Nowe produkty

Ostatnie posty

Prezenty firmowe w skrzyniach

Prezenty świąteczne z logo firmy to wspaniały pomysł na upominki dla pracowników i klientów biznesowych. Skrzynie z logo firmy będą pięknym podziękowaniem za całoroczną pracę. To świetny wybór dla każdego. Zestawy prezentowe ze słodyczami czy herbatą oraz personalizowanymi życzeniami to wspaniały wybór. Bardzo chętnie wybierane są także drewniane skrzynki z miodem, które można wręczyć tym najbardziej zasłużonym. Świąteczne skrzynie prezentowe z czekoladkami zachwycą każdego, a dopasowane autorskie grafiki sprawiają, że całe zestawy są idealnym wyborem na prezenty.

Prezenty firmowe w skrzyniach 115 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 115 elementów
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Elegant Red
  259,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Elegant Red

  Podaruj elegancki prezent świąteczny w drewnianej skrzynce. Zamów zestaw z personalizacją, życzeniami oraz grafika w bożonarodzeniowym stylu. Kupuj upominek z winem w stylowej butelce, aromatyczną kawą oraz herbatą. Taki kosz prezentowy można wręczyć bliskiej osobie lub pracownikowi. 

  259,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM White&Gold
  239,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM White&Gold

  Szukasz prezentu świątecznego w stylowej odsłonie? Podaruj upominek w drewnianej skrzynce z personalizacją, życzeniami oraz grafiką w delikatnej kolorystyce. Wybieraj zestaw z wódką w eleganckiej butelce w odcieniach bieli i złota, świecą zapachową w puszce oraz czekoladą mleczną w tekturowym pudełku. 

  239,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Pink&Gold
  259,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Pink&Gold

  Kosz prezentowy w eleganckiej drewnianej skrzyni z personalizacją, życzeniami oraz grafiką w różowej kolorystyce. Wybieraj stylowy prezent, który można wręczyć z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Podaruj upominek z wódką Miracle w szklanej butelce w odcieniach czerni i złota, włoskim płynem do kąpieli oraz świecą pieńkową. 

  259,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Zestaw miodowy z miodem pitnym
  219,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Zestaw miodowy z...

  Szukasz świątecznego pomysłu na prezent? Zamów przepiękną skrzyneczkę z naturalnego drewna, z personalizacją, życzeniami oraz idealnie skomponowaną zawartością. Podaruj upominek z miodem pitnym w eleganckiej butelce, ekologicznym miodem w słoiczku oraz zawieszką w kształcie renifera. 

  219,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Czerwono-Złoty
  299,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Czerwono-Złoty

  Podaruj elegancki kosz prezentowy z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Wybieraj zestaw z luksusową zawartością w czerwono-złotej kolorystyce. Zamów prezent w skrzyni z Prosecco w ekskluzywnej butelce, bombonierkami, włoskim płynem do kąpieli oraz pralinami. Kupuj świąteczny zestaw z personalizacją. 

  299,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Czerwony II
  299,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Czerwony II

  Elegancki upominek, który można wręczyć z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Zamów zestaw w drewnianej skrzyni z personalizacją, życzeniami oraz pasująca grafiką. W skład prezentu wchodzi: wino czerwone półwytrawne, czekolada mleczna, czekolada Lindt, aromatyczna kawa, herbata oraz czekoladowe cukierki. 

  299,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Czerwony I
  299,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Czerwony I

  Elegancki zestaw świąteczny w czerwonej kolorystyce z personalizacją, życzeniami oraz pasującą grafiką. Podaruj upominek z winem czerwonym półwytrawnym, czekoladą mleczną, bombonierką, włoskim płynem do kąpieli oraz przepysznymi cukierkami. Zamów skrzynię z produktami wysokiej jakości. 

  299,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Elegant Gold
  199,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Elegant Gold

  Zestaw świąteczny zapakowany w drewnianą skrzynię wysokiej jakości. Podaruj upominek z personalizacją, życzeniami oraz pasującą grafiką. Wybieraj zestaw z Prosecco w ekskluzywnej butelce w złotym kolorze oraz czekoladą deserową. Spraw radość bliskiej osobie w tym wyjątkowym czasie. 

