Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

Prezenty firmowe w skrzyniach

Prezenty świąteczne z logo firmy to wspaniały pomysł na upominki dla pracowników i klientów biznesowych. Skrzynie z logo firmy będą pięknym podziękowaniem za całoroczną pracę. To świetny wybór dla każdego. Zestawy prezentowe ze słodyczami czy herbatą oraz personalizowanymi życzeniami to wspaniały wybór. Bardzo chętnie wybierane są także drewniane skrzynki z miodem, które można wręczyć tym najbardziej zasłużonym. Świąteczne skrzynie prezentowe z czekoladkami zachwycą każdego, a dopasowane autorskie grafiki sprawiają, że całe zestawy są idealnym wyborem na prezenty.

Prezenty firmowe w skrzyniach 54 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 54 elementów
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO z winem, herbatą i kawą EKO LUX
  239,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO z winem, herbatą i kawą EKO LUX

  Kosz prezentowy na Święta Bożego Narodzenia dla bliskiej osoby lub zestaw firmowy. W pudełeczku z jasnego drewna umieszczono paczkę kawy, ręcznie robiona czekoladę, paczkę herbaty oraz butelkę znakomitego wina. Wnętrze pudełeczka udekorowano personalizowaną karteczką z życzeniami oraz dopasowaną wstążką prezentową. 

  239,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny w skrzyni Słodkie Święta UNIWERSALNY
  64,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny w skrzyni Słodkie Święta UNIWERSALNY
  1 Recenzje

  Piękny prezent świąteczny w drewnianej skrzyni, który możesz wręczyć każdemu z okazji Świąt Bożego Narodzenia. W środku znajdują się drobne słodkości, które umilą zimowe wieczory. Wnętrze skrzyneczki zdobione jest kartką z życzeniami. 

  64,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny w skrzyni Zdrowe Święta UNIWERSALNY
  64,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny w skrzyni Zdrowe Święta UNIWERSALNY

  Uniwersalny prezent świąteczny w drewnianej skrzynce to świetny pomysł na upominek. W środku znajdują się dwa słoiczki z miodem, herbata i suszone pomarańcze. Wnętrze zdobione jest kartką ze świątecznymi życzeniami.

  64,98 zł brutto
 • ZESTAW świąteczny firmowy w skrzyni Miodowy Czerwony Z LOGO
  79,98 zł brutto inf zł netto
  ZESTAW świąteczny firmowy w skrzyni Miodowy Czerwony Z LOGO

  Prezent świąteczny firmowy z miodem to piękna propozycja na eleganckie i bardzo efektowne podziękowanie za cały rok współpracy dla pracowników oraz klientów biznesowych. Miodki w słoiczkach umieszczone są w drewnianej skrzyni z naturalnego drewna. Dzięki grafice w odcieniach czerwieni i spójnym elementom całość prezentuje się naprawdę wyjątkowo.

  79,98 zł brutto
 • ZESTAW świąteczny firmowy w skrzyni Miodowy Zielony Z LOGO
  79,98 zł brutto inf zł netto
  ZESTAW świąteczny firmowy w skrzyni Miodowy Zielony Z LOGO
  1 Recenzje

  Kosz prezentowy firmowy z miodem wykonany w odcieniach zieleni to wspaniały pomysł na prezenty świąteczne z logo firmy, które mogą być wręczone pracownikom i klientom biznesowym. Kosze prezentowe w formie skrzyni z naturalnego drewna wypełnione miodem niosą ze sobą cudowne przesłanie. Zielona grafika i przepięknie ozdobione słoiczki z miodem to jedna z...

  79,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny Z PODPISEM Z konfiturami EKO
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny Z PODPISEM Z konfiturami EKO

  Piękny prezent na Boże Narodzenie w drewnianej skrzyneczce. W środku znajdują się pyszne konfiturki ułożone na dekoracyjnym sizalu. W środku umieszczona jest również karteczka ze świąteczną grafiką i pięknymi życzeniami. Ten prezent nada się zarówno jako upominek dla pracowników jak i dla najbliższych. 

