Nowe produkty

Ostatnie posty

Dekoracje tortu na Chrzest

Tort na Chrzest to obowiązkowy element na każde przyjęcie z okazji Chrztu Świętego Dziecka. Tort na Chrzest warto ozdobić personalizowanym topperem, który cudownie podkreśli całą uroczystość i maluszka. U nas znajdziecie genialne toppery drewniane w rustykalnym i botanicznym stylu. Szczególnie polecamy nasze papierowe toppery na tort z autorskimi grafikami w oryginalnym stylu. Nie zapomnijcie również o świeczkach na tort czy łopatce do tortu.

Dekoracje tortu na Chrzest 32 produktów

Pokazuje 1 - 32 z 32 elementów
 • OPŁATEK na tort Chrzest Stópki z Eukaliptusem Z IMIENIEM Ø20cm
  17,98 zł brutto inf zł netto
  OPŁATEK na tort Chrzest Stópki z Eukaliptusem Z IMIENIEM Ø20cm

  Opłatek na tort na Chrzest z przepiękną grafiką i personalizacją! Fantastyczny pomysł na dekorację tortu na Chrzciny maluszka. Opłatek zdobiony jest nadrukiem eleganckiego motywu w botanicznym stylu w postaci dziecięcych stópek i wianuszka z eukaliptusem. Całość prezentuje się zjawiskowo!

  17,98 zł brutto
 • OPŁATEK na tort Chrzest Boho Akwarela Z IMIENIEM Ø20cm
  17,98 zł brutto inf zł netto
  OPŁATEK na tort Chrzest Boho Akwarela Z IMIENIEM Ø20cm

  Opłatek na tort na Chrzciny dziecka! Fantastyczny pomysł na personalizowaną dekorację tortu na Chrzest, która doda mu unikatowego i niezwykłego charakteru! Opłatek na tort na Chrzest zdobiony jest szykownym nadrukiem białego krzyżyka na akwarelowym tle z boho gałązkami. Całość wygląda niezwykle elegancko!

  17,98 zł brutto
 • OPŁATEK na tort Chrzest Złote Serce Z IMIENIEM Ø20cm
  17,98 zł brutto inf zł netto
  OPŁATEK na tort Chrzest Złote Serce Z IMIENIEM Ø20cm

  Personalizowany opłatek na tort na Chrzest to fantastyczny pomysł na elegancką dekorację tortu na Chrzciny maluszka! Opłatek zdobiony jest szykownym nadrukiem złotego serca oraz imieniem dziecka i datą Chrztu. Tak udekorowany opłatek świetnie sprawdzi się na tort na Chrzest dziecka!

  17,98 zł brutto
 • OPŁATEK na tort Chrzest Botaniczne białe kwiaty Z IMIENIEM Ø20cm
  17,98 zł brutto inf zł netto
  OPŁATEK na tort Chrzest Botaniczne białe kwiaty Z IMIENIEM Ø20cm

  Opłatek na tort na Chrzest maluszka w przepięknej, botanicznej odsłonie! Opłatek zdobiony jest najmodniejszym motywem, białych kwiatów w stylu boho. Taka dekoracja tortu na Chrzest w postaci opłatka z imieniem dziecka zachwyci gości i doda niezwykłego i unikatowego charakteru całości. 

  17,98 zł brutto
 • OPŁATEK na tort Chrzest Serce i białe kwiaty Z IMIENIEM Ø20cm
  17,98 zł brutto inf zł netto
  OPŁATEK na tort Chrzest Serce i białe kwiaty Z IMIENIEM Ø20cm

  Personalizowany opłatek na tort na Chrzest maluszka! Opłatek z imieniem i datą to fantastyczny pomysł na eleganckie ozdobienie tortu. Opłatek z motywem modnego, geometrycznego serca z kwiatami cudownie podkreśli przyjęcie z okazji Chrztu. Opłatek z personalizacją to genialny pomysł na unikatową ozdobę tortu. 

  17,98 zł brutto
 • OPŁATEK na tort Chrzest Rustykalny z wianuszkiem Z IMIENIEM Ø20cm
  17,98 zł brutto inf zł netto
  OPŁATEK na tort Chrzest Rustykalny z wianuszkiem Z IMIENIEM Ø20cm

  Szybka i efektowna ozdoba tortu na Chrzest Święty za pomocą jadalnego opłatka. Opłatek personalizowany jest imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Wspaniały wzór rustykalnego wianuszka idealnie pasuje na przyjęcie dziewczynki. 