  199,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Elegant Black
  199,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Elegant Black

  Ekskluzywna drewniana skrzynia z najlepszymi produktami. Zamów stylowy zestaw z okazji Świąt Bożego Narodzenia z personalizacją, życzeniami oraz pasująca grafiką. Wybieraj upominek z winem czerwonym półwytrawnym, winem musującym w puszce oraz czekoladą deserową z orzechami laskowymi. 

  199,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Elegant Black&Gold
  239,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Elegant Black&Gold

  Przepiękny i stylowy prezent świąteczny z zawartością Premium. Podaruj rodzinie lub znajomym pod choinkę zestaw z Prosecco w ekskluzywnej butelce, kawą w czarno-złotym opakowaniu oraz winem musującym w puszce. Drewniana skrzynia z personalizacją oraz życzeniami spodoba się obdarowanej osobie. 

  239,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Elegant Rosegold
  259,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Elegant Rosegold

  Zestaw świąteczny zapakowany w luksusową skrzynię wykonaną z drewna wysokiej jakości. Wybieraj upominek z wódką w eleganckiej butelce w czarno-złotej kolorystyce, włoskim płynem oraz kremem do ciała o przepięknym zapachu. Podaruj bliskiej osobie spersonalizowany kosz prezentowy. 

  259,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Złoto-Czarny
  299,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Złoto-Czarny

  Elegancki zestaw świąteczny, który można wręczyć bliskiej osobie lub pracownikowi. Podaruj upominek w drewnianej skrzyni z winem czerwonym półwytrawnym, opakowaniem kawy Davidoff, włoskim płynem do kąpieli, satynową opaską na oczy oraz pralinami. Wybieraj kosz prezentowy z pasującą grafiką oraz personalizacją. 

  299,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Złoto-Czarny II
  329,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Zestaw...

  Elegancki upominek świąteczny w dużej drewnianej skrzyni z personalizacją, życzeniami oraz grafiką w bożonarodzeniowym klimacie. Wybieraj zestaw z Prosecco w złotej butelce, opakowanie kawy Davidoff, czekoladowymi cygarami oraz pralinami. Podaruj idealnie skomponowany kosz prezentowy. 

  329,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Złoto-Czarny III
  319,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Zestaw...

  Luksusowy prezent świąteczny z czarno-złotej kolorystyce. Podaruj zestaw z wódką smakową, czekoladą deserową, bombonierkami oraz kawą rozpuszczalną. Zamów upominek, który można wręczyć z okazji Świąt Bożego Narodzenia z personalizacją, życzeniami oraz pasującą grafiką. Całość zapakowana jest do drewnianej skrzyni. 

  319,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Złoty
  299,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Złoty

  Elegancki i luksusowy prezent w złotej kolorystyce, który można wręczyć z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Wybieraj upominek z Prosecco w stylowej butelce, świecą pieńkową, białą czekoladą, satynową opaską na oczy, pralinami oraz woreczkiem wypełnionym czekoladowymi cukierkami. Zamów zestaw z personalizacją oraz pasującą grafiką. 

  299,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Pink&Black
  259,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Pink&Black

  Drewniana skrzynka z idealnie skomponowaną zawartością dla Niej. Wybieraj upominek, który można wręczyć z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Zamów zestaw z personalizacją, życzeniami oraz pasująca grafiką. Kupuj kosz prezentowy z wódką w eleganckiej butelce, włoskim płynem do kąpieli oraz kremem do ciała. 

  259,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Elegant Pink III
  239,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Elegant Pink III

  Szukasz eleganckiego prezentu, który można wręczyć z okazji Świąt? Podaruj damski zestaw z różowym winem musującym w kryształowej butelce, stalowym kubkiem termicznym, miękkimi rękawiczkami oraz czekoladą mleczną w tekturowym opakowaniu. Wybieraj stylowy upominek w drewnianej skrzyni. 

  239,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Elegant Pink II
  239,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Elegant Pink II

  Wspaniały zestaw dla Niej, który można podarować z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Kupuj upominek w luksusowej, drewnianej skrzyni z personalizacją, życzeniami oraz grafiką w różowej kolorystyce. Zamów zestaw z wódką w eleganckiej butelce, czekoladą truskawkową oraz miękkimi rękawiczkami. 

  239,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Elegant Pink I
  239,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Elegant Pink I

  Gotowy kosz prezentowy to świetna propozycja na upominek dla bliskiej osoby. Podaruj zestaw w drewnianej skrzyni z personalizacją, życzeniami oraz grafiką w świątecznej odsłonie. Wybieraj prezent z wódką w szklanej butelce w odcieniach jasnego różu, czekoladą mleczną w tekturowym opakowaniu oraz świecą zapachową w ozdobnej puszce. 

