Nowe produkty

Ostatnie posty

Prezenty na Komunię i pamiątki komunijne

Prezenty na Komunię i Pamiątki komunijne to szeroki dział pełen pomysłowych prezentów dla dziecka komunijnego! Prezenty i pamiątki na Komunię to niezbędne dodatki, które warto wręczyć dziecku w dniu jego Pierwszej Komunii Świętej. W naszym sklepie znajdziecie fantastyczne prezenty komunijne w drewnianych skrzyniach wypełnione cudowną zawartością. Dla dziewczynki genialnym pomysłem na prezent na Komunię będzie ozdobna bransoletka perłowa, a dla chłopca dziesiątka różańca na pamiątkę I Komunii. Klasyczną propozycją na pamiątkę komunijną są eleganckie obrazki komunijne wykonane ze srebra. 

Prezenty na Komunię i pamiątki komunijne 46 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 46 elementów
 • PAMIĄTKA I Komunii Z IMIENIEM z Biblią i kubkiem
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PAMIĄTKA I Komunii Z IMIENIEM z Biblią i kubkiem

  Prezent dla dziecka komunijnego z Biblią i personalizowanym kubkiem. Cały prezent umieszczony jest w dużej skrzyni z naturalnego drewna. W jego skład wchodzą także słodkie cukierki w woreczki, kółko z grawerem Pamiątka I Komunii Świętej oraz woreczek na gotowkę. Taki prezent będzie idealny od Chrzestnych lub Dziadków. 

  199,98 zł brutto
 • PAMIĄTKA I Komunii Z IMIENIEM Łańcuszek z krzyżykiem SREBRO 925 Rustykalny
  119,98 zł brutto inf zł netto
  PAMIĄTKA I Komunii Z IMIENIEM Łańcuszek z krzyżykiem SREBRO 925...

  Wspaniała pamiątka Pierwszej Komunii Świętej umieszczona w pudełeczku z naturalnego jasnego drewna. Wewnątrz umieszczony jest łańcuszek z krzyżykiem ułożony na miękkim jutowym materiale zdobiony kwiatkiem i koronką oraz woreczek z organzy wypełniony mlecznymi czekoladkami. Całość prezentuje się wyjątkowo i jest pięknym prezentem od Chrzestnych lub Dziadków.

  119,98 zł brutto
 • PAMIĄTKA I Komunii Z IMIENIEM Łańcuszek z aniołkiem SREBRO 925 Rustykalny
  119,98 zł brutto inf zł netto
  PAMIĄTKA I Komunii Z IMIENIEM Łańcuszek z aniołkiem SREBRO 925...

  Piękne drewniane pudełeczko jako pamiątka dla dziecka z okazji I Komunii Świętej. Łańcuszek i figurka aniołek wraz ze słodkimi czekoladkami to połączenie które spodoba się każdemu dziecku. Złoty wisiorek wyjątkowo prezentuje się w drewnianej skrzyneczce, która można służyć jeszcze wiele lat jak szkatułka. Dzięki umieszczonej karteczce z życzeniami to...

  119,98 zł brutto
 • PAMIĄTKA I Komunii Z IMIENIEM z kryształowym różańcem i woreczkiem Rustykalna
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PAMIĄTKA I Komunii Z IMIENIEM z kryształowym różańcem i woreczkiem...

  Elegancka pamiątka I Komunii Świętej z kryształowym różańcem ułożonym na jutowym materiale. W środku znajduje się karteczka z personalizowanymi życzeniami. Wnętrze skrzyneczki zdobione jest w stylu rustykalnym. W woreczku możesz umieścić gotówkę.

  69,98 zł brutto
 • PAMIĄTKA I Komunii Z IMIENIEM z kryształowym różańcem i aniołem
  74,98 zł brutto inf zł netto
  PAMIĄTKA I Komunii Z IMIENIEM z kryształowym różańcem i aniołem

  Pudełeczko z naturalnego drewna dekorowane karteczką z dedykacją, imieniem dziecka i grafiką z aniołem stróżem to piękna Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej. W pudełeczku znalazła się figurka aniołka, kryształowa dziesiątka różańca ułożona na jutowym materiale oraz woreczek wypełniony słodkimi czekoladkami.

