Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

Prośby o Świadkowanie

Prośby o świadkowanie to bardzo ważny moment zarówno dla Pana Młodego jak i Panny Młodej. Bardzo często Młodzi chcą zaskoczyć ważne dla nich osoby oryginalną prośbą, dlatego często decydują się na prośbę zdrapkę. Pod powłoką do zdrapania znajduje się zapytanie "Czy zostaniesz moją świadkową/świadkiem?". Zdrapki dostępne są w wersji zarówno dla kobiety jak i mężczyzny. Dla kobiety bardzo często wybierana jest również prośba bransoletka. Piękna biżuteria zostanie pamiątką na wiele lat oraz będzie przypominać o tej wyjątkowej chwili. Dla świadka zaś polecamy prośbę w formie drewnianej skrzyni na alkohol lub prośbę kubek. Dodatkowo znajdziecie u nas fantastyczne, personalizowane zestawy w skrzyniach czy workach z prośbą do Świadka i Świadkowej. 

Prośby o Świadkowanie 142 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 142 elementów
 • PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Likier i słodkości
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Likier i słodkości

  Podaruj Przyszłej Świadkowej zestaw z pytaniem. Zamów box z personalizacją oraz motywem pudrowych kwiatów. Wybieraj prezent z likierem truskawkowym, czekoladą oraz czekoladkami. Poproś o Świadkowanie w oryginalny sposób wręczając upominek ozdobiony złotą wstążką. 

  199,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Gin Lubuski Słodkie Odprężenie
  209,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Gin Lubuski Słodkie Odprężenie

  Poproś o Świadkowanie wręczając przepiękny prezent z oryginalną zawartością. Podaruj zestaw z ginem, świecą w szkle, krówkami śmietankowymi oraz przepysznymi czekoladami. Zadaj ważne pytanie przyjaciółce lub kuzynce w efektowny sposób. Na wieczku umieszczona jest personalizacją oraz motyw różowych kwiatów. 

  209,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Truskawkowe Odprężenie
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Truskawkowe Odprężenie

  Prośba o Świadkowanie umieszczona w pudełku prezentowy z grubej tektury. Wybieraj zestaw z personalizacją, pytaniem oraz motywem różowych kwiatów. Zamów upominek z likierem o truskawkowym smaku, świecą zapachową w szkle, krówkami o śmietankowym smaku, czekoladkami oraz piankami. 

  199,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Francja Elegancja
  209,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Francja Elegancja

  Poproś o Świadkowanie bliską osobę. Podaruj zestaw z alkoholem, różową świecą w szkle, słodyczami oraz mydełkami w kształcie makaroników. Zamów prezent, który można wręczyć Świadkowej w ramach podziękowań. Na wieczku umieszczona została personalizacja oraz motyw graficzny różowych kwiatów. 

  209,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Z winem bezalkoholowym Słodkie Odprężenie
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Z winem bezalkoholowym Słodkie...

  Poproś o Świadkowanie w oryginalny sposób. Podaruj upominek w boxie prezentowy. Wybieraj zestaw z winem bezalkoholowym, świecą w szkle, krówkami o śmietankowym smaku, czekoladami oraz mydełkami w kształcie makaroników. Na wieczku umieszczona jest naklejka z personalizacją oraz motywem różowych kwiatów. 

  199,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Owocowe Orzeźwienie
  169,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Owocowe Orzeźwienie

  Zadaj ważne pytanie i poproś o Świadkowanie. Wybieraj zestaw z alkoholem, słodkościami, świecą sojową w szkle oraz zapałkami. Zestaw na odprężenie spodoba się obdarowanej kobiecie. Upominek w boxie prezentowym na wieczku ma umieszczoną naklejkę z personalizacją oraz motywem pudrowych kwiatów. 

  169,98 zł
 • PROŚBA o Świadkowanie Z IMIENIEM Wino kryształowe róż i kieliszek
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o Świadkowanie Z IMIENIEM Wino kryształowe róż i kieliszek

  Poproś o Świadkowanie wręczając zestaw w różowym pudełku udekorowanym wstążką. Zamów upominek z winem musującym w kryształowej butelce oraz eleganckim kieliszkiem wykonanym ze szkła w złotej kolorystyce. Spersonalizowany box to świetny sposób, aby zadać ważne pytanie przyszłej Świadkowej. 