  69,98 zł brutto
 • ZESTAW firmowy świąteczny w skrzyni Zdrowe Święta Z LOGO
  69,98 zł brutto inf zł netto
  ZESTAW firmowy świąteczny w skrzyni Zdrowe Święta Z LOGO

  Kosz prezentowy z przepięknymi życzeniami Zdrowych Świąt to wspaniały wybór na prezenty świąteczne od firmy. Skrzynia z naturalnego drewna to piękny wybór na prezenty firmowe z logo dla pracowników lub partnerów biznesowych. Wszystkie elementy został tak dopasowane, że się uzupełniają, a grafika w naturalnym stylu wpisuje się w najnowsze trendy.

  69,98 zł brutto
 • ZESTAW firmowy świąteczny w skrzyni Pachnące Święta Z LOGO
  69,98 zł brutto inf zł netto
  ZESTAW firmowy świąteczny w skrzyni Pachnące Święta Z LOGO

  Kosz prezentowy z logo firmy z cudownie pachnącym przesłaniem. Cały zestaw przygotowany jest w skrzyni z naturalnego drewna, dzięki czemu wpisuje się w aktualne trendy. Wewnątrz umieszczona jest woreczek z herbatą, świeczka, miód, suszona pomarańcza i cynamon. Całość dopełnia dopasowana, pięknie dobrana grafika.

  69,98 zł brutto
 • ZESTAW świąteczny firmowy w skrzyni Miodowy Z LOGO
  79,98 zł brutto inf zł netto
  ZESTAW świąteczny firmowy w skrzyni Miodowy Z LOGO

  Piękny prezent w drewnianej skrzyni z miodkami wielokwiatowymi to doskonały prezent dla pracowników lub klientów biznesowych od firmy. Taka skrzyneczka z życzeniami świetnie sprawdzi się w roli prezentu gwiazdkowego dla najbliższych; babci czy dziadka. Naturalna grafika i podpis sprawia, że całość prezentuje się idealnie. 

  79,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny w skrzyni miód, herbata, krówki Zielone Święta Z PODPISEM
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny w skrzyni miód, herbata, krówki Zielone Święta...

  Zestaw świąteczny na Boże Narodzenie składa się ze słodkości i herbaty umieszczonych w drewnianej skrzyni i stanowi idealny prezent dla pracowników, klientów lub najbliższych. w pudełku umieszczona jest piękna grafika i możliwość dodania logo firmy lub podpisu, którego dodatek będzie doskonałym sposobem na spersonalizowanie prezentu. 

  69,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny w skrzyni miód, herbata, krówki Czerwone Święta Z PODPISEM
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny w skrzyni miód, herbata, krówki Czerwone Święta...

  Zestaw świąteczny ze słodkościami w odcieniach czerwieni składa się ze słoiczków z miodem, krówek i herbat. Całość umieszczona jest w eleganckiej drewnianej skrzynce, która dodaje zestawowi świątecznego klimatu. Dzięki wykonaniu z dbałością o detale, zestaw prezentowy z miodkami to idealna opcja na prezent dla pracowników, czy partnerów biznesowych.

  69,98 zł brutto
 • ZESTAW firmowy świąteczny w skrzyni Słodkie Święta Z LOGO
  69,98 zł brutto inf zł netto
  ZESTAW firmowy świąteczny w skrzyni Słodkie Święta Z LOGO

  Zestaw firmowy w skrzyni wykonany w odcieniach czerwieni z przepięknym słodkim przesłaniem. Sama skrzynia wykonana jest z naturalnego drewna, dzięki czemu wspaniale wpisuje się w naturalne trendy. To świetna propozycja na prezenty firmowe z logo dla pracowników lub klientów biznesowych. Dzięki logo są oryginalne i personalne.

  69,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Najpiękniejsze Święta
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Najpiękniejsze Święta

  Prezent świąteczny w postaci drewnianej skrzyni to wspaniała propozycja na zimowy czas. Połączona w zestawie z czekoladkami, krówkami oraz dekoracją bożonarodzeniową. Całość umieszczona w skrzynce udekorowanej kartką z świąteczną grafiką oraz personalizacją sprawi, że będzie oryginalny i osobisty. Rewelacyjny upominek dla pracowników, klientów firmowych,...

