Nowe produkty

Ostatnie posty

Prezenty firmowe w skrzyniach

Prezenty świąteczne z logo firmy to wspaniały pomysł na upominki dla pracowników i klientów biznesowych. Skrzynie z logo firmy będą pięknym podziękowaniem za całoroczną pracę. To świetny wybór dla każdego. Zestawy prezentowe ze słodyczami czy herbatą oraz personalizowanymi życzeniami to wspaniały wybór. Bardzo chętnie wybierane są także drewniane skrzynki z miodem, które można wręczyć tym najbardziej zasłużonym. Świąteczne skrzynie prezentowe z czekoladkami zachwycą każdego, a dopasowane autorskie grafiki sprawiają, że całe zestawy są idealnym wyborem na prezenty.

Prezenty firmowe w skrzyniach 69 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 69 elementów
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO z winem, herbatą i kawą EKO LUX
  239,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO z winem, herbatą i kawą EKO LUX

  Kosz prezentowy na Święta Bożego Narodzenia dla bliskiej osoby lub zestaw firmowy. W pudełeczku z jasnego drewna umieszczono paczkę kawy, ręcznie robiona czekoladę, paczkę herbaty oraz butelkę znakomitego wina. Wnętrze pudełeczka udekorowano personalizowaną karteczką z życzeniami oraz dopasowaną wstążką prezentową. 

  239,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO Najpiękniejsze Życzenia EKO LUX
  239,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO Najpiękniejsze Życzenia EKO LUX

  Świąteczny kosz prezentowy będzie wspaniałym upominkiem na Boże Narodzenie. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono butelkę znakomitego wina, wyborne słodycze oraz drewniana bombkę z napisem Wesołych Świąt. Wnętrze skrzyneczki zdobi personalizowana karteczka z życzeniami oraz piękną grafiką świątecznego wieńca. 

  239,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO Kawa z czekoladą
  219,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO Kawa z czekoladą

  Kosz prezentowy na Święta Bożego Narodzenia dla wielbicieli kawy. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono syrop waniliowy, słodkie czekoladki, dwie paczki kawy oraz świeczkę zapachową. 

  219,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO EKO Zestaw Słoneczny
  249,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO EKO Zestaw Słoneczny

  Wspaniały zestaw prezentowy na Święta inspirowany pięknem kwitnących słoneczników. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono butelkę wina jarzębinowego, paczkę kawy, herbaty, słodkie czekoladki, słoiczek miodu z dodatkami. Wnętrze skrzyneczki udekorowano personalizowana karteczką z życzeniami.

  249,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO EKO Z winem wiśniowym
  249,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO EKO Z winem wiśniowym

  Luksusowy zestaw prezentowy na Święta z wybornym winem wiśniowym. W skrzyneczce umieszczono paczkę kawy, liściastą herbatę, słodkie czekoladki oraz słoiczek miodu z dodatkiem owoców. Wnętrze skrzyneczki udekorowano personalizowaną karteczką z życzeniami. 

  249,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO z winem EKO Zestaw Malina
  239,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO z winem EKO Zestaw Malina

  Śliczny zestaw prezentowy dla pracowników lub klientów. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono pyszne czekolady, herbatę z dodatkiem malin oraz słoiczek miodu z dodatkiem owoców oraz butelkę wybornego wina. Wnętrze skrzyneczki udekorowano personalizowana karteczką z grafiką dorodnych malin.

  239,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO EKO Z winem Aronia
  249,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO EKO Z winem Aronia

  Wspaniały zestaw prezentowy z wybornym aroniowym winem. W eleganckiej skrzyneczce umieszczono słodkie czekoladki, paczkę kawy, miód z dodatkiem owoców oraz malinową czekoladę. Wnętrze skrzyneczki udekorowano personalizowana karteczką z życzeniami. 

  249,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO EKO Malinowa Świeżość
  259,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO EKO Malinowa Świeżość

  Elegancki zestaw prezentowy inspirowany słodyczą świeżych malin. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono przepyszne słodycze, paczkę herbaty oraz butelkę wina z dzikiej róży. Wnętrze skrzyneczki udekorowano personalizowaną karteczką z życzeniami. 

  259,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO EKO Dzika Róża i Kokos
  249,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO EKO Dzika Róża i Kokos

  Wspaniały zestaw prezentowy na Święta z firmowym Logo. W skrzyneczce na dekoracyjnej wełnie umieszczono wino z dzikiej róży, dwa słoiczki miodu z owocami, paczkę kawy oraz herbaty. Wnętrze skrzyneczki udekorowano personalizowaną karteczką z życzeniami i dekoracyjną grafiką. 

