Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

Księgi gości weselnych i ankiety

Księga gości weselnych to niezbędny dodatek na każde wesele. Wewnątrz księgi można zebrać wpisy gości, ich życzenia dla Pary Młodej, a także wkleić pamiątkowe zdjęcia. Na eleganckie przyjęcia polecamy księgę gości ze złotym napisem, to absolutny hit sezonu. Wiele osób decyduje się na zakup księgi gości w stylu rustykalnym. Oprócz księgi gości w ofercie naszego sklepu znajdziecie również ankiety weselne w postaci kart lub księgi. To wyjątkowa zabawa dla każdego z gości a także pamiątka na wiele lat dla Pary Młodej.

Księgi gości weselnych i ankiety 35 produktów

Pokazuje 1 - 35 z 35 elementów
Pokazuje 1 - 35 z 35 elementów

Księgi gości weselnych i ankiety 

Dzień ślubu to spełnienie marzeń i ogromne wydarzenie dla każdej pary. Młodzi pragną, aby wszystko przebiegło zgodnie z planem, tak żeby bez stresu mogli cieszyć się zawiązaniem węzła małżeńskiego w gronie najbliższych. Przy okazji fotografowie i kamerzyści pracują w pocie czoła, chcąc zapewnić nowożeńcom niezwykłą pamiątkę tego wyjątkowego dnia. Jednak oprócz zdjęć i filmów dobrze jest zadbać również o to, aby goście mogli pozostawić po sobie kilka miłych słów, które sprawią Młodej Parze dużo radości nawet wiele lat później. W tym celu polecamy zakupić księgi i ankiety weselne z naszego sklepu.

Księgi gości weselnych

Księga gości to bardzo popularne rozwiązanie dla stworzenia unikatowej, a zarazem wzruszającej pamiątki z dnia ślubu. Dzięki niej Młoda Para może zebrać w jednym miejscu wszystkie ciepłe słowa płynące prosto z serc swojej rodziny i przyjaciół. Księgi gości w kolorach bieli lub pudrowego różu ze złotymi aplikacjami to piękny dodatek do wystroju, który należy umieścić w dobrze widocznym miejscu na weselu. Podczas przyjęcia goście wedle uznania będą mogli podchodzić do wyznaczonego miejsca i zostawiać po sobie życzenia i porady na nową drogę życia nowożeńców. Elegancki styl takiej pamiątki wpisze się perfekcyjnie w motyw każdego wesela i najnowsze trendy. Znakomitym pomysłem jest również wypełnienie księgi zdjęciami z zabawy, dzięki którym będzie się ją jeszcze chętniej oglądało. Osobom, które wybrały przyjęcie weselne w stylu rustykalnym polecamy księgę gości w kraftowej oprawie. Eleganckie zdobienia na okładce nadają księdze podniosły i odświętny wygląd, a dzięki użytym przy jej tworzeniu wysokiej jakości materiałom będziecie mogli cieszyć się taką pamiątką przez wiele lat. 

księga gości weselnych ze złoconym napisem

Księga gości weselnych ze złoconym napisem

Ankiety weselne

Ankiety weselne to zyskujący popularność pomysł, który sprawi niemałą frajdę zarówno gościom, jak i Młodej Parze. Na takich ankietach każdy znajdzie gotowe pola do uzupełnienia, takie jak “Moja recepta na szczęśliwe małżeństwo…” lub “Mężu, pamiętaj, że kluczem do serca kobiety jest…”. Dzięki zasugerowaniu gościom tematyki wpisów, sprowokujecie ich do uruchomienia wyobraźni i możecie zdziwić się, jak oryginalne i zabawne odpowiedzi otrzymacie. Ankiety wykonane są na grubym, dobrej jakości papierze, który zapewni Waszej pamiątce trwałość i estetyczny wygląd. Wypisane kartki goście mogą umieszczać w specjalnie przygotowanym pudełku, dzięki czemu wspólnie stworzycie niecodzienną księgę pamiątkową. 

Ankiety weselne dla gości

Ankiety weselne dla gości

Ankieta weselna w formie księgi 

Księga gości z kartkami zadrukowanymi w stylu ankiet weselnych to połączenie klasycznej pamiątki z wesela z kapitalną zabawą. Biała księga ze złotym, stylizowanym napisem “Ankiety weselne” to nowoczesna metoda na zachęcenie najbliższych do podzielenia się ciekawymi poradami i informacjami, które bez wątpienia sprawią, że ze śmiechem będziecie wracać do dnia Waszego ślubu. Jeśli macie ochotę nieco ubarwić wpisy gości, pozostawcie przy księdze z pytaniami kolorowe długopisy i pisaki, tak aby każdy mógł wybrać swój indywidualny sposób wypełniania ankiety.

Ankiety weselne w formie księgi

Ankiety weselne w formie księgi