Nowe produkty

Ostatnie posty

Podziękowania na Roczek słodycze

Podziękowania na Roczek w formie słodyczy to cudowny pomysł na drobne upominki dla gości w ramach podziękowania za przybycie na przyjęcie! Personalizowane słodycze w postaci mlecznych czekoladek, śmietankowych krówek, delikatnych miodków, ciasteczek z wróżbą czy lizaczków to genialne rozwiązanie na drobny, słodki upominek dla gości, który można rozłożyć przy nakryciach, zapakować w ozdobne pudełeczka czy woreczki z organzy. Słodycze mają dodatek personalizowanych etykiet w grafikach w stylu boho czy rustykalnej, co tylko dodaje im odpowiedniego szyku i elegancji.

Podziękowania na Roczek słodycze 43 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 43 elementów
 • UPOMINEK dla gości na Roczek czekoladka W OPAKOWANIU
  3,98 zł brutto inf zł netto
  UPOMINEK dla gości na Roczek czekoladka W OPAKOWANIU

  Pyszna mleczna czekoladka na eleganckie podziękowanie dla gości na Roczek! Słodycz umieszczony w woreczku z dołączonym bilecikiem ze słowami podziękowań. Taki upominek to świetny pomysł na drobny podarunek dla gości w ramach podziękowań za przybycie. 

  3,98 zł brutto
 • UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Botaniczna
  3,98 zł brutto inf zł netto
  UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Botaniczna

  Szukasz pomysłu na podziękowanie dla gości za przybycie na uroczystość? Czekoladki w opakowaniu będą idealnym pomysłem na podziękowanie! Czekolada z napisem Dziękujemy została umieszczona wraz z bilecikiem z podziękowaniem w woreczku celofanowym. Tak forma podziękowania idealnie sprawdzi się na różnych uroczystościach takich jak Chrzest, Komunia czy Ślub. 

  3,98 zł brutto
 • UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Rustykalny
  3,98 zł brutto inf zł netto
  UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Rustykalny

  Wspaniałe podziękowanie dla gości w rustykalnym stylu które w przepiękny sposób podziękuję gościom za przybycie na uroczystość. Tak fantastycznie zapakowane czekoladki możesz wręczyć gościom osobiście lub rozłożyć wśród talerzy. Czekoladki to słodkie podziękowanie które spodoba się każdemu z gości. 

  3,98 zł brutto
 • CZEKOLADKI na Roczek Boho z Łabędziem Z IMIENIEM 10szt
  29,98 zł brutto inf zł netto
  CZEKOLADKI na Roczek Boho z Łabędziem Z IMIENIEM 10szt

  Czekoladka na Roczek dziewczynki w motywach boho! Czekoladka na podziękowanie dla gości to wspaniały pomysł na słodki upominek, który możecie rozłożyć przy nakryciach czy zapakować w ozdobne pudełeczka. Czekoladka na Roczek w niezwykle modnej, nowoczesnej odsłonie! Taki słodki upominek zdecydowanie zachwyci wszystkich gości!

  29,98 zł brutto
 • CZEKOLADKI na Roczek dziecka Chłopięcy Świat Z IMIENIEM 10szt
  29,98 zł brutto inf zł netto
  CZEKOLADKI na Roczek dziecka Chłopięcy Świat Z IMIENIEM 10szt

  Czekoladki na podziękowanie dla gości to piękny upominek jaki możesz wręczyć najbliższym za przybycie. Czekoladki posiadają personalizowaną naklejkę z przepiękna grafiką samolocika, imieniem dziecka, datą oraz również posiadają napis Mam już Roczek. Jest to wspaniała forma podziękowania która wzbudzi zachwyt wśród gości.

  29,98 zł brutto
 • CZEKOLADKI na Roczek Rustykalny wianuszek Z IMIENIEM 10szt
  29,98 zł brutto inf zł netto
  CZEKOLADKI na Roczek Rustykalny wianuszek Z IMIENIEM 10szt

  Czekoladki na podziękowanie dla gości to zawsze świetny pomysł! Czekoladki posiadają personalizowaną naklejkę z przepiękną kwiatową grafiką oraz imieniem i datą uroczystości. Fantastycznie wyglądają rozłożone wśród nakryć gości.