  249,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO Miody smakowe i herbaty Zestaw I
  229,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO Miody smakowe i herbaty Zestaw I

  Wspaniały zestaw prezentowy na Święta Bożego Narodzenia. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono słoiczki miodu z dodatkiem owoców oraz liściastej herbaty. Wnętrze skrzyneczki udekorowano personalizowaną karteczką z życzeniami. 

  229,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO Miody smakowe i kawy
  229,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO Miody smakowe i kawy

  Wspaniały kosz prezentowy na Święta Bożego Narodzenia. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono paczki znakomitej kawy oraz słoiczki ekologicznego miodu z dodatkami. Wnętrze skrzyneczki ozdobiono personalizowaną karteczką z życzeniami.

  229,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO Czekolady i miody LUX
  259,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO Czekolady i miody LUX

  Niesamowity zestaw prezentowy na Święta Bożego Narodzenia. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono trzy ręcznie robione czekolady oraz słoiczki ekologicznego miodu z dodatkami. Wnętrze skrzyneczki udekorowano personalizowana karteczką z życzeniami. 

  259,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO Miody smakowe i herbaty Zestaw II
  229,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO Miody smakowe i herbaty Zestaw II

  Wspaniały kosz prezentowy na Święta Bożego Narodzenia. W skrzyneczce umieszczono słoiczki ekologicznego miodu z dodatkami oraz paczki herbaty wysokiej jakości. Wnętrze skrzyni udekorowano personalizowana karteczką z życzeniami. 

  229,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO Aromatyczne Chwile MEGA
  269,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO Aromatyczne Chwile MEGA

  Wspaniały zestaw prezentowy na Święta z logo firmowym. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono butelkę znakomitego wina, paczkę kawy i herbaty oraz ręcznie robioną czekoladę. Wnętrze skrzyneczki udekorowano personalizowaną karteczką z życzeniami.

  269,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO Nalewka, kawy i herbaty
  239,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO Nalewka, kawy i herbaty

  Luksusowy zestaw prezentowy dla pracowników lub ważnych klientów. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono personalizowaną karteczkę z życzeniami. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono butelkę wiśniowej nalewki oraz paczki znakomitej kawy i herbaty.

  239,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO Czar Miłości
  239,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO Czar Miłości

  Wspaniały kosz prezentowy na Święta z firmowym logo. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono wiśniową nalewkę, słodkie czekoladki, dwa słoiczki miodu z dodatkami, paczkę kawy oraz herbaty. Wnętrze skrzyneczki udekorowano personalizowaną karteczką z życzeniami.

  239,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO Luksusowe Boho
  259,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO Luksusowe Boho

  Luksusowy zestaw prezentowy na święta o ekologicznym charakterze. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono przepyszne słodkości, paczkę kawy oraz pigwową nalewkę. Wnętrze skrzyneczki udekorowano personalizowaną karteczką życzeniami. 

  259,98 zł
 • PREZENT świąteczny w skrzyni Słodkie Święta UNIWERSALNY
  64,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny w skrzyni Słodkie Święta UNIWERSALNY
  1 Recenzje

  Piękny prezent świąteczny w drewnianej skrzyni, który możesz wręczyć każdemu z okazji Świąt Bożego Narodzenia. W środku znajdują się drobne słodkości, które umilą zimowe wieczory. Wnętrze skrzyneczki zdobione jest kartką z życzeniami. 

  64,98 zł
 • PREZENT świąteczny w skrzyni Zdrowe Święta UNIWERSALNY
  64,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny w skrzyni Zdrowe Święta UNIWERSALNY

  Uniwersalny prezent świąteczny w drewnianej skrzynce to świetny pomysł na upominek. W środku znajdują się dwa słoiczki z miodem, herbata i suszone pomarańcze. Wnętrze zdobione jest kartką ze świątecznymi życzeniami.

  64,98 zł
 • ZESTAW świąteczny firmowy w skrzyni Miodowy Czerwony Z LOGO
  79,98 zł brutto inf zł netto
  ZESTAW świąteczny firmowy w skrzyni Miodowy Czerwony Z LOGO

  Prezent świąteczny firmowy z miodem to piękna propozycja na eleganckie i bardzo efektowne podziękowanie za cały rok współpracy dla pracowników oraz klientów biznesowych. Miodki w słoiczkach umieszczone są w drewnianej skrzyni z naturalnego drewna. Dzięki grafice w odcieniach czerwieni i spójnym elementom całość prezentuje się naprawdę wyjątkowo.