  74,98 zł brutto
 • PAMIĄTKA I Komunii Z IMIENIEM Perłowa Bransoletka Krzyżyk Z KLAMERKĄ
  64,98 zł brutto inf zł netto
  PAMIĄTKA I Komunii Z IMIENIEM Perłowa Bransoletka Krzyżyk Z KLAMERKĄ

  Piękna pamiątka komunijna, która spodoba się każdemu dziecku. Pyszne czekoladki oraz elegancka bransoletka umieszczona w personalizowanym pudełeczku z dedykacją prezentuje się cudownie. Całość zachwyci i zauroczy dziecko komunijne oraz wszystkich gości. Wspaniała propozycja prezentu na Komunię Świętą dla dziewczynki. 

  64,98 zł brutto
 • PREZENT dla dziewczynki w pudełku IMIĘ Bransoletka Jednorożec POZŁACANA +klamerka
  59,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla dziewczynki w pudełku IMIĘ Bransoletka Jednorożec...

  Fantastyczny prezent dla dziewczynki na Roczek czy Urodziny! Prezent umieszczony jest w ozdobnym, drewnianym pudełeczku dekorowanym karteczką z grafiką jednorożca. W skład prezentu wchodzi cudowna, szykowna bransoletka z uroczą, pozłacaną zawieszką jednorożca. Całość wygląda wyjątkowo!

  59,98 zł brutto
 • PAMIĄTKA I Komunii w pudełku Z IMIENIEM Kielich i Czekoladki
  59,98 zł brutto inf zł netto
  PAMIĄTKA I Komunii w pudełku Z IMIENIEM Kielich i Czekoladki

  Pamiątka I Komunii Świętej ze złotym kielichem na jutowej gąbeczce. W drugiej przegródce znajdują się belgijskie czekoladki oraz woreczek na pieniążki. Całość zdobi karteczka z imieniem dziecka, podpisem osoby wręczającej prezent i datą. To piękny i trwały prezent, który może zostać wręczony od Rodziców Chrzestnych lub Dziadków.

  59,98 zł brutto
 • PAMIĄTKA I Komunii Z IMIENIEM z drewnianym różańcem i woreczkiem Boho
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PAMIĄTKA I Komunii Z IMIENIEM z drewnianym różańcem i woreczkiem Boho

  Prezent na Pierwszą Komunię dziecka umieszczony w drewnianej skrzyneczce. W przegródce znajduje się lniany woreczek, w której możecie umieścić pieniążki oraz dziesiątka różańca ułożona na jutowym materiale zdobionym kwiatkiem. Całość jest personalizowana imieniem dziecka oraz tekstem życzeń od osoby wręczającej prezent.

  69,98 zł brutto
 • PAMIĄTKA I Komunii Świętej prezent dla dziecka Z IMIENIEM Perłowa Bransoletka
  59,98 zł brutto inf zł netto
  PAMIĄTKA I Komunii Świętej prezent dla dziecka Z IMIENIEM Perłowa...

  Pamiątka komunijna w formie uroczego prezentu umieszczonego w drewnianym pudełeczku z przegródkami. W skład pudełeczka wchodzą słodkie czekoladki w złotym papierku i elegancka bransoletka perłowa z zawieszką złotego krzyżyka. Taki zestaw to fantastyczny pomysł na Pierwszą Komunię Świętą dziewczynki!

  59,98 zł brutto
 • PAMIĄTKA I Komunii prezent dla dziecka Z IMIENIEM Perłowy Różaniec
  55,98 zł brutto inf zł netto
  PAMIĄTKA I Komunii prezent dla dziecka Z IMIENIEM Perłowy Różaniec

  Przepiękna Pamiątka I Komunii Świętej w komplecie z cudownym, perłowym różańcem. Prezent komunijny dla dziecka zamknięty jest w drewnianym pudełeczku dekorowanym ozdobną kartką z pięknymi życzeniami, Waszym podpisem i elegancką grafiką boho krzyża. 

  55,98 zł brutto
 • PAMIĄTKA I Komunii prezent dla dziecka Dziesiątka Różańca Z IMIENIEM
  55,98 zł brutto inf zł netto
  PAMIĄTKA I Komunii prezent dla dziecka Dziesiątka Różańca Z IMIENIEM

  Cudowna Pamiątka I Komunii Świętej w postaci pudełeczka z dziesiątką różańca! Umieszczona w drewnianym pudełeczku z personalizowaną karteczką prezentuje się niezwykle przepięknie! Jest to wspaniały pomysł na złożenie życzeń dziecku z okazji Komunii. 

  55,98 zł brutto
 • PAMIĄTKA I Komunii prezent Dziesiątka Różańca Z IMIENIEM Wianuszek z kwiatami
  59,98 zł brutto inf zł netto
  PAMIĄTKA I Komunii prezent Dziesiątka Różańca Z IMIENIEM Wianuszek...

  Elegancka Pamiątka I Komunii Świętej w postaci pięknej dziesiątki różańca. Umieszczona w drewnianym pudełeczku z personalizacją prezentuje się wspaniale. Skrzyneczka posiada karteczkę dedykacją, imieniem dziecka oraz informacją, kto składa życzenia. Prezent wystarczy zapakować w ozdobny papier lub papierową torebkę.

  59,98 zł brutto
 • PAMIĄTKA I Komunii Łańcuszek z krzyżykiem POZŁACANE SREBRO +Imię w pudełku
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PAMIĄTKA I Komunii Łańcuszek z krzyżykiem POZŁACANE SREBRO +Imię w...

  Pamiątka I Komunii umieszczona w małej skrzyneczce z drewna, w której znalazły się piękne drobiazgi. W pudełku został umieszczony łańcuszek z krzyżykiem oraz mleczne czekoladki i woreczek na pieniążki. Skrzynka dekorowana jest napisem Pamiątka Pierwszej Komunii. Wewnątrz na karteczce został umieszczony spersonalizowany tekst.

  99,98 zł brutto
 • PAMIĄTKA I Komunii Łańcuszek z aniołkiem POZŁACANE SREBRO +Imię w pudełku
  109,98 zł brutto inf zł netto
  PAMIĄTKA I Komunii Łańcuszek z aniołkiem POZŁACANE SREBRO +Imię w...

  Pamiątka i prezent dla dziecka komunijnego umieszczona w eleganckiej skrzyneczce z drewna o naturalnym odcieniu. Wspaniały pomysł, by wręczyć dziecku trwałą pamiątkę. W skrzyneczce została umieszczony łańcuszek z zawieszką aniołka, figurka oraz woreczek na gotówkę. Całość wykańcza piękna karteczka z życzeniami. To świetny sposób na prezent od Dziadków i...

  109,98 zł brutto
 • PAMIĄTKA I Komunii Z IMIENIEM Mam Cię w opiece Anioł
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PAMIĄTKA I Komunii Z IMIENIEM Mam Cię w opiece Anioł

  Pamiątka Pierwszej Komunii dziecka ukryta w dużej, drewnianej skrzyni cudownie sprawdzi się jako prezent na ten ważny dzień! W skład prezentu wchodzą drewniana dziesiątka różańca, gustowna figurka aniołka w rustykalnym stylu i słodkie, mleczne czekoladki. Tak skomponowany zestaw świetnie sprawdzi się na prezent na Pierwszą Komunię dziecka!

  69,98 zł brutto
 • PAMIĄTKA I Komunii Z IMIENIEM na pieniądze z różańcem
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PAMIĄTKA I Komunii Z IMIENIEM na pieniądze z dziesiątką różańca

  AKTUALNIE ŚWINKA SKARBONKA WYSYŁANA JEST W SREBRNYM KOLORZE! Wyjątkowa Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej w zestawie z przepiękną, perłową dziesiątką różańca! Prezent umieszczony jest w naturalnej, drewnianej skrzyni dekorowanej przepiękną karteczką z życzeniami oraz naszą, autorską grafiką. W skład prezentu wchodzą słodkie czekoladki, mini świnka...