  69,98 zł brutto
 • PREZENT Świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Herbaciarka 36 herbat
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT Świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Herbaciarka 36 herbat

  Świetny prezent bożonarodzeniowy w postaci skrzynki z herbatami. To idealny wybór na świąteczny prezent, ze względu na swoją uniwersalność, niepozbawioną szyku oraz świątecznego akcentu. Świetnie nadaje się jako firmowy prezent dla pracowników, klientów biznesowych lub wręczony dla najbliższych. 

  89,98 zł brutto
 • PREZENT Świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Herbatki i miód
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT Świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Herbatki i miód

  Zestaw świąteczny doskonały na zimowe wieczory. Drewniana skrzyneczka z herbatkami i miodem to wspaniała propozycja prezentu dla klientów, pracowników czy najbliższej rodziny. Prezent jest elegancko spakowany i gotowy do wręczenia. Prezentuje się idealnie!

  89,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Miód z kawą
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Miód z kawą

  Aromatyczna świeżo palona kawa, syrop do kawy oraz miód z orzechami to idealny zestaw świąteczny dla kawosza. Całość zamknięta w drewnianej skrzynce z personalizowanymi życzeniami. Zawartość prezentu świątecznego ucieszy każdego pracownika, partnera biznesowego czy najbliższych.

  99,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Miód+likier do kawy
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Miód+likier do kawy

  Drewniana skrzyneczka z likierem do kawy, miodem wielokwiatowym oraz cukierkami to piękna propozycja prezentu świątecznego. To także elegancki prezent dla pracowników czy klientów biznesowych. Prezentuje się doskonale i oczaruje najbliższych. 

  79,98 zł brutto
 • MIODY smakowe na prezent świąteczny w drewnianej skrzyni Z PODPISEM
  149,98 zł brutto inf zł netto
  MIODY smakowe na prezent świąteczny w drewnianej skrzyni Z PODPISEM

  Jeden z najpiękniejszych prezentów świątecznych utrzymany w naturalnym stylu. Drewniana skrzynia z przesuwanym wieczkiem została wypełniona miodami z dodatkiem owoców. Cały zestaw jest pięknie skomponowany na Boże Narodzenie. To świetny pomysł na prezent świąteczny firmowy, ale też cudowny prezent dla najbliższych.

  149,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Prosecco kryształowe LUX
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Prosecco kryształowe LUX

  Prezent świąteczny w skrzyni z Prosecco w kryształowej butelce oraz pyszne czekoladki. Wspaniała propozycja na świąteczny prezent firmowy, ale też elegancki upominek świąteczny dla rodziny. To wyjątkowy upominek, który możecie wysłać bezpośrednio kurierem do najbliższych. Zestaw jest dopełniony karteczką ze pięknymi życzeniami świątecznymi i świąteczną...

  79,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny w skrzyni Z PODPISEM z winem Cava Delikatne Święta
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny w skrzyni Z PODPISEM z winem Cava Delikatne Święta

  Prezent świąteczny w skrzyni składający się z butelki wina musującego Cava Negro oraz czekoladowych cukierków. W drewnianej skrzyni znalazła się także spersonalizowana karteczka, która elegancko podkreśla całość. Wyjątkowa świąteczna grafika, tekst życzeń, a także dopasowana zawartość sprawiają, że to wybór idealny na prezent firmowy lub dla bliskiej osoby.

  79,98 zł brutto
 • ZESTAW ŚWIĄTECZNY w skrzyni Bogate Święta Z LOGO
  59,98 zł brutto inf zł netto
  ZESTAW ŚWIĄTECZNY w skrzyni Bogate Święta Z LOGO

  Prezent świąteczny firmowy w humorystycznym stylu. W drewnianej skrzyni zostały umieszczone świąteczne skarpetki, do których można włożyć premię za cały rok pracy. Taki zestaw można wręczyć pracownikom lub bliskim podczas wigilii firmowej.

  59,98 zł brutto
 • ZESTAW ŚWIĄTECZNY w skrzyni Świąteczna Premia Z LOGO
  59,98 zł brutto inf zł netto
  ZESTAW ŚWIĄTECZNY w skrzyni Świąteczna Premia Z LOGO

  Oryginalny prezent świąteczny firmowy w drewnianej naturalnej skrzyneczce. Zestaw zawiera miękkie skarpetki, do których można włożyć premię świąteczną. To wspaniały dodatek na wigilię firmową dla pracowników.