  89,98 zł
 • PYTANIE do Świadkowej Z IMIONAMI Baileys GIGA ZESTAW
  219,98 zł brutto inf zł netto
  PYTANIE do Świadkowej Z IMIONAMI Baileys GIGA ZESTAW

  Pytanie do Świadkowej umieszczone na pudełku prezentowym. Zamawiaj box z kobiecą zawartością w delikatnej kolorystyce. Wybieraj spersonalizowany prezent z motywem graficznym pudrowych kwiatów. Elegancki upominek z alkoholem oraz przepysznymi słodyczami. 

  219,98 zł
 • PROŚBA o Świadkowanie Z IMIENIEM Wino Cava i kieliszek
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o Świadkowanie Z IMIENIEM Wino Cava i kieliszek

  Prośba o Świadkowanie umieszczona w różowym boxie. Podaruj upominek Przyszłej Świadkowej z oryginalną zawartością. Wybieraj zestaw z winem oraz kieliszkiem w czarnej kolorystyce. Spersonalizowany prezent sprawi, że Świadkowa powie "TAK". Całość udekorowana jest wstążką. 

  89,98 zł
 • ZAPYTANIE do Świadkowej Z IMIENIEM Kawa, świeca i słodkości
  119,98 zł brutto inf zł netto
  ZAPYTANIE do Świadkowej Z IMIENIEM Kawa, świeca i słodkości

  Poproś o Świadkowanie wręczając zestaw z personalizacją oraz stylowym motywem pudrowych kwiatów. Elegancki prezent z pytaniem sprawi, że Przyszła Świadkowa powie "TAK!". Wybieraj box z kawą mieloną, świecą sojową, zapałkami w opakowaniu w kształcie serca, krówkami oraz materiałowym kwiatem. 

  119,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Martini GIGA ZESTAW
  169,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Martini GIGA ZESTAW

  Poproś o Świadkowanie wręczając upominek z personalizacją oraz motywem graficznym pudrowych kwiatów. Zamów zestaw z alkoholem, czekoladkami, czekoladą ręcznie robioną oraz kawą mieloną. Wybieraj box z kobiecą zawartością, która przypadnie do gustu Przyszłej Świadkowej. 

  169,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Chwile Błogości
  229,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Chwile Błogości

  Poproś bliską osobę o zostanie Świadkową. Podaruj duże kraftowe pudełko z personalizacją oraz elegancką zawartością. Zamów zestaw z: winem w kryształowej butelce, masażerem, satynową opaską, solą himalajską, gąbką luffa oraz śmietankowymi krówkami. Zadaj ważne pytanie wręczając efektowny upominek przyszłej Świadkowej. 

  229,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Zestaw SPA i odprężenie
  179,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Zestaw SPA i odprężenie

  Poproś o Świadkowanie na Ślubie w oryginalny sposób. Podaruj biały box z personalizacją oraz grafiką kwiatów piwonii i gałązki eukaliptusa. Kobieca zawartość przypadnie do gustu miłośniczkom długich kąpieli i pielęgnacji. W zestawie znajduje się: aromatyczna herbata, masażer do ciała, naturalne mydło, lusterko, gąbka luffa oraz szczotka do masażu. 

  179,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Relaks dla ciała i duszy
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Relaks dla ciała i duszy

  Poproś o Świadkowanie w elegancki sposób. Podaruj biały box z personalizacją oraz grafiką kwiatów piwonii i gałązki eukaliptusa. Przepiękny prezent udekorowany jest złotą wstążką. W zestawie znajduje się: balsam do ciała i rąk, zielona herbata, wino musujące w kryształowej butelce, czekolada Merci w obwolucie oraz gąbka luffa. 