  239,98 zł
 • PREZENT świąteczny w skrzyni dla Niego Z PODPISEM Prawdziwy Mężczyzna
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny w skrzyni dla Niego Z PODPISEM Prawdziwy Mężczyzna

  Przepiękna skrzynka wykonana z naturalnego drewna z idealnie skomponowaną zawartością to świetna opcja na prezent bożonarodzeniowy. Podaruj męski zestaw z personalizacją oraz grafiką w świątecznym klimacie. W skład prezentu wchodzi: wódka czysta, krówki o śmietankowym smaku oraz fistaszki. 

  99,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Najpiękniejsze Święta LUX
  399,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Najpiękniejsze...

  Zamów elegancki upominek w drewnianej skrzyni z bogatą zawartością. Wybieraj prezent z grafiką w świątecznym klimacie oraz personalizacją. W skład zestawu wchodzi: czekolada, kartka świąteczna, sianko, serwetki, herbata, kawa, miód ekologiczny, krówki, whisky oraz czapka Świętego Mikołaja. 

  399,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Radosne Święta LUX
  329,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Radosne Święta LUX

  Zamów duży i luksusowy prezent z najlepszymi produktami wysokiej jakości. Wybieraj upominek w drewnianej, dużej skrzyni z personalizacją oraz motywem graficznym wieńca bożonarodzeniowego. Kupuj prezent z czekoladą mleczną, kartką świąteczną, siankiem, serwetkami, kawą, herbatą, miodem, pudełeczkami, lampionem zapachowym, solą do kąpieli oraz winem czerwonym.

  329,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Wino bezalkoholowe Elegant Pink I
  239,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Wino bezalkoholowe...

  Wspaniały prezent, który można wręczyć bliskiej osobie z okazji Świąt Bożego Narodzenia? Wybieraj upominek w drewnianej skrzyni z personalizacją, życzeniami oraz grafiką w różowym odcieniu. Podaruj zestaw z winem bezalkoholowym w butelce z mrożonego szkła, czekoladą mleczną w tekturowym opakowaniu oraz świecą zapachową. 

  239,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Wino bezalkoholowe Elegant Pink II
  239,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Wino bezalkoholowe...

  Przepiękny prezent świąteczny w skrzyni wysokiej jakości. Zaskocz bliską osobę wręczając cudowny upominek pod choinkę. Wybieraj zestaw z winem bezalkoholowym, czekoladkami oraz miękkimi rękawiczkami w odcieniu różu. Zamów spersonalizowany kosz prezentowy z grafiką oraz życzeniami. 

  239,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Wino bezalkoholowe Pink&Black
  259,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Wino bezalkoholowe...

  Szukasz eleganckiego prezentu, który można wręczyć kobiecie z okazji Świąt Bożego Narodzenia? Wybieraj upominek na gwiazdkę zapakowany w drewnianą skrzynię z personalizacją, życzeniami oraz grafiką w świątecznym klimacie. Zamów zestaw z winem bezalkoholowym, włoskim płynem do kąpieli oraz kremem do ciała. 

  259,98 zł
 • PREZENT świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Wino bezalkoholowe Owocowe Święta
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Wino bezalkoholowe Owocowe...

  Podaruj elegancki upominek zapakowany w drewnianą skrzynię z personalizacją, życzeniami oraz grafiką w delikatnej kolorystyce. Zamów kosz prezentowy z czerwonym winem bezalkoholowym, czekoladą mleczną z mieszanką owoców oraz herbatą czarną z pąkami róży. 

  199,98 zł
 • ZESTAW orzechy i świeca na prezent świąteczny w drewnianej skrzyni Z PODPISEM
  149,98 zł brutto inf zł netto
  ZESTAW orzechy i świeca na prezent świąteczny w drewnianej skrzyni...

  Elegancki zestaw prezentowy, który można wręczyć z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Wybieraj drewnianą skrzynię wysokiej jakości z personalizacją, życzeniami oraz grafiką w pasujące odsłonie. Zamów upominek z migdałami w czekoladzie z cynamonem, miodem ekologicznym w słoiczku lub zapachową świecą. 

  149,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Aromatyczne Święta GIGA
  299,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Aromatyczne Święta...