  79,98 zł
 • ZESTAW świąteczny firmowy w skrzyni Miodowy Zielony Z LOGO
  79,98 zł brutto inf zł netto
  ZESTAW świąteczny firmowy w skrzyni Miodowy Zielony Z LOGO
  1 Recenzje

  Kosz prezentowy firmowy z miodem wykonany w odcieniach zieleni to wspaniały pomysł na prezenty świąteczne z logo firmy, które mogą być wręczone pracownikom i klientom biznesowym. Kosze prezentowe w formie skrzyni z naturalnego drewna wypełnione miodem niosą ze sobą cudowne przesłanie. Zielona grafika i przepięknie ozdobione słoiczki z miodem to jedna z...

  79,98 zł
 • PREZENT świąteczny Z PODPISEM Z konfiturami EKO
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny Z PODPISEM Z konfiturami EKO

  Piękny prezent na Boże Narodzenie w drewnianej skrzyneczce. W środku znajdują się pyszne konfiturki ułożone na dekoracyjnym sizalu. W środku umieszczona jest również karteczka ze świąteczną grafiką i pięknymi życzeniami. Ten prezent nada się zarówno jako upominek dla pracowników jak i dla najbliższych. 

  69,98 zł
 • ZESTAW firmowy świąteczny w skrzyni Zdrowe Święta Z LOGO
  69,98 zł brutto inf zł netto
  ZESTAW firmowy świąteczny w skrzyni Zdrowe Święta Z LOGO

  Kosz prezentowy z przepięknymi życzeniami Zdrowych Świąt to wspaniały wybór na prezenty świąteczne od firmy. Skrzynia z naturalnego drewna to piękny wybór na prezenty firmowe z logo dla pracowników lub partnerów biznesowych. Wszystkie elementy został tak dopasowane, że się uzupełniają, a grafika w naturalnym stylu wpisuje się w najnowsze trendy.

  69,98 zł
 • ZESTAW firmowy świąteczny w skrzyni Pachnące Święta Z LOGO
  69,98 zł brutto inf zł netto
  ZESTAW firmowy świąteczny w skrzyni Pachnące Święta Z LOGO

  Kosz prezentowy z logo firmy z cudownie pachnącym przesłaniem. Cały zestaw przygotowany jest w skrzyni z naturalnego drewna, dzięki czemu wpisuje się w aktualne trendy. Wewnątrz umieszczona jest woreczek z herbatą, świeczka, miód, suszona pomarańcza i cynamon. Całość dopełnia dopasowana, pięknie dobrana grafika.

  69,98 zł
 • ZESTAW świąteczny firmowy w skrzyni Miodowy Z LOGO
  79,98 zł brutto inf zł netto
  ZESTAW świąteczny firmowy w skrzyni Miodowy Z LOGO

  Piękny prezent w drewnianej skrzyni z miodkami wielokwiatowymi to doskonały prezent dla pracowników lub klientów biznesowych od firmy. Taka skrzyneczka z życzeniami świetnie sprawdzi się w roli prezentu gwiazdkowego dla najbliższych; babci czy dziadka. Naturalna grafika i podpis sprawia, że całość prezentuje się idealnie. 

  79,98 zł
 • PREZENT świąteczny w skrzyni miód, herbata, krówki Zielone Święta Z PODPISEM
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny w skrzyni miód, herbata, krówki Zielone Święta...

  Zestaw świąteczny na Boże Narodzenie składa się ze słodkości i herbaty umieszczonych w drewnianej skrzyni i stanowi idealny prezent dla pracowników, klientów lub najbliższych. w pudełku umieszczona jest piękna grafika i możliwość dodania logo firmy lub podpisu, którego dodatek będzie doskonałym sposobem na spersonalizowanie prezentu. 

  69,98 zł
 • PREZENT świąteczny w skrzyni miód, herbata, krówki Czerwone Święta Z PODPISEM
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny w skrzyni miód, herbata, krówki Czerwone Święta...

  Zestaw świąteczny ze słodkościami w odcieniach czerwieni składa się ze słoiczków z miodem, krówek i herbat. Całość umieszczona jest w eleganckiej drewnianej skrzynce, która dodaje zestawowi świątecznego klimatu. Dzięki wykonaniu z dbałością o detale, zestaw prezentowy z miodkami to idealna opcja na prezent dla pracowników, czy partnerów biznesowych.