  69,98 zł brutto
 • PREZENT na Komunię pamiątka Z IMIENIEM Szczęśliwe życie Anioł
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Komunię pamiątka Z IMIENIEM Szczęśliwe życie Anioł

  Prezent pamiątka komunijna dla dziecka na jego Pierwszą Komunię! Fantastyczny zestaw na Szczęście z rustykalnym aniołkiem. Całość wygląda niesamowicie i świetne sprawdzi się jako elegancki prezent dla dziecka. W skład skrzynki prezentowej wchodzi mini skarbonka, drewniany słonik na szczęście, woreczek na pieniążki i inne pasujące dodatki!

  69,98 zł brutto
 • PAMIĄTKA I Komunii Z IMIENIEM z kryształowym różańcem i słonikiem
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PAMIĄTKA I Komunii Z IMIENIEM z kryształowym różańcem i słonikiem

  Elegancka pamiątka w drewnianym pudełku na I Komunię Świętą dziecka. W środku znajduje się porcelanowy słonik, woreczek na pieniądze i dziesiątka różańca. Wnętrze zdobi personalizowana karteczka z imieniem dziecka, datą i podpisem osoby wręczającej prezent.

  79,98 zł brutto
 • PAMIĄTKA I Komunii Z IMIENIEM Brelok z aniołkiem LUX
  59,98 zł brutto inf zł netto
  PAMIĄTKA I Komunii Z IMIENIEM Brelok z aniołkiem LUX

  Prezent dla dziecka komunijnego z przepiękną breloczkiem z aniołkiem. Cały prezent umieszczony jest w skrzynce z naturalnego drewna. W jego skład wchodzą także słodkie czekoladowe cukierki w złotych papierkach, a także złoty breloczek. Taki prezent będzie idealny od Chrzestnych lub Dziadków. Skrzynia wewnątrz posiada karteczkę z piękną grafiką i...

  59,98 zł brutto
 • PAMIĄTKA I Komunii Z IMIENIEM Na szczęście Rustykalna
  64,98 zł brutto inf zł netto
  PAMIĄTKA I Komunii Z IMIENIEM Na szczęście Rustykalna

  Prezent dla dziecka komunijnego z przepiękną figurką słonika na szczęście. Cały prezent umieszczony jest w skrzyneczce z naturalnego drewna. W jego skład wchodzi także lniany woreczek na pieniążki. Taki prezent będzie idealny od Chrzestnych lub Dziadków. Skrzynia wewnątrz posiada karteczkę z wspaniałą grafiką i personalizacją.

  64,98 zł brutto
 • PAMIĄTKA I Komunii dla dziewczynki Srebrny Obrazek Srebro 925 LUX
  219,98 zł brutto inf zł netto
  PAMIĄTKA I Komunii dla dziewczynki Srebrny Obrazek Srebro 925 LUX

  Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej w postaci przepięknego obrazka wykonanego ze srebra! Obrazek przedstawia dziewczynkę i wizerunek Hostii. Prezent zamknięty jest w ozdobnej skrzynce z naturalnego drewna, która zdobiona jest personalizowaną kartką z życzeniami. Całość wygląda bardzo ekskluzywnie i będzie świetnym prezentem komunijnym!

  219,98 zł brutto
 • PAMIĄTKA I Komunii dla chłopca Srebrny Obrazek Srebro 925 LUX
  219,98 zł brutto inf zł netto
  PAMIĄTKA I Komunii dla chłopca Srebrny Obrazek Srebro 925 LUX

  Srebrny obrazek dla chłopca na przepiękną Pamiątkę Pierwszej Komunii Świętej! Obrazek umieszczony jest w drewnianym pudełeczku zdobionym kartką z personalizowanymi życzeniami na Komunię. Taki srebrny obrazek to wspaniała propozycja prezentu komunijnego dla chłopca!