  Przepiękny zestaw prezentowy umieszczony w drewnianej skrzyni. Zamów idealnie skomponowany upominek, który można wręczyć z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Podaruj prezent z winem białym, woreczkiem w podgrzewaczami, kawą, herbatą, migdałami, orzechami, przepysznymi pralinami oraz elementami dekoracyjnymi. 

  299,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Miodowa chwila GIGA
  399,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Miodowa chwila GIGA

  Chcesz wręczyć wyjątkowy upominek z okazji Świąt Bożego Narodzenia? Zamów zestaw w drewnianej skrzyni z personalizacją oraz pasującą grafiką. Wybieraj prezent z Jack Daniels Honey, czekoladami, kawą piernikową, świecą zapachową, czekoladkami, miodem ekologicznym oraz plasterkami pomarańczy. 

  399,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Piernikowe święta GIGA
  359,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Piernikowe święta...

  Podaruj bliskiej osobie przepiękny zestaw w drewnianej skrzyni. Wybieraj upominek, który można wręczyć z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Zamów zestaw z wódką piernikową, czekoladami, migdałami z cynamonem, orzechami, czekoladkami oraz elementami dekoracyjnymi. Kupuj premium upominek z najlepszą zawartością. 

  359,98 zł
 • PREZENT świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Świąteczny relaks
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Świąteczny relaks

  Upominek w eleganckiej drewnianej skrzyni z idealnie skomponowaną zawartością. Zamów zestaw z okazji Świąt Bożego Narodzenia dla bliskiej osoby. Kupuj prezent z winem białym, świecą zapachową w puszce, złotym woreczkiem z podgrzewaczami, czekoladkami oraz ozdobnymi dekoracjami. 

  199,98 zł
 • PREZENT świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Piernikowe Święta
  229,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Piernikowe Święta

  Elegancki prezent, który można wręczyć z okazji Świąt Bożego Narodzenia umieszczony w drewnianej skrzynce. Zamów upominek z najlepszą zawartością, podpisem, życzeniami oraz grafiką w świątecznym wydaniu. Podaruj zestaw z wódką piernikową, migdałami w czekoladzie z cynamonem, orzechami pistacjowymi, miodem ekologicznym oraz dekoracjami w bożonarodzeniowym...

  229,98 zł
 • PREZENT świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Piernikowa słodycz
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Piernikowa słodycz

  Elegancki upominek w drewnianej skrzyni prezentuje się niezwykle luksusowo. Zamów prezent z personalizacją, życzeniami oraz grafiką w świątecznym klimacie. Wybieraj zestaw na Święta Bożego Narodzenia z wódką o smaku pierników, migdałami w czekoladzie z cynamonem, piernikami oraz elementami dekoracyjnymi, które tworzą spójną całość. 

  199,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Magiczne Święta LUX
  299,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Magiczne Święta LUX

  Upominek prezentowy idealny na Święta Bożego Narodzenia z luksusową zawartością. Wybieraj skrzynkę wykonaną z drewna z najlepszymi produktami. W skład prezentu wchodzi: czekolada mleczna, kartka świąteczna, sianko, serwetki, herbata, kawa, miód, pudełeczka, lampiony zapachowe oraz sól do kąpieli. Podaruj upominek z grafiką wieńca. 

  299,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Wyjątkowe Święta LUX
  329,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Wyjątkowe Święta LUX

  Szukasz ekskluzywnego zestawu świątecznego? Wybieraj upominek z produktami wysokiej jakości, personalizacją oraz motywem wieńca bożonarodzeniowego. Zamów drewnianą skrzynkę z czekoladą mleczną, winem bezalkoholowym, siankiem, pudełeczkami, kartką świąteczną, papierowymi serwetkami, herbatą, kawą, miodkiem, lampionem zapachowym oraz solą do kąpieli. 

  329,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Pudrowe Kwiaty GIGA
  299,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Pudrowe Kwiaty GIGA

  Upominek świąteczny w kobiecej odsłonie z personalizacją, życzeniami oraz grafiką pudrowych kwiatów. Zamów drewnianą skrzynię z winem białym, notesem na spirali, paczką serwetek, pudełkiem na czekoladę, czekoladą ręcznie robioną, lampionem zapachowym, świecą sojowa, mydełkami w kształcie makaroników, herbatą, kawą oraz zapałkami w ozdobnym opakowaniu. 