  199,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Relaksujące Chwile
  159,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Relaksujące Chwile

  Poproś o Świadkowanie przyjaciółkę lub bliską osobę w oryginalny sposób. Wybierz eleganckie pudełko w białym kolorze z personalizacją oraz kobiecą grafiką. Zamów zestaw prezentowy z herbatą, paloną kawą, winem półwytrawnym oraz mleczną czekoladą. Tak cudownie skomponowana zawartość sprawi, że przyszła Świadkowa powie "Tak!". 

  159,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Chwila dla siebie szlafrok i opaska
  249,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Chwila dla siebie szlafrok i...

  Zadaj ważne pytanie i poproś bliską osobę o zostanie Świadkową na Ślubie. Kraftowe pudełko prezentowe na wieczku ma naklejoną karteczkę z personalizacją oraz grafiką pudrowych kwiatów. W zestawie znajduje się: satynowy szlafrok lub komplet bielizny do wyboru, satynowa opaska oraz wino w kryształowej butelce. 

  249,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Błogi Odpoczynek
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Błogi Odpoczynek

  Prośba o zostanie Świadkową w formie eleganckiego boxa to oryginalny sposób na zadanie ważnego pytania. W zestawie znajduje się kawa mielona, aromatyczna zielona herbata, wino musujące, szklany kieliszek w złotym kolorze oraz ciasteczko z wróżbą w uroczym pudełeczku. Całość dopełniona jest efektowną wstążką. 

  199,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Chwila dla siebie szlafrok i opaska Róż
  219,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Chwila dla siebie szlafrok i...

  Poproś o Świadkowanie na Ślubie wręczając białe pudełko z kobiecą zawartością. Elegancki prezent na wieczku ma naklejoną kartkę z personalizacją oraz grafiką różowych kwiatów. W skład zestawu wchodzi: satynowy szlafrok w jasnoróżowym kolorze, opaska na oczy oraz wino musujące w kryształowej butelce. 

  219,98 zł
 • ZDRAPKA Czy będziesz moją Świadkową Pudrowe Kwiaty (+koperta)
  13,00 zł brutto inf zł netto
  ZDRAPKA Czy będziesz moją Świadkową Pudrowe Kwiaty (+koperta)

  Zdrapka Czy będziesz moją Świadkową to pokazanie najbliższej Ci osobie, że jest dla ciebie ważną osobą i nie wyobrażasz sobie bez niej Twojego ślubu. Jest to sposób na przekazanie jej tej ważnej misji oraz poinformowanie o nowych obowiązkach. Przekaż jej, że wybieranie sukni ślubnej już blisko!

  13,00 zł
 • ZDRAPKA Czy będziesz moim Świadkiem Jeleń (+koperta)
  13,00 zł brutto inf zł netto
  ZDRAPKA Czy będziesz moim Świadkiem Jeleń (+koperta)

  Zdrapka z prośba o świadkowanie to klasyczny i prosty sposób na zadanie tego jednego, ważnego pytania. Jest to niezwykłe zaskoczenie dla pytanej osoby, które przy okazji zawiera nutkę tajemniczości i ekscytacji. Męski styl zdrapki oddaje powagę tej doniosłej uroczystości oraz pokażą, że chcesz, aby to właśnie On towarzyszył Ci tego dnia.

  13,00 zł
 • ZDRAPKA Czy będziesz moją Świadkową OMG UNIWERSALNA (+koperta)
  13,00 zł brutto inf zł netto
  ZDRAPKA Czy będziesz moją Świadkową OMG UNIWERSALNA (+koperta)

  Jak poprosić o bycie Świadkową na uroczystości? Świetnym wyborem będzie zdrapka z napisem OMG utrzymana w odcieniach różu. Pod zdrapką znajduje się ukryte pytanie, które zaskoczy Przyjaciółkę. Zdrapka jest wykonana na grubym papierze, w komplecie znajduje się także koperta oraz serduszko na sznureczku, które pozwoli zdrapać zdrapkę!

