Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

Konfetti świąteczne i dekoracje stołu

Dekoracje świąteczne na stół to także drobne konfetti, które dopełni całą kompozycję. Metaliczne konfetti Wesołych Świąt rozsypane między talerzami wprowadzi cudowną rodzinną atmosferę. Warto wykorzystać także konfetti w kształcie reniferów w złotym lub srebrnym kolorze, które oczaruje każdego z domowników. Sztuczny śnieg czy suszona pomarańcza to także pomysł na świąteczne dekoracje stołu. W trendach są przede wszystkim kolory takie jak złoto, srebrno, odcienie zieleni i czerwieni. Konfetti wspaniale sprawdzi się także jako dodatek do stroików świątecznych i kompozycji.

Konfetti świąteczne i dekoracje stołu 9 produktów

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Konfetti świąteczne i dekoracje stołu na Boże Narodzenie

Boże Narodzenie posiada wiele charakterystycznych symboli, które niezmiennie pojawiają się wśród świątecznych dekoracji w każdym roku. Renifery, gwiazdki, bałwanki i choinki to wzory, którymi z powodzeniem możesz przybrać również swój wigilijny stół. Jeśli zależy Ci na niedrogim i szybkim sposobie na dopełnienie jego aranżacji, postaw na efektowne konfetti. Drobne elementy o fantazyjnych kształtach lub kolorach nieziemsko wyglądać będą na gładkim bieżniku czy białym obrusie. 

Konfetti na świąteczny stół Merry Christmas

Aby świąteczne konfetti wywoływało zamierzony rezultat, musi być przemyślanie dopasowane do przygotowanej wcześniej kompozycji stołu. Na klasycznym białym obrusie najlepiej sprawdzą się czerwone, metalizowane napisy “Merry Christmas”, które będą dla niego świetnym kontrastem. Z kolei na ciemniejszym, wyrazistym bieżniku ciekawiej wyglądać będą srebrne, brokatowe ozdoby w kształcie gwiazdek bądź kulek. Prócz bezdyskusyjnej odmienności kolorystycznej, ogromny efekt zrobi tutaj lśniąca struktura dekoracji. Bieżnik można dodatkowo pomarszczyć, dzięki czemu rozrzucone konfetti nie będzie się przemieszczać i zachowa początkową formę. Błyszczące elementy pięknie uzupełnią puste przestrzenie między talerzami przy minimalnym nakładzie pracy, dlatego są idealnym dodatkiem nie tylko na Boże Narodzenie, ale także na innego rodzaju okazje. 

Konfetti świąteczne Boże Narodzenie Białe Śnieżynki

Konfetti świąteczne Boże Narodzenie białe śnieżynki

Dekoracyjne renifery na Boże Narodzenie

Konfetti w postaci białych i złotych reniferów z papieru perfekcyjnie wpasowuje się w świąteczny klimat. Najlepiej prezentować się będzie rozrzucone na stole, ale świetnym pomysłem jest również umieszczenie pojedynczych sztuk na talerzach gości, zwłaszcza jeśli zastawa nie ma żadnych zdobień. Twoich bliskich z pewnością oczaruje taki widok i rozbudzi w nich prawdziwie bożonarodzeniowy nastrój.

Nieco większe renifery z otworem na nitkę lub szpilkę pozwolą z kolei na dopasowanie aranżacji stołu do reszty wnętrza. Złote zawieszki możesz ulokować na choince wśród lampek i bombek albo przyczepić do firany. Renifery elegancko wyglądać będą również przywiązane ozdobną wstążką do prezentów jako dodatek do bileciku z imieniem bądź jego alternatywa. Tak naprawdę zawieszki w kształcie reniferów mają cały szereg różnych zastosowań, więc ogranicza Cię tylko Twoja własna wyobraźnia! 

Konfetti świąteczne w kształcie reniferów

Konfetti świąteczne w kształcie reniferów

Brokatowe gwiazdki konfetti

Brokatowe gwiazdki to doskonała ozdoba stołu świątecznego niezależnie od obranego motywu przewodniego. Możesz ozdobić nim inne elementy, w szczególności naturalne wieńce i drewniane dekoracje. Niewielkie srebrne lub złote gwiazdki stworzą iście zimową scenerię. Konfetti nadaje się również do przystrojenia świątecznego drzewka oraz parapetów w całym domu. Lśniące drobinki zjawiskowo odbijać będą światła lamp i świec, dzięki czemu stworzą pełen magii klimat, który urzeknie nawet najbardziej zagorzałych zwolenników letnich upałów. 

Brokatowe srebrne gwiazdki konfetti
Błyszczące brokatowe gwiazdki w srebrnym odcieniu