Nowe produkty

Ostatnie posty

Stemple na Chrzest

Stemple na Chrzest to dział pełen pięknych stempli i pieczątek na Chrzest 2021. Stemple to genialny sposób na dekoracje zaproszeń czy kopert do zaproszeń na Chrzest. W ofercie naszego sklepu znajdziesz stemple okrągłe z roślinnymi motywami, które dodają niezwykłej świeżości i naturalnego efektu. Mamy również stemple personalizowane na Chrzest Święty, które dodatkowo podkreślą charakter i znaczenie tego wydarzenia. Z naszym stemplem na Chrzest zwykła kartka papieru nabierze unikatowego stylu. Nasze stemple z roślinnym, kwiatowym wzorem zapewnią wiele komplementów i zachwytu. 

Stemple na Chrzest 15 produktów

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
 • STEMPEL Z IMIENIEM Kwiatowy Wieniec
  64,98 zł brutto inf zł netto
  STEMPEL pieczątka Kwiatowy Wieniec Z IMIENIEM

  Stempel z imieniem to niezwykły, a zarazem oryginalny dodatek, który w cudowny sposób podkreśli każde przyjęcie. Dzięki stemplowi można cudownie ozdobić zaproszenia, koperty, czy podziękowania dla gości. Motyw kwiatowego wieńca na stemplu doda całości niesamowitej elegancji oraz szyku. 

  64,98 zł brutto
 • STEMPEL Z IMIENIEM Listki
  64,98 zł brutto inf zł netto
  STEMPEL pieczątka Z IMIENIEM Listki

  Stempel z imieniem dziecka to niesamowity dodatek do dekoracji. Delikatny wzór w listki cudownie ozdobi zaproszenia, koperty, czy podziękowania dla gości na przeróżne okazje, sprawdzi się zarówno na Chrzest, jak i urodziny. Razem ze stemplem podkreśl charakter przyjęcia w oryginalny sposób.

  64,98 zł brutto
 • STEMPEL na Chrzest Z IMIENIEM Listki i Kwiaty
  64,98 zł brutto inf zł netto
  PIECZĄTKA stempel na Chrzest Z IMIENIEM Listki i Kwiaty

  Stempel na Chrzest z imieniem dziecka w motyw listków i kwiatów to wspaniała propozycja dekoracyjna na tę uroczystość! Stempel personalizowany to sposób na nowoczesne i przepiękne ozdabianie zaproszeń, czy podziękowań dla gości. Taki stempel to niezwykle oryginalne rozwiązanie, które zachwyci każdego!

  64,98 zł brutto
 • STEMPEL na Chrzest Z IMIENIEM Drobne listki
  64,98 zł brutto inf zł netto
  PIECZĄTKA stempel na Chrzest Z IMIENIEM Drobne listki

  Stemple na Chrzest z imieniem dziecka w pięknej, roślinnej odsłonie! Stempel personalizowany na Chrzest to wspaniałą propozycja akcesoria do dekoracji zaproszeń, czy podziękowań dla gości. Tak ozdobione dekoracje na Chrzest przykują oko i zachwycą każdego z gości.

  64,98 zł brutto
 • STEMPEL na Chrzest Z IMIENIEM Gałązki
  64,98 zł brutto inf zł netto
  STEMPEL pieczątka na Chrzest Z IMIENIEM Gałązki

  Stempel na Chrzest z imieniem dziecka w motywie gałązki to wyjątkowa dekoracja na Chrzest Święty. Personalizowany stempel to genialny pomysł na ozdabianie dekoracji na Chrzest dla gości - zaproszeń, podziękowań, bilecików. Zachwyt gości gwarantowany!

  64,98 zł brutto
 • STEMPEL Dziękujemy za przybycie
  54,98 zł brutto inf zł netto
  PIECZĄTKA stempel Dziękujemy za przybycie

  Stempel z napisem "Dziękujemy za przybycie" to niezwykle oryginalny i uniwersalny dodatek do dekorowania podziękowań dla gości w postaci bilecików, pudełeczek dekoracyjnych, torebek na upominki. Roślinny wzór na stemplu nadaje całości naturalnego, rustykalnego charakteru. Zachwyć swoich gości i podziękuj im za przybycie w eleganckim stylu. 

