Nowe produkty

Ostatnie posty

Drobne upominki świąteczne z logo

Prezenty świąteczne z logo firmy mogą być wręczone na firmowym spotkaniu wigilijnym. Najchętniej wybierane są kosze prezentowe czy drewniane skrzynie ze słodkościami, jednak warto sięgnąć także po drobne upominki firmowe. Świetnie sprawdzą się ciasteczka świąteczne z wróżbą, sianko wigilijne w woreczku z życzeniami czy czekoladki świąteczne z logo firmy i życzeniami Wesołych Świąt. Tego typu drobiazgi świetnie sprawdzą się także jako podziękowanie za wspólny rok pracy dla partnerów biznesowych i klientów.

Drobne upominki świąteczne z logo 122 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 122 elementów
 • PUDEŁECZKA Aniołek prezent świąteczny Zielone Święta 10szt (+etykiety+wstążka)
  27,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁECZKA Aniołek prezent świąteczny Zielone Święta 10szt...

  Pudełeczka na upominki świąteczne w kształcie białych aniołków to pomysł na to, jak zapakować słodycze. Do pudełeczek idealnie zmieszczą się nasze krówki lub czekoladki. W komplecie znajduje się także biała wstążka, która pozwala zamknąć pudełeczka oraz naklejki z grafiką, napisem Wesołych Świąt i Waszym podpisem. Pudełeczka można wręczyć na prezenty...

  27,98 zł brutto
 • PUDEŁECZKA Aniołek prezent świąteczny Czerwone Święta 10szt (+etykiety+wstążka)
  27,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁECZKA Aniołek prezent świąteczny Czerwone Święta 10szt...

  Pudełeczka w kształcie aniołków ze spersonalizowanymi etykietami świetnie się sprawdzą jako piękna forma upominku na święta. W środku możesz umieścić czekoladki lub krówki. Całość wygląda pięknie.

  27,98 zł brutto
 • PUDEŁECZKA Aniołek prezent świąteczny Poinsecja 10szt (+etykiety+wstążka)
  27,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁECZKA Aniołek prezent świąteczny Poinsecja 10szt...

  Jak podziękować wszystkim gościom lub pracownikom i klientom biznesowym na spotkaniu wigilijnym? Doskonały pomysł to pudełeczka na upominki świąteczne w kształcie białych aniołków. W komplecie znajduje się także wstążka oraz naklejki ze świąteczną grafiką i napisem Wesołych Świąt. W pudełeczkach warto umieścić drobne słodkości.

  27,98 zł brutto
 • PUDEŁECZKA Aniołek prezent świąteczny Bombki i Gwiazdki 10szt (+etykiety+wstążka)
  27,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁECZKA Aniołek prezent świąteczny Bombki i Gwiazdki 10szt...

  Pudełeczka w kształcie aniołków w komplecie ze wstążkami to świetny sposób na piękne zapakowanie świątecznych słodyczy. W zestawie znajdują się również naklejki z personalizowanym podpisem. Całość prezentuje się świetnie.

  27,98 zł brutto
 • PUDEŁECZKA Aniołek prezent świąteczny Zimowy Wieczór 10szt (+etykiety+wstążka)
  27,98 zł brutto inf zł szt netto
  PUDEŁECZKA Aniołek prezent świąteczny Zimowy Wieczór 10szt...

  Przestrzenne pudełeczka w kształcie aniołka zdobione personalizowaną naklejką i ozdobną wstążką to idealna propozycja na uroczy upominek dla gości podczas Świąt Bożego Narodzenia. Personalizowana etykieta dekorowana jest piękną grafiką ze świątecznym motywem. Do pudełeczek można schować słodkości takie jak: cukierki czy czekoladki. 

  27,98 zł brutto
 • KRÓWKI świąteczne firmowe Z NAZWĄ firmy Zielone Święta 20szt
  39,98 zł brutto inf zł netto
  KRÓWKI świąteczne firmowe Z NAZWĄ firmy Zielone Święta 20szt

  Krówki świąteczne firmowe z nadrukowaną nazwą firmy i życzeniami Wesołych Świąt to świetna propozycja na prezenty dla pracowników, gości czy klientów biznesowych. Krówki to świetny wybór, który podziękuje współpracownikom za cały rok wspólnej pracy i pozwoli życzyć im Wesołych Świąt. Prezentują się wspaniale i wprowadzają świąteczny klimat.

