Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

Prośby o Świadkowanie i podziękowania dla Świadków

Prośba o świadkowanie to bardzo ważny moment zarówno dla Pana Młodego jak i Panny Młodej. Bardzo często Młodzi chcą zaskoczyć ważne dla nich osoby oryginalną prośbą, dlatego często decydują się na prośbę zdrapkę. Pod powloką do zdrapania znajduje się zapytanie "Czy zostaniesz moją świadkową/świadkiem?". Zdrapki dostępne są w wersji zarówno na dla kobiety jak i mężczyzny. Dla kobiety bardzo często wybierana jest również prośba bransoletka. Piękna biżuteria zostanie pamiątką na wiele lat oraz będzie przypominać o tej wyjątkowej chwili. Dla świadka zaś polecamy prośbę w formie drewnianej skrzyni na alkohol lub prośbę kubek.

Prośby o Świadkowanie i podziękowania dla Świadków 10 produktów

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
 • ZDRAPKA Czy będziesz moją Świadkową OMG UNIWERSALNA (+koperta)
  12,00 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  ZDRAPKA Czy będziesz moją Świadkową OMG...

  Jak poprosić o bycie Świadkową na uroczystości? Świetnym wyborem będzie zdrapka z napisem OMG utrzymana w odcieniach różu. Pod zdrapką znajduje się ukryte pytanie, które zaskoczy Przyjaciółkę. Zdrapka jest wykonana na grubym papierze, w komplecie znajduje się także koperta oraz serduszko na sznureczku, które pozwoli zdrapać zdrapkę!

  12,00 zł brutto
 • ZDRAPKA Czy będziesz moją Świadkową Subtelny Róż UNIWERSALNA (+koperta)
  12,00 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  ZDRAPKA Czy będziesz moją Świadkową...

  Zdrapka z prośbą o bycie Świadkową wykonana w odcieniach różu, dekorowana kwiatowym motywem to świetny pomysł na prośbę o Świadkowanie. Zdrapka prezentuje się bardzo kobieco, dzięki czemu z pewnością spodoba się Przyjaciółce. Otwierana forma, wysokiej jakości papier oraz dopasowana kolorystycznie koperta stanowią wspaniały komplet.

  12,00 zł brutto
 • ZDRAPKA Czy będziesz moją Druhną Subtelny Róż UNIWERSALNA (+koperta)
  12,00 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  ZDRAPKA Czy będziesz moją Druhną Subtelny...

  Zdrapka z prośbą o bycie Druhną to wspaniały dodatek na ślub i wesele. Zdrapka dla Druhny została wykonana na wysokiej jakości papierze w otwieranej formie. To piękny sposób, by poprosić Przyjaciółkę o bycie Druhną na ślubie i weselu. Kwiatowa grafika oczaruje każdą kobietę.

  12,00 zł brutto
 • ZDRAPKA Czy będziesz moim Świadkiem BLACK UNIWERSALNA (+koperta)
  12,00 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  ZDRAPKA Czy będziesz moim Świadkiem BLACK...

  Jak poprosić o bycie Świadkiem na Ślubie? Idealnym wyborem będzie otwierana zdrapka w czarnym kolorze z efektowną grafiką. Pod zdrapką znajduje się ukryte pytanie, które z pewnością zaskoczy Przyjaciela. Tak zaskakujący gadżet sprawi, że powie TAK bez zastanowienia!

  12,00 zł brutto
 • ZDRAPKA Czy będziesz moim Świadkiem Game Over UNIWERSALNA (+koperta)
  12,00 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  ZDRAPKA Czy będziesz moim Świadkiem Game...

  Jak poprosić o Świadkowanie w wyjątkowym stylu? Idealnym wyborem będzie otwierana zdrapka dla Świadka w odcieniach czerni i bieli. To fantastyczny dodatek, który oczaruje Przyjaciela. Zdrapka prezentuje się nowocześnie, a dzięki pytaniu ukrytemu na karcie jest to zaskakujący gadżet! W komplecie znajduje się także dopasowana czarna koperta.

  12,00 zł brutto
 • PROŚBA o bycie Świadkową bransoletka nieskończoności (+bilecik+koperta)
  12,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PROŚBA o bycie Świadkową bransoletka...

  Prośba o bycie Świadkową w formie bransoletki z karteczką to wyjątkowy dodatek dla Przyjaciółki. Niewielki gadżet oczaruje Przyjaciółkę, a dołączona do kompletu karteczka z kwiatową grafiką prezentuje się dziewczęco i subtelnie. Prośba jest niewielka, ale wywoła zaskakujący efekt!

  12,98 zł brutto
 • KUBEK magiczny Czy zostaniesz moją Świadkową Subtelny Róż 330ml
  36,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  KUBEK magiczny Czy zostaniesz moją...

  Kubek magiczny z prośbą o bycie Świadkową to oryginalna propozycja, jak poprosić o Świadkowanie na ślubie i weselu. Kubek po zalaniu gorącą wodą odkrywa pytanie, które zaskoczy Przyjaciółkę. Prośba w takiej formie z pewnością sprawi, że Przyjaciółka powie TAK!

  36,98 zł brutto
 • KUBEK magiczny Czy zostaniesz moim Świadkiem BLACK 330ml
  36,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  KUBEK magiczny Czy zostaniesz moim...

  Kubek magiczny w czarnym kolorze z prośbą o bycie Świadkiem to świetny dodatek, który oczaruje Przyjaciela i zachwyci go niestandardowym pytaniem. Kubek jest czarny, a po zalaniu gorącą wodą ukazuje pytanie.

