Nowe produkty

Ostatnie posty

Prezenty na Chrzest i pamiątki

Prezenty i pamiątki na Chrzest Święty to kategoria, w której znajdziecie przepiękne propozycje na Chrzest Maluszka. Zapewniamy duży wybór wspaniałych prezentów i upominków na Chrzest, zdecydowanie każdy znajdzie coś co przypadnie mu do gustu. U nas znajdziecie fantastyczne prezenty w naturalnych, drewnianych skrzyniach wypełnionych specjalnie dobraną zawartością, eleganckie pamiątki Chrztu Świętego w postaci drobnych, szykownych łańcuszków, maskotki z metryczką, maskotki dla dzieci i wiele innych.

Prezenty na Chrzest i pamiątki 92 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 92 elementów
 • PREZENT na Chrzest dziecka Z IMIENIEM Notatnik, lampion i gryzak MEGA BOX
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Chrzest dziecka Z IMIENIEM Notatnik, lampion i gryzak...

  Prezent na Chrzest dziecka z przepięknym notatnikiem, lampionem oraz gryzakiem to wyjątkowa propozycja dla malucha oraz dla jego mamy. Notatnik będzie doskonałym miejscem do zapisywania pierwszych wizyt u lekarza czy odwiedzin u dziadków, a gryzaczek okaże się niezbędną pomocą podczas rozpoczęcia ząbkowania.

  199,98 zł
 • PREZENT na Baby Shower dla dziecka Z IMIENIEM Termofor, skarpeteczki, gryzak Mega Box
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Baby Shower dla dziecka Z IMIENIEM Termofor,...

  Prezent na Baby Shower dla dziecka z przepiękną grafiką na wieczku ozdobioną króliczkiem i konikiem na biegunach. Doskonały niezbędnik, tego co dziecko będzie potrzebować w pierwszych miesiącach życia. Tak doskonale dopasowana do siebie kolorystyka podarunku oczaruje każdą przyszła mamę malutkiego synka.

  199,98 zł
 • PREZENT na Chrzest dziecka Z IMIENIEM Termofor, skarpeteczki, gryzak Mega Box
  199,98 zł brutto inf zł szt. netto
  PREZENT na Chrzest dziecka Z IMIENIEM Termofor, skarpeteczki,...

  Prezent na Chrzest dla maluszka w niebiesko-szarych kolorach to przepiękna propozycja, która pomoże mu w kolejnych tygodniach. Termofor ukoi jego brzuszek podczas kolek, a gryzaczek okaże się niezbędny podczas ząbkowania. Skarpetki to chyba najbardziej rozczulający element prezentu, ponieważ są słodkie i urocze.

  199,98 zł
 • PREZENT na Chrzest dziecka Z IMIENIEM Notatnik i gryzak maskotka
  179,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Chrzest dziecka Z IMIENIEM Notatnik i gryzak maskotka

  Pamiątka Chrztu Świętego z pięknym wieczkiem, na którym widnieje specjalna personalizacja to przepiękny wybór. Zawarte w zestawie malutkie opakowania na pierwszy ząbek dziecka oraz jego pierwszy pukiel pozwolą rodzicom zostawić w swoich sercach wspomnienia już na zawsze, do których zawsze będą mogli wracać.

  179,98 zł
 • PREZENT na Chrzest dziecka Z IMIENIEM Miś i pudełeczka Mega Box
  169,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Chrzest dziecka Z IMIENIEM Miś i pudełeczka Mega Box

  Prezent na Chrzest Święty dla dziecka wykończony pięknymi grafikami oraz personalizacją. Wspaniały podarunek, który zachwyci rodziców maluszka, którzy będą mogli dzięki temu zestawowi zachować wspomnienia ze swoim maleństwem na dłużej. Miś oraz królik odzwierciedlają dziecięcy charakter uroczystości dopełniając całość.

  169,98 zł
 • PUDEŁECZKO na pierwszy pukiel pamiątka prezent
  11,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁECZKO na pierwszy pukiel pamiątka prezent

  Pudełeczko na pierwszy pukiel to doskonały upominek na Chrzest. Taka pamiątka jest bardzo ważna dla rodziców chrzczonego dziecka. Taka pamiątka pozwoli rodzicom zatrzymać wspomnienia na dłużej. Będzie to również wyjątkowy powrót do dzieciństwa dla większego już dziecka, który przypomni mu o tym ważnym dniu.