  59,98 zł brutto
 • ZESTAW świąteczny w skrzyni Premium z kawą Piernik i Czekolada Z TWOIM NADRUKIEM
  129,98 zł brutto inf zł netto
  ZESTAW świąteczny w skrzyni Premium z kawą Piernik i Czekolada Z...

  Idealny duży prezent świąteczny firmowy lub oryginalny upominek na Boże Narodzenie dla najbliższych. Zestaw zawiera w sobie najwyższej jakości składniki, które zostały ozdobione dopasowanymi bożonarodzeniowymi grafikami. Zestaw będzie idealny na prezent dla każdego miłośnika słodkości.

  129,98 zł brutto
 • ZESTAW świąteczny w skrzyni Premium z kawą Rum z czekoladą Z TWOIM NADRUKIEM
  129,98 zł brutto inf zł netto
  ZESTAW świąteczny w skrzyni Premium z kawą Rum z czekoladą Z TWOIM...

  Prezent świąteczny w skrzyni z kawą, syropem do kawy, lizakami, krówkami i ozdobami. Prezent znajduje się w skrzyni z naturalnego drewna, prezentuje się pięknie i elegancko. We wnętrzu skrzyni zostały umieszczone także przepiękne życzenia świąteczne na karteczce z grafiką i personalnym podpisem. Może to być prezent firmowy lub dla najbliższej rodziny.

  129,98 zł brutto
 • ZESTAW świąteczny w skrzyni Premium z kawą Sernik i wanilia Z TWOIM NADRUKIEM
  129,98 zł brutto inf zł netto
  ZESTAW świąteczny w skrzyni Premium z kawą Sernik i wanilia Z...

  Zestaw prezentowy z kawą, syropem i kubkiem umieszczony w dużej skrzyni z naturalnego drewna to wspaniały pomysł na prezent świąteczny firmowy lub dla bliskiej osoby. W skrzyni znajduje się spersonalizowana karteczka ze świątecznym motywem i pięknymi życzeniami. 

  129,98 zł brutto
 • ZESTAW świąteczny w skrzyni Premium z kawą Kokosowy Z TWOIM NADRUKIEM
  129,98 zł brutto inf zł netto
  ZESTAW świąteczny w skrzyni Premium z kawą Kokosowy Z TWOIM NADRUKIEM

  Duży zestaw prezentowy w naturalnej skrzyni z kokosowym motywem przewodnim. To idealna propozycja prezentu dla pracowników, klientów biznesowych czy domowników. W środku na dekoracyjnym sizalu znajdują się: aromatyczna kawa, syrop do kawy, kubek oraz świąteczne ozdoby. Całość jest pięknie spakowana i gotowa do wręczenia. 

  129,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Słodka Aromaterapia
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Słodka Aromaterapia

  Prezent świąteczny w drewnianej skrzynce to piękna propozycja na Boże Narodzenie. Świetny zestaw dla pracowników lub dla bliskiej osoby. Utrzymany w różowej kolorystyce, doskonały dla kobiety. W środku znajduje się również karteczka z życzeniami. 

  99,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Wino+pianki
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Wino+pianki

  Luksusowy prezent świąteczny umieszczony w skrzyni z naturalnego drewna. Wino musujące praz pyszne pianki prezentują się elegancko i pięknie. Zestaw może zostać wręczony jako świąteczny prezent firmowy. Na karteczce dołączonej do skrzyni umieszczona jest grafika oraz piękne życzenia świąteczne. 

  79,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Pachnący
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Pachnący

  Przepiękny prezent świąteczny umieszczony w skrzyni z naturalnego drewna, przygotowany w spójnym i kobiecym wydaniu. W skład prezentu wchodzą: mydełka makaroniki w pastelowym odcieniu, świeca zapachowa oraz pyszne pianki. Całość prezentuje się stylowo i wspaniale wpisuje się w bożonarodzeniowy klimat.

  99,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny w skrzyni dla Faceta Z PODPISEM Czekolada
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny w skrzyni dla Faceta Z PODPISEM Czekolada

  Przepiękny prezent świąteczny dla mężczyzny umieszczony w skrzyni z naturalnego drewna, przygotowany w świątecznym wydaniu. W skład prezentu wchodzą śmietankowe krówki, ręcznie robiona czekolada, otwieracz do piwa. Całość prezentuje się pięknie i wspaniale wpisuje się w bożonarodzeniowy klimat. To dobra propozycja firmowego prezentu świątecznego lub...