  17,98 zł brutto
 • OPŁATEK na tort Chrzest Gałązka Eukaliptusa Z IMIENIEM Ø20cm
  17,98 zł brutto inf zł netto
  OPŁATEK na tort Chrzest Gałązka Eukaliptusa Z IMIENIEM Ø20cm

  Wspaniała dekoracja tortu na Chrzest Święty w postaci jadalnego opłatka. Personalizowany opłatek imieniem dziecka oraz datą uroczystości fantastycznie prezentuje się na słodkim wypieku. Opłatek świetnie podkreśli charakter uroczystości. 

  17,98 zł brutto
 • OPŁATEK na tort Chrzest Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa 21x30cm
  17,98 zł brutto inf zł netto
  OPŁATEK na tort Chrzest Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa 21x30cm

  Przepiękny opłatek na tort w kształcie prostokąta z motywem gałązki eukaliptusa. Opłatek pozwoli w wspaniały sposób ozdobić tort na Chrzest Święty. Dekorowany grafiką eukaliptusa posiada również personalizację w postaci imienia dziecka oraz daty uroczystości. 

  17,98 zł brutto
 • TOPPER na tort Chrzest Święty BOTANICZNY
  29,98 zł brutto inf zł netto
  TOPPER na tort Chrzest Święty BOTANICZNY
  1 Recenzje

  Topper na tort na Chrzest w cudownym, modnym, botanicznym wzorze! Taki topper fantastycznie sprawdzi się na uroczystość Chrztu Świętego. Połączenie drewna i roślinnych wzorów dodaje całości niezwykłego efektu, które idealnie wpasowuje się w treny boho, eko, rustykalne. 

  29,98 zł brutto
 • TOPPER na tort Chrzest Święty Z GOŁĄBKIEM DREWNIANY
  24,98 zł brutto inf zł netto
  TOPPER na tort Chrzest Święty Z GOŁĄBKIEM DREWNIANY

  Topper na tort na Chrzest z naturalnego drewna udekorowany motywem uroczego gołąbka! Topper to genialne rozwiązanie na dekorację tortu na przyjęcie - praktyczne, a do tego niezwykle efektowne. Taki topper to idealny pomysł na Chrzest Święty. 

  24,98 zł brutto
 • TOPPER na tort Chrzest Święty ZE STÓPKAMI DREWNIANY
  24,98 zł brutto inf zł netto
  TOPPER na tort Chrzest Święty ZE STÓPKAMI DREWNIANY
  1 Recenzje

  Topper na tort na Chrzest Święty dekorowany motywem dziecięcych stópek to genialna dekoracja na uroczystość! Topper wspaniale podkreśli charakter przyjęcia, przepięknie prezentując się na torcie. 

  24,98 zł brutto
 • TOPPER na tort Chrzest Rustykalny z wianuszkiem Z IMIENIEM
  24,98 zł brutto inf zł netto
  TOPPER na tort Chrzest Rustykalny z wianuszkiem Z IMIENIEM

  Topper na Chrzest Święty idealnie udekoruję słodkie ciasto czy tort na tę uroczystość! Topper udekorowany jest przepiękną grafiką wianka i krzyża w rustykalnym motywie. Taki topper to wspaniała personalizowana dekoracja, która cudnie podkreśli charakter Chrztu maluszka. 

  24,98 zł brutto
 • TOPPER na tort Chrzest Gałązka Eukaliptusa Z IMIENIEM
  24,98 zł brutto inf zł netto
  TOPPER na tort Chrzest Gałązka Eukaliptusa Z IMIENIEM

  Topper na Chrzest w najmodniejszym motywie nowoczesnej gałązki eukaliptusa. Personalizowany topper z unikalną grafiką to wyśmienita opcja dekoracji na Chrzest dziecka. Tort ozdobiony takim topperem będzie się przepięknie prezentować na każdym przyjęciu na Chrzest. 

  24,98 zł brutto
 • TOPPER na tort Chrzest Boho Akwarela Z IMIENIEM
  24,98 zł brutto inf zł netto
  TOPPER na tort Chrzest Boho Akwarela Z IMIENIEM

  Wyjątkowy topper na tort z grafiką krzyża w stylu boho akwareli to piękna ozdoba ciasta. Topper jest personalizowany, dzięki nadrukowi daty i imienia dziecka prezentuje się bardzo efektownie. To świetny wybór na Chrzest Święty dziecka. 

