Nowe produkty

Ostatnie posty

Bieżniki świąteczne i obrusy

Bieżniki świąteczne na stół wigilijny wprowadzą bożonarodzeniowy klimat i cudowny, rodzinny nastrój. Szczególnie warto zwrócić uwagę na satynowe bieżniki świąteczne w odcieniach czerwieni i zieleni, które posiadają elegancki połysk. Do naturalnego stylu na Boże Narodzenie szczególnie polecamy jutowe bieżniki na wigilijny stół. Beżowy kolor może stać się neutralną bazą do stworzenia świątecznej kompozycji. Poza bieżnikiem do kompletu warto wybrać serwetki na Boże Narodzenie, świece świąteczne oraz sztuczny śnieg czy żywe gałązki świerku lub jodły.

Bieżniki świąteczne i obrusy 36 produktów

Pokazuje 1 - 36 z 36 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 36 elementów

Bieżniki świąteczne i obrusy - najmodniejsze trendy

Kiedy w Wigilię Bożego Narodzenia na niebie pojawia się długo wyczekiwana pierwsza gwiazdka, cała rodzina wreszcie może zasiąść wspólnie do stołu i rozpocząć świąteczną kolację. Aby jednak wigilijny stół dobrze spełniał swoją rolę, nie wystarczy zapełnić go smakowitymi rybami, kluskami i zupami. W wyjątkowym okresie Bożego Narodzenia należy zadbać o to, żeby wszystkie elementy wystroju doskonale oddawały świąteczny nastrój uroczystości, który bez trudu wyczują wszyscy goście. W tym celu tradycyjnie nakrywa się stół białym obrusem, a dla jego urozmaicenia warto użyć także bieżniki o tematycznym wyglądzie.

Bieżnik świąteczny Merry Christmas

Jutowy bieżnik jest nowoczesnym i wyjątkowo pięknym rozwiązaniem dla klasycznego wigilijnego stołu. Jasnobrązowy, naturalny kolor dekoracji ładnie harmonizował będzie z bielą obrusa, jednocześnie pozostając subtelnym dodatkiem. Białe aplikacje w postaci niewielkich śnieżynek i ozdobny napis perfekcyjnie oddadzą świąteczny klimat podczas wieczerzy i znakomicie wyglądać będą na pamiątkowych zdjęciach w rodzinnym albumie. Jutowy bieżnik jest także dekoracją, którą z powodzeniem możesz wykorzystać przy aranżowaniu bożonarodzeniowego stołu w kolejnych latach. Jego uniwersalny charakter pozwala na stworzenie wielu różnych kompozycji bez względu na ich styl i kolorystykę. 

Bieżnik świąteczny Merry Christmas

Bieżnik świąteczny Merry Christmas

Świąteczne bieżniki satynowe

Bożonarodzeniowe bieżniki to przede wszystkim te w barwach złota i bieli. Takie ozdoby prezentują się nad wyraz elegancko i odświętnie, głównie za sprawą lśniących, stylowych aplikacji na stonowanym tle. Flizelinowe bieżniki najlepiej jest przeciągnąć przez środek stołu bez zbędnych zabiegów, natomiast te wykonane z organzy możesz w dowolny sposób drapować i wiązać, tworząc z nich niepowtarzalne dekoracje. Ten drugi rodzaj pięknie wyglądać będzie też jako ozdoba krzeseł, okien czy balustrad, dzięki czemu pozwoli na skomponowanie spójnej i wyjątkowo magicznej całości. Biało-złote bieżniki w wizytowym stylu bez problemu wykorzystasz także podczas innych uroczystości, na których spełnią swoją rolę równie dobrze. 

Srebrny bieżnik świąteczny z satyny

Srebrny bieżnik świąteczny z satyny

Bieżniki na stół świąteczny

Główną zaletą gładkich bieżników jest to, że w żaden sposób nie narzucają one kierunku, w jakim powinna iść reszta aranżacji stołu. Podczas Bożego Narodzenia sprawdzą się one doskonale, zwłaszcza jeśli wybierzesz bieżniki w typowych, świątecznych kolorach. Satynowy czerwony bieżnik będzie mocnym kontrastem dla białego obrusa i przyciągnie spojrzenia wszystkich gości. Materiał o lekko lśniącej strukturze czarująco podkreśli charakter uroczystości, wnosząc do wystroju ciepły, przyjemny klimat. Czerwony bieżnik szczególnie dobrze prezentował się będzie w połączeniu z analogicznymi kolorystycznie świecami, serwetkami i kieszonkami na sztućce lub wyrazistymi, zielonymi dekoracjami. Taka kombinacja sprawi, że świąteczny stół stanie się bardzo tradycyjnym i efektownym elementem wystroju, przy którym z radością będzie się zasiadać.