  69,98 zł
 • ZESTAW firmowy świąteczny w skrzyni Słodkie Święta Z LOGO
  69,98 zł brutto inf zł netto
  ZESTAW firmowy świąteczny w skrzyni Słodkie Święta Z LOGO

  Zestaw firmowy w skrzyni wykonany w odcieniach czerwieni z przepięknym słodkim przesłaniem. Sama skrzynia wykonana jest z naturalnego drewna, dzięki czemu wspaniale wpisuje się w naturalne trendy. To świetna propozycja na prezenty firmowe z logo dla pracowników lub klientów biznesowych. Dzięki logo są oryginalne i personalne.

  69,98 zł
 • PREZENT świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Najpiękniejsze Święta
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Najpiękniejsze Święta

  Prezent świąteczny w postaci drewnianej skrzyni to wspaniała propozycja na zimowy czas. Połączona w zestawie z czekoladkami, krówkami oraz dekoracją bożonarodzeniową. Całość umieszczona w skrzynce udekorowanej kartką z świąteczną grafiką oraz personalizacją sprawi, że będzie oryginalny i osobisty. Rewelacyjny upominek dla pracowników, klientów firmowych,...

  69,98 zł
 • PREZENT Świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Herbaciarka 36 herbat
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT Świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Herbaciarka 36 herbat

  Świetny prezent bożonarodzeniowy w postaci skrzynki z herbatami. To idealny wybór na świąteczny prezent, ze względu na swoją uniwersalność, niepozbawioną szyku oraz świątecznego akcentu. Świetnie nadaje się jako firmowy prezent dla pracowników, klientów biznesowych lub wręczony dla najbliższych. 

  89,98 zł
 • PREZENT Świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Herbatki i miód
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT Świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Herbatki i miód

  Zestaw świąteczny doskonały na zimowe wieczory. Drewniana skrzyneczka z herbatkami i miodem to wspaniała propozycja prezentu dla klientów, pracowników czy najbliższej rodziny. Prezent jest elegancko spakowany i gotowy do wręczenia. Prezentuje się idealnie!

  89,98 zł
 • PREZENT świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Miód+likier do kawy
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Miód+syrop do kawy

  Drewniana skrzyneczka z syropem do kawy, miodem wielokwiatowym oraz cukierkami to piękna propozycja prezentu świątecznego. To także elegancki prezent dla pracowników czy klientów biznesowych. Prezentuje się doskonale i oczaruje najbliższych. 

  79,98 zł
 • MIODY smakowe na prezent świąteczny w drewnianej skrzyni Z PODPISEM
  149,98 zł brutto inf zł netto
  MIODY smakowe na prezent świąteczny w drewnianej skrzyni Z PODPISEM

  Jeden z najpiękniejszych prezentów świątecznych utrzymany w naturalnym stylu. Drewniana skrzynia z przesuwanym wieczkiem została wypełniona miodami z dodatkiem owoców. Cały zestaw jest pięknie skomponowany na Boże Narodzenie. To świetny pomysł na prezent świąteczny firmowy, ale też cudowny prezent dla najbliższych.

  149,98 zł
 • PREZENT świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Prosecco kryształowe LUX
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Prosecco kryształowe LUX

  Prezent świąteczny w skrzyni z Prosecco w kryształowej butelce oraz pyszne czekoladki. Wspaniała propozycja na świąteczny prezent firmowy, ale też elegancki upominek świąteczny dla rodziny. To wyjątkowy upominek, który możecie wysłać bezpośrednio kurierem do najbliższych. Zestaw jest dopełniony karteczką ze pięknymi życzeniami świątecznymi i świąteczną...

  79,98 zł
 • PREZENT świąteczny w skrzyni Z PODPISEM z winem Cava Delikatne Święta
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny w skrzyni Z PODPISEM z winem Cava Delikatne Święta

  Prezent świąteczny w skrzyni składający się z butelki wina musującego Cava Negro oraz czekoladowych cukierków. W drewnianej skrzyni znalazła się także spersonalizowana karteczka, która elegancko podkreśla całość. Wyjątkowa świąteczna grafika, tekst życzeń, a także dopasowana zawartość sprawiają, że to wybór idealny na prezent firmowy lub dla bliskiej osoby.

  79,98 zł
 • ZESTAW ŚWIĄTECZNY w skrzyni Bogate Święta Z LOGO
  59,98 zł brutto inf zł netto
  ZESTAW ŚWIĄTECZNY w skrzyni Bogate Święta Z LOGO

  Prezent świąteczny firmowy w humorystycznym stylu. W drewnianej skrzyni zostały umieszczone świąteczne skarpetki, do których można włożyć premię za cały rok pracy. Taki zestaw można wręczyć pracownikom lub bliskim podczas wigilii firmowej.