  11,98 zł
 • PREZENT na Chrzest Z IMIENIEM Album i lampion zapachowy LUX
  279,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Chrzest Z IMIENIEM Album i lampion zapachowy LUX

  Wspaniały zestaw prezentowy na Chrzest dla dziecka. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono lampion, maskotkę króliczka, album na zdjęcia , woreczek wypełniony cukierkami oraz kółeczko z z grawerem "Pamiątka Chrztu Świętego". Wieczko pudełeczka zdobi personalizowana karteczka z życzeniami oraz urocze dziecięce skarpetki.

  279,98 zł
 • PREZENT na Chrzest Z IMIENIEM Biblia, Maskotka i Buciki MEGA SKRZYNIA
  299,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Chrzest Z IMIENIEM Biblia, Maskotka i Buciki MEGA SKRZYNIA

  Świetna Pamiątka Chrztu Świętego w postaci dużej drewnianej skrzyni wypełnionej wspaniałymi upominkami dla dziecka. Wewnątrz skrzyni znajduje się Biblia z obrazkami, maskotka, czekoladki, gryzak, skarpetki oraz dziecięce buciki. Całość opatrzona jest personalizowaną kartką z piękną dedykacją oraz dopasowaną grafiką.

  299,98 zł
 • PREZENT na Chrzest/narodziny dziecka Z IMIENIEM Gryzaczek i album Rustykalny
  259,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Chrzest/narodziny dziecka Z IMIENIEM Gryzaczek i album

  Piękny prezent na Chrzest Święty lub narodziny dziecka w drewnianej eleganckiej skrzyni. W środku znajduje się gryzaczek z szydełkowym, pudełko na ząbek, woreczek na pieniądze, mleczne czekoladki, album na zdjęcia i skarpetki. Całość zdobiona kartką z personalizowanymi życzeniami i podpisem.

  259,98 zł
 • PREZENT na Chrzest Z IMIENIEM Księga i Aniołek Mega Lux
  259,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Chrzest Z IMIENIEM Księga i Aniołek Mega Lux

  Prezent na Chrzest Święty umieszczony w dużej skrzyni z naturalnego drewna, przygotowany z myślą o dziecku. Wspaniała pamiątka Chrztu z życzeniami dla dziecka i spersonalizowanym podpisem będzie pięknym wyborem dla maluszka.W środku znajduje się księga w stylu boho, skarpetki, gipsowy aniołek, biały woreczek z czekoladkami, woreczek na pieniążki.

  259,98 zł
 • PREZENT na Chrzest Z PODPISEM Księga i maskotka
  249,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Chrzest Z PODPISEM Księga i maskotka

  Idealna Pamiątka Chrztu Świętego dla dziecka. Wspaniałe upominki zamknięte w dużej drewnianej skrzyni ozdobionej karteczką z elegancką grafiką i podpisem. Wewnątrz skrzyni znajduje się miś, pudełko na ząbek, czekoladki, kółeczko z grawerem, skarpetki oraz album na Chrzest w stylu boho. Całość prezentuje się wspaniale i będzie cudowną pamiątką dla Maluszka...

  249,98 zł
 • PREZENT na Chrzest Z IMIENIEM maskotka sztućce Wielka Skrzynia
  219,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Chrzest Z IMIENIEM maskotka sztućce Wielka Skrzynia

  Prezent na Chrzest Święty dla maluszka w eleganckiej skrzynce z drewna. W skład zestawu wchodzi maskotka misia, zestaw sztućców, lniany woreczke na pieniądze, pudełeczko na ząbek, wiatraczek dziecięcy, skarpetki, cukierki oraz kółko z grawerem. Cały prezent jest personalizowany karteczką umieszczoną w środku. Zestaw na pewno spodoba się dziecku i jego...