  29,98 zł brutto
 • CZEKOLADKI na Roczek Z IMIENIEM Zajączek w wianuszku 10szt
  19,98 zł brutto inf zł netto
  CZEKOLADKI na Roczek Z IMIENIEM Zajączek w wianuszku 10szt

  Pyszne czekoladki na Roczek w złotych papierkach jako podziękowanie za przybycie. Na naklejce znajduje się nadruk zajączka w kwiatowym wianuszku, imię dziecka i data. To świetny dodatek, który możesz ułożyć przy nakryciach na imprezce dziecka. 

  19,98 zł brutto
 • CZEKOLADKI podziękowanie na Roczek UNIWERSALNA 10szt
  19,98 zł brutto inf zł netto
  CZEKOLADKI podziękowanie na Roczek UNIWERSALNA 10szt

  Czekoladka podziękowanie na Roczek dla gości. Uniwersalna czekoladka mleczna na słodki upominek. Czekoladki można rozłożyć przy nakryciach dla gości czy zapakować w ozdobne pudełeczka. Czekoladki zawinięte w złoty papierek posiadają ozdobną etykietkę w białym kolorze ze złotym, eleganckim napisem Mam już Roczek i motywem 1. 

  19,98 zł brutto
 • CZEKOLADKI na Roczek Dziękuję z sercem Z IMIENIEM 10szt
  29,98 zł brutto inf zł netto
  CZEKOLADKI na Roczek Dziękuję z sercem Z IMIENIEM 10szt

  Czekoladka personalizowana na Roczek dziecka z cudowną grafiką serduszka! Czekoladki są genialnym dodatkiem na podziękowania dla gości w pudełeczkach czy jako element zastawy stołowej - rozłożone obok nakryć dla gości. Delikatny, złoty napis Dziękuję na czekoladce wygląda bardzo elegancko i szykownie. 

  29,98 zł brutto
 • CZEKOLADKI podziękowanie z sercem Dziękujemy 10szt
  19,98 zł brutto inf zł netto
  CZEKOLADKI podziękowanie z sercem Dziękujemy 10szt
  2 Recenzje

  Czekoladki mleczne z motywem serduszka i napisem Dziękuję to wspaniały upominek dla gości Twojej restauracji. Słodkie upominki wspaniale prezentują się na stole na talerzach gości lub w szklanych misach. 

  19,98 zł brutto
 • CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Gałązka Eukaliptusa 10szt
  19,98 zł brutto inf zł netto
  CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Gałązka Eukaliptusa 10szt
  1 Recenzje

  Czekoladka podziękowanie uniwersalna na każdą okazję! Czekoladka ozdobiona jest botanicznym motywem gałązki eukaliptusa, co dodaje całości niezwykłej elegancji. Czekoladki warto zapakować w ozdobne pudełeczka i wręczyć gościom jako drobny upominek w podziękowaniu za przybycie. 

  19,98 zł brutto
 • KRÓWKI podziękowanie Dziękuję z sercem Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł brutto inf zł netto
  KRÓWKI podziękowanie Dziękuję z sercem Z IMIENIEM 20szt

  Krówki Dziękuję z sercem na słodkie podziękowanie dla gości. Krówki mają personalizowane papierki, ozdobione imieniem dziecka i datą okazji. Taki personalizowany dodatek świetnie sprawdzi się na każdą uroczystość, cudnie podkreślając jej charakter. Krówki niesamowicie będą wyglądać rozłożone przy nakryciach gości czy zapakowane w ozdobne pudełeczka. 

  39,98 zł brutto
 • KRÓWKI podziękowanie na Roczek Rustykalny z wianuszkiem Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł brutto inf zł netto
  KRÓWKI podziękowanie na Roczek Rustykalny z wianuszkiem Z IMIENIEM...

  Śmietankowe krówki na podziękowanie dla gości na Roczek! Przepięknie prezentują się zapakowane w pudełeczka lub rozłożone wśród nakryć gości. Taka forma podziękowania spodoba się każdemu z gości. 

  39,98 zł brutto
 • KRÓWKI podziękowanie na Roczek Zajączek w wianuszku Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł brutto inf zł netto
  KRÓWKI podziękowanie na Roczek Zajączek w wianuszku Z IMIENIEM 20szt

  Pyszne krówki na Roczek dziecka z grafiką uroczego króliczka w wianuszku. Słodkości są personalizowane imieniem dziecka, datą i napisem Mam już Roczek. Możesz ułożyć je przy nakryciach gości lub włożyć do małych pudełeczek. 

