Nowe produkty

Ostatnie posty

Atrakcje i zabawy dla gości weselnych

Atrakcje i zabawy dla gości weselnych, które umila czas spędzony podczas przyjęcia. Wesele to nie tylko tańce ale również zabawy! Wyjątkowe zdrapki z zadaniami dla gości ułatwią Młodej Parze to zadanie i sprawią, że goście lepiej się poznają i rozluźnią. Zdrapki to gotowy sposób na zorganizowane dobrej zabawy. Innym równie popularnym dodatkiem jest regulamin wesela. Ustawiony na każdym stole lub wręczony gościom bezpośrednio, rozbawi i z pewnością zostanie zapamiętany. Regulaminy w ofercie naszego sklepu dostępne są w wielu wzorach i kolorach tak aby dekoracyjnie pasować do wystroju każdej weselnej sali.

Atrakcje i zabawy dla gości weselnych 7 produktów

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
 • ZDRAPKI zadania dla gości weselnych 21szt SUPER ZABAWA
  25,00 zł brutto inf zł netto 29,98 zł
  ZDRAPKI zadania dla gości weselnych 21szt SUPER ZABAWA

  Zdrapki z zadaniami dla gości weselnych to absolutny weselny hit! Niesamowita zabawa i atrakcja dla najbliższych. Zdrapki dekorowane są pięknym motywem kwiatów piwonii. Na bilecikach znajduje się także tekst podziękowania, dzięki czemu zdrapki wyrażą wdzięczność za przybycie.

  29,98 zł 25,00 zł brutto
  Obniżka!
 • ZDRAPKI zadania dla gości weselnych Kolekcja Love 21szt HIT
  29,98 zł brutto inf zł netto
  ZDRAPKI zadania dla gości weselnych Kolekcja Love 21szt HIT
  1 Recenzje

  Absolutny hit wśród zabaw weselnych! Zdrapki z zadaniami dla gości i podziękowaniem za przybycie przygotowane w formie eleganckich bilecików to także wspaniała pamiątka dla każdego z gości. Biało-złota kolorystyka będzie pasowała do każdego motywu przewodniego.

  29,98 zł brutto
 • ZDRAPKI zadania dla gości weselnych Gałązka Eukaliptusa 21szt ZABAWA
  29,98 zł brutto inf zł netto
  ZDRAPKI zadania dla gości weselnych Gałązka Eukaliptusa 21szt ZABAWA
  1 Recenzje

  Planujecie wesele w botanicznym stylu? Na Waszej uroczystości nie może zabraknąć zdrapek z zadaniami dla gości z motywem eukaliptusa! Zdrapki to wspaniałe podziękowanie za przybycie, ale tez interakcja dla gości. Biało-zielona kolorystyka i motyw eukaliptusa wspaniale wpisuje się w najnowsze trendy.

  29,98 zł brutto
 • REGULAMIN wesela zabawny upominek dla gości
  13,98 zł brutto inf zł netto
  REGULAMIN wesela zabawny upominek dla gości 10szt

  Regulamin wesela w biało-złotej kolorystyce to świetny wybór na podziękowanie i pamiątkowy gadżet dla każdego z gości. Utrzymany w biało-złotej kolorystyce pasuje do każdego motywu przewodniego. Regulamin wykonany jest z grubego papieru, posiada nadrukowane zasady w zabawnym stylu. W zestawie znajduje się 10szt.

  13,98 zł brutto
 • REGULAMIN wesela Gałązka Eukaliptusa
  13,98 zł brutto inf zł netto
  REGULAMIN wesela Gałązka Eukaliptusa 10szt

  Planujecie uroczystość w stylu botanicznym? Koniecznie wybierzcie regulamin wesela dekorowany gałązką eukaliptusa! Zbiór zasad w humorystycznym wydaniu będzie świetnym dodatkiem dla każdego obecnego na uroczystości! W zestawie znajduje się 10szt regulaminów. 

  13,98 zł brutto
 • WOREK jako Kosz Ratunkowy Z IMIONAMI Rustykalny
  24,98 zł brutto inf zł netto
  WOREK jako Kosz Ratunkowy Z IMIONAMI Rustykalny

  Lniany worek z rustykalną grafiką i imionami Pary Młodej idealnie się sprawdzi do przygotowania kosza ratunkowego i umieszczenia na przykład w łazience. Motyw wianuszka wspaniale wpisuje się w rustykalne trendy, które są obecnie modne. 