  39,98 zł brutto
 • KRÓWKI świąteczne firmowe Z NAZWĄ firmy Czerwone Święta 20szt
  39,98 zł brutto inf zł netto
  KRÓWKI świąteczne firmowe Z NAZWĄ firmy Czerwone Święta 20szt

  Szukacie słodkich dodatków do firmowego prezentu świątecznego? Śmietankowe krówki na Boże Narodzenie z napisem Wesołych Świąt, nazwą firmy oraz piękną grafiką świąteczną w odcieniach czerwieni to wspaniały sposób. Krówki są już gotowe do wręczenia, owinięte w papierki. Prezentują się uroczo i podkreślają świąteczny klimat.

  39,98 zł brutto
 • KRÓWKI świąteczne firmowe Z NAZWĄ firmy Poinsecja 20szt
  39,98 zł brutto inf zł netto
  KRÓWKI świąteczne firmowe Z NAZWĄ firmy Poinsecja 20szt

  Krówki w papierkach ze świąteczną grafiką i nazwą firmy. Idealna propozycja na prezenty świąteczne dla pracowników czy klientów biznesowych. Krówki wyglądają szykownie, na papierkach znajduje się napis Wesołych Świąt i nazwa firmy. Grafika z gwiazdą betlejemska podkreśla bożonarodzeniowy charakter.

  39,98 zł brutto
 • KRÓWKI świąteczne firmowe Z NAZWĄ firmy Bombki i Gwiazdki 20szt
  39,98 zł brutto inf zł netto
  KRÓWKI świąteczne firmowe Z NAZWĄ firmy Bombki i Gwiazdki 20szt

  Świąteczne krówki z nazwą firmy na Boże Narodzenie z nadrukiem bombek i gwiazdek. To wspaniały pomysł na prezenty świąteczne dla pracowników, klientów biznesowych czy gości. Krówki świetnie sprawdzą się jako część koszy prezentowych czy innego typu prezentów firmowych dla współpracowników. 

  39,98 zł brutto
 • KRÓWKI świąteczne firmowe Z NAZWĄ firmy Naturalne Święta 20szt
  39,98 zł brutto inf zł netto
  KRÓWKI świąteczne firmowe Z NAZWĄ firmy Naturalne Święta 20szt

  Krówki świąteczne z naturalną świąteczną grafiką to wspaniała propozycja na prezenty świąteczne firmowe. Krówki świetnie sprawdzą się jako element koszy lub firmowych zestawów prezentowych. Są już owinięte w papierki z grafiką, nazwą firmy i życzeniami.

  39,98 zł brutto
 • HERBATKA świąteczna w słoiczku Z PODPISEM Poinsecja (wcz)
  9,98 zł brutto inf zł netto
  HERBATKA świąteczna w słoiczku Z PODPISEM Poinsecja (wcz)

  Aromatyczna herbatka świąteczna zapakowana w szklany słoiczek, zdobiona naklejką z podpisem to świetny dodatek do prezentu na Boże Narodzenie. Herbatkę można wręczyć gościom, pracownikom lub klientom. Pachnąca i zdrowa herbata będzie też wspaniałym prezentem dla najbliższej osoby.

  9,98 zł brutto
 • HERBATKA świąteczna w słoiczku Z PODPISEM Naturalne Święta (wz)
  9,98 zł brutto inf zł netto
  HERBATKA świąteczna w słoiczku Z PODPISEM Naturalne Święta (wz)

  Świąteczna personalizowana herbatka to świetny upominek na Boże Narodzenie. Wręczony klientom, gościom czy bliskim wywoła niesamowite wrażenie. Słoiczek zdobiony jest kokardką oraz naklejką ze świąteczną grafiką.