  219,98 zł brutto
 • PAMIĄTKA I Komunii z IMIENIEM i dziesiątką różańca Eleganckie Złoto
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PAMIĄTKA I Komunii z IMIENIEM i dziesiątką różańca Eleganckie Złoto

  Piękna pamiątka Pierwszej Komunii Świętej w drewnianej skrzyneczce. Wewnątrz znajduje się woreczek na gotówkę oraz dziesiątka różańca oraz zlota ozdoba matki z dzieckiem. Taki upominek to najmodniejsza propozycja tego sezonu. Elegancka pamiątka pasuje zarówno dla dziewczynki jak i dla chłopca.

  69,98 zł brutto
 • PAMIĄTKA I Komunii Świętej Z IMIENIEM Ażurowy Anioł
  49,98 zł brutto inf zł netto
  PAMIĄTKA I Komunii Świętej Z IMIENIEM Ażurowy Anioł

  Śliczna Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej zamknięta w personalizowanym pudełeczku. Taki prezent będzie wspaniałym upominkiem zarówno dla chłopca jak i dziewczynki. W pudełeczku można wręczyć dziecku gotówkę. 

  49,98 zł brutto
 • PAMIĄTKA I Komunii Świętej Z IMIENIEM Słomkowy Anioł
  59,98 zł brutto inf zł netto
  PAMIĄTKA I Komunii Świętej Z IMIENIEM Słomkowy Anioł

  Piękne pudełeczko jako pamiątka I Komunii Świętej, idealna na prezent dla chłopca jak i dziewczynki. Wykonane z wysokiej jakości drewna pudełeczko ozdobione zostało personalizowaną karteczką z imieniem dziecka oraz data uroczystości. Całość prezentuje się wspaniale i będzie wspaniałą pamiątką na długie lata.

  59,98 zł brutto
 • PAMIĄTKA I Komunii Świętej prezent dla dziecka Na szczęście Z IMIENIEM ZŁOTA
  64,98 zł brutto inf zł netto
  PAMIĄTKA I Komunii Świętej prezent dla dziecka Na szczęście Z...

  Prezent z okazji Pierwszej Komunii Świętej w drewnianym pudełeczku ozdobionym wewnątrz personalizowaną karteczką i złotym serduszkiem. W środku znajdziemy figurkę słonika w złotym kolorze oraz słodkie czekoladki pakowane w dopasowane papierki. Wieczko skrzyneczki zdobi elegancki napis "Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej".

  64,98 zł brutto
 • PAMIĄTKA I Komunii Z IMIENIEM Anioł i woreczek
  109,98 zł brutto inf zł netto
  PAMIĄTKA I Komunii Z IMIENIEM Anioł i woreczek

  Piękna pamiątka na Pierwszą Komunię Świętą w formie boxa prezentowego z aniołkiem. Upominek umieszczony jest w kraftowym pudełku z personalizacją na wieczku. Taki upominek to najlepsza pamiątka tak ważnej uroczystości dziecka. 

  109,98 zł brutto
 • PAMIĄTKA I Komunii Z IMIENIEM Anioł i Biblia MEGA BOX Lux
  179,98 zł brutto inf zł netto
  PAMIĄTKA I Komunii Z IMIENIEM Anioł i Biblia MEGA BOX Lux

  Elegancka pamiątka I Komunii Świętej w pięknym pudełku prezentowym z personalizowanym wieczkiem. W środku znajduje się Biblia dla dzieci, figurka aniołka, kółeczko z grawerem, lizak, woreczek na gotówkę i czekoladowe cukierki. Całość prezentuje się pieknie i jest wspaniałym pomysłem na prezent od Dziadków.

  179,98 zł brutto
 • PAMIĄTKA I Komunii BRANSOLETKA POZŁACANE SREBRO z sercem Z IMIENIEM w pudełku ZŁOTE
  59,98 zł brutto inf zł netto
  PAMIĄTKA I Komunii BRANSOLETKA POZŁACANE SREBRO z sercem Z...