  13,00 zł
 • ZDRAPKA Czy będziesz moją Świadkową Subtelny Róż UNIWERSALNA (+koperta)
  13,00 zł brutto inf zł netto
  ZDRAPKA Czy będziesz moją Świadkową Subtelny Róż UNIWERSALNA...
  1 Recenzje

  Zdrapka z prośbą o bycie Świadkową wykonana w odcieniach różu, dekorowana kwiatowym motywem to świetny pomysł na prośbę o Świadkowanie. Zdrapka prezentuje się bardzo kobieco, dzięki czemu z pewnością spodoba się Przyjaciółce. Otwierana forma, wysokiej jakości papier oraz dopasowana kolorystycznie koperta stanowią wspaniały komplet.

  13,00 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkową dla Niej w pudełku+klamerki Z PODPISEM Burgundowe Kwiaty
  42,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o Świadkowanie dla Niej w pudełku+klamerki Z PODPISEM...

  Niesamowita prośba o Świadkowanie dla Niej! Cudowne, drewniane pudełko dekorowane elegancką kartką ozdobną z życzeniami, personalizowanym podpisem oraz przepiękną kwiatową kompozycją burgundowych i białych kwiatów. W pudełku zaczepione są drewniane klamereczki, do których można doczepić wspólne zdjęcie i nadać całości unikalnego charakteru!

  42,98 zł
 • PROŚBA o Świadkowanie Z IMIENIEM bransoletka i czekoladki
  119,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o Świadkowanie Z IMIENIEM bransoletka i czekoladki

  Przepiękna prośba o Świadkowanie dla najbliższej przyjaciółki! Prośba umieszczona jest w drewnianym, naturalnym pudełeczku zdobionym naszą autorską grafiką i wypełnione mlecznymi czekoladkami i bransoletkami z nieskończonością. Taka prośba pomoże przyjaciółce powiedzieć zdecydowane TAK na podjęcie ważnej roli Świadkowej. 

  119,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Miodowa rozkosz
  319,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Miodowa...

  Poproś o zostanie Świadkiem w efektowny sposób! Zamów personalizowany prezent w którym znajdziesz zestaw z alkoholem, czekoladą, Jackiem Danielsem z colą w puszce, kamieniami do whisky, bawełnianymi skarpetkami oraz cukierkami. Dopełnienie stanowi etykieta z najważniejszym pytaniem. Zaskocz bliskiego ekskluzywnym prezentem. 

  319,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Siła i Moc
  269,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Siła i Moc

  Prośba o Świadkowanie umieszczona w dużym pudełku. Zamów zestaw z personalizacją, motywem jelenia oraz pytaniem. Podaruj przyszłemu Świadkowi box z alkoholem, słodkościami oraz przekąskami do pochrupania. Idealnie skomponowana zawartość spodoba się każdemu mężczyźnie. 

  269,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Elegancki z wódką
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Elegancki z wódką

  Wyjątkowa prośba o Świadkowanie, którą zapamięta każdy Przyszły Świadek. Upominek z butelką wódki, likworami, świecą sojową, cukierkami oraz bawełnianymi skarpetkami. Wszystko umieszczone zostało w personalizowanym pudełku prezentowym. Na wieczku znajduje się naklejka z najważniejszym pytaniem. 

  199,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA
  299,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA

  Prośba o zostanie Świadkiem na Ślubie! Upominek z alkoholem, czekoladą, kamieniami do schładzania napojów, skarpetkami, świecą oraz czekoladkami zachwyci przyszłego Świadka a personalizacja zawarta na wieczku pozwoli zadać to najważniejsze pytanie. Całość została przewiązana efektowną wstążką. 

  299,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Czekoladowy Wieczór
  189,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Czekoladowy Wieczór

  Poproś o zostanie Świadkiem za pomocą personalizowanego pudełka prezentowego. W środku znajdziesz zestaw z dużą butelką Brandy, czekoladkami Solidarność, czekoladą Lindt o smaku whisky oraz cukierkami Bimberki. Dopełnieniem jest srebrna etykieta z najważniejszym pytaniem. 

  189,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Zestaw z Brandy MEGA
  219,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Zestaw z Brandy MEGA

  Piękna prośba o zostanie Świadkiem na Weselu! Poproś bliskiego za pomocą efektownego pudełka prezentowego z dużą butelką brandy, likworami, bawełnianymi skarpetkami, drewnianą muchą oraz czekoladkami. Personalizowana naklejka zawarta na wieczku wspaniale wpasowuje się w charakter prezentu. Wyjątkowy upominek zaskoczy każdego mężczyznę. 

