Nowe produkty

Ostatnie posty

Konfetti wystrzałowe i płatki róż

Konfetti wystrzałowe i płatki róż to coraz chętniej wybierany element ślubnego przyjęcia. Goście aby zaskoczyć Młodą Parę często decydują się na użycie właśnie wystrzałowego konfetti. Tuby strzelające płatkami róż to najczęściej wybieranie spośród wszystkich dekoracji. Innym równie często wybieranym wzorem są ślubne motyle. Alternatywą dla tuby są płatki róż, którymi można obsypać Parę Młodą. Wystarczy, że każdy z gości weźmie garść materiałowych płatków róż a efekt z pewnością zaskoczy Parę Młodą.

Konfetti wystrzałowe i płatki róż 20 produktów

Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów

Konfetti wystrzałowe i płatki róż

Aby Ślub i przyjęcie weselne wypadły wyjątkowo i niepowtarzalnie warto dopracować je w najmniejszych szczegółach. Doskonale sprawdzą się przy tym tuby z wystrzałowym konfetti i płatki róż do dekoracji. Wykorzystanie ich to doskonały sposób na dodanie uroczystości koloru i blasku. Ponadto stworzą znakomite tło dla pamiątkowych zdjęć.

Konfetti wystrzałowe

Tuby z wystrzałowym konfetti to niezaprzeczalny hit każdego wesela. Użycie ich podczas kulminacyjnego punktu pierwszego tańca wyczaruje magiczną atmosferę i zdumiewający efekt. Z kolei zasypanie Młodej Pary konfetti w czasie opuszczania przez nich kościoła będzie znakomitą alternatywą dla rzucania ryżu lub monet. Dla tej ostatniej propozycji dobrze jest wykorzystać zwłaszcza tuby z subtelnymi, materiałowymi motylkami lub płatkami róż w jasnych kolorach. Dzięki temu całość wyglądać będzie lekko i delikatnie. Na sali weselnej można pokusić się o tuby z błyszczącymi, metalicznymi paskami, które z całą pewnością zachwycą Młodą Parę i wzbogacą zabawę. Najlepszy efekt uzyskasz, używając kilku tub jednocześnie, niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na jeden rodzaj, czy pomieszasz różne kolory i kształty. Tuby są łatwe w użyciu i zupełnie bezpieczne. Po przekręceniu dolnej części tuby, ozdobne konfetti ślubne wystrzeli za pomocą sprężonego powietrza, a następnie wirując, opadnie na podłogę. 

Konfetti wystrzałowe białe serca

Konfetti wystrzałowe białe serca

Konfetti w serpentynach

Rewelacyjnym rodzajem tub z konfetti są te, w których wnętrzu znajdziemy długie serpentyny. Jeśli zależy Ci na oryginalnym efekcie i wzbudzeniu zachwytu wszystkich gości to idealny pomysł dla Ciebie. Użyj dowolnej ilości tub podczas wesela, zalewając Parę Młodą i salę świecącą lawiną serpentyn. Złote bądź srebrne będą prezentowały się szczególnie elegancko i stworzą piękną aranżację do pamiątkowych zdjęć. Tuby z serpentynami można bez wahania łączyć z tymi o drobniejszej zawartości. Pamiętaj, że ich rozmiary nie zawsze mają znaczenie - liczy się przede wszystkim gramatura. 

Konfetti wystrzałowe serpentyny złote

Konfetti wystrzałowe złote serpentyny

Płatki róż

Materiałowe płatki róż to romantyczna dekoracja, którą z powodzeniem możesz rozsypać w kościele lub na sali, a także podczas ślubu w plenerze. Delikatny charakter takiej ozdoby sprawi, że nadasz całemu wystrojowi lekkości i zwiewności. Spośród bogatej kolorystyki płatków róż wybierz te, które najlepiej zgrają się z motywem przewodnim Twojego ślubu i wesela, a następnie umieść je na podłodze, stołach lub w szklanych misach, najlepiej wśród nastrojowych świec. Twoich gości oczaruje takie wykończenie aranżacji i bez dwóch zdań zapadnie im na długo w pamięci.

Konfetti wystrzałowe płatki róż różowe

Konfetti wystrzałowe płatki róż różowe