  39,98 zł brutto
 • KRÓWKI podziękowanie na Roczek Chłopięcy Świat Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł brutto inf zł netto
  KRÓWKI podziękowanie na Roczek Chłopięcy Świat Z IMIENIEM 20szt

  Kruche krówki na podziękowanie na Roczek! Krówki to wspaniały pomysł na upominki dla gości w ramach podziękowania za przybycie na uroczystość. Owinięte w personalizowane papierki prezentują się niezwykle elegancko! Krówki możesz rozłożyć na talerzach gości, zapakować w ozdobne pudełeczka albo w woreczki z organzy.

  39,98 zł brutto
 • KRÓWKI podziękowanie na Roczek Chłopięcy Świat Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł brutto inf zł netto
  KRÓWKI podziękowanie na Roczek Boho z łabędziem Z IMIENIEM 20szt

  Krówki na słodkie podziękowanie na Roczek dziewczynki! Krówki na słodki upominek dla gości to fantastyczny pomysł na szykowne podziękowanie za przybycie. Krówki można rozłożyć przy nakryciach czy zapakować w ozdobne woreczki i pudełeczka. Krówki ozdobione są personalizowanym papierkiem z autorską grafiką w stylu boho!

  39,98 zł brutto
 • KRÓWKI na Roczek podziękowanie gotowe 10szt
  19,98 zł brutto inf zł netto
  KRÓWKI na Roczek podziękowanie gotowe 10szt

  Krówki na Roczek na słodkie podziękowanie dla gości! Krówki ozdobione są papierkiem z minimalistyczną grafiką z napisem Mam już Roczek. Krówki cudownie będą się prezentować wyłożone w ozdobnych miseczkach na stole czy jako część Słodkiego Stołu. Takie krówki to wspaniały i słodki sposób na podziękowanie bliskim za przybycie. 

  19,98 zł brutto
 • KRÓWKI podziękowanie z sercem Dziękujemy 10szt
  19,98 zł brutto inf zł netto
  KRÓWKI podziękowanie z sercem Dziękujemy 10szt

  Krówki na podziękowanie dla gości w minimalistycznej odsłonie! Papierki na krówki ozdobione są delikatnym, złotym sercem, co dodaje im niesamowitej elegancji i szyku. Krówki świetnie sprawdzą się jako słodki upominek dla gości czy do rozłożenia w ozdobnych misach jako część Słodkiego Stołu na każdą okazję. 

  19,98 zł brutto
 • KRÓWKI podziękowanie Różowe Kwiaty 10szt
  19,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  KRÓWKI podziękowanie Różowe Kwiaty 10szt

  Przepyszne słodkie krówki zawinięte w papierki z kwiatowym motywem i napisem Słodkości dla Ciebie. Świetnie sprawdzą się jako podziękowanie dla gości za przybycie na przyjęcie lub jako słodki upominek z okazji Dnia Kobiet czy Walentynek. Możesz umieścic je jako element większego kosza prezentowego. 

  19,98 zł brutto
 • KRÓWKI podziękowanie Gałązka Eukaliptusa 10szt
  19,98 zł brutto inf zł netto
  KRÓWKI podziękowanie Gałązka Eukaliptusa 10szt

  Krówki podziękowanie na słodki upominek dla gości to fantastyczny pomysł na dodatek do upominków dla gości! Krówki zapakowane są w ozdobny papierek w botanicznym motywie gałązki eukaliptusa w wersji minimalistycznej. Dzięki temu całość wygląda niesamowicie pięknie i świetnie sprawdzi się jako element do Słodkiego Stołu czy do rozłożenia przy nakryciach...

  19,98 zł brutto
 • CIASTECZKO z wróżbą dla gości Dziękuję (+etykiety z imieniem) 10szt
  26,98 zł brutto inf zł netto
  CIASTECZKA z wróżbą dla gości Dziękuję z sercem Z IMIENIEM...

  Ciasteczko z wróżbą dla gości to przepyszna forma na słodkie podziękowania dla gości. Ciasteczka z wróżbą to uniwersalna i oryginalna propozycja, która zachwyci wszystkich. Ciasteczka można ułożyć obok nakryć czy zapakować w ozdobne pudełeczko. Delikatna grafika ze słowem Dziękuję cudownie wpasuje się w przyjęcie na każdą okazję!

  26,98 zł brutto
 • CIASTECZKO z wróżbą na Roczek Boho z łabędziem Z IMIENIEM (+naklejki) 10szt
  26,98 zł brutto inf zł netto
  CIASTECZKA z wróżbą na Roczek Boho z łabędziem Z IMIENIEM...