  219,98 zł
 • PAMIĄTKA Chrztu Świętego Z IMIENIEM z Biblią i maskotką ze skarpetkami
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PAMIĄTKA Chrztu Świętego Z IMIENIEM z Biblią i maskotką ze...

  Wyjątkowa Pamiątka Chrztu Świętego umieszczona w dużej skrzyni z naturalnego jasnego drewna. Fantastyczna propozycja zarówno dla chłopca jak i dziewczynki. Maskotka króliczka, Biblia dla dzieci, woreczek z czekoladkami oraz woreczek na gotówkę, wiatraczek i dziecięce skarpetki wspaniale razem wyglądają. To wyjątkowy prezent, który warto wręczyć w...

  199,98 zł
 • PAMIĄTKA Chrztu Św. Z IMIENIEM Anioł i Biblia MEGA BOX Lux
  179,98 zł brutto inf zł netto
  PAMIĄTKA Chrztu Św. Z IMIENIEM Anioł i Biblia MEGA BOX Lux

  Pamiątka Chrztu Świętego dziecka umieszczona w pięknym boxie prezentowym. Zestaw zawiera Biblię dla dzieci, figurkę aniołka, kółko z grawerem, lizaka, woreczek na gotówkę oraz czekoladowe cukierki. Pudełko jest zdobione naklejką z imieniem dziecka, podpisem osoby wręczającej prezent oraz datą uroczystości.

  179,98 zł
 • SZTUĆCE dziecięce pamiątka Chrztu Z IMIENIEM Chłopiec w kwiatach Pudełko LUX
  69,98 zł brutto inf zł netto
  SZTUĆCE dziecięce pamiątka Chrztu Z IMIENIEM Chłopiec w kwiatach...
  1 Recenzje

  Elegancki upominek dla chłopca na Chrzest Święty. Sztućce posiadają uroczy grawer sympatycznych zwierzątek. Prezent znajduje się w eleganckim pudełeczku udekorowanym personalizowaną karteczką z życzeniami i prześliczną grafiką drzemiącego niemowlęcia. 

  69,98 zł
 • SZTUĆCE dziecięce pamiątka Chrztu Z IMIENIEM Dziecięca Niewinność Pudełko LUX
  69,98 zł brutto inf zł netto
  SZTUĆCE dziecięce pamiątka Chrztu Z IMIENIEM Dziecięca Niewinność...

  Prześliczny zestaw prezentowy dla dziewczynki na Chrzest. W eleganckim pudełeczku umieszczono zestaw sztućców z dekoracyjnym grawerem zwierzątek. Wieczko pudełeczka dekoruje personalizowana karteczka z życzeniami i ozdobną grafiką śpiącego niemowlęcia w otoczeniu kwiatów.

  69,98 zł
 • SZTUĆCE dziecięce pamiątka Chrztu Z IMIENIEM Wianuszek z eukaliptusem Pudełko LUX
  69,98 zł brutto inf zł netto
  SZTUĆCE dziecięce pamiątka Chrztu Z IMIENIEM Wianuszek z...

  Przepiękny prezent na Chrzest dla dziecka. Elegancki zestaw prezentowy sztućców z dekoracyjnym grawerem uroczych zwierzątek. Wspaniała pamiątka została umieszczona w eleganckim pudełeczku udekorowanym na wieczku personalizowana karteczką z życzeniami i dekoracyjną grafiką. 

  69,98 zł
 • PAMIĄTKA Chrztu Świętego Z IMIENIEM Chłopiec w kwiatach z błękitnym różańcem
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PAMIĄTKA Chrztu Świętego Z IMIENIEM Chłopiec w kwiatach z...

  Śliczna Pamiątka Chrztu Świętego dla dziecka w pięknych odcieniach bieli oraz błękitu. W eleganckim pudełeczku z jasnego drewna umieszczono śliczny różaniec, słodkie czekoladki oraz woreczek na pieniądze. Wnętrze pudełeczka udekorowano personalizowaną karteczką z dekoracyjną grafiką śpiącego bobaska.  