  59,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 69 elementów

Prezenty firmowe w skrzyniach

Drewniana skrzynia jest idealnym materiałem na prezent świąteczny. Zestawy dostępne w naszym sklepie internetowym zostały zaprojektowane z dbałością o najmniejsze szczegóły. Każdy z nich przygotowany jest z wysokiej jakości produktów, które bez dwóch zdań przypadną do gustu wszystkim obdarowanym osobom. Co więcej, skrzynie opatrzone są ozdobnymi kartkami z personalizowanymi życzeniami, które nadają upominkom wyjątkowo osobisty charakter. Kosze prezentowe z alkoholem, premią, słodyczami czy innymi artykułami możesz od razu wręczyć swoim pracownikom w trakcie wigilii firmowej. Na pewno nie zapomną oni tak fantastycznego podarunku, a skrzynia stanie się nietuzinkową pamiątką z tegorocznego Bożego Narodzenia. Jakie zestawy prezentowe cieszą się największą popularnością?

Drewniane skrzynie ze słodkościami na prezent świąteczny

Słodycze to jeden z najbardziej trafionych prezentów na każdą okazję. Właśnie dlatego tak chętnie wybierane są drewniane skrzynie ze smakowitą zawartością. Każda z nich wypełniona została naturalną wełną drzewną, na której ułożone są wyśmienite upominki. Zestaw sześciu słoiczków z miodem to zdrowy pomysł na świąteczny prezent. Na wewnętrznej stronie wieka umieszczona jest czerwona kartka z bożonarodzeniowym motywem. W analogicznym stylu zaprojektowane zostały słoiczki z ozdobnymi etykietami i materiałowymi kapturkami. Podobnie prezentuje się zestaw owocowych konfitur. Grafiki gwiazdy betlejemskiej zdobiące kartkę z życzeniami idealnie podkreślają świąteczny nastrój. A jeśli szykujesz prezent dla kobiety, polecamy skrzynię Słodka Aromaterapia. Dziewczęcy wzór i odpowiedni dobór składników czynią ten zestaw naprawdę atrakcyjną propozycją na Święta. 

Prezent świąteczny skrzynia z małymi miodkami
Prezent świąteczny skrzynia z małymi miodkami

Premia świąteczna w drewnianej skrzyni

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia kierownictwo często wręcza swoim pracownikom także premie. To doskonały sposób na podziękowanie podwładnym za ciężką pracę oraz dobre wyniki osiągnięte w dobiegającym końca roku. Nie mamy najmniejszych wątpliwości, że obdarowane osoby będą zachwycone takim podarunkiem. Bogate Święta to skrzynia z zabawnymi skarpetami w kolorach zieleni, czerwieni i bieli. Analogiczne odcienie znajdują się na personalizowanej kartce umieszczonej na wewnętrznej stronie wieka. W ramach premii do skarpet wsunąć możesz banknoty. Fenomenalnie wygląda też skrzynia z serii Świąteczna Premia. Wręczone w taki sposób pieniądze sprawią Twoim pracownikom naprawdę miłą niespodziankę.

Prezent dla pracowników Bogate Święta w skrzynce z drewna
Prezent dla pracowników Bogate Święta w skrzynce z drewna

Prezenty firmowe w skrzyniach z alkoholem

Bardzo uniwersalnym prezentem na Boże Narodzenie jest alkohol. Butelka wina w ozdobnym opakowaniu na pewno spodoba się wszystkim obdarowanym osobom. Skrzynie z przesuwnym wiekiem prezentują się estetycznie i gustownie, a umieszczony w nich alkohol ma wspaniały smak. Wino jarzębinowe, porzeczkowe albo śliwkowe umili Twoim pracownikom świąteczne wieczory w gronie rodziny. Niewątpliwie przy lampce takiego alkoholu z uśmiechem wspomną otrzymany prezent. Oferujemy także dużych rozmiarów skrzynie z eleganckimi zestawami. Kosz prezentowy Czarny Bez to projekt utrzymany w mocnym kontraście bieli i granatu. Wino o smaku czarnego bzu, czekolada Lindt Blueberry Intense, mleczne cukierki i aromatyczna herbata ułożone zostały na dekoracyjnej wełnie drzewnej w skrzyni, którą z powodzeniem podarować możesz współpracownikom. 

Duża skrzynia prezentowa z logo firmy i grzańcem na Boże Narodzenie
Duża skrzynia prezentowa z logo firmy i grzańcem na Boże Narodzenie