Nowe produkty

Ostatnie posty

SERWETKI PAPIEROWE

Serwetki papierowe dla restauracji  mogą być ozdobne i kolorowe - jest to nieodłączny element nakrycia stołu. Serwetki komunijne, świąteczne, na Chrzest są najczęściej wybieraną dekoracją stołu w lokalu. Serwetki papierowe są jednorazowe i szybko się po nich sprząta. Serwetki gastronomiczne sprawdzą się nie tylko jako ozdoba stołu w lokalu, ale także podczas organizowania eventów na świeżym powietrzu. W naszej ofercie posiadamy serwetki papierowe, które mają wysoką jakość wykonania przez markę Duni.

SERWETKI PAPIEROWE 53 produktów

Podkategorie

  • Serwetki papierowe kolorowe 33x33cm

    Serwetki papierowe jednokolorowe są bardzo uniwersalne i praktyczne dla restauracji. Najczęściej wybierane są serwetki papierowe białe, złote i srebrne! Ze względu na jednolity kolor wpasują się idealnie w każdy klimat przyjęcia oraz z łatwością będzie można dopasować je do wyglądu restauracji. Uniwersalność serwetek papierowych 33cm x 33cm polega też na tym, że są najczęściej wybieranymi do lokali gastronomicznych. Serwetki mają wiele korzyści, jedną z nich na pewno jest to, że są jednorazowe, a sprzątanie jest błyskawiczne. Serwetki papierowe są bardzo ważną dekoracją stołu w restauracji.

  • Serwetki papierowe ozdobne 33x33cm

    Serwetki papierowe dekoracyjne 33cm x 33 cm pięknie udekorują restauracyjny stół. Z łatwością można stworzyć nakrycie stołu z wykorzystaniem serwetek komunijnych, weselnych, świątecznych i na Chrzest! Serwetki papierowe ozdobne sprawdzą się idealnie podczas konkretnych uroczystości. Rozmiar serwetek papierowych jest najbardziej uniwersalny i najczęściej stosowany w gastronomii. Odpowiednie dopasowanie serwetek do uroczystości podkreśli ważność tego wydarzenia.  W naszym sklepie internetowym prowadzimy: sprzedaż hurtową serwetek od 500 do 1000 sztuk oraz sprzedaż detaliczną serwetek po 20 sztuk. Serwetki można złożyć w dowolny kształt, dzięki temu stworzą piękną dekorację.

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 53 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 53 elementów

Serwetki papierowe dla restauracji - dekoracja stołu 

Serwetki papierowe są bardzo uniwersalne, najczęściej stosowane w lokalach gastronomicznych. Serwetki są jednorazowe, szybko można po nich posprzątać. Występują serwetki jednokolorowe i dekoracyjne – w zależności od wystroju wnętrz, stylu przyjęcia można dobrać odpowiednie serwetki. Serwetki pięknie będą prezentować się umieszczone zarówno na, jak i pod talerzami.

Rodzaje serwetek papierowych dla restauracji

W naszym sklepie internetowym jest podział serwetek papierowych na:

- serwetki 33x33cm jednokolorowe   

- serwetki 33x33cm dekoracyjne  

- serwetki 38x38cm jednokolorowe

Serwetki 33x33cm jednokolorowe - uniwersalna dekoracja

Serwetki papierowe jednokolorowe pakowane są zazwyczaj po 2000 sztuk. Wyjątkiem są serwetki kolorowe złote i srebrne. Dzięki temu, że serwetki występują w jednej kolorystyce z łatwością można dopasować je do wnętrza lokalu i uroczystości. Serwetki papierowe 33x33cm sprawdzą się zdecydowanie podczas codziennego funkcjonowania lokalu.

Serwetki papierowe jednokolorowe Złote

Serwetki 33x33cm dekoracyjne - serwetki okolicznościowe

Serwetki papierowe ozdobne są dopasowane pod konkretną okoliczność. Występują również wzory, które pasują na wiele uroczystości – np. Złota Koronka, Srebrna Koronka. Serwetki papierowe z grafikami i napisami, podkreślą ważność przyjęcia i z jakiej okazji jest wyprawiane.

Serwetki papierowe dekoracyjne Złota Koronka

Serwetki 38x38cm jednokolorowe - serwetki Punta Punta

Serwetki jednokolorowe o niestandardowym wymiarze 38x38cm to nowość na rynku! Serwetki Punta Punta są wykonane z dwuwarstwowej bibuły. Rozmiar serwetek zbliżony jest do wymiarów serwetek flizelinowych. Serwetki są jak najbardziej jednorazowe, zdecydowanie jest to ułatwienie podczas sprzątania po zjedzonym posiłku

Serwetki Punta Punta jednokolorowe

Zobacz produkty z podkategorii SERWETKI PAPIEROWE: 

serwetki papierowe jednokolorowe 33x33 cm

serwetki papierowe dekoracyjne 33x33 cm

serwetki papierowe jednokolorowe 38x38 cm