  9,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny Sanki z krówkami Zielone Święta
  14,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny Sanki z krówkami Zielone Święta

  Świetny prezent świąteczny dla pracowników, klientów oraz najbliższych. Słodkie sanki z krówkami w zielonym i eleganckim stylu to oryginalna propozycja na upominki. W komplecie znajdują się mini drewniane saneczki oraz 3szt przepysznych krówek ze świąteczną grafiką i napisem Wesołych Świąt. Całość zapakowana jest w celofan i przewiązana wstążeczką.

  14,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny Sanki z krówkami Czerwone Święta
  14,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny Sanki z krówkami Czerwone Święta

  Słodkie śmietankowe krówki ze świątecznymi papierkami umieszczone na drewnianych saneczkach to piękny upominek na Boże Narodzenie. Świetnie sprawdzi się jako dodatek do firmowego prezentu, upominek dla dzieci lub słodki prezent dla najbliższych. Krówki są pięknie zapakowane w celofanowy woreczek.

  14,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny Sanki z krówkami Poinsecja
  14,98 zł brutto inf zł szt. netto
  PREZENT świąteczny Sanki z krówkami Poinsecja

  Oryginalny pomysł na słodki upominek w postaci krówek na mini saneczkach z drewna. Prezent zapakowany jest w celofanowy woreczek i gotowy do wręczenia najbliższym, klientom biznesowym lub pracownikom. 

  14,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny Sanki z krówkami Bombki i Gwiazdki
  14,98 zł brutto inf zł szt. netto
  PREZENT świąteczny Sanki z krówkami Bombki i Gwiazdki

  Jakie prezenty świąteczne wybrać dla pracowników lub klientów? Idealny pomysł to słodkie krówki umieszczone na małych drewnianych saneczkach i zapakowane w celofanowy woreczek. Grafika w z gwiazdkami i bombkami podkreśli klimat Świąt Bożego Narodzenia. Całość prezentuje się uroczo i pięknie. To świetny wybór również dla dzieci.

  14,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny Sanki z krówkami Zimowy Wieczór
  14,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny Sanki z krówkami Zimowy Wieczór

  Prezent świąteczny ze śmietankowymi krówkami na saneczkach to wspaniały pomysł na słodkie upominki, które są już zapakowane i gotowe do wręczenia. Prezent spodoba się zwłaszcza dzieciom, ale pasuje także dla pracowników  i klientów biznesowych. Prezentuje się doskonale i uroczo.

  14,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny Sanki z krówkami Naturalne Święta
  14,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny Sanki z krówkami Naturalne Święta

  Uroczy i bardzo oryginalny upominek świąteczny w postaci krówek w bożonarodzeniowych papierkach umieszczonych na małych saneczkach. Całość zapakowana jest w celofan i przewiązana wstążką - gotowa do wręczenia. To niezwykły sposób, by oczarować pracowników, klientów, ale też bliskich.

  14,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny Miód na saneczkach Zielone Święta
  16,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny Miód na saneczkach Zielone Święta

  Zdrowy prezent świąteczny w formie słoiczka miodu umieszczonego na mini drewnianych saneczkach. Miodek udekorowany jest naklejką z grafiką Wesołych Świąt w zielonej kolorystyce. Całość idealnie podkreśla bożonarodzeniowy klimat. To piękna forma upominku świątecznego dla pracowników, klientów, bliskich czy nawet dzieci. 

  16,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny Miód na saneczkach Czerwone Święta
  16,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny Miód na saneczkach Czerwone Święta

  Doskonała propozycja na prezenty świąteczne dla pracowników, klientów biznesowych lub domowników. Piękne drewniane saneczki w komplecie z polskim wielokwiatowym miodem z grafiką Wesołych Świąt. Idealny wybór na upominki firmowe, które są już zapakowane i gotowe do wręczenia.

  16,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny Miód na saneczkach Poinsecja
  16,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny Miód na saneczkach Poinsecja

  Mały słoiczek świątecznego miodu z polskiej pasieki umieszczony na drewnianych saneczkach to elegancka propozycja na prezent świąteczny dla każdego. Saneczki wykonane są z naturalnego drewna w jasnym kolorze, a sam miodek udekorowany naklejką z napisem Wesołych Świąt oraz gwiazdą betlejemską.

