Nowe produkty

Ostatnie posty

Jak powiedzieć o ciąży?

Jak powiedzieć o ciąży? Piękne i oryginalne pomysły na poinformowanie rodziców oraz partnera o stanie błogosławionym. Ręcznie robione drewniane sklejki z dziecięcymi stópkami pozwolą poinformować Mamę i Tatę o zostaniu Dziadkami. Kiedy powiedzieć o powiększeniu rodziny? Idealny moment jest po pierwszym USG, z którego otrzymuje się zdjęcie. Takie zdjęcie USG można wykorzystać jako element w skrzyni dla przyszłego Taty lub przyszłej Babci lub Dziadka. 

Jak powiedzieć o ciąży?  12 produktów

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

Jak powiedzieć o ciąży? Kreatywne sposoby na poinformowanie bliskich o ciąży

Chwila, w której poinformujesz swoich bliskich o oczekiwanym dziecku, z całą pewnością na długo zapadnie w Waszej pamięci. Szczególnie istotny jest moment, w którym o ciąży powiesz partnerowi oraz rodzicom, ale ogromną radość sprawi to niewątpliwie także rodzeństwu, przyjaciołom i dalszym krewnym. Zwykle taką nowinę przekazuje się w rozmowie, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby zrobić to w naprawdę niezapomniany sposób. Pomocne w tym mogą być nasze gustowne produkty, które stworzone zostały specjalnie na tę okazję. Pudełka, alkohole czy kartki z radosną informacją o ciąży będą dodatkowo śliczną pamiątką na całe życie. Sprawdź, jakie niepowtarzalne akcesoria przygotowaliśmy!

Drewniane pudełka na zdjęcie USG 

Nieduże pudełko wykonane z drewna w naturalnym, jasnym kolorze to jeden z największych bestsellerów wśród produktów do informowania bliskich o ciąży. Ich wnętrze zdobione jest papierem z motywem dopasowanym do charakteru okazji. Różowy nadruk z kobietą w ciąży prezentuje się naprawdę czarująco. To bardzo stylowy wzór, który na pewno oczaruje każdą obdarowaną osobę. Na papierze umieszczony jest też spersonalizowany napis z informacją o ciąży. Możesz go z powodzeniem dopasować do osoby, której zamierzasz wręczyć takie pudełko. Z kolei dwie drewniane klamerki zamocowane w środku pudełka służą do tego, aby chwycić nimi zdjęcie USG. To znakomicie dopełni upominek i nada mu jedyny w swoim rodzaju wygląd. Obdarowana osoba nie zapomni tak wyjątkowego podarunku.

Pudełko z informacją o ciąży oraz miejscem na zdjęcie USG

Pudełko z informacją o ciąży oraz miejscem na zdjęcie USG 

Butelka z winem musującym w ozdobnym opakowaniu

Bardzo dobrym sposobem na powiedzenie bliskim o stanie błogosławionym jest musujące wino z informacją o ciąży w niezwykle stylowej oprawie. Nieduże butelki z alkoholem, do których przywiązane zostały papierowe słomki. Na każdym naczyniu naklejona jest również etykieta z ozdobną grafiką oraz informacją o ciąży. W zależności od wariantu, butelka może być umieszczona w tekturowym pudełku o ciekawej fakturze lub drewnianej skrzynce wypełnionej naturalną wełną drzewną. Oba upominki stworzone zostały w niezwykle gustowny oraz stylowy sposób. Tekturowe opakowanie posiada wygodną rączkę, która ułatwia jego przenoszenie, natomiast skrzynka będzie świetną pamiątką dla obdarowanej osoby. Adresat takiego prezentu z przyjemnością wzniesie toast za zdrowie mamy i oczekiwanego dziecka.

Wino w drewnianej skrzyni dla przyszłej Babci, Dziadka i Tatusia

Wino w drewnianej skrzyni dla przyszłej Babci, Dziadka i Tatusia

Gratulacje dla przyszłych dziadków w stylowej odsłonie

W jaki sposób poinformować rodziców o tym, że wkrótce zostaną dziadkami? Polecamy czarujące tabliczki z drewna dla przyszłych dziadków. Wygrawerowany napis oraz motyw stópek doskonale się ze sobą komponują, dzięki czemu od pierwszej chwili oczarują obdarowywaną osobę. Natomiast po wyjęciu ozdobnego elementu ukazuje się tekst “Wkrótce zostaniesz babcią/dziadkiem!”, który na pewno mile zaskoczy Twoich rodziców. Takim prezentem sprawisz im ogromną radość. Oryginalnym pomysłem jest także zaproszenie rodziców na kawę lub herbatę. Napój zaparz w specjalnym kubku, który pod wpływem ciepła odsłoni nadruk w dziecięcym stylu oraz napis informujący o ciąży. To kapitalny sposób na powiedzenie rodzicom o ciąży - z pewnością długo go nie zapomną!

Gratulacje dla przyszłej Babci i Dziadka z grawerem na drewnie