  89,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny w skrzyni dla Niego Z PODPISEM Zestaw Męski
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny w skrzyni dla Niego Z PODPISEM Zestaw Męski

  Elegancki prezent świąteczny umieszczony w drewnianej skrzyni w męskim wydaniu, w skład którego wchodzi kacówka na alkohol, słodkie cukierki oraz czekoladowe cygaro. To wspaniały dodatek, który zachwyci pracowników, klientów biznesowych lub członka rodziny, np. tatę, dziadka czy chłopaka.

  69,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny w skrzyni dla Faceta Z PODPISEM Whiskey z colą
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny w skrzyni dla Faceta Z PODPISEM Whiskey z colą

  Puszka Jack Daniel's z colą, czekoladowe cygaro i cukierki to wyśmienita opcja na świąteczny prezent dla faceta. Całość opakowano w zgrabne, drewnianą skrzynkę, do którego dołączona jest świąteczna kartka z życzeniami. To doskonały pomysł na prezent dla pracowników lub najbliższych; taty, dziadka lub chłopaka.

  79,98 zł brutto
 • ZESTAW świąteczny w skrzyni Premium Kryształowe Prosecco Z TWOIM NADRUKIEM
  159,98 zł brutto inf zł netto
  ZESTAW świąteczny w skrzyni Premium Kryształowe Prosecco Z TWOIM...

  Jeden z piękniejszych prezentów świątecznych z winem musującym, krówkami i czekoladkami. Cały zestaw premium umieszczony jest w skrzyni z naturalnego drewna. Każdy składnik został pięknie skomponowany i wspaniale wpisuje się w bożonarodzeniowe trendy. Taki zestaw premium może stać się prezentem firmowym lub upominkiem dla najbliższych; jako prezent...

  159,98 zł brutto
 • ZESTAW Z WINEM MUSUJĄCYM świąteczny firmowy w skrzyni z kieliszkiem Eleganckie Święta Z LOGO
  99,98 zł brutto inf zł netto
  ZESTAW Z WINEM MUSUJĄCYM świąteczny firmowy w skrzyni z...

  Zestaw świąteczny na prezent z winem musującym i kieliszkiem. Wspaniały pomysł na prezent świąteczny dla każdego. To wspaniała propozycja na prezent dla pracownika, klienta biznesowego, a nawet dla rodziny. Prezent umieszczony jest w drewnianej naturalnej skrzyni.

  99,98 zł brutto
 • ZESTAW Z WINEM MUSUJĄCYM świąteczny firmowy w skrzyni z kieliszkiem Wesołe Święta Z LOGO
  99,98 zł brutto inf zł netto
  ZESTAW Z WINEM MUSUJĄCYM świąteczny firmowy w skrzyni z...

  Piękny prezent świąteczny z winem musującym o truskawkowym smaku. Wspaniała propozycja na zestaw świąteczny dla bliskiej osoby, pracownika lub klienta biznesowego. Cały prezent jest spójny, a wszystkie elementy zostały umieszczone w dużej skrzyni z naturalnego drewna. 

  99,98 zł brutto
 • ZESTAW Z WINEM MUSUJĄCYM świąteczny firmowy w skrzyni z kieliszkiem Delikatne Święta Z LOGO
  99,98 zł brutto inf zł netto
  ZESTAW Z WINEM MUSUJĄCYM świąteczny firmowy w skrzyni z...

  Prezent świąteczny umieszczony w skrzyni z naturalnego drewna zawiera pyszne wino musujące. Całość posiada dopasowany i spójny motyw świąteczny. Takie skrzyneczki możecie wręczyć jako prezent firmowy lub upominek dla bliskiej osoby. Całość jest dopracowana i przygotowana z dbałością o każdy detal.

