Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

SERWETKI PAPIEROWE

Serwetki papierowe dla restauracji to nieodłączny element nakrycia stołu. Serwetki papierowe są funkcjonalne, ponieważ są jednorazowe i szybko się po nich sprząta. Niezbędnym elementem w restauracjach są serwetki gastronomiczne, sprawdzą się nie tylko jako ozdoba stołu, ale także podczas organizowania eventów na świeżym powietrzu. W naszej oferc...

Serwetki papierowe dla restauracji to nieodłączny element nakrycia stołu. Serwetki papierowe są funkcjonalne, ponieważ są jednorazowe i szybko się po nich sprząta. Niezbędnym elementem w restauracjach są serwetki gastronomiczne, sprawdzą się nie tylko jako ozdoba stołu, ale także podczas organizowania eventów na świeżym powietrzu. W naszej ofercie posiadamy serwetki gastronomiczne, które mają wysoką jakość wykonania przez markę Duni. Dodatkowym atutem jest to, że idealnie pasują do każdego przyjęcia, dostępne są w różnych rozmiarach, kształtach, kolorach oraz wzorach.

Więcej

SERWETKI PAPIEROWE 

Podkategorie

  • 33x33cm jednokolorowe

    Serwetki papierowe jednokolorowe są bardzo uniwersalne i praktyczne dla restauracji. Ze względu na jednolity kolor wpasują się idealnie w każdy klimat przyjęcia oraz z łatwością będzie można dopasować je do wyglądu restauracji. Uniwersalność serwetek 33cm x 33cm polega też na tym, że są najczęściej wybieranymi do lokali gastronomicznych. Serwetki mają wiele korzyści, jedną z nich na pewno jest to, że są jednorazowe, a sprzątanie jest błyskawiczne. Z łatwością można dobrać serwetki do przyjęcia, które zostanie zrobione w restauracji. Serwetki są bardzo ważnym elementem każdej restauracji.

  • 33x33cm dekoracyjne

    Serwetki dekoracyjne papierowe 33cm x 33 cm są idealnym dodatkiem do restauracji. Sprawdzą się idealnie podczas konkretnych uroczystości. Ten rozmiar serwetek jest najbardziej uniwersalny i najczęściej stosowany w gastronomii. Odpowiednie dopasowanie serwetek do uroczystości podkreśli ważność tego wydarzenia.  W naszym sklepie internetowym prowadzimy: sprzedaż hurtową serwetek od 500 do 1000 sztuk oraz sprzedaż detaliczną serwetek po 20 sztuk. Serwetki można złożyć w dowolny kształt, dzięki temu stworzą piękną dekorację. Ozdobne serwetki wpisują się w najnowsze trendy gastronomiczne. 

Podkategorie serwetek papierowych

Serwetki papierowe to najbardziej popularny rodzaj serwetek dostępnych na rynku i stosowanych w restauracji. Zaletami serwetek zrobionych z tego materiału jest ich jednorazowość, dzięki czemu są one łatwe w utrzymaniu, gdyż każdorazowo wykłada się czyste serwetki, a po imprezie wyrzuca się zużyte egzemplarze, a także względnie niska cena oraz szeroki wybór kolorów i wzorów, z których można wybierać motywy na prawie każdą okazję.

Większość serwetek papierowych jest dostępna w rozmiarze 33 x 33 centymetry, ale występują też nieliczne odstępstwa od tej reguły i tym samym serwetki papierowe w mniejszych rozmiarach lub niestandardowych kształtach jak chociażby serwetki okrągłe, które mogą pełnić także rolę podkładek pod talerze lub kubki.

Wysokojakościowe serwetki papierowe, czyli serwetki flizelinowe wykonane z impregnowanego papieru są dostępne natomiast w większym rozmiarze - 40 x 40 centymetrów, dzięki czemu są bardziej podobne do tradycyjnych serwet materiałowych, do których są podobne także fakturą.

Wykorzystanie serwetek papierowych

Serwetki papierowe są dostępne w szerokiej jednolitej gamie kolorystycznej, dzięki której można dobrać uniwersalne serwetki pasujące do aranżacji każdego wnętrza lub także dobrać kolor do okazji, która ma być świętowana - na chrzest, komunię lub wesele wybierzemy raczej serwetki w jaśniejszych kolorach, natomiast na stypę lub sylwestra serwetki w ciemnych kolorach.

Oprócz jednokolorowych serwetek dostępne są też serwetki dekoracyjne z nadrukami uniwersalnymi, np. serwetki w kwiaty, w kropki, w paski lub ornamenty. W ofercie mamy również serwetki z motywami na konkretne okazje, np. serwetki z napisem Chrzest Święty, Mam już roczek, Mąż i żona, Merry Christmas, Happy New Year, Trick or treat i tym podobnymi napisami i obrazkami kojarzonymi zawsze z jedną konkretną okazją.

Na okoliczności takie jak wesele, komunia, czy chrzest można zastosować taki sam wzór serwetek. Te trzy uroczystości są powiązane kolorystycznie, zazwyczaj zachowane są w jasnych barwach z elementami złotego i srebrnego. Delikatne zdobienia na serwetkach będą idealną dekoracją nakrycia stołu, a także całego wystroju sali restauracyjnej.

Zobacz produkty z podkategorii SERWETKI PAPIEROWE: 

serwetki jednokolorowe 33x33 cm

serwetki dekoracyjne 33x33 cm