Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

Księgi gości weselnych i ankiety

Księga gości weselnych to niezbędny dodatek na każde wesele. Wewnątrz księgi można zebrać wpisy gości, ich życzenia dla Pary Młodej, a także wkleić pamiątkowe zdjęcia. Na eleganckie przyjęcia polecamy księgę gości ze złotym napisem, to absolutny hit sezonu. Wiele osób decyduje się na zakup księgi gości w stylu rustykalnym. Oprócz księgi gości w ofercie naszego sklepu znajdziecie również ankiety weselne w postaci kart lub księgi. To wyjątkowa zabawa dla każdego z gości a także pamiątka na wiele lat dla Pary Młodej.

Księgi gości weselnych i ankiety 39 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 39 elementów
 • KSIĘGA GOŚCI weselnych Pudrowe Kwiaty
  44,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA GOŚCI weselnych Z IMIONAMI Pudrowe Kwiaty
  1 Recenzje

  Księga Gości to bardzo istotny element podczas przyjęcia weselnego. Księgę zdobi piękna kwiatowa grafika oraz personalizacja w postaci imion Pary Młodej oraz daty uroczystości. Taki dodatek będzie stanowił cudowną pamiątkę na długie lata. W taki sposób Para Młoda pokaże również przybyłym Gościom, że są dla Nich ważni!

  44,98 zł brutto
 • KSIĘGA GOŚCI weselnych Z IMIONAMI Białe Kwiaty
  44,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA GOŚCI weselnych Z IMIONAMI Białe Kwiaty
  1 Recenzje

  Piękny dodatek do przyjęcia weselnego w postaci Księgi Gości. Album zdobiony kwiatową grafiką, z napisem Księga Gości Weselnych i personalizacją w postaci imion Pary Młodej oraz daty uroczystości. To świetny dodatek do życzeń i wpisów zaproszonych Gości. Rewelacyjnie dopasuje się do wybranego stylu Wesela. 

  44,98 zł brutto
 • KSIĘGA GOŚCI weselnych Z IMIONAMI Z Eukaliptusem
  44,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA GOŚCI weselnych Z IMIONAMI Wianuszek z Eukaliptusem
  1 Recenzje

  Księga Gości weselnych to wspaniały dodatek do przyjęcia weselnego. Księga przeznaczona jest na życzenia oraz wpisy przybyłych Gości. Może posłużyć jako album do zdjęć. Będzie piękną pamiątką dla Pary Młodej na długie lata. Rewelacyjnie dopasowuje się do każdej aranżacji uroczystości. 

  44,98 zł brutto
 • KSIĘGA GOŚCI weselnych Z IMIONAMI Pampas Boho
  44,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA GOŚCI weselnych Z IMIONAMI Pampas Boho
  1 Recenzje

  Piękna księga Gości weselnych w stylu boho to wspaniały dodatek do przyjęcia weselnego. Księga przeznaczona jest na życzenia oraz wpisy przybyłych Gości. Po uroczystości można wkleić tam zdjęcia z imprezy. To rewelacyjna pamiątka dla Pary Młodej na długie lata. 

  44,98 zł brutto
 • KSIĘGA GOŚCI weselnych z imionami Rustykalny wianuszek (+wstążka biała)
  44,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA GOŚCI weselnych z imionami Rustykalny wianuszek (+sznurek...

  Szykowna księga gości weselnych w najmodniejszym stylu w rustykalnych trendach! Księga gości zdobiona jest personalizowaną naklejką z motywem kwiatowego, rustykalnego wianuszka eko. Całość prezentuje się niezwykle delikatnie i świetnie wpasuje się w Wasze wesele. Księga cudownie zbierze wszystkie życzenia i wpisy gości.

  44,98 zł brutto
 • KSIĘGA GOŚCI weselnych Z IMIONAMI Geometryczne Serce
  44,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA GOŚCI weselnych Z IMIONAMI Geometryczne Serce
  1 Recenzje

  Fantastyczna Księga Gości weselnych z białymi lub czarnymi kartkami. Księga w twardej okładce z piękną kwiatowa grafiką i personalizacją. Album stał bardzo popularnym dodatkiem na przyjęcie weselne. Dzięki niej sprawisz, że Wesele będzie dopracowane w każdym detalu. 

