodzin, co sprawia, że słodkości mają bardzo osobisty charakter. Dzięki temu rewelacyjnie nadają się na prezenty dla gości wręczane w ramach podziękowania za ich obecność oraz wsparcie w tym wyjątkowym dniu. Słoiczki z subtelnym serduszkiem i napisem “Dziękuję” szczególnie dobrze sprawdzą się w tej roli.

Miód na urodzinki dziecka

Słoiczek z miodem w materiałowym kapturku

Mleczne czekoladki na upominki

Naprawdę ciężko jest znaleźć osobę, która nie lubi czekolady. Z tego powodu bez najmniejszych problemów możesz wykorzystać tego rodzaju smakołyki jako poczęstunek podczas urodzinowego przyjęcia swojego dziecka. Wsyp je do zbiorowej misy ustawionej na środku stołu albo ułóż przy indywidualnych nakryciach gości. Czekoladki z serii Leśne Czary doskonale wpisują się w najnowsze trendy rustykalne oraz boho, a imię oraz data uroczystości nadrukowane na papierkach uczynią podziękowania naprawdę oryginalnymi. Wspaniałym upominkiem dla gości będą także czekoladki umieszczone w foliowych torebkach razem z dopasowanymi karnetami. Na bilecikach znajduje się motyw zgrany z wyglądem czekoladek oraz krótkie podziękowanie, które z całą pewnością spodoba się wszystkim zebranym osobom.

Czekoladki na urodziny dziecka

Mleczne czekoladki z personalizacją na urodziny dziecka

Owocowe lizaki na urodzinki dziecka

Smacznym sposobem na prezenty są owocowe lizaki. Do każdego z nich dołączona jest samoprzylepna etykieta z personalizacją oraz gustownym motywem. Boho Łabędź to projekt, który wspaniale sprawdzi się podczas urodzin dziewczynki, natomiast Pastelowy Samolot stworzony został specjalnie z myślą o imprezie chłopca. Kapitalną propozycją są także duże lizaki w zakręconym stylu. Kolorowy smakołyk będzie dla każdej obdarowanej osoby świetną niespodzianką. Nalepki z personalizowanym nadrukiem należy samodzielnie umieścić na drewnianych patyczkach. Możesz także dodatkowo uatrakcyjnić lizaki przy pomocy kolorowych wstążek, które również znajdziesz w naszej ofercie. To nie tylko bezbłędne podziękowanie dla gości, ale też słodki dodatek do prezentu dla małego solenizanta.

Lizaki na urodziny dziecka

Lizaki z imiennymi etykietami w stylu boho