  219,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Pomysł na wieczór
  229,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Pomysł na wieczór

  Prośba o zostanie Świadkiem w grubym, czarnym pudełku. Na wieczku znajduje się personalizowana naklejka z motywem kraftowym zawierająca to wyjątkowe pytanie. Upominek z wódką, truflami, migdałami, fistaszkami, świecą oraz cukierkami zachwyci każdego mężczyznę. Box bez wątpienia przekona przyjaciela!  

  229,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Irish Cream
  229,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Irish Cream

  Szukasz efektownego sposobu aby poprosić bliskiego o zostanie Świadkiem? Wykorzystaj personalizowane pudełko prezentowe wypełnione wysokiej jakości produktami. W środku znajduje się butelka alkoholu, przepyszne słodkości oraz aromatyczna kawa. Prośba znajdująca się na wieczku została wykonana w kraftowym motywie. Zaskocz bliskiego przepięknym prezentem! 

  229,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Styl i klasa
  219,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Styl i klasa

  Poproś o Świadkowanie w wyjątkowy sposób. Wręcz upominek z ważnym pytaniem zawartym na personalizowanej naklejce w stylu kraftowym. W środku znajdziesz zestaw z alkoholem, piersiówką, skarpetkami bawełnianymi, muchą, migdałami oraz przepysznymi czekoladkami. Modny, kraftowy charakter etykiety zachwyci każdego mężczyznę. 

  219,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy Mały
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy Mały

  Prośba o Świadkowanie umieszczona w czarnym boxie. Podaruj zestaw z nalewką o smaku orzecha w czekoladzie, migdałami oraz krówkami. Na wieczku znajduje się naklejka z personalizacją, pytaniem oraz motywem w stylowej odsłonie. Tak skomponowany box sprawi, że przyszły Świadek powie "TAK". 

  89,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Zestaw Kawowy Mały
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Zestaw Kawowy Mały

  Prośba o Świadkowanie umieszczona w pudełku z grubej tektury. Zadaj ważne pytanie wręczając spersonalizowany box z kraftową grafiką. Idealnie skomponowana zawartość sprawi, że Przyszły Świadek powie "TAK!". Wybieraj zestaw z nalewką, kawą mieloną oraz krówkami o śmietankowym smaku. 

  89,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Portfel, notes, skarpety
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Portfel, notes, skarpety

  Prośba o bycie Świadkiem na ślubie w przepięknym oraz bardzo eleganckim boxie to wspaniały pomysł na zadanie tak ważnego pytania! Idealny podarunek dla najbliższego przyjaciela, brata czy kuzyna. Upominek z portfelem, notesem oraz skarpetkami sprawdzi się dla każdego.

  149,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 142 elementów

Prośby o świadkowanie 

Najważniejszymi osobami podczas ślubu i wesela są Państwo Młodzi, jednak tego dnia nic nie może się odbyć także bez świadków. Ich płeć czy pokrewieństwo z nowożeńcami nie mają znaczenia, chociaż utarło się, że świadkami są najbliżsi każdej ze stron, a zatem jeden świadek od Pana Młodego i jeden - od Panny Młodej. Ich rolą jest, oczywiście, wspieranie narzeczonych podczas przygotowań, a także w trakcie ślubu i wesela. Świadkowie odpowiadają ponadto za zorganizowanie Parze Młodej wieczoru panieńskiego oraz kawalerskiego. Nie ulega więc wątpliwości, że rola świadka to niezwykle odpowiedzialne zadanie, które najlepiej powierzyć godnej zaufania osobie. I tutaj w głowach wszystkich par szykujących się do ślubu rodzi się pytanie: jak poprosić o świadkowanie? Sprawa nie jest tak trudna i skomplikowana, jakby się mogło wydawać, chociaż warto pamiętać o tym, że świadków trzeba wybrać z dużym wyprzedzeniem i dlatego lepiej nie zwlekać z podjęciem decyzji. 