  44,98 zł brutto
 • KSIĘGA Gości na wesele Gałązka Eukaliptusa z IMIENIEM (+jutowy sznurek)
  44,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA Gości na wesele Gałązka Eukaliptusa z IMIENIEM (+jutowy...
  1 Recenzje

  Księga gości to niezbędny dodatek każdej uroczystości! Pozwoli zebrać wpisy gości, życzenia lub pamiątkowe zdjęcia w jednym miejscu. Dzięki swej oryginalnej grafice księga prezentuje się niezwykle urokliwie. Posiada 100 stron w białym kolorze, sztywną oprawę oraz  została przewiązana sznurkiem jutowym.

  44,98 zł brutto
 • KSIĘGA GOŚCI weselnych z imionami INICJAŁY 2 wersje
  44,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA GOŚCI weselnych z imionami INICJAŁY 2 wersje

  Wyjątkowa księga gości weselnych z inicjałami Waszych imion! Cudowny pomysł na księgę gości, w której zawrzecie wszystkie wspomnienia, wpisy gości, życzenia. Księga zdobiona jest personalizowaną naklejką w najmodniejszym, minimalistycznym stylu. 

  44,98 zł brutto
 • KSIĘGA Pamiątkowa na wesele Dziękuję z sercem Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)
  44,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA Gości na wesele Dziękuję z sercem Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)
  1 Recenzje

  Księga Gości na wesele w minimalistycznej odsłonie w rustykalnym stylu! Cudowna propozycja pamiątki ślubnej, która pozwoli zapamiętać te cudowne chwile na dłużej! Księga udekorowana jest grafiką złotego serca i imionami Pary Młodej. Tak ozdobiony dodatek świetnie sprawdzi się na każde wesele! Cudowna propozycja!

  44,98 zł brutto
 • KSIĘGA GOŚCI z sercem ZŁOCONA
  44,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA GOŚCI z sercem ZŁOCONA
  1 Recenzje

  Przepiękna księga gości z połyskującym na złoto sercem to idealny dodatek, który zbierze w jednym miejscu wpisy gości i życzenia. Księga sprawdzi się na każdego rodzaju uroczystości: Chrzcie, Komunii czy weselu. Dzięki pięknemu tłoczeniu wspaniale wpisuje się w najnowsze trendy, a uniwersalny motyw będzie aktualny przez lata.

  44,98 zł brutto
 • KSIĘGA GOŚCI z sercem SREBRNA
  44,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA GOŚCI z sercem SREBRNA

  Piękna księga gości z połyskującym srebrnym napisem. Księga pozwoli na zachowanie wszystkich pięknych wspomnień z uroczystości w jednym miejscu. Jest to obowiązkowy element każdego przyjęcia.

  44,98 zł brutto
 • KSIĘGA GOŚCI ze złoceniem błysk Gałązka Eukaliptusa
  54,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA GOŚCI ze złoceniem błysk Gałązka Eukaliptusa

  Księga gości na Komunię, Chrzest i wesele w botanicznym stylu. Taka księga to cudowny pomysł na dekorację na każdą okazję. Księga będzie stanowić przepiękną pamiątkę z tego ważnego dnia, do której można wkleić zdjęcia, zebrać podpisy gości. Księga ozdobiona jest połyskującym, złotym napisem i elegancką gałązką eukaliptusa. Genialny wybór na każdą okazję!

  54,98 zł brutto
 • KSIĘGA GOŚCI weselnych z napisem Love ZŁOTA
  44,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA GOŚCI weselnych z napisem Love ZŁOTA
  2 Recenzje

  Księga gości pozwoli stworzyć pamiątkę z przyjęcia weselnego w restauracji! Księga jest w skórzanej białek okładce, zdobi ją napis "Love". Można w niej umieścić podziękowania, zdjęcia, wpisy, podzielić się pomysłami, życzeniami, wspomnieniami. Warto, aby księga była umieszczona w widocznym miejscu w lokalu.