  Ciasteczko z wróżbą na Roczek dziewczynki! Ciasteczka z wróżbą to wspaniały pomysł na drobny upominek dla gości w ramach podziękowania za przybycie. Ciasteczka można rozłożyć przy nakryciach czy dołożyć do upominków. Do zestawu z ciasteczkami dołączone są personalizowane naklejki w stylu boho. 

  26,98 zł brutto
 • CIASTECZKO z wróżbą dla gości na Roczek Chłopięcy Świat Z IMIENIEM (+naklejki) 10szt
  26,98 zł brutto inf zł netto
  CIASTECZKA z wróżbą dla gości na Roczek Chłopięcy Świat Z IMIENIEM...

  Kruche ciasteczko na słodkie podziękowanie dla gości! Ciasteczko to wspaniała propozycja na drobny a zarazem bardzo subtelny prezent dla najbliższych. Ciasteczka posiadają naklejki wraz z personalizacją. Jest to cudowny dodatek na przyjęcia w chłopięcym stylu.

  26,98 zł brutto
 • CIASTECZKO z wróżbą dla gości Rustykalny Wianuszek Z IMIENIEM (+naklejki) 10szt
  26,98 zł brutto inf zł netto
  CIASTECZKA z wróżbą dla gości Rustykalny Wianuszek Z IMIENIEM...

  Ciasteczko z wróżbą to wspaniały pomysł na dodatek do upominku dla gości. Ciasteczka można również rozłożyć przy nakryciach gości w ramach podziękowania za przybycie. Ciasteczka ozdobione są personalizowaną naklejką z autorską grafiką rustykalnego wianuszka. Cudowny pomysł na słodki upominek!

  26,98 zł brutto
 • MIÓD podziękowanie Rustykalny Wianuszek Z IMIENIEM (bszn)
  8,98 zł brutto inf zł netto
  MIÓD podziękowanie Rustykalny Wianuszek Z IMIENIEM (bszn)
  1 Recenzje

  Miód na słodkie podziękowanie na Roczek dla zaproszonych gości. Miód na podziękowanie to słodka propozycja na drobny upominek. Miodki można rozłożyć przy nakryciach gości czy zapakować w ozdobne pudełeczka. Miodek udekorowany jest białym kapturkiem, jutowym sznurkiem i naklejką z autorską grafiką rustykalnego wianuszka. 

  8,98 zł brutto
 • MIÓD podziękowanie na Roczek Chłopięcy Świat Z IMIENIEM (bszn)
  8,98 zł brutto inf zł netto
  MIÓD podziękowanie na Roczek Chłopięcy Świat Z IMIENIEM (bszn)

  Miód na podziękowanie dla gości to niezwykła forma podarunku jaki możesz wręczyć! Jest to piękny, gustowny upominek który wywoła duży zachwyt wśród najbliższych. Miodek przyozdobiony jest naklejeczką wraz imieniem dziecka, datą oraz napisem Mam już Roczek. Całość dopełnia biały kapturek wraz z przewiązanym sznurkiem jutowym. Całość wygląda rewelacyjnie!

  8,98 zł brutto
 • MIÓD na podziękowanie dla gości Gałązka Eukaliptusa UNIWERSALNY (bszn)
  7,98 zł brutto inf zł netto
  MIÓD na podziękowanie dla gości Gałązka Eukaliptusa UNIWERSALNY...

  Pięknie przygotowane miodki w stylu botanicznym na podziękowanie dla gości za przybycie na uroczystość. Uniwersalny miodek dekorowany jest białym materiałowym kapturkiem, który przewiązany został sznurkiem jutowym. Całość dopełnia naklejka z grafiką gałązki eukaliptusa i napisem: "Słodkie podziękowanie".

  7,98 zł brutto
 • MIÓD podziękowanie Dziękuję z sercem Z IMIENIEM (bszn)
  8,98 zł brutto inf zł netto
  MIÓD podziękowanie Dziękuję z sercem Z IMIENIEM (bszn)

  Miód na słodkie podziękowanie dla gości w przepięknej, rustykalnej odsłonie! Miodek jest estetycznie ozdobiony białym kapturkiem i przewiązany jutowym sznureczkiem, a na słoiczku ma personalizowaną naklejkę z imieniem dziecka i datą. Taki miodek to pomysł na słodkie podziękowanie najwyższej klasy!

