Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

Prezenty firmowe w skrzyniach

Prezenty świąteczne z logo firmy to wspaniały pomysł na upominki dla pracowników i klientów biznesowych. Skrzynie z logo firmy będą pięknym podziękowaniem za całoroczną pracę. To świetny wybór dla każdego. Zestawy prezentowe ze słodyczami czy herbatą oraz personalizowanymi życzeniami to wspaniały wybór. Bardzo chętnie wybierane są także drewniane skrzynki z miodem, które można wręczyć tym najbardziej zasłużonym. Świąteczne skrzynie prezentowe z czekoladkami zachwycą każdego, a dopasowane autorskie grafiki sprawiają, że całe zestawy są idealnym wyborem na prezenty.

Prezenty firmowe w skrzyniach 145 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 145 elementów
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM z winem Cantalouette Blanc PREMIUM
  399,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM z winem...

  Przepiękny i niezwykle efektowny prezent świąteczny w ciemnobrązowej skrzyni. Podaruj upominek z winem białym wytrawnym, naparem w ozdobnej puszce, sokiem z morwy białej, opakowaniem aromatycznej kawy oraz makaronikami o kakaowym smaku. Wybieraj kosz prezentowy z personalizacją oraz życzeniami. 

  399,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM z winem Chianti Classico PREMIUM
  409,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM z winem Chianti...

  Podaruj z okazji Świąt luksusowy zestaw prezentowy w ciemnobrązowej skrzyni. Zamów upominek z włoskim winem wytrawnym, czekoladą, aromatyczną kawą, bombonierką Lindt z pralinami oraz płynem do kąpieli w efektownej butelce. Na wieku umieszczona jest kartka z personalizacją, życzeniami oraz dopasowaną grafiką w świątecznym klimacie. 

  409,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM z winem Pennautier Viognier PREMIUM
  359,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM z winem Pennautier...

  Przepiękny prezent na Święta z wyselekcjonowaną zawartością. Podaruj upominek z personalizacją, życzeniami oraz dopasowaną grafiką. W skład kosza prezentowego wchodzi: francuskie białe wino wytrawne, czekolada deserowa z orzechami, płyn do kąpieli oraz kruche ciasteczka w puszce. 

  359,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Orientalny z winem II
  309,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Orientalny z winem II

  Zamów przepiękny upominek na Święta. Wybieraj idealnie skomponowany zestaw w drewnianej skrzyni z personalizacją, życzeniami oraz dopasowaną grafiką. Podaruj prezent z winem białym, wytrawnym, świecą zapachową, saszetkami, dyfuzorem oraz pałeczkami ze złotymi zdobieniami. Podaruj miłośnikom azjatyckich klimatów wyjątkowy kosz prezentowy. 

  309,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Zestaw różowy ze słodyczami i herbatą
  289,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Zestaw różowy ze...

  Przepiękny zestaw prezentowy w dużej drewnianej skrzyni. Podaruj z okazji Świąt elegancki upominek z czekoladami, herbatą organiczną, świeczką w szkle, migdałami w białej czekoladzie oraz ciasteczkami. Na wieku skrzyni umieszczona jest kartka z personalizacją, życzeniami oraz dopasowaną grafiką, która nawiązuje do bożonarodzeniowego klimatu. 

  289,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Orientalny z winem
  299,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Orientalny z winem

  Zamów elegancki prezent w azjatyckim stylu z okazji Świąt. Wybieraj upominek w drewnianej skrzyni z personalizacją, życzeniami oraz dopasowaną grafiką. W skład kosza prezentowego wchodzi: wino białe wytrawne, świeca zapachowa, dyfuzor, saszetka zapachowa oraz efektowne pałeczki do sushi. 

  299,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM z winem Cantalouette Bergerac Rouge PREMIUM
  399,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM z winem...

  Zamów wyjątkowy prezent świąteczny z wyselekcjonowaną zawartością. Wybieraj elegancki upominek w drewnianej skrzyni. W skład prezentu wchodzi: francuskie wino wytrawne, orientalny płyn do kąpieli o pobudzającym zapachu, herbata organiczna, napar w puszce oraz sok z dzikiej róży. Podaruj zestaw z personalizacją oraz życzeniami. 

  399,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM z likierem Tatratea
  399,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM z likierem Tatratea

  Niezwykle luksusowy zestaw prezentowy, który można wręczyć z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Podaruj upominek z likierem Tatratea w efektownej butelce, włoskim płynem do kąpieli, herbatą aromatyczną, świecą zamykaną w szkle, herbatą w puszce oraz migdałami w białej czekoladzie. Zamów prezent w skrzyni z personalizacją oraz dopasowaną grafiką. 

  399,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM z winem Chateau Du Bergey PREMIUM
  389,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM z winem Chateau Du...

  Podaruj z okazji Świąt elegancki prezent w ciemnobrązowej skrzyni. Zamów gotowy zestaw pod choinkę z personalizacją, życzeniami oraz wyselekcjonowaną zawartością. W skład prezentu wchodzi: francuskie wino wytrawne, aromatyczna kawa, herbata organiczna oraz bombonierka z przepysznymi pralinami. 

  389,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Elegant Red
  259,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Elegant Red

  Podaruj elegancki prezent świąteczny w drewnianej skrzynce. Zamów zestaw z personalizacją, życzeniami oraz grafika w bożonarodzeniowym stylu. Kupuj upominek z winem w stylowej butelce, aromatyczną kawą oraz herbatą. Taki kosz prezentowy można wręczyć bliskiej osobie lub pracownikowi. 

  259,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM White&Gold
  239,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM White&Gold

  Szukasz prezentu świątecznego w stylowej odsłonie? Podaruj upominek w drewnianej skrzynce z personalizacją, życzeniami oraz grafiką w delikatnej kolorystyce. Wybieraj zestaw z wódką w eleganckiej butelce w odcieniach bieli i złota, świecą zapachową w puszce oraz czekoladą mleczną w tekturowym pudełku. 

  239,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Pink&Gold
  259,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Pink&Gold

  Kosz prezentowy w eleganckiej drewnianej skrzyni z personalizacją, życzeniami oraz grafiką w różowej kolorystyce. Wybieraj stylowy prezent, który można wręczyć z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Podaruj upominek z wódką Miracle w szklanej butelce w odcieniach czerni i złota, włoskim płynem do kąpieli oraz świecą pieńkową. 

  259,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Zestaw migdałowy z winem bezalkoholowym
  339,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Zestaw migdałowy z...

  Zamów elegancki prezent z okazji Świąt. Podaruj gotowy kosz prezentowy z winem bezalkoholowym, płynem do kąpieli, herbatą, karmelkami, migdałami w białej oraz mlecznej czekoladzie. Wybieraj zestaw z personalizacją, życzeniami oraz dopasowaną grafiką w świątecznym klimacie. 

  339,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Zestaw migdałowy z likierem
  339,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Zestaw migdałowy z...

  Zamów elegancki prezent świąteczny w drewnianej skrzyni. Wybieraj gotowy upominek z likierem o smaku migdała w czekoladzie, płynem do kąpieli o cudownym zapachu, karmelkami, herbatą, migdałami w białej czekoladzie oraz mlecznej. Na wieku umieszczona jest kartka z personalizacją, życzeniami oraz bożonarodzeniową grafiką. 

  339,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM z Prosecco Mionetto
  369,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM z Prosecco Mionetto

  Zamów elegancki kosz prezentowy z okazji Świąt. Wybieraj upominek z personalizacją, życzeniami oraz dopasowaną grafiką. W skład zestawu wchodzi: duża butelka Prosecco Mionetto, włoski płyn do kąpieli o pobudzającym zapachu, napar w puszce, czekolada mleczna do picia oraz herbata organiczna. 

  369,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Zestaw miodowy z miodem pitnym
  219,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Zestaw miodowy z...

  Szukasz świątecznego pomysłu na prezent? Zamów przepiękną skrzyneczkę z naturalnego drewna, z personalizacją, życzeniami oraz idealnie skomponowaną zawartością. Podaruj upominek z miodem pitnym w eleganckiej butelce, ekologicznym miodem w słoiczku oraz zawieszką w kształcie renifera. 

  219,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Elegant Black
  199,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Elegant Black

  Ekskluzywna drewniana skrzynia z najlepszymi produktami. Zamów stylowy zestaw z okazji Świąt Bożego Narodzenia z personalizacją, życzeniami oraz pasująca grafiką. Wybieraj upominek z winem czerwonym półwytrawnym, winem musującym w puszce oraz czekoladą deserową z orzechami laskowymi. 

  199,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Elegant Gold
  199,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Elegant Gold

  Zestaw świąteczny zapakowany w drewnianą skrzynię wysokiej jakości. Podaruj upominek z personalizacją, życzeniami oraz pasującą grafiką. Wybieraj zestaw z Prosecco w ekskluzywnej butelce w złotym kolorze oraz czekoladą deserową. Spraw radość bliskiej osobie w tym wyjątkowym czasie. 

  199,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Czerwono-Złoty
  299,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Czerwono-Złoty

  Podaruj elegancki kosz prezentowy z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Wybieraj zestaw z luksusową zawartością w czerwono-złotej kolorystyce. Zamów prezent w skrzyni z Prosecco w ekskluzywnej butelce, bombonierkami, włoskim płynem do kąpieli oraz pralinami. Kupuj świąteczny zestaw z personalizacją. 

  299,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Czerwony II
  299,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Czerwony II

  Elegancki upominek, który można wręczyć z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Zamów zestaw w drewnianej skrzyni z personalizacją, życzeniami oraz pasująca grafiką. W skład prezentu wchodzi: wino czerwone półwytrawne, czekolada mleczna, czekolada Lindt, aromatyczna kawa, herbata oraz czekoladowe cukierki. 

  299,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Czerwony I
  299,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Czerwony I

  Elegancki zestaw świąteczny w czerwonej kolorystyce z personalizacją, życzeniami oraz pasującą grafiką. Podaruj upominek z winem czerwonym półwytrawnym, czekoladą mleczną, bombonierką, włoskim płynem do kąpieli oraz przepysznymi cukierkami. Zamów skrzynię z produktami wysokiej jakości. 

  299,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Elegant Black&Gold
  239,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Elegant Black&Gold

  Przepiękny i stylowy prezent świąteczny z zawartością Premium. Podaruj rodzinie lub znajomym pod choinkę zestaw z Prosecco w ekskluzywnej butelce, kawą w czarno-złotym opakowaniu oraz winem musującym w puszce. Drewniana skrzynia z personalizacją oraz życzeniami spodoba się obdarowanej osobie. 

  239,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Elegant Rosegold
  259,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Elegant Rosegold

  Zestaw świąteczny zapakowany w luksusową skrzynię wykonaną z drewna wysokiej jakości. Wybieraj upominek z wódką w eleganckiej butelce w czarno-złotej kolorystyce, włoskim płynem oraz kremem do ciała o przepięknym zapachu. Podaruj bliskiej osobie spersonalizowany kosz prezentowy. 

  259,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Złoto-Czarny
  299,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Złoto-Czarny

  Elegancki zestaw świąteczny, który można wręczyć bliskiej osobie lub pracownikowi. Podaruj upominek w drewnianej skrzyni z winem czerwonym półwytrawnym, opakowaniem kawy Davidoff, włoskim płynem do kąpieli, satynową opaską na oczy oraz pralinami. Wybieraj kosz prezentowy z pasującą grafiką oraz personalizacją. 

  299,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Złoto-Czarny II
  329,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Zestaw...

  Elegancki upominek świąteczny w dużej drewnianej skrzyni z personalizacją, życzeniami oraz grafiką w bożonarodzeniowym klimacie. Wybieraj zestaw z Prosecco w złotej butelce, opakowanie kawy Davidoff, czekoladowymi cygarami oraz pralinami. Podaruj idealnie skomponowany kosz prezentowy. 

  329,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Złoto-Czarny III
  319,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Zestaw...

  Luksusowy prezent świąteczny z czarno-złotej kolorystyce. Podaruj zestaw z wódką smakową, czekoladą deserową, bombonierkami oraz kawą rozpuszczalną. Zamów upominek, który można wręczyć z okazji Świąt Bożego Narodzenia z personalizacją, życzeniami oraz pasującą grafiką. Całość zapakowana jest do drewnianej skrzyni. 

  319,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Złoty
  299,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Złoty

  Elegancki i luksusowy prezent w złotej kolorystyce, który można wręczyć z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Wybieraj upominek z Prosecco w stylowej butelce, świecą pieńkową, białą czekoladą, satynową opaską na oczy, pralinami oraz woreczkiem wypełnionym czekoladowymi cukierkami. Zamów zestaw z personalizacją oraz pasującą grafiką. 

  299,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Pink&Black
  259,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Pink&Black

  Drewniana skrzynka z idealnie skomponowaną zawartością dla Niej. Wybieraj upominek, który można wręczyć z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Zamów zestaw z personalizacją, życzeniami oraz pasująca grafiką. Kupuj kosz prezentowy z wódką w eleganckiej butelce, włoskim płynem do kąpieli oraz kremem do ciała. 

  259,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Elegant Pink III
  239,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Elegant Pink III

  Szukasz eleganckiego prezentu, który można wręczyć z okazji Świąt? Podaruj damski zestaw z różowym winem musującym w kryształowej butelce, stalowym kubkiem termicznym, miękkimi rękawiczkami oraz czekoladą mleczną w tekturowym opakowaniu. Wybieraj stylowy upominek w drewnianej skrzyni. 

  239,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Elegant Pink II
  239,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Elegant Pink II

  Wspaniały zestaw dla Niej, który można podarować z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Kupuj upominek w luksusowej, drewnianej skrzyni z personalizacją, życzeniami oraz grafiką w różowej kolorystyce. Zamów zestaw z wódką w eleganckiej butelce, czekoladą truskawkową oraz miękkimi rękawiczkami. 

  239,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Zestaw z winem, kawą, herbatą i słodyczami Pudrowy
  249,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Zestaw z winem,...

  Podaruj kobiecie z okazji Świąt Bożego Narodzenia wyjątkowy zestaw w dużej, drewnianej skrzyni. Zamów gotowy upominek z winem białym z imieniem, herbatą, kawą świeżo paloną, solą do kąpieli, notesem, czekoladą, krówkami śmietankowymi oraz mydełkami ręcznie robionymi. Na wieku umieszczona jest kartka z personalizacją, życzeniami oraz grafiką, która...

  249,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Niebiesko-Różowy
  279,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Zestaw...

  Podaruj zestaw świąteczny w różowo-niebieskiej kolorystyce. Wybieraj upominek w dużej, drewnianej skrzyni. W skład prezentu wchodzi: czekolada z piankami i owocami, herbata z pąkami róż, kawa świeżo palona, notes dwustronny, czekolada w ozdobnym opakowaniu, zapałki do świec oraz świeca sojowa ręcznie robiona. Zamów z okazji Świąt Bożego Narodzenia...

  279,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM z książką i herbatą
  309,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM z książką i herbatą

  Podaruj kobiecie z okazji Świąt wyjątkowy upominek w dużej, drewnianej skrzyni. Zamów gotowy zestaw z przepięknie wydaną książką, czekoladą z owocami, herbatą sypaną w puszce, kubkiem z dużym uchem oraz gałązką ozdobnych kwiatków. Kupuj idealnie skomponowany prezent z personalizacją, życzeniami oraz dopasowaną grafiką w różowej kolorystyce. 

  309,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM z winem i szlafrokiem
  399,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM z winem i szlafrokiem

  Przepiękny upominek, który można wręczyć kobicie z okazji Świąt. Wybieraj zestaw w dużej, drewnianej skrzyni z personalizacją, życzeniami, dopasowaną grafiką oraz wyselekcjonowaną zawartością. Zamów prezent z dużą butelką wina w kryształowej butelce, satynowym szlafrokiem, maską na oczy, świecami w białym kolorze, herbatą sypaną w puszce, czekoladą oraz...

  399,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM z winem, kawą, herbatą i słodyczami GIGA
  299,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM z winem, kawą,...

  Elegancki upominek, który można wręczyć kobiecie z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Wybieraj gotowy zestaw w drewnianej skrzyni z personalizacją, życzeniami oraz dopasowaną grafiką. W skład prezentu wchodzi: różowe wino, herbata, kawa mielona, notesem, czekoladą w ozdobnym kartoniku, migdałami, zapałkami, świecą sojową, ozdobnym kartonikiem oraz...

  299,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM z kawą, herbatą i słodyczami
  279,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM z kawą, herbatą i...

  Upominek w drewnianej skrzyni, który można wręczyć kobiecie z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Wybieraj spersonalizowany prezent z życzeniami oraz dopasowaną grafiką. W skład zestawu wchodzi: czekolada ręcznie robiona, herbata z pąkami róż, kawa mielona, notes, czekolada z specjalnie przygotowanym opakowaniu, migdały w białej czekoladzie, ozdobny kartonik,...