  44,98 zł brutto
 • KSIĘGA GOŚCI weselnych z napisem Love SREBRNA
  44,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA GOŚCI weselnych z napisem Love SREBRNA
  2 Recenzje

  Elegancka księga gości zdobiona metalicznym nadrukiem Love w kolorze srebrnym. Księga gości jest wspaniałą pamiątka wewnątrz której można umieścić zdjęcia, podpisy oraz życzenia dla Pary Młodej. Księgę można wykorzystać również jako album do zdjęć.

  44,98 zł brutto
 • KSIĘGA GOŚCI weselnych z napisem Love ROSEGOLD 22 kartki
  69,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA GOŚCI weselnych z napisem Love ROSEGOLD 22 kartki
  1 Recenzje

  Księga gości zdobiona metalicznym napisem Love w kolorze rosegold. Księga stworzona jest z myślą o powrocie do wspomnień. W jej wnętrzu możesz umieścić podpisy gości, ich życzenia dla Pary Młodej a także pamiątkowe zdjęcia. Wszytko po to aby jak najlepiej zapamiętać ten dzień.

  69,98 zł brutto
 • KSIĘGA GOŚCI Ankiety Weselne Z IMIONAMI Pampas Boho
  59,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA GOŚCI Ankiety Weselne Z IMIONAMI Pampas Boho

  Piękne personalizowane ankiety weselne w stylu boho to niecodzienna wersja tradycyjnej księgi gości. Ankiety pozwolą zebrać ciekawe wpisy od gości i zapewnią niezapomniane wspomnienia. Okładka zdobiona jest eleganckim motywem trawy pampasowej w klimacie boho. 

  59,98 zł brutto
 • KSIĘGA GOŚCI Ankiety Weselne ZŁOCONA uniwersalna
  52,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA GOŚCI Ankiety Weselne ZŁOCONA uniwersalna

  Wyjątkowa księga zawierająca ankiety dla gości. To zabawna księga, która stanie się pamiątką na wiele lat. Dzięki niej zbierzesz zabawne informacje a goście będą mieć świetną zabawę przy ich uzupełnianiu. Ankiety w formie księgi przetrwają wiele lat.

  52,98 zł brutto
 • ANKIETY weselne kreatywna księga gości 10szt
  6,98 zł brutto inf zł netto
  ANKIETY weselne kreatywna księga gości 10szt

  Wyjątkowe karty z ankietami stworzone specjalnie z myślą o przyjęciu weselnym. Tak przygotowane karty będą świetną zabawą dla zaproszonych gości oraz pamiątką dla Pary Młodej. Dzięki temu nawet po latach będą mogli wracać do tego cudownego dnia.

  6,98 zł brutto
 • KSIĘGA GOŚCI weselnych z imionami Flora Dark (wstążka bordowa)
  49,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA GOŚCI weselnych z imionami Flora Dark (wstążka bordowa)

  Księga gości weselnych w niezwykłej odsłonie pełnej elegancji! Księga zdobiona jest personalizowaną naklejką z motywem szykownych, księżycowych kwiatów. Księga wypełniona jest czystymi kartkami, które możecie zapełnić cudownymi wpisami gości, wspomnieniami, życzeniami. 

  49,98 zł brutto
 • KSIĘGA GOŚCI Guest book 20x24,5cm 22 kartki BIAŁA
  75,98 zł brutto inf zł netto

  R

  KSIĘGA GOŚCI Guest book 20x24,5cm 22 kartki BIAŁA

  Elegancka księga gości na przyjęcie na każdą okazję! Księga świetnie sprawdzi się na wpisy i życzenia od gości, ale także na zdjęcia i wspomnienia. Księga wygląda niezwykle estetycznie i wpisuje się w najnowsze trendy minimalistyczne.

  75,98 zł brutto
 • KSIĘGA GOŚCI weselnych Guest Book napis ROSEGOLD
  69,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA GOŚCI weselnych Guest Book napis ROSEGOLD

  Wspaniała księga gości na Ślub i Wesele. Dekorowana połyskującym napisem w kolorze Rosegold sprawia że idealnie wpasowuje się w panujące trendy. Księga to obowiązkowy dodatek uroczystości. 