  16,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny Miód na saneczkach Zimowy Wieczór
  16,98 zł brutto inf zł szt. netto
  PREZENT świąteczny Miód na saneczkach Zimowy Wieczór

  Miód na prezent świąteczny umieszczony na mini saneczkach to doskonała propozycja, która oczaruje najbliższych. Miód wspaniale sprawdzi się jako prezent świąteczny dla dzieci. To także efektowny upominek firmowy. Miód zdobi naklejka z napisem Wesołych Świąt. Posiada wieczko dekorowane materiałem w naturalnym stylu i czarno-białą wstążką.

  16,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny Miód na saneczkach Naturalne Święta
  16,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny Miód na saneczkach Naturalne Święta

  Szukacie pomysłu na słodki upominek świąteczny? Świetnym wyborem będzie słoiczek miodu umieszczony na sankach z naturalnego drewna. Słoiczek ozdobiony bożonarodzeniową naklejką z napisem Wesołych Świąt. Całość prezentuje się bardzo oryginalnie. To propozycja, która oczaruje zarówno dzieci, jak i dorosłych.

  16,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny Miód na saneczkach Zimowy Ptaszek
  16,98 zł brutto inf zł szt. netto
  PREZENT świąteczny Miód na saneczkach Zimowy Ptaszek

  Prezent świąteczny w formie wielokwiatowego miodu umieszczonego na saneczkach to wspaniała propozycja dla każdego. Upominek spodoba się zarówno dorosłym jak i dzieciakom. Prezentuje się uroczo i bardzo oryginalnie. Prezent jest zapakowany i gotowy do wręczenia. Można go podarować także jako upominki firmowe na spotkaniu wigilijnym.

  16,98 zł brutto
 • MIÓD świąteczny w słoiczku Z PODPISEM Czerwone Święta
  11,98 zł brutto inf zł netto
  MIÓD świąteczny w słoiczku Z PODPISEM Czerwone Święta

  Personalizowany prezent świąteczny w postaci słodkiego słoiczka miodu to idealny dodatek do upominku. Miodki można wykorzystać w zestawach prezentowych firmowych lub boxach świątecznych. Zdobione czerwoną naklejką, materiałem i sznureczkiem oczaruje każdego!

  11,98 zł brutto
 • MIÓD świąteczny w słoiczku Z PODPISEM Zielone Święta
  11,98 zł brutto inf zł netto
  MIÓD świąteczny w słoiczku Z PODPISEM Zielone Święta

  Słoiczek słodkiego miodu z zieloną naklejką oraz udekorowany materiałem i sznureczkiem na Boże Narodzenie. Miód ma naturalny charakter, idealny jako dodatek do zestawu prezentowego firmowego lub jako drobiazg dla klientów czy gości. Taki miodek ucieszy każdą obdarowaną osobę.

  11,98 zł brutto
 • MIÓD świąteczny w słoiczku Z PODPISEM Wesołych Świąt (bszn)
  11,98 zł brutto inf zł netto
  MIÓD świąteczny w słoiczku Z PODPISEM Wesołych Świąt (bszn)

  Mały słoiczek miodu w świątecznym stylu udekorowany naklejką z napisem Wesołych Świąt i naturalnym materiałem. Miodek jest niewielki, prezentuje się wspaniale oraz ma naturalny charakter. To wyjątkowy wybór na upominki świąteczne dla rodziny, pracowników czy gości. Można je wykorzystać jako element świątecznych zestawów.

  11,98 zł brutto
 • MIÓD świąteczny w słoiczku Z PODPISEM Zimowy Wieczór (bszn)
  11,98 zł brutto inf zł netto
  MIÓD świąteczny w słoiczku Z PODPISEM Zimowy Wieczór (bszn)

  Jakie wybrać upominki dla pracowników i klientów? Małe personalizowane miodki ze świąteczną naklejką sprawdzą się idealnie. Ozdobione jutowym sznureczkiem i materiałem oczarują każdą obdarowaną osobę. Wykorzystaj je jako element większego kosza prezentowego.