  24,98 zł brutto
 • TOPPER na tort Srebrno-Złoty Chrzest Z IMIENIEM
  24,98 zł brutto inf zł netto
  TOPPER na tort Srebrno-Złoty Chrzest Z IMIENIEM

  Topper na tort na Chrzest w modnym motywie roślinnym i geometrycznym. Topper ma dodatek personalizacji, który cudownie podkreśla charakter przyjęcia. Połączenie przepięknej grafiki i personalizacji stwarza niezwykle estetyczny efekt, który świetnie wpasuje się na każde przyjęcie na Chrzest Święty dziecka. 

  24,98 zł brutto
 • TOPPER na tort Chrzest Botaniczne serce Z IMIENIEM
  24,98 zł brutto inf zł netto
  TOPPER na tort Chrzest Botaniczne serce Z IMIENIEM

  Elegancki personalizowany topper na tort na Chrzest Święty to prosta i efektowna dekoracja ciasta. Na ozdobie nadrukowane zostało imię dziecka i data uroczystości oraz kwiatowe serce. Dzięki temu botaniczny topper prezentuje się niepowtarzalnie i oryginalnie.

  24,98 zł brutto
 • TOPPER na tort Chrzest Stópki z Eukaliptusem Z IMIENIEM
  24,98 zł brutto inf zł netto
  TOPPER na tort Chrzest Stópki z Eukaliptusem Z IMIENIEM

  Świetny topper na tort urodzinowy na Chrzest dziecka. Dekoracja posiada piękną grafikę ze stópkami i modnym wzorem gałązki eukaliptusa oraz imię dziecka i data uroczystości. Topper jest elegancki i zachwyci wszystkich zaproszonych gości. 

  24,98 zł brutto
 • TOPPER na tort Chrzest Białe Kwiaty Z IMIENIEM
  24,98 zł brutto inf zł netto
  TOPPER na tort Chrzest Białe Kwiaty Z IMIENIEM

  Tort na Chrzest Święty dziecka można udekorować fantastycznym personalizowanym topperem wykonanym z papieru. Topper wykonany jest w odcieniach zieleni i bieli oraz zdobiony jest imieniem dziecka i datą uroczystości. Prezentuje się doskonale i idealnie pełni swoją rolę. 

  24,98 zł brutto
 • TOPPER na tort Chrzest Eukaliptus Z IMIENIEM
  24,98 zł brutto inf zł netto
  TOPPER na tort Chrzest Eukaliptus Z IMIENIEM

  Topper na tort na Chrzest Święty dziecka w modnym, roślinnym motywem Eukaliptusa. Topper jest personalizowany, co jest cudownym dodatkiem, który podkreśli charakter uroczystości. Fantastyczna grafika, modne wzory i personalizowane imię dziecka sprawiają, że całość prezentuje się zjawiskowo. 

  24,98 zł brutto
 • TOPPER na tort Chrzest Pudrowe Kwiaty Z IMIENIEM
  24,98 zł brutto inf zł netto
  TOPPER na tort Chrzest Pudrowe Kwiaty Z IMIENIEM

  Fantastyczna dekoracja tortu na Chrzest Święty dziecka w postaci topperu w eleganckim kwiatowym stylu! Topper ozdobiony jest śliczną grafiką w odcieniach różu i beżu oraz imieniem dziecka i datą. Wspaniała propozycja na Chrzest dziewczynki.

  24,98 zł brutto
 • TOPPER na tort drewniany do własnej aranżacji Obręcz
  21,98 zł brutto inf zł netto
  TOPPER na tort drewniany do własnej aranżacji Obręcz

  Topper na tort do własnej aranżacji. Drewniany topper w kształcie obręczy do własnego udekorowania to wspaniały, oryginalny pomysł na ozdobienie tortu na przyjęcie. Topper prezentuje się niezwykle naturalnie, rustykalnie dzięki czemu idealnie wpasowując się w trendy boho, eko, vintage. Przepiękna ozdoba na ciasto na Twoje przyjęcie!

  21,98 zł brutto
 • TOPPER na tort drewniany do własnej aranżacji Heksagon
  21,98 zł brutto inf zł netto
  TOPPER na tort drewniany do własnej aranżacji Heksagon

  Topper na tort do własnej aranżacji w kształcie modnego, geometrycznego heksagonu! Topper jest wykonany z naturalnego drewna, co dodaje mu naturalnego, rustykalnego wyglądu, który idealnie zgra się z przyjęciami w stylu boho, vintage, eko. Topper do własnej aranżacji to oryginalny pomysł dekoracji, która zachwyci wszystki gości.