  69,98 zł brutto
 • KSIĘGA GOŚCI album fotobudka czarne kartki BAZA do aranżacji A4 100 stron
  29,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA GOŚCI album fotobudka czarne kartki BAZA do aranżacji A4...

  Wspaniała propozycja księgi gości z czarnymi kartkami do własnego udekorowania. Jest to fantastyczna księga którą udekorujecie według własnego projektu. Ozdabianie księgi przyniesie wiele frajdy dzieciom. Taką księgę możesz wykorzystać na Chrzest, Roczek, Komunie oraz Ślub.

  29,98 zł brutto
 • KSIĘGA GOŚCI białe kartki BAZA do aranżacji A4 100 stron
  25,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA GOŚCI białe kartki BAZA do aranżacji A4 100 stron

  Baza do stworzenia własnej księgi gości! Księga gości to niezbędny dodatek każdej uroczystości. Dzięki księdze możesz zachować wspomnienia w nienaruszonym stanie na długie lata. Posiada aż 100 białych stron!

  25,98 zł brutto
 • KSIĘGA GOŚCI weselnych List w butelce MEGA ZESTAW
  69,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA GOŚCI weselnych List w butelce MEGA ZESTAW

  Kreatywna księga gości na ślub w postaci ramki z instrukcją i butelki. Goście umieszczają w środku bileciki z życzeniami, poradami. W zestawie znajduje się ramka z instrukcją, 60 bilecików i butelka. To doskonały wybór na Twoje wesele. 

  69,98 zł brutto
 • KSIĘGA GOŚCI drewniana w ramie w kształcie SERCA (+70 serc)
  89,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA GOŚCI drewniana w ramie w kształcie SERCA (+70 serc)

  Znakomita księga gości w postaci ramki w kształcie serca. Zestaw zawiera ramę w kształcie serca oraz 70 serduszek, na których goście składają swoje podpisy. Całość wygląda wspaniale, idealnie wpasowuje się w naturalne oraz rustykalne trendy.

  89,98 zł brutto
 • KSIĘGA gości weselnych puzzle układanka SERCE 45x35,5cm
  29,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA gości weselnych puzzle układanka SERCE 45x35,5cm

  Fenomenalna księga gości w postaci puzzli w kształcie serduszka! Puzzle zostały wykonane z grubej tektury kraft. Na każdym puzzlu goście mogą zostawić swój podpis. Całość wygląda fantastycznie. Sprawi Wam ogromną radość układając puzzle. 

  29,98 zł brutto
 • DREWNIANA KSIĘGA gości z serduszkami W RAMIE 30,5x43cm
  134,98 zł brutto inf zł netto
  DREWNIANA KSIĘGA gości z serduszkami W RAMIE 30,5x43cm

  Drewniana księga gości w uroczym kształcie domu z dodatkiem białych serduszek! Księga w kształcie domu to fantastyczny pomysł na dekorację, którą będzie można później powiesić w pokoju. Księga ma białe serduszka do wypisania, co tylko dodaje jej niezwykłej elegancji i szyku.

  134,98 zł brutto
 • DREWNIANA KSIĘGA gości ze skrzydełkami W RAMIE 27,5x39,5cm
  89,98 zł brutto inf zł netto
  DREWNIANA KSIĘGA gości ze skrzydełkami W RAMIE 27,5x39,5cm

  Księga gości w nietypowej postaci ramki z drewnianymi skrzydełkami. Wspaniały zamiennik tradycyjnej księgi gości. Księgę w takiej formie możesz ustawić na pamiątkę na komodzie w pokoju dziecka.

  89,98 zł brutto
 • BILECIKI do księgi List w Butelce 20szt DOKUP WIĘCEJ
  9,98 zł brutto inf zł netto
  BILECIKI do księgi List w Butelce 20szt DOKUP WIĘCEJ

  Bileciki do księgi List w Butelce wykonane w stylu eko to najnowszy hit sezonu. To wspaniała opcja, jeśli potrzebujesz więcej bilecików do swojej księgi gości. Na bilecikach znajduje się kształt butelki oraz miejsce na wpisanie nadawcy życzeń. 