  Pamiątka pierwszej komunii w postaci pudełeczka! Pozłacana bransoletka z zawieszką w kształcie serca przypadnie do gustu każdej dziewczynce. Dopełnieniem pudełka jest personalizowana karteczka z dedykacją dla dziecka. 

  59,98 zł brutto
 • PAMIĄTKA I Komunii w pudełku Subtelny Róż Bransoletka POZŁACANA
  59,98 zł brutto inf zł netto
  PAMIĄTKA I Komunii w pudełku Subtelny Róż Bransoletka POZŁACANA

  Wspaniały Prezent Komunijny dla dziewczynki w formie pudełeczka z bransoletką. Bransoletka w zawieszką w kształcie serduszka zauroczy każdą dziewczynkę. Do pudełeczka została dołączona karteczka wraz z personalizacją. 

  59,98 zł brutto
 • PAMIĄTKA I Komunii w pudełku Subtelny Róż Bransoletka Nieskończoność POZŁACANA
  59,98 zł brutto inf zł netto
  PAMIĄTKA I Komunii w pudełku Subtelny Róż Bransoletka...

  Bransoletka jako pomysł na prezent dla dziecka komunijnego to wspaniała propozycja upominku dla dziewczynki. Całość pudełeczka została dopełniona personalizowaną karteczką z imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Prześlicznie będzie prezentować się na dłoni dziewczynki. 

  59,98 zł brutto
 • PAMIĄTKA Pierwszej Komunii z koniczynką NA SZCZĘŚCIE SREBRO POZŁACANE
  59,98 zł brutto inf zł netto
  PAMIĄTKA Pierwszej Komunii z koniczynką NA SZCZĘŚCIE SREBRO POZŁACANE

  Wspaniały pomysł na upominek dla dziecka Komunijnego w postaci bransoletki z zawieszką w kształcie koniczynki. Koniczynka to znak szczęścia. Jest to fantastyczna propozycja podarunku dla dziewczynki. Taki prezent oczaruje dziecko komunijne ale również jego rodziców. 

  59,98 zł brutto
 • SKARBONKA drewniana prezent na Komunię Z IMIENIEM Anioł Stróż
  64,98 zł brutto inf zł netto
  SKARBONKA drewniana prezent na Komunię Z IMIENIEM Anioł Stróż

  Skarbonka wykonana z naturalnego drewna na prezent komunijny dla dziecka! Skarbonka zdobiona jest ozdobną karteczką z życzeniami i nadrukiem rustykalnego aniołka. Taka skarbonka to fantastyczna propozycja na prezent na Pierwszą Komunię Świętą dziecka. 

  64,98 zł brutto
 • SKARBONKA drewniana prezent na Komunię Z IMIENIEM Rustykalny Wianuszek
  64,98 zł brutto inf zł netto
  SKARBONKA drewniana prezent na Komunię Z IMIENIEM Rustykalny...

  Skarbonka na prezent pamiątkę komunijną dla dziecka! Wyjątkowa propozycja na prezent na Pierwszą Komunię dziewczynki. Drewniana skarbonka zdobiona jest ozdobną kartką z życzeniami, nadrukiem szykownego, rustykalnego wianuszka i personalizacją. 

  64,98 zł brutto
 • ANIOŁ drewniany filcowe skrzydełka Anioł Stróż 23cm PAMIĄTKA
  25,98 zł brutto inf zł netto
  ANIOŁ drewniany filcowe skrzydełka Anioł Stróż 23cm PAMIĄTKA

  Drewniany anioł z filcowymi skrzydłami i napisem Anioł Stróż to piękna pamiątka Chrztu i Komunii i prezent dla dziecka. Anioł będzie chronił maluszka przed złem. Może być dodatkiem do wręczanej gotówki. Biało-szara kolorystyka jest bardzo uniwersalna, dzięki czemu anioł może udekorować pokoik dziecięcy zarówno chłopca, jak i dziewczynki.

