Nowe produkty

Ostatnie posty

Prośby o Świadkowanie

Prośby o świadkowanie to bardzo ważny moment zarówno dla Pana Młodego jak i Panny Młodej. Bardzo często Młodzi chcą zaskoczyć ważne dla nich osoby oryginalną prośbą, dlatego często decydują się na prośbę zdrapkę. Pod powłoką do zdrapania znajduje się zapytanie "Czy zostaniesz moją świadkową/świadkiem?". Zdrapki dostępne są w wersji zarówno dla kobiety jak i mężczyzny. Dla kobiety bardzo często wybierana jest również prośba bransoletka. Piękna biżuteria zostanie pamiątką na wiele lat oraz będzie przypominać o tej wyjątkowej chwili. Dla świadka zaś polecamy prośbę w formie drewnianej skrzyni na alkohol lub prośbę kubek. Dodatkowo znajdziecie u nas fantastyczne, personalizowane zestawy w skrzyniach czy workach z prośbą do Świadka i Świadkowej. 

Prośby o Świadkowanie 291 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 291 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 291 elementów

Prośby o świadkowanie 

Najważniejszymi osobami podczas ślubu i wesela są Państwo Młodzi, jednak tego dnia nic nie może się odbyć także bez świadków. Ich płeć czy pokrewieństwo z nowożeńcami nie mają znaczenia, chociaż utarło się, że świadkami są najbliżsi każdej ze stron, a zatem jeden świadek od Pana Młodego i jeden - od Panny Młodej. Ich rolą jest, oczywiście, wspieranie narzeczonych podczas przygotowań, a także w trakcie ślubu i wesela. Świadkowie odpowiadają ponadto za zorganizowanie Parze Młodej wieczoru panieńskiego oraz kawalerskiego. Nie ulega więc wątpliwości, że rola świadka to niezwykle odpowiedzialne zadanie, które najlepiej powierzyć godnej zaufania osobie. I tutaj w głowach wszystkich par szykujących się do ślubu rodzi się pytanie: jak poprosić o świadkowanie? Sprawa nie jest tak trudna i skomplikowana, jakby się mogło wydawać, chociaż warto pamiętać o tym, że świadków trzeba wybrać z dużym wyprzedzeniem i dlatego lepiej nie zwlekać z podjęciem decyzji. 

Zdrapki z prośbą o świadkowanie

Jeśli szukasz niebanalnego sposobu na poinformowanie kogoś bliskiego o Twoim nadchodzącym wielkimi krokami ślubie i przy okazji chcesz poprosić go o pozostanie świadkiem, skorzystaj ze zdrapek z prośbą o świadkowanie! Kartka zdrapka z prośbą o świadkowanie dla NIEJ w pastelowych kolorach to idealny sposób na to, aby zapytać swoją siostrę lub przyjaciółkę, czy zostanie Twoją świadkową. Wewnątrz znajduje się zdrapka, którą należy zdrapać dołączonym do zestawu serduszkiem, a całość umieścić możesz w dopasowanej jasnoróżowej kopercie. Pytanie zadane w tak uroczy i niepowtarzalny sposób z całą pewnością mile zaskoczy Twoją świadkową i sprawi, że poczuje się ona nadzwyczaj wyjątkowo. Dla mężczyzn polecamy kartkę ze zdrapką w biało-czarnej kolorystyce. Humorystyczny gadżet z gamingowym motywem to fantastyczny dodatek, dzięki któremu Twój przyjaciel nie będzie w stanie odmówić. W pakiecie dostaniesz również czarną kopertę i nakrętkę od śrubki na sznurku, która pozwoli zdrapać zdrapkę z pytaniem.

 prośba o bycie chrzestnym zdrapka

Zdrapki z prośbą o bycie Świadkową

Skrzynie na alkohol z prośbą o Świadkowanie

Chcesz poprosić kogoś bliskiego o Świadkowanie w genialnym stylu? Zamów skrzynię na alkohol z pomalowanego na ciemno drewna! Na czarnym wieku wygrawerowane zostało pytanie: “Czy zostaniesz moim Świadkiem/moją Świadkową?” i tekst “Bez Ciebie nie dam rady”.  Skrzynka ozdobiona jest także spersonalizowaną aplikacją: butem na obcasie dla kobiety i elegancką muchą dla mężczyzny. Całość dopełniona jest stylową rączką z jutowego sznura, dzięki której skrzynię łatwiej jest przenosić. Wspaniale podkreśla on naturalny charakter opakowania, który doskonale wpisuje się w najnowsze trendy. Skrzynie wykonane zostały z dbałością o najmniejsze szczegóły, co sprawia, że prezentują się one naprawdę estetycznie oraz stylowo. W ich wnętrzu możesz umieścić butelkę ulubionego alkoholu osób, którym zamierzasz z partnerem podarować wybranym przez Was osobom. 

Prośby o Świadkowanie w drewnianych koszach prezentowych

Fenomenalnym sposobem na poproszenie bliskich o Świadkowanie jest także podarowanie im drewnianych skrzynek wypełnionych rozmaitymi upominkami. Taki zestaw będzie przy okazji świetnym podziękowaniem za ich pomoc przy przygotowaniach do Ślubu i wesela oraz wsparcie. Na wewnętrznej stronie wieka naklejona została kartka z personalizowaną dedykacją oraz datą, dzięki której skrzynia przez długie lata będzie przypominać obdarowanym osobom o wyjątkowym dniu Twojego Ślubu. Nalepki dekorowane są także kapitalnymi motywami: kwiatowym dla kobiety oraz czarno-białym dla mężczyzny. W środku skrzynek na dekoracyjnej wełnie drzewnej ułożone zostały drobne elementy, które razem składają się na znakomity prezent dla Świadków. Wariant dla kobiety zawiera słoiczek miodu, świecę zapachową, zapałki, ciasteczko z wróżbą oraz śmietankowe krówki. Tak uroczy zestaw bez wątpienia spodoba się Twojej przyjaciółce czy siostrze. Natomiast mężczyźnie podarować możesz skrzynię z puszką whiskey, czekoladowym cygarem i czekoladowymi cukierkami. 

Prośba o Świadkowanie dla NIEJ w drewnianym boxie prezentowym