  54,98 zł brutto
 • TUSZOWNICA z tuszem do stempli
  18,98 zł brutto inf zł netto
  TUSZOWNICA z tuszem do stempli

  Tuszownica do stempli to niezbędny dodatek do stempli na przyjęcia. Wyjątkowy stempel razem z tuszownicą nadadzą zaproszeniom na przyjęcia niesamowitego charakteru. Taki zestaw sprawi, że wszystkie dekoracje, upominki, czy podziękowania dla gości będą wyglądać niezwykle elegancko. 

  18,98 zł brutto
 • STEMPEL do odbić w laku botaniczny Liść
  44,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  STEMPEL do odbić w laku botaniczny Liść

  Stempel do odbić w laku z motywem botanicznego liścia! Wspaniały stempel do zdobienia kopert na zaproszenia dla gości czy ozdobnych kartek na podziękowanie! Stempel zapewni Wam, że Wasze koperty będą prezentować się niezwykle oryginalnie i modnie.

  44,98 zł brutto
 • STEMPEL do odbić w laku Ażurowe Serce
  44,98 zł brutto inf zł netto
  STEMPEL pieczątka do odbić w laku Ażurowe Serce

  Stempel do robienia odbić w laku ze wzorem Ażurowego Serca to przepiękna i niezwykle oryginalna opcja dekorowania zaproszeń, kopert, podziękowań. Pieczęć w laku to niezwykle efektowna opcja, która zdecydowanie przykuje oko i zachwyci każdego. 

  44,98 zł brutto
 • STEMPEL do odbić w laku Stópki
  44,98 zł brutto inf zł netto
  STEMPEL pieczątka do odbić w laku Stópki

  Stempel do odbić w laku ze wzorek Stópki to fantastyczna propozycja dodatku do ozdabiania dekoracji na Chrzest Święty. Zaproszenia, podziękowania, czy koperty oznaczone taką pieczęcią będą genialną dekoracją, która przykuje oko i zachwyci każdego gościa.

  44,98 zł brutto
 • ŁYŻECZKA do topienia laku z drewnianą rączką
  28,98 zł brutto inf zł netto
  ŁYŻECZKA do topienia laku z drewnianą rączką

  Łyżeczka do topienia laku jest niezbędnym dodatkiem do samodzielnego przygotowywania zaproszeń zaklejanych pieczęcią. Przy pomocy łyżeczki można w łatwy sposób rozpuścić lak i w bezpiecznie zalać zaproszenie. Łyżeczka ma wygodną, drewnianą rączkę, która skutecznie ochroni przed poparzeniami. 

  28,98 zł brutto
 • LAK do pieczęci ślubnych 100szt BLADY Róż
  39,98 zł brutto inf zł netto
  LAK do pieczęci 100szt BLADY RÓŻ

  Lak do pieczęci w modnym kolorze bladego różu to świetny wybór na własnoręczne robienie pieczęci na zaproszenia, podziękowania, koperty. Kolor laku sprawia, że całość będzie wyglądać niezwykle delikatnie i naturalnie. Zaproszenia zapieczętowane takim lakiem zachwycą wszystkich gości!

  39,98 zł brutto
 • LAK do pieczęci ślubnych 100szt ZŁOTY
  39,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  LAK do pieczęci 100szt ZŁOTY

  Lak do pieczęci ślubnych w eleganckim, złotym kolorze! Lak świetnie sprawdzi się do dekoracji kopert na zaproszenia dla gości. Złoty kolor nie tylko wpasowuje się w każdą okazję, ale również jest niezwykle ponadczasowym, luksusowym kolorem!

  39,98 zł brutto
 • LAK do pieczęci 100szt EUKALIPTUSOWY
  39,98 zł brutto inf zł netto
  LAK do pieczęci 100szt EUKALIPTUSOWY

  Lak do pieczęci w niezwykle modnym kolorze eukaliptusowym! Lak w takim kolorze to najnowszy trend, który świetnie współgra ze stylem botanicznym, eko. Lak eukaliptusowy cudownie sprawdzi się do kopert w klasycznym, białym odcieniu. Cudowny dodatek na każdą okazję!

  39,98 zł brutto
 • Zobacz większe LAK do pieczęci ślubnych 100szt SREBRNY
  39,98 zł brutto inf zł netto
  Zobacz większe LAK do pieczęci 100szt SREBRNY

  Lak do pieczęci w ekskluzywnym, srebrnym odcieniu to wspaniała propozycja na własnoręczne dekorowanie kopert, czy zaproszeń. Koperta zamknięta srebrnym lakiem będzie niezwykłą dekoracją z nuta elegancji i szyku. 

  39,98 zł brutto
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów