Nowe produkty

Ostatnie posty

Prezenty świąteczne 

Podkategorie

  • Pakowanie prezentów akcesoria

    Jak zapakować prezenty świąteczne? Pakowanie prezentów na Boże Narodzenie nie musi być trudne i pracochłonne. Idealnym wyborem będą świąteczne torby prezentowe czy papier do pakowania z bożonarodzeniowymi motywami. Prezenty warto ozdobić wykorzystując zawieszki do prezentów czy specjalne bileciki. Świetnie sprawdzą się też samoprzylepne naklejki, na których można umieścić tekst życzeń i imię obdarowanej osoby. Pomysły na prezenty świąteczne DIY są często bardzo kreatywne, dlatego polecamy wykorzystać do tego również żywe ozdoby takie jak gałązki świerku czy jodły, plasterki suszonej pomarańczy czy laski cynamonu.

  • Drobne upominki świąteczne z logo

    Prezenty świąteczne z logo firmy mogą być wręczone na firmowym spotkaniu wigilijnym. Najchętniej wybierane są kosze prezentowe czy drewniane skrzynie ze słodkościami, jednak warto sięgnąć także po drobne upominki firmowe. Świetnie sprawdzą się ciasteczka świąteczne z wróżbą, sianko wigilijne w woreczku z życzeniami czy czekoladki świąteczne z logo firmy i życzeniami Wesołych Świąt. Tego typu drobiazgi świetnie sprawdzą się także jako podziękowanie za wspólny rok pracy dla partnerów biznesowych i klientów.

  • Prezenty firmowe i kosze prezentowe z logo

    Prezenty świąteczne z logo firmy to wspaniały pomysł na upominki dla pracowników i klientów biznesowych. Kosze prezentowe z logo firmy będą pięknym podziękowaniem za całoroczną pracę. To świetny wybór dla każdego. Zestawy prezentowe ze słodyczami czy herbatą oraz personalizowanymi życzeniami to wspaniały wybór. Bardzo chętnie wybierane są także kosze prezentowe z miodem, które można wręczyć tym najbardziej zasłużonym. Świąteczne kosze prezentowe z czekoladkami zachwycą każdego, a dopasowane autorskie grafiki sprawiają, że całe zestawy są idealnym wyborem na prezenty.