  36,98 zł brutto
 • SKRZYNIA na alkohol Czy zostaniesz Moją Świadkową CZARNA
  39,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  SKRZYNIA na alkohol Czy zostaniesz Moją...

  Butelka alkoholu to także świetny sposób, by poprosić o bycie Świadkową. Skrzynia w czarnym kolorze na dowolną butelkę z wypalonym pytaniem to dodatek, który oczaruje Przyjaciółkę. W skrzyni można umieścić butelkę wina, szampana lub Prosecco.

  39,98 zł brutto
 • SKRZYNIA na alkohol Czy zostaniesz Moim Świadkiem CZARNA
  38,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  SKRZYNIA na alkohol Czy zostaniesz Moim...

  Skrzynia na alkohol z wygrawerowaną prośbą o bycie Świadkiem to fantastyczny sposób, by poprosić Przyjaciela. W skrzyni można umieścić dowolny alkohol: butelkę wina, szampana czy whiskey.

  38,98 zł brutto
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Prośby o świadkowanie i podziękowania dla świadków

Najważniejszymi osobami podczas ślubu i wesela są Państwo Młodzi, jednak tego dnia nic nie może się odbyć także bez świadków. Ich płeć czy pokrewieństwo z nowożeńcami nie mają znaczenia, chociaż utarło się, że świadkami są najbliżsi każdej ze stron, a zatem jeden świadek od Pana Młodego i jeden - od Panny Młodej. Ich rolą jest, oczywiście, wspieranie narzeczonych podczas przygotowań, a także w trakcie ślubu i wesela. Świadkowie odpowiadają ponadto za zorganizowanie Parze Młodej wieczoru panieńskiego oraz kawalerskiego. Nie ulega więc wątpliwości, że rola świadka to niezwykle odpowiedzialne zadanie, które najlepiej powierzyć godnej zaufania osobie. I tutaj w głowach wszystkich par szykujących się do ślubu rodzi się pytanie: jak poprosić o świadkowanie? Sprawa nie jest tak trudna i skomplikowana, jakby się mogło wydawać, chociaż warto pamiętać o tym, że świadków trzeba wybrać z dużym wyprzedzeniem i dlatego lepiej nie zwlekać z podjęciem decyzji. 

Zdrapki z prośbą o świadkowanie

Jeśli szukasz niebanalnego sposobu na poinformowanie kogoś bliskiego o Twoim nadchodzącym wielkimi krokami ślubie i przy okazji chcesz poprosić go o pozostanie świadkiem, skorzystaj ze zdrapek z prośbą o świadkowanie! Kartka w pastelowych kolorach to idealny sposób na to, aby zapytać swoją siostrę lub przyjaciółkę, czy zostanie Twoją świadkową. Wewnątrz znajduje się zdrapka, którą należy zdrapać dołączonym do zestawu serduszkiem, a całość umieścić możesz w dopasowanej jasnoróżowej kopercie. Pytanie zadane w tak uroczy i niepowtarzalny sposób z całą pewnością mile zaskoczy Twoją świadkową i sprawi, że poczuje się ona nadzwyczaj wyjątkowo. Dla mężczyzn polecamy kartkę ze zdrapką w biało-czarnej kolorystyce. Humorystyczny gadżet z gamingowym motywem to fantastyczny dodatek, dzięki któremu Twój przyjaciel nie będzie w stanie odmówić. W pakiecie dostaniesz również czarną kopertę i nakrętkę od śrubki na sznurku, która pozwoli zdrapać zdrapkę z pytaniem.

 prośba o bycie chrzestnym zdrapka

Zdrapki z prośbą o bycie Świadkową

Skrzynie na alkohol z prośbą o świadkowanie

Chcesz poprosić kogoś bliskiego o świadkowanie w genialnym stylu? Zamów skrzynię na alkohol z pomalowanego na ciemno drewna! Na wieku wygrawerowane zostało pytanie oraz spersonalizowana aplikacja: buta na obcasie dla kobiety i eleganckiej muchy dla mężczyzny. Całość dopełniona jest stylową rączką z jutowego sznura, dzięki której skrzynię łatwiej jest przenosić. Wewnątrz umieścić możesz butelkę wina, szampana czy whisky w zależności od tego, co lubi Twój świadek. 

Szkrzynia na alkohol z prośbą o świadkowanie

Prośba o świadkowanie w formie drewnianej skrzyni

Magiczne kubki z prośbą o świadkowanie

Magiczny kubek to niezwykle oryginalny i ciekawy pomysł, który bez cienia wątpliwości zaskoczy obdarowaną nim osobę. Z pozoru czarne i nijakie naczynie po zalaniu gorącą wodą ulega przemianie, dzięki czemu Twój potencjalny świadek będzie oniemiały! Wystarczy, że zaprosisz go - lub ją - do siebie i podasz herbatę w magicznym kubku, a z pewnością usłyszysz “TAK”. Kubek z prośbą o świadkowanie ma dwie wersje kolorystyczne: różowo-białą dla kobiety i czarno-białą dla mężczyzny. Oprócz grafiki na ściance naczynia pojawia się także kluczowe pytanie: “Czy zostaniesz moim/moją świadkiem/świadkową?”. Nadruki wykonane są specjalną metodą, dzięki której nie ścierają się i pozostaną dla Waszych świadków niezapomnianą pamiątką. 

Magiczny kubek z prośbą o świadkowanie

Kubek z prośbą o świadkowanie