Zdrapki z prośbą o świadkowanie

Jeśli szukasz niebanalnego sposobu na poinformowanie kogoś bliskiego o Twoim nadchodzącym wielkimi krokami ślubie i przy okazji chcesz poprosić go o pozostanie świadkiem, skorzystaj ze zdrapek z prośbą o świadkowanie! Kartka zdrapka z prośbą o świadkowanie dla NIEJ w pastelowych kolorach to idealny sposób na to, aby zapytać swoją siostrę lub przyjaciółkę, czy zostanie Twoją świadkową. Wewnątrz znajduje się zdrapka, którą należy zdrapać dołączonym do zestawu serduszkiem, a całość umieścić możesz w dopasowanej jasnoróżowej kopercie. Pytanie zadane w tak uroczy i niepowtarzalny sposób z całą pewnością mile zaskoczy Twoją świadkową i sprawi, że poczuje się ona nadzwyczaj wyjątkowo. Dla mężczyzn polecamy kartkę ze zdrapką w biało-czarnej kolorystyce. Humorystyczny gadżet z gamingowym motywem to fantastyczny dodatek, dzięki któremu Twój przyjaciel nie będzie w stanie odmówić. W pakiecie dostaniesz również czarną kopertę i nakrętkę od śrubki na sznurku, która pozwoli zdrapać zdrapkę z pytaniem.

 prośba o bycie chrzestnym zdrapka

Zdrapki z prośbą o bycie Świadkową

Skrzynie na alkohol z prośbą o Świadkowanie

Chcesz poprosić kogoś bliskiego o Świadkowanie w genialnym stylu? Zamów skrzynię na alkohol z pomalowanego na ciemno drewna! Na czarnym wieku wygrawerowane zostało pytanie: “Czy zostaniesz moim Świadkiem/moją Świadkową?” i tekst “Bez Ciebie nie dam rady”.  Skrzynka ozdobiona jest także spersonalizowaną aplikacją: butem na obcasie dla kobiety i elegancką muchą dla mężczyzny. Całość dopełniona jest stylową rączką z jutowego sznura, dzięki której skrzynię łatwiej jest przenosić. Wspaniale podkreśla on naturalny charakter opakowania, który doskonale wpisuje się w najnowsze trendy. Skrzynie wykonane zostały z dbałością o najmniejsze szczegóły, co sprawia, że prezentują się one naprawdę estetycznie oraz stylowo. W ich wnętrzu możesz umieścić butelkę ulubionego alkoholu osób, którym zamierzasz z partnerem podarować wybranym przez Was osobom. 

Skrzynia na alkohol z prośbą o Świadkowanie w zestawie z winem Cava Negro

Prośby o Świadkowanie w drewnianych koszach prezentowych

Fenomenalnym sposobem na poproszenie bliskich o Świadkowanie jest także podarowanie im drewnianych skrzynek wypełnionych rozmaitymi upominkami. Taki zestaw będzie przy okazji świetnym podziękowaniem za ich pomoc przy przygotowaniach do Ślubu i wesela oraz wsparcie. Na wewnętrznej stronie wieka naklejona została kartka z personalizowaną dedykacją oraz datą, dzięki której skrzynia przez długie lata będzie przypominać obdarowanym osobom o wyjątkowym dniu Twojego Ślubu. Nalepki dekorowane są także kapitalnymi motywami: kwiatowym dla kobiety oraz czarno-białym dla mężczyzny. W środku skrzynek na dekoracyjnej wełnie drzewnej ułożone zostały drobne elementy, które razem składają się na znakomity prezent dla Świadków. Wariant dla kobiety zawiera słoiczek miodu, świecę zapachową, zapałki, ciasteczko z wróżbą oraz śmietankowe krówki. Tak uroczy zestaw bez wątpienia spodoba się Twojej przyjaciółce czy siostrze. Natomiast mężczyźnie podarować możesz skrzynię z puszką whiskey, czekoladowym cygarem i czekoladowymi cukierkami. 

Prośba o Świadkowanie dla NIEJ w drewnianym boxie prezentowym