  25,98 zł brutto
Pokazuje 1 - 36 z 46 elementów

Prezenty na Komunię i pamiątki komunijne

Pierwsza Komunia Święta ma ogromne znaczenie dla każdego chrześcijanina. Tak szczególną okazję najlepiej świętować w gronie rodziny, dlatego wielu rodziców decyduje się wyprawić uroczystość tuż po kościelnej ceremonii. Twoje dziecko z pewnością chciałoby zachować wspaniałe wspomnienia z tego wyjątkowego dnia. Jak mu w tym pomóc? Zdecydowanie świetnym rozwiązaniem jest podarowanie córce bądź synowi upominku o sentymentalnym charakterze. Kapitalną pamiątkę dziecku wręczyć mogą także dziadkowie, Chrzestni, wujostwo czy inne osoby zaproszone na uroczystość. Wysokiej jakości prezent przetrwa długie lata, przypominając obdarowanemu maluchowi o tym, jak kapitalnie spędził swoją Pierwszą Komunię z bliskimi. 

Srebrne obrazki komunijne na prezent na Komunię

Jakie upominki najlepiej sprawdzą się w roli pamiątki z dnia Komunii? Rewelacyjną propozycją są srebrne obrazki umieszczone w estetycznych skrzynkach z drewna. Pudełko w naturalnym kolorze na wieczku wygrawerowany ma napis “Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej”, a wewnątrz nalepioną kartkę z personalizowanymi życzeniami. Na papierze nadrukowane jest imię dziecka komunijnego, data oraz podpis osoby wręczającej upominek. W skrzynce ułożony został posrebrzany obrazek z wizerunkiem modlącej się dziewczynki lub chłopca. W ten sposób możesz doskonale dopasować prezent do obdarowywanego dziecka. Obrazek wykonany został z dbałością o każdy szczegół , dzięki czemu zachwyca swoim schludnym i oryginalnym wyglądem.

Srebrny obrazek komunijny na Pierwszą Komunię dziecka

Prezenty na Komunię w drewnianych skrzyniach

W wytrzymałych, drewnianych skrzynkach możesz znaleźć także inne upominki, które spodobają się dziecku przystępującemu do Pierwszej Komunii. Dużych rozmiarów pudełko z trzema przegródkami wypełnionymi dekoracyjną wełną drzewną to bezbłędna propozycja. Oprócz spersonalizowanej kartki, wewnątrz skrzynki umieszczona została drewniana figurka aniołka na szczęście, lniany woreczek z różańcem oraz mleczne czekoladki na osłodę. To prezent idealnie wpisujący się w rustykalne trendy. Komunijnemu dziecku możesz podarować również drewnianą skrzynkę w klasycznym, biało-złotym stylu. Na kartce z życzeniami przyklejone jest niewielkie złote serduszko, które doskonale pasuje do figurki słonia z uniesioną trąbą oraz czekoladek zapakowanych w metalicznym papierku. Na Komunię świetnie sprawdzi się również dziesiątka różańca na prezent komunijny dla dziecka

Dziesiątka Różańca Świętego w drewnianej skrzyni jako prezent komunijny

Biżuteria na Pierwszą Komunię Świętą dla dziewczynki

Często wybieranym upominkiem na Komunię jest także symboliczna biżuteria. Srebrna zawieszka pokryta złotem to przepiękny pomysł na prezent zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca. Subtelny krzyżyk na łańcuszku umieszczony został w niewielkim, drewnianym pudełku wyklejonym od wewnątrz ozdobnymi kartkami. Dzięki dedykacji nadrukowanej na papierze upominek będzie fantastyczną pamiątką. Jeśli szukasz prezentu dla córki, wnuczki bądź Chrześnicy, możesz postawić także na pudełko z dwoma przegródkami, w którym umieszczona została bransoletka z sercem lub symbolem nieskończoności. W skrzynce znajduje się też woreczek z organzy wypełniony mlecznymi czekoladkami. To kolejny personalizowany prezent, który zachwyci dziecko i niejednokrotnie przypomni mu o wyjątkowym dniu Pierwszej Komunii.

Pamiątka komunijna dla dziewczynki z perłową bransoletką