  21,98 zł brutto
 • TOPPER na tort na urodziny Girlanda 20cm PASTELOWY
  16,98 zł brutto inf zł netto
  TOPPER na tort na urodziny Girlanda 20cm PASTELOWY

  Topper na tort na każdą okazję! Fantastyczny dodatek do ciasta czy tortu urodzinowego czy na Chrzest, Komunię, Roczek. Topper składa się z szykownych chorągiewek, które genialnie wpasowują się w najmodniejsze trendy. Topper świetnie współgra z najmodniejszymi trendami boho, eko czy rustykalnymi.

  16,98 zł brutto
 • ŚWIECZKI na tort urodzinowy Wysokie 14cm JASNORÓŻOWE 12szt
  8,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECZKI na tort urodzinowy Wysokie 14cm JASNORÓŻOWE 12szt

  Świeczki na tort w pięknym uroczym jasnoróżowym kolorze to świetna dekoracja ciasta na przyjęciu dziewczynki. Świetnie prezentują się również na zdjęciach. Idealne na przyjęcie dla dziewczynki.

  8,98 zł brutto
 • ŚWIECZKI na tort urodzinowy 12cm 12szt ZŁOTE
  9,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECZKI na tort urodzinowy 12cm 12szt ZŁOTE

  Złote, wysokie świeczki to wspaniała dekoracja urodzinowego wypieku. Złoty kolor świeczek sprawia że świeczki wyglądają elegancko oraz pasują do każdego stylu przyjęcia. Jest to super propozycja na Chrzest, Roczek oraz urodzinki dziecka. 

  9,98 zł brutto
 • ŚWIECZKI na tort urodzinowy 12cm 12szt SREBRNE
  9,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECZKI na tort urodzinowy 12cm 12szt SREBRNE

  Srebrne świeczki na tort to fantastyczna dekoracja ciasta na Roczek lub urodzinki. Jest to piękny dodatek który cudownie wygląda na torcie oraz na zdjęciach. Świeczuszki sprzedawane są w komplecie wraz z podstawkami.

  9,98 zł brutto
 • ŚWIECZKI na tort urodzinowy zakręcone 14cm MIX 8szt
  8,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECZKI na tort urodzinowy zakręcone 14cm MIX 8szt

  Zakręcone świeczki jako dekoracja tortu na Roczek i Urodzinki dziecka. Piękne pastelowe kolory świeczek sprawiają, że świeczki pasują zarówno na przyjęcie chłopca jak i dziewczynki. Zakręcony kształt świeczek to najnowszy imprezowy trend.

  8,98 zł brutto
 • ZIMNE OGNIE na tort komunijny 40cm 5szt
  5,98 zł brutto inf zł netto
  ZIMNE OGNIE na tort 40cm 5szt
  2 Recenzje

  Zimne ognie mogą posłużyć jako wyjątkowa dekoracja urodzinowego tortu. Powbijane w ciasto pięknie prezentują się na pamiątkowych zdjęciach i sprawią, że goście będą zachwyceni oryginalną dekoracją!

  5,98 zł brutto
 • FONTANNY tortowe 12cm 4szt ZŁOTE
  9,98 zł brutto inf zł szt netto
  FONTANNY tortowe 12cm 4szt ZŁOTE
  1 Recenzje

  Fontanna na tort to fantastyczna atrakcja, która w świetny sposób udekoruje tort na przyjęciu. Zachwyć swoich gości tym nietuzinkowym dodatkiem, który urozmaici moment podawania tortu. 

  9,98 zł brutto
 • NÓŻ I ŁOPATKA do tortu White Dream
  27,98 zł brutto inf zł szt. netto
  NÓŻ I ŁOPATKA do tortu White Dream

  Zestaw nóż i łopatka do tortu z serii White Dream to ekskluzywna propozycja do eleganckiego podawania tortu na przyjęciach. Świetnie sprawdzi się na Roczek, Urodzinki dzieci, czy inne imprezy urodzinowe i okolicznościowe. 

  27,98 zł brutto
 • TOPPER na tort Chrzest Święty ZŁOTY
  11,98 zł brutto inf zł netto
  TOPPER na tort Chrzest Święty ZŁOTY

  Piękny złoty topper na tort z napisem "Chrzest Święty" to doskonały pomysł na dekorację ciasta. To idealna ozdoba podczas Chrztu Świętego maluszka. Modny kolor świetnie wpisuje się w obecnie panujące trendy. 

  11,98 zł brutto
 • EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych
  35,00 zł brutto inf zł netto
  EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do...