  99,98 zł brutto
Pokazuje 1 - 36 z 54 elementów

Prezenty firmowe w skrzyniach

Drewniana skrzynia jest idealnym materiałem na prezent świąteczny. Zestawy dostępne w naszym sklepie internetowym zostały zaprojektowane z dbałością o najmniejsze szczegóły. Każdy z nich przygotowany jest z wysokiej jakości produktów, które bez dwóch zdań przypadną do gustu wszystkim obdarowanym osobom. Co więcej, skrzynie opatrzone są ozdobnymi kartkami z personalizowanymi życzeniami, które nadają upominkom wyjątkowo osobisty charakter. Kosze prezentowe z alkoholem, premią, słodyczami czy innymi artykułami możesz od razu wręczyć swoim pracownikom w trakcie wigilii firmowej. Na pewno nie zapomną oni tak fantastycznego podarunku, a skrzynia stanie się nietuzinkową pamiątką z tegorocznego Bożego Narodzenia. Jakie zestawy prezentowe cieszą się największą popularnością?

Drewniane skrzynie ze słodkościami na prezent świąteczny

Słodycze to jeden z najbardziej trafionych prezentów na każdą okazję. Właśnie dlatego tak chętnie wybierane są drewniane skrzynie ze smakowitą zawartością. Każda z nich wypełniona została naturalną wełną drzewną, na której ułożone są wyśmienite upominki. Zestaw sześciu słoiczków z miodem to zdrowy pomysł na świąteczny prezent. Na wewnętrznej stronie wieka umieszczona jest czerwona kartka z bożonarodzeniowym motywem. W analogicznym stylu zaprojektowane zostały słoiczki z ozdobnymi etykietami i materiałowymi kapturkami. Podobnie prezentuje się zestaw owocowych konfitur. Grafiki gwiazdy betlejemskiej zdobiące kartkę z życzeniami idealnie podkreślają świąteczny nastrój. A jeśli szykujesz prezent dla kobiety, polecamy skrzynię Słodka Aromaterapia. Dziewczęcy wzór i odpowiedni dobór składników czynią ten zestaw naprawdę atrakcyjną propozycją na Święta. 

Prezent świąteczny skrzynia z małymi miodkami
Prezent świąteczny skrzynia z małymi miodkami

Premia świąteczna w drewnianej skrzyni

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia kierownictwo często wręcza swoim pracownikom także premie. To doskonały sposób na podziękowanie podwładnym za ciężką pracę oraz dobre wyniki osiągnięte w dobiegającym końca roku. Nie mamy najmniejszych wątpliwości, że obdarowane osoby będą zachwycone takim podarunkiem. Bogate Święta to skrzynia z zabawnymi skarpetami w kolorach zieleni, czerwieni i bieli. Analogiczne odcienie znajdują się na personalizowanej kartce umieszczonej na wewnętrznej stronie wieka. W ramach premii do skarpet wsunąć możesz banknoty. Fenomenalnie wygląda też skrzynia z serii Świąteczna Premia. Wręczone w taki sposób pieniądze sprawią Twoim pracownikom naprawdę miłą niespodziankę.

Prezent dla pracowników Bogate Święta w skrzynce z drewna
Prezent dla pracowników Bogate Święta w skrzynce z drewna

Prezenty firmowe w skrzyniach z alkoholem

Bardzo uniwersalnym prezentem na Boże Narodzenie jest alkohol. Butelka wina w ozdobnym opakowaniu na pewno spodoba się wszystkim obdarowanym osobom. Skrzynie z przesuwnym wiekiem prezentują się estetycznie i gustownie, a umieszczony w nich alkohol ma wspaniały smak. Wino jarzębinowe, porzeczkowe albo śliwkowe umili Twoim pracownikom świąteczne wieczory w gronie rodziny. Niewątpliwie przy lampce takiego alkoholu z uśmiechem wspomną otrzymany prezent. Oferujemy także dużych rozmiarów skrzynie z eleganckimi zestawami. Kosz prezentowy Czarny Bez to projekt utrzymany w mocnym kontraście bieli i granatu. Wino o smaku czarnego bzu, czekolada Lindt Blueberry Intense, mleczne cukierki i aromatyczna herbata ułożone zostały na dekoracyjnej wełnie drzewnej w skrzyni, którą z powodzeniem podarować możesz współpracownikom. 

Duża skrzynia prezentowa z logo firmy i grzańcem na Boże Narodzenie
Duża skrzynia prezentowa z logo firmy i grzańcem na Boże Narodzenie