  8,98 zł brutto
 • MIÓD podziękowanie na Roczek Boho z łabędziem Z IMIENIEM (bszn)
  8,98 zł brutto inf zł netto
  MIÓD podziękowanie na Roczek Boho z łabędziem Z IMIENIEM (bszn)

  Miód na podziękowanie w przepięknej odsłonie boho! Miodek ozdobiony jest personalizowaną etykietką z autorską grafiką boho łabędzia utrzymaną w różowych i złotych tonach. Całość prezentuje się niesamowicie i w elegancki sposób podziękuje gościom za przybycie na przyjęcie z okazji Roczku małej dziewczynki. 

  8,98 zł brutto
 • LIZAKI na podziękowania na Roczek Boho z łabędziem Z IMIENIEM (+naklejki) 10szt
  24,98 zł brutto inf zł netto
  LIZAKI na podziękowania na Roczek Boho z łabędziem Z IMIENIEM...

  Lizaki na podziękowanie na Roczek dziecka! Lizaki świetnie sprawdzą się jako słodki upominek dla gości czy jako część do Słodkiego Stołu na Roczek. Lizaki udekorowane są personalizowaną naklejką w stylu boho. Całość wygląda niezwykle szykownie i zdecydowanie zachwyci wszystkich gości. 

  24,98 zł brutto
 • LIZAKI Smaki Dzieciństwa Dziękuję Z IMIENIEM (+ naklejka) 10szt
  24,98 zł brutto inf zł netto
  LIZAKI na podziękowania Dziękuję z sercem Z IMIENIEM (+naklejki)...

  Lizaki Smaki Dzieciństwa na słodkie podziękowanie za przybycie na przyjęcie dla gości. Lizaki udekorowane są samoprzylepną naklejką ze złotym napisem Dziękuję i personalizacją. Całość prezentuje się niezwykle estetycznie i elegancko. 

  24,98 zł brutto
 • LIZAKI podziękowanie Roczek Chłopięcy Świat (+etykiety z imieniem) 10szt
  24,98 zł brutto inf zł netto
  LIZAKI podziękowanie Roczek Chłopięcy Świat (+etykiety z imieniem)...

  Lizaki to wspaniały pomysł aby wręczyć zebranym gościom w celu podziękowania za przybycie na przyjęcie Roczku. Każdy lizak posiada naklejkę wraz grafiką samolotu, imieniem dziecka, datą oraz napisem Mam już Roczek. Lizaczki pięknie prezentują się rozłożone wśród nakryć gości.

  24,98 zł brutto
 • LIZAK na Roczek kręcony Z IMIENIEM Chłopięcy Świat (+naklejka)
  5,98 zł brutto inf zł netto
  LIZAK na Roczek kręcony Z IMIENIEM Chłopięcy Świat (+naklejka)

  Zakręcone lizaki na Roczek z personalizowaną etykietą! Takie lizaczki można wręczyć gościom na upominek lub jako dekoracja na Słodki Barek. Taka forma podziękowania na pewno przypadnie do gustu dzieciom.

  5,98 zł brutto
 • LIZAK podziękowanie Chrzest Komunia Roczek kartonik Gałązka Eukaliptusa
  2,50 zł brutto inf zł netto
  LIZAK podziękowanie Chrzest Komunia Roczek kartonik Gałązka...

  Słodki lizak w opakowaniu z grafiką gałązki eukaliptusa to piękne podziękowanie dla gości na Chrzest, I Komunię Świętą, ślub czy Roczek. Możesz wręczyć je osobiście lub ułożyć przy nakryciach na stole. Taki upominek umili dzień zaproszonym bliskim. 

  2,50 zł brutto
 • SŁOICZEK z cukierkami na Roczek Z IMIENIEM Chłopięcy Świat (bb)
  6,98 zł brutto inf zł netto
  SŁOICZEK z cukierkami na Roczek Z IMIENIEM Chłopięcy Świat (bb)

  Słodkie podziękowanie na Roczek chłopca! Słoiczek wypełniony pudrowymi cukierkami to fantastyczny pomysł na szykowne podziękowanie dla gości za przybycie na Roczek chłopca. Słoiczek dekorowany jest białym kapturkiem, białą wstążeczką i personalizowaną naklejką w chłopięcym stylu. 

  6,98 zł brutto
 • SŁOICZEK z cukierkami na Roczek Z IMIENIEM Boho z łabędziem (bz)
  6,98 zł brutto inf zł netto
  SŁOICZEK z cukierkami na Roczek Z IMIENIEM Boho z łabędziem (bz)

  Słoiczek z cukierkami na słodkie podziękowanie na Roczek dziewczynki! Słoiczek dekorowany jest personalizowaną naklejką w boho stylu. Słoiczek wypełniony jest słodkimi, pudrowymi cukierkami i zdobiony białym kapturkiem ze złotą wstążeczką. Całość w cudowny sposób podziękuje gościom za przybycie na Roczek.