  9,98 zł brutto
 • OKŁADKI na przysięgi ślubne His & Her komplet 2szt
  14,98 zł brutto inf zł netto
  OKŁADKI na przysięgi ślubne His & Her komplet 2szt

  Rewelacyjny dodatek do ceremonii ślubnej w postaci okładek na przysięgi ślubne. Zestaw posiada szarą okładkę z napisem His oraz różową z napisem Her. Piękne napisy wykonane w kolorze różowego złota. To wspaniała dekoracja do przygotowanych przez Parę Młodą własnych przysięg. Elegancko zaprezentują się podczas robienia pamiątkowych zdjęć.

  14,98 zł brutto
 • DŁUGOPIS do księgi gości Złoty
  30,98 zł brutto inf zł szt. netto
  DŁUGOPIS do księgi gości Złoty

  Elegancki złoty długopis na podstawce pięknie się prezentuje postawiony przy pamiątkowej księdze gości. Umożliwi on pozostawienie wpisów przez uczestników przyjęcia. Prezentuje się wspaniale i jest koniecznym dodatkiem do księgi gości czy ankiet weselnych.

  30,98 zł brutto
 • DŁUGOPIS do księgi gości Srebrny
  30,98 zł brutto inf zł szt. netto
  DŁUGOPIS do księgi gości Srebrny

  Długopis w odcieniu srebrna na podstawce to niezbędny dodatek do księgi gości. Prezentuje się świetnie i dzięki niemu goście nie zapomną złożyć pamiątkowego wpisu. Długopis jest dobrze wykonany i elegancko wygląda.

  30,98 zł brutto
 • PISAKI markery kolorowe do ksiąg z czarnymi kartkami 4szt
  32,98 zł brutto inf zł netto
  PISAKI markery kolorowe do ksiąg z czarnymi kartkami 4szt

  Zestaw kolorowych pisaków do księgi gości to świetny pomysł na urozmaicenie pamiątkowych wpisów. Markery do księgi gości mają neonowe kolory.  Można nimi również przyozdobić dziennik ciąży, czy podpisać wklejone do albumu zdjęcia z uroczystości. To świetny gadżet na przyjęcia dla dzieci, sprawi im dużo frajdy przy odrysowywaniu rączek. 

  32,98 zł brutto
 • DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń BROKATOWY Rosegold
  12,98 zł brutto inf zł netto
  DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń BROKATOWY Rosegold

  Brokacony długopis pięknym kolorze różowego złota. Długopis warto umieścić obok księgi gości, będzie prezentował się niezwykle luksusowo. To wspaniały dodatek który oczaruje gości i pozwoli złożyć im pamiątkowy wpis w księdze gości. 

  12,98 zł brutto
 • DŁUGOPIS do ksiąg, zaproszeń metaliczny grubość 1,4mm ZŁOTY
  14,98 zł brutto inf zł netto
  DŁUGOPIS do ksiąg, zaproszeń metaliczny grubość 1,4mm ZŁOTY

  Długopis metaliczny złoty pozwoli Wam w piękny sposób wypełnić zaproszenia na Chrzest, Komunię czy inną uroczystość. Warto zastosować złoty metaliczny długopis, dzięki któremu wypisane zaproszenia będą wyglądały elegancko i niepowtarzalnie.

  14,98 zł brutto
 • DŁUGOPIS do ksiąg, zaproszeń metaliczny grubość 1,4mm SREBRNY
  14,98 zł brutto inf zł netto
  DŁUGOPIS do ksiąg, zaproszeń metaliczny grubość 1,4mm SREBRNY

  Długopis cienkopis srebrny metaliczny będzie idealnym wyborem, jeśli chcecie, by Wasze zaproszenia były naprawdę pięknie i elegancko. To must have, jeżeli zamawiacie zaproszenia! Niewielki gadżet, który daje świetny efekt.