  69,98 zł
 • PAMIĄTKA Chrztu Stópki z Eukaliptusem Z IMIENIEM Brelok z aniołkiem
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PAMIĄTKA Chrztu Stópki z Eukaliptusem Z IMIENIEM Brelok z aniołkiem

  Elegancki prezent na Chrzest Święty dziecka w drewnianym pudełeczku. W środku znajdują się czekoladowe cukierki oraz breloczek z aniołkiem. Całość spersonalizowana jest imieniem dziecka, datą oraz podpisem osoby wręczającej prezent. To idealny prezent od Dziadków.

  69,98 zł
 • PAMIĄTKA Chrztu Świętego Z IMIENIEM i dziesiątką różańca Eleganckie Złoto
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PAMIĄTKA Chrztu Świętego Z IMIENIEM i dziesiątką różańca...

  Prezent na Chrzest Święty maluszka umieszczony w pięknym naturalnym pudełku. Pamiątka zawiera dwa woreczki  z organzy - jeden na gotówkę, drugi z perłową dziesiątką różańca oraz postać matki trzymającej dziecko. Pudełko jest zdobione karteczką z imieniem dziecka oraz datą uroczystości.

  69,98 zł
 • PAMIĄTKA Chrztu Świętego Łańcuszek z krzyżykiem POZŁACANE SREBRO +Imię w pudełku
  159,98 zł brutto inf zł netto
  PAMIĄTKA Chrztu Świętego Łańcuszek z krzyżykiem POZŁACANE SREBRO...

  Piękna drewniana skrzyneczka z dwoma przegródkami, wewnątrz których znajdują się pamiątki tego wyjątkowego dnia. W skład zestawu wchodzi łańcuszek z krzyżykiem, woreczek z czekoladkami i woreczek na gotówkę. Całość zdobiona jest grafiką w odcieniu złota. To idealny upominek, który możesz wręczyć dziecku na Chrzest Święty. 

  159,98 zł
 • PAMIĄTKA Chrztu Świętego Łańcuszek z aniołkiem POZŁACANE SREBRO +Imię w pudełku
  159,98 zł brutto inf zł netto
  PAMIĄTKA Chrztu Świętego Łańcuszek z aniołkiem POZŁACANE SREBRO...

  Pamiątka Chrztu Świętego dla dziewczynki lub chłopca umieszczony w małym drewnianym pudełeczku. Wewnątrz znajdują się łańcuszek z aniołkiem, figurka złotego aniołka oraz woreczek na gotówkę. Całość jest personalizowana, dzięki czemu staje się bardzo osobistą pamiątką. Karteczka zdobiona jest złotą grafiką oraz motywem stópek.

  159,98 zł
 • PAMIĄTKA Chrztu Świętego Z IMIENIEM Łańcuszek z aniołkiem SREBRO 925 Rustykalny
  159,98 zł brutto inf zł netto
  PAMIĄTKA Chrztu Świętego Z IMIENIEM Łańcuszek z aniołkiem SREBRO...

  Elegancka pamiątka Chrztu Świętego w formie drewnianego pudełeczka. Łańcuszek z aniołkiem, woreczek z czekoladkami oraz złota figurka aniołka umieszczone zostały w pudełku wykonanym z naturalnego drewna. Prezent jest personalizowany karteczką z imieniem dziecka oraz osoby wręczającej prezent. Prezent będzie trwała pamiątką z tego dnia.

  159,98 zł
 • PAMIĄTKA Chrztu Świętego Z IMIENIEM Łańcuszek z krzyżykiem SREBRO 925 Rustykalny
  159,98 zł brutto inf zł netto
  PAMIĄTKA Chrztu Świętego Z IMIENIEM Łańcuszek z krzyżykiem SREBRO...

  Piękna pamiątka na Chrzest Święty umieszczona w drewnianym pudełku. Wewnątrz znajduje się pozłacany łańcuszek z krzyżykiem, woreczek na łańcuszek oraz woreczek z czekoladkami. Upominek będzie bardzo praktyczną pamiątką tego wyjątkowego dnia. Przyda się dziecku już od najmłodszych lat!

  159,98 zł
 • PAMIĄTKA Chrztu Świętego Z IMIENIEM z drewnianym różańcem i woreczkiem Boho
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PAMIĄTKA Chrztu Świętego Z IMIENIEM z drewnianym różańcem i...

