Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

Zaproszenia na urodziny chłopca 4 produktów

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Zaproszenia na urodziny chłopca

Mija kolejny rok, Wasz syn jest jeszcze starszy i nadchodzi czas, żeby wyprawić jego przyjęcie urodzinowe. To oznacza, że będziecie zajmować się dekorowaniem wynajętej sali lub własnego domu, planowaniem menu i intensywnym poszukiwaniem prezentu, który zachwyci małego solenizanta. Zanim jednak to wszystko nastąpi, musicie jeszcze stworzyć listę gości i w ładny, niepowtarzalny sposób zaprosić ich na tę uroczystość. 

Zaproszenie w sportowym stylu

Piłka nożna to sport, który łączy całe mnóstwo małych i dużych chłopców od wielu pokoleń. Trafionym pomysłem będzie więc zaproszenie na urodziny z takim właśnie motywem. Ciemne tło i zielone akcenty kojarzące się z murawą idealnie pasować będą na każde przyjęcie. Z powodzeniem możecie połączyć je z wystrojem uroczystości, zwłaszcza jeśli Wasz syn jest prawdziwym fanem sportu. Grafiki piłki, pucharu i odświętnych girland tworzą razem spójną całość, którą elegancko dopełniają białe koperty dołączone do zestawu. Wszyscy koledzy Waszego syna z całą pewnością pozazdroszą mu tak wyjątkowych zaproszeń.

Zaproszenia na urodzinki małego piłkarza

Zaproszenia na urodzinki małego piłkarza

Zaproszenia z samochodzikami

Zaproszenia z samochodzikami to świetna propozycja dla wszystkich małych entuzjastów motoryzacji. Niebieskie akcenty pięknie wskazują na płeć małego solenizanta i współgrają z resztą aranżacji. Odlatujący balonik i girlanda z chorągiewek subtelnie nawiązują do charakteru uroczystości, więc znakomicie nadają się na urodzinki każdego chłopca. 

Szczególnie ciekawą formą takiej kartki jest zaproszenie ze zdrapką. Na okładce znajduje się złote kółeczko, na które wskazuje strzałka z napisem “zdrap tutaj”. Po usunięciu wierzchniej części, wszystkim obdarowanym ukaże się tekst: “Czy przyjdziesz na moje urodzinki?”. Taka struktura zaproszenia bez cienia wątpliwości mile zaskoczy rodzinę bądź przyjaciół małego solenizanta i sprawi, że zapamiętają je na długi czas. 

Zaproszenia na urodziny chłopca z samochodzikami

Zaproszenia na urodziny chłopca z samochodzikami

Zaproszenia z policją i strażą pożarną

Chyba każdy chłopiec ma w swoim życiu okres fascynacji służbami mundurowymi. Jeśli Wasz syn jest właśnie na tym etapie, poświęćcie dłuższą chwilę zaproszeniom z motywami policji i straży pożarnej. 

Pierwsza kartka przedstawia dużą odznakę i charakterystyczne elementy wyposażenia policjanta. Tuż obok stoi uroczy szczeniak, a w tle znajdują się helikoptery i radiowóz pięknie dopełniające obrazka. Całość prezentuje się wyjątkowo spójnie i czarująco. Policyjny motyw utrzymany jest również we wnętrzu kartki, dzięki czemu wygląda bardzo starannie. 

Zaproszenie ze strażakami to druga propozycja w stylu służb mundurowych. Ciemne tło i mocne, wyraziste kolory tworzą efektowny kontrast, który przyciąga spojrzenia. Teksty mówiące “Dzwońcie na alarm!” i “Ruszaj do akcji!” bardzo dobrze podkreślają charakter zaproszenia i z pewnością sprawią radość wszystkim osobom, którym je wręczycie. Taka kartka pozwoli Wam zaprosić gości w niezwykle oryginalny sposób.