  6,98 zł brutto
Pokazuje 1 - 36 z 43 elementów

Wyjątkowe i słodkie podziękowania dla gości na Roczek - słodycze: mleczne czekoladki, śmietankowe krówki, ciasteczka z wróżbą

Wręczanie prezentów bliskim to niezwykła przyjemność dla osoby, która je przygotowała. Jeśli lubisz sprawiać swojej rodzinie radość, możesz zaopatrzyć się w drobne upominki także na pierwsze urodziny swojego dziecka. Podczas przyjęcia urodzinowego ułóż podarunki przy nakryciach gości lub wręcz je osobiście. To piękny sposób na podziękowanie wszystkim zebranym osobom, a przy tym pokazanie im, jak wiele znaczy dla Ciebie ich wsparcie. Doskonałym sposobem na trafienie w gusta każdego z gości są słodkości. Smakołyki zachwycą dzieci i dorosłych, którzy z pewnością chętnie skosztują otrzymanych czekoladek, cukierków, ciasteczek czy innych upominków. Zwłaszcza, jeśli postawisz na stworzone przez nas słodycze w niezwykle oryginalnych opakowaniach.

Mleczne czekoladki na Roczek i krówki na podziękowania dla gości

Czekolada to produkt uwielbiany przez zdecydowaną większość ludzi. Właśnie dlatego kwadratowe czekoladki w barwnych papierkach mogą być rewelacyjnym sposobem na podziękowanie gościom za obecność na przyjęciu urodzinowym Twojego dziecka. W klimat przyjęcie najlepiej wpisują się bez wątpienia projekt z serii Mam Już Roczek. Złoty napis i duża jedynka tworzą wspaniały kontrast z białym tłem. W podobny sposób stworzone zostały śmietankowe krówki dla gości na Roczek, które zasmakują każdemu łasuchowi. Na papierkach zdobionych subtelnym motywem rustykalnego wianka w zielono-różowych odcieniach nadrukowane jest również imię solenizanta i data przyjęcia. Dzięki temu podziękowania będą jeszcze bardziej unikalne. 

Mleczne czekoladki na Roczek na słodkie podziękowanie dla gości

Śmietankowe krówki na Roczek chłopca na słodkie podziękowanie

Personalizowane słoiczki z cukierkami i słoiczki z miodem na Roczek

Wśród upominków z personalizacją znajdują się też słoiczki wypełnione smakołykami. Miód to chętnie wybierany pomysł na podziękowania. Jest zdrową alternatywą dla klasycznych słodyczy, a przy tym wspaniale smakuje. Niewielki słoiczek zdobiony jest materiałowym czepkiem przewiązanym jutowym sznurkiem oraz czarującym kwiatkiem. Na szkle nalepiona jest etykieta z botanicznym wzorem oraz personalizowanym podziękowaniem. Tak gustowne upominki bez dwóch zdań przyciągną spojrzenia wszystkich zebranych osób. W niedużych słoikach znaleźć można również pastelowymi landrynkami o owocowym smaku. Zakrętki dekorowane są białym kapturkiem i cienką wstążką o złotym odcieniu, która doskonale pasuje do napisu “Słodkie Podziękowania” na etykiecie. 

Miodek na podziękowanie na Roczek

Ciasteczka z wróżbą dla gości na Roczek 

Naprawdę oryginalnym upominkiem dla osób obecnych na przyjęciu urodzinowym Twojej pociechy będą ciasteczka z wróżbą. Ich smak przypominający herbatniki przypadnie wszystkim do gustu, a nietypowy kształt zapadnie w pamięci. Dodatkowo, wewnątrz ciastek ukryte są niewielkie karteczki z pozytywnymi wróżbami, cytatami i sentencjami. Ich odczytywanie będzie dla Twoich bliskich ogromną atrakcją oraz przyjemnością. Każde ciasteczko schludnie zapakowane jest w foliową torebkę szczelnie zamkniętą. Na opakowaniu umieścić możesz dołączone do kompletu personalizowane etykiety. Zdobi je imię dziecka i data, a także niepowtarzalny motyw. Minimalistyczne, złote serduszko czy błękitny samolot prezentują się naprawdę ciekawie na nalepce.