  11,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny miód w słoiczku Czerwone Święta
  9,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny miód w słoiczku Czerwone Święta

  Zdrowy wielokwiatowy miodek w świątecznym wydaniu to świetny upominek dla klientów lub jako dodatek do prezentu dla najbliższych. Ozdobiony jest czerwoną naklejką z napisem Wesołych Świąt. Całość prezentuje się pięknie i wprowadza świąteczny klimat.

  9,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny miód w słoiczku Zielone Święta
  9,98 zł brutto inf zł szt. netto
  PREZENT świąteczny miód w słoiczku Zielone Święta
  1 Recenzje

  Słoiczek pysznego polskiego miodu to wspaniała propozycja na upominki świąteczne dla pracowników czy klientów biznesowych. Miodek ozdobiony zieloną naklejką z podpisem Wesołych Świąt prezentuje się przepięknie! To świetny dodatek do prezentów dla najbliższych.

  9,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny miód w słoiczku Zimowy Wieczór
  9,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny miód w słoiczku Zimowy Wieczór

  Wyjątkowy i elegancki upominek dla najbliższych na Boże Narodzenie. Piękny słoiczek miodu w świątecznej wersji zaskoczy i zachwyci pracowników i klientów biznesowych swoim wyglądem i pysznym smakiem. Miodek prezentuje się rewelacyjnie, dzięki świątecznemu wydaniu.

  9,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny miód w słoiczku Naturalne Święta
  9,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny miód w słoiczku Naturalne Święta

  Elegancko zdobiony słoiczek pysznego polskiego miodu to wspaniały świąteczny upominek. Miodek prezentuje się przepięknie, zdobiony naklejką z napisem Wesołych Świąt. Słoiczki miodu można ułożyć na stole podczas świątecznego spotkania. 

  9,98 zł brutto
 • CIASTECZKA z wróżbą świąteczne w opakowaniu Z PODPISEM Najpiękniejsze Święta 12szt
  34,13 zł brutto inf zł netto
  CIASTECZKA z wróżbą świąteczne w opakowaniu Z PODPISEM...

  Ciasteczka z wróżbą świąteczne to świetny wybór na upominek dla bliskich osób lub pracowników firmy. Kruche ciasteczka zostały zapakowane w tekturowe kartoniki z personalizacją. Każde ciasteczko posiada wewnątrz karteczkę z wróżbą. Taki upominek z pewnością ucieszy każdą obdarowaną osobę.

  34,13 zł brutto
 • CIASTECZKA z wróżbą świąteczne w opakowaniu Najpiękniejsze Święta 12szt
  28,15 zł brutto inf zł netto
  CIASTECZKA z wróżbą świąteczne w opakowaniu Najpiękniejsze Święta...

  Kruche ciasteczka z wróżbą świąteczną w złotych metalicznych foliach. Ciasteczko wewnątrz posiada małą karteczkę z wróżbą - każda wróżba pozytywna! Każde z ciasteczek zapakowane jest dodatkowo w tekturkę ze świąteczną grafiką oraz tekstem "Świąteczny upominek dla Ciebie".

  28,15 zł brutto
 • CZEKOLADKI świąteczne prezent firmowy Zielone Święta 10szt
  29,98 zł brutto inf zł netto
  CZEKOLADKI świąteczne prezent firmowy Zielone Święta 10szt
  1 Recenzje

  Mleczna czekoladka ze przepiękną grafiką w odcieniach zieleni to wspaniała propozycja na prezenty świąteczne od firmy. Na czekoladce znajdują się życzenia Wesołych Świąt oraz świąteczna grafika. Czekoladki opakowane są w złote papierki i w komplecie posiadają naklejki do samodzielnego oklejenia. To również idealny upominek jako dodatek do większego...

  29,98 zł brutto
 • CZEKOLADKI świąteczne prezent firmowy Czerwone Święta 10szt
  29,98 zł brutto inf zł netto
  CZEKOLADKI świąteczne prezent firmowy Czerwone Święta 10szt

  Świąteczna personalizowana czekoladka w czerwonym odcieniu to świetny pomysł na drobny upominek dla pracowników, klientów biznesowych. Idealnie pasuje jako element kosza prezentowego, dzięki podpisowi jest to osobisty upominek. Możesz go również użyć jako słodycz dla gości.