  24,98 zł brutto
 • WOREK jako Kosz Ratunkowy Z IMIONAMI W razie potrzeby
  24,98 zł brutto inf zł netto
  WOREK jako Kosz Ratunkowy Z IMIONAMI W razie potrzeby
  1 Recenzje

  Kosz ratunkowy z personalizacją umieszczony w kraftowym woreczku to świetny pomysł, który w trudnej sytuacji pomoże Waszym gościom. Możesz umieścić w nim: gumy do żucia, chusteczki higieniczne, pilniczek, dezodorant, nitka i igła do szycia, grzebień, szczotka do włosów i tabletki przeciwbólowe. 

  24,98 zł brutto
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Atrakcje i zabawy dla gości weselnych 

Wesele to nie tylko jedzenie i tańce do rana, ale również okazja do świetnej zabawy w gronie najbliższych. Istnieje wiele zabaw popularnych na tego typu imprezach, w których wielu gości chętnie bierze udział. Jeśli jednak zastanawiasz się, jak dodatkowo uatrakcyjnić swoje wesele, zachęcamy gorąco do zapoznania się z regulaminami i zdrapkami dla gości - niezaprzeczalnymi hitami przyjęć w tym sezonie. Choć niektóre Pary Młode decydują się na samodzielne wykonywanie podobnych rekwizytów, stanowczo zalecamy wybór znakomitej jakości gotowych wyrobów naszego projektu. Zamówienia wysyłamy ekspresowo, dlatego w pełnym napięcia okresie przygotowań do ślubu i wesela zaoszczędzicie mnóstwo nerwów i czasu. 

Zdrapki dla gości weselnych

Zdrapki dla gości to bileciki z oryginalnymi i zabawnymi zadaniami, które Wasi najbliżsi będą musieli wykonać podczas wesela. Pole ze zdrapką w kształcie serca idealnie wpisuje się w romantyczny nastrój uroczystości. Na naszej stronie znajdziesz zdrapki w stylu rustykalnym, botanicznym i klasycznym, dzięki czemu dopasujecie je do wybranego przez Was motywu wesela. Dla zachęcenia gości do udziału w zabawie na niektórych bilecikach zostały umieszczone nagrody za wykonanie zadania lub odpowiedź na pytanie. Zdrapki możecie losowo umieścić przy nakryciach gości bądź w zbiorowym naczyniu ustawionym w dobrze widocznym miejscu na sali. To Wy decydujecie o formie zabawy - dajcie gościom wolną rękę przy wypełnianiu zadań albo wybierzcie porę, o której wszyscy powinni odczytać zawartość swoich zdrapek. Takie rekwizyty nie tylko rozruszają całe towarzystwo, ale także będą miłym podziękowaniem i pamiątką dla Waszych najbliższych.

zadania zdrapki dla gości weselnych

Zadania zdrapki dla gości weselnych

Regulamin na wesele

Regulamin weselny to zabawny dodatek, który świetnie nadaje się do podarowania gościom imprezy. Utrzymany w biało-złotej kolorystyce gadżet sprawdzi się podczas każdego przyjęcia, natomiast wersje z romantycznymi piwoniami czy elegancką gałązką eukaliptusa to idealny wybór dla entuzjastów botanicznych wzorów. Zabawny regulamin zawiera piętnaście przepisów, które “musi” przestrzegać każdy obecny na weselu. Goście znajdą tam takie zasady jak: “Wesele rozpoczyna się na początku, a kończy, gdy Młoda Para zaśnie.” oraz “Osoby mające uwagi dotyczące wesela zobowiązane będą do zorganizowania lepszego w przeciągu pół roku.”. Taki rekwizyt z pewnością będzie miłą niespodzianką dla Waszych bliskich, którą każdy chętnie zabierze na pamiątkę. Regulaminy pięknie prezentować się będą przy nakryciach wszystkich gości najlepiej w charakterze dopasowanym do winietek i podziękowań za przybycie. 

zabawny regulamin wesela

Zabawny regulamin wesela