Nowe produkty

Ostatnie posty

Atrakcje i zabawy dla gości weselnych

Atrakcje i zabawy dla gości weselnych, które umila czas spędzony podczas przyjęcia. Wesele to nie tylko tańce ale również zabawy! Wyjątkowe zdrapki z zadaniami dla gości ułatwią Młodej Parze to zadanie i sprawią, że goście lepiej się poznają i rozluźnią. Zdrapki to gotowy sposób na zorganizowane dobrej zabawy. Innym równie popularnym dodatkiem jest regulamin wesela. Ustawiony na każdym stole lub wręczony gościom bezpośrednio, rozbawi i z pewnością zostanie zapamiętany. Regulaminy w ofercie naszego sklepu dostępne są w wielu wzorach i kolorach tak aby dekoracyjnie pasować do wystroju każdej weselnej sali.

Atrakcje i zabawy dla gości weselnych 7 produktów

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Atrakcje i zabawy dla gości weselnych 

Wesele to nie tylko jedzenie i tańce do rana, ale również okazja do świetnej zabawy w gronie najbliższych. Istnieje wiele zabaw popularnych na tego typu imprezach, w których wielu gości chętnie bierze udział. Jeśli jednak zastanawiasz się, jak dodatkowo uatrakcyjnić swoje wesele, zachęcamy gorąco do zapoznania się z regulaminami i zdrapkami dla gości - niezaprzeczalnymi hitami przyjęć w tym sezonie. Choć niektóre Pary Młode decydują się na samodzielne wykonywanie podobnych rekwizytów, stanowczo zalecamy wybór znakomitej jakości gotowych wyrobów naszego projektu. Zamówienia wysyłamy ekspresowo, dlatego w pełnym napięcia okresie przygotowań do ślubu i wesela zaoszczędzicie mnóstwo nerwów i czasu. 

Zdrapki dla gości weselnych

Zdrapki dla gości to bileciki z oryginalnymi i zabawnymi zadaniami, które Wasi najbliżsi będą musieli wykonać podczas wesela. Pole ze zdrapką w kształcie serca idealnie wpisuje się w romantyczny nastrój uroczystości. Na naszej stronie znajdziesz zdrapki w stylu rustykalnym, botanicznym i klasycznym, dzięki czemu dopasujecie je do wybranego przez Was motywu wesela. Dla zachęcenia gości do udziału w zabawie na niektórych bilecikach zostały umieszczone nagrody za wykonanie zadania lub odpowiedź na pytanie. Zdrapki możecie losowo umieścić przy nakryciach gości bądź w zbiorowym naczyniu ustawionym w dobrze widocznym miejscu na sali. To Wy decydujecie o formie zabawy - dajcie gościom wolną rękę przy wypełnianiu zadań albo wybierzcie porę, o której wszyscy powinni odczytać zawartość swoich zdrapek. Takie rekwizyty nie tylko rozruszają całe towarzystwo, ale także będą miłym podziękowaniem i pamiątką dla Waszych najbliższych.

zadania zdrapki dla gości weselnych

Zadania zdrapki dla gości weselnych

Regulamin na wesele

Regulamin weselny to zabawny dodatek, który świetnie nadaje się do podarowania gościom imprezy. Utrzymany w biało-złotej kolorystyce gadżet sprawdzi się podczas każdego przyjęcia, natomiast wersje z romantycznymi piwoniami czy elegancką gałązką eukaliptusa to idealny wybór dla entuzjastów botanicznych wzorów. Zabawny regulamin zawiera piętnaście przepisów, które “musi” przestrzegać każdy obecny na weselu. Goście znajdą tam takie zasady jak: “Wesele rozpoczyna się na początku, a kończy, gdy Młoda Para zaśnie.” oraz “Osoby mające uwagi dotyczące wesela zobowiązane będą do zorganizowania lepszego w przeciągu pół roku.”. Taki rekwizyt z pewnością będzie miłą niespodzianką dla Waszych bliskich, którą każdy chętnie zabierze na pamiątkę. Regulaminy pięknie prezentować się będą przy nakryciach wszystkich gości najlepiej w charakterze dopasowanym do winietek i podziękowań za przybycie. 

zabawny regulamin wesela

Zabawny regulamin wesela