  299,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 115 elementów

Prezenty firmowe w skrzyniach

Drewniana skrzynia jest idealnym materiałem na prezent świąteczny. Zestawy dostępne w naszym sklepie internetowym zostały zaprojektowane z dbałością o najmniejsze szczegóły. Każdy z nich przygotowany jest z wysokiej jakości produktów, które bez dwóch zdań przypadną do gustu wszystkim obdarowanym osobom. Co więcej, skrzynie opatrzone są ozdobnymi kartkami z personalizowanymi życzeniami, które nadają upominkom wyjątkowo osobisty charakter. Kosze prezentowe z alkoholem, premią, słodyczami czy innymi artykułami możesz od razu wręczyć swoim pracownikom w trakcie wigilii firmowej. Na pewno nie zapomną oni tak fantastycznego podarunku, a skrzynia stanie się nietuzinkową pamiątką z tegorocznego Bożego Narodzenia. Jakie zestawy prezentowe cieszą się największą popularnością?

Drewniane skrzynie ze słodkościami na prezent świąteczny

Słodycze to jeden z najbardziej trafionych prezentów na każdą okazję. Właśnie dlatego tak chętnie wybierane są drewniane skrzynie ze smakowitą zawartością. Każda z nich wypełniona została naturalną wełną drzewną, na której ułożone są wyśmienite upominki. Zestaw sześciu słoiczków z miodem to zdrowy pomysł na świąteczny prezent. Na wewnętrznej stronie wieka umieszczona jest czerwona kartka z bożonarodzeniowym motywem. W analogicznym stylu zaprojektowane zostały słoiczki z ozdobnymi etykietami i materiałowymi kapturkami. Podobnie prezentuje się zestaw owocowych konfitur. Grafiki gwiazdy betlejemskiej zdobiące kartkę z życzeniami idealnie podkreślają świąteczny nastrój. A jeśli szykujesz prezent dla kobiety, polecamy skrzynię Słodka Aromaterapia. Dziewczęcy wzór i odpowiedni dobór składników czynią ten zestaw naprawdę atrakcyjną propozycją na Święta. 

Prezent świąteczny skrzynia z małymi miodkami
Prezent świąteczny skrzynia z małymi miodkami

Premia świąteczna w drewnianej skrzyni

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia kierownictwo często wręcza swoim pracownikom także premie. To doskonały sposób na podziękowanie podwładnym za ciężką pracę oraz dobre wyniki osiągnięte w dobiegającym końca roku. Nie mamy najmniejszych wątpliwości, że obdarowane osoby będą zachwycone takim podarunkiem. Bogate Święta to skrzynia z zabawnymi skarpetami w kolorach zieleni, czerwieni i bieli. Analogiczne odcienie znajdują się na personalizowanej kartce umieszczonej na wewnętrznej stronie wieka. W ramach premii do skarpet wsunąć możesz banknoty. Fenomenalnie wygląda też skrzynia z serii Świąteczna Premia. Wręczone w taki sposób pieniądze sprawią Twoim pracownikom naprawdę miłą niespodziankę.

Prezent dla pracowników Bogate Święta w skrzynce z drewna
Prezent dla pracowników Bogate Święta w skrzynce z drewna

Prezenty firmowe w skrzyniach z alkoholem

Bardzo uniwersalnym prezentem na Boże Narodzenie jest alkohol. Butelka wina w ozdobnym opakowaniu na pewno spodoba się wszystkim obdarowanym osobom. Skrzynie z przesuwnym wiekiem prezentują się estetycznie i gustownie, a umieszczony w nich alkohol ma wspaniały smak. Wino jarzębinowe, porzeczkowe albo śliwkowe umili Twoim pracownikom świąteczne wieczory w gronie rodziny. Niewątpliwie przy lampce takiego alkoholu z uśmiechem wspomną otrzymany prezent. Oferujemy także dużych rozmiarów skrzynie z eleganckimi zestawami. Kosz prezentowy Czarny Bez to projekt utrzymany w mocnym kontraście bieli i granatu. Wino o smaku czarnego bzu, czekolada Lindt Blueberry Intense, mleczne cukierki i aromatyczna herbata ułożone zostały na dekoracyjnej wełnie drzewnej w skrzyni, którą z powodzeniem podarować możesz współpracownikom. 

Duża skrzynia prezentowa z logo firmy i grzańcem na Boże Narodzenie
Duża skrzynia prezentowa z logo firmy i grzańcem na Boże Narodzenie