  Pamiątka Chrztu Świętego dekorowany grafiką boho oraz krzyżem. W skład zestawu wchodzą: lniany woreczek na pieniążki, dziesiątka różańca na gąbeczce oplecionej jutą i dekorowanej kwiatkiem. Skrzyneczkę możesz wręczyć zarówno na Chrzest chłopca lub dziewczynki. Całość jest personalizowana, dzięki czemu stanie się bardzo osobistą pamiątką.

  69,98 zł
 • PAMIĄTKA Chrztu Świętego Z IMIENIEM z kryształowym różańcem i aniołem
  74,98 zł brutto inf zł netto
  PAMIĄTKA Chrztu Świętego Z IMIENIEM z kryształowym różańcem i aniołem

  Pamiątka Chrztu Świętego dla dziewczynki i chłopca z kryształowym różańcem. Upominek jest pięknie zapakowany i od razu gotowy do wręczenia. W zestawie znajduje się też złota figurka aniołka i woreczek z mlecznymi czekoladkami. Prezent ozdobiony jest w środku karteczką z personalizowanymi życzeniami. 

  74,98 zł
 • PAMIĄTKA Chrztu Świętego Z IMIENIEM z kryształowym różańcem i woreczkiem Rustykalna
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PAMIĄTKA Chrztu Świętego Z IMIENIEM z kryształowym różańcem i...

  Prezent na Chrzest dziewczynki lub chłopca z kryształową dziesiątką różańca w drewnianym pudełeczku. Upominek jest pięknie zapakowany i od razu gotowy do wręczenia. W zestawie znajduje się również lniany woreczek na gotówkę. Jedna przegródka dekorowana jest poduszeczką okrytą jutą i udekorowaną kwiatkiem. Pamiątka dekorowana jest karteczką z podpisem i...

  69,98 zł
 • PREZENT na Chrzest Niezbędnik Pierwsze Momenty Stópki z Eukaliptusem EKO UNIWERSALNY
  74,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Chrzest Niezbędnik Pierwsze Momenty Stópki z...

  Piękny niezbędnik na Chrzest Święty dziecka zamknięty w drewnianej skrzyni. W środku znajdują się drobiazgi o symbolicznym znaczeniu oraz karteczka z życzeniami i botaniczną grafiką. Szybka realizacja zamówienia sprawia, że to świetny prezent na uroczystość maluszka!

  74,98 zł
 • PREZENT na Chrzest Niezbędnik Pierwsze Momenty Stópki z Eukaliptusem Z IMIENIEM
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Chrzest Niezbędnik Pierwsze Momenty Stópki z...
  8 Recenzje

  Prezent na Chrzest Święty Maluszka w nowoczesnej odsłonie w stylu minimalistycznym! Prezent umieszczony jest w dużej, drewnianej skrzyni, która świetnie współgra z rustykalnymi, eko trendami. W skrzynce umieszczone są niezbędne dodatki dla dziecka Pierwsze Momenty, do których dołączone są drewniane tabliczki. Całość wygląda niezwykle elegancko i jest...

  89,98 zł
 • PREZENT na Chrzest Z IMIENIEM Szczęśliwe życie Stópki z eukaliptusem
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Chrzest Z IMIENIEM Szczęśliwe życie Stópki z eukaliptusem

  Prezent na Chrzest Święty małego maluszka! Prezent umieszczony jest w dużej drewnianej skrzyni wypełnionej drobnymi upominkami na szczęście. Całość prezentuje się niezwykle elegancko i szykownie. Grafika złotych stópek z botanicznym motywem w połączeniu z naturalnym drewnem nadaje całości niezwykłego stylu w trendach boho, eko, rustykalnych i...

  69,98 zł
 • PAMIĄTKA Chrztu Świętego prezent dla dziecka Z IMIENIEM Perłowy Różaniec
  55,98 zł brutto inf zł netto
  PAMIĄTKA Chrztu Świętego prezent dla dziecka Z IMIENIEM Perłowy...