  29,98 zł brutto
Pokazuje 1 - 36 z 122 elementów

Drobne upominki świąteczne

Zastanawiasz się, co podarować gościom obecnym na rodzinnej, firmowej lub klasowej wigilii? A może szukasz niedużych upominków, które uzupełnią prezenty dla najbliższych? Sprawdź nasze drobne produkty zaprojektowane specjalnie z myślą o Bożym Narodzeniu. Wśród nich znajdziesz symboliczne upominki oraz smakowite słodkości, które bez dwóch zdań trafią w gusta wszystkich obdarowanych osób. Wszystkie artykuły zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o Gwiazdce, dlatego fenomenalnie podkreślą klimat panujący w trakcie Wigilii. Dzięki temu Twoi goście na długo zapamiętają tegoroczne Boże Narodzenie. Dodatkowo, wiele produktów zostało spersonalizowanych, co sprawi, że Święta nabiorą naprawdę unikalny charakter.

Personalizowane opłatki i sianko na stół wigilijny

Opłatek oraz sianko to elementy, bez których ciężko wyobrazić sobie wigilijny wieczór. Właśnie dlatego tak dobrze nadają się na podarunki dla najbliższych. Białe opłatki posiadają jadalny nadruk, który sprawia, że mają niezwykle oryginalny wygląd. Świąteczne grafiki oraz personalizowane życzenia tworzą cudowną kompozycję, która mile zaskoczy wszystkie obdarowane osoby. Opłatki możesz wręczyć w ramach prezentu lub ułożyć przy nakryciach gości podczas Wigilii. Motyw Moja Gwiazdka czy Boże Narodzenie doskonale podkreślą klimat Świąt. W podobny sposób zaprojektowane zostały etykiety umieszczone na paczkach z siankiem. Takie upominki bezbłędnie sprawdzą się jako podarunki dla dalszych krewnych czy przyjaciół. 

Personalizowane sianko na stół z podpisem lub logo firmy
Personalizowane sianko na stół z podpisem lub logo firmy

Słodycze w świątecznych opakowaniach

Prezenty dla rodziny możesz uzupełnić przy użyciu drobnych słodkości. Mleczne personalizowane czekoladki czy krówki umieszczone są w ozdobnych opakowaniach, które doskonale pasują do charakteru Bożego Narodzenia. Motywy reniferów, gwiazd betlejemskich czy bombek sprawiają, że słodkości wyglądają naprawdę atrakcyjnie. Możesz je z powodzeniem podać także w trakcie wigilijnej kolacji. Najmłodszych bez wątpienia zachwycisz owocowymi lizakami z etykietami zdobionymi grafiką rudego liska w zimowej scenerii. Takie smakołyki dołączone do prezentów lub zawieszone na świątecznym drzewku będą fantastycznym poczęstunkiem na Gwiazdkę. Sprawdź też nasze ciasteczka z wróżbą czy słoiczki z miodem, a bez problemu mile zaskoczysz swoich bliskich.

Świąteczne ciasteczko z wróżbą z podpisem i datą
Świąteczne ciasteczko z wróżbą z podpisem i datą

Kartki do prezentów bożonarodzeniowych

Do prezentów dla rodziny i przyjaciół dołączyć możesz niewielkie kartki wykonane z wysokiej jakości papieru. Na białym papierze nadrukowane są piękne życzenia podpisane Twoim imieniem lub nazwiskiem, a całość urozmaiciliśmy autorskimi grafikami. Motyw Merry Christmas to kolorowa propozycja, która spodoba się zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Dzwoneczek zawieszony na zielonej gałązce to nietuzinkowy sposób na podkreślenie świątecznej atmosfery. Stylową i modną propozycją są kartki świąteczne z serii Woodland. Naturalna grafika gałązki świerku znakomicie wpisuje się w trendy skandynawskie, które kapitalnie sprawdzają się w czasie Bożego Narodzenia. Karnety dołącz do prezentu dla bliskich, a uzyskany rezultat będzie wspaniały.

Zawieszki do prezentów w czerwonej kolorystyce
Zawieszki do prezentów w czerwonej kolorystyce