  14,98 zł brutto
Pokazuje 1 - 36 z 39 elementów

Księgi gości weselnych i ankiety 

Dzień ślubu to spełnienie marzeń i ogromne wydarzenie dla każdej pary. Młodzi pragną, aby wszystko przebiegło zgodnie z planem, tak żeby bez stresu mogli cieszyć się zawiązaniem węzła małżeńskiego w gronie najbliższych. Przy okazji fotografowie i kamerzyści pracują w pocie czoła, chcąc zapewnić nowożeńcom niezwykłą pamiątkę tego wyjątkowego dnia. Jednak oprócz zdjęć i filmów dobrze jest zadbać również o to, aby goście mogli pozostawić po sobie kilka miłych słów, które sprawią Młodej Parze dużo radości nawet wiele lat później. W tym celu polecamy zakupić księgi i ankiety weselne z naszego sklepu.

Księgi gości weselnych

Księga gości to bardzo popularne rozwiązanie dla stworzenia unikatowej, a zarazem wzruszającej pamiątki z dnia ślubu. Dzięki niej Młoda Para może zebrać w jednym miejscu wszystkie ciepłe słowa płynące prosto z serc swojej rodziny i przyjaciół. Księgi gości w kolorach bieli lub pudrowego różu ze złotymi aplikacjami to piękny dodatek do wystroju, który należy umieścić w dobrze widocznym miejscu na weselu. Podczas przyjęcia goście wedle uznania będą mogli podchodzić do wyznaczonego miejsca i zostawiać po sobie życzenia i porady na nową drogę życia nowożeńców. Elegancki styl takiej pamiątki wpisze się perfekcyjnie w motyw każdego wesela i najnowsze trendy. Znakomitym pomysłem jest również wypełnienie księgi zdjęciami z zabawy, dzięki którym będzie się ją jeszcze chętniej oglądało. Osobom, które wybrały przyjęcie weselne w stylu rustykalnym polecamy księgę gości w kraftowej oprawie. Eleganckie zdobienia na okładce nadają księdze podniosły i odświętny wygląd, a dzięki użytym przy jej tworzeniu wysokiej jakości materiałom będziecie mogli cieszyć się taką pamiątką przez wiele lat. 

księga gości weselnych ze złoconym napisem

Księga gości weselnych ze złoconym napisem

Ankiety weselne

Ankiety weselne to zyskujący popularność pomysł, który sprawi niemałą frajdę zarówno gościom, jak i Młodej Parze. Na takich ankietach każdy znajdzie gotowe pola do uzupełnienia, takie jak “Moja recepta na szczęśliwe małżeństwo…” lub “Mężu, pamiętaj, że kluczem do serca kobiety jest…”. Dzięki zasugerowaniu gościom tematyki wpisów, sprowokujecie ich do uruchomienia wyobraźni i możecie zdziwić się, jak oryginalne i zabawne odpowiedzi otrzymacie. Ankiety wykonane są na grubym, dobrej jakości papierze, który zapewni Waszej pamiątce trwałość i estetyczny wygląd. Wypisane kartki goście mogą umieszczać w specjalnie przygotowanym pudełku, dzięki czemu wspólnie stworzycie niecodzienną księgę pamiątkową. 

Ankiety weselne dla gości

Ankiety weselne dla gości

Ankieta weselna w formie księgi 

Księga gości z kartkami zadrukowanymi w stylu ankiet weselnych to połączenie klasycznej pamiątki z wesela z kapitalną zabawą. Biała księga ze złotym, stylizowanym napisem “Ankiety weselne” to nowoczesna metoda na zachęcenie najbliższych do podzielenia się ciekawymi poradami i informacjami, które bez wątpienia sprawią, że ze śmiechem będziecie wracać do dnia Waszego ślubu. Jeśli macie ochotę nieco ubarwić wpisy gości, pozostawcie przy księdze z pytaniami kolorowe długopisy i pisaki, tak aby każdy mógł wybrać swój indywidualny sposób wypełniania ankiety.

Ankiety weselne w formie księgi

Ankiety weselne w formie księgi