  Szykowna Pamiątka Chrztu dziecka w naturalnym, drewnianym pudełku! Dziesiątka perłowego różańca to fantastyczny pomysł na prezent na Chrzest dla maluszka! Pudełko na różaniec zdobione jest ozdobną karteczką z przepięknymi życzeniami i Waszym podpisem. Taki zestaw to genialna Pamiątka Chrztu dziecka!

  55,98 zł
 • PAMIĄTKA Chrztu Świętego prezent Dziesiątka Różańca Z IMIENIEM Wianuszek z kwiatami
  59,98 zł brutto inf zł netto
  PAMIĄTKA Chrztu Świętego prezent Dziesiątka Różańca Z IMIENIEM...

  Elegancka pamiątka Chrztu Świętego z dziesiątką różańca to piękny prezent od Chrzestnych lub Dziadków. Wnętrze personalizowane jest imieniem osoby wręczającej prezent, datą oraz imieniem dziecka. Grafika delikatnych kwiatów prezentuje się wspaniale i oczaruje rodziców dziecka. 

  59,98 zł
 • PAMIĄTKA Chrztu prezent dla dziecka Dziesiątka Różańca Z IMIENIEM
  119,98 zł brutto inf zł netto
  PAMIĄTKA Chrztu Świętego prezent dla dziecka Dziesiątka Różańca Z...

  Rewelacyjna Pamiątka Chrztu Świętego dla dziecka. W drewnianym pudełeczku umieszczona została przepiękna perełkowa dziesiątka różańca wraz z dedykowaną dla dziecka karteczką. Taki upominek będzie wspaniałą pamiątką na długie lata.

  119,98 zł
 • PREZENT na Chrzest Narodziny Z IMIENIEM Opaska+bransoletka pozłacana Natural
  119,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Chrzest Narodziny Z IMIENIEM Opaska+bransoletka...

  Prezent na Chrzest i narodziny małej dziewczynki w przepięknej odsłonie! W skład prezentu wchodzi przepiękna, delikatna bransoletka, opaska na główkę maluszka i kryształowa dziesiątka różańca. Tak skomponowany prezent idealnie się nadaje do wręczenia podczas tego ważnego dnia. Komplet jest cudowną pamiątką Chrztu. 

  119,98 zł
 • SZTUĆCE dziecięce Pamiątka prezent na Chrzest Święty Z IMIENIEM Boho Kołyska
  89,98 zł brutto inf zł netto
  SZTUĆCE dziecięce Pamiątka prezent na Chrzest Święty Z IMIENIEM...

  Sztućce to wspaniały upominek jaki możesz podarować dziecku na Chrzest Święty! Sztućce wykonane są z wysokiej jakości stali. Jest to praktyczny prezent dla dziecka który posłuży do nauki samodzielnego jedzenia.

  89,98 zł
 • SZTUĆCE dziecięce Pamiątka prezent na Chrzest Święty Z IMIENIEM Stópki z Eukaliptusem
  89,98 zł brutto inf zł netto
  SZTUĆCE dziecięce Pamiątka prezent na Chrzest Święty Z IMIENIEM...

  Sztućce na prezent na Chrzest to wspaniały pomysł na upominek dla maluszka! Sztućce zdobią śliczne kokardy w dopasowanym kolorze. Prezent umieszczony jest w naturalnej, drewnianej skrzyni zdobionej personalizowaną kartką z życzeniami. Całość jest fantastyczną pamiątką Chrztu na długie lata!

  89,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 92 elementów

Prezenty i pamiątki na Chrzest

Zastanawiasz się, co podarować dziecku w dniu Chrztu Świętego? Przed podobnym dylematem staje wielu rodziców, Chrzestnych oraz gości zaproszonych na chrzciny. Wybór idealnego upominka dla tak małego szkraba nie jest prosty, jednak w naszej ofercie możesz znaleźć naprawdę trafione pomysły, które bezbłędnie sprawdzą się w roli pamiątki z tak ważnej uroczystości. Pluszowe misie, biżuteria, sztućce do nauki jedzenia czy pudełka na gotówkę to tylko niektóre z fantastycznych propozycji, jakie przygotowaliśmy. Wszystkie artykuły stworzone zostały według pieczołowicie wykonanych projektów, dzięki czemu zachwycają swoim zjawiskowym wyglądem oraz idealnym dopasowaniem do nastroju panującego podczas Chrztu Świętego dziecka. Do kompletu dokupić możesz też wstążki czy opakowania, które uczynią prezent naprawdę wyjątkowym. 