  279,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 145 elementów

Prezenty firmowe w skrzyniach

Drewniana skrzynia jest idealnym materiałem na prezent świąteczny. Zestawy dostępne w naszym sklepie internetowym zostały zaprojektowane z dbałością o najmniejsze szczegóły. Każdy z nich przygotowany jest z wysokiej jakości produktów, które bez dwóch zdań przypadną do gustu wszystkim obdarowanym osobom. Co więcej, skrzynie opatrzone są ozdobnymi kartkami z personalizowanymi życzeniami, które nadają upominkom wyjątkowo osobisty charakter. Kosze prezentowe z alkoholem, premią, słodyczami czy innymi artykułami możesz od razu wręczyć swoim pracownikom w trakcie wigilii firmowej. Na pewno nie zapomną oni tak fantastycznego podarunku, a skrzynia stanie się nietuzinkową pamiątką z tegorocznego Bożego Narodzenia. Jakie zestawy prezentowe cieszą się największą popularnością?

Drewniane skrzynie ze słodkościami na prezent świąteczny

Słodycze to jeden z najbardziej trafionych prezentów na każdą okazję. Właśnie dlatego tak chętnie wybierane są drewniane skrzynie ze smakowitą zawartością. Każda z nich wypełniona została naturalną wełną drzewną, na której ułożone są wyśmienite upominki. Zestaw sześciu słoiczków z miodem to zdrowy pomysł na świąteczny prezent. Na wewnętrznej stronie wieka umieszczona jest czerwona kartka z bożonarodzeniowym motywem. W analogicznym stylu zaprojektowane zostały słoiczki z ozdobnymi etykietami i materiałowymi kapturkami. Podobnie prezentuje się zestaw owocowych konfitur. Grafiki gwiazdy betlejemskiej zdobiące kartkę z życzeniami idealnie podkreślają świąteczny nastrój. A jeśli szykujesz prezent dla kobiety, polecamy skrzynię Słodka Aromaterapia. Dziewczęcy wzór i odpowiedni dobór składników czynią ten zestaw naprawdę atrakcyjną propozycją na Święta. 

Prezent świąteczny skrzynia z małymi miodkami
Prezent świąteczny skrzynia z małymi miodkami

Premia świąteczna w drewnianej skrzyni

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia kierownictwo często wręcza swoim pracownikom także premie. To doskonały sposób na podziękowanie podwładnym za ciężką pracę oraz dobre wyniki osiągnięte w dobiegającym końca roku. Nie mamy najmniejszych wątpliwości, że obdarowane osoby będą zachwycone takim podarunkiem. Bogate Święta to skrzynia z zabawnymi skarpetami w kolorach zieleni, czerwieni i bieli. Analogiczne odcienie znajdują się na personalizowanej kartce umieszczonej na wewnętrznej stronie wieka. W ramach premii do skarpet wsunąć możesz banknoty. Fenomenalnie wygląda też skrzynia z serii Świąteczna Premia. Wręczone w taki sposób pieniądze sprawią Twoim pracownikom naprawdę miłą niespodziankę.

Prezent dla pracowników Bogate Święta w skrzynce z drewna
Prezent dla pracowników Bogate Święta w skrzynce z drewna

Prezenty firmowe w skrzyniach z alkoholem

Bardzo uniwersalnym prezentem na Boże Narodzenie jest alkohol. Butelka wina w ozdobnym opakowaniu na pewno spodoba się wszystkim obdarowanym osobom. Skrzynie z przesuwnym wiekiem prezentują się estetycznie i gustownie, a umieszczony w nich alkohol ma wspaniały smak. Wino jarzębinowe, porzeczkowe albo śliwkowe umili Twoim pracownikom świąteczne wieczory w gronie rodziny. Niewątpliwie przy lampce takiego alkoholu z uśmiechem wspomną otrzymany prezent. Oferujemy także dużych rozmiarów skrzynie z eleganckimi zestawami. Kosz prezentowy Czarny Bez to projekt utrzymany w mocnym kontraście bieli i granatu. Wino o smaku czarnego bzu, czekolada Lindt Blueberry Intense, mleczne cukierki i aromatyczna herbata ułożone zostały na dekoracyjnej wełnie drzewnej w skrzyni, którą z powodzeniem podarować możesz współpracownikom. 

Duża skrzynia prezentowa z logo firmy i grzańcem na Boże Narodzenie
Duża skrzynia prezentowa z logo firmy i grzańcem na Boże Narodzenie