  Zakup expresowej realizacji zamówienia pozwoli przyspieszyć wykonanie przez nas personalizowanych produktów z 7 dni roboczych do 3 dni roboczych. Czas realizacji jest podany przy każdym personalizowanym produkcie. Jeśli chcesz zmniejszyć czas realizacji zamówienia dokup ekspresowe przyspieszenie wykonania zamówienia.

  35,00 zł brutto
Pokazuje 1 - 32 z 32 elementów

Dekoracje tortu na Chrzest Święty dziecka

Dla wielu młodych rodziców Chrzest Święty jest pierwszą tak istotną uroczystością, w której uczestniczyć będą ze swoim dzieckiem. Z tego powodu przygotowania mogą przysporzyć wielu stresów oraz problemów. Nie musisz się jednak martwić! Jeśli chcesz zorganizować fantastyczne chrzciny dla swojego maluszka, możesz zrobić to teraz bez wychodzenia z domu! Zamów wszystkie niezbędne akcesoria i dekoracje w naszym sklepie, a już po kilku dniach otrzymasz paczkę z wysokiej jakości produktami, które pozwolą Ci stworzyć kapitalny wystrój na przyjęcie. Jakie akcesoria mogą być przydatne? Bez wątpienia powinieneś zaopatrzyć się w gustowne ozdoby na uroczysty tort. Dzięki nim ciasto nabierze niepowtarzalnego charakteru, którym oczaruje wszystkich gości obecnych na chrzcinach. 

Drewniane toppery na Chrzest

Przyjęcia w stylu botanicznym, boho czy rustykalnym to w ostatnim czasie absolutny hit. Właśnie dlatego tak chętnie wybieranym dodatkiem na uroczysty tort są drewniane toppery z personalizacją. Akcesoria eko doskonale podkreślają naturalny klimat przyjęcia i wprowadzają do pomieszczenia niezwykle ciepłą oraz czarującą atmosferę. Wykonany ze sklejki w jasnym kolorze napis “Chrzest Święty” uzupełniony imieniem dziecka przystępującego do sakramentu to bezbłędna propozycja na chrzciny Twojego maluszka. Topper umieszczony jest na długich, drewnianych patyczkach, które łatwo wbija się w tort, dzięki czemu dekoracja ładnie się trzyma. Gorąco polecamy również napisy ozdobione kwiatowym wieńcem. Tak elegancka dekoracja uatrakcyjni nawet najprostsze ciasto. 

Drewniany topper na tort na Chrzest z imieniem Dziecka

Personalizowane toppery papierowe na Chrzest

A może wolisz okrągłe toppery z personalizacją i cudownymi grafikami? W takim razie koniecznie wykorzystaj nasze papierowe toppery w kształcie koła umieszczone na długich szpikulcach, które należy wbić w ciasto. To oryginalny pomysł, dzięki któremu tort Twojego dziecka będzie niepowtarzalnym poczęstunkiem dla wszystkich zebranych osób, a przy tym piękną ozdobą na uroczysty stół. Toppery możesz ozdobić kolorowymi wstążkami i jutowymi tasiemkami. Toppery ozdobione są przeróżnymi grafikami w najmodniejszych wzorach, na pewno znajdziecie coś dla siebie. Ciasto dopasowane wyglądem do wystroju sali czy pleneru będzie bezbłędnym uzupełnieniem aranżacji.

Personalizowany topper papierowy Rustykalny Wianuszek

Akcesoria na tort na Chrzest

Ważnym elementem każdego tortu, ciasta są świeczki. Dzięki nim moment podania ciasta będzie naprawdę wyjątkowy i na długo zapadnie w pamięci wszystkim obecnym. Ciekawym i nad wyraz eleganckim wariantem są zakręcone świeczki na tort w złotym kolorze, którymi przyozdobić można każdego rodzaju ciasto. Delikatne akcesoria olśniewają przede wszystkim efektownym płomieniem, który fantastycznie odbijać się będzie w metalicznej powłoce świeczek. Równie zjawiskowymi dekoracjami tortu są holograficzne fontanny i zimne ognie. Odpalenie ich w czasie przyjęcia będzie prawdziwą atrakcją. Taka rozrywka przy okazji rewelacyjnie wyglądać będzie na pamiątkowych zdjęciach z uroczystości. Świeczki, fontanny i zimne ognie sprawdzą się zresztą nie tylko podczas Chrzcin, ale również w czasie innych przyjęć. Nie zapomnijcie o obowiązkowym nożu i łopatce do pokrojenia tortu czy ciasta!

Nóż i łopatka do tortu