Personalizowane kosze prezentowe na Chrzest

Pudełko z grubej tektury lub skrzynka z jasnego drewna w naturalnym kolorze to rewelacyjna baza na prezent, który będzie dla obdarowanej osoby pamiątką na całe życie. We wnętrzu opakowań umieściliśmy rozmaite upominki, które nadają całości niepowtarzalnego charakteru. Skrzynia Drobiazgów to kosz z sześcioma przegródkami wypełnionymi naturalną wełną drzewną. W skład zestawu wchodzi pudełko na pierwszy ząb, świnka skarbonka, aniołek na szczęście, czekoladki, dziesiątka różańca oraz figurka słonia. To wspaniały komplet drobnych upominków, które będą rewelacyjną pamiątką dla dziecka z okazji Chrztu. Co więcej, na wewnętrznej stronie wieka umieszczona jest kartka w stylu boho. Na papierze nadrukowane zostały życzenia wraz z imieniem ochrzczonego maluszka, jak i osoby wręczającej prezent. W ten sposób upominek od Ciebie będzie także niepowtarzalną pamiątką na całe życie. Wspaniałymi prezentami są też personalizowane kartoniki z kapciami, skarpetami, pieluszkami, gryzakami czy innymi drobiazgami, które doskonale wpisują się w dziecięcy charakter. 

Kosz prezentowy na Chrzest Święty

Kosz prezentowy na Chrzest Święty z kapciami i pieluszką

Symboliczna biżuteria na chrzciny dziecka

Z okazji Chrztu Świętego dziecku wręczyć możesz również biżuterię. Do najpopularniejszych upominków zdecydowanie należy łańcuszek z zawieszką w kształcie krzyżyka. Pozłacana biżuteria to przepiękny prezent zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca, który doskonale wpisuje się w klimat Chrztu Świętego. Medalik znajduje się w woreczku z organzy umieszczonym na satynowej gąbeczce. Całość zamknięta jest w skrzynce, którą dodatkowo zdobi kartka z eleganckimi ornamentami oraz imiennymi życzeniami. Tak przygotowany prezent bez wątpienia idealnie sprawdzi się podczas Chrztu. W naszej ofercie mamy także całą gamę upominków dla dziewczynek w postaci skrzynek ze słodkościami i czarującymi bransoletkami wykonanymi z kolorowych sznurków. Zawieszki w kształcie koniczynek, serduszek czy znaku nieskończoności będą miały niezwykle symboliczne znaczenie i oczarują każdą dziewczynkę. 

Pamiątka Chrztu Świętego krzyżyk

Medalik z krzyżykiem na pamiątkę Chrztu Świętego

Zestawy prezentowe na Chrzest Święty

Rewelacyjnie wpisujące się w klimat Chrztu zestawy prezentowe to szczególnie dobry prezent od Rodziców Chrzestnych. W skład takiego podarunku wchodzą świeca z profitką i dopasowana chusteczka, a także Biblia dla dzieci. Dzięki zestawowi maluszek zyska niezbędne elementy do przeprowadzenia ceremonii Chrztu, które staną się dla niego fenomenalną pamiątką na całe życie. Lily of the Valley to kolekcja w stylu rustykalnym, który jest obecnie niezwykle modny i popularny. Zdobione takim motywem chusteczka oraz świeca chrzcielna będą naprawdę gustownie prezentować się podczas uroczystości dziewczynki bądź chłopca. Z kolei Biblia na okładce posiada ilustrację Jezusa Chrystusa, a jej sztywna oprawa zapewnia trwałość oraz estetyczny wygląd prezentu. To przemyślany i ciekawy pomysł na prezent, który w dniu Chrztu można podarować każdemu maluszkowi. 

Zestaw akcesoriów na Chrzest Stópki

Zestaw akcesoriów na Chrzest Święty z motywem złotych stópek