Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

Prośby o Świadkowanie i podziękowania dla Świadków

Prośba o świadkowanie to bardzo ważny moment zarówno dla Pana Młodego jak i Panny Młodej. Bardzo często Młodzi chcą zaskoczyć ważne dla nich osoby oryginalną prośbą, dlatego często decydują się na prośbę zdrapkę. Pod powloką do zdrapania znajduje się zapytanie "Czy zostaniesz moją świadkową/świadkiem?". Zdrapki dostępne są w wersji zarówno na dla kobiety jak i mężczyzny. Dla kobiety bardzo często wybierana jest również prośba bransoletka. Piękna biżuteria zostanie pamiątką na wiele lat oraz będzie przypominać o tej wyjątkowej chwili. Dla świadka zaś polecamy prośbę w formie drewnianej skrzyni na alkohol lub prośbę kubek.

Prośby o Świadkowanie i podziękowania dla Świadków 10 produktów

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Prośby o świadkowanie i podziękowania dla świadków

Najważniejszymi osobami podczas ślubu i wesela są Państwo Młodzi, jednak tego dnia nic nie może się odbyć także bez świadków. Ich płeć czy pokrewieństwo z nowożeńcami nie mają znaczenia, chociaż utarło się, że świadkami są najbliżsi każdej ze stron, a zatem jeden świadek od Pana Młodego i jeden - od Panny Młodej. Ich rolą jest, oczywiście, wspieranie narzeczonych podczas przygotowań, a także w trakcie ślubu i wesela. Świadkowie odpowiadają ponadto za zorganizowanie Parze Młodej wieczoru panieńskiego oraz kawalerskiego. Nie ulega więc wątpliwości, że rola świadka to niezwykle odpowiedzialne zadanie, które najlepiej powierzyć godnej zaufania osobie. I tutaj w głowach wszystkich par szykujących się do ślubu rodzi się pytanie: jak poprosić o świadkowanie? Sprawa nie jest tak trudna i skomplikowana, jakby się mogło wydawać, chociaż warto pamiętać o tym, że świadków trzeba wybrać z dużym wyprzedzeniem i dlatego lepiej nie zwlekać z podjęciem decyzji. 

Zdrapki z prośbą o świadkowanie

Jeśli szukasz niebanalnego sposobu na poinformowanie kogoś bliskiego o Twoim nadchodzącym wielkimi krokami ślubie i przy okazji chcesz poprosić go o pozostanie świadkiem, skorzystaj ze zdrapek z prośbą o świadkowanie! Kartka w pastelowych kolorach to idealny sposób na to, aby zapytać swoją siostrę lub przyjaciółkę, czy zostanie Twoją świadkową. Wewnątrz znajduje się zdrapka, którą należy zdrapać dołączonym do zestawu serduszkiem, a całość umieścić możesz w dopasowanej jasnoróżowej kopercie. Pytanie zadane w tak uroczy i niepowtarzalny sposób z całą pewnością mile zaskoczy Twoją świadkową i sprawi, że poczuje się ona nadzwyczaj wyjątkowo. Dla mężczyzn polecamy kartkę ze zdrapką w biało-czarnej kolorystyce. Humorystyczny gadżet z gamingowym motywem to fantastyczny dodatek, dzięki któremu Twój przyjaciel nie będzie w stanie odmówić. W pakiecie dostaniesz również czarną kopertę i nakrętkę od śrubki na sznurku, która pozwoli zdrapać zdrapkę z pytaniem.

 prośba o bycie chrzestnym zdrapka

Zdrapki z prośbą o bycie Świadkową

Skrzynie na alkohol z prośbą o świadkowanie

Chcesz poprosić kogoś bliskiego o świadkowanie w genialnym stylu? Zamów skrzynię na alkohol z pomalowanego na ciemno drewna! Na wieku wygrawerowane zostało pytanie oraz spersonalizowana aplikacja: buta na obcasie dla kobiety i eleganckiej muchy dla mężczyzny. Całość dopełniona jest stylową rączką z jutowego sznura, dzięki której skrzynię łatwiej jest przenosić. Wewnątrz umieścić możesz butelkę wina, szampana czy whisky w zależności od tego, co lubi Twój świadek. 

Szkrzynia na alkohol z prośbą o świadkowanie

Prośba o świadkowanie w formie drewnianej skrzyni

Magiczne kubki z prośbą o świadkowanie

Magiczny kubek to niezwykle oryginalny i ciekawy pomysł, który bez cienia wątpliwości zaskoczy obdarowaną nim osobę. Z pozoru czarne i nijakie naczynie po zalaniu gorącą wodą ulega przemianie, dzięki czemu Twój potencjalny świadek będzie oniemiały! Wystarczy, że zaprosisz go - lub ją - do siebie i podasz herbatę w magicznym kubku, a z pewnością usłyszysz “TAK”. Kubek z prośbą o świadkowanie ma dwie wersje kolorystyczne: różowo-białą dla kobiety i czarno-białą dla mężczyzny. Oprócz grafiki na ściance naczynia pojawia się także kluczowe pytanie: “Czy zostaniesz moim/moją świadkiem/świadkową?”. Nadruki wykonane są specjalną metodą, dzięki której nie ścierają się i pozostaną dla Waszych świadków niezapomnianą pamiątką. 

Magiczny kubek z prośbą o świadkowanie

Kubek z prośbą o świadkowanie