Nowe produkty

Ostatnie posty

Koperty i długopisy do zaproszeń

Koperty i długopisy do zaproszeń na Urodziny Dzieci to przepiękne propozycje dodatków do zaproszeń urodzinowych. Papierowe koperty kwadratowe to niezbędny dodatek do zaproszeń. Długopisy do zaproszeń to konieczny element, którym możecie wypisać piękne życzenia czy podpis. Koperty do zaproszeń urodzinowych znajdziecie w nowoczesnym stylu metalizowanych kopert, ale również znajdziecie urodzinowe koperty kraftowe w rustykalnym stylu.

Koperty i długopisy do zaproszeń 9 produktów

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Koperty i długopisy do zaproszeń urodzinowych na Urodzinki Dzieci

Koperty i długopisy to elementy, których nie może zabraknąć podczas przygotowywania zaproszeń na każdą uroczystość. Również przy organizacji urodzin Waszego dziecka powinniście zadbać o odpowiednią oprawę dla zaproszeń w najwyższej jakości. W naszym sklepie posiadamy koperty, które idealnie dopasujecie do wszystkich kartek dostępnych na stronie. Dzięki temu nie musicie zawracać sobie głowy sprawdzaniem rozmiarów i bez przeszkód możecie oddać się wybieraniu najlepiej dopasowanych wzorów i kolorów. 

Koperty do zaproszeń urodzinowych

Koperty do zaproszeń powinny zapewniać bezpieczeństwo i estetyczny wygląd kartki znajdującej się w ich wnętrzu. Dlatego w naszym sklepie internetowym oferujemy tylko koperty wykonane z najwyższej jakości grubego papieru. Kraftowe koperty to uniwersalne rozwiązanie, które pasuje na wiele okazji. Zwłaszcza sprawdzi się jako opakowanie dla zaproszeń w stylach botanicznych i rustykalnych, ale z powodzeniem możecie wykorzystać je również dla bardziej klasycznych kartek. Koperty zamykane są na elegancki trójkącik, dzięki czemu wyglądają naprawdę wykwintnie. Kraftowy papier jest wyjątkowo modny w tym sezonie, dlatego doda każdemu zaproszeniu klasy i szyku. Na urodzinki chłopca świetnie nadadzą się także koperty w uroczym odcieniu baby blue. Szczególnie pięknie prezentować się będą w zestawieniu z zaproszeniami utrzymanymi w podobnej kolorystyce. Różowe koperty to z kolei znakomita propozycja na urodziny dziewczynki. Ładnie podkreślą delikatny i subtelny klimat przyjęcia każdej młodej damy. Personalizowane kolorystycznie koperty to także znakomity sposób na oprawę zaproszeń na inne uroczystości Waszego dziecka. Możecie owocnie wykorzystać je podczas Baby Shower, Chrzcin czy Roczku.

Koperty do zaproszeń naturalne

Koperty do zaproszeń naturalne

Koperty metalizowane do zaproszeń urodzinowych

Chcecie dodać Waszym zaproszeniom odrobiny blasku i elegancji? Wybierzcie metalizujące koperty w kolorach złota i srebra! Tak wyjątkowo zapakowane kartki sprawią, że wszystkie osoby, które znajdą je w swoich skrzynkach od razu odczują podekscytowanie na myśl o nadchodzącej uroczystości. Lśniący papier bez zarzutu dopasuje się do zaproszeń w każdym stylu, jednak najlepiej wyglądać będą w połączeniu z kartkami, które przyozdobione są analogicznymi kolorami.

Metalizowane koperty do zaproszeń urodzinowych dla dzieci

Długopisy na zaproszenia urodzinowe

Zaproszenia na urodziny powinny być wypisane starannie i czytelnie tak, aby każdy gość bez problemu mógł rozczytać zamieszczone w nich informacje. W tym celu najlepiej użyć długopisów, których tusz nie rozmazuje się i wygląda starannie. Dla dodania zaproszeniom na urodzinki Waszego dziecka odrobiny czarującego klimatu użyjcie metalicznych cienkopisów. Zapisane nimi data i miejsce przyjęcia sprawią, że goście w mgnieniu oka je zapamiętają. 

Elegancki złoty długopis do zaproszeń

Elegancki złoty długopis do zaproszeń